Toporas Cosmin , Ungureanu Adrian, Sumanaru Catalin, Gros Eduard la 14-18. Multumesc!
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
Turneu A AmaTur la Gura Humorului Cupa " Tenis de masa in Bucovina" ed.IV 30-31 Iulie
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
Coordonator Onorific
- 09.iun.2006
- 1514
- Gura Humorului, Romania
- 54
Likes given: 0Likes received: 3
Din nou retrageri pe ultima suta de metri.... Grupele vor fi facute maine dimineata.
Comentariu
organizator tehnic- 07.oct.2012
- 1191
- targu mures
- 57
Likes given: 132Likes received: 35
Le uram succes jucatorilor din Targu Mureș, care au plecat la lupta in acest turneu INTERNATIONAL. Bafta baieti! De asemenea ii uram CASA DE PIATRA! lui Lorand. El a ales sa faca maine altceva.Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
Va rog sa aveti o viata frumoasa.
Comentariu
Postat în original de rcolesniuc Vezi postSe transfera Alexandru Liviu de la incepatori la avansati. Lipsa transport la prima ora, vine cu mine...Blade : Spinlord Ultracarbon Def
FH : Spinlord Degu 2.1 mm
BH : Spinlord Sternenfall OX
Comentariu
Coordonator Onorific- 09.iun.2006
- 1514
- Gura Humorului, Romania
- 54
Likes given: 0Likes received: 3
Grupa inferioara nr. 1
Grupa inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 PANAIT ADRIAN Brăila 2 HOROTAN CATALIN BAIA MARE 3 AUNGURENCEI MIRUNA IASI 4 PANZARIU TEODOR Botoșani 5 PAULIUC ALESIA TIMISOARA 6 MARIS CATALIN VATRA DORNEI
Grupa inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 CAPRA ARTHUR VATRA DORNEI 2 MOROSAN IONEL GRANICESTI 3 PORTARIUC GHEORGHE Botoșani 4 POP SABIN TARGU MURES 5 NISTORAC ANDREEA IASI 6 FOCA GABRIEL DORIN RADAUTI
Grupa inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 IANOS VALENTIN SUCEAVA 2 COTFAS GABRIEL TOPLITA 3 BUTACU DAN BACAU 4 MARIN CRISTI Brăila 5 CRACANA LUCIAN VATRA DORNEI 6 HAVRIS RARES Botoșani
Grupa inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 PELIN DUMITRU IASI 2 UJENIUC DAN SUCEAVA 3 SIMIONESE SORIN GABRIEL GRANICESTI 4 PRALEA HORIA SERBAN Botoșani 5 BERINDE LUCA DUMBRAVITA 6 PLETEA OCTAVIAN GERMANIA
Grupa inferioara nr. 6Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MACOVEI BOGDAN SUCEAVA 2 DIOR DORIN IASI 3 CAMPIAN ZOLTAN TOPLITA 4 PUSCASU CALIN Botoșani 5 BOICU LIVIU VATRA DORNEI 6 TANASE ALISA MANGALIA
Grupa inferioara nr. 7Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 GROSU ALEXANDRU Botoșani 2 PRALEA CONSTANTIN ALBA IULIA 3 COTOARA TOADER SUCEAVA 4 MORUN MARIAN Brăila 5 PINTILIE VLAD IASI 6 SAVKA IANA UCRAINA
Grupa inferioara nr. 8Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 PRALEA MARIUS Botoșani 2 CARJAN DUMITRU BUCURESTI 3 SANDULEAN TICSA RARES VATRA DORNEI 4 HOROTAN TUDOR BAIA MARE 5 MEDVEDIUC LUCIAN SIRET 6 ILIE MARA MANGALIA
Grupa inferioara nr. 9Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 PANTELIMON ANDI BUCURESTI 2 ISTRATE GHIORGHITA SUCEAVA 3 GROSU MIHAI IOAN Botoșani 4 IGNATESCU BOGDAN IONUT SIRET 5 MACOVEI VALENTIN VATRA DORNEI 6 VARLAN IZABELA MANGALIA
Grupa inferioara nr. 10Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 POGOREVICI MIRCEA GURA HUMORULUI 2 FOCA CIPRIAN RADAUTI 3 BALLA PETER TOPLITA 4 PETRACHE FLORIN SUCEAVA 5 PAVLENKO IUSTINA UCRAINA 6 CONSTANTINESCU ALEXIA MANGALIA
Grupa inferioara nr. 11Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 POTURU IOAN PASCANI 2 MACOVEI CRISTI IASI 3 ROSU LIVIA SUCEAVA 4 BABIUC NICUSOR IONEL SIRET 5 SANDULEAN RUXANDRA VATRA DORNEI 6 TOCARIU TUDOR Botoșani
