Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Concurs intre medici?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Re: Concurs intre medici?

    Gata, a trecut si concursul de la Moreni (multumiri organizatorilor pt efort si felicitari lui Enciu pt rezultat) si am mai vorbit cate ceva despre concursul asta si cu dr. Stoica, desi eram cam inghesuiti cu partidele de prin diverse grupe. Se pare ca lista incepoe sa prinda contur din ce in ce mai mult, mai ales ca am inteles ca mai exista o serie de colegi mai timizi care deocamdata se uita si tac...
    Din discutiile pe care le-am avut acolo, pe cale bucala, a mai aparut o idee: sa se organizeze, in paralel, si un concurs intre ceilalti reprezentanti ai sectorului medical. Cred ca este posibil si sper sa nu se complice excesiv lucrurile in acest mod. Dimpotriva, sper ca in acest fel sa se atenueze eventualele idei de "casta" de care suntem acuzati si niste meciuri demonstrative dupa concurs (ma ofer sa joc si eu, indiferent pe ce pozitie termin) ar fi binevenite, daca nu cumva protocolul de dupa concurs ne va permite
    Alte pareri? Alte inscrieri?
    Iulian Toma

    Comentariu


    • #77
      Re: Concurs intre medici?

      Sa inteleg ca vor fi doua concursuri paralele:
      1.Turneu numai intre medici.
      2.Turneu in cadrul sectorului medical.
      Sper sa rezistam la cele 2 concursuri paralele urmate de protocolul binemeritat.Cel mai in masura sa organizeze cum trebuie,cum se cuvine acest turneu "complex" este d-nul PAUL DRAGOMIR.Cand,cum ii dam cuvantul viitorului organizator sa se pronunte,dar sa nu uite si de momentele de ....dupa.
      Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
      Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

      Comentariu


      • #78
        Re: Concurs intre medici?

        DOMNULE PAULICA,concret cand v-ati gandit sa-l organizati si in ce conditii?Oricum cred ca dupa Sarbatorile Pascale.
        Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
        Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

        Comentariu


        • #79
          Re: Concurs intre medici?

          Deci, pana la urma, noi, saracii pui de cuc, ne-am gasit locul pt concurs... si ce mai loc...
          Acum, haideti sa ne apucam de inscrieri, sa vedem pe cine contam in mod concret. Vineri trec si eu pe la Galați (cum sa las eu bunatate de scrumbie in farfurie? ) si mai vorbim pe cale bucala. Reusim sa incropim niscaiva liste pana atunci? Si in ce perioada ne putem aduna? Facem un mic efort, de acord? Macar pentru scrumbii
          Iulian Toma

          Comentariu


          • #80
            Re: Concurs intre medici?

            La Multi Ani !

            Comentariu


            • #81
              Re: Concurs intre medici?

              Postat în original de dr.Toma
              NU vad de ce nu, mai ales ca pana acum nu am vazut alte reactii la aceasta propunere. Credeam ca sunt mai multi doctori pe lista asta (dr.Neubauer nu se pune ) Cred ca e mai bine sa pun lista aici, sa fie pe prima pagina:
              1. Ciobanu Gabriel- Vatra Dornei
              2. Dragomir Paul- Galați
              3. Toma Iulian- Brăila
              4. (petrupeiovTM)- Timișoara
              5. Gogot Mugur- Galați
              Sper ca lista asta sa creaaaaaaasca...
              Din Iași: dr. Sacagiu Radu
              Blade: Timo Boll Spirit
              Fh:Tibhar Genius 2.0
              Bh:Tibhar Genius 2.0
              materiale pentru tenis de masa: http://www.ttsport.ro/

              Comentariu


              • #82
                Re: Concurs intre medici?

                asistentii medicali sunt admisi?
                Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

                Comentariu


                • #83
                  Re: Concurs intre medici?

                  Un mic anunt: am vorbit cu dl. Paul Dragomir, este de acord sa organizam concursul pt medici la sala sa din Galați, unde s-au intamplat atatea lucruri greu de uitat Ramane sa stabilim si data, evident.
                  Tot in urma discutiei avute, am decis ca, daca este posibil, sa organizam in paralel si un concurs pt ceilalti din domeniul medical. Ulterior, o serie de meciuri intre primiii clasati sau pur si simplu intre cine vrea (ma ofer sa joc, fara probleme, cu placere, cu oricine doreste) cred ca ar fi binevenite.
                  Deci, lucrurile incep sa se apropie de partea concreta, maine ma apuc sa reactualizez lista cu doctori si poate reusim sa completam si lista cu ceilalti jucatori din domeniul medical (sper sa existe). Propuneri pt o data conccreta, agreata de majoritatea potentialilor jucatori? Astept...
                  Iulian Toma

                  Comentariu


                  • #84
                    Re: Concurs intre medici?

