Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B "Magic Night", Brăila - Sâmbătă 16 Iulie 2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Antal Denes
    a răspuns
    Felicitari participantilor,organizatorilor si premiantilor pentru reusita turneului.

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Premiere Open + Amatori

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Festivitate de premiere

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Finala Open: Ion Marius - Enciu Alexandru







    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Semifinala Open: Ion Marius - Neagu Mircea



    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Semifinala Open: Enciu Alexandru - Ceacarescu Cristian

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Finala Amatori: Gaitan Tiberiu - Apostu Ionel



    Lasă un comentariu:


  • Mircea Neagu
    a răspuns
    Buna ziua,
    Felicit organizatorii pentru buna desfasurare a turneului cat si pentru conditiile foarte bune de joc.Voi reveni,cu o deosebita placere,cu fiecare ocazie la Brăila.
    Multumesc!

    Lasă un comentariu:

  • Iulian Gherasim
    organizator turnee

  • Iulian Gherasim
    a răspuns
    Un turneu foarte frumos, incununat cu o finală extraordinara. Sistemul cu grupele de Open si Amatori a fost o premiera pentru mine si pot spune sincer ca m am gandit serios daca sa o las mai usor în inferioare pentru a ma putea bate la titlu la Amatori. Am ales sa joc totusi cu Granzii competiției si chiar daca nu am reusit sa trec de superioare sunt multumit de decizia aleasa.Felicitări tuturor pentru organizare si participare si va astept cu mare drag la primul Turneu A organizat la Tulcea pe data de 13 August 2016.

    Lasă un comentariu:


  • Moise Viorel
    a răspuns
    Bravo Tibi!
    Felicitari.
    Imi pare rau ca nu am stat pana la sfarsit.
    Duceam si eu o cupa acasa.

    - - - Actualizat - - -

    Felicitari Marius.
    Ai reusit si de data asta.

    Lasă un comentariu:


  • noniro
    a răspuns
    Un turneu foarte bun.Mi-a parut bine ca am putut participa.

    Un plus pentru organizatori,timpii bine calculati,totul a fost super ok!

    Lasă un comentariu:

  • Ionel Tenis de Masa
    cadet

  • Ionel Tenis de Masa
    a răspuns
    Bravo TIbi !!Felicitari !

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Clasament Amatori

    1. Gaitan Tiberiu - Brăila
    2. Apostu Ionel - Brăila
    3 -- 4
    Stoian Nicolae - Brăila
    Sandu Mihai - Brăila
    5 -- 8
    Pavel Nicolae - Brăila
    Luca Octavian - Tulcea
    Serban Mihai - Brăila
    Giosan Marcel - Galați
    9 -- 2v gr.sup.
    Panait Adrian - Brăila
    10 -- 12 1v gr.sup.
    Dimache Maria - Brăila
    Isaic Radu - Bacău
    Rosoga Ana - Constanța
    13 -- 0v gr.sup.
    Mureșan Ioan - Galați
    14 -- 16 0v gr.inf.
    Moise Viorel - Brăila
    Socaci Marian - Brăila
    Marin Cristi - Brăila

    Lasă un comentariu:


  • traffiker
    a răspuns
    Pali a încurcat butoanele... 😊
    Felicitări Marius!!!

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Finala Amatori (Live Text - refresh la 15 s)

    Gaitan Tiberiu - Apostu Ionel 0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1

    Set 1: 0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 4-3, 4-4, 4-5, 4-6, 5-6, 5-7, 6-7, 6-8, 6-9, 6-10, 7-10, 8-10, 8-11

    Set 2: 0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 1-3, 2-3, 2-4, 3-4, 4-4, 4-5, 4-6, 5-6, 6-6, 7-6, 8-6, 9-6, 10-6, 11-6

    Set 3: 0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 1-6, 2-6, 3-6, 4-6, 5-6, 6-6, 6-7, 6-8, 7-8, 7-9, 8-9, 9-9, 9-10, 10-10, 11-10, 12-10

    Set 4: 0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2, 7-2, 7-3, 8-3, 9-3, 10-3, 11-3
    Ultima editare de marcelgiosan; 16.iul.2016, 18:43.

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Clasament Open

    1. Ion Marius - Brăila
    2. Enciu Alexandru - Slobozia
    3 -- 4
    Neagu Mircea - Constanța
    Ceacarescu Cristian - Slobozia
    5 -- 8
    Wischegg Robert - Galați
    Amzu Alexandru - Constanța
    Teodorescu Sandica - Ramnicu Sarat
    Tofan Marius - Constanța
    9 -- 13 1v gr.sup.
    Toma Iulian - Brăila
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Dobrila Petru - Brăila
    Gherasim Iulian - Tulcea
    Mocanu Ionut - Galați
    14 -- 16 0v gr.sup.
    Manu Daniel - Constanța
    Roscan Nicusor - Brăila
    Coclea Ionel - Brăila

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Finala Open (Live Text - refresh la 15 s)

    Enciu Alexandru - Ion Marius 0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 2-2, 2-3

    Set 1: 1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 5-4, 5-5, 5-6, 6-6, 7-6, 8-6, 9-6, 10-6, 11-6

    Set 2: 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 5-5, 5-6, 6-6, 6-7, 7-7, 7-8, 8-8, 8-9, 9-9, 10-9, 11-9

    Set 3: 1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 2-4, 2-5, 2-6, 3-6, 4-6, 4-7, 4-8, 5-8, 6-8, 6-9, 6-10, 6-11

    Set 4: 0-1, 0-2, 0-3, 0-4, 1-4, 2-4, 2-5, 3-5, 3-6, 3-7, 3-8, 4-8, 4-9, 4-10, 4-11

    Set 5: 0-1, 0-2, super minge! 1-2, 2-2, 2-3, 3-3, 3-4 fain, 4-4, 5-4, 5-5, 5-6, 6-6, 6-7, 6-8, 6-9, 7-9, 7-10, 7-11
    Ultima editare de marcelgiosan; 16.iul.2016, 18:06.

