Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"AmaTur 2015", Focșani - 03.10.2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • iordachi adrian, adjud - amatori - avansati

    Comentariu


    • Cluj Napoca: Miron Mihai - Open

      Comentariu


      • Dinca Dorinel-open...
        Blade : Nitakku Violin FH : Tenergy 05 fx max: Nitakku Beautry-2,0.

        Comentariu


        • Actualizat inscrieri "Open",...in ambele variante

          http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...Octombrie-2015

          90 !
          Hobby: Motoare si ski !
          http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

          Comentariu


          • Din TULCEA ,IVAN ADRIAN -avansati si CARATA CATALIN -incepatori, va rog !

            Comentariu


            • Din Slobozia Vestineanu Ionut - avansati
              Lemn Darker Speed 90
              Fh tenergy 05 FX 2.1
              Bh Razka 7 max

              Comentariu


              • Se retrage Cioca Raul

                Comentariu


                • Nistor Iosif din m ciuc

                  Comentariu


                  • Dragos Viciu - Pitești - avansati

                    Comentariu


                    • Pintilie Nela _ Galați _ Open
                      Blade : Butterfly Timo Boll W7
                      FH: Cornileau Target GT
                      BH:
                      Cornileau Target GT
                      Tel : 0752 155 898



                      Comentariu


                      • Din Drăgășani, la amatori :Anescu Andu

                        Comentariu


                        • Rodica Sicoe - Cugir , Open F/M

                          Comentariu


                          • Lazaroiu Adrian Tgv - open

                            Comentariu


                            • Marin Adrian, amatori, București
                              Rosu Marius Lucian, amatori, București

                              Comentariu


                              • Va rog să-mi modificati numele la grupa de incepatori pozitia 35; Carata Catalin (nu Calin). Si la Mangalia aceeasi gresela care vad ca se repetă.

                                Comentariu


                                • Lupsa Bogdan-incepatori-Balan Cristian-open-din Rm Valcea

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de catalincrt Vezi post
                                    Va rog să-mi modificati numele la grupa de incepatori pozitia 35; Carata Catalin (nu Calin). Si la Mangalia aceeasi gresela care vad ca se repetă.
                                    Numele Carata Calin apare automat in programul de inscrieri si poate fi modificat doar la actualizarea clasamentului care va avea loc pe data de 21 Septembrie 2015.
                                    O rugaminte in acest sens catre FlorinBN a fost facuta de Manea Mihaita.

                                    Postat în original de manea mihaita Vezi post
                                    Va rugam sa modificati: CARATA CATALIN si CARATA CALIN este una si aceeiasi persoana.
                                    Numele corect este Carata Catalin. Va multumim.
                                    Asa ca pana pe 21 Septembrie 2015 ram?neți cu Numele Carata Calin - si cu punctele si pozitia in clasament aferenta - iar dupa 21 Septembrie lucrurile se vor regla automat.
                                    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                    Comentariu


                                    • ?mi cer scuze că intervin întro problemă (zic eu, astăzi în reveneală după Sf. Maria) .....
                                      Pe prima pagină, astăzi s-au modificat regulile jocului.......
                                      O să mă refer strict la avansați .... .unde sunt 80 de participanți, grupe de 6-7, și merg mai departe (superioare) - 4 participanți ........
                                      După un calcul simplu , vor fi 11 grupe de 6 și 2 de 7, deci 13 grupe.
                                      întrebarea mea este : cum ajungem la cei 64 calificați în superioare ? (13 x 4 = 52).

                                      - - - Actualizat - - -

                                      [QUOTE=Marian Florea;270054]?mi cer scuze că intervin întro problemă (zic eu, astăzi în reveneală după Sf. Maria) .....
                                      Pe prima pagină, astăzi s

                                      De fapt, trezindu-mă definitiv, constat că este vorba despre eliminatorii, nu despre superioare ......
                                      Rugămintea este de a modifica , dacă este greșit (știti bine câți cărcotași stau cu ochii .....) .....dacă nu am înțeles eu ..... vă rog să mă luminați.
                                      Mulțumesc anticipat !

                                      Comentariu


                                      • [QUOTE=Marian Florea;270054]?mi cer scuze că intervin întro problemă (zic eu, astăzi în reveneală după Sf. Maria) .....
                                        Pe prima pagină, astăzi s-au modificat regulile jocului.......
                                        O să mă refer strict la avansați .... .unde sunt 80 de participanți, grupe de 6-7, și merg mai departe (superioare) - 4 participanți ........
                                        După un calcul simplu , vor fi 11 grupe de 6 și 2 de 7, deci 13 grupe.
                                        întrebarea mea este : cum ajungem la cei 64 calificați în superioare ? (13 x 4 = 52).

                                        - - - Actualizat - - -

                                        Postat în original de Marian Florea Vezi post
                                        ?mi cer scuze că intervin întro problemă (zic eu, astăzi în reveneală după Sf. Maria) .....
                                        Pe prima pagină, astăzi s

                                        De fapt, trezindu-mă definitiv, constat că este vorba despre eliminatorii, nu despre superioare ......
                                        Rugămintea este de a modifica , dacă este greșit (știti bine câți cărcotași stau cu ochii .....) .....dacă nu am înțeles eu ..... vă rog să mă luminați.
                                        Mulțumesc anticipat !
                                        Probabil vor fi bye-uri.


                                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                                        Blade: lemn off...ce lemn !
                                        Bh: cu tepi
                                        Fh: fara tepi

                                        Comentariu


                                        • Pentru că 60 de locuri (10 mese x 6 jucători) ar fi fost totuși prea puține pentru Avansați s-a mers pe sistemul 2 grupe de 4 jucători la o masă, astfel că se califică toți 4 în superioare, de unde merg mai departe 2 jucători în eliminatorii și rezultă 2 x 20 = 40 calificați pe un tablou eliminatoriu de 64 și implicit 24 bye-uri.
                                          A omis Costi să modifice în postul nr. 1.
                                          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                          Comentariu


                                          • [QUOTE=sorin_client;270057][QUOTE=Marian Florea;270054]?mi cer scuze că intervin întro problemă (zic eu, astăzi în reveneală după Sf. Maria) .....
                                            Pe prima pagină, astăzi s

                                            Mulțumesc ...... dar eu cred mai repede că a fost o scăpare a lui Costin, care din cauza nr. mare de jucători care au trecut la open, nu a modificat și nr. jucătorilor pentru tabloul de eliminatorii ...... deja calificații în superioare ( 52 ), ar fi mai puțini decât cei care se vor califica (26), deci 38 de bye-uri ?
                                            Scuză-mă Costin, dar verifică .... dacă greșesc MEA CULPA

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de marcelgiosan Vezi post
                                              A omis Costi să modifice în postul nr. 1.
                                              Modificat !

                                              Comentariu


                                              • Marian Florea - Targoviște - Avansați

                                                Comentariu


                                                • Popescu ionut, bucuresti - Open

                                                  Comentariu


                                                  • Din Bacău la amatori Braniste George

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X