Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B "Magic Night", Brăila - Sâmbătă 16 Iulie 2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Runda 1

    Grupe inferioare Open + Amatori

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ENCIU ALEXANDRU SLOBOZIA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 ROSCAN NICUSOR Brăila
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 GIOSAN MARCEL Galați
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4 MARIN CRISTI Brăila
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 NEAGU MIRCEA CONSTANTA
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 SANDU MIHAI Brăila
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    3 MOCANU IONUT Galați
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    4 MOISE VIOREL Brăila
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5
    6
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ION MARIUS Brăila
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    1
    2 MANU DANIEL CONSTANTA
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    3 LUCA OCTAVIAN TULCEA
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    4 SOCACI MARIAN Brăila
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    5
    6
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 WISCHEGG ROBERT Galați
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 GHERASIM IULIAN TULCEA
    2-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    3 PANAIT ADRIAN Brăila
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    4 STOIAN NICOLAE Brăila
    1-3
    1-3
    3-2
    1
    5
    6
    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

    Comentariu


    • #52
      Runda 2

      Grupe inferioare Open + Amatori

      Gr.inferioara nr. 5
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 CEACARESCU CRISTIAN SLOBOZIA
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      1
      2 TOFAN MARIUS CONSTANTA
      1-3
      3-2
      3-2
      2
      2
      3 SERBAN MIHAI Brăila
      0-3
      2-3
      1-3
      0
      4 APOSTU IONEL Brăila
      0-3
      2-3
      3-1
      1
      5
      6
      Gr.inferioara nr. 6
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 TOMA IULIAN Brăila
      1-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      2 DOBRILA PETRU Brăila
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      1
      3 MURESAN IOAN Galați
      0-3
      0-3
      3-0
      1
      4 ISAIC RADU BACAU
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      5
      6
      Gr.inferioara nr. 7
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 VLASE GHEORGHE SLOBOZIA
      3-2
      3-0
      3-0
      3
      1
      2 GAITAN TIBERIU Brăila
      2-3
      0-3
      3-2
      1
      3 COCLEA IONEL Brăila
      0-3
      3-0
      3-2
      2
      2
      4 ROSOGA ANA CONSTANTA
      0-3
      2-3
      2-3
      0
      5
      6

      Gr.inferioara nr. 8
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 TEODORESCU SANDICA RAMNICU SARAT
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      1
      2 AMZU ALEXANDRU CONSTANTA
      0-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      3 PAVEL NICOLAE Brăila
      0-3
      0-3
      3-0
      1
      4 DIMACHE MARIA Brăila
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      5
      6
      Ultima editare de marcelgiosan; 16.iul.2016, 12:32.
      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

      Comentariu


      • #53
        Calificati in superioare - Open
        1 Enciu Alexandru Roscan Nicusor
        2 Neagu Mircea Mocanu Ionut
        3 Ion Marius Manu Daniel
        4 Wischegg Robert Gherasim Iulian
        5 Ceacarescu Cristian Tofan Marius
        6 Dobrila Petru Toma Iulian
        7 Vlase Gheorghe Coclea Ionel
        8 Teodorescu Sandica Amzu Alexandru
        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

        Comentariu


        • #54
          Grupe superioare Open
          1 Enciu Alexandru Teodorescu Sandica Coclea Ionel Mocanu Ionut
          2 Neagu Mircea Vlase Gheorghe Amzu Alexandru Roscan Nicusor
          3 Ion Marius Dobrila Petru Tofan Marius Gherasim Iulian
          4 Wischegg Robert Ceacarescu Cristian Toma Iulian Manu Daniel
          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

          Comentariu


          • #55
            Calificati in superioare - Amatori
            1 Giosan Marcel Marin Cristi
            2 Sandu Mihai Moise Viorel
            3 Luca Octavian Socaci Marian
            4 Stoian Nicolae Panait Adrian
            5 Apostu Ionel Serban Mihai
            6 Mureșan Ioan Isaic Radu
            7 Gaitan Tiberiu Rosoga Ana
            8 Pavel Nicolae Dimache Maria
            Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

