Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A "Cupa Cetății Neamțului", Târgu Neamț - 09.04.2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Multumim pentru aprecieri!

    Comentariu


    • Postat în original de Catalin Faraon Vezi post
      Multumim pentru aprecieri!
      Le meritati din plin! Sigur, totdeauna e loc de si mai bine, dar eu pot sa spun ca m-am simtit foarte bine, ca m-am bucurat de ospitalitate si ca am ramas cu acel sentiment de a reveni cu placere si altadata. Felicitari!
      Nittaku Acoustic
      FH - Xiom Omega V Tour
      BH - Xiom Omega V Tour

      Comentariu


      • Felicitari, Targu Neamț! (incluzandu-i pe toti cei implicati in organizare.) Si multumiri pt. efortul depus. Felicitari si merituosilor castigatori.
        (La avansati felicitari speciale reprezentantului talentatilor frati bacauani Valeanu, precum si celor care-l pregatesc/sustin, si nu ne pare rau ca el ne-a oprit in drumul spre a aduce o cupa la Bradesti/Ciuc).
        Si cum se apropie ziua Humorului, Va uram traditionalul Hai ai nostri!
        FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
        Tel : 0742 257 995

        Comentariu


        • Romascanii va multumesc pentru ospitalitate, ingaduinta si conditiile minunate in care s-a desfasurat prima editie a acestui turneu ( speram si noi, si ceilalti ca va deveni traditie ). Felicitari !
          TRUST NO ONE !

          Comentariu


          • un turneu aproape perfect ca si organizare (mai ales ca a fost prima editie)... o sa revin cu placere, felicitari
            JOOLA Zelebro
            FH Joola Rhyzer Pro 45
            BH Joola Rhyzer Pro 45

            Comentariu


            • Targu Neamț mi-e foarte apropiat de suflet și oricând am ocazia e o încantare să-l vizitez și să-mi revăd prietenii. Felicitări și mulțumiri dlui prof. Pintrijel și echipei sale, felicitări și mulțumiri dliu Cozma Cătălin pentru efortul depus la organizare, precum și la promovarea acestui sport în zona noastră.

              Felicitări tuturor participanților și câștigătorilor, felicitări concitadinilor mei ieșeni! Multe mulțumiri partenerilor mei de joc, a fost o reală plăcere și cea mai buna performanță: 4 seturi câștigate la Open, adică 1,(3) victorii
              TB ZLF & T05/T05FX

              Comentariu


              • Bravo...Comănești -incepe sa se vada implicarea profesorulu pentru tenisul de masa din zona,prin talentul sau si prin timpul dedicat elevilor si colegilor de antrenament.BRAVO....

                Comentariu


                • Un turneu excelent.....din toate punctele de vedere, organizatorii foarte implicati, voi reveni cu placere la Tg Neamț
                  Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
                  BH : Tenergy 05Fx
                  FH : Tenergy 05Fx

                  Comentariu


                  • A fost unul din cele mai frumoase turnee! Bravo!

                    Comentariu


                    • Postat în original de mariusbt Vezi post
                      Pt. ÎNCEPĂTORI

                      Pralea Horia Șerban - Botoșani
                      Pralea Gianina - Botoșani

                      Multumesc !

                      - - - Actualizat - - -

                      Felicitări organizatorilor pentru inscrierea Tg. Neamț pe harta Amatur și ,ca o recomandare , NU RATAȚI ACEST TURNEU .

                      Succese !
                      Mă bucur că am anticipat corect .
                      Felicitări tuturor celor implicați în apariția acestui turneu și mă refer la "echipa" din Tg.Neamț !

                      Comentariu


                      • Felicitari Florin Grapina ! Felicitari celor care s-au ocupat de organizare .Aveti toate aprecierile participantilor, asa ca ,asteptam editia 2-a.

                        Comentariu


                        • Multumim pentru aprecieri, va mai asteptam cu drag !

                          - - - Actualizat - - -

                          Multumim, frumos, va mai asteptam !

                          - - - Actualizat - - -

                          Multumim, va mai asteptam !

                          Comentariu


                          • Buna ziua, era frumos sa fi postat video si finala de la incepatori si ei tot Finala au jucat Grapina si Bubulac....
                            Primorac carbon tamca 5000 / Sardius tamca 5000
                            fh tenergy 05
                            bh rakza 7 soft

                            Comentariu


                            • Felicitari organizatorilor! Un concurs frumos, reusit.
                              Valcu Alin

                              Comentariu


                              • Un turneu foarte reusit, felicitari organizatorilor.Cu siguranta vom reveni cu placere. Echipa din Bacău.

                                Comentariu


                                • Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN1181.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	84,9 KB 
ID:	775053
                                  Blade: TSP Balsa 8.5 Top Speed​ //Re-Impact Medusa// Gergely Carbon​​
                                  FH: Yasaka Rakza 7 soft // Yasaka Rakza 7 soft // Tenergy 05
                                  BH:HALLMARK Power Spin // R.I.T.C.802-40 // Tenergy 05

                                  Comentariu


                                  • Multumim frumos, va mai asteptam cu drag ! !

                                    - - - Actualizat - - -

                                    Multumim pentru aprecieri, va asteptam la cea de a doua editie !

                                    - - - Actualizat - - -

                                    Postat în original de lalex Vezi post
                                    felicit organizatori acestui concurs,gazde foarte primitoare, si la mai multe concursuri organizate,
                                    Multumim, frumos, va asteptam oricand cu drag !

                                    Comentariu




                                    • - - - Actualizat - - -

                                      Comentariu

                                      Who has read this thread:
                                      Procesare...
                                      X