Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Partener/Antrenor Sibiu

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Partener/Antrenor Sibiu

    Buna seara.

    In 90% din timpul alocat acestui sport, am doar posibilitatea sa joc la dublu.
    Insa imi place mai mult la simplu. De-a lungul timpului am invatat singur, indraznesc sa spun ca ma incadrez in zona nivelului mediu. Poate exagerez, poate nu. Nu stiu.
    Vreau sa evoluez, sa cresc nivelul de joc, insa jocul de dublu nu imi prea ofera aceasta posibilitate.
    Exista un partener, sau un antrenor dispus sa dea niste sfaturi, lectii?
    Pentru ce categorii de varsta se fac cursuri la Aria Sport? Si in ce conditii? Exista tarif pe sedinta?

    Va multumesc.
    Lemn: Donic Baum Carrera Senso
    FH/BH: Stiga Calibra Tour M

  • #2
    intrebarea asta-i foarte buna. o aveam si eu in cap...

    din cate stiu, la Aria mai face lectii cu copiii o fata, Claudia parca o cheama.
    daca vorbim de antrenament serios, eu la ea as merge, chiar si cu copiii impreuna. cand vrei sa inveti niste lucruri e bine sa le inveti de la un om care le-a facut sau le face "profesionist"

    mergi odata acolo dupa ora 17 si cel mai bine ar fi sa vorbesti si cu Claudia direct.

    Comentariu


    • #3
      Salut,
      Intreaba la sala pe responsabilul salii si sigur gasesti un partener de antrenament.Mai mult ,in fiecare zi de joi ,incepand cu orele 18.00 la AriaSportTDM se desfasoara:Turneul de Antrenament Saptamanal ,unde ai posibilitatea de a te evalua ca si jucator in diferite meciuri.Merita sa incerci asta.
      Te asteptam la sala.
      Cu stima ,
      Alex Mureșanu

      Comentariu

      Who has read this thread:
      Procesare...
      X