Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A Gura Humorului ,, Hai ai nostri '' ed. III Sambata 05.11.2016 O+ A+ I

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ovidiuu
    a răspuns
    Polocoser Cristian--Suceava

    Lasă un comentariu:


  • zamo981
    a răspuns
    Dorin Dior - Incepatori - Iasi

    Lasă un comentariu:


  • rcolesniuc
    a răspuns
    Postat în original de daviris Vezi post
    Celor doi va propun , ca alta data, Casa Elena si francusa de Cotnari.Sa ne revedem cu bine .
    Daca imi permiteti domnule profesor, doresc sa va atrag atentia ca acesta este motivul unor rezultate sub potentialul atat al dvs. cat si al colegilor botosaneni!!!!!!!!

    Lasă un comentariu:


  • daviris
    a răspuns
    Postat în original de rcolesniuc Vezi post
    Din Botosani, Zamfirache Ioan si Portariuc Gheorghe - incepatori.
    Celor doi va propun , ca alta data, Casa Elena si francusa de Cotnari.Sa ne revedem cu bine .

    Lasă un comentariu:


  • rcolesniuc
    a răspuns
    Din Botosani, Zamfirache Ioan si Portariuc Gheorghe - incepatori.

    Lasă un comentariu:


  • daviris
    a răspuns
    Pralea Marius-Botosani-incepatori sau avansati ,in functie de ce spune clasamentul la reactualizarea de pe 1 nov.

    Pralea Constantin-Alba Iulia-incepatori

    Lasă un comentariu:


  • rcolesniuc
    a răspuns
    Din Botosani, Colesniuc Romeo - avansati
    Robu Valentin - incepatori

    Lasă un comentariu:


  • Marius Zepciuc
    a răspuns
    Gafencu Andrei Costel. Incepatori. Romanesti.

    Lasă un comentariu:


  • Ma Rola
    a răspuns
    Marola Dan-Bacau-Avansati

    Lasă un comentariu:


  • Sorin-Gabriel Simionese
    a răspuns
    Din Granicesti se inscriu la Incepatori :
    Simionese Ovidiu
    Morosan Ionel
    Simionese Sorin Gabriel
    Multumim !

    Lasă un comentariu:


  • Marius Zepciuc
    a răspuns
    Zepciuc Marius. Incepatori.

    Lasă un comentariu:


  • Oblio
    a răspuns
    Mahu Bogdan din Pașcani,amatori,mulțumesc

    Lasă un comentariu:


  • Marfius
    a răspuns
    din Botosani, se inscriu la avansati
    Chiriac Marius
    Grosu Alexandru

    Lasă un comentariu:


  • Pinzar Alin
    a răspuns
    Pinzar Alin - Suceava la avansati

    Lasă un comentariu:


  • Bogdan-
    a răspuns
    Ignatescu Bogdan Ionut - Incepatori - Siret
    Babiuc Nicusor Ionel - Incepatori - Siret
    Medvediuc Lucian - Incepatori - Siret
    Bejinariu Constantin - Incepatori - Siret
    Calancea Dragos - Incepatori - Siret

    Multumesc!

    Lasă un comentariu:


  • marcu vasile
    a răspuns
    Marcu Vasile-open ;
    INCEPATORI ; Butnaru Madalina- ,Sandulean Rares , Sandulean Ruxandra , Muraru Ioana , Cracana Lucian , Honciuc Alexia , Vieriu Teodora , Pintescu Teodora , Tereja David ,Vlad Teodor etc.
    Ultima editare de marcu vasile; 26.oct.2016, 07:24.

    Lasă un comentariu:


  • FinalDestiny
    a răspuns
    Macovei Cristi - incepatori din Iasi

    Lasă un comentariu:


  • Dakiro
    a răspuns
    Plamada Iulian Putna- incepatori.

    Lasă un comentariu:


  • jacsonn
    a răspuns
    damian mircea -bistrita avansati

    Lasă un comentariu:


  • Dakiro
    a răspuns
    Clasament Open - on 04.11.2016 at 18:06:38

    1. Marola Mihai, Bacau - 106 - 26,64 - OJ
    2. Tiganas Mihai, Radauti - 1085 - 27,5 - O
    3. Hasna Cosmin, Straja - 47 - 31,58 - O
    4. Polocoser Cristian, Suceava - 193 - 23,16 - O
    5. Albu Catalin, Pascani - 134 - 24,17 - O
    6. Marcu Vasile, Vatra Dornei - 219 - 21,72 - OW
    7. Ursulean Florin, Straja - 238 - 25,64 - O
    8. Ursulean Vasile, Straja - 130 - 20,35 - O
    9. Chirap Dan, Gura Humorului - 422 - 16,17 - A
    10.Rosca Niculai, Galanesti - 543 - 20,54 - O
    11. Stroe Ionel, Bacau - 565 - 12,56 - A

