Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B "Magic Night", Brăila - Sâmbătă 16 Iulie 2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    încă nu este 100% sigur, dar sper sa vin și eu. Deci:
    TOMA IULIAN , Brăila

    Trimis de pe al meu SM-A510F folosind Tapatalk
    Iulian Toma

    Comentariu


    • #27
      Mureșan Ioan,Galați!

      Comentariu


      • #28
        Toader nicolae -Tulcea

        Comentariu


        • #29
          Postat în original de noniro Vezi post
          Mocanu Ionut -amatori,multumesc!
          Ionut, sigur nu vrei la Open ?

          Comentariu


          • #30
            Peiu cosmin - babadag
            samoila ion - babadag

            Comentariu


            • #31
              Nu ma deranjeaza deloc sper sa fiu acolo la un A,dar din obisnuinta am specificat :0

              Comentariu


              • #32
                Se retrage Dochita Mircea, Brăila

                Comentariu


                • #33
                  Se retrage Morun Marian.
                  Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                  Comentariu


                  • #34
                    Se retrage Cojocaru Mitica si Toma Andrei.
                    Intra pe lista principala jucatorii:Vlase Gheorghe si Ceacarescu Cristian!

                    Comentariu


                    • #35
                      Ma trec si eu pe lista de asteptare - Roscan Nicusor , Brăila. Numai maine nu-i poimaine. . Rog anuntati care va fi schema finala de joc (adica nr final de participanti admisi).

                      Comentariu


                      • #36
                        Se retrage Toader Nicolae- Tulcea

                        Comentariu


                        • #37
                          Din păcate sala nu ne permite sa mărim numărul de participanți.vineri seara revenim cu lista completa si cu orele de începere.Pentru fluidizarea turneului,16 jucatori încep turneul la ora 9 si ceilalți 16 la ora 10.30.

                          Comentariu


                          • #38
                            Se retrage Giol Mihai din Brăila si intra pe lista principala Toma Iulian,tot din Brăila.

                            Comentariu


                            • #39
                              Se retrage Crețu Marian - Brăila, intră pe listă Mureșan Ioan - Galați.
                              Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                              Comentariu


                              • #40
                                Arion Costel - Mărășești. .. Poate prind loc!
                                Bl: Primorac off+
                                fh: Tibhar evolution MX-P
                                bh: Tibhar evolution MX-P

                                Comentariu


                                • #41
                                  Ultima retragere: Vineri 15.07.2016, ora 18,00 fix.

                                  Grupele se vor posta la ora 18,15 pentru a putea încerca o eșalonare a programului zilei de m?ine, astfel:

                                  08,00 - 09,00 înscrieri + încălzire (Runda I);
                                  09,15 - 10,45 Grupe inferioare (1, 2, 3, 4);
                                  10,30 - 11,00 înscrieri + încălzire (Runda II);
                                  11,00 - 12,30 Grupe inferioare (5, 6, 7, ;
                                  12,30 - 13,00 Pauză de prânz (mici și bere - se comandă dimineața la Selgros);
                                  13,00 - 14,30 Grupe superioare Open;
                                  14,30 - 16,00 Grupe superioare Amatori;
                                  16,00 - 16,30 Pauză condes + răcoritoare;
                                  16,30 - 18,00 Eliminatorii Open + Avansați;
                                  18,00 - 18,30 Finală Amatori;
                                  18,30 - 19,00 Finală Open.

                                  Postarea grupelor inferioare din această seară are scopul de a degaja atmosfera la sală (împreună cu amenajarea unui loc de răcorire afară), astfel încât turneul să înceapă cu doar 16 jucători, ceilalți 16 urmând să ajungă la sală după ora 10,00 (excepție musafirii de la Constanța, Tulcea, Galați și Slobozia care datorită cuplajului la transport vor fi nevoiți să vină de dimineață).
                                  Cu speranța că programul anunțat va asigura un minim de confort oaspeților de m?ine vă dorim drum bun și o sâmbătă relaxantă.
                                  Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    Deci, dk se întâmplă sa intarziem de la Cta, ne puneți în runda a doua?

                                    Trimis de pe al meu D2303 folosind Tapatalk

                                    Comentariu


                                    • #43
                                      Postat în original de Ana Anna Vezi post
                                      Deci, dacă se întâmplă să ?nt?rziem de la Constanța, ne puneți în runda a doua?
                                      Nu! Runda 1 ?nseamnă grupele 1-4 și Runda 2 ?nseamnă grupele 5-8, oricare va fi componența lor.
                                      ?n principiu răgazul de a veni după ora 10,00 se adresează jucătorilor locali care nu sunt dependenți de transport.
                                      ?n particular, orice ?nt?rziere anunțată telefonic organizatorilor va fi tratată cu înțelegere și deferență.
                                      Punctual, la o simulare rapidă se pare că veți fi în grupa a 6-a, ceea ce presupune prezența la sală în intervalul 10,30 - 11,00.
                                      Certitudinea grupelor o vom avea la ora 18,15. Mulțumim pentru înțelegere!
                                      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                      Comentariu


                                      • #44
                                        Postat în original de marcelgiosan Vezi post
                                        Nu! Runda 1 ?nseamnă grupele 1-4 și Runda 2 ?nseamnă grupele 5-8, oricare vor fi ele.
                                        ?n principiu răgazul de a veni după ora 10,00 se adresează jucătorilor locali care nu sunt dependenți de transport.
                                        ?n particular, orice ?nt?rziere anunțată telefonic organizatorilor va fi tratată cu înțelegere și deferență.
                                        Punctual, la o simulare rapidă se pare că veți fi în grupa a 6-a, ceea ce presupune prezența la sală în intervalul 10,30 - 11,00.
                                        Certitudinea grupelor o vom avea la ora 18,15. Mulțumim pentru înțelegere!
                                        Mulțumesc frumos, desigur ne străduim sa ajungem la 9. O zi frumoasa!