                    Propun data de 09-MAI-2009 sau 06-IUNIE-2009.Asta si in functie de numarul jucatorilor care se inscriu.
                    Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                    Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                    Comentariu


                    • #85
                      Re: Concurs intre medici?

                      Este o vorba: boala lunga este moarte sigura
                      Eu propun data de 9 mai, daca nu apar alte probleme. As fi bucuros daca si ceilalti potential interesati ar incerca sa dea un raspuns, pt feed-back. Voi incerca sa utilizez si numerele de telefon pe care le mai am si sper ca pana la urma va iesi ceva frumos, ca de obicei la Galați...
                      Deci, de acord cu data aceasta si cu organizarea in paralel a unui concurs pt ceilalti din domeniul sanitar? Bolnavii, in pijamale sau fara, nu se pun. Nici cei care sar gardul de la psihiatrie
                      PS- Dl. Dragomir, se poate asa? Daca nu, spuneti-ne, sa vedem ce se poate schimba...
                      Iulian Toma

                      Comentariu


                      • #86
                        Re: Concurs intre medici?

                        Hehe, chindie mare sa fie!
                        Subscriu la data de 6 iunie... si din cauza ca pe 9 mai nu voi fi in tara!
                        DHS Hurricane King
                        XIOM Vega Pro 2.0
                        XIOM Vega Pro 2.0

                        Comentariu


                        • #87
                          Re: Concurs intre medici?

                          Imi incurca putin programul, dar nu cred ca lipsesc (ar fi si culmea...) Ceilalti potentiali jucatori, nu aveti nimic de spus? Incerc sa iau legatura cu cat mai multi dintre cei care si-au manifestat deja interesul, dar ma asteptam la ceva mai multa actiune, sincer...
                          PS- Pt dl Dragomir: LA MULTI ANI cu anticipare
                          Iulian Toma

                          Comentariu


                          • #88
                            Re: Concurs intre medici?

                            Eu sunt de acord cu data de 06-iunie 2009 mai ales ca este o ZI MARE si pentru organizator si avem motiv s-o facem si mai "lata".Ar mai fi si timp suficient pentru inscrierea si altor potentiali jucatori din domeniul sanitar.Ce ziceti d-le MARE SEF,ramane DEFINITIVA si IREVOCABILA data de mai sus?.(Are timp si pestele sa depuna icre,sa se inmulteasca ,sa creasca ,noi sa ne revenim dupa SARBATORILE PASCALE,etc.)
                            Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                            Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                            Comentariu


                            • #89
                              Re: Concurs intre medici?

                              Deci, se pare ca locul si data au fost deja stabilite.
                              Acum, as ruga pe toti cei care cunosc medici cu placerea de a juca tenis de masă si cu timp si disponibilitate de a participa sa faca valuri mari care sa-i clinteasca pe cat mai multi spre Dunarea de Jos
                              Ramane stabilit sa se faca pe 2 grupe, pt doctori si pt ceilalti din domeniul sanitar? Daca da, sper sa avem o atmosfera similara cu celelalte concursuri organizate la Galați (cine a mai fost pe aici stie la ce ma refer si intelege de ce unul care a participat odata la un concurs aici tot ar vrea sa mai vina...)
                              Haideti sa ne apucam, sa pregatim listele cu participanti. Maine sunt de garda, sper sa-mi permita programul sa revad putin listele si sa le completam cu cat mai multi.
                              Iulian Toma

                              Comentariu


                              • #90
                                Re: Concurs intre medici?

                                Poate ar fi bine sa-i dati un telefon si lui Filo,parintele miscarii Amatur si proprietarul site-ului Amatur.
                                In caz ca nu stiati,este medic stomatolog.Ii gasiti nr de telefon pe site
                                of all the things i lost i miss my mind the most

                                Comentariu


                                • #91
                                  Re: Concurs intre medici?

                                  DACA CONCURSUL E PE 9 MAI POT SA-MI INSCRIU SI EU "ELEVUL" DINU GHEORGHE ALIAS GICA SANITARUL? DACA E PE 6 IUNIE E CAM DIFICIL CA LA ACEASTA DATA AVEM ULTIMA ETAPA DE DIVIZIE,DAR DACA RAMANE BATUTA IN CUIE DATA DE 6 IUNIE EU,LA DORINTA LUI DE A JUCA LA ACEST CONCURS I-MI DAU ACCEPTUL SA LIPSEASCA DE LA ETAPA(CARE PTR. NOI E O SIMPLA EXCURSIE).ACUM DEPINDE DE DUMNEAVOASTRA DOMNILOR DACA IL DORITI LA ACEST CONCURS.
                                  TOATE CELE BUNE!!!!!!

