Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

ORADEA: În fiecare Vineri (ora 18:00) - Turneu "Foresta" King Pong

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Buna seara!

    Ne pregatim pentru marele turneu de maine cu unul mai mic!



    Grupe inferioare TRN Foresta #161

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GERGELY ANTON ORADEA
    3-2
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
    2 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    2
    3 ANTAL CORNEL ORADEA
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    4 BOITOS VASILE ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    5 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1-3
    1
    6 POP FLORIN ORADEA
    0-3
    1-3
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 POPA OCTAVIAN ORADEA
    3-0
    3-0
    3-0
    3-2
    3-0
    5
    1
    2 SABADAS DINU ORADEA
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    3 SAS TIBOR ORADEA
    0-3
    3-1
    3-1
    2-3
    3-0
    3
    2
    4 PRESECAN DORU ORADEA
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    5 ABERLE ILDIKO ORADEA
    2-3
    0-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    4
    6 ANTON CALIN SIBIU
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA ORADEA
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 VAIDA SORIN ORADEA
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
    3 MERAI JANOS ORADEA
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    5 CEVEI PETRE ORADEA
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    6 CERTEA TIMOTEI ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 PARUS LILIAN ORADEA
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 CULDA ANDREI ORADEA
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    4 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    5 BOITOS RODICA ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    3-2
    2
    4
    6 MOLNAR ANDREA ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    GRUPA DE CONSOLARE A FOST CASTIGATA DE CATUNEANU GEORGE!

    Eliminatorii TRN Foresta #161
    1. Gergely Anton
    -------------------- Gergely Anton 3-0
    16. Aberle Ildiko
    ---------------------------------------- Gergely Anton 3-1
    9. Antal Cornel
    -------------------- Sas Tibor 3-2
    8. Sas Tibor
    ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-0
    5. Balogh Attila
    -------------------- Balogh Attila 3-1
    12. Culda Andrei
    ---------------------------------------- Balogh Attila 3-0
    13. Cevei Petre
    -------------------- Parus Lilian 3-0
    4. Parus Lilian

    . -------------------------------------------------------------------------------- Gergely Anton 3-2

    3. Vaida Sorin
    -------------------- Vaida Sorin 3-0
    14. Pop Florin
    ---------------------------------------- Tascianu Cristian 3-2
    11. Sabadas Dinu
    -------------------- Tascianu Cristian 3-0
    6. Tascianu Cristian
    ------------------------------------------------------------ Tailbot Francois 3-0
    7. Tailbot Francois
    -------------------- Tailbot Francois 3-0
    10. Merai Janos
    ---------------------------------------- Tailbot Francois 3-0
    15. Boitos Rodica
    -------------------- Popa Octavian 3-0
    2. Popa Octavian


    Finala mica - TRN Foresta #161

    Balogh Attila
    -------------------- Balogh Attila 3-1
    Tascianu Cristian

    Clasament TRN Foresta #161

    1. Gergely Anton - Oradea
    2. Tailbot Francois - Oradea
    3 -- 4
    Balogh Attila - Oradea
    Tascianu Cristian - Oradea
    5 -- 8
    Sas Tibor - Oradea
    Popa Octavian - Oradea
    Parus Lilian - Oradea
    Vaida Sorin - Oradea
    9 -- 15
    Aberle Ildiko - Oradea
    Merai Janos - Oradea
    Culda Andrei - Oradea
    Sabadas Dinu - Oradea
    Antal Cornel - Oradea
    Cevei Petre - Oradea
    Pop Florin - Oradea
    16 -- 2v gr.inf.
    Boitos Rodica - Oradea
    17 -- 21 1v gr.inf.
    Catuneanu George - Oradea
    Presecan Doru - Oradea
    Boitos Vasile - Oradea
    Maxim Alexandru - Oradea
    Moldovan Andrei - Oradea
    22 -- 24 0v gr.inf.
    Anton Calin - Sibiu
    Certea Timotei - Oradea
    Molnar Andrea - Oradea


    Finala LIVE:

    Ultima editare de King Pong Oradea; 10.feb.2018, 00:24.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

    Comentariu


    • Bună seara!



      Inscrieri FORESTA#162 - on 2018. 02. 16. at 20:10:54

      1. Parus Lilian - Oradea, 991 - 35 - E
      2. Savu Cristian - Oradea, 29 - 33,95 - E
      3. Vaida Sorin - Oradea, 46 - 33,19 - EW
      4. Jurje Alex Doru - Almasu Mare, 189 - 31,2 - E
      5. Popa Octavian - Oradea, 190 - 30,97 - E
      6. Balogh Attila - Oradea, 128 - 30,31 - E
      7. Codau Vlad - Oradea, 171 - 28,3 - O
      8. Tailbot Francois - Oradea, 962 - 28 - O
      9. Popute Remus - Oradea, 1641 - 26 - OW
      10. Sabadas Dinu - Oradea, 845 - 24,2 - O
      11. Barlea Radu - Oradea, 677 - 18,5 - A
      12. Merai Janos - Oradea, 1181 - 18,5 - A
      13. Sas Tibor - Oradea, 738 - 16,53 - A
      14. Totos Ludovic - Marghita, 699 - 15,33 - A
      15. Cheregi Nelu - Oradea, 772 - 15,03 - A
      16. Cavasdan Doru - Oradea, 1540 - 14,85 - A
      17. Lup Silviu - Oradea, 1685 - 13,8 - A
      18. Catuneanu George - Oradea, 1652 - 12,8 - A
      19. Culda Andrei - Oradea, 1372 - 12 - A
      20. Boitos Vasile - Oradea, 1565 - 9 - A
      21. Presecan Doru - Oradea, 1241 - 8,33 - A
      22. Seica Gheorghe - Oradea, 1243 - 7,85 - A
      23. Tana Marius - Oradea, 1166 - 7,04 - A
      24. Ilies Alexandru Florin - Oradea, 3590 - 6 - A
      25. Dinescu Dan - Oradea, 2184 - 4,6 - A
      26. Tascianu Cristian - Oradea, 1276 - 0 - O
      27. Maxim Alexandru - Oradea, 3058 - 0 - A
      28. Szilagy Zsolt - Oradea, 3420 - 0 - A
      29. Moldovan Andrei - Oradea, 3663 - 0 - A
      30. Negrea Liviu - Oradea, 3999 - 0 - A
      31. Centea Timotei - Oradea, 5001 - 0 - A

      Grupe inferioare FORESTA#162
      1 Popa Octavian Codau Vlad Sas Tibor Maxim Alexandru Szilagy Zsolt Culda Andrei
      2 Jurje Alex Doru Tailbot Francois Merai Janos Seica Gheorghe Negrea Liviu Boitos Vasile
      3 Balogh Attila Sabadas Dinu Cheregi Nelu Dinescu Dan Catuneanu George Moldovan Andrei
      4 Tascianu Cristian Vaida Sorin Totos Ludovic Tana Marius Popute Remus Barlea Radu
      5 Parus Lilian Savu Cristian Lup Silviu Ilies Alexandru Florin Cavasdan Doru Presecan Doru Centea Timotei
      Grupe inferioare FORESTA#162

      Gr.inferioara nr. 1
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 POPA OCTAVIAN ORADEA
      0-2
      2-0
      2-0
      2-0
      2-0
      4
      2
      2 CODAU VLAD ORADEA
      2-0
      2-0
      2-0
      2-0
      2-1
      5
      1
      3 SAS TIBOR ORADEA
      0-2
      0-2
      2-0
      2-0
      2-0
      3
      3
      4 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
      0-2
      0-2
      0-2
      0-2
      1-2
      0
      5 SZILAGY ZSOLT ORADEA
      0-2
      0-2
      0-2
      2-0
      0-2
      1
      6 CULDA ANDREI ORADEA
      0-2
      1-2
      0-2
      2-1
      2-0
      2
      4
      Gr.inferioara nr. 2
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
      0-2
      2-0
      2-0
      2-0
      2-0
      4
      2
      2 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
      2-0
      2-0
      2-0
      2-0
      2-1
      5
      1
      3 MERAI JANOS ORADEA
      0-2
      0-2
      2-0
      2-0
      2-0
      3
      3
      4 SEICA GHEORGHE ORADEA
      0-2
      0-2
      0-2
      2-0
      1-2
      1
      5 NEGREA LIVIU ORADEA
      0-2
      0-2
      0-2
      0-2
      0-2
      0
      6 BOITOS VASILE ORADEA
      0-2
      1-2
      0-2
      2-1
      2-0
      2
      4
      Gr.inferioara nr. 3
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 BALOGH ATTILA ORADEA
      0-2
      2-0
      2-0
      2-0
      2-0
      4
      2
      2 SABADAS DINU ORADEA
      2-0
      2-0
      2-0
      2-0
      2-0
      5
      1
      3 CHEREGI NELU ORADEA
      0-2
      0-2
      2-0
      0-2
      2-1
      2
      4
      4 DINESCU DAN ORADEA
      0-2
      0-2
      0-2
      1-2
      2-1
      1
      5 CATUNEANU GEORGE ORADEA
      0-2
      0-2
      2-0
      2-1
      2-0
      3
      3
      6 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
      0-2
      0-2
      1-2
      1-2
      0-2
      0
      Gr.inferioara nr. 4
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
      2-1
      2-0
      2-0
      1-2
      2-0
      4
      1
      2 VAIDA SORIN ORADEA
      1-2
      2-0
      2-0
      2-1
      2-0
      4
      2
      3 TOTOS LUDOVIC MARGHITA
      0-2
      0-2
      2-0
      0-2
      1-2
      1
      4 TANA MARIUS ORADEA
      0-2
      0-2
      0-2
      0-2
      1-2
      0
      5 POPUTE REMUS ORADEA
      2-1
      1-2
      2-0
      2-0
      2-1
      4
      3
      6 BARLEA RADU ORADEA
      0-2
      0-2
      2-1
      2-1
      1-2
      2
      4
      Gr.inferioara nr. 5
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      7
      V
      Loc
      1 PARUS LILIAN ORADEA
      1-2
      2-1
      2-0
      2-0
      2-1
      2-0
      5
      2
      2 SAVU CRISTIAN ORADEA
      2-1
      2-1
      2-0
      2-0
      2-0
      2-0
      6
      1
      3 LUP SILVIU ORADEA
      1-2
      1-2
      2-0
      2-1
      2-0
      2-0
      4
      3
      4 ILIES ALEXANDRU FLORIN ORADEA
      0-2
      0-2
      0-2
      0-2
      2-0
      1-2
      1
      5 CAVASDAN DORU ORADEA
      0-2
      0-2
      1-2
      2-0
      2-0
      2-0
      3
      4
      6 PRESECAN DORU ORADEA
      1-2
      0-2
      0-2
      0-2
      0-2
      2-0
      1
      7 CENTEA TIMOTEI ORADEA
      0-2
      0-2
      0-2
      2-1
      0-2
      0-2
      1
      Grupe superioare FORESTA#162

      Gr.superioara nr. 1
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 CODAU VLAD ORADEA
      3-2
      3-0
      3-0
      3
      1
      2 VAIDA SORIN ORADEA
      2-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
      0-3
      0-3
      3-1
      1
      4 BOITOS VASILE ORADEA
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      Gr.superioara nr. 2
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
      1-3
      3-1
      3-1
      2
      2
      2 PARUS LILIAN ORADEA
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      1
      3 POPUTE REMUS ORADEA
      1-3
      0-3
      3-0
      1
      4 CHEREGI NELU ORADEA
      1-3
      0-3
      0-3
      0
      Gr.superioara nr. 3
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 SABADAS DINU ORADEA
      0-3
      3-1
      3-0
      2
      2
      2 POPA OCTAVIAN ORADEA
      3-0
      3-1
      3-1
      3
      1
      3 LUP SILVIU ORADEA
      1-3
      1-3
      3-1
      1
      4 BARLEA RADU ORADEA
      0-3
      1-3
      1-3
      0
      Gr.superioara nr. 4
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
      1-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      2 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      1
      3 SAS TIBOR ORADEA
      0-3
      0-3
      3-2
      1
      4 CAVASDAN DORU ORADEA
      0-3
      0-3
      2-3
      0
      Gr.superioara nr. 5
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 SAVU CRISTIAN ORADEA
      1-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      2 BALOGH ATTILA ORADEA
      3-1
      3-1
      3-1
      3
      1
      3 MERAI JANOS ORADEA
      0-3
      1-3
      3-0
      1
      4 CULDA ANDREI ORADEA
      0-3
      1-3
      0-3
      0
      Eliminatorii FORESTA#162
      1. Codau Vlad
      -------------------- Codau Vlad 3-0
      16. Bye
      ---------------------------------------- Tailbot Francois 3-0
      9. Tailbot Francois
      -------------------- Tailbot Francois 3-1
      8. Sabadas Dinu
      ------------------------------------------------------------ Jurje Alex Doru 3-1
      5. Balogh Attila
      -------------------- Balogh Attila 3-0
      12. Bye
      ---------------------------------------- Jurje Alex Doru 3-1
      13. Bye
      -------------------- Jurje Alex Doru 3-0
      4. Jurje Alex Doru

      . -------------------------------------------------------------------------------- Jurje Alex Doru 3-0

      3. Popa Octavian
      -------------------- Popa Octavian 3-0
      14. Bye
      ---------------------------------------- Popa Octavian 3-2
      11. Bye
      -------------------- Tascianu Cristian 3-0
      6. Tascianu Cristian
      ------------------------------------------------------------ Parus Lilian 3-2
      7. Savu Cristian
      -------------------- Vaida Sorin 3-1
      10. Vaida Sorin
      ---------------------------------------- Parus Lilian 3-0
      15. Bye
      -------------------- Parus Lilian 3-0
      2. Parus Lilian

      Finala mica - FORESTA#162

      Tailbot Francois
      -------------------- Tailbot Francois 3-1
      Popa Octavian


      Clasament FORESTA#162

      1. Jurje Alex Doru - Almasu Mare
      2. Parus Lilian - Oradea
      3 -- 4
      Tailbot Francois - Oradea
      Popa Octavian - Oradea
      5 -- 8
      Balogh Attila - Oradea
      Vaida Sorin - Oradea
      Codau Vlad - Oradea
      Tascianu Cristian - Oradea
      9 -- 10
      Savu Cristian - Oradea
      Sabadas Dinu - Oradea
      11 -- 15 1v gr.sup.
      Popute Remus - Oradea
      Merai Janos - Oradea
      Sas Tibor - Oradea
      Lup Silviu - Oradea
      Catuneanu George - Oradea
      16 -- 20 0v gr.sup.
      Barlea Radu - Oradea
      Cheregi Nelu - Oradea
      Cavasdan Doru - Oradea
      Culda Andrei - Oradea
      Boitos Vasile - Oradea
      21 -- 27 1v gr.inf.
      Totos Ludovic - Marghita
      Presecan Doru - Oradea
      Seica Gheorghe - Oradea
      Ilies Alexandru Florin - Oradea
      Dinescu Dan - Oradea
      Szilagy Zsolt - Oradea
      Centea Timotei - Oradea
      28 -- 31 0v gr.inf.
      Tana Marius - Oradea
      Maxim Alexandru - Oradea
      Moldovan Andrei - Oradea
      Negrea Liviu - Oradea



      FINALA:

      Ultima editare de King Pong Oradea; 16.feb.2018, 23:19.
      Club King Pong Oradea
      www.kingpong.ro
      0359 181 232

      Comentariu


      • UPDATE & UPGRADE

        Coloane noi in clasamentul lunii februarie!
        -Pozitie ocupata in clasamentul lunii anterioare
        -Numar pozitii urcate/coborate fata de clasamentul lunii anterioare: 0=aceasi pozitie, NEW=jucator nou in sezonul #4
        -Emoticon corespunzator evolutiei in clasament




