Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU A+ ''Cupa AMATUR România '' Sibiu 07 Februarie 2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • TURNEU A+ ''Cupa AMATUR România '' Sibiu 07 Februarie 2015

    TURNEUL A+ "Cupa AMATUR România "

    LOCALITATEA: SIBIU
    DATA: 07 Februarie 2015

    TOTAL NR. MESE: 32 , ?N DOUĂ SĂLI;
    Număr maxim participanți: 72 la OPEN si 120 la AMATORI
    DURATĂ APROXIMATIVĂ 9:00 – 21:00
    Se asigură : mingi de joc, apă plată/minerală , cafea, sandviș

    ÎNSCRIERI: Pe forum ; – ultima înscriere sau retragere, vineri 6 februarie 2015 ora 21:00
    ?scrierea se face după poziția din clasament

    ATENTIE: Grupele vor fi alcătuite de vineri seara, pe baza listei de înscrieri la ora 22:00. Orice înscriere sau retragere ulterioară nu va fi luată în considerare;

    SISTEMUL DE JOC: grupe inferioare + grupe superioare și eliminatorii - 3 din 5 seturi
    TAXA PARTICIPARE: 35 Lei. Copiii până la 14 ani 20 lei.
    Câte 3 lei / participant plătitor se virează către AmaTur.
    Taxa va fi încasătă de capul de serie si transmisă organizatorilor după începerea jocurilor;
    CAPI DE SERIE: conform MP din clasamentul AmaTur la zi;

    SPONSORI
    ARIA Clinic www.aria.com.ro
    EMI-TT http://www.mesedetenis.ro
    DECATHLON http://www.decathlon.ro/
    AMBIENT S.A. http://www.ambient.ro/
    ORDIS S.R.L http://www.ordis.ro/


    PARTENERI
    UNIVERSITATEA ”LUCIAN BLAGA” SIBIU http://www.ulbsibiu.ro/ro/
    DIRECTIA JUDEȚEANĂ DE TINERET ȘI SPORT SIBIU http://www.tineretsibiu.ro/
    WELT HOSTEL https://www.facebook.com/pages/Welt-...16167921799064


    TURNEUL PENTRU AMATORI :

    ORA DE ÎNCEPERE TURNEU: 9:30 - prezența și înscrierea se face la ora 8:30-9:00
    LOC DE DESFĂȘURARE : Sala Sport școala Gimnazială 18 Strada Lungă nr. 65
    https://www.google.com/maps/place/%C...70a8767e?hl=ro
    indicatii pentru orientare http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...ferente/page17
    NUMĂR PARTICIPANȚI: 118+2 wild card, înscrierea se face in ordinea clasamentului.
    NR. MESE (amatori) : 20 mese .
    Desfășurare: grupe de 6, se califică primii patru, gr. superioare de 4 juc, se califică primii 2, tablou eliminatoriu de 64 cu bye în favoarea locurilor 1 din grupele superioare;
    Locurile 2 din grupele superioare trag la sorți din urne diferite pentru a nu se întâlni cu adversarul din superioare decât in finală.
    - Se oferă cupe si medalii pentru primii 4, diplome pentru primii 8;
    Organizatori sală amatori:
    Dumitru Beltechi Tel. 0747630959
    Pal Tokos Tel. 0742257995
    Filea Adonis Tel. 0747297093


    Firma EMI - TT http://www.mesedetenis.ro asigură logistica (mese de tenis, despărțitoare și mingile de joc )


    TURNEUL OPEN :

    ORA DE ÎNCEPERE TURNEU: 9:30 , prezența și înscrierea între 8:30 și 9:00
    LOC DE DESFĂȘURARE: Sala ARIA Sport TDM www.aria.com.ro
    str. Alba Iulia nr.100 Lângă centru comercial AMBIENT
    https://www.google.ro/maps/dir//Aria...73!2d45.793051
    NUMĂR DE PARTICIPANȚI: 70 +2 wild card, Inscrieri in ordinea clasamentului, prioritate au Open-iștii;
    Mese de joc: 12 mese Donic Waldner 25 (aprobate ITTF), câte una / grupă;
    Desfășurare: grupe de cate 6, se califică primii 4 ; grupe superioare de 4, se califică primii 2; eliminatorii de 32 cu bye în favoarea locurilor 1 din grupele superioare.
    Locurile 2 din grupele superioare trag la sorți din urne diferite pentru a nu se întâlni cu adversarul din superioare decât în finală.
    - Se oferă cupe si medalii pentru primii 4, diplome pentru primii 8;
    Organizatori sală Open:
    Mureșanu Alex Tel.
    Gelu Vladoiu Tel. 0753529773



    ALTE INFORMATII :

    Pentru ambele categorii
    - Orice lipsă a unor participanți sau int?rziați, NU afectează începerea jocurilor, iar la sf?rșitul partidelor se vor puncta absenții la turneu cu zero victorii, sigur se trec și în lista nemotivaților;
    - Nemotivații cu 2 absente nu au drept de joc

    Se poate asigura meniuri catering – meniul este 16 lei
    Meniu 1 – Șnițel de pui , piure de cartofi, salată de murături asortate, p?ine
    Meniu 2 – Ceafă de porc, salată orientală, salată de murături asortate, p?ine
    Meniu 3 – Cabanos, cartofi țărănești salată de murături asortate, p?ine


    -EmTT va fi prezentă cu un stand bogat in articole JOOLA pentru tenis de masă http://www.mesedetenis.ro

    La ambele locații
    - va fi asigurata paza și liniștea de personal specializat de la firma ORDIS S.R.L.
    - va fi asigurata asistență medicală pentru prim ajutor de către personal apartinând firmei ARIA Clinic


    CAZARE: revenim cu informatii

    PENTRU BUNA DESFĂȘURARE A TURNEULUI:

    - Rugăm fiecare participant să menționeze categoria la care dorește să participe, cu respectarea regulamentului AmaTur, în sensul ca open-iștii (media 18 ^) nu pot juca la amatori;

    modificare 27.04.2015 - Modificare nr de tel Alex Mureșanu
    Organizatori:
    Mureșanu Alex Tel. 0723856419
    Filea Adonis Tel. 0747297093
    Ultima editare de Alex Muresanu; 27.apr.2015, 11:08.

  • #2
    Postat în original de AriaSportTDM Vezi post
    Grupe Inferioare
    Amatori - 07.02.2015
    1 . Filimon Bogdan, Mureșan Dorel, Stancalie Doru, Dragos Florin, Barac Marius, Aberle Ildiko,
    2 . Botirca Sorin, Kaposta Victor, Padurariu Costel, Zoltan Tibor, Ionica Maria, Rosianu Nicolae,
    3 . Bacanu Paulian, Todarcea Ioan, Volostiuc Marius, Doba Vasile, Ghile Ioan, Vela Gabriel,
    4 . Mureșan Iulian, Tipser Gabriel, Damian Alin, Moise Mihai, Marin Floricel, Ciky Cornel,
    5 . Iaru Horatiu, Dinu Gheorghe, Negrean Ioan, Pribeagu Claudiu, Kantor Imre Zoltan, Florea Radu,
    6 . Grigore Alexandru, Groza Alexandru, Niculae Dan, Radu Constantin, Suciu Cristian, Motorga Dorin,
    7 . Marian Florin, Antal Denes, Dinicescu Ion, Benyovski Bela, Kromek Iulian, Pralea Constantin,
    8 . Avram Gabriel, Meszar Razvan, Colesniuc Romeo, Ispas Victor, Janosi Attila, Lucic Corneliu,
    9 . Cherhat Dumitru, Polotca Stefan, Corneanu Sorin, Preda Nicolae, Pelaghie Ioan, Bumbu Pavel,
    10 . Dobre Titus, Bradusca Cornel, Cotca Dacian, Lacatis Ghita, Trocan Alexa, Morosan Marian,
    11 . Mitzea Alexandru, Trocan Nicolae, Niculescu Gabriel, Fancsali Kalman, Nicula Dumitru, Cucu Cristin,
    12 . Tokos Pal, Vita Istvan, Barabas Sandor, Beches Andrei, Teleki Zsolt, Banu Nicolae,
    13 . Benyi Crinel, Darmaz Ion, Bucsan Romeo, Brulea Petre, Matei Dumitru, Timaru Ilie,
    14 . Gheorghe Nicu, Pitac Ovidiu, Avram Nicolae, Lungu Marius, Mihai Bianca, Spaller Tiberiu,
    15 . Creinicean Liviu, Marandici Adrian, Fabian Wilhelm, Movileanu Flavius, Salavastru Petru, Decean Darian,
    16 . Tic Ioan, Vladu Nicolae, Pop Danut, Dani Leo, Veres Janos, David Cosmin,
    17 . Birtalan Laszlo, Farkas Bence, Kriszta Arpad Lorand, Iancu Sorin, Silviu Niculae, Damian Mircea,
    18 . Ciublea Vichente, Movileanu Darius, Sofian Corneliu, Popa Mircea, Imecs Attila, Moldovan Alexandru,
    19 . Muntean Mircea, Ivan Valentin, Curpas Ioan, Berbece Bianca, Tarau Vasile, Cristea Virgil,
    20 . Sferlea Marius, Neamț Doru, Murgu Ioan, Anitei Marcel, Stoica Mihai, Diaconescu Lucian,
    Postat în original de GeluBv Vezi post
    Grupe inferioare Open