                                  Comentariu


                                  • #92
                                    Re: Concurs intre medici?

                                    Oricum, ne vom intalni si la Reghin, sper sa avem ocazia sa discutam concret. Se apropie termenul-limita...
                                    Voi pune o lista cu jucatorii inscrisi dupa ce voi avea confirmari (cat mai multe, sper) la concursul de la Reghin. Ramane stabilit cu 2 grupe (medici, respectiv ceilalti jucatori din domaniul sanitar) la Galați, sambata 6 iunie? Si niste meciuri intre grupe, care vrea si mai poate? Si dupa aia... ceva buuun?...
                                    Iulian Toma

                                    Comentariu


                                    • #93
                                      Re: Concurs intre medici?

                                      animatoare aduc eu....stiu cateva paciente de la geriatrie.....
                                      Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

                                      Comentariu


                                      • #94
                                        Re: Concurs intre medici?

                                        Pot participa si eu ?
                                        Sunt medic in domeniul IT .. Se pune ) ?
                                        Blade : TIBHAR Vladimir Samsonov Alpha FL
                                        FH : Butterfly Tenergy 05
                                        BH : XIOM Vega Pro

                                        Comentariu


                                        • #95
                                          Re: Concurs intre medici?

                                          Discutiile de la Reghin au fost fructuoase, concursul ok, gazdele la inaltime...
                                          Cat despre medici, ramane cum am stabilit, pe 6 iunie, la Galați. Ora prezenta ma impiedica sa mai pun acum si liste, promit sa revin maine la o ora mai omeneasca. Vor fi destui inscrisi, va asigur
                                          Iulian Toma

                                          Comentariu


                                          • #96
                                            Re: Concurs intre medici?

                                            Mea culpa, am lasat putin in paragina subiectul asta pe forum (probabil ca protocolul de la Reghin a fost de vina? )
                                            Dupa concursul de ieri de la Galați apar cu mult asteptata lista preliminara, pe care o adaug si in primul mesaj de pe topic, pentru a fi cat mai vizibila. Rog confirmari de participare si, sper eu, completari (cat mai multe )
                                            Doctori:
                                            1. Ciobanu Gabriel Vatra Dornei
                                            2. Dragomir Paul Galați
                                            3. Toma Iulian Brăila
                                            4. Peiov Petru Timișoara
                                            5. Gogot Mugur Galați
                                            6. Stolearenco Igor Galați
                                            7. Vulpe Gheorghe Brăila
                                            8. Szocs Reka TgMureș
                                            9. Ene Costica Brăila
                                            10. Ursulean Vasile Straja (sigur este veterinar?)
                                            11. Sacagiu Radu Iași
                                            12. Iurco Nicolae Reghin
                                            13. Stoica Dan? București?
                                            Asistenti & Co
                                            1. Durdun George București
                                            2. Dinu Gheorghe București
                                            3. Norocel? Galați
                                            4. Subcinski Alexandru- Suceava
                                            Iulian Toma

                                            Comentariu


                                            • #97
                                              Re: Concurs intre medici?

                                              Din cate cunosc,URSULEAN VASILE din Straja NU lucreaza in sectorul medical.
                                              Din SUCEAVA , va rog sa-l inscrieti si pe SUBCINSKI ALEXANDRU asistent medical radiologie.Mi-a spus ca va face tot posibilul sa ne onoreze cu prezenta sa la Galați.
                                              Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                                              Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                                              Comentariu


                                              • #98
                                                Re: Concurs intre medici?

                                                rezerv 2 locuri radiate pe podium.pentru mine si ,d-nul SUBCINSKI ALEXANDRU.ceilalti vor sta in pozitie de hirtz in fata noastra
                                                Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

                                                Comentariu


                                                • #99
                                                  Re: Concurs intre medici?

                                                  Acest concurs intre medici, cum o sa fie clasificat in amatur?
                                                  A, B sau ... C+?
                                                  blade - JOO SE HYUK
                                                  rubbers - XIOM VEGA PRO & long pimples frictionless

                                                  Comentariu


                                                  • Re: Concurs intre medici?

                                                    in membrana,citoplasma si nucleu.
                                                    Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X