Grupa inferioara nr. 12Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 DAMIAN VASILE NASAUD 2 BUZILA IOAN Botoșani 3 SIMIONESE OVIDIU GRANICESTI 4 BALBARAU RAZVAN MANGALIA 5 GARLEA MIHAI BUCURESTI 6 DOBRINCU VLAD IASI
Grupa inferioara nr. 13Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 DONISAN COSTEL PASCANI 2 BUTNARU MADALINA VATRA DORNEI 3 CONSTANTINICA SILVIU Botoșani 4 LASCU MIHAI DUMBRAVITA 5 CALANCEA DRAGOS SIRET 6 MAXIM DORIN MANGALIA
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ZAMFIRACHE IOAN Botoșani 2 ALBU CONSTANTIN SUCEAVA 3 MURARU IOANA VATRA DORNEI 4 STOICA EMANUEL MANGALIA 5 BEJINARIU CONSTANTIN SIRET 6 POPA MIHAELA GERMANIA
Comentariu
Coordonator Onorific- 09.iun.2006
- 1514
- Gura Humorului, Romania
- 54
Likes given: 0Likes received: 3
Grupa inferioara nr. 1
Grupa inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ZAMFIROAIA SORIN DOLHESTII MARI 2 VALEANU VLAD BACAU 3 CORNEANU SORIN Botoșani 4 MUNTEANU SILVIU SUCEAVA 5 FULOP LASZLO TARGU MURES 6 VLAD PETRICA BUCURESTI
Grupa inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 TOPORAS COSMIN SUCEAVA 2 COJOCARU STEFAN SUCEAVA 3 BERILA RADU BACAU 4 NICOLAICIUC OVIDIU IASI 5 COTCA DIANA ORADEA 6 CHENDE VASILE BAIA MARE
Grupa inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BLANARIU DIONISIE BAISESTI 2 DIACONESCU LUCIAN TARGOVISTE 3 UNGUREANU FLORIN SUCEAVA 4 ALEXANDRU LIVIU Botoșani 5 MOLDOVAN DORA DUMBRAVITA 6 CURINOI ANDREI BALTI - MOLDOVA
Grupa inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 CATRICICAU ADRIAN BAIA MARE 2 MOTORGA DORIN TARGU MURES 3 IACOB GABRIEL IASI 4 VIERU COSTICA Botoșani 5 ORBAN MADALINA TIMISOARA 6 IVISUC TEOFIL VATRA DORNEI
Grupa inferioara nr. 6Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 PELAGHIE IOAN TARGU MURES 2 SOFIAN CORNELIU SUCEAVA 3 LAZAR VASILE PUFESTI 4 PINZAR ALIN SUCEAVA 5 MULLER EVELIN UNGARIA 6 ANTAL ATTILA BAIA MARE
Grupa inferioara nr. 7Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 VALEANU COSMIN BACAU 2 BOGZA DRAGOS IASI 3 TRANDAFIR VASILE TARGU MURES 4 VOLOSTIUC CATALIN SUCEAVA 5 COTCA RARES ORADEA 6 VLAD MARIA DUMBRAVITA
Grupa inferioara nr. 8Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MAROLA DAN BACAU 2 COLESNIUC ROMEO Botoșani 3 MAZAPA GELU IASI 4 BARBALATA LORIN SUCEAVA 5 GARLEA MARIA BUCURESTI 6 IVISIUC TEOFIL VATRA DORNEI
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 PETENCHI EDMOND ROMAN 2 MOROSAN MARIAN SUCEAVA 3 LUCIC CORNELIU SUCEAVA 4 STEFAN ALEXANDRU IASI 5 CRUT GHEORGHE STRAJA 6 MARGINEANU FLORIN Botoșani
Comentariu
Coordonator Onorific- 09.iun.2006
- 1514
- Gura Humorului, Romania
- 54
Likes given: 0Likes received: 3
Grupa inferioara nr. 1
Grupa inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ZAMFIROAIA SORIN DOLHESTII MARI 2 VALEANU VLAD BACAU 3 CORNEANU SORIN Botoșani 4 MUNTEANU SILVIU SUCEAVA 5 FULOP LASZLO TARGU MURES 6 VLAD PETRICA BUCURESTI
Grupa inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 TOPORAS COSMIN SUCEAVA 2 COJOCARU STEFAN SUCEAVA 3 BERILA RADU BACAU 4 NICOLAICIUC OVIDIU IASI 5 COTCA DIANA ORADEA 6 CHENDE VASILE BAIA MARE
Grupa inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BLANARIU DIONISIE BAISESTI 2 DIACONESCU LUCIAN TARGOVISTE 3 UNGUREANU FLORIN SUCEAVA 4 ALEXANDRU LIVIU Botoșani 5 MOLDOVAN DORA DUMBRAVITA 6 CURINOI ANDREI BALTI - MOLDOVA