        Clasament sezon #4 by KING PONG

        Dupa Etapa #12 (#162) - 16.02.2018

        Numar total jucatori pana in prezent sezon 4/Total:88/231


        #Sezon 4 Ian Evolutie (+/-/0) Feel #Sezon 4 Feb #Total general Nume Prenume
        Puncte sezon 4
        Patricipari Sez4 max 12
        Nr. locuri ocupate: I / II / III
        1
        0
        1
        1
        Gergely Anton
        337
        11
        7/2/0
        2
        0
        2
        10
        Popa Octavian
        252
        12
        0/0/0
        6
        3
        3
        6
        Parus Lilian
        233
        11
        0/3/2
        5
        1
        4
        4
        Tascianu Cristi
        209
        9
        0/1/1
        4
        -1
        5
        2
        Balogh Attila
        191
        11
        0/0/3
        3
        -3
        6
        15
        Jurje Alex
        186
        7
        2/0/1
        12
        5
        7
        7
        Tailbot Francois
        153
        8
        0/2/1
        10
        2
        8
        3
        Vaida Sorin
        148
        11
        0/1/0
        6
        -3
        9
        5
        Savu Cristian
        127
        7
        0/0/2
        13
        3
        10
        14
        Codau Vlad
        97
        8
        0/0/0
        11
        0
        11
        39
        Sabadas Dinu
        92
        11
        0/0/0
        21
        9
        12
        19
        Craciun Calin
        89
        6
        1/0/0
        7
        -6
        13
        13
        Cotca Dacian
        81
        5
        0/0/1
        8
        -6
        14
        18
        Kalman Suha
        81
        6
        0/0/0
        9
        -6
        15
        16
        Birtalan Robert
        79
        2
        0/2/0
        24
        8
        16
        30
        Merai Janos
        68
        11
        0/0/0
        14
        -3
        17
        8
        Mandru Bogdan
        67
        2
        2/0/0
        20
        2
        18
        24
        Sas Tibor
        57
        12
        0/0/0
        28
        9
        19
        29
        Culda Andrei
        51
        11
        0/0/0
        19
        -1
        20
        27
        Antal Cornel
        47
        11
        0/0/0
        18
        -3
        21
        12
        Birtalan Laszlo
        44
        7
        0/0/0
        23
        1
        22
        36
        Simu Marius
        42
        5
        0/0/0
        22
        -1
        23
        20
        Curpas Ioan
        41
        6
        0/0/0
        17
        -7
        24
        9
        Tanc Florin
        34
        6
        0/0/0
        28
        3
        25
        33
        Cheregi Nelu
        34
        9
        0/0/0
        15
        -11
        26
        51
        Kovacs Ferenc
        33
        1
        0/1/0
        16
        -11
        27
        31
        Horvath Tibor
        31
        1
        0/0/1
        42
        14
        28
        45
        Kadar Jozsef
        30
        5
        0/0/0
        25
        -4
        29
        35
        Onofrei Dan
        25
        6
        0/0/0
        26
        -4
        30
        23
        Bondar Leontin
        23
        5
        0/0/0
        31
        0
        31
        65
        Ilies Alexandru
        21
        10
        0/0/0
        34
        2
        32
        62
        Sabau Catalin
        19
        8
        0/0/0
        32
        -1
        33
        17
        Fabian Wilhelm
        18
        4
        0/0/0
        44
        10
        34
        73
        Catuneanu George
        18
        5
        0/0/0
        31
        -4
        35
        41
        Tana Marius
        18
        8
        0/0/0
        35
        -1
        36
        56
        Seica Gheorghe
        18
        10
        0/0/0
        27
        -10
        37
        88
        Boldog Zoltan
        17
        1
        0/0/0
        44
        6
        38
        49
        Bondar Octavian
        17
        2
        0/0/0
        37
        -2
        39
        60
        Maxim Alexandru
        17
        8
        0/0/0
        30
        -10
        40
        83
        Lup Silviu
        16
        2
        0/0/0
        0
        NEW
        41
        91
        Puscasu Denis
        16
        4
        0/0/0
        29
        -12
        41
        52
        Totos Ludovic
        16
        4
        0/0/0
        33
        -9
        42
        69
        Dinescu Dan
        16
        7
        0/0/0
        47
        4
        43
        68
        Presecan Doru
        13
        7
        0/0/0
        30
        -14
        44
        97
        Ciobanu Gabriel
        12
        1
        0/0/0
        30
        -14
        44
        25
        Popescu Cornel
        12
        1
        0/0/0
        37
        -8
        45
        86
        Szilagyi Zsolt
        11
        5
        0/0/0
        38
        -8
        46
        104
        Baciu Cristian
        10
        4
        0/0/0
        48
        2
        46
        22
        Barlea Radu
        10
        4
        0/0/0
        36
        -11
        47
        48
        Kiraly Pongrac
        9
        1
        0/0/0
        41
        -7
        48
        84
        Vurst Laszlo
        9
        4
        0/0/0
        39
        -10
        49
        106
        Imre Flaviu
        9
        8
        0/0/0
        43
        -6
        49
        102
        Negrea Liviu
        9
        8
        0/0/0
        37
        -13
        50
        112
        Nedelcu Alin
        8
        3
        0/0/0
        38
        -13
        51
        46
        Cotrau Calin
        7
        3
        0/0/0
        45
        -6
        51
        54
        Popute Remus
        7
        3
        0/0/0
        48
        -4
        52
        101
        Boitos Vasile
        6
        3
        0/0/0
        0
        NEW
        52
        67
        Pop Florin
        6
        3
        0/0/0
        48
        -5
        53
        92
        Moldovan Andrei
        6
        5
        0/0/0
        40
        -14
        54
        47
        Dan Daniel
        5
        1
        0/0/0
        0
        NEW
        54
        40
        Ghile Ioan
        5
        1
        0/0/0
        40
        -14
        54
        26
        Szalay Liviu
        5
        1
        0/0/0
        40
        -14
        54
        42
        Toma Cristian
        5
        1
        0/0/0
        0
        NEW
        55
        95
        Boitos Rodica
        5
        2
        0/0/0
        46
        -9
        55
        113
        Cavasdan Doru
        5
        2
        0/0/0
        45
        -11
        56
        122
        Nagy Norbert
        5
        3
        0/0/0
        0
        NEW
        57
        28
        Aberle Ildiko
        4
        1
        0/0/0
        0
        NEW
        57
        77
        Cevei Petre
        4
        1
        0/0/0
        42
        -15
        57
        70
        Cotca Rares
        4
        1
        0/0/0
        42
        -15
        57
        123
        Pop Sabin
        4
        1
        0/0/0
        42
        -15
        57
        89
        Trip Darius
        4
        1
        0/0/0
        42
        -16
        58
        109
        Simon Harry
        4
        2
        0/0/0
        44
        -15
        59
        127
        Mihai Emanuel
        3
        1
        0/0/0
        44
        -15
        59
        121
        Patrila Cristian
        3
        1
        0/0/0
        0
        NEW
        60
        128
        Certea Timotei
        3
        2
        0/0/0
        48
        -12
        60
        34
        Varkonyi Amalia
        3
        2
        0/0/0
        46
        -15
        61
        128
        Darvasi Ibolya
        2
        1
        0/0/0
        46
        -15
        61
        98
        Erdeli Sorin
        2
        1
        0/0/0
        46
        -15
        61
        103
        Nutiu Cristian
        2
        1
        0/0/0
        46
        -15
        61
        110
        Olar Olimpiu
        2
        1
        0/0/0
        46
        -15
        61
        130
        Vandici Radu
        2
        1
        0/0/0
        0
        NEW
        62
        132
        Anton Calin
        1
        1
        0/0/0
        0
        NEW
        62
        90
        Bals Marius
        1
        1
        0/0/0
        48
        -14
        62
        132
        Demian Raul
        1
        1
        0/0/0
        48
        -14
        62
        132
        Kiraly Attila
        1
        1
        0/0/0
        0
        NEW
        62
        132
        Molnar Andrea
        1
        1
        0/0/0
        48
        -14
        62
        132
        Oprea Alexandru
        1
        1
        0/0/0
        48
        -14
        62
        131
        Ratiu Adrian
        1
        1
        0/0/0
        Ultima editare de King Pong Oradea; 08.mar.2018, 23:07.
        Club King Pong Oradea
        www.kingpong.ro
        0359 181 232

        Comentariu


        • Bună seara!



          Inscrieri FORESTA#163 - on 2018. 02. 23. at 21:06:31

          1. Gergely Anton - Oradea, 245 - 39,7 - E
          2. Parus Lilian - Oradea, 991 - 35 - E
          3. Vaida Sorin - Oradea, 46 - 33,19 - EW
          4. Cotca Dacian - Oradea, 41 - 32,01 - E
          5. Jurje Alex Doru - Almasu Mare, 189 - 31,2 - E
          6. Popa Octavian - Oradea, 190 - 30,97 - E
          7. Balogh Attila - Oradea, 128 - 30,31 - E
          8. Codau Vlad - Oradea, 171 - 28,3 - O
          9. Tailbot Francois - Oradea, 962 - 28 - O
          10. Kalman Suha - Oradea, 458 - 27,03 - OF
          11. Sarca Ovidiu - Marghita, 988 - 20,53 - O
          12. Aberle Ildiko - Oradea, 2187 - 20 - OF
          13. Merai Janos - Oradea, 1181 - 18,5 - A
          14. Sas Tibor - Oradea, 738 - 16,53 - A
          15. Cheregi Nelu - Oradea, 772 - 15,03 - A
          16. Varkonyi Amalia - Oradea, 629 - 14,67 - AF
          17. Catuneanu George - Oradea, 1652 - 12,8 - A
          18. Culda Andrei - Oradea, 1372 - 12 - A
          19. Presecan Doru - Oradea, 1241 - 8,33 - A
          20. Seica Gheorghe - Oradea, 1243 - 7,85 - A
          21. Tana Marius - Oradea, 1166 - 7,04 - A
          22. Ilies Alexandru Florin - Oradea, 3590 - 6 - A
          23. Tascianu Cristian - Oradea, 1276 - 0 - O
          24. Antal Cornel - Oradea, 1895 - 0 - A
          25. Simu Marius - Oradea, 2010 - 0 - A
          26. Maxim Alexandru - Oradea, 3058 - 0 - A
          27. Moldovan Andrei - Oradea, 3663 - 0 - A
          28. Pop Florin - Oradea, 3664 - 0 - A
          29. Imre Flaviu - Oradea, 5002 - 0 - A
          30. Szilagyi Zsolt - Oradea, 5003 - 0 - A

          Grupe inferioare FORESTA#163

          Gr.inferioara nr. 1
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 GERGELY ANTON ORADEA
          2-0
          2-0
          2-0
          2-1
          2-0
          5
          1
          2 COTCA DACIAN ORADEA
          0-2
          2-0
          2-0
          2-0
          2-1
          4
          2
          3 KALMAN SUHA ORADEA
          0-2
          0-2
          2-1
          2-0
          1-2
          2
          4
          4 TANA MARIUS ORADEA
          0-2
          0-2
          1-2
          2-1
          0-2
          1
          5 SEICA GHEORGHE ORADEA
          1-2
          0-2
          0-2
          1-2
          0-2
          0
          6 SARCA OVIDIU MARGHITA
          0-2
          1-2
          2-1
          2-0
          2-0
          3
          3
          Gr.inferioara nr. 2
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 POPA OCTAVIAN ORADEA
          0-2
          2-0
          2-0
          2-0
          2-1
          4
          2
          2 CODAU VLAD ORADEA
          2-0
          2-1
          2-1
          2-0
          2-0
          5
          1
          3 MERAI JANOS ORADEA
          0-2
          1-2
          2-0
          2-0
          2-0
          3
          3
          4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
          0-2
          1-2
          0-2
          2-1
          2-0
          2
          4
          5 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
          0-2
          0-2
          0-2
          1-2
          1-2
          0
          6 VARKONYI AMALIA ORADEA
          1-2
          0-2
          0-2
          0-2
          2-1
          1
          Gr.inferioara nr. 3
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 PARUS LILIAN ORADEA
          2-0
          2-0
          2-0
          2-0
          2-0
          5
          1
          2 VAIDA SORIN ORADEA
          0-2
          0-2
          2-0
          2-0
          2-1
          3
          3
          3 SAS TIBOR ORADEA
          0-2
          2-0
          2-0
          2-0
          2-0
          4
          2
          4 ILIES ALEXANDRU FLORIN ORADEA
          0-2
          0-2
          0-2
          2-0
          0-2
          1
          5 PRESECAN DORU ORADEA
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          0
          6 ABERLE ILDIKO ORADEA
          0-2
          1-2
          0-2
          2-0
          2-0
          2
          4
          Gr.inferioara nr. 4
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
          1-2
          2-0
          2-0
          2-0
          2-0
          4
          2
          2 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
          2-1
          2-1
          1-2
          2-1
          2-1
          4
          1
          3 CULDA ANDREI ORADEA
          0-2
          1-2
          1-2
          2-0
          2-0
          2
          4
          4 CHEREGI NELU ORADEA
          0-2
          2-1
          2-1
          0-2
          2-0
          3
          3
          5 SZILAGYI ZSOLT ORADEA
          0-2
          1-2
          0-2
          2-0
          2-0
          2
          6 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
          0-2
          1-2
          0-2
          0-2
          0-2
          0
          Gr.inferioara nr. 5
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 BALOGH ATTILA ORADEA
          0-2
          2-1
          0-2
          2-0
          2-0
          3
          4
          2 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
          2-0
          2-0
          2-1
          2-0
          2-0
          5
          1
          3 ANTAL CORNEL ORADEA
          1-2
          0-2
          2-0
          2-0
          2-0
          3
          2
          4 SIMU MARIUS ORADEA
          2-0
          1-2
          0-2
          2-0
          2-0
          3
          3
          5 IMRE FLAVIU ORADEA
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          0
          6 POP FLORIN ORADEA
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          2-0
          1
          Grupe superioare FORESTA#163
          1 Gergely Anton Tascianu Cristian Vaida Sorin Catuneanu George
          2 Codau Vlad Antal Cornel Cheregi Nelu Aberle Ildiko
          3 Parus Lilian Cotca Dacian Simu Marius Culda Andrei
          4 Tailbot Francois Popa Octavian Sarca Ovidiu Balogh Attila
          5 Jurje Alex Doru Sas Tibor Merai Janos Kalman Suha
          Grupe superioare FORESTA#163

          Gr.superioara nr. 1
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 GERGELY ANTON ORADEA
          3-1
          3-0
          3-2
          3
          1
          2 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
          1-3
          3-0
          3-0
          2
          2
          3 VAIDA SORIN ORADEA
          0-3
          0-3
          3-0
          1
          4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
          2-3
          0-3
          0-3
          0
          Gr.superioara nr. 2
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 CODAU VLAD ORADEA
          3-0
          3-0
          3-0
          3
          1
          2 ANTAL CORNEL ORADEA
          0-3
          1-3
          3-0
          1
          3 CHEREGI NELU ORADEA
          0-3
          3-1
          3-0
          2
          2
          4 ABERLE ILDIKO ORADEA
          0-3
          0-3
          0-3
          0
          Gr.superioara nr. 3
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 PARUS LILIAN ORADEA
          3-1
          3-0
          3-0
          3
          1
          2 COTCA DACIAN ORADEA
          1-3
          3-0
          1-3
          1
          2
          3 SIMU MARIUS ORADEA
          0-3
          0-3
          3-0
          1
          4 CULDA ANDREI ORADEA
          0-3
          3-1
          0-3
          1
          Gr.superioara nr. 4
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
          3-1
          3-1
          2-3
          2
          2
          2 POPA OCTAVIAN ORADEA
          1-3
          3-0
          1-3
          1
          3 SARCA OVIDIU MARGHITA
          1-3
          0-3
          0-3
          0
          4 BALOGH ATTILA ORADEA
          3-2
          3-1
          3-0
          3
          1
          Gr.superioara nr. 5
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
          3-0
          3-2
          3-0
          3
          1
          2 SAS TIBOR ORADEA
          0-3
          3-0
          3-0
          2
          2
          3 MERAI JANOS ORADEA
          2-3
          0-3
          3-0
          1
          4 TANA MARIUS ORADEA
          0-3
          0-3
          0-3
          0
          Eliminatorii FORESTA#163
          1. Gergely Anton
          -------------------- Gergely Anton 3-0
          16. Bye
          ---------------------------------------- Gergely Anton 3-0
          9. Cotca Dacian
          -------------------- Cotca Dacian 3-0
          8. Cheregi Nelu
          ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-2
          5. Jurje Alex Doru
          -------------------- Jurje Alex Doru 3-0
          12. Bye
          ---------------------------------------- Jurje Alex Doru 3-2
          13. Bye
          -------------------- Balogh Attila 3-0
          4. Balogh Attila

          . -------------------------------------------------------------------------------- Gergely Anton 3-2

          3. Parus Lilian
          -------------------- Parus Lilian 3-0
          14. Bye
          ---------------------------------------- Parus Lilian 3-1
          11. Bye
          -------------------- Sas Tibor 3-0
          6. Sas Tibor
          ------------------------------------------------------------ Parus Lilian 3-2
          7. Tailbot Francois
          -------------------- Tailbot Francois 3-1
          10. Tascianu Cristian
          ---------------------------------------- Codau Vlad 3-0
          15. Bye
          -------------------- Codau Vlad 3-0
          2. Codau Vlad


          Finala mica - FORESTA#163

          Jurje Alex Doru
          -------------------- Jurje Alex Doru 3-0
          Codau Vlad

          Clasament FORESTA#163

          1. Gergely Anton - Oradea
          2. Parus Lilian - Oradea
          3 -- 4
          Jurje Alex Doru - Almasu Mare
          Codau Vlad - Oradea
          5 -- 8
          Cotca Dacian - Oradea
          Sas Tibor - Oradea
          Balogh Attila - Oradea
          Tailbot Francois - Oradea
          9 -- 10
          Cheregi Nelu - Oradea
          Tascianu Cristian - Oradea
          11 -- 16 1v gr.sup.
          Vaida Sorin - Oradea
          Popa Octavian - Oradea
          Merai Janos - Oradea
          Culda Andrei - Oradea
          Antal Cornel - Oradea
          Simu Marius - Oradea
          17 -- 20 0v gr.sup.
          Sarca Ovidiu - Marghita
          Aberle Ildiko - Oradea
          Catuneanu George - Oradea
          Tana Marius - Oradea
          21 -- 22 2v gr.inf.
          Kalman Suha - Oradea
          Szilagyi Zsolt - Oradea
          23 -- 25 1v gr.inf.
          Varkonyi Amalia - Oradea
          Ilies Alexandru Florin - Oradea
          Pop Florin - Oradea
          26 -- 30 0v gr.inf.
          Presecan Doru - Oradea
          Seica Gheorghe - Oradea
          Maxim Alexandru - Oradea
          Moldovan Andrei - Oradea
          Imre Flaviu - Oradea



          Finale LIVE:


          Ultima editare de King Pong Oradea; 23.feb.2018, 23:45.
          Club King Pong Oradea
          www.kingpong.ro
          0359 181 232

          Comentariu


          • Bună seara!