    1. Lungu Cosmin, Farcas Vlad, Farkas Gabor, Curut Gabriel, Birtalan Robert, Damian Ioana
    2. Roman Iulian, Frant Nicusor, Aga Alexandru, Dinca Daniel, Hagatis Andrei, Mureșanu Alex
    3. Balog Andreea, Sicoe Rodica, Cruceru Sergiu, Simion Boby, Banescu Dragos, Dumbrava Daniel
    4. Lukasz Klimas, Leorda Rares, Mocean Dan, Tamas Nagy Jeno, Apian Florin, Spatariu Daniel
    5. Marinescu Razvan, Toma Florin, Morosanu Vasile, Raducan Bogdan, Aftenii Daniel, Marcu Vasile
    6. Sorescu Deian, Nistor Dorel, Tomica Andrei, Avram Victor, Vladoiu Gelu, Denes Ferenc
    7. Gogu Gabriel, Boaca Valentin, Cozma Catalin, Govoreanu Florin, Andone Claudiu, Fratea Aurel
    8. Petrescu Liviu, Calin Mihai, Lazaroiu Adrian, Zidar Victor, On Ho, Silveira Alexandra
    9. David Dorin, Mosneagu Marius, Macovei Liviu, Cionoiu Cristian, Migea Cornel, Iancu George
    10. Uta Adrian, Corcoz Costin, Put Gabriel, Sufletel Radu, Anita Dorel, Moldovan Cristian
    11. Ion Marius, Nascu Serban, Bularda Iulian, Ilies Ioan, Fazakas Attila, Hutanu Alin
    12. Popa Cristian, Roman Bogdan, Bocaniala Norocel, Maxim Valentin, Pop Zoltan, Nistor Iosif
    Postat în original de GeluBv Vezi post
    Grupa inferioara nr. 1

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 LUNGU COSMIN BUCURESTI
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 FARCAS VLAD CLUJ NAPOCA
    2-3
    1-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    3
    3 FARKAS GABOR TARGU MURES
    0-3
    3-1
    0-3
    3-2
    3-0
    3
    4
    4 CURUT GABRIEL TIMISOARA
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    5 BIRTALAN ROBERT ORADEA
    0-3
    1-3
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    6 DAMIAN IOANA BARLAD
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    Grupa inferioara nr. 2

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ROMAN IULIAN BRASOV
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
    2 FRANT NICUSOR RESITA
    0-3
    2-3
    3-2
    0-3
    3-0
    2
    4
    3 AGA ALEXANDRU Botoșani
    0-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    4 DINCA DANIEL BUCURESTI
    0-3
    2-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    5 HAGATIS ANDREI VATRA DORNEI
    1-3
    3-0
    0-3
    3-0
    3-0
    3
    3
    6 ZEDLER CSABA AGNITA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Grupa inferioara nr. 3

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BALOG ANDREEA ARAD
    3-1
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 SICOE RODICA CUGIR
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 CRUCERU SERGIU TARGU JIU
    3-2
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    3
    4 SIMION BOBY CLUJ NAPOCA
    1-3
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    5 BANESCU DRAGOS PITESTI
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    6 DUMBRAVA DANIEL FOCSANI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    Grupa inferioara nr. 4

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 LUKASZ KLIMAS PLOIESTI
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 LEORDA RARES REGHIN
    3-1
    2-3
    3-1
    3-2
    3-1
    4
    1
    3 MOCEAN DAN CLUJ NAPOCA
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    3
    4 TAMAS NAGY JENO MIERCUREA CIUC
    0-3
    1-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    5 APIAN FLORIN BISTRITA
    0-3
    2-3
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    4
    6 SPATARIU DANIEL ARAD
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    Grupa inferioara nr. 5

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MARINESCU RAZVAN CLUJ NAPOCA
    3-1
    3-0
    3-1
    3-2
    3-0
    5
    1
    2 TOMA FLORIN PITESTI
    1-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3-1
    4
    2
    3 MOROSANU VASILE SUCEAVA
    0-3
    1-3
    1-3
    1-3
    3-2
    1
    4 RADUCAN BOGDAN CRAIOVA
    1-3
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    3
    5 AFTENII DANIEL BUCURESTI
    2-3
    1-3
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    4
    6 MARCU VASILE VATRA DORNEI
    0-3
    1-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    Grupa inferioara nr. 6

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SORESCU DEIAN RESITA
    3-2
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 NISTOR DOREL BISTRITA
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 TOMICA ANDREI BUCURESTI
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    3
    4 AVRAM VICTOR ARAD
    2-3
    1-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    5 VLADOIU GELU BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    6 DENES FERENC PRAID
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    Grupa inferioara nr. 7

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GOGU GABRIEL CLUJ NAPOCA
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 BOACA VALENTIN BUCURESTI
    1-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    2
    3 COZMA CATALIN Fălticeni
    2-3
    2-3
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    4 DANELIUC GABI SIBIU
    0-3
    1-3
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    3
    5 ANDONE CLAUDIU CUGIR
    0-3
    1-3
    3-2
    2-3
    3-1
    2
    4
    6 FRATEA AUREL CONSTANTA
    0-3
    0-3
    3-2
    1-3
    1-3
    1
    Grupa inferioara nr. 8

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PETRESCU LIVIU PITESTI
    3-1
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 CALIN MIHAI BARLAD
    1-3
    3-2
    3-1
    3-2
    3-2
    4
    2
    3 LAZAROIU ADRIAN TARGOVISTE
    3-2
    2-3
    3-0
    3-0
    2-3
    3
    3
    4 ZIDAR VICTOR REGHIN
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    4
    5 ON HO BUCURESTI
    0-3
    2-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    6 SILVEIRA ALEXANDRA CLUJ NAPOCA
    0-3
    2-3
    3-2
    1-3
    3-2
    2
    Grupa inferioara nr. 9

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DAVID DORIN BARLAD
    3-0
    2-3
    3-2
    3-1
    3-0
    4
    2
    2 MOSNEAGU MARIUS Fălticeni
    0-3
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    3
    3 MACOVEI LIVIU BRASOV
    3-2
    3-2
    3-0
    0-3
    3-1
    4
    1
    4 CIONOIU CRISTIAN BUCURESTI
    2-3
    1-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    4
    5 MIGEA CORNEL SIBIU
    1-3
    0-3
    3-0
    2-3
    1-3
    1
    6 IANCU GEORGE PLOIESTI
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    Grupa inferioara nr. 10