Grupa inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 CATRICICAU ADRIAN BAIA MARE 2 MOTORGA DORIN TARGU MURES 3 IACOB GABRIEL IASI 4 VIERU COSTICA Botoșani 5 ORBAN MADALINA TIMISOARA 6 IVISUC TEOFIL VATRA DORNEI
Grupa inferioara nr. 6Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 PELAGHIE IOAN TARGU MURES 2 SOFIAN CORNELIU SUCEAVA 3 LAZAR VASILE PUFESTI 4 PINZAR ALIN SUCEAVA 5 MULLER EVELIN UNGARIA 6 ANTAL ATTILA BAIA MARE
Grupa inferioara nr. 7Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 VALEANU COSMIN BACAU 2 BOGZA DRAGOS IASI 3 TRANDAFIR VASILE TARGU MURES 4 VOLOSTIUC CATALIN SUCEAVA 5 COTCA RARES ORADEA 6 VLAD MARIA DUMBRAVITA
Grupa inferioara nr. 8Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MAROLA DAN BACAU 2 COLESNIUC ROMEO Botoșani 3 MAZAPA GELU IASI 4 BARBALATA LORIN SUCEAVA 5 GARLEA MARIA BUCURESTI 6 IVISIUC TEOFIL VATRA DORNEI
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 PETENCHI EDMOND ROMAN 2 MOROSAN MARIAN SUCEAVA 3 LUCIC CORNELIU SUCEAVA 4 STEFAN ALEXANDRU IASI 5 CRUT GHEORGHE STRAJA 6 MARGINEANU FLORIN Botoșani
Comentariu
Coordonator Onorific- 09.iun.2006
- 1514
- Gura Humorului, Romania
- 54
Likes given: 0Likes received: 3
Grupa inferioara nr. 1
Grupa inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ZAMFIROAIA SORIN DOLHESTII MARI 2 VALEANU VLAD BACAU 3 CORNEANU SORIN Botoșani 4 MUNTEANU SILVIU SUCEAVA 5 FULOP LASZLO TARGU MURES 6 VLAD PETRICA BUCURESTI
Grupa inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 TOPORAS COSMIN SUCEAVA 2 COJOCARU STEFAN SUCEAVA 3 BERILA RADU BACAU 4 NICOLAICIUC OVIDIU IASI 5 COTCA DIANA ORADEA 6 CHENDE VASILE BAIA MARE
Grupa inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BLANARIU DIONISIE BAISESTI 2 DIACONESCU LUCIAN TARGOVISTE 3 UNGUREANU FLORIN SUCEAVA 4 ALEXANDRU LIVIU Botoșani 5 MOLDOVAN DORA DUMBRAVITA 6 CURINOI ANDREI BALTI - MOLDOVA
Grupa inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 CATRICICAU ADRIAN BAIA MARE 2 MOTORGA DORIN TARGU MURES 3 IACOB GABRIEL IASI 4 VIERU COSTICA Botoșani 5 ORBAN MADALINA TIMISOARA 6 IVISUC TEOFIL VATRA DORNEI
Grupa inferioara nr. 6Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 PELAGHIE IOAN TARGU MURES 2 SOFIAN CORNELIU SUCEAVA 3 LAZAR VASILE PUFESTI 4 PINZAR ALIN SUCEAVA 5 MULLER EVELIN UNGARIA 6 ANTAL ATTILA BAIA MARE
Grupa inferioara nr. 7Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 VALEANU COSMIN BACAU 2 BOGZA DRAGOS IASI 3 TRANDAFIR VASILE TARGU MURES 4 VOLOSTIUC CATALIN SUCEAVA 5 COTCA RARES ORADEA 6 VLAD MARIA DUMBRAVITA
Grupa inferioara nr. 8Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MAROLA DAN BACAU 2 COLESNIUC ROMEO Botoșani 3 MAZAPA GELU IASI 4 BARBALATA LORIN SUCEAVA 5 GARLEA MARIA BUCURESTI 6 IVISIUC TEOFIL VATRA DORNEI
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 PETENCHI EDMOND ROMAN 2 MOROSAN MARIAN SUCEAVA 3 LUCIC CORNELIU SUCEAVA 4 STEFAN ALEXANDRU IASI 5 CRUT GHEORGHE STRAJA 6 MARGINEANU FLORIN Botoșani
Comentariu
Coordonator Onorific- 09.iun.2006
- 1514
- Gura Humorului, Romania
- 54
Likes given: 0Likes received: 3
Grupa inferioara nr. 1
Grupa inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 PANAIT ADRIAN Brăila 1-33-23-03-03-1422 HOROTAN CATALIN BAIA MARE 3-13-13-03-03-1513 AUNGURENCEI MIRUNA IASI 2-31-33-03-13-0334 PANZARIU TEODOR Botoșani 0-30-30-33-13-1245 PAULIUC ALESIA TIMISOARA 0-30-31-31-33-216 MARIS CATALIN VATRA DORNEI 1-31-30-31-32-30