            Inscrieri FORESTA#164 - on 2018. 03. 02. at 21:19:34

            1. Mandru Bogdan - Hunedoara, 648 - 44 - E
            2. Gergely Anton - Oradea, 245 - 39,7 - E
            3. Parus Lilian - Oradea, 991 - 35 - E
            4. Savu Cristian - Oradea, 29 - 33,95 - E
            5. Vaida Sorin - Oradea, 46 - 33,19 - EW
            6. Craciun Calin - Oradea, 561 - 32,03 - E
            7. Cotca Dacian - Oradea, 41 - 32,01 - E
            8. Popa Octavian - Oradea, 190 - 30,97 - E
            9. Balogh Attila - Oradea, 128 - 30,31 - E
            10. Tailbot Francois - Oradea, 962 - 28 - O
            11. Birtalan Laszlo - Oradea, 114 - 25,2 - O
            12. Curpas Ioan - Oradea, 201 - 22,23 - OW
            13. Aberle Ildiko - Oradea, 2187 - 20 - OF
            14. Barlea Radu - Oradea, 677 - 18,5 - A
            15. Merai Janos - Oradea, 1181 - 18,5 - A
            16. Sas Tibor - Oradea, 738 - 16,53 - A
            17. Cheregi Nelu - Oradea, 772 - 15,03 - A
            18. Lup Silviu - Oradea, 1685 - 13,8 - A
            19. Catuneanu George - Oradea, 1652 - 12,8 - A
            20. Culda Andrei - Oradea, 1372 - 12 - A
            21. Presecan Doru - Oradea, 1241 - 8,33 - A
            22. Boitos Rodica - Oradea, 1669 - 8,33 - AF
            23. Seica Gheorghe - Oradea, 1243 - 7,85 - A
            24. Tana Marius - Oradea, 1166 - 7,04 - A
            25. Ilies Alexandru Florin - Oradea, 3590 - 6 - A
            26. Dinescu Dan - Oradea, 2184 - 4,6 - A
            27. Tascianu Cristian - Oradea, 1276 - 0 - O
            28. Antal Cornel - Oradea, 1895 - 0 - A
            29. Simu Marius - Oradea, 2010 - 0 - A
            30. Maxim Alexandru - Oradea, 3058 - 0 - A
            31. Moldovan Andrei - Oradea, 3663 - 0 - A
            32. Pop Florin - Oradea, 3664 - 0 - A
            33. Negrea Liviu - Oradea, 3999 - 0 - A
            34. Imre Flaviu - Oradea, 5002 - 0 - A

            Grupe inferioare FORESTA#164

            Gr.inferioara nr. 1
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            7
            V
            Loc
            1 GERGELY ANTON ORADEA
            2-1
            2-0
            2-0
            2-1
            2-1
            2-0
            6
            1
            2 COTCA DACIAN ORADEA
            1-2
            2-0
            2-0
            2-0
            2-0
            2-0
            5
            2
            3 MERAI JANOS ORADEA
            0-2
            0-2
            2-0
            2-0
            2-0
            2-0
            4
            3
            4 TANA MARIUS ORADEA
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            2-0
            1
            5 SEICA GHEORGHE ORADEA
            1-2
            0-2
            0-2
            2-0
            2-0
            2-0
            3
            4
            6 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
            1-2
            0-2
            0-2
            0-2
            2-0
            1
            7 BOITOS RODICA ORADEA
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            0
            Gr.inferioara nr. 2
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            7
            V
            Loc
            1 POPA OCTAVIAN ORADEA
            2-0
            2-0
            2-0
            2-0
            2-0
            2-0
            6
            1
            2 CRACIUN CALIN ORADEA
            0-2
            2-0
            2-0
            2-0
            2-0
            2-1
            5
            2
            3 SAS TIBOR ORADEA
            0-2
            0-2
            2-0
            2-0
            2-0
            2-0
            4
            3
            4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
            0-2
            0-2
            0-2
            1-2
            2-0
            2-1
            2
            4
            5 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
            0-2
            0-2
            0-2
            2-1
            1-2
            1-2
            1
            6 POP FLORIN ORADEA
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            2-1
            0-2
            1
            7 ABERLE ILDIKO ORADEA
            0-2
            1-2
            0-2
            1-2
            2-1
            2-0
            2
            Gr.inferioara nr. 3
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            7
            V
            Loc
            1 PARUS LILIAN ORADEA
            0-2
            2-0
            2-0
            2-0
            2-0
            2-0
            5
            2
            2 SAVU CRISTIAN ORADEA
            2-0
            2-1
            2-0
            1-2
            2-0
            2-0
            5
            1
            3 CULDA ANDREI ORADEA
            0-2
            1-2
            2-0
            0-2
            2-0
            2-0
            3
            4
            4 ILIES ALEXANDRU FLORIN ORADEA
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            2-0
            0-2
            1
            5 LUP SILVIU ORADEA
            0-2
            2-1
            2-0
            2-0
            2-0
            2-0
            5
            3
            6 NEGREA LIVIU ORADEA
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            0
            7 BIRTALAN LASZLO ORADEA
            0-2
            0-2
            0-2
            2-0
            0-2
            2-0
            2
            Gr.inferioara nr. 4
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
            1-2
            2-0
            2-1
            2-0
            2-0
            4
            2
            2 VAIDA SORIN ORADEA
            2-1
            2-0
            2-1
            2-0
            2-0
            5
            1
            3 ANTAL CORNEL ORADEA
            0-2
            0-2
            2-0
            2-0
            2-0
            3
            3
            4 CHEREGI NELU ORADEA
            1-2
            1-2
            0-2
            2-0
            2-0
            2
            4
            5 DINESCU DAN ORADEA
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            2-0
            1
            6 IMRE FLAVIU ORADEA
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            0
            Gr.inferioara nr. 5
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            7
            V
            Loc
            1 BALOGH ATTILA ORADEA
            2-1
            0-2
            1-2
            1-2
            2-0
            2-0
            3
            2 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
            1-2
            0-2
            2-0
            2-0
            2-0
            2-0
            4
            2
            3 MANDRU BOGDAN HUNEDOARA
            2-0
            2-0
            2-0
            2-0
            2-0
            2-0
            6
            1
            4 SIMU MARIUS ORADEA
            2-1
            0-2
            0-2
            2-0
            2-0
            2-0
            4
            3
            5 CURPAS IOAN ORADEA
            2-1
            0-2
            0-2
            0-2
            2-0
            2-0
            3
            4
            6 PRESECAN DORU ORADEA
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            0
            7 BARLEA RADU ORADEA
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            2-0
            1
            Grupe superioare FORESTA#164
            1 Gergely Anton Craciun Calin Lup Silviu Cheregi Nelu
            2 Popa Octavian Parus Lilian Antal Cornel Curpas Ioan
            3 Savu Cristian Tascianu Cristian Simu Marius Seica Gheorghe
            4 Vaida Sorin Tailbot Francois Merai Janos Catuneanu George
            5 Mandru Bogdan Cotca Dacian Sas Tibor Culda Andrei
            Grupe superioare FORESTA#164

            Gr.superioara nr. 1
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 GERGELY ANTON ORADEA
            1-3
            3-0
            3-1
            2
            2
            2 CRACIUN CALIN ORADEA
            3-1
            2-3
            3-0
            2
            1
            3 LUP SILVIU ORADEA
            0-3
            3-2
            3-0
            2
            4 CHEREGI NELU ORADEA
            1-3
            0-3
            0-3
            0
            Gr.superioara nr. 2
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 POPA OCTAVIAN ORADEA
            1-3
            3-1
            3-0
            2
            2
            2 PARUS LILIAN ORADEA
            3-1
            3-1
            3-0
            3
            1
            3 ANTAL CORNEL ORADEA
            1-3
            1-3
            1-3
            0
            4 CURPAS IOAN ORADEA
            0-3
            0-3
            3-1
            1
            Gr.superioara nr. 3
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 SAVU CRISTIAN ORADEA
            3-0
            3-1
            3-0
            3
            1
            2 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
            0-3
            3-0
            3-0
            2
            2
            3 SIMU MARIUS ORADEA
            1-3
            0-3
            3-0
            1
            4 SEICA GHEORGHE ORADEA
            0-3
            0-3
            0-3
            0
            Gr.superioara nr. 4
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 VAIDA SORIN ORADEA
            3-2
            3-0
            3-0
            3
            1
            2 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
            2-3
            3-2
            3-2
            2
            2
            3 MERAI JANOS ORADEA
            0-3
            2-3
            3-1
            1
            4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
            0-3
            2-3
            1-3
            0
            Gr.superioara nr. 5
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 MANDRU BOGDAN HUNEDOARA
            3-0
            3-0
            3-2
            3
            1
            2 COTCA DACIAN ORADEA
            0-3
            3-0
            3-0
            2
            2
            3 SAS TIBOR ORADEA
            0-3
            0-3
            0-3
            0
            4 CULDA ANDREI ORADEA
            2-3
            0-3
            3-0
            1
            Eliminatorii FORESTA#164
            1. Craciun Calin
            -------------------- Craciun Calin 3-0
            16. Bye
            ---------------------------------------- Craciun Calin 3-0
            9. Tascianu Cristian
            -------------------- Tascianu Cristian 3-1
            8. Popa Octavian
            ------------------------------------------------------------ Mandru Bogdan 3-1
            5. Mandru Bogdan
            -------------------- Mandru Bogdan 3-0
            12. Bye
            ---------------------------------------- Mandru Bogdan 3-0
            13. Bye
            -------------------- Vaida Sorin 3-0
            4. Vaida Sorin

            . -------------------------------------------------------------------------------- Mandru Bogdan 3-0

            3. Savu Cristian
            -------------------- Savu Cristian 3-0
            14. Bye
            ---------------------------------------- Savu Cristian 3-1
            11. Bye
            -------------------- Cotca Dacian 3-0
            6. Cotca Dacian
            ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-1
            7. Tailbot Francois
            -------------------- Gergely Anton 3-1
            10. Gergely Anton
            ---------------------------------------- Gergely Anton 3-1
            15. Bye
            -------------------- Parus Lilian 3-0
            2. Parus Lilian


            Finala mica - FORESTA#164

            Craciun Calin
            -------------------- Craciun Calin 3-0
            Savu Cristian

            Clasament FORESTA#164

            1. Mandru Bogdan - Hunedoara
            2. Gergely Anton - Oradea
            3 -- 4
            Craciun Calin - Oradea
            Savu Cristian - Oradea
            5 -- 8
            Vaida Sorin - Oradea
            Parus Lilian - Oradea
            Tascianu Cristian - Oradea
            Cotca Dacian - Oradea
            9 -- 10
            Popa Octavian - Oradea
            Tailbot Francois - Oradea
            11 -- 2v gr.sup.
            Lup Silviu - Oradea
            12 -- 15 1v gr.sup.
            Curpas Ioan - Oradea
            Merai Janos - Oradea
            Culda Andrei - Oradea
            Simu Marius - Oradea
            16 -- 20 0v gr.sup.
            Sas Tibor - Oradea
            Cheregi Nelu - Oradea
            Catuneanu George - Oradea
            Seica Gheorghe - Oradea
            Antal Cornel - Oradea
            21 -- 3v gr.inf.
            Balogh Attila - Oradea
            22 -- 23 2v gr.inf.
            Birtalan Laszlo - Oradea
            Aberle Ildiko - Oradea
            24 -- 30 1v gr.inf.
            Barlea Radu - Oradea
            Tana Marius - Oradea
            Ilies Alexandru Florin - Oradea
            Dinescu Dan - Oradea
            Maxim Alexandru - Oradea
            Moldovan Andrei - Oradea
            Pop Florin - Oradea
            31 -- 34 0v gr.inf.
            Presecan Doru - Oradea
            Boitos Rodica - Oradea
            Negrea Liviu - Oradea
            Imre Flaviu - Oradea


            FINALA LIVE:

            Ultima editare de King Pong Oradea; 03.mar.2018, 00:16.
            Club King Pong Oradea
            www.kingpong.ro
            0359 181 232

            Comentariu


            • Bună seara!



              Inscrieri FORESTA#164 - on 2018. 03. 09. at 21:28:28

              1. Gergely Anton - Oradea, 245 - 39,7 - E
              2. Parus Lilian - Oradea, 991 - 35 - E
              3. Savu Cristian - Oradea, 29 - 33,95 - E
              4. Vaida Sorin - Oradea, 46 - 33,19 - EW
              5. Craciun Calin - Oradea, 561 - 32,03 - E
              6. Cotca Dacian - Oradea, 41 - 32,01 - E
              7. Jurje Alex Doru - Almasu Mare, 189 - 31,2 - E
              8. Popa Octavian - Oradea, 190 - 30,97 - E
              9. Balogh Attila - Oradea, 128 - 30,31 - E
              10. Codau Vlad - Oradea, 171 - 28,3 - O
              11. Tanc Florin - Oradea, 265 - 28,03 - O
              12. Tailbot Francois - Oradea, 962 - 28 - O
              13. Kalman Suha - Oradea, 458 - 27,03 - OF
              14. Bondar Leontin - Oradea, 1094 - 23,5 - O
              15. Curpas Ioan - Oradea, 201 - 22,23 - OW
              16. Aberle Ildiko - Oradea, 2187 - 20 - OF
              17. Barlea Radu - Oradea, 677 - 18,5 - A
              18. Cheregi Nelu - Oradea, 772 - 15,03 - A
              19. Varkonyi Amalia - Oradea, 629 - 14,67 - AF
              20. Catuneanu George - Oradea, 1652 - 12,8 - A
              21. Culda Andrei - Oradea, 1372 - 12 - A
              22. Presecan Doru - Oradea, 1241 - 8,33 - A
              23. Boitos Rodica - Oradea, 1669 - 8,33 - AF
              24. Seica Gheorghe - Oradea, 1243 - 7,85 - A
              25. Tana Marius - Oradea, 1166 - 7,04 - A
              26. Ilies Alexandru Florin - Oradea, 3590 - 6 - A
              27. Dinescu Dan - Oradea, 2184 - 4,6 - A
              28. Tascianu Cristian - Oradea, 1276 - 0 - O
              29. Antal Cornel - Oradea, 1895 - 0 - A
              30. Simu Marius - Oradea, 2010 - 0 - A
              31. Maxim Alexandru - Oradea, 3058 - 0 - A
              32. Moldovan Andrei - Oradea, 3663 - 0 - A
              33. Pop Florin - Oradea, 3664 - 0 - A
              34. Molnar Andrea - Oradea, 5004 - 0 - A

              Grupe inferioare FORESTA#164

              Gr.inferioara nr. 1
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              7
              V
              Loc
              1 GERGELY ANTON ORADEA
              2-1
              2-1
              2-1
              2-1
              2-1
              2-0
              6
              1
              2 CODAU VLAD ORADEA
              1-2
              1-2
              1-2
              2-1
              2-0
              2-0
              3
              4
              3 CRACIUN CALIN ORADEA
              1-2
              2-1
              2-0
              2-0
              2-0
              2-0
              5
              2
              4 BONDAR LEONTIN ORADEA
              1-2
              2-1
              0-2
              2-0
              2-0
              2-0
              4
              3
              5 ILIES ALEXANDRU FLORIN ORADEA
              1-2
              1-2
              0-2
              0-2
              2-0
              2-0
              2
              6 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
              1-2
              0-2
              0-2
              0-2
              0-2
              1-2
              0
              7 BOITOS RODICA ORADEA
              0-2
              0-2
              0-2
              0-2
              0-2
              2-1
              1
              Gr.inferioara nr. 2
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              7
              V
              Loc
              1 POPA OCTAVIAN ORADEA
              2-1
              2-0
              2-0
              2-0
              2-1
              2-0
              6
              1
              2 SAVU CRISTIAN ORADEA
              1-2
              1-2
              2-1
              2-0
              2-0
              2-0
              4
              3
              3 COTCA DACIAN ORADEA
              0-2
              2-1
              2-1
              2-0
              2-0
              2-0
              5
              2
              4 CHEREGI NELU ORADEA
              0-2
              1-2
              1-2
              0-2
              2-0
              0-2
              1
              5 CATUNEANU GEORGE ORADEA
              0-2
              0-2
              0-2
              2-0
              2-0
              1-2
              2
              6 POP FLORIN ORADEA
              1-2
              0-2
              0-2
              0-2
              0-2
              0-2
              0
              7 ABERLE ILDIKO ORADEA
              0-2
              0-2
              0-2
              2-0
              2-1
              2-0
              3
              4
              Gr.inferioara nr. 3
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              V
              Loc
              1 PARUS LILIAN ORADEA
              0-2
              1-2
              2-1
              2-0
              2-0
              3
              2
              2 VAIDA SORIN ORADEA
              2-0
              2-1
              2-1
              2-0
              2-1
              5
              1
              3 KALMAN SUHA ORADEA
              2-1
              1-2
              2-1
              2-0
              2-1
              4
              4 TANC FLORIN ORADEA
              1-2
              1-2
              1-2
              2-1
              2-1
              2
              3
              5 TANA MARIUS ORADEA
              0-2
              0-2
              0-2
              1-2
              0-2
              0
              6 BARLEA RADU ORADEA
              0-2
              1-2
              1-2
              1-2
              2-0
              1
              4
              Gr.inferioara nr. 4
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              7
              V
              Loc
              1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
              0-2
              2-0
              2-0
              2-0
              2-0
              2-0
              5
              2
              2 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
              2-0
              2-1
              1-2
              2-0
              2-0
              2-0
              5
              1
              3 CULDA ANDREI ORADEA
              0-2
              1-2
              2-1
              2-0
              2-1
              1-2
              3
              4 CURPAS IOAN ORADEA
              0-2
              2-1
              1-2
              2-0
              2-0
              2-0
              4
              3
              5 SEICA GHEORGHE ORADEA
              0-2
              0-2
              0-2
              0-2
              0-2
              1-2
              0
              6 PRESECAN DORU ORADEA
              0-2
              0-2
              1-2
              0-2
              2-0
              1-2
              1
              7 VARKONYI AMALIA ORADEA
              0-2
              0-2
              2-1
              0-2
              2-1
              2-1
              3
              4
              Gr.inferioara nr. 5
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              7
              V
              Loc
              1 BALOGH ATTILA ORADEA
              2-0
              2-1
              2-0
              2-0
              2-0
              2-0
              6
              1
              2 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
              0-2
              2-0
              1-2
              2-0
              2-0
              2-0
              4
              2
              3 ANTAL CORNEL ORADEA
              1-2
              0-2
              2-0
              2-0
              2-0
              2-0
              4
              3
              4 SIMU MARIUS ORADEA
              0-2
              2-1
              0-2
              2-1
              2-0
              2-0
              4
              4
              5 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
              0-2
              0-2
              0-2
              1-2
              2-1
              2-1
              2
              6 DINESCU DAN ORADEA
              0-2
              0-2
              0-2
              0-2
              1-2
              2-0
              1
              7 MOLNAR ANDREA ORADEA
              0-2
              0-2
              0-2
              0-2
              1-2
              0-2
              0
              Grupe superioare FORESTA#164

