Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A "Cupa Moș Crăciun" - editia a VII-a, O+A, Fălticeni 20.12.2014

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Bravo Botoșani, felicitari invingatorilor.
    Concurenti de toate varstele, prietenie, atmosfera de mare sarbatoare la Fălticeni, organizare foarte buna. Bravo. Ne-am simtit excelent si placerea va fi de partea noastra sa va reonoram cu prezenta si la urmatoarele editii organizate in Fălticeni.
    Sarbatori fericite !
    Blade: lemn off...ce lemn !
    Bh: cu tepi
    Fh: fara tepi

    Comentariu


    • Felicitari organizatorilor pentru ca ne-au facut sa ne simtim excelent, cu un plus pentru Catalin care a facut tot posibilul sa fie totul OK! Felicitari botosanenilor pentru rezultatele obtinute (in special Adi si Costica). Vom reveni cu placere la concursurile de la Fălticeni cu un cotingent de jucatori cel putin la fel de numeros.

      Comentariu


      • Felicitari Adi Mironescu ! Un joc excelent si constant pe toata durata concursului ! Felicitari organizatorilor care ne-au primit, ca de obicei, cu caldura si foarte bine pregatiti. A fost unul dintre cele mai frumoase turnee la care am participat anul asta iar d-l Cozma s-a asigurat ca nu a lipsit nimic pentru participanti( mese foarte bune, lumina ok, spatiu ok, despartitoare, vin fiert, aperitive, meniu , tombola , concurs de dublu etc ) iar d-l Giosan a coordonat"din butoane" perfect desfasurarea concursului . Pe aceasta cale, doresc sa urez tututor amaturistilor Sarbatori Fericite si un an nou cat mai plin de tenis ! Sa ne auzim cu bine si la anul !
        Blade 1 : Butterfly Jun Mizutani Super ZLC Blade 2: Butterfly Custom Arylate
        Fh: Tenergy 05 2.1 mm Fh: Tenergy 05 2.1 mm
        Bh: Tenergy 05 FX 2.1 mm Bh : Tenergy 05 FX 2.1 mm

        Comentariu


        • Felicitari pentru acest turneu, organizatorilor si participantilor. Sarbatori Fericite tuturor amaturistilor !
          Blade : Spinlord Ultracarbon Def
          FH : Spinlord Degu 2.1 mm
          BH : Spinlord Sternenfall OX

          Comentariu


          • clasamentul la copii?

            Comentariu


            • Noi cei din P.Neamț am fost plăcut surprinși de buna organizare,spațiul de joc excelent,lumina foarte bună si gazdele primitoare...FELICITĂRI si vă urăm la toți SĂRBĂTORI FERICITE

              Comentariu


              • Multumiri si felicitări d-lui Catalin si d-lui Marcel pentru eforturile depuse pentru buna organizare a turneului. Multumesc, de asemenea, galeriei botoșănene care m-a purtat spre victorie. Pentru mine a fost o zi de vis, fiind la prima reusita in circuitul Amatur. Voi reveni cu plăcere la Fălticeni!

                Comentariu


                • Finala open : Mihai Nemaciuc - David Dorin



                  ...,am sa revin si cu alte meciuri..

                  Comentariu


                  • Clasamentele Amatori si Open le gasiti in postul nr 2.Cel de la copii il va publica Adrian probabil.
                    Multumesc tuturor participantilor,felicitari castigatorilor.Multumesc celor care m-au ajutat,Marcel si Adrian Cojocaru.Sper ca v-ati simtit bine.Va asteptam la anul.!!
                    of all the things i lost i miss my mind the most

                    Comentariu


                    • La atâtea felicitări și mulțumiri mie greu sa scriu ceva în ton personal....un turneu la care am văzut doar voie buna și o excelentă stare de spirit, multa OMENIE si tot ce vrei ! (nu degeaba am vrut sa fiu primul la înscriere) va salut

                      Comentariu


                      • Multumiri si felicitări d-lui Catalin si d-lui Marcel, pentru eforturile depuse pentru buna organizare a turneului. Ne-am simtit foarte bine.
                        Blade: TBS Old Tag
                        Fh:XIOM Vega Pro
                        Bh:XIOM Vega Pro

                        Comentariu


                        • Felicitari Domnu Catalin si Marcel, un concurs foarte frumos si foarte greu ,Felicitari Adi pentru turneu, era si timpul . sa ne vedem cu bine la anu.