Grupa inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 CAPRA ARTHUR VATRA DORNEI 3-03-03-03-13-0512 MOROSAN IONEL GRANICESTI 0-33-13-03-02-3333 PORTARIUC GHEORGHE Botoșani 0-31-30-33-20-314 POP SABIN TARGU MURES 0-30-33-03-00-3245 NISTORAC ANDREEA IASI 1-30-32-30-32-306 FOCA GABRIEL DORIN RADAUTI 0-33-23-03-03-242
Grupa inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 IANOS VALENTIN SUCEAVA 3-12-33-03-03-1422 COTFAS GABRIEL TOPLITA 1-30-33-03-03-1333 BUTACU DAN BACAU 3-23-03-03-23-2514 MARIN CRISTI Brăila 0-30-30-30-30-305 CRACANA LUCIAN VATRA DORNEI 0-30-32-33-01-316 HAVRIS RARES Botoșani 1-31-32-33-03-124
Grupa inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 PELIN DUMITRU IASI 2-33-13-03-03-0422 UJENIUC DAN SUCEAVA 3-23-13-03-03-0513 SIMIONESE SORIN GABRIEL GRANICESTI 1-31-33-03-13-0334 PRALEA HORIA SERBAN Botoșani 0-30-30-30-30-305 BERINDE LUCA DUMBRAVITA 0-30-31-33-00-316 PLETEA OCTAVIAN GERMANIA 0-30-30-33-03-024
Grupa inferioara nr. 6Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MACOVEI BOGDAN SUCEAVA 3-13-13-01-33-0422 DIOR DORIN IASI 1-33-03-00-33-0333 CAMPIAN ZOLTAN TOPLITA 1-30-33-01-33-0244 PUSCASU CALIN Botoșani 0-30-30-30-33-015 BOICU LIVIU VATRA DORNEI 3-13-03-13-03-0516 TANASE ALISA MANGALIA 0-30-30-30-30-30
Grupa inferioara nr. 7Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 GROSU ALEXANDRU Botoșani 3-21-33-13-23-0432 PRALEA CONSTANTIN ALBA IULIA 2-30-33-10-32-3143 COTOARA TOADER SUCEAVA 3-13-03-01-33-0424 MORUN MARIAN Brăila 1-31-30-30-33-015 PINTILIE VLAD IASI 2-33-03-13-03-0416 SAVKA IANA UCRAINA 0-33-20-30-30-31
Grupa inferioara nr. 8Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 PRALEA MARIUS Botoșani 3-13-03-03-03-0512 CARJAN DUMITRU BUCURESTI 1-33-13-03-13-0423 SANDULEAN TICSA RARES VATRA DORNEI 0-31-33-03-03-0334 HOROTAN TUDOR BAIA MARE 0-30-30-33-23-0245 MEDVEDIUC LUCIAN SIRET 0-31-30-32-33-016 ILIE MARA MANGALIA 0-30-30-30-30-30
Grupa inferioara nr. 9Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 PANTELIMON ANDI BUCURESTI 2-33-02-33-03-0332 ISTRATE GHIORGHITA SUCEAVA 3-23-02-33-03-0423 GROSU MIHAI IOAN Botoșani 0-30-30-30-33-014 IGNATESCU BOGDAN IONUT SIRET 3-23-23-03-03-0515 MACOVEI VALENTIN VATRA DORNEI 0-30-33-00-33-0246 VARLAN IZABELA MANGALIA 0-30-30-30-30-30
Grupa inferioara nr. 10Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 POGOREVICI MIRCEA GURA HUMORULUI 3-03-13-03-03-0512 FOCA CIPRIAN RADAUTI 0-31-33-03-03-0333 BALLA PETER TOPLITA 1-33-13-03-03-0424 PETRACHE FLORIN SUCEAVA 0-30-30-30-33-015 PAVLENKO IUSTINA UCRAINA 0-30-30-33-03-0246 CONSTANTINESCU ALEXIA MANGALIA 0-30-30-30-30-30
Grupa inferioara nr. 11Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 POTURU IOAN PASCANI 3-13-13-13-23-0512 MACOVEI CRISTI IASI 1-33-13-12-33-2333 ROSU LIVIA SUCEAVA 1-31-30-31-30-304 BABIUC NICUSOR IONEL SIRET 1-31-33-03-10-325 SANDULEAN RUXANDRA VATRA DORNEI 2-33-23-11-33-0326 TOCARIU TUDOR Botoșani 0-32-33-03-00-324
Grupa inferioara nr. 12Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 DAMIAN VASILE NASAUD 2 BUZILA IOAN Botoșani 3-03-03-13-1413 SIMIONESE OVIDIU GRANICESTI 0-33-00-30-3144 BALBARAU RAZVAN MANGALIA 0-30-30-30-305 GARLEA MIHAI BUCURESTI 1-33-03-00-3236 DOBRINCU VLAD IASI 1-33-03-03-032
