Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"AmaTur 2015", Focșani - 03.10.2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneul Campionilor "AmaTur 2015", Focșani - 03.10.2015

    "Turneul Campionilor AmaTur" Open + Avansați + începători

    LOCALITATEA: Focșani;
    DATA: Sâmbătă 3 Octombrie 2015;
    CATEGORII: Open + Avansați + începători;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    08.00 - 09.15 ? validare înscrieri, la 09.30 încep meciurile;
    SALA I: Sala Polivalenta, B-dul Unirii, nr. 12, Focșani;
    SALA II: Sala de sport - Liceul Nr. 1 "Edmond Nicolau", B-dul 1 Decembrie 1918, nr. 10, Focșani;
    SALA III: Sala de sport - Liceul Nr. 4 "Arhitect Ioan Mincu", B-dul 1 Decembrie 1918, nr. 10, Focșani;
    SALA IV: Sala de sport - Școala gimnazială "Ion Basgan", str. Mare a Unirii, nr. 64, Focșani;

    LOGISTICĂ: 40 mese (Butterfly, Joola, Tibhar) aprobate ITTF, mingi ***;
    16 mese (Sala Polivalentă) + 8 mese (Sala nr. 1 Liceu Edmond Nicolau) + 8 mese (Sala nr. 2 Liceu Edmond Nicolau) + 8 mese (Sala Ion Basgan);
    SPAȚIU DE JOC: 960 mp, aer condiționat/încălzire;
    SUPRAFAȚA DE JOC:
    Sala Polivalentă: parchet stratificat pentru competitii;
    Sala nr. 1 Liceul "Edmond Nicolau": parchet stratificat pentru competitii;
    Sala nr. 2 Liceul "Arhitect Ioan Mincu": material sintetic multistrat;
    Sala de sport Școala Gimnazială "Ion Basgan": material sintetic multistrat;

    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri, garderobă;
    TAXA: adulți 35 Lei, copii 15 Lei, din care 3 Lei/participant vor fi transferați în contul AmaTur;
    Se asigură apă plată la 2 litri și masa de prânz;

    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locul I: Cupă + medalie + diplomă + lemn Butterfly + 2 fețe Xiom + tricou Butterfly;
    Locul II: Cupă + medalie + diplomă + husă de paletă Xiom + șort Butterfly + tricou Butterfly;
    Locurile III: Cupă + medalie + diplomă + set 6 mingi *** plastic Xiom + soluție de curățat Butterfly + tricou Butterfly;
    Locurile V - VIII: Medalie + diplomă + set 3 mingi*** plastic Xiom + tricou Butterfly.


    ?n plus, Casa Panciu - va premia toți câștigătorii cu produse specifice.

    Casa Panciu - Energie din munții Vrancei!


    www.casapanciu.ro

    Premierea campionilor județeni AmaTur va avea loc în intervalul 9.00 - 9.30 la locul de desfășurare al concursului.

    INSCRIEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - ultima înscriere Joi 1 Octombrie 2015, ora 20,00;
    - ultima retragere Vineri 2 Octombrie 2015, ora 18,00;
    - orice înscriere/retragere ulterioară nu va fi luată în considerare;
    - absenții vor fi trecuți în clasament cu N - nemotivat;

    Important!

    SISTEMUL DE JOC:

    OPEN: Inscriere/prioritate, in ordinea locului ocupat in clasament

    - SALA: Sala Polivalenta, B-dul Unirii, nr. 12, Focșani
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 18 precum si jucatorii amatori cu MP 11-18 (care sunt rugati să-și anunte optiunea la OPEN), în limita locurilor disponibile, prioritate la această categorie având OPEN-iștii
    - Număr maxim de participanți: 128 (124 + 4 wild-card-uri);
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 4 jucători(două grupe pe masă) după regula șarpelui cu eventuale modificări funcție de localități (locul 1 nu se schimbă) ? se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare ? conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători ? se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare ? conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: ......;
    - Tablou eliminatoriu de 64;
    - Ordine favoriți eliminatorii ? conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 și 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) și vor fi trase la sorți de către cel mai tânăr participant la turneul Amatori;

    AVANSAȚI: Inscriere/prioritate, în ordinea locului ocupat în clasament

    -SALA: Sălile de sport ale Liceului nr. 1 "Edmond Nicolau", B-dul 1 Decembrie 1918, nr. 10, Focșani;
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mică de 18;
    - Număr maxim de participanți: 128 (125 + 3 wild-card);
    - 16 mese
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 4 jucatori(doua grupe pe masa) după regula șarpelui cu eventuale modificări funcție de localități (locul 1 nu se schimbă) ? se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare ? conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători ? se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare ? conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: .......;
    - Tablou eliminatoriu de 64;
    - Ordine favoriți eliminatorii ? conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 și 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) și vor fi trase la sorți de către cel mai tânăr participant la turneul Open;

    ÎNCEPĂTORI: Inscriere/prioritate, in ordinea locului ocupat in clasament

    - SALA: Sala de sport a Școlii gimnaziale "Ion Basgan", str. Mare a Unirii, nr. 64, Focșani
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mică de 11;
    - Număr maxim de participanți: 64 (61 + 3 wild-card-uri);
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 4 jucători(doua grupe pe masa) după regula șarpelui cu eventuale modificări funcție de localități (locul 1 nu se schimbă) ? se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare ? conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători ? se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare ? conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: .....;
    - Tablou eliminatoriu de 32;
    - Ordine favoriți eliminatorii ? conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 și 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) și vor fi trase la sorți de către cel mai tânăr participant la turneul Incepatori

    Pentru fluiditatea concursului schemele de joc și pozițiile din tabloul eliminatoriu vor fi trase la sorți în dimineața concursului de către cel mai tânăr participant la turneu.
    Grupele la Avansati se vor face de vineri seara și vor fi afișate la intrarea în sală, astfel încât la ora 9.30 fix să înceapă meciurile.

    Finalele la Avansați și Open se transmit LiveText pe forum (Refresh la fiecare 15s).

    ORGANIZATORI:
    -Corcoz Costin - tel. 0760.541 264;
    -Dumbravă Daniel - tel. 0723.385.534;

    -Vlădoiu Gelu - tel. 0722.315.757 - Open;
    -Marcel Giosan - tel. 0723.283.701 - Avansați;
    -Ene Larisa - tel. - începători

    PARTENERI:
    D.J.S.T. Focșani
    CSM 2007 Focșani
    Primaria Municipiului Focșani


    ECHIPAMENT:

    Dl. Rasvan Crișan, reprezentantul Butterfly România.


    Butterfly - Table Tennis for You

    Dna. Irina și Dl. Gelu Popescu - SC Andro Gir SRL: unic importator XIOM și NITTAKU.



    www.tenismasa.ro

    Dl. Dumitru Beltechi - EMI TT.

    Emi TT - Pentru campionul din tine!
    Ultima editare de marcelgiosan; 06.nov.2018, 08:48.

  • #2
    Postat în original de FlorinBN Vezi post
    Clasament Final Open - jucatorii care nu au obtinut nici o victorie sint trecuti cu - 0v gr.inf.