              Gr.superioara nr. 1
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 GERGELY ANTON ORADEA
              3-1
              3-1
              3-1
              3
              1
              2 COTCA DACIAN ORADEA
              1-3
              3-0
              3-0
              2
              2
              3 TANC FLORIN ORADEA
              1-3
              0-3
              3-2
              1
              4 VARKONYI AMALIA ORADEA
              1-3
              0-3
              2-3
              0
              Gr.superioara nr. 2
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 POPA OCTAVIAN ORADEA
              1-3
              3-1
              3-0
              2
              2
              2 PARUS LILIAN ORADEA
              3-1
              3-1
              1-3
              2
              1
              3 CURPAS IOAN ORADEA
              1-3
              1-3
              3-0
              1
              4 SIMU MARIUS ORADEA
              0-3
              3-1
              0-3
              1
              Gr.superioara nr. 3
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 VAIDA SORIN ORADEA
              3-2
              3-1
              3-0
              3
              1
              2 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
              2-3
              3-1
              0-3
              1
              3 ANTAL CORNEL ORADEA
              1-3
              1-3
              0-3
              0
              4 CODAU VLAD ORADEA
              0-3
              3-0
              3-0
              2
              2
              Gr.superioara nr. 4
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
              3-0
              3-0
              3-1
              3
              1
              2 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
              0-3
              3-1
              3-1
              2
              2
              3 BONDAR LEONTIN ORADEA
              0-3
              1-3
              3-1
              1
              4 ABERLE ILDIKO ORADEA
              1-3
              1-3
              1-3
              0
              Gr.superioara nr. 5
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 BALOGH ATTILA ORADEA
              2-3
              2-3
              3-1
              1
              2 CRACIUN CALIN ORADEA
              3-2
              3-2
              3-1
              3
              1
              3 SAVU CRISTIAN ORADEA
              3-2
              2-3
              3-0
              2
              2
              4 BARLEA RADU ORADEA
              1-3
              1-3
              0-3
              0
              Eliminatorii FORESTA#164
              1. Gergely Anton
              -------------------- Gergely Anton 3-0
              16. Bye
              ---------------------------------------- Gergely Anton 3-1
              9. Popa Octavian
              -------------------- Codau Vlad 3--
              8. Codau Vlad
              ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-1
              5. Craciun Calin
              -------------------- Craciun Calin 3-0
              12. Bye
              ---------------------------------------- Tailbot Francois 3-1
              13. Bye
              -------------------- Tailbot Francois 3-0
              4. Tailbot Francois

              . -------------------------------------------------------------------------------- Gergely Anton 3-0

              3. Vaida Sorin
              -------------------- Vaida Sorin 3-0
              14. Bye
              ---------------------------------------- Cotca Dacian 3-2
              11. Bye
              -------------------- Cotca Dacian 3-0
              6. Cotca Dacian
              ------------------------------------------------------------ Cotca Dacian 3-0
              7. Jurje Alex Doru
              -------------------- Jurje Alex Doru 3-0
              10. Savu Cristian
              ---------------------------------------- Jurje Alex Doru 3-0
              15. Bye
              -------------------- Parus Lilian 3-0
              2. Parus Lilian


              Finala mica - FORESTA#164

              Tailbot Francois
              -------------------- Jurje Alex Doru 3-0
              Jurje Alex Doru


              Clasament FORESTA#164

              1. Gergely Anton - Oradea
              2. Cotca Dacian - Oradea
              3 -- 4
              Jurje Alex Doru - Almasu Mare
              Tailbot Francois - Oradea
              5 -- 8
              Codau Vlad - Oradea
              Vaida Sorin - Oradea
              Parus Lilian - Oradea
              Craciun Calin - Oradea
              9 -- 10
              Savu Cristian - Oradea
              Popa Octavian - Oradea
              11 -- 16 1v gr.sup.
              Balogh Attila - Oradea
              Tanc Florin - Oradea
              Bondar Leontin - Oradea
              Curpas Ioan - Oradea
              Tascianu Cristian - Oradea
              Simu Marius - Oradea
              17 -- 20 0v gr.sup.
              Aberle Ildiko - Oradea
              Barlea Radu - Oradea
              Varkonyi Amalia - Oradea
              Antal Cornel - Oradea
              21 -- 4v gr.inf.
              Kalman Suha - Oradea
              22 -- 3v gr.inf.
              Culda Andrei - Oradea
              23 -- 25 2v gr.inf.
              Catuneanu George - Oradea
              Ilies Alexandru Florin - Oradea
              Maxim Alexandru - Oradea
              26 -- 29 1v gr.inf.
              Cheregi Nelu - Oradea
              Presecan Doru - Oradea
              Boitos Rodica - Oradea
              Dinescu Dan - Oradea
              30 -- 34 0v gr.inf.
              Seica Gheorghe - Oradea
              Tana Marius - Oradea
              Moldovan Andrei - Oradea
              Pop Florin - Oradea
              Molnar Andrea - Oradea


              LIVE Finala:

              Ultima editare de King Pong Oradea; 10.mar.2018, 00:18.
              Club King Pong Oradea
              www.kingpong.ro
              0359 181 232

              Comentariu


              • Bună seara!



                Inscrieri FORESTA#166 - on 2018. 03. 16. at 23:04:02

                1. Gergely Anton - Oradea, 245 - 39,7 - E
                2. Parus Lilian - Oradea, 991 - 35 - E
                3. Savu Cristian - Oradea, 29 - 33,95 - E
                4. Vaida Sorin - Oradea, 46 - 33,19 - EW
                5. Cotca Dacian - Oradea, 41 - 32,01 - E
                6. Jurje Alex Doru - Almasu Mare, 189 - 31,2 - E
                7. Popa Octavian - Oradea, 190 - 30,97 - E
                8. Balogh Attila - Oradea, 128 - 30,31 - E
                9. Codau Vlad - Oradea, 171 - 28,3 - O
                10. Tanc Florin - Oradea, 265 - 28,03 - O
                11. Tailbot Francois - Oradea, 962 - 28 - O
                12. Birtalan Laszlo - Oradea, 114 - 25,2 - O
                13. Bondar Octavian - Oradea, 1820 - 24,2 - O
                14. Bondar Leontin - Oradea, 1094 - 23,5 - O
                15. Barlea Radu - Oradea, 677 - 18,5 - A
                16. Merai Janos - Oradea, 1181 - 18,5 - A
                17. Cheregi Nelu - Oradea, 772 - 15,03 - A
                18. Sabau Catalin - Oradea, 1227 - 10,5 - A
                19. Ilies Alexandru Florin - Oradea, 3590 - 6 - A
                20. Tascianu Cristian - Oradea, 1276 - 0 - O
                21. Antal Cornel - Oradea, 1895 - 0 - A
                22. Simu Marius - Oradea, 2010 - 0 - A
                23. Maxim Alexandru - Oradea, 3058 - 0 - A
                24. Moldovan Andrei - Oradea, 3663 - 0 - A
                25. Imre Flaviu - Oradea, 5002 - 0 - A

                Grupe inferioare FORESTA#166

                Gr.inferioara nr. 1
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 GERGELY ANTON ORADEA
                2-0
                2-1
                2-1
                1-2
                2-0
                4
                1
                2 VAIDA SORIN ORADEA
                0-2
                0-2
                2-1
                2-0
                2-0
                3
                3
                3 SAVU CRISTIAN ORADEA
                1-2
                2-0
                2-0
                2-1
                2-0
                4
                2
                4 TANC FLORIN ORADEA
                1-2
                1-2
                0-2
                2-0
                2-0
                2
                4
                5 CHEREGI NELU ORADEA
                2-1
                0-2
                1-2
                0-2
                2-1
                2
                6 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                1-2
                0
                Gr.inferioara nr. 2
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 POPA OCTAVIAN ORADEA
                1-2
                1-2
                2-0
                2-0
                2-0
                3
                3
                2 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                2-1
                0-2
                2-0
                2-0
                2-0
                4
                2
                3 CODAU VLAD ORADEA
                2-1
                2-0
                1-2
                2-0
                2-0
                4
                1
                4 SIMU MARIUS ORADEA
                0-2
                0-2
                2-1
                2-0
                2-0
                3
                4
                5 ILIES ALEXANDRU FLORIN ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                2-0
                1
                6 IMRE FLAVIU ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0
                Gr.inferioara nr. 3
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 PARUS LILIAN ORADEA
                1-2
                2-0
                0-2
                2-0
                0-2
                2
                2 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
                2-1
                0-2
                2-0
                2-0
                2-0
                4
                2
                3 COTCA DACIAN ORADEA
                0-2
                2-0
                2-1
                2-0
                2-0
                4
                1
                4 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                2-0
                0-2
                1-2
                2-0
                2-0
                3
                3
                5 SABAU CATALIN ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0
                6 BARLEA RADU ORADEA
                2-0
                0-2
                0-2
                0-2
                2-0
                2
                4
                Gr.inferioara nr. 4
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                7
                V
                Loc
                1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
                2-1
                2-0
                2-0
                1-2
                2-0
                2-0
                5
                1
                2 BALOGH ATTILA ORADEA
                1-2
                2-0
                2-0
                2-1
                2-0
                2-0
                5
                2
                3 MERAI JANOS ORADEA
                0-2
                0-2
                2-1
                0-2
                2-0
                2-1
                3
                4
                4 ANTAL CORNEL ORADEA
                0-2
                0-2
                1-2
                0-2
                2-0
                2-0
                2
                5 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
                2-1
                1-2
                2-0
                2-0
                2-0
                0-2
                4
                3
                6 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0
                7 BONDAR LEONTIN ORADEA
                0-2
                0-2
                1-2
                0-2
                2-0
                2-0
                2
                Grupe superioare FORESTA#166

                Gr.superioara nr. 1
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 GERGELY ANTON ORADEA
                1-3
                3-2
                3-2
                2
                2
                2 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                3-1
                3-1
                3-0
                3
                1
                3 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                2-3
                1-3
                3-1
                1
                4 MERAI JANOS ORADEA
                2-3
                0-3
                1-3
                0
                Gr.superioara nr. 2
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 CODAU VLAD ORADEA
                3-1
                3-0
                3-1
                3
                1
                2 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
                1-3
                3-1
                3-0
                2
                2
                3 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
                0-3
                1-3
                1-3
                0
                4 TANC FLORIN ORADEA
                1-3
                0-3
                3-1
                1
                Gr.superioara nr. 3
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 COTCA DACIAN ORADEA
                1-3
                1-3
                1-3
                0
                2 BALOGH ATTILA ORADEA
                3-1
                3-2
                3-1
                3
                1
                3 VAIDA SORIN ORADEA
                3-1
                2-3
                2-3
                1
                4 SIMU MARIUS ORADEA
                3-1
                1-3
                3-2
                2
                2
                Gr.superioara nr. 4
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
                1-3
                3-0
                3-0
                2
                1
                2 SAVU CRISTIAN ORADEA
                3-1
                1-3
                3-0
                2
                2
                3 POPA OCTAVIAN ORADEA
                0-3
                3-1
                3-0
                2
                4 BARLEA RADU ORADEA
                0-3
                0-3
                0-3
                0
                Calificati in eliminatorii - FORESTA#166
                1 Tailbot Francois Gergely Anton
                2 Codau Vlad Jurje Alex Doru
                3 Balogh Attila Simu Marius
                4 Tascianu Cristian Savu Cristian
                Eliminatorii FORESTA#166
                1. Tailbot Francois
                -------------------- Tailbot Francois 3-1
                8. Simu Marius
                ---------------------------------------- Tailbot Francois 3-2
                5. Jurje Alex Doru
                -------------------- Tascianu Cristian 3-1
                4. Tascianu Cristian
                ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-2
                3. Balogh Attila
                -------------------- Gergely Anton 3-0
                6. Gergely Anton
                ---------------------------------------- Gergely Anton 3-2
                7. Savu Cristian
                -------------------- Savu Cristian 3-1
                2. Codau Vlad

                Finala mica - FORESTA#164

                Tascianu Cristian
                -------------------- Tascianu Cristian 3-2
                Savu Cristian

                Clasament FORESTA#164

                1. Gergely Anton - Oradea
                2. Tailbot Francois - Oradea
                3 -- 4
                Tascianu Cristian - Oradea
                Savu Cristian - Oradea
                5 -- 8
                Balogh Attila - Oradea
                Simu Marius - Oradea
                Jurje Alex Doru - Almasu Mare
                Codau Vlad - Oradea
                9 -- 2v gr.sup.
                Popa Octavian - Oradea
                10 -- 12 1v gr.sup.
                Vaida Sorin - Oradea
                Tanc Florin - Oradea
                Birtalan Laszlo - Oradea
                13 -- 16 0v gr.sup.
                Cotca Dacian - Oradea
                Bondar Octavian - Oradea
                Barlea Radu - Oradea
                Merai Janos - Oradea
                17 -- 20 2v gr.inf.
                Parus Lilian - Oradea
                Bondar Leontin - Oradea
                Cheregi Nelu - Oradea
                Antal Cornel - Oradea
                21 -- 1v gr.inf.
                Ilies Alexandru Florin - Oradea
                22 -- 25 0v gr.inf.
                Maxim Alexandru - Oradea
                Sabau Catalin - Oradea
                Moldovan Andrei - Oradea
                Imre Flaviu - Oradea


                FINALA LIVE:

                Ultima editare de King Pong Oradea; 16.mar.2018, 23:49.
                Club King Pong Oradea
                www.kingpong.ro
                0359 181 232