Grupa inferioara nr. 13Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 DONISAN COSTEL PASCANI 3-03-03-03-03-0512 BUTNARU MADALINA VATRA DORNEI 0-33-03-13-13-0423 CONSTANTINICA SILVIU Botoșani 0-30-30-30-33-114 LASCU MIHAI DUMBRAVITA 0-31-33-01-33-0245 CALANCEA DRAGOS SIRET 0-31-33-03-13-0336 MAXIM DORIN MANGALIA 0-30-31-30-30-30
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ZAMFIRACHE IOAN Botoșani 3-23-23-00-33-1412 ALBU CONSTANTIN SUCEAVA 2-33-03-03-13-0423 MURARU IOANA VATRA DORNEI 2-30-33-23-23-1334 STOICA EMANUEL MANGALIA 0-30-32-30-33-115 BEJINARIU CONSTANTIN SIRET 3-01-32-33-03-0346 POPA MIHAELA GERMANIA 1-30-31-31-30-30
Comentariu
Coordonator Onorific- 09.iun.2006
- 1514
- Gura Humorului, Romania
- 54
Likes given: 0Likes received: 3
Grupa superioara nr. 1
Grupa superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 HOROTAN CATALIN BAIA MARE 2-33-13-0222 IANOS VALENTIN SUCEAVA 3-23-03-1313 MOROSAN IONEL GRANICESTI 1-30-31-304 PLETEA OCTAVIAN GERMANIA 0-31-33-11
Grupa superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 CAPRA ARTHUR VATRA DORNEI 1-33-13-1222 PELIN DUMITRU IASI 3-13-13-1313 COTFAS GABRIEL TOPLITA 1-31-33-114 CAMPIAN ZOLTAN TOPLITA 1-31-31-30
Grupa superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BUTACU DAN BACAU 2-33-23-2222 MACOVEI BOGDAN SUCEAVA 3-23-03-1313 SIMIONESE SORIN GABRIEL GRANICESTI 2-30-304 PRALEA CONSTANTIN ALBA IULIA 2-31-30
Grupa superioara nr. 5Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 UJENIUC DAN SUCEAVA 0-33-03-0222 COTOARA TOADER SUCEAVA 3-01-33-0213 DIOR DORIN IASI 0-33-13-024 HOROTAN TUDOR BAIA MARE 0-30-30-30
Grupa superioara nr. 6Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BOICU LIVIU VATRA DORNEI 3-03-13-0312 CARJAN DUMITRU BUCURESTI 0-30-33-013 GROSU ALEXANDRU Botoșani 1-33-03-0224 MACOVEI VALENTIN VATRA DORNEI 0-30-30-30
Grupa superioara nr. 7Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 PINTILIE VLAD IASI 2-33-03-1222 ISTRATE GHIORGHITA SUCEAVA 3-23-03-0313 SANDULEAN TICSA RARES VATRA DORNEI 0-30-33-014 PAVLENKO IUSTINA UCRAINA 1-30-30-30
Grupa superioara nr. 8Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 PRALEA MARIUS Botoșani 3-12-33-2222 BALLA PETER TOPLITA 1-32-33-113 PANTELIMON ANDI BUCURESTI 3-23-23-2314 TOCARIU TUDOR Botoșani 2-31-32-30
Grupa superioara nr. 9Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 IGNATESCU BOGDAN IONUT SIRET 3-11-33-0222 SANDULEAN RUXANDRA VATRA DORNEI 1-30-33-113 FOCA CIPRIAN RADAUTI 3-13-03-0314 SIMIONESE OVIDIU GRANICESTI 0-31-30-30
Grupa superioara nr. 10Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 POGOREVICI MIRCEA GURA HUMORULUI 3-13-13-0312 DOBRINCU VLAD IASI 1-33-13-0223 MACOVEI CRISTI IASI 1-31-33-114 LASCU MIHAI DUMBRAVITA 0-30-31-30
Grupa superioara nr. 11Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 POTURU IOAN PASCANI 0-33-03-1222 BUTNARU MADALINA VATRA DORNEI 3-03-03-1313 GARLEA MIHAI BUCURESTI 0-30-30-304 BEJINARIU CONSTANTIN SIRET 1-31-33-01
Grupa superioara nr. 12Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BUZILA IOAN Botoșani 0-33-03-0222 ALBU CONSTANTIN SUCEAVA 3-03-13-1313 CALANCEA DRAGOS SIRET 0-31-33-014 PANZARIU TEODOR Botoșani 0-31-30-30
Grupa superioara nr. 13Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 DONISAN COSTEL PASCANI 1-33-00-312 PANAIT ADRIAN Brăila 3-13-13-2313 MURARU IOANA VATRA DORNEI 0-31-31-304 POP SABIN TARGU MURES 3-02-33-122