    1. Roman Iulian - Brașov
    2. Lukasz Klimas - Ploiești
    3 -- 4
    Nemaciuc Mihai - Suceava
    Boaca Valentin - București
    5 -- 8
    Calin Mihai - Barlad
    Gogu Gabriel - Cluj Napoca
    Uta Adrian - București
    Enciu Alexandru - Slobozia
    9 -- 16
    Movileanu Darius - Targoviște
    Apian Florin - Bistrița
    Aga Alexandru - Botoșani
    Stanciu Alin - Călărași
    Roman Bogdan - Arad
    Mocean Dan - Cluj Napoca
    Toma Florin - Pitești
    Bularda Iulian - Barlad
    17 -- 32
    Wischegg Robert - Galați
    Tomica Andrei - București
    Coroiu Andrei - Roman
    Iacob Bogdan - București
    Cionoiu Cristian - București
    Ceacarescu Cristian - Slobozia
    Govoreanu Florin - Cisnadie
    Tigau Dan - București
    Mostovoi Andrei - Campina
    Iancu George - Ploiești
    Ion Marius - Brăila
    Cozma Catalin - Fălticeni
    Aftenii Daniel - București
    Sicoe Rodica - Cugir
    Macovei Liviu - Brașov
    Nistor Dorel - Bistrița
    33 -- 64
    Pizlaru Ionel - Focșani
    Dumitru Gheorghe - București
    Hagatis Andrei - Vatra Dornei
    Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
    Maresi Ion - Focșani
    Farcas Vlad - Cluj Napoca
    Raducan Bogdan - Craiova
    Damian Alin - Campia Turzii
    Arion Costel - Marasesti
    Put Gabriel - Oravita
    Axinte Bogdan - Iași
    Grigore Alexandru - Campina
    Ivan Valentin - Campina
    Balan Cristian - Ramnicu Valcea
    Bozga Lucian - Baicoi
    Morosanu Vasile - Suceava
    Banescu Dragos - Pitești
    Valcu Alin - Botoșani
    Neagu Mircea - Constanța
    Dan Andrei - Piatra Neamț
    Daneliuc Gabi - Sibiu
    Mereuta Rares - București
    Hutanu Alin - Brașov
    Zidar Victor - Reghin
    Dracea Gabriel - Sinaia
    Carpovici Boris - Fălticeni
    Mos Florin - Filipesti Targ
    Suciu Cristian - Dej
    Macarenco Mario - București
    Zamfir Ionel - București
    Constantin Teodor - București
    Stanciu Silviu - Călărași
    65 -- 69 2v gr.sup.
    Lazaroiu Adrian - Targoviște
    Popescu Valentin - București
    Ditu Daniel - Onesti
    Grosan Nicu - Piatra Neamț
    Pascu Paul - Tecuci
    70 -- 95 1v gr.sup.
    Birtalan Robert - Oradea
    Toma Iulian - Brăila
    Avram Victor - Arad
    Fratea Aurel - Constanța
    Panea Ovidiu - București
    Denes Ferenc - Praid
    Vladoiu Gelu - Brașov
    Gheorghe Nicu - Drobeta Tr Severin
    Bobarnac Gheorghe - Bacău
    ON HO - București
    Albu Catalin - Pascani
    Georgiu Dragos - Vatra Dornei
    Mihaila Nicolae - Breaza
    Imecs Attila - Miercurea Ciuc
    Chiscop Bogdan - Galați
    Vasiliu Remus - Mioveni
    Ciublea Vichente - Oravita
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Zarinschi Catalin - Galați
    Creinicean Liviu - Oravita
    Duceac Catalin - Botoșani
    Marola Mihai - Bacău
    Mihalescu Dinu - Timișoara
    Barabas Sandor - Toplita
    Iordaniu Aurel - Panciu
    Zainescu Corneliu - Galați
    96 -- 112 0v gr.sup.
    Dinca Daniel - București
    Vranceanu Mihai - București
    Dumbrava Daniel - Focșani
    Pop Danut - Dej
    Radu Costica - Galați
    Niculae Dan - București
    Nica Ionut - Brașov
    Sferlea Marius - Oradea
    Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
    Cocean Valer - Baraolt
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    Toporas Cosmin - Suceava
    Zelenciuc Serghei - Slobozia
    Lungu Sandel - Brăila
    Ionita Valentin - Galați
    Bodeanu Dan - București
    Barsa Ioan - Moinesti
    113 -- 124 0v gr.inf.
    Ursulean Vasile - Straja
    Rojnita Sebastian - Bacău
    Colesniuc Romeo - Botoșani
    Bodin Ion - Tecuci
    Curut Gabriel - Timișoara
    Chirap Dan - Gura Humorului
    Moise Mihai - Alexandria
    Mironescu Adrian - Botoșani
    Stamate Eduard - Tecuci
    David Madalina - Barlad
    Munteanu Ion - Comănești
    Antohe Viorel - Focșani

    QUOTE=LariBv;273213]Clasament începători

    1. Constantinescu Rares - Brăila
    2. Baceanu Constantin - Buzău
    3 -- 4
    Bodea Vasile - Panciu
    Cojocaru Stefan - Suceava
    5 -- 8
    Silviu Niculae - București
    Volosciuc Tiberiu - Vatra Dornei
    Mihail Dragos - Brașov
    Damian Ioana - Barlad
    9 -- 16
    Visan Bogdan - Targoviște
    Hanganu George - Focșani
    Dumitrache Gabriel - Giurgiu
    Carjan Dumitru - București
    Stefan Alexandru - Iași
    Badaluta Marian - Vatra Dornei
    Kis Istvan - Brașov
    Hutanu Adrian - Slobozia
    17 -- 32
    Lazar Ionel - Pufesti
    Banuta Dumitru - Ploiești
    Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
    Melnerovici Daniel - Stefanesti Argeș
    Neculai Radu - Focșani
    Budescu Marian - Galați
    Movileanu Neculae - Brașov
    Vantdevara Silviu - Galați
    Dumitrescu Sorin - Brașov
    Vela Gabriel - Caransebeș
    Pirlea Claudiu - Drobeta Tr Severin
    Lupescu Nicolae - Reghin
    Mitrofan Petrica - Brașov
    Robu Mihai - Mogosesti
    Oancea Marian - Bacău
    Preda Sile - Focșani
    33 -- 49 1v gr.sup.
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Muscan Ioan - Sibiu
    Mureșan Ioan - Galați
    Badulescu Rafael - Giurgiu
    Sava Sinel - Focșani
    Rus Nicolae - Oradea
    Pascu Gabriel - Brăila
    Chiriac Marius - Botoșani
    Fekete Istvan - Arad
    Pralea Marius - Botoșani
    Malene Petru - Fagaras
    Marica Dan - Brașov
    Coclea Ionel - Brăila
    Restea Lucian Constantin - Fagaras
    Boaca Danut - Buzău
    Socaci Marian - Brăila
    Butacu Dan - Bacău
    50 -- 64 0v gr.sup.
    Ciky Cornel - Fagaras
    Zamfirache Ioan - Botoșani
    Darie Gabriel - Comănești
    Movileanu Adrian - Brașov
    Milos Gianni - Alexandria
    Tufa Gigi - Galați
    Leteanu Marius - Bacău
    Sisca Nicusor - Comănești
    Neagu Cristian - Slobozia
    Ciobica Teodora - Bacău
    Moise Viorel - Brăila
    Moldovanu Dragos Stefan - Brașov
    Gaitan Marius - Brăila
    Ene Larisa - Brașov
    Sufletel Emil Sr - Alba[/QUOTE]

