Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Sa ne mai inveselim putin

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

    Comentariu


    • Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

      Comentariu



      • fotos hochladen net
        Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

        Comentariu


        • Si un banc dedicat rusofililor (doar celor cu simț al umorului).
          Un internat în Azilul de nebuni e întrebat:
          – Dumneata de ce eşti internat?
          – Am vrut să fug peste hotare.
          – Pentru aşa ceva se stă la închisoare, nu la balamuc.
          – Da, dar eu am vrut să fug în Rusia.​
          Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

          Comentariu



          • Un politist opreste o masina, in care era o domnisoara.
            -Domnisoara, unde este centura?
            -La iesirea din oraș, raspunde aceasta dezinvolt.​
            Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

            Comentariu


            • https://www.facebook.com/reel/344313...id=chYV2B&fs=e
              Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

              Comentariu



              • Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

                Comentariu


                • ‎– Am citit că există oameni care dorm ‎numai trei ore pe noapte.‎
                  ‎– Nevasta vecinului meu tocmai a născut ‎un om din ăsta.‎​
                  Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

                  Comentariu


                  • Un profesor catre elevii sai:
                    - In primul semestru, toate notele dumneavoastra au fost slabe, astfel incat ati ajuns la marginea prapastiei.
                    Dar…gratie eforturilor depuse in al doilea semestru, constat ca ati facut un mare pas inainte.​
                    Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

                    Comentariu



                    • Comentariu


                      • Bula lipseste de la scoala. A doua zi profesoara, suparata il intreaba de ce a absentat.
                        - Stiti doamna, a trebuit sa ma duc cu vaca la taur.
                        - Dar, bine Bula, nu putea sa faca taica-tu treaba asta?
                        - Ba da doamna, dar taurul o face mai bine.​
                        Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

                        Comentariu


                        • Explicatia unei “bucle”

                          Pentru cei care nu cunosc conceptul de “bucla” oferim aici explicatiile clarificatoare pentru a intelege ce se intampla atunci cand se spune despre un program de calculator ca “intra in bucla” („looping”).

                          Directorul unei firme, ii spune secretarei:
                          – Vom pleca pentru o saptamana in strainatate la un congres si sper sa ne simtim bine impreuna. Fa toate pregatirile necesare pentru calatorie…

                          Secretara isi suna sotul:
                          – Voi pleca cu seful la un congres, in strainatate, pentru o saptamana. Te rog, dragul meu, ai grija de tine in acest timp.

                          Sotul isi suna amanta:
                          – Nevasta-mea pleaca in strainatate pentru o saptamana. Hai sa ne petrecem saptamana asta impreuna, printesa mea…

                          Amanta, care este invatatoare la o scoala particulara, isi anunta copiii:
                          – Pentru ca saptamana viitoare am de rezolvat o problema, voi lipsi de la scoala. Deci saptamana viitoare nu veniti la scoala.

                          Unul dintre copii, pentru ca isi iubeste foarte mult bunicul, fuge la el si ii spune:
                          – Bunicule, saptamana viitoare nu trebuie sa merg la scoala. Mi-ai promis ca daca vom avea timp liber vom merge la munte impreuna.

                          Bunicul, (“Directorul”) isi iubeste foarte mult nepotul. Ca urmare o suna pe secretara si ii spune:
                          – Nepotul meu m-a rugat sa-mi petrec saptamana viitoare cu el, asa incat nu vom mai merge la congresul din strainatate. Te rog fa demersurile de anulare a calatoriei.

                          Secretara isi suna sotul:
                          – Directorul si-a anulat calatoria asa incat vom ramane impreuna, dragul meu…

                          Sotul isi suna amanta:
                          – Nu ne mai putem petrece saptamana viitoare impreuna pentru ca sotia mea nu mai pleaca in calatorie.

                          Amanta ii anunta pe copiii de la scoala :
                          – Problema pe care o aveam s-a rezolvat asa incat saptamana viitoare toata lumea vine la scoala.

                          Copilul ii spune bunicului:
                          – Bunicule, saptamana viitoare mergem la scoala asa ca, imi pare rau dar nu mai pot sa-ti tin companie.