                Comentariu


                • Clasament sezon #4 by KING PONG

                  Dupa Etapa #16 (#166) - 16.03.2018

                  Numar total jucatori pana in prezent sezon 4/Total:89/231


                  #Sezon 4 Ian Evolutie (+/-/0) Feel #Sezon 4 Feb #Total general Nume Prenume
                  Puncte sezon 4
                  Patricipari Sez4 max 16
                  Nr. locuri ocupate: I / II / III
                  1
                  0
                  1
                  1
                  Gergely Anton
                  459
                  15
                  10/3/0
                  3
                  1
                  2
                  6
                  Parus Lilian
                  299
                  15
                  0/4/2
                  2
                  -1
                  3
                  10
                  Popa Octavian
                  281
                  16
                  0/0/0
                  4
                  0
                  4
                  4
                  Tascianu Cristi
                  264
                  13
                  0/1/2
                  6
                  1
                  5
                  15
                  Jurje Alex
                  259
                  10
                  2/0/3
                  7
                  1
                  6
                  7
                  Tailbot Francois
                  232
                  12
                  0/3/1
                  5
                  -2
                  7
                  2
                  Balogh Attila
                  230
                  15
                  0/0/3
                  8
                  0
                  8
                  3
                  Vaida Sorin
                  192
                  15
                  0/1/0
                  9
                  0
                  9
                  5
                  Savu Cristian
                  189
                  10
                  0/0/2
                  10
                  0
                  10
                  14
                  Codau Vlad
                  154
                  11
                  0/0/0
                  13
                  2
                  11
                  13
                  Cotca Dacian
                  150
                  9
                  0/1/1
                  12
                  0
                  12
                  17
                  Craciun Calin
                  138
                  8
                  1/0/1
                  17
                  4
                  13
                  8
                  Mandru Bogdan
                  101
                  3
                  3/0/0
                  11
                  -3
                  14
                  39
                  Sabadas Dinu
                  92
                  11
                  0/0/0
                  14
                  -1
                  15
                  18
                  Kalman Suha
                  89
                  8
                  0/0/0
                  16
                  0
                  16
                  30
                  Merai Janos
                  83
                  14
                  0/0/0
                  15
                  -2
                  17
                  16
                  Birtalan Robert
                  79
                  2
                  0/2/0
                  18
                  0
                  18
                  24
                  Sas Tibor
                  77
                  14
                  0/0/0
                  22
                  3
                  19
                  35
                  Simu Marius
                  73
                  9
                  0/0/0
                  19
                  -1
                  20
                  29
                  Culda Andrei
                  66
                  14
                  0/0/0
                  20
                  -1
                  21
                  25
                  Antal Cornel
                  66
                  15
                  0/0/0
                  23
                  1
                  22
                  20
                  Curpas Ioan
                  54
                  8
                  0/0/0
                  21
                  -2
                  23
                  12
                  Birtalan Laszlo
                  52
                  9
                  0/0/0
                  25
                  1
                  24
                  31
                  Cheregi Nelu
                  52
                  13
                  0/0/0
                  24
                  -1
                  25
                  9
                  Tanc Florin
                  46
                  8
                  0/0/0
                  26
                  0
                  26
                  51
                  Kovacs Ferenc
                  33
                  1
                  0/1/0
                  30
                  3
                  27
                  23
                  Bondar Leontin
                  33
                  7
                  0/0/0
                  27
                  -1
                  28
                  32
                  Horvath Tibor
                  31
                  1
                  0/0/1
                  28
                  -1
                  29
                  45
                  Kadar Jozsef
                  30
                  5
                  0/0/0
                  34
                  4
                  30
                  63
                  Catuneanu George
                  30
                  8
                  0/0/0
                  31
                  0
                  31
                  60
                  Ilies Alexandru
                  30
                  14
                  0/0/0
                  29
                  -3
                  32
                  36
                  Onofrei Dan
                  25
                  6
                  0/0/0
                  35
                  2
                  33
                  41
                  Tana Marius
                  25
                  11
                  0/0/0
                  36
                  2
                  34
                  53
                  Seica Gheorghe
                  25
                  13
                  0/0/0
                  39
                  4
                  35
                  55
                  Maxim Alexandru
                  24
                  12
                  0/0/0
                  40
                  4
                  36
                  73
                  Lup Silviu
                  23
                  3
                  0/0/0
                  46
                  9
                  37
                  21
                  Barlea Radu
                  22
                  7
                  0/0/0
                  38
                  0
                  38
                  49
                  Bondar Octavian
                  21
                  3
                  0/0/0
                  32
                  -7
                  39
                  62
                  Sabau Catalin
                  20
                  9
                  0/0/0
                  42
                  3
                  39
                  67
                  Dinescu Dan
                  20
                  9
                  0/0/0
                  33
                  -7
                  40
                  19
                  Fabian Wilhelm
                  18
                  4
                  0/0/0
                  37
                  -4
                  41
                  88
                  Boldog Zoltan
                  17
                  1
                  0/0/0
                  57
                  15
                  42
                  28
                  Aberle Ildiko
                  17
                  4
                  0/0/0
                  43
                  0
                  43
                  66
                  Presecan Doru
                  17
                  10
                  0/0/0
                  41
                  -3
                  44
                  52
                  Totos Ludovic
                  16
                  4
                  0/0/0
                  41
                  -3
                  44
                  92
                  Puscasu Denis
                  16
                  4
                  0/0/0
                  45
                  0
                  45
                  82
                  Szilagyi Zsolt
                  14
                  6
                  0/0/0
                  44
                  -2
                  46
                  26
                  Popescu Cornel
                  12
                  1
                  0/0/0
                  44
                  -2
                  46
                  98
                  Ciobanu Gabriel
                  12
                  1
                  0/0/0
                  49
                  2
                  47
                  97
                  Imre Flaviu
                  12
                  11
                  0/0/0
                  60
                  12
                  48
                  34
                  Varkonyi Amalia
                  11
                  4
                  0/0/0
                  52
                  3
                  49
                  65
                  Pop Florin
                  11
                  6
                  0/0/0
                  53
                  3
                  50
                  84
                  Moldovan Andrei
                  11
                  9
                  0/0/0
                  46
                  -5
                  51
                  104
                  Baciu Cristian
                  10
                  4
                  0/0/0
                  49
                  -3
                  52
                  101
                  Negrea Liviu
                  10
                  9
                  0/0/0
                  47
                  -6
                  53
                  48
                  Kiraly Pongrac
                  9
                  1
                  0/0/0
                  48
                  -6
                  54
                  85
                  Vurst Laszlo
                  9
                  4
                  0/0/0
                  50
                  -5
                  55
                  111
                  Nedelcu Alin
                  8
                  3
                  0/0/0
                  55
                  -1
                  56
                  90
                  Boitos Rodica
                  8
                  4
                  0/0/0
                  51
                  -6
                  57
                  46
                  Cotrau Calin
                  7
                  3
                  0/0/0
                  51
                  -6
                  57
                  56
                  Popute Remus
                  7
                  3
                  0/0/0
                  52
                  -6
                  58
                  102
                  Boitos Vasile
                  6
                  3
                  0/0/0
                  54
                  -5
                  59
                  27
                  Szalay Liviu
                  5
                  1
                  0/0/0
                  54
                  -5
                  59
                  40
                  Ghile Ioan
                  5
                  1
                  0/0/0
                  54
                  -5
                  59
                  42
                  Toma Cristian
                  5
                  1
                  0/0/0
                  54
                  -5
                  59
                  47
                  Dan Daniel
                  5
                  1
                  0/0/0
                  55
                  -5
                  60
                  112
                  Cavasdan Doru
                  5
                  2
                  0/0/0
                  56
                  -5
                  61
                  121
                  Nagy Norbert
                  5
                  3
                  0/0/0
                  57
                  -5
                  62
                  70
                  Cotca Rares
                  4
                  1
                  0/0/0
                  57
                  -5
                  62
                  77
                  Cevei Petre
                  4
                  1
                  0/0/0
                  57
                  -5
                  62
                  89
                  Trip Darius
                  4
                  1
                  0/0/0
                  0
                  NEW
                  62
                  93
                  Sarca Ovidiu
                  4
                  1
                  0/0/0
                  57
                  -5
                  62
                  122
                  Pop Sabin
                  4
                  1
                  0/0/0
                  58
                  -5
                  63
                  108
                  Simon Harry
                  4
                  2
                  0/0/0
                  59
                  -5
                  64
                  120
                  Patrila Cristian
                  3
                  1
                  0/0/0
                  59
                  -5
                  64
                  126
                  Mihai Emanuel
                  3
                  1
                  0/0/0
                  60
                  -5
                  65
                  127
                  Certea Timotei
                  3
                  2
                  0/0/0
                  61
                  -5
                  66
                  99
                  Erdeli Sorin
                  2
                  1
                  0/0/0
                  61
                  -5
                  66
                  103
                  Nutiu Cristian
                  2
                  1
                  0/0/0
                  61
                  -5
                  66
                  109
                  Olar Olimpiu
                  2
                  1
                  0/0/0
                  61
                  -5
                  66
                  127
                  Darvasi Ibolya
                  2
                  1
                  0/0/0
                  61
                  -5
                  66
                  129
                  Vandici Radu
                  2
                  1
                  0/0/0
                  62
                  -5
                  67
                  130
                  Molnar Andrea
                  2
                  2
                  0/0/0
                  62
                  -6
                  68
                  91
                  Bals Marius
                  1
                  1
                  0/0/0
                  62
                  -6
                  68
                  130
                  Ratiu Adrian
                  1
                  1
                  0/0/0
                  62
                  -6
                  68
                  131
                  Anton Calin
                  1
                  1
                  0/0/0
                  62
                  -6
                  68
                  131
                  Demian Raul
                  1
                  1
                  0/0/0
                  62
                  -6
                  68
                  131
                  Kiraly Attila
                  1
                  1
                  0/0/0
                  62
                  -6
                  68
                  131
                  Oprea Alexandru
                  1
                  1
                  0/0/0
                  Ultima editare de King Pong Oradea; 18.mar.2018, 13:35.
                  Club King Pong Oradea
                  www.kingpong.ro
                  0359 181 232

                  Comentariu


                  • Bună seara!



                    Inscrieri FORESTA#167 - on 2018. 03. 23. at 21:40:48

                    1. Gergely Anton - Oradea, 245 - 39,7 - E
                    2. Parus Lilian - Oradea, 991 - 35 - E
                    3. Savu Cristian - Oradea, 29 - 33,95 - E
                    4. Vaida Sorin - Oradea, 46 - 33,19 - EW
                    5. Cotca Dacian - Oradea, 41 - 32,01 - E
                    6. Popa Octavian - Oradea, 190 - 30,97 - E
                    7. Balogh Attila - Oradea, 128 - 30,31 - E
                    8. Tanc Florin - Oradea, 265 - 28,03 - O
                    9. Tailbot Francois - Oradea, 962 - 28 - O
                    10. Kalman Suha - Oradea, 458 - 27,03 - OF
                    11. Birtalan Laszlo - Oradea, 114 - 25,2 - O
                    12. Bondar Octavian - Oradea, 1820 - 24,2 - O
                    13. Bondar Leontin - Oradea, 1094 - 23,5 - O
                    14. Aberle Ildiko - Oradea, 2187 - 20 - OF
                    15. Pop Alexandru - Oradea, 251 - 19,41 - A
                    16. Barlea Radu - Oradea, 677 - 18,5 - A
                    17. Sas Tibor - Oradea, 738 - 16,53 - A
                    18. Cheregi Nelu - Oradea, 772 - 15,03 - A
                    19. Lup Silviu - Oradea, 1685 - 13,8 - A
                    20. Catuneanu George - Oradea, 1652 - 12,8 - A
                    21. Culda Andrei - Oradea, 1372 - 12 - A
                    22. Sabau Catalin - Oradea, 1227 - 10,5 - A
                    23. Presecan Doru - Oradea, 1241 - 8,33 - A
                    24. Tana Marius - Oradea, 1166 - 7,04 - A
                    25. Ilies Alexandru Florin - Oradea, 3590 - 6 - A
                    26. Tascianu Cristian - Oradea, 1276 - 0 - O
                    27. Todor Cristian - Oradea, 1891 - 0 - A
                    28. Antal Cornel - Oradea, 1895 - 0 - A
                    29. Simu Marius - Oradea, 2010 - 0 - A
                    30. Maxim Alexandru - Oradea, 3058 - 0 - A
                    31. Moldovan Andrei - Oradea, 3663 - 0 - A
                    32. Pop Florin - Oradea, 3664 - 0 - A
                    33. Imre Flaviu - Oradea, 5002 - 0 - A
                    34. Alex Ciprian - Oradea, 5005 - 0 - A

                    Grupe inferioare FORESTA#167

                    Gr.inferioara nr. 1
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    7
                    V
                    Loc
                    1 GERGELY ANTON ORADEA
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    1-2
                    5
                    1
                    2 KALMAN SUHA ORADEA
                    0-2
                    2-0
                    2-0
                    2-1
                    2-0
                    2-0
                    5
                    2
                    3 SAS TIBOR ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    2-1
                    2-1
                    1-2
                    2-1
                    3
                    4
                    4 ILIES ALEXANDRU FLORIN ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    1-2
                    2-0
                    1-2
                    2-0
                    2
                    5 TANA MARIUS ORADEA
                    0-2
                    1-2
                    1-2
                    0-2
                    0-2
                    2-1
                    1
                    6 POP FLORIN ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    2-1
                    2-1
                    2-0
                    2-1
                    4
                    3
                    7 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                    2-1
                    0-2
                    1-2
                    0-2
                    1-2
                    1-2
                    1
                    Gr.inferioara nr. 2
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    7
                    V
                    Loc
                    1 PARUS LILIAN ORADEA
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-1
                    6
                    1
                    2 COTCA DACIAN ORADEA
                    0-2
                    1-2
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    4
                    3
                    3 SIMU MARIUS ORADEA
                    0-2
                    2-1
                    2-0
                    2-1
                    2-0
                    2-0
                    5
                    2
                    4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    0-2
                    1
                    5 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    1-2
                    2-0
                    2-0
                    0-2
                    2
                    6 IMRE FLAVIU ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0
                    7 TODOR CRISTIAN ORADEA
                    1-2
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    3
                    4
                    Gr.inferioara nr. 3
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    7
                    V
                    Loc
                    1 POPA OCTAVIAN ORADEA
                    2-1
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    6
                    1
                    2 SAVU CRISTIAN ORADEA
                    1-2
                    2-1
                    2-1
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    5
                    2
                    3 CULDA ANDREI ORADEA
                    0-2
                    1-2
                    0-2
                    2-1
                    1-2
                    2-0
                    2
                    4
                    4 BONDAR LEONTIN ORADEA
                    0-2
                    1-2
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    4
                    3
                    5 LUP SILVIU ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    1-2
                    0-2
                    2-1
                    2-0
                    2
                    6 PRESECAN DORU ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    2-1
                    0-2
                    1-2
                    2-0
                    2
                    7 ALEX CIPRIAN ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0
                    Gr.inferioara nr. 4
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    7
                    V
                    Loc
                    1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
                    2-1
                    0-2
                    2-1
                    2-1
                    2-0
                    2-1
                    5
                    1
                    2 VAIDA SORIN ORADEA
                    1-2
                    2-1
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-1
                    5
                    2
                    3 ANTAL CORNEL ORADEA
                    2-0
                    1-2
                    1-2
                    0-2
                    2-1
                    2-0
                    3
                    4 TANC FLORIN ORADEA
                    1-2
                    0-2
                    2-1
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    4
                    3
                    5 BARLEA RADU ORADEA
                    1-2
                    0-2
                    2-0
                    0-2
                    2-0
                    2-0
                    3
                    4
                    6 ABERLE ILDIKO ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    1-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0
                    7 POP ALEXANDRU ORADEA
                    1-2
                    1-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    1
                    Gr.inferioara nr. 5
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                    1-2
                    2-0
                    2-1
                    2-1
                    2-0
                    4
                    2
                    2 BALOGH ATTILA ORADEA
                    2-1
                    0-2
                    2-0
                    2-1
                    2-0
                    4
                    1
                    3 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                    0-2
                    2-0
                    2-1
                    1-2
                    2-1
                    3
                    4
                    4 CHEREGI NELU ORADEA
                    1-2
                    0-2
                    1-2
                    1-2
                    1-2
                    0
                    5 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
                    1-2
                    1-2
                    2-1
                    2-1
                    2-1
                    3
                    3
                    6 SABAU CATALIN ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    1-2
                    2-1
                    1-2
                    1
                    Grupe superioare FORESTA#167

                    Gr.superioara nr. 1
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 GERGELY ANTON ORADEA
                    3-0
                    3-1
                    3-0
                    3
                    1
                    2 SIMU MARIUS ORADEA
                    0-3
                    3-0
                    3-1
                    2
                    2
                    3 BONDAR LEONTIN ORADEA
                    1-3
                    0-3
                    3-1
                    1
                    4 BARLEA RADU ORADEA
                    0-3
                    1-3
                    1-3
                    0
                    Gr.superioara nr. 2
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 PARUS LILIAN ORADEA
                    3-2
                    3-0
                    2-3
                    2
                    2
                    2 SAVU CRISTIAN ORADEA
                    2-3
                    3-1
                    2-3
                    1
                    3 TANC FLORIN ORADEA
                    0-3
                    1-3
                    2-3
                    0
                    4 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                    3-2
                    3-2
                    3-2
                    3
                    1
                    Gr.superioara nr. 3
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 POPA OCTAVIAN ORADEA
                    2-3
                    3-2
                    3-2
                    2
                    1
                    2 VAIDA SORIN ORADEA
                    3-2
                    1-3
                    3-2
                    2
                    3 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
                    2-3
                    3-1
                    3-1
                    2
                    2
                    4 SAS TIBOR ORADEA
                    2-3
                    2-3
                    1-3
                    0
                    Gr.superioara nr. 4
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
                    3-1
                    3-0
                    3-0
                    3
                    1
                    2 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                    1-3
                    3-0
                    3-0
                    2
                    2
                    3 POP FLORIN ORADEA
                    0-3
                    0-3
                    0-3
                    0
                    4 TODOR CRISTIAN ORADEA
                    0-3
                    0-3
                    3-0
                    1
                    Gr.superioara nr. 5
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 BALOGH ATTILA ORADEA
                    3-0
                    3-1
                    3-0
                    3
                    1
                    2 KALMAN SUHA ORADEA
                    0-3
                    0-3
                    0-3
                    0
                    3 COTCA DACIAN ORADEA
                    1-3
                    3-0
                    3-0
                    2
                    2
                    4 CULDA ANDREI ORADEA
                    0-3
                    3-0
                    0-3
                    1
                    Eliminatorii FORESTA#167
                    1. Gergely Anton
                    -------------------- Gergely Anton 3-0
                    16. Bye
                    ---------------------------------------- Gergely Anton 3-1
                    9. Parus Lilian
                    -------------------- Parus Lilian 3-1
                    8. Bondar Octavian
                    ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-2
                    5. Balogh Attila
                    -------------------- Balogh Attila 3-0
                    12. Bye
                    ---------------------------------------- Balogh Attila 3-1
                    13. Bye
                    -------------------- Tascianu Cristian 3-0
                    4. Tascianu Cristian