    Inscrieri finale Open - dupa MP - on 02-Oct-15 at 21:28:01

    1. Lukasz Klimas, Ploiești - 2 - 39.47 - O
    2. Roman Iulian, Brașov - 1 - 38.9 - OL
    3. Nemaciuc Mihai, Suceava - 112 - 37 - OJ
    4. Boaca Valentin, București - 3 - 36.17 - OL
    5. Enciu Alexandru, Slobozia - 4 - 35.62 - OL
    6. Uta Adrian, București - 12 - 34.35 - OL
    7. Roman Bogdan, Arad - 6 - 34.02 - O
    8. Gogu Gabriel, Cluj Napoca - 8 - 33.7 - O
    9. Sicoe Rodica, Cugir - 7 - 33.58 - OFW
    10. Calin Mihai, Barlad - 18 - 33.11 - OL
    11. Toma Florin, Pitești - 10 - 31.84 - OW
    12. Nistor Dorel, Bistrița - 15 - 31.4 - O
    13. Stanciu Alin, Călărași - 41 - 30.89 - OJ
    14. Ion Marius, Brăila - 13 - 30.87 - OL
    15. Stanciu Silviu, Călărași - 29 - 30.42 - OL
    16. Tigau Dan, București - 405 - 30.4 - O
    17. Farcas Vlad, Cluj Napoca - 16 - 30.28 - OL
    18. Ceacarescu Cristian, Slobozia - 23 - 30.18 - OL
    19. Aga Alexandru, Botoșani - 37 - 29.91 - O
    20. Govoreanu Florin, Cisnadie - 17 - 29.51 - O
    21. Bularda Iulian, Barlad - 26 - 28.53 - OL
    22. Macovei Liviu, Brașov - 24 - 28.4 - O
    23. Dumitrescu Cornel, București - 93 - 28.3 - OW
    24. Apian Florin, Bistrița - 20 - 28.1 - O
    25. Radu Costica, Galați - 83 - 28.09 - OL
    26. Macarenco Mario, București - 157 - 28.05 - OL
    27. Zamfir Ionel, București - 27 - 27.93 - O
    28. Carpovici Boris, Fălticeni - 95 - 27.77 - OLW
    29. Coroiu Andrei, Roman - 108 - 27.73 - O
    30. Neagu Mircea, Constanța - 116 - 27.7 - O
    31. Wischegg Robert, Galați - 19 - 27.51 - O
    32. Tomica Andrei, București - 59 - 27.47 - OJ
    33. Cionoiu Cristian, București - 31 - 27.4 - O
    34. Mocean Dan, Cluj Napoca - 28 - 27.25 - OL
    35. Balan Cristian, Ramnicu Valcea - 72 - 26.56 - O
    36. Iacob Bogdan, București - 200 - 26.34 - OJ
    37. Toma Iulian, Brăila - 46 - 26.33 - OW
    38. Put Gabriel, Oravita - 71 - 26.15 - O
    39. Aftenii Daniel, București - 38 - 26.12 - O
    40. Mereuta Rares, București - 120 - 25.98 - O
    41. Hagatis Andrei, Vatra Dornei - 45 - 25.76 - O
    42. Lazaroiu Adrian, Targoviște - 33 - 25.68 - O
    43. Dinca Daniel, București - 39 - 25.67 - OH
    44. Pizlaru Ionel, Focșani - 146 - 25.45 - O
    45. Cozma Catalin, Fălticeni - 47 - 25.38 - OLW
    46. Panea Ovidiu, București - 76 - 25.29 - O
    47. Avram Victor, Arad - 51 - 25.22 - O
    48. Iancu George, Ploiești - 106 - 25.18 - OW
    49. Banescu Dragos, Pitești - 40 - 25 - O
    50. Morosanu Vasile, Suceava - 61 - 24.96 - OW
    51. Vasiliu Remus, Mioveni - 135 - 24.91 - O
    52. Birtalan Robert, Oradea - 44 - 24.89 - O
    53. Daneliuc Gabi, Sibiu - 53 - 24.68 - O
    54. Raducan Bogdan, Craiova - 64 - 24.6 - O
    55. Bozga Lucian, Baicoi - 142 - 24.43 - O
    56. Vranceanu Mihai, București - 54 - 24.42 - O
    57. Axinte Bogdan, Iași - 85 - 24.33 - O
    58. Valcu Alin, Botoșani - 151 - 24.26 - O
    59. Filimon Bogdan, București - 49 - 23.68 - O
    60. Barsa Ioan, Moinesti - 448 - 23.6 - O
    61. Albu Catalin, Pascani - 109 - 23.48 - O
    62. Fratea Aurel, Constanța - 55 - 23.47 - OW
    63. Ditu Daniel, Onesti - 227 - 23.46 - O
    64. Popescu Valentin, București - 57 - 23.44 - O
    65. Pascu Paul, Tecuci - 385 - 23.43 - O
    66. Nica Ionut, Brașov - 100 - 23.26 - O
    67. Zidar Victor, Reghin - 63 - 23.25 - O
    68. Georgiu Dragos, Vatra Dornei - 110 - 23.18 - O
    69. Bodin Ion, Tecuci - 113 - 23.18 - OW
    70. Dumbrava Daniel, Focșani - 68 - 23.17 - OW
    71. Constantin Teodor, București - 62 - 23.13 - O
    72. Dumitru Gheorghe, București - 117 - 23.13 - O
    73. Ursulean Vasile, Straja - 77 - 22.56 - O
    74. Gheorghe Nicu, Drobeta Tr Severin - 98 - 22.47 - OW
    75. Cocean Valer, Baraolt - 171 - 22.45 - O
    76. Curut Gabriel, Timișoara - 125 - 22.28 - O
    77. Denes Ferenc, Praid - 86 - 22.16 - OW
    78. Zarinschi Catalin, Galați - 143 - 22.09 - O
    79. Maresi Ion, Focșani - 522 - 22.04 - O
    80. Chiscop Bogdan, Galați - 129 - 22.02 - OJ
    81. Zainescu Corneliu, Galați - 464 - 22 - OW
    82. Duceac Catalin, Botoșani - 183 - 21.98 - O
    83. Rojnita Sebastian, Bacău - 90 - 21.92 - O
    84. Suciu Cristian, Dej - 80 - 21.9 - O
    85. Movileanu Darius, Targoviște - 180 - 21.73 - OJ
    86. Pop Danut, Dej - 82 - 21.68 - O
    87. Dracea Gabriel, Sinaia - 101 - 21.58 - O
    88. Mihaila Aurel, București - 687 - 21.5 - O
    89. Iordaniu Aurel, Panciu - 258 - 21.49 - O
    90. Bobarnac Gheorghe, Bacău - 103 - 21.4 - O
    91. Niculae Dan, București - 84 - 21.31 - O
    92. Ciublea Vichente, Oravita - 138 - 21.25 - O
    93. Vladoiu Gelu, Brașov - 96 - 21.18 - OW
    94. Grigore Alexandru, Campina - 94 - 21.02 - O
    95. Toporas Cosmin, Suceava - 239 - 20.9 - O
    96. Petho Mihaly, Racosu de Sus - 174 - 20.89 - O
    97. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc - 91 - 20.87 - O
    98. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc - 152 - 20.75 - OW
    99. Zelenciuc Serghei, Slobozia - 251 - 20.64 - O
    100. Barabas Sandor, Toplita - 194 - 20.62 - O
    101. Arion Costel, Marasesti - 155 - 20.56 - O
    102. Hutanu Alin, Brașov - 102 - 20.42 - O
    103. Mos Florin, Filipesti Targ - 160 - 20.4 - OW
    104. Mironescu Adrian, Botoșani - 161 - 20.31 - O
    105. ON HO, București - 104 - 20.29 - O
    106. Grosan Nicu, Piatra Neamț - 337 - 20.23 - O
    107. Lungu Sandel, Brăila - 287 - 19.7 - OW
    108. Mostovoi Andrei, Campina - 123 - 19.64 - OW
    109. Ionita Valentin, Galați - 321 - 19.57 - O
    110. Sferlea Marius, Oradea - 124 - 19.52 - O
    111. Colesniuc Romeo, Botoșani - 111 - 19.5 - OW
    112. Creinicean Liviu, Oravita - 165 - 19.44 - O
    113. Birtalan Laszlo, Oradea - 140 - 19.12 - O
    114. Bodeanu Dan, București - 363 - 19.06 - OW
    115. David Madalina, Barlad - 364 - 19 - OLF
    116. Imecs Attila, Miercurea Ciuc - 126 - 18.98 - OW
    117. Chirap Dan, Gura Humorului - 145 - 18.9 - O
    118. Marola Mihai, Bacău - 189 - 18.78 - OJ
    119. Damian Alin, Campia Turzii - 280 - 18.78 - O
    120. Dan Andrei, Piatra Neamț - 290 - 18.78 - OW
    121. Munteanu Ion, Comănești - 528 - 18.56 - O
    122. Moise Mihai, Alexandria - 153 - 18.5 - O
    123. Ivan Valentin, Campina - 133 - 18.43 - O
    124. Stamate Eduard, Tecuci - 213 - 18.4 - O
    125. Mihalescu Dinu, Timișoara - 193 - 18.33 - O



    .......