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Eliminatorii Open

    1. Enciu Alexandru
    ------------------------- Enciu Alexandru 3-0
    8. Amzu Alexandru
    -------------------------------------------------- Enciu Alexandru 3-0
    5. Tofan Marius
    ------------------------- Ceacarescu Cristian 0-3
    4. Ceacarescu Cristian
    --------------------------------------------------------------------------- Ion Marius 2-3
    3. Ion Marius
    ------------------------- Ion Marius 3-0
    6. Wischegg Robert
    -------------------------------------------------- Ion Marius 3-2
    7. Teodorescu Sandica
    ------------------------- Neagu Mircea 0-3
    2. Neagu Mircea
    Ultima editare de marcelgiosan; 16.iul.2016, 18:06.

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Eliminatorii Amatori

    1. Giosan Marcel
    ------------------------- Sandu Mihai 2-3
    8. Sandu Mihai
    -------------------------------------------------- Apostu Ionel 2-3
    5. Luca Octavian
    ------------------------- Apostu Ionel 1-3
    4. Apostu Ionel
    --------------------------------------------------------------------------- Gaitan Tiberiu 1-3
    3. Serban Mihai
    ------------------------- Stoian Nicolae 1-3
    6. Stoian Nicolae
    -------------------------------------------------- Gaitan Tiberiu 0-3
    7. Pavel Nicolae
    ------------------------- Gaitan Tiberiu 2-3
    2. Gaitan Tiberiu
    Ultima editare de marcelgiosan; 16.iul.2016, 18:43.

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Calificati in eliminatorii - Amatori
    1 Giosan Marcel Pavel Nicolae
    2 Gaitan Tiberiu Sandu Mihai
    3 Serban Mihai Luca Octavian
    4 Apostu Ionel Stoian Nicolae

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Grupe superioare Amatori

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GIOSAN MARCEL Galați
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 PAVEL NICOLAE Brăila
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 ROSOGA ANA CONSTANTA
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    4 MOISE VIOREL Brăila
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SANDU MIHAI Brăila
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    2 GAITAN TIBERIU Brăila
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 DIMACHE MARIA Brăila
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    4 MARIN CRISTI Brăila
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 LUCA OCTAVIAN TULCEA
    3-1
    0-3
    3-0
    2
    2
    2 MURESAN IOAN Galați
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    3 SERBAN MIHAI Brăila
    3-0
    3-1
    1-3
    2
    1
    4 PANAIT ADRIAN Brăila
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 STOIAN NICOLAE Brăila
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    2 APOSTU IONEL Brăila
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 ISAIC RADU BACAU
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    4 SOCACI MARIAN Brăila
    0-3
    0-3
    0-3
    0

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Calificati in eliminatorii - Open
    1 Enciu Alexandru Teodorescu Sandica
    2 Neagu Mircea Amzu Alexandru
    3 Ion Marius Tofan Marius
    4 Ceacarescu Cristian Wischegg Robert

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Grupe superioare Open

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ENCIU ALEXANDRU SLOBOZIA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 TEODORESCU SANDICA RAMNICU SARAT
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 COCLEA IONEL Brăila
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 MOCANU IONUT Galați
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 NEAGU MIRCEA CONSTANTA
    3-2
    3-2
    3-2
    3
    1
    2 VLASE GHEORGHE SLOBOZIA
    2-3
    2-3
    3-1
    1
    3 AMZU ALEXANDRU CONSTANTA
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    4 ROSCAN NICUSOR Brăila
    2-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ION MARIUS Brăila
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 DOBRILA PETRU Brăila
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    3 TOFAN MARIUS CONSTANTA
    2-3
    3-1
    2-3
    1
    2
    4 GHERASIM IULIAN TULCEA
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 WISCHEGG ROBERT Galați
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    2 CEACARESCU CRISTIAN SLOBOZIA
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 TOMA IULIAN Brăila
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    4 MANU DANIEL CONSTANTA
    1-3
    0-3
    0-3
    0

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Grupe superioare Amatori
    1 Giosan Marcel Pavel Nicolae Rosoga Ana Moise Viorel
    2 Sandu Mihai Gaitan Tiberiu Dimache Maria Marin Cristi
    3 Luca Octavian Mureșan Ioan Serban Mihai Panait Adrian
    4 Stoian Nicolae Apostu Ionel Isaic Radu Socaci Marian

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Calificati in superioare - Amatori
    1 Giosan Marcel Marin Cristi
    2 Sandu Mihai Moise Viorel
    3 Luca Octavian Socaci Marian
    4 Stoian Nicolae Panait Adrian
    5 Apostu Ionel Serban Mihai
    6 Mureșan Ioan Isaic Radu
    7 Gaitan Tiberiu Rosoga Ana
    8 Pavel Nicolae Dimache Maria

    Lasă un comentariu:

Who has read this thread:
Procesare...
X