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 ZAMFIRACHE IOAN Botoșani 0-33-03-2222 FOCA GABRIEL DORIN RADAUTI 3-03-13-0313 AUNGURENCEI MIRUNA IASI 0-31-30-304 HAVRIS RARES Botoșani 2-30-33-01
Comentariu
Coordonator Onorific- 09.iun.2006
- 1514
- Gura Humorului, Romania
- 54
Likes given: 0Likes received: 3
Eliminatorii Incepatori
1. Ianos Valentin
------------------------- Ianos Valentin 3-0
32. Bye
--------------------------------------------------
17. Poturu Ioan
-------------------------
16. Butacu Dan
---------------------------------------------------------------------------
9. Pogorevici Mircea
-------------------------
24. Pralea Marius
--------------------------------------------------
25. Buzila Ioan
-------------------------
8. Foca Ciprian
A. ----------------------------------------------------------------------------------------------------
5. Boicu Liviu
------------------------- Boicu Liviu 3-0
28. Bye
--------------------------------------------------
21. Pintilie Vlad
-------------------------
12. Panait Adrian
---------------------------------------------------------------------------
13. Foca Gabriel Dorin
-------------------------
20. Capra Arthur
--------------------------------------------------
29. Bye
------------------------- Cotoara Toader 0-3
4. Cotoara Toader
3. Macovei Bogdan
------------------------- Macovei Bogdan 3-0
30. Bye
--------------------------------------------------
19. Pop Sabin
-------------------------
14. Grosu Alexandru
---------------------------------------------------------------------------
11. Albu Constantin
-------------------------
22. Ujeniuc Dan
--------------------------------------------------
27. Bye
------------------------- Istrate Ghiorghita 0-3
6. Istrate Ghiorghita
B. ----------------------------------------------------------------------------------------------------
7. Pantelimon Andi
-------------------------
26. Horotan Catalin
--------------------------------------------------
23. Ignatescu Bogdan Ionut
-------------------------
10. Butnaru Madalina
---------------------------------------------------------------------------
15. Dobrincu Vlad
-------------------------
18. Zamfirache Ioan
--------------------------------------------------
31. Bye
------------------------- Pelin Dumitru 0-3
2. Pelin Dumitru
Comentariu
Coordonator Onorific- 09.iun.2006
- 1514
- Gura Humorului, Romania
- 54
Likes given: 0Likes received: 3
Eliminatorii Incepatori
1. Ianos Valentin
------------------------- Ianos Valentin 3-0
32. Bye
-------------------------------------------------- Ianos Valentin 3-1
17. Poturu Ioan
------------------------- Poturu Ioan 3-1
16. Butacu Dan
---------------------------------------------------------------------------
9. Pogorevici Mircea
------------------------- Pogorevici Mircea 3-2
24. Pralea Marius
-------------------------------------------------- Pogorevici Mircea 3-1
25. Buzila Ioan
------------------------- Foca Ciprian 2-3
8. Foca Ciprian
A. ----------------------------------------------------------------------------------------------------
5. Boicu Liviu
------------------------- Boicu Liviu 3-0
28. Bye
-------------------------------------------------- Pintilie Vlad 1-3
21. Pintilie Vlad
------------------------- Pintilie Vlad 3-0
12. Panait Adrian
---------------------------------------------------------------------------
13. Foca Gabriel Dorin
------------------------- Foca Gabriel Dorin 3-2
20. Capra Arthur