    Inscrieri începători - on 03.10.2015 at 0:40:05

    1. Damian Ioana, Barlad - 476 - 10,96 - AF
    2. Constantinescu Rares, Brăila - 482 - 10,96 - AJ
    3. Badaluta Marian, Vatra Dornei - 516 - 10,89 - A
    4. Robu Mihai, Mogosesti - 517 - 10,87 - A
    5. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea - 544 - 10,8 - A
    6. Bodea Vasile, Panciu - 611 - 10,8 - A
    7. Hanganu George, Focșani - 518 - 10,71 - A
    8. Coclea Ionel, Brăila - 975 - 10,7 - A
    9. Fekete Istvan, Arad - 711 - 10,67 - A
    10. Stefan Alexandru, Iași - 647 - 10,63 - A
    11. Mureșan Ioan, Galați - 569 - 10,6 - AW
    12. Melnerovici Daniel, Stefanesti Argeș - 467 - 10,54 - A
    13. Volosciuc Tiberiu, Vatra Dornei - 513 - 10,49 - A
    14. Pascu Gabriel, Brăila - 700 - 10,4 - AW
    15. Visan Bogdan, Targoviște - 570 - 10,38 - A
    16. Chiriac Marius, Botoșani - 712 - 10,37 - A
    17. Badulescu Rafael, Giurgiu - 654 - 10,25 - A
    18. Budescu Marian, Galați - 542 - 10,13 - A
    19. Banuta Dumitru, Ploiești - 579 - 10,05 - A
    20. Baceanu Constantin, Buzău - 1524 - 10 - A
    21. Dumitrache Gabriel, Giurgiu - 713 - 9,97 - A
    22. Carjan Dumitru, București - 483 - 9,88 - AW
    23. Cojocaru Stefan, Suceava - 735 - 9,8 - AJ
    24. Vela Gabriel, Caransebeș - 760 - 9,77 - A
    25. Silviu Niculae, București - 477 - 9,72 - AW
    26. Ciky Cornel, Fagaras - 468 - 9,69 - AW
    27. Marica Dan, Brașov - 965 - 9,67 - A
    28. Leteanu Marius, Bacău - 932 - 9,6 - A
    29. Milos Gianni, Alexandria - 891 - 9,56 - A
    30. Preda Sile, Focșani - 1207 - 9,33 - A
    31. Restea Lucian Constantin, Fagaras - 1279 - 9,33 - A
    32. Dumitrescu Sorin, Brașov - 587 - 9,29 - A
    33. Rus Nicolae, Oradea - 691 - 9,25 - A
    34. Muscan Ioan, Sibiu - 537 - 9,12 - A
    35. Pralea Constantin, Alba Iulia - 519 - 9,1 - AW
    36. Sava Sinel, Focșani - 667 - 9,07 - A
    37. Movileanu Neculae, Brașov - 556 - 9,02 - A
    38. Duman Iulian, Halaucesti - 771 - 9 - A
    39. Vasiloiu Mihai, Focșani - 1249 - 9 - A
    40. Oancea Vasile, Buzău - 726 - 8,67 - A
    41. Neculai Radu, Focșani - 741 - 8,51 - A
    42. Lupescu Nicolae, Reghin - 1027 - 8,4 - A
    43. Mitrofan Petrica, Brașov - 627 - 8,33 - AW
    44. Pralea Marius, Botoșani - 772 - 8,26 - A
    45. Zamfirache Ioan, Botoșani - 692 - 8,25 - AW
    46. Tufa Gigi, Galați - 894 - 8,04 - A
    47. Pirlea Claudiu, Drobeta Tr Severin - 1464 - 8 - A
    48. Butacu Dan, Bacău - 2005 - 8 - A
    49. Boaca Danut, Buzău - 1465 - 7,5 - A
    50. Dinescu Rares, Curtea de Argeș - 1628 - 7,3 - A
    51. Hutanu Adrian, Slobozia - 914 - 7,14 - A
    52. Sufletel Emil Sr, Alba Iulia - 781 - 7 - AW
    53. Kis Istvan, Brașov - 953 - 7 - A
    54. Ciobica Teodora, Bacău - 1052 - 6,8 - AJF
    55. Darie Gabriel, Comănești - 833 - 6,75 - A
    56. Malene Petru, Fagaras - 819 - 6,73 - A
    57. Moise Viorel, Brăila - 1053 - 6,52 - A
    58. Neagu Cristian, Slobozia - 995 - 6,43 - A
    59. Sisca Nicusor, Comănești - 982 - 6,2 - AW
    60. Moldovanu Dragos Stefan, Brașov - 1474 - 6 - A
    61. Socaci Marian, Brăila - 1635 - 6 - A
    62. Movileanu Adrian, Brașov - 852 - 5,86 - A
    63. Ene Larisa, Brașov - 2751 - 0 - A
    64. Mihail Dragos, Brașov - nou - 0 - A
    Ultima editare de GeluBv; 06.oct.2015, 12:07.
    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