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 UTA ADRIAN BUCURESTI
    2-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    2
    2 CORCOZ COSTIN FOCSANI
    3-2
    3-1
    3-1
    3-0
    3-1
    5
    1
    3 PUT GABRIEL ORAVITA
    1-3
    1-3
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    4
    4 SUFLETEL RADU ALBA IULIA
    1-3
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    3
    5 ANITA DOREL BRASOV
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    6 MOLDOVAN CRISTIAN TARNAVENI
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    Grupa inferioara nr. 11

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ION MARIUS Brăila
    2-3
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    3
    2 NASCU SERBAN CLUJ NAPOCA
    3-2
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 BULARDA IULIAN BARLAD
    3-1
    2-3
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    2
    4 ILIES IOAN RADAUTI
    1-3
    1-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    5 FAZAKAS ATTILA TOPLITA
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    4
    6 HUTANU ALIN BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    Grupa inferioara nr. 12

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 POPA CRISTIAN BUCURESTI
    0-3
    0-3
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    2 ROMAN BOGDAN ARAD
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    5
    1
    3 BOCANIALA NOROCEL Galați
    3-0
    1-3
    0-3
    3-0
    3-2
    3
    3
    4 MAXIM VALENTIN CLUJ NAPOCA
    0-3
    1-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    2
    5 POP ZOLTAN DEJ
    3-2
    1-3
    0-3
    2-3
    3-0
    2
    4
    6 NISTOR IOSIF SICULENI
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    Postat în original de AriaSportTDM Vezi post
    Grupe Superiore
    Amatori - 07.02.2015
    1 . Filimon Bogdan, Cherhat Dumitru, Colesniuc Romeo, Bucsan Romeo,
    2 . Padurariu Costel, Dobre Titus, Preda Nicolae, Mihai Bianca,
    3 . Bacanu Paulian, Trocan Nicolae, Bradusca Cornel, Salavastru Petru,
    4 . Mureșan Iulian, Tokos Pal, Fancsali Kalman, Vladu Nicolae,
    5 . Florea Radu, Benyi Crinel, Teleki Zsolt, Kriszta Arpad Lorand,
    6 . Grigore Alexandru, Lungu Marius, Darmaz Ion, Imecs Attila,
    7 . Marian Florin, Creinicean Liviu, Gheorghe Nicu, Tarau Vasile,
    8 . Meszar Razvan, Pop Danut, Fabian Wilhelm, Neamț Doru,
    9 . Polotca Stefan, Farkas Bence, Dani Leo, Dragos Florin,
    10 . Cotca Dacian, Movileanu Darius, Iancu Sorin, Ionica Maria,
    11 . Mitzea Alexandru, Berbece Bianca, Moldovan Alexandru, Ghile Ioan,
    12 . Barabas Sandor, Anitei Marcel, Ivan Valentin, Tipser Gabriel,
    13 . Matei Dumitru, Stancalie Doru, Sferlea Marius, Dinu Gheorghe,
    14 . Avram Nicolae, Botirca Sorin, Barac Marius, Suciu Cristian,
    15 . Marandici Adrian, Volostiuc Marius, Kaposta Victor, Dinicescu Ion,
    16 . Tic Ioan, Moise Mihai, Todarcea Ioan, Ispas Victor,
    17 . Birtalan Laszlo, Negrean Ioan, Damian Alin, Corneanu Sorin,
    18 . Ciublea Vichente, Groza Alexandru, Kantor Imre Zoltan, Lacatis Ghita,
    19 . Curpas Ioan, Kromek Iulian, Radu Constantin, Niculescu Gabriel,
    20 . Murgu Ioan, Avram Gabriel, Antal Denes, Vita Istvan,
    Postat în original de AriaSportTDM Vezi post
    Grupa Inferioara 1 si 2

    Grupa Inferioara 3 si 4

    Grupa Inferioara 5 si 6

    Grupa Inferioara 7 si 8

    Grupa Inferioara 9 si 10

    Grupa Inferioara 11 si 12

    Grupa Inferioara 13 si 14

    Grupa Inferioara 15 si 16

    Grupa Inferioara 17 si 18

    Grupa Inferioara 19 si 20
    Postat în original de GeluBv Vezi post
    Grupa superioara nr. 1

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 LUNGU COSMIN BUCURESTI
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 DAVID DORIN BARLAD
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 DANELIUC GABI SIBIU
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4 SIMION BOBY CLUJ NAPOCA
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    Grupa superioara nr. 2

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ROMAN IULIAN BRASOV
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 UTA ADRIAN BUCURESTI
    2-3
    3-0
    3-2
    2
    2
    3 LAZAROIU ADRIAN TARGOVISTE
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    4 APIAN FLORIN BISTRITA
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    Grupa superioara nr. 3

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BALOG ANDREEA ARAD
    3-0
    0-3
    2-3
    1
    2 BULARDA IULIAN BARLAD
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    3 MOSNEAGU MARIUS Fălticeni
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    4 AFTENII DANIEL BUCURESTI
    3-2
    3-2
    0-3
    2
    2
    Grupa superioara nr. 4

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 LEORDA RARES REGHIN
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 MAXIM VALENTIN CLUJ NAPOCA
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    3 SUFLETEL RADU ALBA IULIA
    0-3
    3-2
    3-2
    2
    2
    4 AVRAM VICTOR ARAD
    0-3
    3-2
    2-3
    1
    Grupa superioara nr. 5

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MARINESCU RAZVAN CLUJ NAPOCA
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 CURUT GABRIEL TIMISOARA
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    3 ION MARIUS Brăila
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    4 ANDONE CLAUDIU CUGIR
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    Grupa superioara nr. 6

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SORESCU DEIAN RESITA
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 AGA ALEXANDRU Botoșani
    3-2
    0-3
    3-1
    2
    3 BOCANIALA NOROCEL Galați
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    4 ZIDAR VICTOR REGHIN
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    Grupa superioara nr. 7

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GOGU GABRIEL CLUJ NAPOCA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 SICOE RODICA CUGIR
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    3 FARCAS VLAD CLUJ NAPOCA
    0-3
    2-3
    3-2
    1
    4 CIONOIU CRISTIAN BUCURESTI
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    Grupa superioara nr. 8

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PETRESCU LIVIU PITESTI
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 LUKASZ KLIMAS PLOIESTI
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 HAGATIS ANDREI VATRA DORNEI
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    4 PUT GABRIEL ORAVITA
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    Grupa superioara nr. 9

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MACOVEI LIVIU BRASOV
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 TOMA FLORIN PITESTI
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    1
    3 CRUCERU SERGIU TARGU JIU
    0-3
    3-1
    1-3
    1
    4 FAZAKAS ATTILA TOPLITA
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    Grupa superioara nr. 10

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CORCOZ COSTIN FOCSANI
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    2 NISTOR DOREL BISTRITA
    3-2
    0-3
    0-3
    1
    2
    3 MOCEAN DAN CLUJ NAPOCA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    4 POP ZOLTAN DEJ
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    Grupa superioara nr. 11

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 NASCU SERBAN CLUJ NAPOCA
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    2 BOACA VALENTIN BUCURESTI
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    1
    3 RADUCAN BOGDAN CRAIOVA
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    4 FARKAS GABOR TARGU MURES
    3-0
    1-3
    3-1
    2
    2
    Grupa superioara nr. 12

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ROMAN BOGDAN ARAD
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    2 CALIN MIHAI BARLAD
    3-2
    3-0
    3-2
    3
    1
    3 TOMICA ANDREI BUCURESTI
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    4 FRANT NICUSOR RESITA
    1-3
    2-3
    3-2
    1
    Postat în original de AriaSportTDM Vezi post
    AMATORI
    Grupa Superioara 1_2 __ Grupa Superioara 3_4 ___ Grupa Superioara 5_6___ Grupa Superioara 7_8__Grupa Superioara 9_10
    ____ _______ ______ _____