-------------------------------------------------- Foca Gabriel Dorin 3=1
29. Bye
------------------------- Cotoara Toader 0-3
4. Cotoara Toader
3. Macovei Bogdan
------------------------- Macovei Bogdan 3-0
30. Bye
-------------------------------------------------- Grosu Alexandru 0-3
19. Pop Sabin
------------------------- Grosu Alexandru 0-3
14. Grosu Alexandru
--------------------------------------------------------------------------- Grosu Alexandru 3-1
11. Albu Constantin
------------------------- Albu Constantin 3-0
22. Ujeniuc Dan
-------------------------------------------------- Albu Constantin 3-1
27. Bye
------------------------- Istrate Ghiorghita 0-3
6. Istrate Ghiorghita
B. ----------------------------------------------------------------------------------------------------
7. Pantelimon Andi
------------------------- Horotan Catalin 2-3
26. Horotan Catalin
-------------------------------------------------- Ignatescu Bogdan Ionut 0-3
23. Ignatescu Bogdan Ionut
------------------------- Ignatescu Bogdan Ionut 3-0
10. Butnaru Madalina
---------------------------------------------------------------------------
15. Dobrincu Vlad
------------------------- Dobrincu Vlad 3-0
18. Zamfirache Ioan
-------------------------------------------------- Dobrincu Vlad 3-0
31. Bye
------------------------- Pelin Dumitru 0-3
2. Pelin Dumitru
Comentariu
Coordonator Onorific- 09.iun.2006
- 1514
- Gura Humorului, Romania
- 54
Likes given: 0Likes received: 3
Eliminatorii Open
1. Nemaciuc Mihai
-------------------------
16. Ovcinnicov Artem
--------------------------------------------------
9. Marola Mihai
-------------------------
8. Roman Bogdan
---------------------------------------------------------------------------
5. Badea Bogdan
-------------------------
12. Farkas Bence
--------------------------------------------------
13. Firu Marian
-------------------------
4. Ion Marius
. ----------------------------------------------------------------------------------------------------
3. Dragoman Andreea
-------------------------
14. Meszar Razvan
--------------------------------------------------
11. Cotca Dacian
-------------------------
6. Avram Victor
---------------------------------------------------------------------------
7. Hasna Cosmin
-------------------------
10. Teodorescu Sandica
--------------------------------------------------
15. Maxim Valentin
-------------------------
2. Moldovan Daniel
Comentariu
Coordonator Onorific- 09.iun.2006
- 1514
- Gura Humorului, Romania
- 54
Likes given: 0Likes received: 3
Eliminatorii Avansati
1. Valeanu Vlad
-------------------------
16. Ungureanu Florin
--------------------------------------------------
9. Zamfiroaia Sorin
-------------------------
8. Petenchi Edmond
---------------------------------------------------------------------------
5. Sofian Corneliu
-------------------------
12. Blanariu Dionisie
--------------------------------------------------
13. Corneanu Sorin
-------------------------
4. Catricicau Adrian
. ----------------------------------------------------------------------------------------------------
3. Vieru Costica
-------------------------
14. Motorga Dorin
--------------------------------------------------
11. Marola Dan
-------------------------
6. Trandafir Vasile
---------------------------------------------------------------------------
7. Berila Radu
-------------------------
10. Lazar Vasile