    Comentariu


    • #3
      Rezervat înscrieri și clasament Avansați

      Inscrieri Avansați - on 02.10.2015 at 13:13:43

      1. Dani Leo, Arad - 150 - 17,57 - AH
      2. Muntean Mircea, Baia Mare - 154 - 17,98 - A
      3. Cotca Dacian, Oradea - 156 - 17,98 - A
      4. Curpas Ioan, Oradea - 166 - 17,88 - AW
      5. Lacatis Ghita, Arad - 167 - 17,8 - A
      6. Ivan Sorin Ioan, Targoviște - 168 - 17,8 - A
      7. Volostiuc Marius, Suceava - 169 - 17,52 - A
      8. Avram Nicolae, Nedelea - 178 - 16,65 - A
      9. Ticu Dorin, Bacău - 184 - 16,78 - A
      10. Corneanu Sorin, Botoșani - 185 - 16,71 - A
      11. Nistor Florin, Comănești - 190 - 17,98 - A
      12. Bucsan Romeo, Pitești - 191 - 17,58 - AW
      13. Dumitrescu Dan, Piatra Neamț - 196 - 16,27 - A
      14. Negrean Ioan, Sibiu - 204 - 16,25 - A
      15. Radu Constantin, Sibiu - 205 - 15,58 - AW
      16. Trocan Nicolae, Mioveni - 208 - 16,44 - AW
      17. Darmaz Ion, Targoviște - 209 - 15,87 - AW
      18. Dinu Gheorghe, București - 211 - 15,85 - AW
      19. Munteanu Octavian, Tecuci - 212 - 17,86 - AW
      20. Stoica Mihai, Mioveni - 215 - 15,73 - AW
      21. Padurariu Costel, Brașov - 216 - 15,71 - A
      22. Fancsali Kalman, Lunca de Sus - 220 - 16,6 - AW
      23. Popa Mircea, Brașov - 221 - 16,44 - AW
      24. Brulea Petre, Ploiești - 222 - 16,17 - AW
      25. Movileanu Flavius, Targoviște - 223 - 15,56 - AW
      26. Mircea Ionel, Ploiești - 226 - 15,35 - A
      27. Dospinescu George, București - 230 - 16,58 - AW
      28. Morosan Marian, Suceava - 231 - 15,55 - A
      29. Ispas Victor, Turnu Magurele - 237 - 14,69 - AW
      30. Niculescu Gabriel, București - 241 - 17,98 - AH
      31. Ciobanu Daniel, Blaj - 242 - 16,78 - A
      32. Stancalie Doru, Craiova - 243 - 15,96 - A
      33. Predescu Levente, Miercurea Ciuc - 246 - 17,04 - A
      34. Pitac Ovidiu, Brașov - 247 - 17,02 - AW
      35. Sofian Corneliu, Suceava - 248 - 14,84 - AW
      36. Staicu Dan, Constanța - 253 - 17,31 - AW
      37. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc - 255 - 17,76 - A
      38. Corocaescu Cristian, Suceava - 256 - 14,72 - A
      39. Veres Francisc, Oravita - 270 - 16,86 - A
      40. Salavastru Petru, Botoșani - 275 - 14,51 - AW
      41. Tintas Adrian, Sighetu Marmatiei - 286 - 17,84 - A
      42. Vasile Gelu Iulian, București - 294 - 16,98 - A
      43. Ursulescu Ioan, Bacău - 296 - 14,44 - AW
      44. Bulubasa Nicusor, Comănești - 298 - 15,9 - A
      45. Wild Card 1, Romania - nou - 0 - A
      46. Wild Card 2, Romania - nou - 0 - A
      47. Wild Card 3, Romania - nou - 0 - A
      48. Dragos Florin, Brașov - 303 - 14,74 - A
      49. Serban Liviu, Onesti - 308 - 14,18 - A
      50. Chetronie Liviu, Tecuci - 311 - 15,76 - A
      51. Szabo Lajos, Ungaria - 317 - 16,26 - A
      52. Marola Dan, Bacău - 318 - 15,93 - A
      53. Dinu Adrian, Darmanesti - 320 - 12,73 - A
      54. Voin Doru, București - 325 - 15,71 - A
      55. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc - 326 - 15,11 - A
      56. Nicula Dumitru, Agnita - 328 - 13,64 - AW
      57. Rusea Gheorghe, Breaza - 329 - 12,95 - A
      58. Bozga Razvan, Baicoi - 330 - 17,71 - A
      59. Damian Mircea, Bistrița - 332 - 13,47 - A
      60. Lucic Corneliu, Suceava - 335 - 12,76 - AW
      61. Giosan Marcel, Galați - 336 - 12,75 - A
      62. Samoila Ion, Babadag - 343 - 17,05 - A
      63. Diaconescu Lucian, Targoviște - 345 - 13,08 - A
      64. Bartha Fruzsina, Odorheiu Secuiesc - 347 - 15,89 - AJF
      65. Turcu Viorel, Piatra Neamț - 348 - 15,07 - AW
      66. Sterie Georgiana, Filipesti Targ - 349 - 13,3 - AF
      67. Stanciu Stelian, Călărași - 352 - 15,76 - A
      68. Preda Nicolae, Curtea de Argeș - 353 - 15,42 - AW
      69. Tobosaru Gheorghe, Brașov - 356 - 13,8 - A
      70. Dena Corneliu, Giurgiu - 360 - 16,65 - A
      71. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare - 361 - 14,82 - A
      72. Socaci Sorin, Panciu - 368 - 12,96 - A
      73. Rosu Gabriel, Comănești - 371 - 15,13 - A
      74. Florea Gigi, Galați - 375 - 11,98 - AW
      75. Rosu Marius Lucian, București - 379 - 13,33 - A
      76. Boicu Gabriel, Vatra Dornei - 380 - 13,27 - A
      77. Papacu Bejoli, București - 383 - 13,29 - AW
      78. Ciurusniuc Costel, Galați - 387 - 17,49 - A
      79. Braniste George, Bacău - 391 - 13,62 - A
      80. Cocea Catalin, Iași - 394 - 14,44 - A
      81. Fulop Attila, Aiud - 395 - 14,11 - A
      82. Vestineanu Ionut, Slobozia - 398 - 15,78 - A
      83. Marin Adrian, București - 399 - 15,67 - AW
      84. Robu Valentin, Botoșani - 404 - 13,42 - AW
      85. Gaitan Tiberiu, Brăila - 406 - 17,17 - A
      86. Vlaisan Vasile, Vicovu de Jos - 410 - 17,71 - A
      87. Kezdi Janos, Corund - 416 - 15,88 - A
      88. Tanu Mihai, Tecuci - 417 - 14,18 - A
      89. Anescu Andu, Drăgășani - 418 - 12,02 - A
      90. Bardocz Szilard, Capeni - 420 - 17,57 - A
      91. Valeanu Vlad, Bacău - 421 - 15,23 - AJ
      92. Bogza Dragos, Iași - 422 - 12,8 - A
      93. Zakarias Szabolcs, Odorheiu Secuiesc - 425 - 16,2 - A
      94. Solcan Florin, Constanța - 427 - 14,63 - A
      95. Vieru Costica, Botoșani - 428 - 13,93 - AW
      96. Dodu Costica, Focșani - 430 - 14,2 - A
      97. Coman Emil, Breaza - 436 - 17,4 - A
      98. Ionascu Gabriel, București - 438 - 14,18 - A
      99. Florea Marian, Targoviște - 443 - 14,86 - A
      100. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare - 444 - 14,68 - A
      101. Anton Dragos, Focșani - 452 - 11,62 - A
      102. Panait Adrian, Brăila - 461 - 11,11 - AW
      103. Constantinovici Ciprian, Liteni - 465 - 15,47 - A
      104. Panaite Ionel, Mangalia - 471 - 17,5 - A
      105. Cristescu Cristian, București - 473 - 13,3 - AW
      106. Iacob Gabriel, Iași - 475 - 13,09 - AW
      107. Balanescu Florin, Iași - 480 - 12,77 - A
      108. Iordachi Adrian, Adjud - 488 - 13,95 - A
      109. Dirlea Ioan, Aiud - 494 - 15,4 - AH
      110. Nicola Marian, Constanța - 499 - 12,3 - A
      111. Valeanu Cosmin, Bacău - 507 - 12,55 - AJ
      112. Stolearenco Igor, Galați - 515 - 11,24 - A
      113. Spoiala Cristinel, Focșani - 524 - 14,67 - A
      114. Matei Mirel, Brașov - 529 - 15,6 - A
      115. Mitu Manuel, Galați - 552 - 12,86 - A
      116. Badulescu Mario, Giurgiu - 562 - 12,83 - AJ
      117. Cecan Vasile, Timișoara - 577 - 14,44 - A
      118. Rada Florin, Pitești - 581 - 16,36 - A
      119. Atomei Armand, Piatra Neamț - 596 - 11,14 - A
      120. Stoica Sandel, Focșani - 613 - 13,8 - A
      121. Barbu Vasile, Brașov - 615 - 12,43 - A
      122. Gasner Paul, Iași - 642 - 12,58 - A
      123. Presura Marin, Slobozia - 653 - 11,88 - A
      124. Dragan Petru Ioan, Iași - 693 - 13,15 - A
      125. Fratila Robert, Filipesti Targ - 755 - 16 - AJ
      126. Olah Oliver, Sfantu Gheorghe - 794 - 15,27 - A
      127. Ciortescu Cristi, Iași - 813 - 16,05 - A
      128. Gherasim Iulian, Tulcea - 863 - 13,5 - A
      -----------------------------------------
      Lista de asteptare:
      129. Plaiasu Ion, Plopeni - 866 - 11,8 - A
      130. Stancescu Sebastian, Ploiești - 880 - 11,95 - A
      131. Benko Paul, Babadag - 912 - 11,33 - A
      132. Ivan Adrian, Tulcea - 926 - 17,27 - A
      133. Parascuta Daniel, Iași - 927 - 16,8 - A
      134. Gurita Ionut, Babadag - 962 - 11,25 - A
      135. Ciornulet Cosmin, Marasesti - 987 - 14 - A
      136. Dinescu Mihai, Curtea de Argeș - 1021 - 14,8 - A
      137. Dragan Romeo, Marasesti - 1022 - 13,67 - A
      138. Popa Alexandru Iulian, Buzău - 1055 - 16,5 - A
      139. Silvestru Nicu, Tulcea - 1056 - 16 - A
      140. Petrin Mitica, Galați - 1176 - 11,9 - A
      141. Toader Valentin, Agnita - 1358 - 11 - AJ