                                        Trimis de pe al meu D2303 folosind Tapatalk

                                        Comentariu


                                        • #45
                                          cu parere de rau Bejan Alexandru tecuci se retrage

                                          Comentariu


                                          • #46
                                            Stop retrageri!

                                            Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                            Comentariu


                                            • #47
                                              Având în vedere că în urma ultimei retrageri doar unul dintre cei doi amaturiști din Babadag a intrat pe lista principală, aceștia renunță în favoarea Dl. Roșcan Nicușor aflat imediat după ei pe lista de așteptare.
                                              Așadar se retrag: Peiu Cosmin și Samoilă Ion din Babadag.
                                              Ne vedem la Valurile Dunării când veți fi primii înscriși la turneu.
                                              Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                              Comentariu


                                              • #48
                                                Listă finală înscrieri by MP

                                                Inscrieri Open + Amatori - on 15.07.2016 at 18:26:22

                                                1. Enciu Alexandru, Slobozia, 6 - 34,69 - OL
                                                2. Neagu Mircea, Constanța, 8 - 31,65 - O
                                                3. Ion Marius, Brăila, 11 - 31,27 - O
                                                4. Wischegg Robert, Galați, 21 - 28,25 - O
                                                5. Ceacarescu Cristian, Slobozia, 41 - 26,34 - OL
                                                6. Toma Iulian, Brăila, 67 - 25,53 - OW
                                                7. Vlase Gheorghe, Slobozia, 64 - 24 - O
                                                8. Teodorescu Sandica, Ramnicu Sarat, 487 - 21,5 - O
                                                9. Amzu Alexandru, Constanța, 666 - 17,6 - AJ
                                                10. Gaitan Tiberiu, Brăila, 147 - 17,57 - AW
                                                11. Dobrila Petru, Brăila, 546 - 15,7 - AW
                                                12. Tofan Marius, Constanța, 589 - 14,79 - AJ
                                                13. Gherasim Iulian, Tulcea, 362 - 13,83 - A
                                                14. Sandu Mihai, Brăila, 623 - 13,6 - A
                                                15. Manu Daniel, Constanța, 774 - 13,3 - AJ
                                                16. Roscan Nicusor, Brăila, 678 - 12,9 - A
                                                17. Giosan Marcel, Galați, 383 - 12,67 - A
                                                18. Mocanu Ionut, Galați, 1134 - 12,13 - A
                                                19. Luca Octavian, Tulcea, 539 - 11,97 - A
                                                20. Panait Adrian, Brăila, 405 - 11,91 - AW
                                                21. Serban Mihai, Brăila, 1346 - 11,75 - A
                                                22. Coclea Ionel, Brăila, 485 - 10,7 - A
                                                23. Pavel Nicolae, Brăila, 900 - 10,31 - A
                                                24. Mureșan Ioan, Galați, 585 - 10,16 - AW
                                                25. Dimache Maria, Brăila, 1137 - 9,44 - AF
                                                26. Stoian Nicolae, Brăila, 1067 - 9,25 - A
                                                27. Isaic Radu, Bacău, 849 - 7,94 - A
                                                28. Apostu Ionel, Brăila, 1078 - 7,25 - A
                                                29. Moise Viorel, Brăila, 762 - 6,89 - AW
                                                30. Socaci Marian, Brăila, 1301 - 6,69 - A
                                                31. Rosoga Ana, Constanța, 912 - 6,34 - AF
                                                32. Marin Cristi, Brăila, 2291 - 2,75 - A
                                                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                                Comentariu


                                                • #49
                                                  Grupe inferioare Open + Amatori
                                                  1 Enciu Alexandru Roscan Nicusor Giosan Marcel Marin Cristi
                                                  2 Neagu Mircea Sandu Mihai Mocanu Ionut Moise Viorel
                                                  3 Ion Marius Manu Daniel Luca Octavian Socaci Marian
                                                  4 Wischegg Robert Gherasim Iulian Panait Adrian Stoian Nicolae
                                                  5 Ceacarescu Cristian Tofan Marius Serban Mihai Apostu Ionel
                                                  6 Toma Iulian Dobrila Petru Mureșan Ioan Isaic Radu
                                                  7 Vlase Gheorghe Gaitan Tiberiu Coclea Ionel Rosoga Ana
                                                  8 Teodorescu Sandica Amzu Alexandru Pavel Nicolae Dimache Maria
                                                  Grupele 1, 2, 3 și 4 încep concursul la ora 09,15;

                                                  Grupele 5, 6, 7 și 8 încep concursul la ora 10,30.
                                                  Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                                  Comentariu


                                                  • #50
                                                    Magic Morning

                                                    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X