                    . -------------------------------------------------------------------------------- Gergely Anton 3-2

                    3. Popa Octavian
                    -------------------- Popa Octavian 3-0
                    14. Bye
                    ---------------------------------------- Popa Octavian 3-2
                    11. Bye
                    -------------------- Simu Marius 3-0
                    6. Simu Marius
                    ------------------------------------------------------------ Popa Octavian 3-2
                    7. Cotca Dacian
                    -------------------- Tailbot Francois 3-0
                    10. Tailbot Francois
                    ---------------------------------------- Tailbot Francois 3-0
                    15. Bye
                    -------------------- Birtalan Laszlo 3-0
                    2. Birtalan Laszlo


                    Finala mica - FORESTA#167

                    Balogh Attila
                    -------------------- Tailbot Francois 3-2
                    Tailbot Francois

                    Clasament FORESTA#167

                    1. Gergely Anton - Oradea
                    2. Popa Octavian - Oradea
                    3 -- 4
                    Tailbot Francois - Oradea
                    Balogh Attila - Oradea
                    5 -- 8
                    Parus Lilian - Oradea
                    Simu Marius - Oradea
                    Birtalan Laszlo - Oradea
                    Tascianu Cristian - Oradea
                    9 -- 10
                    Cotca Dacian - Oradea
                    Bondar Octavian - Oradea
                    11 -- 2v gr.sup.
                    Vaida Sorin - Oradea
                    12 -- 15 1v gr.sup.
                    Savu Cristian - Oradea
                    Bondar Leontin - Oradea
                    Culda Andrei - Oradea
                    Todor Cristian - Oradea
                    16 -- 20 0v gr.sup.
                    Tanc Florin - Oradea
                    Kalman Suha - Oradea
                    Barlea Radu - Oradea
                    Sas Tibor - Oradea
                    Pop Florin - Oradea
                    21 -- 3v gr.inf.
                    Antal Cornel - Oradea
                    22 -- 25 2v gr.inf.
                    Lup Silviu - Oradea
                    Presecan Doru - Oradea
                    Ilies Alexandru Florin - Oradea
                    Maxim Alexandru - Oradea
                    26 -- 30 1v gr.inf.
                    Pop Alexandru - Oradea
                    Catuneanu George - Oradea
                    Tana Marius - Oradea
                    Sabau Catalin - Oradea
                    Moldovan Andrei - Oradea
                    31 -- 34 0v gr.inf.
                    Aberle Ildiko - Oradea
                    Cheregi Nelu - Oradea
                    Imre Flaviu - Oradea
                    Alex Ciprian - Oradea


                    FINALA LIVE:

                    Ultima editare de King Pong Oradea; 24.mar.2018, 00:18.
                    Club King Pong Oradea
                    www.kingpong.ro
                    0359 181 232

                    Comentariu


                    • Bună seara!



                      Inscrieri FORESTA#168 - on 2018. 03. 30. at 20:11:45

                      1. Gergely Anton - Oradea, 245 - 39,7 - E
                      2. Parus Lilian - Oradea, 991 - 35 - E
                      3. Savu Cristian - Oradea, 29 - 33,95 - E
                      4. Vaida Sorin - Oradea, 46 - 33,19 - EW
                      5. Craciun Calin - Oradea, 561 - 32,03 - E
                      6. Cotca Dacian - Oradea, 41 - 32,01 - E
                      7. Jurje Alex Doru - Almasu Mare, 189 - 31,2 - E
                      8. Popa Octavian - Oradea, 190 - 30,97 - E
                      9. Balogh Attila - Oradea, 128 - 30,31 - E
                      10. Codau Vlad - Oradea, 171 - 28,3 - O
                      11. Tanc Florin - Oradea, 265 - 28,03 - O
                      12. Tailbot Francois - Oradea, 962 - 28 - O
                      13. Kalman Suha - Oradea, 458 - 27,03 - OF
                      14. Birtalan Laszlo - Oradea, 114 - 25,2 - O
                      15. Bondar Octavian - Oradea, 1820 - 24,2 - O
                      16. Curpas Ioan - Oradea, 201 - 22,23 - OW
                      17. Fabian Wilhelm - Oradea, 470 - 21,2 - O
                      18. Toma Cristian - Oradea, 846 - 19,67 - A
                      19. Pop Alexandru - Oradea, 251 - 19,41 - A
                      20. Barlea Radu - Oradea, 677 - 18,5 - A
                      21. Merai Janos - Oradea, 1181 - 18,5 - A
                      22. Sas Tibor - Oradea, 738 - 16,53 - A
                      23. Dan Daniel - Oradea, 945 - 16 - AW
                      24. Cheregi Nelu - Oradea, 772 - 15,03 - A
                      25. Varkonyi Amalia - Oradea, 629 - 14,67 - AF
                      26. Catuneanu George - Oradea, 1652 - 12,8 - A
                      27. Culda Andrei - Oradea, 1372 - 12 - A
                      28. Cotca Diana - Oradea, 593 - 11,67 - AJF
                      29. Cotca Rares - Oradea, 624 - 11 - AJ
                      30. Presecan Doru - Oradea, 1241 - 8,33 - A
                      31. Seica Gheorghe - Oradea, 1243 - 7,85 - A
                      32. Tana Marius - Oradea, 1166 - 7,04 - A
                      33. Dinescu Dan - Oradea, 2184 - 4,6 - A
                      34. Tascianu Cristian - Oradea, 1276 - 0 - O
                      35. Todor Cristian - Oradea, 1891 - 0 - A
                      36. Antal Cornel - Oradea, 1895 - 0 - A
                      37. Moldovan Andrei - Oradea, 3663 - 0 - A
                      38. Pop Florin - Oradea, 3664 - 0 - A
                      39. Gasca Daniel - Oradea, 5006 - 0 - A

                      Grupe inferioare FORESTA#168
                      1 Gergely Anton Curpas Ioan Fabian Wilhelm Tana Marius Dinescu Dan
                      2 Parus Lilian Bondar Octavian Toma Cristian Seica Gheorghe Tascianu Cristian
                      3 Savu Cristian Birtalan Laszlo Pop Alexandru Presecan Doru Todor Cristian
                      4 Vaida Sorin Kalman Suha Barlea Radu Cotca Rares Antal Cornel
                      5 Craciun Calin Tailbot Francois Merai Janos Cotca Diana Moldovan Andrei
                      6 Cotca Dacian Tanc Florin Sas Tibor Culda Andrei Pop Florin
                      7 Jurje Alex Doru Codau Vlad Dan Daniel Catuneanu George Gasca Daniel
                      8 Popa Octavian Balogh Attila Cheregi Nelu Varkonyi Amalia
                      Grupe inferioare FORESTA#168

                      Gr.inferioara nr. 1
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 GERGELY ANTON ORADEA
                      2-1
                      2-0
                      2-0
                      2-1
                      4
                      1
                      2 CURPAS IOAN ORADEA
                      1-2
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      3
                      2
                      3 FABIAN WILHELM ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      2-0
                      2-0
                      2
                      3
                      4 TANA MARIUS ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      2-0
                      1
                      4
                      5 DINESCU DAN ORADEA
                      1-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0
                      6
                      Gr.inferioara nr. 2
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 PARUS LILIAN ORADEA
                      2-1
                      2-0
                      2-0
                      2-1
                      4
                      1
                      2 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
                      1-2
                      2-1
                      2-1
                      2-1
                      3
                      2
                      3 TOMA CRISTIAN ORADEA
                      0-2
                      1-2
                      2-1
                      0-2
                      1
                      4
                      4 SEICA GHEORGHE ORADEA
                      0-2
                      1-2
                      1-2
                      0-2
                      0
                      5 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
                      1-2
                      1-2
                      2-0
                      2-0
                      2
                      3
                      6
                      Gr.inferioara nr. 3
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 SAVU CRISTIAN ORADEA
                      2-1
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      4
                      1
                      2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                      1-2
                      1-2
                      2-0
                      2-1
                      2
                      3
                      3 POP ALEXANDRU ORADEA
                      0-2
                      2-1
                      2-1
                      2-0
                      3
                      2
                      4 PRESECAN DORU ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      1-2
                      0-2
                      0
                      5 TODOR CRISTIAN ORADEA
                      0-2
                      1-2
                      0-2
                      2-0
                      1
                      4
                      6
                      Gr.inferioara nr. 4
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 VAIDA SORIN ORADEA
                      0-2
                      2-1
                      2-0
                      2-0
                      3
                      2
                      2 KALMAN SUHA ORADEA
                      2-0
                      2-0
                      2-1
                      1-2
                      3
                      1
                      3 BARLEA RADU ORADEA
                      1-2
                      0-2
                      2-0
                      2-1
                      2
                      3
                      4 COTCA RARES ORADEA
                      0-2
                      1-2
                      0-2
                      0-2
                      0
                      5 ANTAL CORNEL ORADEA
                      0-2
                      2-1
                      1-2
                      2-0
                      2
                      4
                      6
                      Gr.inferioara nr. 5
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 CRACIUN CALIN ORADEA
                      0-2
                      2-1
                      1-2
                      2-0
                      2
                      3
                      2 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      4
                      1
                      3 MERAI JANOS ORADEA
                      1-2
                      0-2
                      2-0
                      2-0
                      2
                      2
                      4 COTCA DIANA ORADEA
                      2-1
                      0-2
                      0-2
                      2-0
                      2
                      4
                      5 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0
                      6
                      Gr.inferioara nr. 6
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 COTCA DACIAN ORADEA
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      4
                      1
                      2 TANC FLORIN ORADEA
                      0-2
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      3
                      2
                      3 SAS TIBOR ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      2-0
                      2-0
                      2
                      3
                      4 CULDA ANDREI ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      2-0
                      1
                      4
                      5 POP FLORIN ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0
                      6
                      Gr.inferioara nr. 7
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
                      2-0
                      2-1
                      2-0
                      2-0
                      4
                      1
                      2 CODAU VLAD ORADEA
                      0-2
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      3
                      2
                      3 DAN DANIEL ORADEA
                      1-2
                      0-2
                      0-2
                      2-0
                      1
                      4
                      4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      2-0
                      2-0
                      2
                      3
                      5 GASCA DANIEL ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0
                      6
                      Gr.inferioara nr. 8
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 POPA OCTAVIAN ORADEA
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      3
                      1
                      2 BALOGH ATTILA ORADEA
                      0-2
                      2-1
                      2-0
                      2
                      2
                      3 CHEREGI NELU ORADEA
                      0-2
                      1-2
                      0-2
                      0
                      4
                      4 VARKONYI AMALIA ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      2-0
                      1
                      3
                      5
                      6
                      Grupe superioare FORESTA#168

                      Gr.superioara nr. 1
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 GERGELY ANTON ORADEA
                      1
                      2 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
                      3 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                      2
                      4 ANTAL CORNEL ORADEA
                      Gr.superioara nr. 2
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 PARUS LILIAN ORADEA
                      1
                      2 POP ALEXANDRU ORADEA
                      2
                      3 BARLEA RADU ORADEA
                      4 COTCA DIANA ORADEA
                      Gr.superioara nr. 3
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 SAVU CRISTIAN ORADEA
                      3-1
                      3-2
                      3-0
                      3
                      1
                      2 VAIDA SORIN ORADEA
                      1-3
                      0-3
                      3-0
                      1
                      3 CRACIUN CALIN ORADEA
                      2-3
                      3-0
                      3-0
                      2
                      2
                      4 CULDA ANDREI ORADEA
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0
                      Gr.superioara nr. 4
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 KALMAN SUHA ORADEA
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0
                      2 MERAI JANOS ORADEA
                      3-0
                      3-1
                      3-0
                      3
                      1
                      3 SAS TIBOR ORADEA
                      3-0
                      1-3
                      3-2
                      2
                      2
                      4 DAN DANIEL ORADEA
                      3-0
                      0-3
                      2-3
                      1
                      Gr.superioara nr. 5
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                      3-1
                      3-0
                      3-0
                      3
                      1
                      2 TANC FLORIN ORADEA
                      1-3
                      3-0
                      3-1
                      2
                      2
                      3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                      0-3
                      0-3
                      3-0
                      1
                      4 CHEREGI NELU ORADEA
                      0-3
                      1-3
                      0-3
                      0
                      Gr.superioara nr. 6
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 COTCA DACIAN ORADEA
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      3
                      1
                      2 CODAU VLAD ORADEA
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0
                      3 VARKONYI AMALIA ORADEA
                      0-3
                      3-0
                      3-0
                      2
                      2
                      4 TANA MARIUS ORADEA
                      0-3
                      3-0
                      0-3
                      1
                      Gr.superioara nr. 7
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
                      3-1
                      3-1
                      3-1
                      3
                      1
                      2 BALOGH ATTILA ORADEA
                      1-3
                      3-0
                      3-1
                      2
                      2
                      3 FABIAN WILHELM ORADEA
                      1-3
                      0-3
                      2-3
                      0
                      4 TOMA CRISTIAN ORADEA
                      1-3
                      1-3
                      3-2
                      1
                      Gr.superioara nr. 8
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 POPA OCTAVIAN ORADEA
                      3-1
                      0-3
                      3-1
                      2
                      2
                      2 CURPAS IOAN ORADEA
                      1-3
                      3-2
                      3-1
                      2
                      3 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
                      3-0
                      2-3
                      3-1
                      2
                      1
                      4 TODOR CRISTIAN ORADEA
                      1-3
                      1-3
                      1-3
                      0
                      Calificati in eliminatorii - FORESTA#168
                      1 Gergely Anton Birtalan Laszlo
                      2 Parus Lilian Pop Alexandru
                      3 Savu Cristian Craciun Calin
                      4 Merai Janos Sas Tibor
                      5 Tailbot Francois Tanc Florin
                      6 Cotca Dacian Varkonyi Amalia
                      7 Jurje Alex Doru Balogh Attila
                      8 Tascianu Cristian Popa Octavian
                      Eliminatorii FORESTA#168
                      1. Gergely Anton
                      -------------------- Gergely Anton 3-1
                      16. Pop Alexandru
                      ---------------------------------------- Gergely Anton 3-0
                      9. Balogh Attila
                      -------------------- Balogh Attila 3-2
                      8. Tascianu Cristian
                      ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-1
                      5. Tailbot Francois
                      -------------------- Tailbot Francois 3-2
                      12. Craciun Calin
                      ---------------------------------------- Tailbot Francois 3-0
                      13. Varkonyi Amalia
                      -------------------- Merai Janos 3-0
                      4. Merai Janos

                      . -------------------------------------------------------------------------------- Gergely Anton 3-0

                      3. Savu Cristian
                      -------------------- Savu Cristian 3-1
                      14. Tanc Florin
                      ---------------------------------------- Savu Cristian 3-0
                      11. Sas Tibor
                      -------------------- Cotca Dacian 3-0
                      6. Cotca Dacian
                      ------------------------------------------------------------ Parus Lilian 3-2
                      7. Jurje Alex Doru
                      -------------------- Jurje Alex Doru 3-0
                      10. Birtalan Laszlo
                      ---------------------------------------- Parus Lilian 3-2
                      15. Popa Octavian
                      -------------------- Parus Lilian 3-1
                      2. Parus Lilian


                      Finala mica - FORESTA#168

                      Tailbot Francois
                      -------------------- Savu Cristian 3-2
                      Savu Cristian

                      Clasament FORESTA#168

                      1. Gergely Anton - Oradea
                      2. Parus Lilian - Oradea
                      3 -- 4
                      Savu Cristian - Oradea
                      Tailbot Francois - Oradea
                      5 -- 8
                      Balogh Attila - Oradea
                      Jurje Alex Doru - Almasu Mare
                      Cotca Dacian - Oradea
                      Merai Janos - Oradea
                      9 -- 16
                      Pop Alexandru - Oradea
                      Popa Octavian - Oradea
                      Tanc Florin - Oradea
                      Craciun Calin - Oradea
                      Tascianu Cristian - Oradea
                      Birtalan Laszlo - Oradea
                      Sas Tibor - Oradea
                      Varkonyi Amalia - Oradea
                      17 -- 2v gr.sup.
                      Curpas Ioan - Oradea
                      18 -- 22 1v gr.sup.
                      Vaida Sorin - Oradea
                      Toma Cristian - Oradea
                      Dan Daniel - Oradea
                      Catuneanu George - Oradea
                      Tana Marius - Oradea
                      23 -- 27 0v gr.sup.
                      Codau Vlad - Oradea
                      Kalman Suha - Oradea
                      Fabian Wilhelm - Oradea
                      Culda Andrei - Oradea
                      Todor Cristian - Oradea
                      28 -- 3v gr.inf.
                      Bondar Octavian - Oradea
                      29 -- 31 2v gr.inf.
                      Barlea Radu - Oradea
                      Cotca Diana - Oradea
                      Antal Cornel - Oradea
                      32 -- 39 0v gr.inf.
                      Cheregi Nelu - Oradea
                      Cotca Rares - Oradea
                      Presecan Doru - Oradea
                      Seica Gheorghe - Oradea
                      Dinescu Dan - Oradea
                      Moldovan Andrei - Oradea
                      Pop Florin - Oradea
                      Gasca Daniel - Oradea



                      Finala LIVE:

                      Ultima editare de King Pong Oradea; 31.mar.2018, 00:42.
                      Club King Pong Oradea
                      www.kingpong.ro
                      0359 181 232

                      Comentariu


                      • Bună seara!