    Grupa Superioara 11_12 __ Grupa Superioara 13_14 __ Grupa Superioara 15_16 __ Grupa Superioara 17_18 __ Grupa Superioara 19_20
    _____ ______ _____ _____
    Postat în original de GeluBv Vezi post
    1 LUNGU COSMIN,3
    ------------------------- LUNGU COSMIN,3 3-0
    32 bye
    -------------------------------------------------- LUNGU COSMIN,3 3-1
    17 BOCANIALA NOROCEL,66
    ------------------------- AFTENII DANIEL,61 0-3
    16 AFTENII DANIEL,61
    --------------------------------------------------------------------------- PETRESCU LIVIU,7 1-3
    9 TOMA FLORIN,10
    ------------------------- FARKAS GABOR,35 1-3
    24 FARKAS GABOR,35
    -------------------------------------------------- PETRESCU LIVIU,7 1-3
    25 bye
    ------------------------- PETRESCU LIVIU,7 0-3
    8 PETRESCU LIVIU,7

    A 1

    5 MARINESCU RAZVAN,9
    ------------------------- MARINESCU RAZVAN,9 3-0
    28 bye
    -------------------------------------------------- MARINESCU RAZVAN,9 3-1
    21 NISTOR DOREL,45
    ------------------------- NISTOR DOREL,45 3-0
    12 CALIN MIHAI,14
    --------------------------------------------------------------------------- MARINESCU RAZVAN,9 3-1
    13 UTA ADRIAN,11
    ------------------------- UTA ADRIAN,11 3-0
    20 SICOE RODICA,55
    -------------------------------------------------- UTA ADRIAN,11 3-1
    29 bye
    ------------------------- LEORDA RARES,26 0-3
    4 LEORDA RARES,26



    3 MOSNEAGU MARIUS,29
    ------------------------- MOSNEAGU MARIUS,29 3-0
    30 bye
    -------------------------------------------------- LUKASZ KLIMAS,2 0-3
    19 LUKASZ KLIMAS,2
    ------------------------- LUKASZ KLIMAS,2 3-2
    14 DAVID DORIN,5

    11 BOACA VALENTIN,21
    ------------------------- BOACA VALENTIN,21 3-0
    22 MACOVEI LIVIU,128
    -------------------------------------------------- BOACA VALENTIN,21 3-2
    27 bye
    ------------------------- SORESCU DEIAN,4 0-3
    6 SORESCU DEIAN,4

    B 1

    7 GOGU GABRIEL,6
    ------------------------- GOGU GABRIEL,6 3-0
    26 bye
    -------------------------------------------------- ROMAN BOGDAN,116 1-3
    23 ROMAN BOGDAN,116
    ------------------------- ROMAN BOGDAN,116 3-0
    10 MOCEAN DAN,18
    --------------------------------------------------------------------------- ROMAN BOGDAN,116 3-1
    15 SUFLETEL RADU,68
    ------------------------- ION MARIUS,19 2-3
    18 ION MARIUS,19
    -------------------------------------------------- ROMAN IULIAN,1 1-3
    31 bye
    ------------------------- ROMAN IULIAN,1 0-3
    2 ROMAN IULIAN,1
    Postat în original de GeluBv Vezi post
    Clasament Open

    1 -- 4
    Boaca Valentin - București
    Marinescu Razvan - Cluj Napoca
    Roman Bogdan - Arad
    Petrescu Liviu - Pitești
    5 -- 8
    Lukasz Klimas - Ploiești
    Uta Adrian - București
    Roman Iulian - Brașov
    Lungu Cosmin - București
    9 -- 16
    Sorescu Deian - Resita
    Nistor Dorel - Bistrița
    Gogu Gabriel - Cluj Napoca
    Farkas Gabor - Targu Mureș
    Mosneagu Marius - Fălticeni
    Leorda Rares - Reghin
    Ion Marius - Brăila
    Aftenii Daniel - București
    17 -- 24
    David Dorin - Barlad
    Toma Florin - Pitești
    Calin Mihai - Barlad
    Mocean Dan - Cluj Napoca
    Sicoe Rodica - Cugir
    Bocaniala Norocel - Galați
    Sufletel Radu - Alba Iulia
    Macovei Liviu - Brașov
    25 -- 2v gr.sup.
    Aga Alexandru - Botoșani
    26 -- 38 1v gr.sup.
    Corcoz Costin - Focșani
    Farcas Vlad - Cluj Napoca
    Nascu Serban - Cluj Napoca
    Lazaroiu Adrian - Targoviște
    Cruceru Sergiu - Targu Jiu
    Put Gabriel - Oravita
    Simion Boby - Cluj Napoca
    Curut Gabriel - Timișoara
    Frant Nicusor - Resita
    Avram Victor - Arad
    Fazakas Attila - Toplita
    Pop Zoltan - Dej
    Balog Andreea - Arad
    39 -- 48 0v gr.sup.
    Bularda Iulian - Barlad
    Apian Florin - Bistrița (org)
    Tomica Andrei - București
    Zidar Victor - Reghin
    Cionoiu Cristian - București
    Andone Claudiu - Cugir
    Hagatis Andrei - Vatra Dornei
    Maxim Valentin - Cluj Napoca
    Raducan Bogdan - Craiova
    Daneliuc Gabi - Sibiu
    49 -- 50 2v gr.inf.
    Popa Cristian - București
    Silveira Alexandra - Cluj Napoca
    51 -- 61 1v gr.inf.
    Morosanu Vasile - Suceava
    Dinca Daniel - București
    Banescu Dragos - Pitești
    Fratea Aurel - Constanța
    Tamas Nagy Jeno - Miercurea Ciuc
    Moldovan Cristian - Târnaveni
    Iancu George - Ploiești
    Birtalan Robert - Oradea
    Denes Ferenc - Praid
    Migea Cornel - Sibiu
    Ilies Ioan - Rădăuți
    62 -- 72 0v gr.inf.
    Cozma Catalin - Fălticeni
    Vladoiu Gelu - Brașov (org)
    Dumbrava Daniel - Focșani
    ON HO - București
    Hutanu Alin - Brașov
    Nistor Iosif - Siculeni
    Marcu Vasile - Vatra Dornei
    Anita Dorel - Brașov
    Spatariu Daniel - Arad
    Zedler Csaba - Agnita
    Damian Ioana - Barlad

    Postat în original de AriaSportTDM Vezi post
    Eliminatorii
    Amatori - 07.02.2015