                          Comentariu


                          • Imi pare rau insa eu nu m-am simtit bine deloc : nu am putut bea pentru ca am venit cu automobilul din dotare ( si ce de marfa era prin zona ), nu am putut juca pentru ca nu ma descurc cu o singura paleta ( daca ar fi voie in Amatur cu doua palete, cate una pentru fiecare mana, m-as baga ), mancarea putea sa fie mai din belsug ( cam mici caserolele cu fasole si carnati - eu zic ca mergea cate 3 portii de om )...prea multa lumina in sala ( mergea un pic de economie ), cam aglomerat si ultima constatare : prea mare galagie fac mingile ! Am doua propuneri : ori sa se dea cate o minge la doua mese, ori sa se faca mingi din vata, sa nu se mai auda...va multumesc si sper sa remediati aceste probleme semnalate. O sa revin la anul sa vad ce se mai intampla in Fălticeni...
                            TRUST NO ONE !

                            Comentariu


                            • Vreau sa multumesc tuturor PRIETENILOR care m-au (re)primit in mijlocul lor cu mult drag, revederile cu acestia fiind marcate cu multe amintiri frumoase; un gand special se indreapta pentru dl. Catalin Cozma, un mare Om!

                              Felicitari organizatorilor pentru acest turneu reusit!

                              Vreau sa recomand tuturor celor care au facut o "pauza" de Amatur sa (re)vina la aceste turnee care sunt reale evenimente de socializare si de prietenie.

                              Adrian Vilcu
                              Blade: Timo Boll Spirit
                              Fh:Tibhar Genius 2.0
                              Bh:Tibhar Genius 2.0
                              materiale pentru tenis de masa: http://www.ttsport.ro/

                              Comentariu


                              • Meci in eliminatorii intre Mihai Nemaciuc si Alexandru Aga ,

                                https://www.youtube.com/watch?v=jotB...ature=youtu.be

                                https://www.youtube.com/watch?v=3IMQ...ature=youtu.be

                                https://www.youtube.com/watch?v=7OAK...ature=youtu.be

                                https://www.youtube.com/watch?v=P23y...ature=youtu.be

                                https://www.youtube.com/watch?v=oQ5v...ature=youtu.be

                                Comentariu


                                • Felicitări organizatorilor și câștigătorilor. Domnul Cozma și dl. Giosan au dovedit cu succes că pot gestiona desfășurarea a 3 concursuri într-o singură sală (open, amatori și dublu) într-un timp rezonabil (finalele s-au încheiat în jurul orei 23).

                                  Am remarcat plăcut impresionat participarea la acest turneu Amatur a veteranului amaturului - dl. Suflețel Emil Gelu din Alba Iulia, în vârstă de 80 ani, ?nsoțit de suporterul său nr. 1 - soția sa. Dl. Suflețel împreună cu soția au fost ca argintul viu în sala de concurs: când la masa de joc, când spre alte mese. Soții Suflețel au fost în sală de la ora 9 până la ora la care s-a încheiat finala la Open.

                                  Felicitări domnule Suflețel și vă doresc să aveți puterea de a fi prezent la masa de joc încă mulți ani înainte. Respect și admirație din partea mea!

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de Sil Vezi post
                                    Felicitări organizatorilor și câștigătorilor. Domnul Cozma și dl. Giosan au dovedit cu succes că pot gestiona desfășurarea a 3 concursuri într-o singură sală (open, amatori și dublu) într-un timp rezonabil (finalele s-au încheiat în jurul orei 23).

                                    Am remarcat plăcut impresionat participarea la acest turneu Amatur a veteranului amaturului - dl. Suflețel Emil Gelu din Alba Iulia, în vârstă de 80 ani, ?nsoțit de suporterul său nr. 1 - soția sa. Dl. Suflețel împreună cu soția au fost ca argintul viu în sala de concurs: când la masa de joc, când spre alte mese. Soții Suflețel au fost în sală de la ora 9 până la ora la care s-a încheiat finala la Open.