      MT16=17,78

      MT128=14,79

      Avansați:
      Wild Card 1 = Benko Paul, Babadag - 912 - 11,33 - A
      Wild Card 2 = Gurita Ionut, Babdag - 962 - 11,25 - A
      Wild Card 3 = Petrin Mitica, Galați - 1176 - 5 - A

      Clasament Avansați

      1. Vasile Gelu Iulian - București
      2. Gaitan Tiberiu - Brăila
      3 -- 4
      Spoiala Cristinel - Focșani
      Dani Leo - Arad
      5 -- 8
      Braniste George - Bacău
      Pitac Ovidiu - Brașov
      Vestineanu Ionut - Slobozia
      Chetronie Liviu - Tecuci
      9 -- 16
      Stoica Mihai - Mioveni
      Avram Nicolae - Nedelea
      Bartha Fruzsina - Odorheiu Secuiesc
      Veres Francisc - Oravita
      Morosan Marian - Suceava
      Nistor Florin - Comănești
      Olah Oliver - Sfantu Gheorghe
      Ticu Dorin - Bacău
      17 -- 32
      Lacatis Ghita - Arad
      Cotca Dacian - Oradea
      Bardocz Szilard - Capeni
      Valeanu Cosmin - Bacău
      Mitu Manuel - Galați
      Predescu Levente - Miercurea Ciuc
      Tintas Adrian - Sighetu Marmatiei
      Florea Marian - Targoviște
      Padurariu Costel - Brașov
      Popa Alexandru Iulian - Buzău
      Corocaescu Cristian - Suceava
      Socaci Sorin - Panciu
      Panaite Ionel - Mangalia
      Szabo Lajos - Ungaria
      Brulea Petre - Ploiești
      Munteanu Octavian - Tecuci
      33 -- 64
      Panait Adrian - Brăila
      Bulubasa Nicusor - Comănești
      Darmaz Ion - Targoviște
      Vlaisan Vasile - Vicovu de Jos
      Stoica Sandel - Focșani
      Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
      Dinu Gheorghe - București
      Ciortescu Cristi - Iași
      Staicu Dan - Constanța
      Dospinescu George - București
      Valeanu Vlad - Bacău
      Iacob Gabriel - Iași
      Marola Dan - Bacău
      Dumitrescu Dan - Piatra Neamț
      Stanciu Stelian - Călărași
      Zakarias Szabolcs - Odorheiu Secuiesc
      Coman Emil - Breaza
      Niculescu Gabriel - București
      Trocan Nicolae - Mioveni
      Fancsali Kalman - Lunca de Sus
      Mircea Ionel - Ploiești
      Dodu Costica - Focșani
      Ursulescu Ioan - Bacău
      Rada Florin - Pitești
      Dinu Adrian - Darmanesti
      Tobosaru Gheorghe - Brașov
      Ispas Victor - Turnu Magurele
      Dena Corneliu - Giurgiu
      Bartha Zsolt Attila - Aita Mare
      Serban Liviu - Onesti
      Atomei Armand - Piatra Neamț
      Stancalie Doru - Craiova
      65 -- 67 2v gr.sup.
      Corneanu Sorin - Botoșani
      Bucsan Romeo - Pitești
      Rosu Gabriel - Comănești
      68 -- 103 1v gr.sup.
      Curpas Ioan - Oradea
      Ivan Sorin Ioan - Targoviște
      Radu Constantin - Sibiu
      Popa Mircea - Brașov
      Sofian Corneliu - Suceava
      Nistor Iosif - Miercurea Ciuc
      Dragos Florin - Brașov
      Rusea Gheorghe - Breaza
      Bozga Razvan - Baicoi
      Damian Mircea - Bistrița
      Lucic Corneliu - Suceava
      Giosan Marcel - Galați
      Samoila Ion - Babadag
      Diaconescu Lucian - Targoviște
      Sterie Georgiana - Filipesti Targ
      Preda Nicolae - Curtea de Argeș
      Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
      Rosu Marius Lucian - București
      Papacu Bejoli - București
      Cocea Catalin - Iași
      Fulop Attila - Aiud
      Robu Valentin - Botoșani
      Kezdi Janos - Corund
      Bogza Dragos - Iași
      Solcan Florin - Constanța
      Vieru Costica - Botoșani
      Iordachi Adrian - Adjud
      Dirlea Ioan - Aiud
      Nicola Marian - Constanța
      Stolearenco Igor - Galați
      Matei Mirel - Brașov
      Badulescu Mario - Giurgiu
      Gasner Paul - Iași
      Fratila Robert - Filipesti Targ
      Gherasim Iulian - Tulcea
      Gurita Ionut - Babadag
      104 -- 128 0v gr.sup.
      Volostiuc Marius - Suceava
      Negrean Ioan - Sibiu
      Movileanu Flavius - Targoviște
      Ciobanu Daniel - Blaj
      Salavastru Petru - Botoșani
      Voin Doru - București
      Turcu Viorel - Piatra Neamț
      Florea Gigi - Galați
      Boicu Gabriel - Vatra Dornei
      Ciurusniuc Costel - Galați
      Marin Adrian - București
      Tanu Mihai - Tecuci
      Anescu Andu - Drăgășani
      Ionascu Gabriel - București
      Anton Dragos - Focșani
      Cristescu Cristian - București
      Balanescu Florin - Iași
      Cecan Vasile - Timișoara
      Barbu Vasile - Brașov
      Presura Marin - Slobozia
      Dragan Petru Ioan - Iași
      Plaiasu Ion - Plopeni
      Stancescu Sebastian - Ploiești
      Benko Paul - Babadag
      Petrin Mitica - Galați
      Ultima editare de marcelgiosan; 11.oct.2015, 12:21.
      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