    1 Filimon Bogdan _ 3
    --------------------------- - Filimon Bogdan _ 3
    64 Bye _ 35
    --------------------------- --------------------------- 3-0 Filimon Bogdan _ 3
    33 Vita Istvan _ 19
    --------------------------- 3-1 Vita Istvan _ 19
    32 Kaposta Victor _ 51
    --------------------------- --------------------------- --------------------------- 3-1 Filimon Bogdan _ 3
    17 Birtalan Laszlo _ 11
    --------------------------- - Birtalan Laszlo _ 11
    48 Bye _ 43
    --------------------------- --------------------------- 3-0 Birtalan Laszlo _ 11
    49 Bye _ 59
    --------------------------- - Todarcea Ioan _ 27
    16 Todarcea Ioan _ 27
    --------------------------- --------------------------- --------------------------- --------------------------- 3-1 Filimon Bogdan _ 3
    9 Farkas Bence _ 7
    --------------------------- - Farkas Bence _ 7
    56 Bye _ 39
    --------------------------- --------------------------- 3-0 Farkas Bence _ 7
    41 Bye _ 55
    --------------------------- - Creinicean Liviu _ 23
    24 Creinicean Liviu _ 23
    --------------------------- --------------------------- --------------------------- 3-1 Farkas Bence _ 7
    25 Salavastru Petru _ 63
    --------------------------- 0-3 Damian Alin _ 31
    40 Damian Alin _ 31
    --------------------------- --------------------------- 1-3 Pop Danut _ 15
    57 Bye _ 47
    --------------------------- - Pop Danut _ 15
    8 Pop Danut _ 15
    --------------------------- --------------------------- --------------------------- --------------------------- --------------------------- 2-3 Benyi Crinel _ 1
    5 Benyi Crinel _ 1
    --------------------------- - Benyi Crinel _ 1
    60 Bye _ 33
    --------------------------- --------------------------- 3-0 Benyi Crinel _ 1
    37 Dani Leo _ 17
    --------------------------- 3-1 Dani Leo _ 17
    28 Botirca Sorin _ 49
    --------------------------- --------------------------- --------------------------- 3-0 Benyi Crinel _ 1
    21 Kromek Iulian _ 9
    --------------------------- - Kromek Iulian _ 9
    44 Bye _ 41
    --------------------------- --------------------------- 3-0 Kromek Iulian _ 9
    53 Bye _ 57
    --------------------------- - Tipser Gabriel _ 25
    12 Tipser Gabriel _ 25
    --------------------------- --------------------------- --------------------------- --------------------------- 3-0 Benyi Crinel _ 1
    13 Sferlea Marius _ 13
    --------------------------- - Sferlea Marius _ 13
    52 Bye _ 45
    --------------------------- --------------------------- 3-1 Sferlea Marius _ 13
    45 Bye _ 61
    --------------------------- - Murgu Ioan _ 29
    20 Murgu Ioan _ 29
    --------------------------- --------------------------- --------------------------- 0-3 Barabas Sandor _ 5
    29 Lacatis Ghita _ 37
    --------------------------- 1-3 Barabas Sandor _ 5
    36 Barabas Sandor _ 5
    --------------------------- --------------------------- 3-1 Barabas Sandor _ 5
    61 Bye _ 53
    --------------------------- - Tokos Pal _ 21
    4 Tokos Pal _ 21
    --------------------------- --------------------------- --------------------------- --------------------------- --------------------------- --------------------------- 3-2 Benyi Crinel _ 1
    3 Trocan Nicolae _ 32
    --------------------------- - Trocan Nicolae _ 32
    62 Bye _ 64
    --------------------------- --------------------------- 1-3 Tic Ioan _ 16
    35 Movileanu Darius _ 48
    --------------------------- 1-3 Tic Ioan _ 16
    30 Tic Ioan _ 16
    --------------------------- --------------------------- --------------------------- 1-3 Curpas Ioan _ 8
    19 Curpas Ioan _ 8
    --------------------------- - Curpas Ioan _ 8
    46 Bye _ 40
    --------------------------- --------------------------- 3-0 Curpas Ioan _ 8
    51 Bye _ 56
    --------------------------- - Avram Nicolae _ 24
    14 Avram Nicolae _ 24
    --------------------------- --------------------------- --------------------------- --------------------------- 1-3 Gheorghe Nicu _ 4
    10 Ionica Maria _ 28
    --------------------------- - Ionica Maria _ 28
    55 Bye _ 60
    --------------------------- --------------------------- 0-3 Mureșan Iulian _ 12
    42 Bye _ 44
    --------------------------- - Mureșan Iulian _ 12
    23 Mureșan Iulian _ 12
    --------------------------- --------------------------- --------------------------- 1-3 Gheorghe Nicu _ 4
    26 Teleki Zsolt _ 20
    --------------------------- 3-1 Teleki Zsolt _ 20
    39 Mihai Bianca _ 52
    --------------------------- --------------------------- 2-3 Gheorghe Nicu _ 4
    58 Bye _ 36
    --------------------------- - Gheorghe Nicu _ 4
    7 Gheorghe Nicu _ 4
    --------------------------- --------------------------- --------------------------- --------------------------- --------------------------- 2-3 Ciublea Vichente _ 2
    6 Imecs Attila _ 6
    --------------------------- - Imecs Attila _ 6
    59 Bye _ 38
    --------------------------- --------------------------- 3-0 Imecs Attila _ 6
    38 Moldovan Alexandru _ 54
    --------------------------- 2-3 Fabian Wilhelm _ 22
    27 Fabian Wilhelm _ 22
    --------------------------- --------------------------- --------------------------- 3-2 Imecs Attila _ 6
    22 Colesniuc Romeo _ 14
    --------------------------- - Colesniuc Romeo _ 14
    43 Bye _ 46
    --------------------------- --------------------------- 3-0 Colesniuc Romeo _ 14
    54 Bye _ 62
    --------------------------- - Mitzea Alexandru _ 30
    11 Mitzea Alexandru _ 30
    --------------------------- --------------------------- --------------------------- --------------------------- 0-3 Ciublea Vichente _ 2
    15 Volostiuc Marius _ 18
    --------------------------- - Volostiuc Marius _ 18
    50 Bye _ 50
    --------------------------- --------------------------- 0-3 Ciublea Vichente _ 2
    47 Bye _ 34
    --------------------------- - Ciublea Vichente _ 2
    18 Ciublea Vichente _ 2
    --------------------------- --------------------------- --------------------------- 3-0 Ciublea Vichente _ 2
    31 Matei Dumitru _ 58
    --------------------------- 0-3 Lungu Marius _ 26
    34 Lungu Marius _ 26
    --------------------------- --------------------------- 1-3 Dobre Titus _ 10
    63 Bye _ 42
    --------------------------- - Dobre Titus _ 10
    2 Dobre Titus _ 10
    Postat în original de AriaSportTDM Vezi post
    CUPA AMATUR ROMÂNIA
    07.02.2015
    Turneu - A+ - Sibiu
    "
    Locurile
    Nume prenume - Localitatea
    "
    LOCUL 1
    Benyi Crinel - Târnaveni

    LOCUL 2
    Ciublea Vichente - Oravita

    LOCURILE 3 - 4
    Filimon Bogdan - București
    Gheorghe Nicu - Drobeta Tr Severin

    LOCURILE 5 - 8
    Barabas Sandor - Toplita
    Imecs Attila - Miercurea Ciuc
    Farkas Bence - Targu Mureș
    Curpas Ioan - Oradea

    LOCURILE 9 - 16
    Kromek Iulian - Cugir
    Dobre Titus - București
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Mureșan Iulian - Cluj Napoca
    Sferlea Marius - Oradea
    Colesniuc Romeo - Botoșani
    Pop Danut - Dej
    Tic Ioan - Oradea

    LOCURILE 17 - 32
    Dani Leo - Arad
    Volostiuc Marius - Suceava
    Vita Istvan - Reghin
    Teleki Zsolt - Cluj Napoca
    Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc (org)
    Fabian Wilhelm - Oradea
    Creinicean Liviu - Oravita
    Avram Nicolae - Nedelea
    Tipser Gabriel - Sighișoara
    Lungu Marius - Oravita
    Todarcea Ioan - Sibiu
    Ionica Maria - Pitești
    Murgu Ioan - Oravita
    Mitzea Alexandru - Sibiu
    Damian Alin - Campia Turzii
    Trocan Nicolae - Mioveni

    LOCURILE 33 - 40
    Lacatis Ghita - Arad
    Movileanu Darius - Targoviște
    Botirca Sorin - Topoloveni
    Kaposta Victor - Arad
    Mihai Bianca - Pitești
    Moldovan Alexandru - Târnaveni
    Matei Dumitru - Deva
    Salavastru Petru - Botoșani

    LOCURILE 41 - 60 -- Grupe sup. loc. 3
    Avram Gabriel - Rădăuți
    Vladu Nicolae - Pitești
    Corneanu Sorin - Botoșani
    Ivan Valentin - Campina
    Grigore Alexandru - Campina
    Bacanu Paulian - Brașov
    Marian Florin - Reghin
    Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
    Groza Alexandru - Cisnadie
    Stancalie Doru - Craiova
    Niculescu Gabriel - București
    Neamț Doru - Arad
    Berbece Bianca - Bacău
    Dinicescu Ion - Pitești
    Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul
    Bucsan Romeo - Pitești
    Moise Mihai - Alexandria
    Preda Nicolae - Curtea de Argeș
    Suciu Cristian - Dej
    Iancu Sorin - Sibiu