                        Sărbători Fericite tuturor!

                        Ziua libera a adus la turneu 44 jucători.




                        Inscrieri FORESTA#169 - on 2018. 04. 06. at 19:46:44

                        1. Gergely Anton - Oradea, 245 - 39,7 - E
                        2. Savu Cristian - Oradea, 29 - 33,95 - E
                        3. Vaida Sorin - Oradea, 46 - 33,19 - EW
                        4. Craciun Calin - Oradea, 561 - 32,03 - E
                        5. Cotca Dacian - Oradea, 41 - 32,01 - E
                        6. Jurje Alex Doru - Almasu Mare, 189 - 31,2 - E
                        7. Popa Octavian - Oradea, 190 - 30,97 - E
                        8. Balogh Attila - Oradea, 128 - 30,31 - E
                        9. Codau Vlad - Oradea, 171 - 28,3 - O
                        10. Tanc Florin - Oradea, 265 - 28,03 - O
                        11. Birtalan Laszlo - Oradea, 114 - 25,2 - O
                        12. Bondar Octavian - Oradea, 1820 - 24,2 - O
                        13. Curpas Ioan - Oradea, 201 - 22,23 - OW
                        14. Aberle Ildiko - Oradea, 2187 - 20 - OF
                        15. Pop Alexandru - Oradea, 251 - 19,41 - A
                        16. Barlea Radu - Oradea, 677 - 18,5 - A
                        17. Merai Janos - Oradea, 1181 - 18,5 - A
                        18. Sas Tibor - Oradea, 738 - 16,53 - A
                        19. Totos Ludovic - Marghita, 699 - 15,33 - A
                        20. Cheregi Nelu - Oradea, 772 - 15,03 - A
                        21. Varkonyi Amalia - Oradea, 629 - 14,67 - AF
                        22. Pop Gabriel - Oradea, 597 - 12,93 - A
                        23. Catuneanu George - Oradea, 1652 - 12,8 - A
                        24. Culda Andrei - Oradea, 1372 - 12 - A
                        25. Presecan Doru - Oradea, 1241 - 8,33 - A
                        26. Seica Gheorghe - Oradea, 1243 - 7,85 - A
                        27. Tana Marius - Oradea, 1166 - 7,04 - A
                        28. Ilies Alexandru Florin - Oradea, 3590 - 6 - A
                        29. Dinescu Dan - Oradea, 2184 - 4,6 - A
                        30. Tascianu Cristian - Oradea, 1276 - 0 - O
                        31. Todor Cristian - Oradea, 1891 - 0 - A
                        32. Antal Cornel - Oradea, 1895 - 0 - A
                        33. Kadar Jozsef - Oradea, 2740 - 0 - A
                        34. Maxim Alexandru - Oradea, 3058 - 0 - A
                        35. Olar Olimpiu - Oradea, 3419 - 0 - A
                        36. Moldovan Andrei - Oradea, 3663 - 0 - A
                        37. Imre Flaviu - Oradea, 5002 - 0 - A
                        38. Vurst Laszlo - Oradea, 5007 - 0 - A
                        39. Trifan Sebastian - Oradea, 5008 - 0 - A
                        40. Pop Nicolae - Oradea, 5009 - 0 - A
                        41. Pallfy Zsolt - Oradea, 5010 - 0 - A
                        42. Troie Calin - Oradea, 5011 - 0 - A
                        43. Randis Calin - Oradea, 5012 - 0 - A
                        44. Torje Sorin - Oradea, 5013 - 0 - A

                        Grupe inferioare FORESTA#169

                        Gr.inferioara nr. 1
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 GERGELY ANTON ORADEA
                        2-0
                        1-2
                        2-0
                        2-0
                        3
                        2
                        2 BARLEA RADU ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        2-1
                        0-2
                        1
                        3 MERAI JANOS ORADEA
                        2-1
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        4
                        1
                        4 ANTAL CORNEL ORADEA
                        0-2
                        1-2
                        0-2
                        2-1
                        1
                        3
                        5 KADAR JOZSEF ORADEA
                        0-2
                        2-0
                        0-2
                        1-2
                        1
                        4
                        6
                        Gr.inferioara nr. 2
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 SAVU CRISTIAN ORADEA
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        4
                        1
                        2 POP ALEXANDRU ORADEA
                        0-2
                        2-1
                        2-1
                        0-2
                        2
                        4
                        3 SAS TIBOR ORADEA
                        0-2
                        1-2
                        1-2
                        0-2
                        0
                        4 TODOR CRISTIAN ORADEA
                        0-2
                        1-2
                        2-1
                        2-0
                        2
                        2
                        5 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
                        0-2
                        2-0
                        2-0
                        0-2
                        2
                        3
                        6
                        Gr.inferioara nr. 3
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 VAIDA SORIN ORADEA
                        2-1
                        0-2
                        2-1
                        2-0
                        3
                        3
                        2 ABERLE ILDIKO ORADEA
                        1-2
                        1-2
                        0-2
                        2-0
                        1
                        4
                        3 TOTOS LUDOVIC MARGHITA
                        2-0
                        2-1
                        0-2
                        2-0
                        3
                        2
                        4 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
                        1-2
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        3
                        1
                        5 OLAR OLIMPIU ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0
                        6
                        Gr.inferioara nr. 4
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 CRACIUN CALIN ORADEA
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        4
                        1
                        2 CURPAS IOAN ORADEA
                        0-2
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        3
                        2
                        3 CHEREGI NELU ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        2-0
                        2-0
                        2
                        3
                        4 ILIES ALEXANDRU FLORIN ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        1-2
                        0
                        5 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        2-1
                        1
                        4
                        6
                        Gr.inferioara nr. 5
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 COTCA DACIAN ORADEA
                        1-2
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        4
                        2
                        2 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
                        2-1
                        2-0
                        2-1
                        2-0
                        2-0
                        5
                        1
                        3 VARKONYI AMALIA ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        3
                        3
                        4 DINESCU DAN ORADEA
                        0-2
                        1-2
                        0-2
                        2-0
                        2-0
                        2
                        4
                        5 IMRE FLAVIU ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        2-0
                        1
                        6 RANDIS CALIN ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0
                        Gr.inferioara nr. 6
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        5
                        1
                        2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                        0-2
                        2-1
                        2-0
                        2-1
                        2-1
                        4
                        2
                        3 POP GABRIEL ORADEA
                        0-2
                        1-2
                        2-0
                        2-0
                        1-2
                        2
                        3
                        4 TANA MARIUS ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        1-2
                        0
                        5 VURST LASZLO ORADEA
                        0-2
                        1-2
                        0-2
                        2-0
                        2-1
                        2
                        6 TORJE SORIN ORADEA
                        0-2
                        1-2
                        2-1
                        2-1
                        1-2
                        2
                        4
                        Gr.inferioara nr. 7
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 POPA OCTAVIAN ORADEA
                        1-2
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        4
                        2
                        2 TANC FLORIN ORADEA
                        2-1
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        5
                        1
                        3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        2-0
                        1-2
                        1-2
                        1
                        4 SEICA GHEORGHE ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        1-2
                        0
                        5 TRIFAN SEBASTIAN ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        2-1
                        2-0
                        2-0
                        3
                        3
                        6 TROIE CALIN ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        2-1
                        2-1
                        0-2
                        2
                        4
                        Gr.inferioara nr. 8
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 BALOGH ATTILA ORADEA
                        1-2
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        4
                        2
                        2 CODAU VLAD ORADEA
                        2-1
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        5
                        1
                        3 CULDA ANDREI ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        3
                        3
                        4 PRESECAN DORU ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        2-0
                        0-2
                        1
                        5 POP NICOLAE ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0
                        6 PALLFY ZSOLT ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        2-0
                        2-0
                        2
                        4
                        Grupe superioare FORESTA#169

                        Gr.superioara nr. 1
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 MERAI JANOS ORADEA
                        3-2
                        1-3
                        3-0
                        2
                        2
                        2 TODOR CRISTIAN ORADEA
                        2-3
                        3-2
                        3-0
                        2
                        3 VAIDA SORIN ORADEA
                        3-1
                        2-3
                        3-0
                        2
                        1
                        4 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        0
                        Gr.superioara nr. 2
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 SAVU CRISTIAN ORADEA
                        3-1
                        3-1
                        3-0
                        3
                        1
                        2 TOTOS LUDOVIC MARGHITA
                        1-3
                        3-0
                        3-0
                        2
                        2
                        3 CHEREGI NELU ORADEA
                        1-3
                        0-3
                        3-0
                        1
                        4 DINESCU DAN ORADEA
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        0
                        Gr.superioara nr. 3
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
                        3-1
                        3-0
                        3-0
                        3
                        1
                        2 CURPAS IOAN ORADEA
                        1-3
                        3-0
                        3-1
                        2
                        2
                        3 VARKONYI AMALIA ORADEA
                        0-3
                        0-3
                        3-1
                        1
                        4 TORJE SORIN ORADEA
                        0-3
                        1-3
                        1-3
                        0
                        Gr.superioara nr. 4
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 CRACIUN CALIN ORADEA
                        2-3
                        3-0
                        3-0
                        2
                        2
                        2 COTCA DACIAN ORADEA
                        3-2
                        3-1
                        3-0
                        3
                        1
                        3 POP GABRIEL ORADEA
                        0-3
                        1-3
                        3-0
                        1
                        4 TROIE CALIN ORADEA
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        0
                        Gr.superioara nr. 5
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
                        1-3
                        3-0
                        3-1
                        2
                        2
                        2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                        3-1
                        3-1
                        3-1
                        3
                        1
                        3 TRIFAN SEBASTIAN ORADEA
                        0-3
                        1-3
                        0-3
                        0
                        4 PALLFY ZSOLT ORADEA
                        1-3
                        1-3
                        3-0
                        1
                        Gr.superioara nr. 6
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
                        0-3
                        3-0
                        3-1
                        2
                        2
                        2 POPA OCTAVIAN ORADEA
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        3
                        1
                        3 CULDA ANDREI ORADEA
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        0
                        4 KADAR JOZSEF ORADEA
                        1-3
                        0-3
                        3-0
                        1
                        Gr.superioara nr. 7
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 TANC FLORIN ORADEA
                        0-3
                        3-1
                        3-1
                        2
                        2
                        2 BALOGH ATTILA ORADEA
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        3
                        1
                        3 ANTAL CORNEL ORADEA
                        1-3
                        0-3
                        3-0
                        1
                        4 POP ALEXANDRU ORADEA
                        1-3
                        0-3
                        0-3
                        0
                        Gr.superioara nr. 8
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 CODAU VLAD ORADEA
                        2-3
                        3-0
                        3-1
                        2
                        2
                        2 GERGELY ANTON ORADEA
                        3-2
                        3-0
                        3-1
                        3
                        1
                        3 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
                        0-3
                        0-3
                        2-3
                        0
                        4 ABERLE ILDIKO ORADEA
                        1-3
                        1-3
                        3-2
                        1
                        Calificati in eliminatorii - FORESTA#169
                        1 Vaida Sorin Merai Janos
                        2 Savu Cristian Totos Ludovic
                        3 Tascianu Cristian Curpas Ioan
                        4 Cotca Dacian Craciun Calin
                        5 Birtalan Laszlo Bondar Octavian
                        6 Popa Octavian Jurje Alex Doru
                        7 Balogh Attila Tanc Florin
                        8 Gergely Anton Codau Vlad
                        Eliminatorii FORESTA#169
                        1. Vaida Sorin
                        -------------------- Vaida Sorin 3-1
                        16. Tanc Florin
                        ---------------------------------------- Gergely Anton 3-0
                        9. Totos Ludovic
                        -------------------- Gergely Anton 3-1
                        8. Gergely Anton
                        ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-0
                        5. Birtalan Laszlo
                        -------------------- Birtalan Laszlo 3-1
                        12. Curpas Ioan
                        ---------------------------------------- Jurje Alex Doru 3-0
                        13. Jurje Alex Doru
                        -------------------- Jurje Alex Doru 3-1
                        4. Cotca Dacian

                        . -------------------------------------------------------------------------------- Gergely Anton 3-2

                        3. Tascianu Cristian
                        -------------------- Tascianu Cristian 3-1
                        14. Bondar Octavian
                        ---------------------------------------- Tascianu Cristian 3-2
                        11. Craciun Calin
                        -------------------- Craciun Calin 3-1
                        6. Popa Octavian
                        ------------------------------------------------------------ Tascianu Cristian 3-0
                        7. Balogh Attila
                        -------------------- Balogh Attila 3-2
                        10. Codau Vlad
                        ---------------------------------------- Balogh Attila 3-2
                        15. Merai Janos
                        -------------------- Savu Cristian 3-1
                        2. Savu Cristian


                        Finala mica - FORESTA#169

                        Jurje Alex Doru
                        -------------------- Jurje Alex Doru 3-2
                        Balogh Attila

                        Clasament FORESTA#169

                        1. Gergely Anton - Oradea
                        2. Tascianu Cristian - Oradea
                        3 -- 4
                        Jurje Alex Doru - Almasu Mare
                        Balogh Attila - Oradea
                        5 -- 8
                        Vaida Sorin - Oradea
                        Craciun Calin - Oradea
                        Birtalan Laszlo - Oradea
                        Savu Cristian - Oradea
                        9 -- 16
                        Totos Ludovic - Marghita
                        Bondar Octavian - Oradea
                        Cotca Dacian - Oradea
                        Codau Vlad - Oradea
                        Tanc Florin - Oradea
                        Popa Octavian - Oradea
                        Curpas Ioan - Oradea
                        Merai Janos - Oradea
                        17 -- 2v gr.sup.
                        Todor Cristian - Oradea
                        18 -- 24 1v gr.sup.
                        Aberle Ildiko - Oradea
                        Cheregi Nelu - Oradea
                        Varkonyi Amalia - Oradea
                        Pop Gabriel - Oradea
                        Antal Cornel - Oradea
                        Kadar Jozsef - Oradea
                        Pallfy Zsolt - Oradea
                        25 -- 32 0v gr.sup.
                        Pop Alexandru - Oradea
                        Culda Andrei - Oradea
                        Dinescu Dan - Oradea
                        Maxim Alexandru - Oradea
                        Moldovan Andrei - Oradea
                        Trifan Sebastian - Oradea
                        Troie Calin - Oradea
                        Torje Sorin - Oradea
                        33 -- 2v gr.inf.
                        Vurst Laszlo - Oradea
                        34 -- 37 1v gr.inf.
                        Barlea Radu - Oradea
                        Catuneanu George - Oradea
                        Presecan Doru - Oradea
                        Imre Flaviu - Oradea
                        38 -- 44 0v gr.inf.
                        Sas Tibor - Oradea
                        Seica Gheorghe - Oradea
                        Tana Marius - Oradea
                        Ilies Alexandru Florin - Oradea
                        Olar Olimpiu - Oradea
                        Pop Nicolae - Oradea
                        Randis Calin - Oradea


                        LIVE Finalele:

                        Ultima editare de King Pong Oradea; 07.apr.2018, 00:05.
                        Club King Pong Oradea
                        www.kingpong.ro
                        0359 181 232

                        Comentariu


                        • Bună seara!