      Comentariu


      • #4
        Rezervat înscrieri și clasament Incepatori

        Inscrieri începători - on 02.10.2015 at 18:07:56

        1. Melnerovici Daniel, Stefanesti Argeș - 467 - 10,54 - A
        2. Ciky Cornel, Fagaras - 468 - 9,69 - AW
        3. Damian Ioana, Barlad - 476 - 10,96 - AF
        4. Silviu Niculae, București - 477 - 9,72 - AW
        5. Constantinescu Rares, Brăila - 482 - 10,96 - AJ
        6. Carjan Dumitru, București - 483 - 9,88 - AW
        7. Volosciuc Tiberiu, Vatra Dornei - 513 - 10,49 - A
        8. Badaluta Marian, Vatra Dornei - 516 - 10,89 - A
        9. Robu Mihai, Mogosesti - 517 - 10,87 - A
        10. Hanganu George, Focșani - 518 - 10,71 - A
        11. Pralea Constantin, Alba Iulia - 519 - 9,1 - AW
        12. Muscan Ioan, Sibiu - 537 - 9,12 - A
        13. Budescu Marian, Galați - 542 - 10,13 - A
        14. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea - 544 - 10,8 - A
        15. Movileanu Neculae, Brașov - 556 - 9,02 - A
        16. Mureșan Ioan, Galați - 569 - 10,6 - AW
        17. Visan Bogdan, Targoviște - 570 - 10,38 - A
        18. Banuta Dumitru, Ploiești - 579 - 10,05 - A
        19. Dumitrescu Sorin, Brașov - 587 - 9,29 - A
        20. Bodea Vasile, Panciu - 611 - 10,8 - A
        21. Mitrofan Petrica, Brașov - 627 - 8,33 - AW
        22. Stefan Alexandru, Iași - 647 - 10,63 - A
        23. Badulescu Rafael, Giurgiu - 654 - 10,25 - A
        24. Sava Sinel, Focșani - 667 - 9,07 - A
        25. Rus Nicolae, Oradea - 691 - 9,25 - A
        26. Zamfirache Ioan, Botoșani - 692 - 8,25 - AW
        27. Pascu Gabriel, Brăila - 700 - 10,4 - AW
        28. Fekete Istvan, Arad - 711 - 10,67 - A
        29. Chiriac Marius, Botoșani - 712 - 10,37 - A
        30. Dumitrache Gabriel, Giurgiu - 713 - 9,97 - A
        31. Oancea Vasile, Buzău - 726 - 8,67 - A
        32. Cojocaru Stefan, Suceava - 735 - 9,8 - AJ
        33. Neculai Radu, Focșani - 741 - 8,51 - A
        34. Vela Gabriel, Caransebeș - 760 - 9,77 - A
        35. Duman Iulian, Halaucesti - 771 - 9 - A
        36. Pralea Marius, Botoșani - 772 - 8,26 - A
        37. Sufletel Emil Sr, Alba Iulia - 781 - 7 - AW
        38. Wild Card 1, Romania - nou - -
        39. Wild Card 2, Romania - nou - -
        40. Wild Card 3, Romania - nou - -
        41. Malene Petru, Fagaras - 819 - 6,73 - A
        42. Darie Gabriel, Comănești - 833 - 6,75 - A
        43. Movileanu Adrian, Brașov - 852 - 5,86 - A
        44. Milos Gianni, Alexandria - 891 - 9,56 - A
        45. Tufa Gigi, Galați - 894 - 8,04 - A
        46. Hutanu Adrian, Slobozia - 914 - 7,14 - A
        47. Leteanu Marius, Bacău - 932 - 9,6 - A
        48. Kis Istvan, Brașov - 953 - 7 - A
        49. Marica Dan, Brașov - 965 - 9,67 - A
        50. Coclea Ionel, Brăila - 975 - 10,7 - A
        51. Sisca Nicusor, Comănești - 982 - 6,2 - AW
        52. Neagu Cristian, Slobozia - 995 - 6,43 - A
        53. Lupescu Nicolae, Reghin - 1027 - 8,4 - A
        54. Ciobica Teodora, Bacău - 1052 - 6,8 - AJF
        55. Moise Viorel, Brăila - 1053 - 6,52 - A
        56. Preda Sile, Focșani - 1207 - 9,33 - A
        57. Vasiloiu Mihai, Focșani - 1249 - 9 - A
        58. Restea Lucian Constantin, Fagaras - 1279 - 9,33 - A
        59. Pirlea Claudiu, Drobeta Tr Severin - 1464 - 8 - A
        60. Boaca Danut, Buzău - 1465 - 7,5 - A
        61. Moldovanu Dragos Stefan, Brașov - 1474 - 6 - A
        62. Baceanu Constantin, Buzău - 1524 - 10 - A
        63. Dinescu Rares, Curtea de Argeș - 1628 - 7,3 - A
        64. Socaci Marian, Brăila - 1635 - 6 - A
        -----------------------------------------
        Lista de asteptare:
        65. Lita Bogdan, Bacău - 1637 - 5,7 - A
        66. Saragea Dragos, Tecuci - 1640 - 5,67 - A
        67. Carata Catalin, Tulcea - 1698 - 6,5 - A
        68. Dobre Neculai, Focșani - 1700 - 6 - A
        69. Gaitan Marius, Brăila - 1819 - 9,6 - A
        70. Nastase Neculai, Focșani - 1855 - 5 - A
        71. Vantdevara Silviu, Galați - 2369 - 0 - A
        72. Stanculescu Marius, Buzău - 2427 - 4,8 - A
        73. Osman Metin, Tulcea - 2485 - 0 - A
        74. Popa Vicentiu, București - 2543 - 5 - A
        75. Ene Larisa, Brașov - 2751 - 0 - A
        76. Budulea Robin, București - 3225 - 0 - A
        77. Mihail Dragos, Constanța - 3632 - 0 - A
        78. Gherman Victor, Galați - nou - 0 - A
        79. Neculae Alexandru, Tulcea - nou - 0 - A
        80. Fedot Valentin, Tulcea - nou - 0 - A



        MT16=10,67

        MT64=8,72

        Wild Card 1 = Butacu Dan, Bacău - 2005 - 8 - A
        Wild Card 2 = Mihail Dragos, Brașov - nou - 0 - A
        Wild Card 3 = Ene Larisa, Brașov - 2751 - 0 A

        Clasament începători

        1. Constantinescu Rares - Brăila
        2. Baceanu Constantin - Buzău
        3 -- 4
        Bodea Vasile - Panciu
        Cojocaru Stefan - Suceava
        5 -- 8
        Silviu Niculae - București
        Volosciuc Tiberiu - Vatra Dornei
        Mihail Dragos - Brașov
        Damian Ioana - Barlad
        9 -- 16
        Visan Bogdan - Targoviște
        Hanganu George - Focșani
        Dumitrache Gabriel - Giurgiu
        Carjan Dumitru - București
        Stefan Alexandru - Iași
        Badaluta Marian - Vatra Dornei
        Kis Istvan - Brașov
        Hutanu Adrian - Slobozia
        17 -- 32
        Lazar Ionel - Pufesti
        Banuta Dumitru - Ploiești
        Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
        Melnerovici Daniel - Stefanesti Argeș
        Neculai Radu - Focșani
        Budescu Marian - Galați
        Movileanu Neculae - Brașov
        Vantdevara Silviu - Galați
        Dumitrescu Sorin - Brașov
        Vela Gabriel - Caransebeș
        Pirlea Claudiu - Drobeta Tr Severin
        Lupescu Nicolae - Reghin
        Mitrofan Petrica - Brașov
        Robu Mihai - Mogosesti
        Oancea Marian - Bacău
        Preda Sile - Focșani
        33 -- 49 1v gr.sup.
        Pralea Constantin - Alba Iulia
        Muscan Ioan - Sibiu
        Mureșan Ioan - Galați
        Badulescu Rafael - Giurgiu
        Sava Sinel - Focșani
        Rus Nicolae - Oradea
        Pascu Gabriel - Brăila
        Chiriac Marius - Botoșani
        Fekete Istvan - Arad
        Pralea Marius - Botoșani
        Malene Petru - Fagaras
        Marica Dan - Brașov
        Coclea Ionel - Brăila
        Restea Lucian Constantin - Fagaras
        Boaca Danut - Buzău
        Socaci Marian - Brăila
        Butacu Dan - Bacău
        50 -- 64 0v gr.sup.
        Ciky Cornel - Fagaras
        Zamfirache Ioan - Botoșani
        Darie Gabriel - Comănești
        Movileanu Adrian - Brașov
        Milos Gianni - Alexandria
        Tufa Gigi - Galați
        Leteanu Marius - Bacău
        Sisca Nicusor - Comănești
        Neagu Cristian - Slobozia
        Ciobica Teodora - Bacău
        Moise Viorel - Brăila
        Moldovanu Dragos Stefan - Brașov
        Gaitan Marius - Brăila
        Ene Larisa - Brașov
        Sufletel Emil Sr - Alba
        Ultima editare de marcelgiosan; 11.oct.2015, 12:22.
        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