    LOCURILE 61 - 80 -- Grupe sup. loc. 4
    Darmaz Ion - Targoviște
    Dinu Gheorghe - București
    Cherhat Dumitru - Cluj Napoca
    Antal Denes - Brașov
    Padurariu Costel - Brașov
    Negrean Ioan - Sibiu
    Radu Constantin - Sibiu
    Cotca Dacian - Oradea
    Barac Marius - Sibiu
    Bradusca Cornel - Targu Jiu
    Ispas Victor - Turnu Magurele
    Kantor Imre Zoltan - Reghin
    Dragos Florin - Brașov
    Fancsali Kalman - Lunca de Sus
    Meszar Razvan - Arad
    Marandici Adrian - Brașov
    Anitei Marcel - Cluj Napoca
    Tarau Vasile - Brașov
    Ghile Ioan - Oradea
    Florea Radu - Lugoj

    LOCURILE 81 - 89 -- Grupe Inf. 2 vic.
    Brulea Petre - Ploiești
    Beches Andrei - Sibiu
    Niculae Dan - București
    Lucic Corneliu - Suceava
    Pitac Ovidiu - Brașov
    Marin Floricel - Brașov
    Trocan Alexa - Mioveni
    Veres Janos - Targu Mureș
    Zoltan Tibor - Targu Mureș

    LOCURILE 90 - 108 -- Grupe Inf. 1 vic.
    Sofian Corneliu - Suceava
    Movileanu Flavius - Targoviște
    Popa Mircea - Brașov
    Iaru Horatiu - Cluj Napoca
    Mureșan Dorel - Cluj Napoca
    Pribeagu Claudiu - Pitești
    Diaconescu Lucian - Targoviște
    Silviu Niculae - București
    Cucu Cristin - Targoviște
    Pelaghie Ioan - Targu Mureș
    Morosan Marian - Suceava
    Doba Vasile - Pitești
    Aberle Ildiko - Oradea
    Benyovski Bela - Sibiu
    Bumbu Pavel - Razboieni
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Cristea Virgil - Cugir
    Banu Nicolae - Ocna Sibiului
    David Cosmin - Hunedoara

    LOCURILE 109 - 120 -- Grupe Inf. 0 vic.
    Stoica Mihai - Mioveni
    Janosi Attila - Targu Mureș
    Timaru Ilie - Ocna Sibiului
    Nicula Dumitru - Agnita
    Damian Mircea - Razboieni
    Spaller Tiberiu - Nasaud
    Muntean Mircea - Baia Mare
    Ciky Cornel - Fagaras
    Rosianu Nicolae - Sibiu
    Motorga Dorin - Targu Mureș
    Decean Darian - Sibiu
    Vela Gabriel - Caransebeș
    Ultima editare de FlorinBN; 09.feb.2015, 20:59.
    TEnergy 05 FX // Viscaria // TEnergy 05 FX
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table

    Comentariu


    • #3
      Poze turneu

      http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...l=1#post242046 - Poze Cule

      Postat în original de tokosp Vezi post
      Si o completare la penultimul post - cealalta fata a medaliei:
      http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...l=1#post242054 - Poze Cule

      http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...l=1#post242061 - Poze GeluBV

      Postat în original de tokosp Vezi post
      Ambianta de la orele 11:30 + o poza cu tofeele (vorba lu' Adonis) + o poza scapata din sirul de la grupe:
      Postat în original de tokosp Vezi post
      viitorul suna bine la o masa din mijloc...
      Postat în original de tokosp Vezi post
      Cateva fotografii din eliminatoriile de la amatori
      Postat în original de tokosp Vezi post
      In primii 8:
      Postat în original de tokosp Vezi post
      Finala (20:48.):
      Postat în original de tokosp Vezi post
      Premiile de excelenta:
      Postat în original de tokosp Vezi post
      ... a fost unul dintre cele mai tari turnee din istoria Amaturului.
      http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...l=1#post242178 - Finala Open + Poze - (Boby)

      Postat în original de iuliu zedler Vezi post
      Sibiu A+ in imagini 1
      Postat în original de iuliu zedler Vezi post
      Sibiu A+ in imagini 2
      Postat în original de marius1964 Vezi post
      ... cateva instantanee de la turneu :
      Postat în original de iuliu zedler Vezi post
      Sibiu A+ in imagini 3
      Postat în original de iuliu zedler Vezi post
      Sibiu A+ in imagini 4 - Open
      http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...l=1#post242316 - Poze DariSD
      Ultima editare de FlorinBN; 08.feb.2015, 23:05.
      TEnergy 05 FX // Viscaria // TEnergy 05 FX
      When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

      Rule no.1 - The ball must reach the table
      Rule no.2 - The ball will return on the table

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de AriaSportTDM Vezi post
        TERMENUL LIMITĂ DE ÎNSCRIERE ESTE data de 06.02.2015 ora 15:00
        Termenul limită de RETRAGERE rămâne vineri 6 februarie 2015 ora 21:00


        CASA TIMARU - partener oficial Turneu A+ Sibiu
        oferă 2 vouchere
        cazare 3 zile -2 nopți, pentru două persoane
        la Ocna Sibiului -valabilitate anul 2015
        aceste vouchere vor fi atribuite prin tragere la soți
        unul pentru Amatori și unul pentru Open
        .....


        Inscrieri Open - on 06.02.2015 at 20:22:49

        1. Lungu Cosmin, București - 3 - 40,38 - OL
        2. Roman Iulian, Brașov - 1 - 37,33 - OL
        3. Lukasz Klimas, Ploiești - 2 - 34,36 - O
        4. Marinescu Razvan, Cluj Napoca - 9 - 34,24 - OL
        5. Sorescu Deian, Resita - 4 - 31,42 - OL
        6. Gogu Gabriel, Cluj Napoca - 6 - 31,18 - O
        7. Petrescu Liviu, Pitești - 7 - 30,91 - OW
        8. David Dorin, Barlad - 5 - 30,51 - OL
        9. Uta Adrian, București - 11 - 30,33 - O
        10. Ion Marius, Brăila - 19 - 29,7 - OL
        11. Popa Cristian, București - 16 - 29,24 - O
        12. Roman Bogdan, Arad - 116 - 28,52 - O
        13. Nascu Serban, Cluj Napoca - 23 - 28,16 - O
        14. Boaca Valentin, București - 21 - 28,08 - OL
        15. Calin Mihai, Barlad - 14 - 27,78 - OL
        16. Mosneagu Marius, Fălticeni - 29 - 27,6 - OL
        17. Corcoz Costin, Focșani - 13 - 27,56 - O
        18. Nistor Dorel, Bistrița - 45 - 27,5 - O
        19. Toma Florin, Pitești - 10 - 27,29 - OW
        20. Leorda Rares, Reghin - 26 - 27,14 - O
        21. Sicoe Rodica, Cugir - 55 - 26,7 - OFW
        22. Frant Nicusor, Resita - 54 - 26,25 - OL
        23. Farcas Vlad, Cluj Napoca - 17 - 25,77 - O
        24. Farkas Gabor, Targu Mureș - 35 - 25,51 - O
        25. Aga Alexandru, Botoșani - 51 - 25,2 - O
        26. Cruceru Sergiu, Targu Jiu - 28 - 25,12 - O
        27. Mocean Dan, Cluj Napoca - 18 - 25,1 - O
        28. Morosanu Vasile, Suceava - 25 - 25,08 - OW
        29. Tomica Andrei, București - 36 - 24,44 - OJ
        30. Cozma Catalin, Fălticeni - 30 - 24,4 - OLW
        31. Lazaroiu Adrian, Targoviște - 27 - 23,98 - O
        32. Macovei Liviu, Brașov - 128 - 23,97 - O
        33. Dondera Marius, Targu Jiu - 175 - 23,86 - O
        34. Put Gabriel, Oravita - 38 - 23,8 - O
        35. Bularda Iulian, Barlad - 20 - 23,78 - OL
        36. Bocaniala Norocel, Galați - 66 - 23,44 - OL
        37. Apian Florin, Bistrița - 31 - 23,36 - O
        38. Ilies Ioan, Rădăuți - 149 - 23,29 - O
        39. Cionoiu Cristian, București - 67 - 23 - O
        40. Sufletel Radu, Alba Iulia - 68 - 22,98 - OL
        41. Zidar Victor, Reghin - 65 - 22,62 - O
        42. Govoreanu Florin, Cisnadie - 33 - 22,53 - O
        43. Avram Victor, Arad - 95 - 22,29 - O
        44. Tamas Nagy Jeno, Miercurea Ciuc - 50 - 22,07 - OW
        45. Simion Boby, Cluj Napoca - 39 - 22,05 - OH
        46. Pizlaru Ionel, Focșani - 63 - 21,89 - O
        47. Curut Gabriel, Timișoara - 49 - 21,88 - O
        48. Dinca Daniel, București - 43 - 21,34 - OH
        49. Birtalan Robert, Oradea - 107 - 21,23 - O
        50. Hagatis Andrei, Vatra Dornei - 86 - 21,2 - O
        51. Banescu Dragos, Pitești - 44 - 20,92 - O
        52. Aftenii Daniel, București - 61 - 20,86 - O
        53. Maxim Valentin, Cluj Napoca - 101 - 20,69 - O
        54. Vladoiu Gelu, Brașov - 40 - 20,6 - OW
        55. Andone Claudiu, Cugir - 76 - 20,58 - O
        56. Pop Zoltan, Dej - 133 - 20,55 - O
        57. Migea Cornel, Sibiu - 142 - 20,49 - O
        58. Anita Dorel, Brașov - 94 - 20,15 - O
        59. Fazakas Attila, Toplita - 110 - 19,98 - O
        60. ON HO, București - 60 - 19,96 - O
        61. Spatariu Daniel, Arad - 160 - 19,51 - O
        62. Hutanu Alin, Brașov - 82 - 19,27 - O
        63. Moldovan Cristian, Târnaveni - 62 - 19,22 - O
        64. Iancu George, Ploiești - 72 - 19,22 - OW
        65. Dumbrava Daniel, Focșani - 57 - 19,18 - OW
        66. Fratea Aurel, Constanța - 48 - 19,13 - OW
        67. Silveira Alexandra, Cluj Napoca - 144 - 18,87 - OLF
        68. Marcu Vasile, Vatra Dornei - 88 - 18,58 - OW
        69. Nistor Iosif, Siculeni - 87 - 18,52 - O
        70. Denes Ferenc, Praid - 111 - 18,38 - OW
        Ultima editare de FlorinBN; 08.feb.2015, 22:40.
        Hobby: Motoare si ski !
        http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