--------------------------------------------------
15. Nicolaiciuc Ovidiu
-------------------------
2. Toporas Cosmin
Comentariu
Coordonator Onorific- 09.iun.2006
- 1514
- Gura Humorului, Romania
- 54
Likes given: 0Likes received: 3
Grupa superioara nr. 1
Grupa superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 NEMACIUC MIHAI SUCEAVA 3-03-03-0312 MIRON MIHAI CLUJ NAPOCA 3-10-313 TEODORESCU SANDICA RAMNICU SARAT 0-31-33-0124 TIGANISTEANU ADRIAN BACAU 0-33-00-31
Grupa superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 MAROLA MIHAI BACAU 2-33-03-0222 MOLDOVAN DANIEL DUMBRAVITA 3-23-12-3213 RUSTI CATALIN SUCEAVA 0-31-33-114 GROS EDUARD CAMPENI 0-33-21-31
Grupa superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 DRAGOMAN ANDREEA MEDIAS 3-03-03-0312 FARKAS GABOR TARGU MURES 0-31-30-303 UNGUREANU ADRIAN SUCEAVA 0-33-12-314 FIRU MARIAN VATRA DORNEI 0-33-03-222
Grupa superioara nr. 5Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 ION MARIUS Brăila 3-13-13-1312 BALINT ANDREEA DUMBRAVITA 1-31-31-303 MESZAR RAZVAN ARAD 1-33-13-2224 ALBU CATALIN PASCANI 1-33-12-31
Grupa superioara nr. 6Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BADEA BOGDAN DUMBRAVITA 3-13-03-1312 MAXIM VALENTIN CLUJ NAPOCA 1-33-13-1223 ANDONE CLAUDIU CUGIR 0-31-33-114 GEORGIU DRAGOS VATRA DORNEI 1-31-31-30
Grupa superioara nr. 7Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 OVCINNICOV ARTEM UCRAINA 0-33-13-1222 AVRAM VICTOR ARAD 3-03-23-1313 SPANU VASILE VICOVU DE JOS 1-32-31-304 HAGATIS ANDREI VATRA DORNEI 1-31-33-11
Grupa superioara nr. 8Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 HASNA COSMIN STRAJA 3-03-03-0312 ILIES IOAN RADAUTI 0-31-33-113 POLOCOSER CRISTIAN SUCEAVA 0-33-10-314 FARKAS BENCE TARGU MURES 0-31-33-012
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 CARPOVICI BORIS Fălticeni 2-32-33-112 ROMAN BOGDAN ARAD 3-23-13-0313 COTCA DACIAN ORADEA 3-21-33-1224 SUMANARU CATALIN IASI 1-30-31-30
Comentariu
Felicitari DomnuluiCHIRAP DAN pentru organizare.UN turneu reusit.MULTUMESC DOMNULUI ROMAN BOGDAN pentru materiale si rabdarea de a ne inpartasi din vasta sa experienta tenisistica.SANATATE LA TOTI PARTICIPANTI,si iubitorilor acestui frumos sport
Comentariu
Echipa AmaTur- 05.feb.2011
- 3892
- botosani
- 54
Likes given: 2848Likes received: 1334
Felicitari tuturor !
Dan Chirap la inaltime, Emi peste noi toti, Joola prezenta si ea cu tot ce are mai bun si cu echipament de prima clasa si la acest concurs, jucatori foarte buni, fair play prezent iar pe final o lectie de tenis Dragoman - Nemaciuc din care am castigat doar noi cei prezenti. Bravo voua, ne faceti mare cinste.
...si ceva imagini...
Blade: lemn off...ce lemn !
Bh: cu tepi
Fh: fara tepi
Comentariu
Coordonator Onorific- 01.aug.2010
- 8009
- Brașov
Likes given: 1488Likes received: 2883
Postat în original de iuliu zedler Vezi postSa fie oare o finala Nemaciuc - Dragoman ?
Comentariu
Echipa AmaTur- 05.feb.2011
- 3892
- botosani
- 54
Likes given: 2848Likes received: 1334
OPEN
Loc.1 Dragoman Andreea
Loc 2 Nemaciuc Mihai
Loc 3 Ion Marius
AVANSATI
Loc.1 Toporas Cosmin
Loc.2 Blanariu Dionisie
Loc.3 Trandafir Vasile
INCEPATORI
Loc.1 Grosu Alexandru
Loc.2
Loc.3Ultima editare de sorin_client; 31.iul.2016, 07:33.Blade: lemn off...ce lemn !
Bh: cu tepi
Fh: fara tepi
Comentariu
Who has read this thread:© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 13:54.Procesare...X
Comentariu