                          Inscrieri FORESTA#170 - on 2018. 04. 20. at 20:53:15

                          1. Gergely Anton - Oradea, 245 - 39,7 - E
                          2. Parus Lilian - Oradea, 991 - 35 - E
                          3. Savu Cristian - Oradea, 29 - 33,95 - E
                          4. Vaida Sorin - Oradea, 46 - 33,19 - EW
                          5. Craciun Calin - Oradea, 561 - 32,03 - E
                          6. Cotca Dacian - Oradea, 41 - 32,01 - E
                          7. Jurje Alex Doru - Almasu Mare, 189 - 31,2 - E
                          8. Popa Octavian - Oradea, 190 - 30,97 - E
                          9. Balogh Attila - Oradea, 128 - 30,31 - E
                          10. Tanc Florin - Oradea, 265 - 28,03 - O
                          11. Tailbot Francois - Oradea, 962 - 28 - O
                          12. Birtalan Laszlo - Oradea, 114 - 25,2 - O
                          13. Pasare Mihnea - Hunedoara, 2024 - 25 - O
                          14. Bondar Octavian - Oradea, 1820 - 24,2 - O
                          15. Curpas Ioan - Oradea, 201 - 22,23 - OW
                          16. Aberle Ildiko - Oradea, 2187 - 20 - OF
                          17. Merai Janos - Oradea, 1181 - 18,5 - A
                          18. Sas Tibor - Oradea, 738 - 16,53 - A
                          19. Cheregi Nelu - Oradea, 772 - 15,03 - A
                          20. Cavasdan Doru - Oradea, 1540 - 14,85 - A
                          21. Varkonyi Amalia - Oradea, 629 - 14,67 - AF
                          22. Lup Silviu - Oradea, 1685 - 13,8 - A
                          23. Catuneanu George - Oradea, 1652 - 12,8 - A
                          24. Culda Andrei - Oradea, 1372 - 12 - A
                          25. Cotca Diana - Oradea, 593 - 11,67 - AJF
                          26. Cotca Rares - Oradea, 624 - 11 - AJ
                          27. Sabau Catalin - Oradea, 1227 - 10,5 - A
                          28. Boitos Vasile - Oradea, 1565 - 9 - A
                          29. Presecan Doru - Oradea, 1241 - 8,33 - A
                          30. Boitos Rodica - Oradea, 1669 - 8,33 - AF
                          31. Seica Gheorghe - Oradea, 1243 - 7,85 - A
                          32. Tana Marius - Oradea, 1166 - 7,04 - A
                          33. Dinescu Dan - Oradea, 2184 - 4,6 - A
                          34. Tascianu Cristian - Oradea, 1276 - 0 - O
                          35. Antal Cornel - Oradea, 1895 - 0 - A
                          36. Maxim Alexandru - Oradea, 3058 - 0 - A
                          37. Moldovan Andrei - Oradea, 3663 - 0 - A
                          38. Pop Florin - Oradea, 3664 - 0 - A
                          39. Beles Sergiu - Oradea, 5014 - 0 - A
                          40. Beles George - Oradea, 5015 - 0 - A

                          Grupe inferioare FORESTA#170

                          Gr.inferioara nr. 1
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 GERGELY ANTON ORADEA
                          2-0
                          2-1
                          2-0
                          2-0
                          4
                          1
                          2 CURPAS IOAN ORADEA
                          0-2
                          1-2
                          2-0
                          2-0
                          2
                          3
                          3 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                          1-2
                          2-1
                          2-0
                          2-1
                          3
                          2
                          4 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          2-1
                          1
                          4
                          5 BOITOS RODICA ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          1-2
                          1-2
                          0
                          6
                          Gr.inferioara nr. 2
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 PARUS LILIAN ORADEA
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          2-1
                          4
                          1
                          2 ANTAL CORNEL ORADEA
                          0-2
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          3
                          2
                          3 CHEREGI NELU ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          2-0
                          2-1
                          2
                          3
                          4 POP FLORIN ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          1-2
                          0
                          5 BOITOS VASILE ORADEA
                          1-2
                          0-2
                          1-2
                          2-1
                          1
                          4
                          6
                          Gr.inferioara nr. 3
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 POPA OCTAVIAN ORADEA
                          2-0
                          2-1
                          2-0
                          2-0
                          4
                          1
                          2 CULDA ANDREI ORADEA
                          0-2
                          1-2
                          2-0
                          1-2
                          1
                          4
                          3 TANC FLORIN ORADEA
                          1-2
                          2-1
                          2-0
                          1-2
                          2
                          3
                          4 VARKONYI AMALIA ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0
                          5 CAVASDAN DORU ORADEA
                          0-2
                          2-1
                          2-1
                          2-0
                          3
                          2
                          6
                          Gr.inferioara nr. 4
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          4
                          1
                          2 SAS TIBOR ORADEA
                          0-2
                          2-0
                          1-2
                          2-1
                          2
                          3
                          3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          2-0
                          1
                          4
                          4 PRESECAN DORU ORADEA
                          0-2
                          2-1
                          2-0
                          2-0
                          3
                          2
                          5 COTCA RARES ORADEA
                          0-2
                          1-2
                          0-2
                          0-2
                          0
                          6
                          Gr.inferioara nr. 5
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          4
                          1
                          2 MERAI JANOS ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0
                          3 TANA MARIUS ORADEA
                          0-2
                          2-0
                          2-0
                          1-2
                          2
                          3
                          4 DINESCU DAN ORADEA
                          0-2
                          2-0
                          0-2
                          1-2
                          1
                          4
                          5 PASARE MIHNEA HUNEDOARA
                          0-2
                          2-0
                          2-1
                          2-1
                          3
                          2
                          6
                          Gr.inferioara nr. 6
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                          2-0
                          2-1
                          2-1
                          2-1
                          4
                          1
                          2 CRACIUN CALIN ORADEA
                          0-2
                          2-0
                          2-1
                          2-0
                          3
                          2
                          3 SEICA GHEORGHE ORADEA
                          1-2
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0
                          4 ABERLE ILDIKO ORADEA
                          1-2
                          1-2
                          2-0
                          2-1
                          2
                          3
                          5 COTCA DIANA ORADEA
                          1-2
                          0-2
                          2-0
                          1-2
                          1
                          4
                          6
                          Gr.inferioara nr. 7
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 BALOGH ATTILA ORADEA
                          1-2
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          3
                          2
                          2 COTCA DACIAN ORADEA
                          2-1
                          2-0
                          2-1
                          2-0
                          4
                          1
                          3 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          2-0
                          2-0
                          2
                          3
                          4 SABAU CATALIN ORADEA
                          0-2
                          1-2
                          0-2
                          2-0
                          1
                          4
                          5 BELES SERGIU ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0
                          6
                          Gr.inferioara nr. 8
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 VAIDA SORIN ORADEA
                          0-2
                          1-2
                          2-1
                          2-0
                          2
                          3
                          2 SAVU CRISTIAN ORADEA
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          4
                          1
                          3 LUP SILVIU ORADEA
                          2-1
                          0-2
                          0-2
                          2-0
                          2
                          4
                          4 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
                          1-2
                          0-2
                          2-0
                          2-0
                          2
                          2
                          5 BELES GEORGE ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0
                          6

                          Grupe superioare FORESTA#170

                          Gr.superioara nr. 1
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 GERGELY ANTON ORADEA
                          3-1
                          3-1
                          3-0
                          3
                          1
                          2 PRESECAN DORU ORADEA
                          1-3
                          0-3
                          3-1
                          1
                          3 TANC FLORIN ORADEA
                          1-3
                          3-0
                          3-0
                          2
                          2
                          4 BOITOS VASILE ORADEA
                          0-3
                          1-3
                          0-3
                          0
                          Gr.superioara nr. 2
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 PARUS LILIAN ORADEA
                          3-0
                          3-0
                          3-1
                          3
                          1
                          2 PASARE MIHNEA HUNEDOARA
                          0-3
                          2-3
                          3-1
                          1
                          3 SAS TIBOR ORADEA
                          0-3
                          3-2
                          3-1
                          2
                          2
                          4 CULDA ANDREI ORADEA
                          1-3
                          1-3
                          1-3
                          0
                          Gr.superioara nr. 3
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 POPA OCTAVIAN ORADEA
                          3-2
                          3-0
                          3-0
                          3
                          1
                          2 CRACIUN CALIN ORADEA
                          2-3
                          3-0
                          3-0
                          2
                          2
                          3 TANA MARIUS ORADEA
                          0-3
                          0-3
                          1-3
                          0
                          4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                          0-3
                          0-3
                          3-1
                          1
                          Gr.superioara nr. 4
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
                          1-3
                          3-0
                          3-0
                          2
                          2
                          2 BALOGH ATTILA ORADEA
                          3-1
                          3-0
                          3-0
                          3
                          1
                          3 ABERLE ILDIKO ORADEA
                          0-3
                          0-3
                          3-0
                          1
                          4 DINESCU DAN ORADEA
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0
                          Gr.superioara nr. 5
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
                          3-2
                          3-0
                          3-1
                          3
                          1
                          2 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
                          2-3
                          3-1
                          3-1
                          2
                          2
                          3 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
                          0-3
                          1-3
                          0-3
                          0
                          4 COTCA DIANA ORADEA
                          1-3
                          1-3
                          3-0
                          1
                          Gr.superioara nr. 6
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                          3-2
                          0-3
                          3-0
                          2
                          2
                          2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                          2-3
                          0-3
                          3-0
                          1
                          3 VAIDA SORIN ORADEA
                          3-0
                          3-0
                          3-0
                          3
                          1
                          4 SABAU CATALIN ORADEA
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0
                          Gr.superioara nr. 7
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 COTCA DACIAN ORADEA
                          3-0
                          3-0
                          3-2
                          3
                          1
                          2 ANTAL CORNEL ORADEA
                          0-3
                          2-3
                          3-2
                          1
                          3 CURPAS IOAN ORADEA
                          0-3
                          3-2
                          1-3
                          1
                          4 LUP SILVIU ORADEA
                          2-3
                          2-3
                          3-1
                          1
                          2
                          Gr.superioara nr. 8
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 SAVU CRISTIAN ORADEA
                          3-0
                          3-0
                          3-0
                          3
                          1
                          2 CAVASDAN DORU ORADEA
                          0-3
                          3-0
                          3-0
                          2
                          2
                          3 CHEREGI NELU ORADEA
                          0-3
                          0-3
                          3-0
                          1
                          4 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0
                          Eliminatorii FORESTA#170
                          1. Gergely Anton
                          -------------------- Gergely Anton 3-1
                          16. Sas Tibor
                          ---------------------------------------- Gergely Anton 3-2
                          9. Tailbot Francois
                          -------------------- Savu Cristian 3-2
                          8. Savu Cristian
                          ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-1
                          5. Jurje Alex Doru
                          -------------------- Jurje Alex Doru 3-2
                          12. Lup Silviu
                          ---------------------------------------- Craciun Calin 3-1
                          13. Craciun Calin
                          -------------------- Craciun Calin 3-1
                          4. Balogh Attila

                          . -------------------------------------------------------------------------------- Gergely Anton 3-2

                          3. Popa Octavian
                          -------------------- Tascianu Cristian 3-2
                          14. Tascianu Cristian
                          ---------------------------------------- Tascianu Cristian 3-1
                          11. Tanc Florin
                          -------------------- Vaida Sorin 3-1
                          6. Vaida Sorin
                          ------------------------------------------------------------ Tascianu Cristian 3-2
                          7. Cotca Dacian
                          -------------------- Cotca Dacian 3-0
                          10. Cavasdan Doru
                          ---------------------------------------- Parus Lilian 3-0
                          15. Bondar Octavian
                          -------------------- Parus Lilian 3-0
                          2. Parus Lilian


                          Finala mica - FORESTA#170

                          Craciun Calin
                          -------------------- Craciun Calin 3-1
                          Parus Lilian

                          Clasament FORESTA#170

                          1. Gergely Anton - Oradea
                          2. Tascianu Cristian - Oradea
                          3 -- 4
                          Craciun Calin - Oradea
                          Parus Lilian - Oradea
                          5 -- 8
                          Savu Cristian - Oradea
                          Vaida Sorin - Oradea
                          Jurje Alex Doru - Almasu Mare
                          Cotca Dacian - Oradea
                          9 -- 16
                          Sas Tibor - Oradea
                          Popa Octavian - Oradea
                          Balogh Attila - Oradea
                          Bondar Octavian - Oradea
                          Tailbot Francois - Oradea
                          Tanc Florin - Oradea
                          Lup Silviu - Oradea
                          Cavasdan Doru - Oradea
                          17 -- 25 1v gr.sup.
                          Birtalan Laszlo - Oradea
                          Pasare Mihnea - Hunedoara
                          Curpas Ioan - Oradea
                          Aberle Ildiko - Oradea
                          Cheregi Nelu - Oradea
                          Catuneanu George - Oradea
                          Cotca Diana - Oradea
                          Presecan Doru - Oradea
                          Antal Cornel - Oradea
                          26 -- 32 0v gr.sup.
                          Culda Andrei - Oradea
                          Boitos Vasile - Oradea
                          Tana Marius - Oradea
                          Dinescu Dan - Oradea
                          Maxim Alexandru - Oradea
                          Sabau Catalin - Oradea
                          Moldovan Andrei - Oradea
                          33 -- 40 0v gr.inf.
                          Merai Janos - Oradea
                          Varkonyi Amalia - Oradea
                          Cotca Rares - Oradea
                          Boitos Rodica - Oradea
                          Seica Gheorghe - Oradea
                          Pop Florin - Oradea
                          Beles Sergiu - Oradea
                          Beles George - Oradea


                          Ultima editare de King Pong Oradea; 21.apr.2018, 00:47.
                          Club King Pong Oradea
                          www.kingpong.ro
                          0359 181 232

                          Comentariu


                          • Bună seara!



                            Inscrieri FORESTA#171 - on 2018. 04. 27. at 22:13:37

                            1. Parus Lilian - Oradea, 991 - 35 - E
                            2. Savu Cristian - Oradea, 29 - 33,95 - E
                            3. Vaida Sorin - Oradea, 46 - 33,19 - EW
                            4. Cotca Dacian - Oradea, 41 - 32,01 - E
                            5. Jurje Alex Doru - Almasu Mare, 189 - 31,2 - E
                            6. Popa Octavian - Oradea, 190 - 30,97 - E
                            7. Balogh Attila - Oradea, 128 - 30,31 - E
                            8. Tailbot Francois - Oradea, 962 - 28 - O
                            9. Birtalan Laszlo - Oradea, 114 - 25,2 - O
                            10. Bondar Octavian - Oradea, 1820 - 24,2 - O
                            11. Curpas Ioan - Oradea, 201 - 22,23 - OW
                            12. Pop Alexandru - Oradea, 251 - 19,41 - A
                            13. Barlea Radu - Oradea, 677 - 18,5 - A
                            14. Varkonyi Amalia - Oradea, 629 - 14,67 - AF
                            15. Lup Silviu - Oradea, 1685 - 13,8 - A
                            16. Catuneanu George - Oradea, 1652 - 12,8 - A
                            17. Culda Andrei - Oradea, 1372 - 12 - A
                            18. Cotca Diana - Oradea, 593 - 11,67 - AJF
                            19. Cotca Rares - Oradea, 624 - 11 - AJ
                            20. Boitos Vasile - Oradea, 1565 - 9 - A
                            21. Presecan Doru - Oradea, 1241 - 8,33 - A
                            22. Seica Gheorghe - Oradea, 1243 - 7,85 - A
                            23. Tana Marius - Oradea, 1166 - 7,04 - A
                            24. Dinescu Dan - Oradea, 2184 - 4,6 - A
                            25. Antal Cornel - Oradea, 1895 - 0 - A
                            26. Simu Marius - Oradea, 2010 - 0 - A
                            27. Maxim Alexandru - Oradea, 3058 - 0 - A
                            28. Olar Olimpiu - Oradea, 3419 - 0 - A
                            29. Moldovan Andrei - Oradea, 3663 - 0 - A
                            30. Pop Florin - Oradea, 3664 - 0 - A
                            31. Koca Zehra - Istambul, 5016 - 0 - A

                            Grupe inferioare FORESTA#171

                            Gr.inferioara nr. 1
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 PARUS LILIAN ORADEA
                            2-0
                            2-1
                            2-1
                            2-0
                            2-0
                            5
                            1
                            2 CULDA ANDREI ORADEA
                            0-2
                            2-0
                            1-2
                            2-0
                            2-0
                            3
                            3
                            3 ANTAL CORNEL ORADEA
                            1-2
                            0-2
                            1-2
                            2-0
                            2-0
                            2
                            4
                            4 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
                            1-2
                            2-1
                            2-1
                            2-0
                            2-1
                            4
                            2
                            5 DINESCU DAN ORADEA
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0
                            6 OLAR OLIMPIU ORADEA
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            1-2
                            2-0
                            1
                            Gr.inferioara nr. 2
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 POPA OCTAVIAN ORADEA
                            2-0
                            2-0
                            2-1
                            2-0
                            2-1
                            5
                            1
                            2 SIMU MARIUS ORADEA
                            0-2
                            2-0
                            2-1
                            2-0
                            2-0
                            4
                            2
                            3 CURPAS IOAN ORADEA
                            0-2
                            0-2
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            3
                            3
                            4 BARLEA RADU ORADEA
                            1-2
                            1-2
                            0-2
                            2-0
                            2-0
                            2
                            4
                            5 PRESECAN DORU ORADEA
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0
                            6 COTCA DIANA ORADEA
                            1-2
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            2-0
                            1
                            Gr.inferioara nr. 3
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            7
                            V
                            Loc
                            1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
                            2-1
                            0-2
                            2-0
                            2-0
                            0-2
                            2-0
                            4
                            4
                            2 COTCA DACIAN ORADEA
                            1-2
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            5
                            1
                            3 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                            2-0
                            0-2
                            2-1
                            2-0
                            0-2
                            2-0
                            4
                            3
                            4 LUP SILVIU ORADEA
                            0-2
                            0-2
                            1-2
                            2-0
                            2-1
                            2-0
                            3
                            5 VARKONYI AMALIA ORADEA
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            2-0
                            1
                            6 POP ALEXANDRU ORADEA
                            2-0
                            0-2
                            2-0
                            1-2
                            2-0
                            2-0
                            4
                            2
                            7 KOCA ZEHRA ISTAMBUL
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0
                            Gr.inferioara nr. 4
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                            0-2
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            4
                            2
                            2 SAVU CRISTIAN ORADEA
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            5
                            1
                            3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                            0-2
                            0-2
                            2-0
                            2-0
                            1-2
                            2
                            4
                            4 TANA MARIUS ORADEA
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            1-2
                            2-1
                            1
                            5 POP FLORIN ORADEA
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            2-1
                            0-2
                            1
                            6 COTCA RARES ORADEA
                            0-2
                            0-2
                            2-1
                            1-2
                            2-0
                            2
                            3
                            Gr.inferioara nr. 5
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 BALOGH ATTILA ORADEA
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            2-0