        Comentariu


        • #5
          Datorită faptului ca uni jucatori trebuie să se deplaseze 6-7 ore pentru a ajunge la Sibiu
          și tebuie să plece din data de 06.02.2015
          Organizatorii au hotărât modificarea termenului limită de înscriere
          TERMENUL LIMITĂ DE ÎNSCRIERE ESTE data de 06.02.2015 ora 15:00
          Termenul limită de RETRAGERE rămâne vineri 6 februarie 2015 ora 21:00


          CASA TIMARU - partener oficial Turneu A+ Sibiu
          oferă 2 vouchere
          cazare 3 zile -2 nopți, pentru două persoane
          la Ocna Sibiului -valabilitate anul 2015
          aceste vouchere vor fi atribuite prin tragere la soți
          unul pentru Amatori și unul pentru Open

          pentru a face o aproximare a numărului de meniuri, vă rugăm ca cei înscrisi pe listele de participare să ne precizați numele_prenumele și felul meniului 1, 2, sau 3 forumul http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...icile-aferente
          Cupa AMATUR România
          Lista înscrieri - Amatori - 06.02.2015 21:56

          Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Județ - MPT
          1 . Filimon Bogdan - 89 - București - B - 17,92
          2 . Botirca Sorin - 145 - Topoloveni - AG - 17,90
          3 . Bacanu Paulian - 166 - Brașov - BV - 17,80
          4 . Mureșan Iulian - 173 - Cluj Napoca - CJ - 17,80
          5 . Iaru Horatiu - 196 - Cluj Napoca - CJ - 17,80
          6 . Grigore Alexandru - 161 - Campina - PH - 17,69
          7 . Marian Florin - 188 - Reghin - MS - 17,55
          8 . Avram Gabriel - 102 - Rădăuți - SV - 17,52
          9 . Cherhat Dumitru - 131 - Cluj Napoca - CJ - 17,42
          10 . Dobre Titus - 226 - București - B - 17,34
          11 . Mitzea Alexandru - 214 - Sibiu - SB - 17,31
          12 . Tokos Pal - 85 - Odorheiu Secuiesc - HR - 17,17
          13 . Benyi Crinel - 374 - Târnaveni - MS - 17,00
          14 . Gheorghe Nicu - 163 - Drobeta Tr Severin - MH - 16,96
          15 . Creinicean Liviu - 125 - Oravita - CS - 16,72
          16 . Tic Ioan - 273 - Oradea - BH - 16,71
          17 . Birtalan Laszlo - 164 - Oradea - BH - 16,69
          18 . Ciublea Vichente - 233 - Oravita - CS - 16,62
          19 . Muntean Mircea - 380 - Baia Mare - MM - 16,57
          20 . Sferlea Marius - 90 - Oradea - BH - 16,54
          21 . Neamț Doru - 221 - Arad - AR - 16,43
          22 . Ivan Valentin - 153 - Campina - PH - 16,36
          23 . Movileanu Darius - 150 - Targoviște - DB - 16,33
          24 . Farkas Bence - 104 - Targu Mureș - MS - 16,20
          25 . Vladu Nicolae - 130 - Pitești - AG - 16,20
          26 . Marandici Adrian - 282 - Brașov - BV - 16,00
          27 . Pitac Ovidiu - 307 - Brașov - BV - 16,00
          28 . Darmaz Ion - 109 - Targoviște - DB - 15,98
          29 . Vita Istvan - 353 - Reghin - MS - 15,91
          30 . Trocan Nicolae - 105 - Mioveni - AG - 15,87
          31 . Bradusca Cornel - 238 - Targu Jiu - GJ - 15,73
          32 . Polotca Stefan - 204 - Sangeorgiu de Padure - MS - 15,67
          33 . Meszar Razvan - 277 - Arad - AR - 15,60
          34 . Antal Denes - 138 - Brașov - BV - 15,58
          35 . Groza Alexandru - 208 - Cisnadie - SB - 15,53
          36 . Dinu Gheorghe - 115 - București - B - 15,50
          37 . Tipser Gabriel - 415 - Sighișoara - MS - 15,50
          38 . Todarcea Ioan - 485 - Sibiu - SB - 15,50
          39 . Kaposta Victor - 154 - Arad - AR - 15,47
          40 . Mureșan Dorel - 215 - Cluj Napoca - CJ - 15,47
          41 . Stancalie Doru - 216 - Craiova - DJ - 15,44
          42 . Fabian Wilhelm - 347 - Oradea - BH - 15,43
          43 . Volostiuc Marius - 291 - Suceava - SV - 15,18
          44 . Damian Alin - 358 - Campia Turzii - CJ - 15,08
          45 . Negrean Ioan - 157 - Sibiu - SB - 15,04
          46 . Niculae Dan - 225 - București - B - 14,96
          47 . Dinicescu Ion - 243 - Pitești - AG - 14,91
          48 . Colesniuc Romeo - 147 - Botoșani - BT - 14,85
          49 . Corneanu Sorin - 148 - Botoșani - BT - 14,85
          50 . Cotca Dacian - 178 - Oradea - BH - 14,84
          51 . Niculescu Gabriel - 217 - București - B - 14,84
          52 . Barabas Sandor - 257 - Toplita - HR - 14,73
          53 . Bucsan Romeo - 250 - Pitești - AG - 14,67
          54 . Avram Nicolae - 134 - Nedelea - PH - 14,65
          55 . Padurariu Costel - 141 - Brașov - BV - 14,64
          56 . Pop Danut - 210 - Dej - CJ - 14,62
          57 . Kriszta Arpad Lorand - 248 - Sanpaul - MS - 14,62
          58 . Sofian Corneliu - 159 - Suceava - SV - 14,55
          59 . Curpas Ioan - 329 - Oradea - BH - 14,34
          60 . Murgu Ioan - 254 - Oravita - CS - 14,31
          61 . Anitei Marcel - 315 - Cluj Napoca - CJ - 14,30
          62 . Berbece Bianca - 239 - Bacău - BC - 14,27
          63 . Popa Mircea - 179 - Brașov - BV - 14,26
          64 . Iancu Sorin - 516 - Sibiu - SB - 14,25
          65 . Dani Leo - 269 - Arad - AR - 14,13
          66 . Movileanu Flavius - 174 - Targoviște - DB - 14,00
          67 . Lungu Marius - 434 - Oravita - CS - 14,00
          68 . Brulea Petre - 181 - Ploiești - PH - 13,97
          69 . Beches Andrei - 218 - Sibiu - SB - 13,96
          70 . Fancsali Kalman - 276 - Lunca de Sus - HR - 13,93
          71 . Lacatis Ghita - 297 - Arad - AR - 13,93
          72 . Preda Nicolae - 279 - Curtea de Argeș - AG - 13,84
          73 . Ispas Victor - 252 - Turnu Magurele - TR - 13,76
          74 . Benyovski Bela - 416 - Sibiu - SB - 13,71
          75 . Radu Constantin - 165 - Sibiu - SB - 13,70
          76 . Pribeagu Claudiu - 219 - Pitești - AG - 13,60
          77 . Moise Mihai - 270 - Alexandria - TR - 13,51
          78 . Doba Vasile - 365 - Pitești - AG - 13,50
          79 . Dragos Florin - 274 - Brașov - BV - 13,48
          80 . Zoltan Tibor - 465 - Targu Mureș - MS - 13,43
          81 . Stoica Mihai - 198 - Mioveni - AG - 13,38
          82 . Ionica Maria - 199 - Pitești - AG - 13,38
          83 . Mihai Bianca - 360 - Pitești - AG - 13,29
          84 . Nicula Dumitru - 323 - Agnita - SB - 13,25
          85 . Kantor Imre Zoltan - 262 - Reghin - MS - 13,24
          86 . Suciu Cristian - 324 - Dej - CJ - 13,15
          87 . Kromek Iulian - 366 - Cugir - AB - 13,13
          88 . Janosi Attila - 288 - Targu Mureș - MS - 13,07
          89 . Pelaghie Ioan - 298 - Targu Mureș - MS - 12,93
          90 . Trocan Alexa - 343 - Mioveni - AG - 12,91
          91 . Barac Marius - 234 - Sibiu - SB - 12,84
          92 . Teleki Zsolt - 361 - Cluj Napoca - CJ - 12,60
          93 . Matei Dumitru - 258 - Deva - HD - 12,46
          94 . Marin Floricel - 331 - Brașov - BV - 12,16
          95 . Salavastru Petru - 256 - Botoșani - BT - 12,07
          96 . Veres Janos - 458 - Targu Mureș - MS - 11,86
          97 . Silviu Niculae - 263 - București - B - 11,76
          98 . Imecs Attila - 289 - Miercurea Ciuc - HR - 11,76
          99 . Tarau Vasile - 362 - Brașov - BV - 11,76
          100 . Ghile Ioan - 488 - Oradea - BH - 11,71
          101 . Diaconescu Lucian - 253 - Targoviște - DB - 11,58
          102 . Aberle Ildiko - 410 - Oradea - BH - 11,58
          103 . Moldovan Alexandru - 495 - Târnaveni - MS - 11,50
          104 . Damian Mircea - 355 - Razboieni - AB - 11,27
          105 . David Cosmin - 509 - Hunedoara - HD - 11,20
          106 . Decean Darian - 501 - Sibiu - SB - 11,14
          107 . Spaller Tiberiu - 372 - Nasaud - BN - 11,09
          108 . Timaru Ilie - 292 - Ocna Sibiului - SB - 11,07
          109 . Banu Nicolae - 493 - Ocna Sibiului - SB - 11,00
          110 . Cucu Cristin - 290 - Targoviște - DB - 10,85
          111 . Morosan Marian - 302 - Suceava - SV - 10,73
          112 . Bumbu Pavel - 459 - Razboieni - AB - 10,68
          113 . Lucic Corneliu - 303 - Suceava - SV - 10,62
          114 . Cristea Virgil - 475 - Cugir - AB - 10,43
          115 . Motorga Dorin - 476 - Targu Mureș - MS - 10,25
          116 . Rosianu Nicolae - 470 - Sibiu - SB - 9,29
          117 . Ciky Cornel - 405 - Fagaras - BV - 9,04
          118 . Pralea Constantin - 471 - Alba Iulia - AB - 7,62
          Wild card1 - - - Fara Localitate -
          Wild card2 - - - Fara Localitate -
          - - -