            Comentariu


            • #56
              Grupe superioare Amatori
              1 Giosan Marcel Pavel Nicolae Rosoga Ana Moise Viorel
              2 Sandu Mihai Gaitan Tiberiu Dimache Maria Marin Cristi
              3 Luca Octavian Mureșan Ioan Serban Mihai Panait Adrian
              4 Stoian Nicolae Apostu Ionel Isaic Radu Socaci Marian
              Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

              Comentariu


              • #57
                Grupe superioare Open

                Gr.superioara nr. 1
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 ENCIU ALEXANDRU SLOBOZIA
                3-0
                3-0
                3-0
                3
                1
                2 TEODORESCU SANDICA RAMNICU SARAT
                0-3
                3-0
                3-0
                2
                2
                3 COCLEA IONEL Brăila
                0-3
                0-3
                0-3
                0
                4 MOCANU IONUT Galați
                0-3
                0-3
                3-0
                1
                Gr.superioara nr. 2
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 NEAGU MIRCEA CONSTANTA
                3-2
                3-2
                3-2
                3
                1
                2 VLASE GHEORGHE SLOBOZIA
                2-3
                2-3
                3-1
                1
                3 AMZU ALEXANDRU CONSTANTA
                2-3
                3-2
                3-0
                2
                2
                4 ROSCAN NICUSOR Brăila
                2-3
                1-3
                0-3
                0
                Gr.superioara nr. 3
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 ION MARIUS Brăila
                3-0
                3-2
                3-0
                3
                1
                2 DOBRILA PETRU Brăila
                0-3
                1-3
                3-1
                1
                3 TOFAN MARIUS CONSTANTA
                2-3
                3-1
                2-3
                1
                2
                4 GHERASIM IULIAN TULCEA
                0-3
                1-3
                3-2
                1
                Gr.superioara nr. 4
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 WISCHEGG ROBERT Galați
                1-3
                3-1
                3-1
                2
                2
                2 CEACARESCU CRISTIAN SLOBOZIA
                3-1
                3-0
                3-0
                3
                1
                3 TOMA IULIAN Brăila
                1-3
                0-3
                3-0
                1
                4 MANU DANIEL CONSTANTA
                1-3
                0-3
                0-3
                0
                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                Comentariu


                • #58
                  Calificati in eliminatorii - Open
                  1 Enciu Alexandru Teodorescu Sandica
                  2 Neagu Mircea Amzu Alexandru
                  3 Ion Marius Tofan Marius
                  4 Ceacarescu Cristian Wischegg Robert
                  Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                  Comentariu


                  • #59
                    Grupe superioare Amatori

                    Gr.superioara nr. 1
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 GIOSAN MARCEL Galați
                    3-1
                    3-1
                    3-0
                    3
                    1
                    2 PAVEL NICOLAE Brăila
                    1-3
                    3-1
                    3-0
                    2
                    2
                    3 ROSOGA ANA CONSTANTA
                    1-3
                    1-3
                    3-1
                    1
                    4 MOISE VIOREL Brăila
                    0-3
                    0-3
                    1-3
                    0
                    Gr.superioara nr. 2
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 SANDU MIHAI Brăila
                    0-3
                    3-1
                    3-0
                    2
                    2
                    2 GAITAN TIBERIU Brăila
                    3-0
                    3-0
                    3-0
                    3
                    1
                    3 DIMACHE MARIA Brăila
                    1-3
                    0-3
                    3-1
                    1
                    4 MARIN CRISTI Brăila
                    0-3
                    0-3
                    1-3
                    0
                    Gr.superioara nr. 3
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 LUCA OCTAVIAN TULCEA
                    3-1
                    0-3
                    3-0
                    2
                    2
                    2 MURESAN IOAN Galați
                    1-3
                    1-3
                    1-3
                    0
                    3 SERBAN MIHAI Brăila
                    3-0
                    3-1
                    1-3
                    2
                    1
                    4 PANAIT ADRIAN Brăila
                    0-3
                    3-1
                    3-1
                    2
                    Gr.superioara nr. 4
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 STOIAN NICOLAE Brăila
                    1-3
                    3-1
                    3-0
                    2
                    2
                    2 APOSTU IONEL Brăila
                    3-1
                    3-0
                    3-0
                    3
                    1
                    3 ISAIC RADU BACAU
                    1-3
                    0-3
                    3-0
                    1
                    4 SOCACI MARIAN Brăila
                    0-3
                    0-3
                    0-3
                    0
                    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                    Comentariu