                                    Felicitări domnule Suflețel și vă doresc să aveți puterea de a fi prezent la masa de joc încă mulți ani înainte. Respect și admirație din partea mea!
                                    Subscriu la cele de mai sus si as adauga ca e un om cu o pofta de viata cum rar iti este dat sa vezi chiar si la tineri. Vesel, prietenos din cale afara, vioi, tot timpul cu zambetul pe buze, ti se pare ca s-a nascut sa ne astepte pe noi.
                                    Domnule Sufletel sa va dea Dumnezeu sanatate si putere ca sa mai participati la concursuri macar inca 20 de ani de acum inainte.
                                    Sunteti o familie exemplu pentru noi toti, un tata care joaca ping pong la o varsta la care multi dintre noi nici nu viseaza, o sotie care nu va scapat o clipa din ochi si care va fost aproape la fiecare meci dar care si-a sustinut la fel de mult si fiul inscris la open.
                                    O familie frumoasa, meritati premiul Amatur pentru tot ce faceti si ca va straduiti sa fiti alaturi de noi la turnee la asa o varsta inaintata.

                                    Mult succes, sanatate si sarbatori fericite alaturi de cei dragi va doresc !
                                    Blade: lemn off...ce lemn !
                                    Bh: cu tepi
                                    Fh: fara tepi

                                    Comentariu


                                    • Felicitari Domnule Sufletel. Multumim pentru exemplul pe care ni l-ati dat.


                                      - - - Actualizat - - -

                                      Si ceva instantanee

                                      Comentariu


                                      • - Finala la dublu : Mihai Nemaciuc , Ionut Vaculisteanu / Calin Mihai ,Dumitrescu Dan

                                        https://www.youtube.com/watch?v=nijj...ature=youtu.be

                                        Comentariu


                                        • Intr-adevar a fost un turneu pe masura , si cred ca se poate si mai bine pentru viitoarele,........aaaah era sa uit .....fasolea foarte gustoasa......si la burta.....
                                          Sarbatori cum vreti voi , fiecare din cei care iubim acest sport minunat......

                                          La multi ani !!

                                          Comentariu


                                          • Meci in eliminatorii intre Mihai Nemaciuc , Ionut Vaculisteanu /Adrian Mironescu , Petru Salavastru si comentat de un mare iubitor al tenisului de masa ,.....

                                            https://www.youtube.com/watch?v=Jr_3...ature=youtu.be

                                            Comentariu


                                            • felicitari Adi Mironescu,felicitari domnule Vieru,felicitari botosanenilor,felicitari si Domnul Bobarnac si toata echipa bacaului,nu sunt mai prejos sucevenii,iesenii sau galatenii.Felicitari organizatorilor,la un moment dat ne-ati dat putine emotii cu condensul dar a iesit foarte bine pana la urma,felicitari tuturor,sarbatori fericite.

                                              - - - Actualizat - - -

                                              nu i-am uitat pe nemteni si pe vasluienii de la open,felicitari si celorlalti

                                              Comentariu


                                              • Felicitari Catalin si Marcel pentru organizarea concursului si buna dispozitie oferita. Vom reveni cu deosebita placere la Fălticeni.

                                                Felicitari tuturor participantilor.

                                                Felicitari Adi Mironescu pentru jocul prestat si taria de caracter de care ai dat dovada.

                                                SARBATORI FERICITE TUTUROR!

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de Mihai.10 Vezi post
                                                  Meci in eliminatorii intre Mihai Nemaciuc , Ionut Vaculisteanu /Adrian Mironescu , Petru Salavastru si comentat de un mare iubitor al tenisului de masa ,.....

                                                  https://www.youtube.com/watch?v=Jr_3...ature=youtu.be
                                                  cine comenta Catalin Topescu?

                                                  Comentariu


                                                  • https://www.youtube.com/watch?v=rWPa...ature=youtu.be

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X