          Pentru orice neconcordanță cu privire la lista înscrierilor la Amatori vă rog mesaj adof sau telefon la Filea Adonis 0747297093

          Vă rog înscrieți pe forum NUMELE și apoi PRENUMELE
          așa cum sunteti înscriși în clasament
          multumesc
          Ultima editare de Alex Muresanu; 06.feb.2015, 21:56.

          Comentariu


          • #6
            Balog Andreea - open
            Kaposta Victor - amator

            Comentariu


            • #7
              numele: Alin Oprișiu
              localitatea: Agnita
              categoria: amatori

              Editat: Kralizec
              Scrieti la subiect si atat!!!

              Comentariu


              • #8
                Muntean
                Mircea Baia Mare amatori
                Ultima editare de muntean mircea; 09.ian.2015, 18:21.

                Comentariu


                • #9
                  Din Sibiu la Amatori:
                  Radu C-tin loc 152 MP 13.87
                  Benyovski Bela loc 423 MP 13.14
                  Cernejenco C-tin loc 548 MP 12.75

                  la Open:
                  Mitzea Alexandru loc 161 MP 16.9

                  Comentariu


                  • #10
                    Se inscrie Paul Popa la amatori din Sibiu.

                    Comentariu


                    • #11
                      Marcu Vasile -Vatra Dornei - open
                      Butnaru Madalina-Vatra Dornei-amatori
                      Apalamarita Mara-Vatra Dornei-amatori
                      Dranca Ana Maria-Vatra Dornei-amatori
                      Blade . PHOTINO
                      Fh. Tibhar ev. Mx-p
                      Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                      Comentariu


                      • #12
                        Mocean Dan -Open
                        Vela Gabriel - Caransebeș, amatori

                        Comentariu


                        • #13
                          Se inscrie Moise Mihai, Alexandria, Amatori.

                          Editat: Kralizec
                          Va rog scrieti la subiect!

                          Comentariu


                          • #14
                            Se inscrie la Open-Mureșanu Alex_Sibiu

                            Comentariu


                            • #15
                              damian alin -amatori

                              Comentariu


                              • #16
                                Vorba poetului: Daca ma va lasa media, va rog sa ma inscrieti la amatori, iar daca nu, numai la butoane.
                                (Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc).
                                FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                                Tel : 0742 257 995

                                Comentariu


                                • #17
                                  Din Oravita se inscriu Put Gabriel la Open iar la Amatori urmatorii:Creinicean Liviu,Ciublea Vichente,Murgu Ioan,Lungu Marius,Veres Francisc,Lita Daniel,Drinceanu Lilian,Ilia Ion.

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Se inscrie Oltean Vlad-Cugir-Amatori-Nou

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Din Campina la amatori: GRIGORE ALEXANDRU

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Din Sibiu la amatori se inscriu Barac Marius si Rosianu Nicolae .

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Se inscrie Zedler Csaba-Agnita la Open.
                                          Bafta tuturor!
                                          I love table tennis !

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Din Sibiu la amatori:
                                            Manitiu Florin
                                            Kondort Dan

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Laurentiu Ciucur, Sibiu, Amatori

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Din Reghin la OPEN: Zidar Victor
                                                Amatori: Kantor Imre-Zoltan

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Rozenfeld Cristian-amatori-CLUJ si Dumitru Cherhat-amatori-CLUJ
                                                  LEMN:MAZE(Old Tag)
                                                  Fh:TEN. 05
                                                  Bh:,TEN. 05

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X