    Clasament Avansati

    1. Ciortescu Cristi - Iasi
    2. Dragan Mihai - Bistrița
    3 -- 4
    Brulea Petre - Ploiesti
    Gugles Marius - Campulung Mold
    5 -- 8
    Mahu Bogdan - Pascani
    Colesniuc Romeo - Botosani
    Morosan Marian - Suceava
    Marola Dan - Bacau
    9 -- 12 1v gr.sup.
    Bogza Dragos - Iasi
    Corneanu Sorin - Botosani
    Vlaisan Vasile - Vicovu de Jos
    Foca Dorin - Radauti
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Avram Nicolae - Nedelea
    Balanescu Florin - Iasi
    Ignatescu Bogdan Ionut - Siret
    Grosu Octavian - Botosani
    17 -- 18 2v gr.inf.
    Grosu Alexandru - Botosani
    Dobrincu Vlad - Iasi
    19 -- 21 1v gr.inf.
    Damian Mircea - Bistrița
    Pogorevici Mircea - Gura Humorului
    Ivisuc Teofil - Poiana Stampei
    22 -- 24 0v gr.inf.
    Lucic Corneliu - Suceava
    Pinzar Alin - Suceava
    Aldea Gheorghe - Suceava

    Clasament Incepatori

    1. Istrate Ghiorghita - Suceava
    2. Robu Mihai - Mogosesti
    3 -- 4
    Sandulean Ruxandra - Vatra Dornei
    Robu Valentin - Botosani
    5 -- 8
    Florea Ionut - Vatra Dornei
    Dior Dorin - Iasi
    Pralea Marius - Botosani
    Mandrila Daniel - Iasi
    9 -- 16
    Mihut Benone - Pascani
    Zamfirache Ioan - Botosani
    Butnaru Madalina - Vatra Dornei
    Zepciuc Marius - Granicesti
    Sandulean Rares - Vatra Dornei
    Macovei Cristi - Iasi
    Foca Ciprian - Radauti
    Morosan Ionel - Granicesti
    17 -- 19 2v gr.sup.
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Havris Rares - Botosani
    Plamada Iulian - Putna
    20 -- 24 1v gr.sup.
    Ujeniuc Dan - Suceava
    Muraru Ioana - Vatra Dornei
    Andronic Ioan - Suceava
    Simionese Sorin Gabriel - Granicesti
    Pohaci Claudiu - Dorohoi
    25 -- 32 0v gr.sup.
    Butacu Dan - Bacau
    Portariuc Gheorghe - Botosani
    Calancea Dragos - Siret
    Cracana Lucian - Vatra Dornei
    Medvediuc Lucian - Siret
    Honciuc Alexia - Vatra Dornei
    Mita Augustin - Corlateni
    Marin Bogdan Mihail - Bacau
    33 -- 2v gr.inf.
    Vacariuc Mariana - Vatra Dornei
    34 -- 40 1v gr.inf.
    Vieru Teodora - Vatra Dornei
    Pintescu Teodora - Vatra Dornei
    Vlad Teodor - Vatra Dornei
    Albu Iulian - Comanesti
    Grigoriciuc Timotei - Suceava
    Tucaliuc Alexandru - Suceava
    Pasniceanu Robert - Iasi
    41 -- 48 0v gr.inf.
    Simionese Ovidiu - Granicesti
    Ursulean Daniel - Straja
    Constantinica Silviu - Botosani
    Brandusan Lucian - Radauti
    Stroe Liliana - Bacau
    Capra Claudiu - Suceava
    Foca Melania - Radauti
    Spataru Pavel - Iasi
    Ultima editare de Dakiro; 05.nov.2016, 22:17.

    Lasă un comentariu:


  • Dakiro
    a răspuns
    Inscrieri Incepatori - on 04.11.2016 at 18:05:47

    1. Pralea Marius, Botosani - 357 - 11,96 - A
    2. Robu Valentin, Botosani - 454 - 11,88 - AW
    3. Pralea Constantin, Alba Iulia - 505 - 8,81 - AW
    4. Zamfirache Ioan, Botosani - 566 - 10,6 - AW
    5. Macovei Cristi, Iasi - 601 - 11,53 - A
    6. Robu Mihai, Mogosesti - 609 - 11,11 - A
    7. Butnaru Madalina, Vatra Dornei - 629 - 10,86 - AJF
    8. Ujeniuc Dan, Suceava - 656 - 11,88 - A
    9. Zepciuc Marius, Granicesti - 735 - 9,56 - A
    10. Butacu Dan, Bacau - 814 - 8,94 - A
    11. Sandulean Rares, Vatra Dornei - 817 - 8,34 - AJ
    12. Muraru Ioana, Vatra Dornei - 846 - 7,72 - AJF
    13. Andronic Ioan, Suceava - 857 - 9,06 - AW
    14. Simionese Sorin Gabriel, Granicesti - 920 - 9,19 - A
    15. Istrate Ghiorghita, Suceava - 930 - 11,95 - A
    16. Portariuc Gheorghe, Botosani - 937 - 7,03 - A
    17. Dior Dorin, Iasi - 947 - 9,82 - A
    18. Sandulean Ruxandra, Vatra Dornei - 949 - 7,36 - AJF
    19. Foca Ciprian, Radauti - 1023 - 11,75 - A
    20. Morosan Ionel, Granicesti - 1093 - 8,68 - A
    21. Havris Rares, Botosani - 1109 - 8,17 - AJ
    22. Mihut Benone, Pascani - 1110 - 7,83 - A
    23. Simionese Ovidiu, Granicesti - 1220 - 5,94 - AJ
    24. Calancea Dragos, Siret - 1364 - 6,92 - A
    25. Cracana Lucian, Vatra Dornei - 1459 - 3,63 - A
    26. Medvediuc Lucian, Siret - 1513 - 5,58 - A
    27. Vacariuc Mariana, Vatra Dornei - 1516 - 5,17 - AJF
    28. Plamada Iulian, Putna - 1608 - 10 - A
    29. Constantinica Silviu, Botosani - 1669 - 5,58 - AJ
    30. Vieru Teodora, Vatra Dornei - 1744 - 2,42 - AJF
    31. Honciuc Alexia, Vatra Dornei - 1768 - 5,75 - AJF
    32. Pintescu Teodora, Vatra Dornei - 1870 - 2,25 - AJF
    33. Pohaci Claudiu, Dorohoi - 1945 - 5 - A
    34. Mandrila Daniel, Iasi - 1949 - 5 - A
    35. Vlad Teodor, Vatra Dornei - 1957 - 4 - AJ
    36. Albu Iulian, Comanesti - 2075 - 4 - A
    37. Mita Augustin, Corlateni - 2317 - 2,5 - A
    38. Florea Ionut, Vatra Dornei - 2589 - 4,75 - A
    39. Marin Bogdan Mihail, Bacau - 2591 - 1,75 - A
    40. Stroe Liliana, Bacau - 2664 - 3,75 - AF
    41. Grigoriciuc Timotei, Suceava - 2702 - 3,75 - A
    42. Capra Claudiu, Suceava - 3033 - 1,75 - A
    43. Tucaliuc Alexandru, Suceava - 3038 - 1,75 - A
    44. Foca Melania, Radauti - 4001 - 0 - A
    45. Spataru Pavel, Iasi - 4002 - 0 - A
    46. Pasniceanu Robert, Iasi - 4003 - 0 - A

    Inscrieri Avansati - on 04.11.2016 at 18:05:59

    1. Ciortescu Cristi, Iasi - 105 - 16,9 - A
    2. Brulea Petre, Ploiesti - 126 - 17,96 - AW
    3. Colesniuc Romeo, Botosani - 132 - 17,31 - AW
    4. Damian Mircea, Bistrița - 137 - 18 - A
    5. Avram Nicolae, Nedelea - 141 - 16,52 - A
    6. Bogza Dragos, Iasi - 174 - 16,21 - A
    7. Marola Dan, Bacau - 198 - 17,18 - A
    8. Morosan Marian, Suceava - 202 - 17,27 - A
    9. Lucic Corneliu, Suceava - 260 - 14,54 - AHW
    10. Corneanu Sorin, Botosani - 267 - 14,8 - A
    11. Vlaisan Vasile, Vicovu de Jos - 345 - 15,9 - A
    12. Corocaescu Cristian, Suceava - 398 - 16,72 - A
    13. Dragan Mihai, Bistrița - 451 - 18,83 - A
    14. Mahu Bogdan, Pascani - 524 - 13,86 - A
    15. Pinzar Alin, Suceava - 556 - 11,36 - A
    16. Balanescu Florin, Iasi - 564 - 13,11 - A
    17. Grosu Alexandru, Botosani - 694 - 14,11 - AJ
    18. Ignatescu Bogdan Ionut, Siret - 747 - 12 - A
    19. Gugles Marius, Campulung Mold - 1063 - 12,31 - A
    20. Foca Dorin, Radauti - 1129 - 12,5 - A
    21. Pogorevici Mircea, Gura Humorului - 1488 - 12,5 - A
    22. Dobrincu Vlad, Iasi - 1489 - 12,5 - A
    23. Aldea Gheorghe, Suceava - 1786 - 12,75 - A
    24. Ivisuc Teofil, Poiana Stampei - 1859 - 6 - A