                    • #60
                      Calificati in eliminatorii - Amatori
                      1 Giosan Marcel Pavel Nicolae
                      2 Gaitan Tiberiu Sandu Mihai
                      3 Serban Mihai Luca Octavian
                      4 Apostu Ionel Stoian Nicolae
                      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                      Comentariu


                      • #61
                        Eliminatorii Amatori

                        1. Giosan Marcel
                        ------------------------- Sandu Mihai 2-3
                        8. Sandu Mihai
                        -------------------------------------------------- Apostu Ionel 2-3
                        5. Luca Octavian
                        ------------------------- Apostu Ionel 1-3
                        4. Apostu Ionel
                        --------------------------------------------------------------------------- Gaitan Tiberiu 1-3
                        3. Serban Mihai
                        ------------------------- Stoian Nicolae 1-3
                        6. Stoian Nicolae
                        -------------------------------------------------- Gaitan Tiberiu 0-3
                        7. Pavel Nicolae
                        ------------------------- Gaitan Tiberiu 2-3
                        2. Gaitan Tiberiu
                        Ultima editare de marcelgiosan; 16.iul.2016, 18:43.
                        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                        Comentariu


                        • #62
                          Eliminatorii Open

                          1. Enciu Alexandru
                          ------------------------- Enciu Alexandru 3-0
                          8. Amzu Alexandru
                          -------------------------------------------------- Enciu Alexandru 3-0
                          5. Tofan Marius
                          ------------------------- Ceacarescu Cristian 0-3
                          4. Ceacarescu Cristian
                          --------------------------------------------------------------------------- Ion Marius 2-3
                          3. Ion Marius
                          ------------------------- Ion Marius 3-0
                          6. Wischegg Robert
                          -------------------------------------------------- Ion Marius 3-2
                          7. Teodorescu Sandica
                          ------------------------- Neagu Mircea 0-3
                          2. Neagu Mircea
                          Ultima editare de marcelgiosan; 16.iul.2016, 18:06.
                          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                          Comentariu


                          • #63
                            Finala Open (Live Text - refresh la 15 s)

                            Enciu Alexandru - Ion Marius 0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 2-2, 2-3

                            Set 1: 1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 5-4, 5-5, 5-6, 6-6, 7-6, 8-6, 9-6, 10-6, 11-6

                            Set 2: 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 5-5, 5-6, 6-6, 6-7, 7-7, 7-8, 8-8, 8-9, 9-9, 10-9, 11-9

                            Set 3: 1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 2-4, 2-5, 2-6, 3-6, 4-6, 4-7, 4-8, 5-8, 6-8, 6-9, 6-10, 6-11

                            Set 4: 0-1, 0-2, 0-3, 0-4, 1-4, 2-4, 2-5, 3-5, 3-6, 3-7, 3-8, 4-8, 4-9, 4-10, 4-11

                            Set 5: 0-1, 0-2, super minge! 1-2, 2-2, 2-3, 3-3, 3-4 fain, 4-4, 5-4, 5-5, 5-6, 6-6, 6-7, 6-8, 6-9, 7-9, 7-10, 7-11
                            Ultima editare de marcelgiosan; 16.iul.2016, 18:06.
                            Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                            Comentariu


                            • #64
                              Clasament Open

                              1. Ion Marius - Brăila
                              2. Enciu Alexandru - Slobozia
                              3 -- 4
                              Neagu Mircea - Constanța
                              Ceacarescu Cristian - Slobozia
                              5 -- 8
                              Wischegg Robert - Galați
                              Amzu Alexandru - Constanța
                              Teodorescu Sandica - Ramnicu Sarat
                              Tofan Marius - Constanța
                              9 -- 13 1v gr.sup.
                              Toma Iulian - Brăila
                              Vlase Gheorghe - Slobozia
                              Dobrila Petru - Brăila
                              Gherasim Iulian - Tulcea
                              Mocanu Ionut - Galați
                              14 -- 16 0v gr.sup.
                              Manu Daniel - Constanța
                              Roscan Nicusor - Brăila
                              Coclea Ionel - Brăila
                              Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                              Comentariu