        Comentariu


        • #5
          Preocupați pentru asigurarea unui Turneu Final la care, pe lângă cantitate (128 O + 128 A + 64 ? = 320 jucători, 40 de mese și 4 săli de sport) să primeze calitatea s-a hotărât modificarea repartizării jucătorilor amatori astfel:

          1. Open - neschimbat - Sala Polivalentă, B-dul Unirii, nr. 12, Focșani - echipată cu 16 mese și stand de vânzare echipamente tenis de masă. în spatele sălii polivalente există parcare și se va servi masa la terasa din incinta sălii.
          2. Avansați - Liceul nr. 1 "Edmond Nicolau", B-dul 1 Decembrie 1918, nr. 10, Focșani - 2 săli de sport identice, aflate la 5 m una de alta, fiecare echipată cu 8 mese și stand de vânzare echipamente tenis de masă. în curtea liceului există parcare și se vor amenaja aproximativ 50 locuri pentru servirea mesei.
          3. începători - Școala gimnazială "Ion Basgan", str. Mare a Unirii, nr. 64, Focșani - sală de sport tip "N4houses" echipată cu 8 mese. Există o parcare (nu foarte mare) între blocurile din spatele școlii și se vor amenaja aproximativ 20 locuri pentru servirea mesei.

          Motivele acestei modificări de ultimă oră sunt:
          - echilibrarea numărului de jucători amatori funcție de suprafața de joc: (Avansați - aprox. 1000 mp, începători - aprox. 800 mp);
          - echilibrarea numărului de locuri de parcare funcție de numărul de jucători (la Scoala Ion Basgan nu exista parcare dedicată, fiecare se descurcă cum poate pe străzile limitrofe și în parcarea dintre blocuri);
          - posibilitatea amenajării unor spații adecvate pentru servirea mesei funcție de numărul de jucători.

          Se asigură pentru toți cei 320 de jucători o sticlă de apă plată de 2 l și masa de prânz.

          Premiile turneului la toate cele 3 categorii sunt următoarele:
          Locul I: Cupă + medalie + diplomă + lemn Butterfly + tricou Butterfly;
          Locul II: Cupă + medalie + diplomă + șort Butterfly + tricou Butterfly;
          Locurile III: Cupă + medalie + diplomă + soluție de curățat Butterfly + tricou Butterfly;
          Locurile V - VIII: Medalie + diplomă + tricou Butterfly.

          ?n plus, Casa Panciu - va premia toți câștigătorii cu produse specifice.

          Casa Panciu - Energie din munții Vrancei!


          www.casapanciu.ro





          CAZARE:

          1.Hotel Pandora Sport http://pandorasport.ro/
          2.Pensiunea Monte Carlo - 100 ron camera dubla cu mic dejun inclus(specificati pentru turneul de tenis de masă) - 0730. 098 .312
          http://www.montecarlodiverti.ro/caza...nte-carlo.html
          3. Hotel Vrancea http://www.hotel-vrancea.ro/
          4. Hotel Unirea http://www.hotelunireafocsani.ro/
          5. Pensiunea Dana http://www.pensiunidana.ro/

          6. Hotel RIX http://rixrooms.ro/
          7. Pensiunea Sara http://pensiuneasara.eu/

          Pentru detalii despre situatia concreta a conditiilor oferite de pensiuni (de multe ori pozele de pe site nu arata exact realitatea) la cazare va rog sa ma contactati. 0760541264 Costin
          De asemenea ma pot deplasa si negocia la fata locului preturi mai bune decat cele afisate pe site.
          Ultima editare de Corcoz Costin; 30.sep.2015, 18:06.

          Comentariu


          • #6
            Din Reghin la OPEN: Zidar Victor
            Amator- Avansat :Kantor Imre-Zoltan

            Comentariu


            • #7
              Pralea Constantin-Alba Iulia-amatori-incepatori.

              Comentariu


              • #8
                Este prima dată când ma înscriu la un concurs fără a fi sigur ACUM daca ajung , doar vreau sa prin loc la acest regal al tenisului de masă.Din Craiova Răducan Bogdan la Open.Eventuala retragere o voi anunta cu cel putin 4 zile inainte in asa fel sa nu incurc pe nimeni.

                Comentariu


                • #9
                  Brașov

                  Vladoiu Gelu...open
                  Ene Larisa...incepatori (nou)

                  ....si pentru cine nu o cunoaste )) atasez o poza mai jos. Ma gandesc la dl.Dinicescu, care calculeaza cu cine ma prezint ))

                  Hobby: Motoare si ski !
                  http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                  Comentariu


                  • #10
                    Bularda Iulian,Calin Mihai, David Dorin din Barlad la open si Damian Ioana la Avansati
                    Dumbrava Daniel,Pizlaru Ionel din Focșani la open
                    Ultima editare de Corcoz Costin; 08.sep.2015, 19:19.

                    Comentariu


                    • #11
                      Gogu Gabriel, Cluj Napoca, Open

                      Comentariu


                      • #12
                        Roman Iulian...Bv...open
                        Hobby: Motoare si ski !
                        http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                        Comentariu


                        • #13
                          Din Campina la open : GRIGORE ALEXANDRU

                          Comentariu


                          • #14
                            Din Roman, la OPEN, Coroiu Andrei Cătălin. Multumesc!

                            Comentariu


                            • #15
                              Postat în original de GeluBv Vezi post
                              Brașov

                              Vladoiu Gelu...open
                              Ene Larisa...incepatori (nou)

                              ....si pentru cine nu o cunoaste )) atasez o poza mai jos. Ma gandesc la dl.Dinicescu, care calculeaza cu cine ma prezint ))

                              Domnul Dinicescu sigur mai doreste si alte fotografii Gelu.Asa ca te rugam mai ataseaza si alte fotografii hahaha.

                              Comentariu


                              • #16
                                Din Oravita la Avansați:Lungu Marius, Vereș Francisc, Cioveie Marian. La Open urm: Put Gabriel, Creinicean Liviu, Ciublea Vichente, Murgu Ioan.

                                Comentariu


                                • #17
                                  Miloș Cristian - Alexandria - începatori

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Mocean Dan-Cluj-Open

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      carjan dumitru bucuresti incepatori

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Rares Constantinescu din Brăila la incepatori

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Miloș Gianni - Alexandria - începători

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Se inscriu, cu deosebita placere, Bogza Dragos, Dragan Petru Ioan si Stefan Alexandru, toti din Iași, la avansati.
                                            Mult succes organizatorilor si tuturor participantilor!

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Spoiala Cristinel si Sava Sinel din Focșani la Avansati.

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Govoreanu Florin din Cisnadie-Open

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Panait Adrian-Brăila-incepatori

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X