    Inscrieri Open - on 04.11.2016 at 18:06:38

    1. Hasna Cosmin, Straja - 47 - 31,58 - O
    2. Marola Mihai, Bacau - 106 - 26,64 - OJ
    3. Ursulean Vasile, Straja - 130 - 20,35 - O
    4. Albu Catalin, Pascani - 134 - 24,17 - O
    5. Polocoser Cristian, Suceava - 193 - 23,16 - O
    6. Marcu Vasile, Vatra Dornei - 219 - 21,72 - OW
    7. Ursulean Florin, Straja - 238 - 25,64 - O
    8. Chirap Dan, Gura Humorului - 422 - 16,17 - A
    9. Rosca Niculai, Galanesti - 543 - 20,54 - O
    10. Stroe Ionel, Bacau - 565 - 12,56 - A
    11. Tiganas Mihai, Radauti - 1085 - 27,5 - O
    Ultima editare de Dakiro; 04.nov.2016, 17:56.

    Lasă un comentariu:


  • Turneu A Gura Humorului ,, Hai ai nostri '' ed. III Sambata 05.11.2016 O+ A+ I

    Turneu A Gura Humorului ,, Hai ai nostri '' Sambata 05.11.2016
    Locatie : sala de sport din incinta Complexului Turistic Arinis.

    Categorii:

    Open+Amatori + Incepatori

    Unic organizator: Clubul Sportiv Dakiro : www.sportdakiro.com

    Localitate : Gura Humorului

    LOGISTICĂ: 18 mese aprobate ITTF ( Jolla, Donic, Butterfly)
    SUPRAFAȚA DE JOC: material sintetic multistrat;
    TAXA: adulți 25 lei, copii 15 lei, din care 2 lei/ participant vor fi transferați în contul AmaTur;
    Se asigura:
    - cafea , apă plată

    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile I- III cupe si diplome, locul IV- VIII diplome
    ÎNSCRIEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - ultima înscriere/retragere Vineri 04 Noiembrie2016, ora 17.00;
    Grupele vor fi afisate pe site Vineri 04.11. la ora 18.30 Aceste grupe vor fi cele de la inceputul turneului.
    - orice înscriere/retragere ulterioară nu va fi luată în considerare .
    - absenții vor fi trecuți în clasament cu N - nemotivat.
    SISTEMUL DE JOC:
    ÎNCEPĂTORI :
    - Ora de incepere 09.00
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mică de 12;
    - Număr maxim de participanți: 72
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula șarpelui cu eventuale modificări funcție de localități (locul 1 nu se schimbă) ? se califică primii 4, se joaca 2 grupe la 3 mese, alternativ,
    - Capi de serie grupe inferioare ? conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi,
    - Grupe superioare de câte 4 jucători ? se califică primii 2, se joaca 2 grupe la 1 masa.
    - Capi de serie grupe superioare ? conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu de 32 la 2 mese petru inceput
    Terminarea turneului estimativ ora 16.00

    AVANSAȚI :
    Ora de incepere 11.00
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mare sau egală cu 12 și mai mică de 19;
    - Număr maxim de participanți: 48 participanti
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula șarpelui cu eventuale modificări funcție de localități (locul 1 nu se schimbă) ? se califică primii 4, se joaca 2 grupe la 3 mese
    - Capi de serie grupe inferioare ? conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători ? se califică primii 2, se joaca 2 grupe la 1 masa.
    - Capi de serie grupe superioare ? conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare:
    - Tablou eliminatoriu
    - Ordine favoriți eliminatorii ? conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 și 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) și vor fi trase la sorți de către cel mai t?nar participant la turneu.

    Open:

    Ora de incepere: 11.00
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 19;
    - Număr maxim de participanți: 48
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula șarpelui cu eventuale modificări funcție de localități (locul 1 nu se schimbă) ? se califică primii 4 se joaca 2 grupe la 3 mese
    - Capi de serie grupe inferioare ? conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători ? se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare ? conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare:
    - Tablou eliminatoriu ;
    - Ordine favoriți eliminatorii ? conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 și 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) și vor fi trase la sorți de către cel mai tânăr participant prezent la concurs.
    In functie de inscrierile de pe site sistemul de joc poate suferi cateva modificari anuntate din timp.
    Sala va fi incalzita cu tunuri de motorina, iar ventilatoarele vor fi puse in functiune pentru a evita condensul la inceputul turneului.
    Se va lua in considerare clasamentul de pe 1 noiembrie.

    Hai ai nostri !!!

    Anunt important !!!


    Datorita numarului suficient de mese Turneul de Open se va desfasura incepand de la ora 11.00
    Ultima editare de Dakiro; 03.nov.2016, 10:17.
Who has read this thread:
Procesare...
X