                              • #65
                                Finala Amatori (Live Text - refresh la 15 s)

                                Gaitan Tiberiu - Apostu Ionel 0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1

                                Set 1: 0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 4-3, 4-4, 4-5, 4-6, 5-6, 5-7, 6-7, 6-8, 6-9, 6-10, 7-10, 8-10, 8-11

                                Set 2: 0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 1-3, 2-3, 2-4, 3-4, 4-4, 4-5, 4-6, 5-6, 6-6, 7-6, 8-6, 9-6, 10-6, 11-6

                                Set 3: 0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 1-6, 2-6, 3-6, 4-6, 5-6, 6-6, 6-7, 6-8, 7-8, 7-9, 8-9, 9-9, 9-10, 10-10, 11-10, 12-10

                                Set 4: 0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2, 7-2, 7-3, 8-3, 9-3, 10-3, 11-3
                                Ultima editare de marcelgiosan; 16.iul.2016, 18:43.
                                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                Comentariu


                                • #66
                                  Pali a încurcat butoanele... 😊
                                  Felicitări Marius!!!
                                  Bl: Primorac off+
                                  fh: Tibhar evolution MX-P
                                  bh: Tibhar evolution MX-P

                                  Comentariu


                                  • #67
                                    Clasament Amatori

                                    1. Gaitan Tiberiu - Brăila
                                    2. Apostu Ionel - Brăila
                                    3 -- 4
                                    Stoian Nicolae - Brăila
                                    Sandu Mihai - Brăila
                                    5 -- 8
                                    Pavel Nicolae - Brăila
                                    Luca Octavian - Tulcea
                                    Serban Mihai - Brăila
                                    Giosan Marcel - Galați
                                    9 -- 2v gr.sup.
                                    Panait Adrian - Brăila
                                    10 -- 12 1v gr.sup.
                                    Dimache Maria - Brăila
                                    Isaic Radu - Bacău
                                    Rosoga Ana - Constanța
                                    13 -- 0v gr.sup.
                                    Mureșan Ioan - Galați
                                    14 -- 16 0v gr.inf.
                                    Moise Viorel - Brăila
                                    Socaci Marian - Brăila
                                    Marin Cristi - Brăila
                                    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                    Comentariu


                                    • #68
                                      Bravo TIbi !!Felicitari !

                                      Comentariu


                                      • #69
                                        Un turneu foarte bun.Mi-a parut bine ca am putut participa.

                                        Un plus pentru organizatori,timpii bine calculati,totul a fost super ok!

                                        Comentariu


                                        • #70
                                          Bravo Tibi!
                                          Felicitari.
                                          Imi pare rau ca nu am stat pana la sfarsit.
                                          Duceam si eu o cupa acasa.

                                          - - - Actualizat - - -

                                          Felicitari Marius.
                                          Ai reusit si de data asta.

                                          Comentariu


                                          • #71
                                            Un turneu foarte frumos, incununat cu o finală extraordinara. Sistemul cu grupele de Open si Amatori a fost o premiera pentru mine si pot spune sincer ca m am gandit serios daca sa o las mai usor în inferioare pentru a ma putea bate la titlu la Amatori. Am ales sa joc totusi cu Granzii competiției si chiar daca nu am reusit sa trec de superioare sunt multumit de decizia aleasa.Felicitări tuturor pentru organizare si participare si va astept cu mare drag la primul Turneu A organizat la Tulcea pe data de 13 August 2016.

                                            Comentariu


                                            • #72
                                              Buna ziua,
                                              Felicit organizatorii pentru buna desfasurare a turneului cat si pentru conditiile foarte bune de joc.Voi reveni,cu o deosebita placere,cu fiecare ocazie la Brăila.
                                              Multumesc!

                                              Comentariu


                                              • #73
                                                Finala Amatori: Gaitan Tiberiu - Apostu Ionel



                                                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                                Comentariu


                                                • #74
                                                  Semifinala Open: Enciu Alexandru - Ceacarescu Cristian

                                                  Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                                  Comentariu


                                                  • #75
                                                    Semifinala Open: Ion Marius - Neagu Mircea



                                                    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X