                          Bunicul director isi suna secretara :
                          – Nepotul meu tocmai m-a sunat sa-mi spuna ca nu mai poate petrece saptamana viitoare cu mine. Ca urmare continua pregatirile pentru plecarea la congres…
                          Ultima editare de Liuian; 01.apr.2023, 14:55.
                          Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

                          Comentariu


                          • Unui avocat îi este cerut sfatul de catre un camatar:
                            - Cum îmi pot primi cele 30 milioane înapoi de la Ionescu, daca eu mi-am pierdut chitanta de împrumut?
                            - Scrieti-i o scrisoare si spuneti-i sa va trimita odata cele 60 milioane împrumutate.
                            - Bine dar eu i-am împrumutat doar 30 milioane!
                            -Tocmai asta vrem sa obtinem de la el, o dovada scrisa ca va datorteaza doar 30 milioane…​
                            Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

                            Comentariu


                            • Tragedie in Romania. 50.000 de romani morti. Dupa 2 zile apar ajutoarele.
                              Americanii trimit 1 milion de dolari, chinezii trimit 1 tona de medicamente, italienii trimit 50.000 de romani…​
                              Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

                              Comentariu


                              • Domnule,nu v-ați saturat să scrieți pocnitorile astea de bancuri... păi sinteti dușmanul umorului.

                                Comentariu


                                • Domnule "Liuian", scrieți în continuare. S-or găsi și unii cititori cu suficient de mult simt al umorului. Nu contează cât de vechi sunt bancurile. Generația nouă nu are de unde să știe toate bancurile vechi. Și vinul poate fi uneori răsuflat, dar îl bem și pe ăla, la un moment dat.
                                  Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
                                  FH: Butterfly - Dignics 80
                                  BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de Dantim Vezi post
                                    Domnule,nu v-ați saturat să scrieți pocnitorile astea de bancuri... păi sinteti dușmanul umorului.

                                    Breee, imi cer mii de scuze ca nu-ti raspund la intrebare, dar mi-e asa o lehamite... Totusi, daca imi raspunzi si tu la o intrebare, trec peste lehamite si iti voi raspunde si eu. Lu' matale cum iți place mai mult si mai mult sa citesti o carte, singur, singurel, doar tu si cartea ta, sau la grupul de lectura?​
                                    Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

                                    Comentariu


                                    • Omule ești penibilul absolut nici nu ai simțul umorului, în locul tău as citi înainte de a posta ,cred ca nici tu nu razi la ce prosti postezi....nu mai scriu nimic că iar mă exmatriculeaza din cauza unui umorist de....tot rasul

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de mihais mioveni Vezi post
                                        Domnule "Liuian", scrieți în continuare. S-or găsi și unii cititori cu suficient de mult simt al umorului. Nu contează cât de vechi sunt bancurile. Generația nouă nu are de unde să știe toate bancurile vechi. Și vinul poate fi uneori răsuflat, dar îl bem și pe ăla, la un moment dat.
                                        Nea Mihai vad că te bagi rău în seamă cu mine, cam întârziat și cu umorul, la elite cam târziu ai ajuns, vad că și la au trecut în neființă la fel...pe bune dacă mă ajuți puțin și te bagi în seamă o să mă faci și organizator de turnee la un memorial

                                        Comentariu


                                        • Va rog sa incetati.

                                          Comentariu


                                          • O glumă prea explicată devine proză ... bancul cu bunicul și secretara era fain, dar parantezele au fost adăugate manual, fără rost ... zic eu.
                                            TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de Dantim Vezi post
                                              Domnule,nu v-ați saturat să scrieți pocnitorile astea de bancuri... păi sinteti dușmanul umorului.

                                              Breee, hai ca sa-ti explic: Bancurile proaste, sau mai putin bune, sunt la fel de utile ca cele bune. De fapt despre bancurile bune, se poate spune ca sunt bune, doar ptr ca exista termenul de comparatie al bancurilor "rele" Altfel, nu ai putea sa le cataloghezi, ca bune. De exemplu: Rolul de mascarici, intr-o comunitate, nu este chiar onorabil, dar este la fel de bun, cum in comert este nevoie si de marunțiș, nu doar de bancnote.​ Deci, continua sa faci tumbe!
                                              Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

                                              Comentariu


                                              • Bulă vine de la școală și se duce glonț la părinții săi:

                                                – Mamă, tată, vreau să-mi spuneți adevărul.
                                                – Despre ce este vorba, Bulă?, întreabă mama sa.
                                                – Eu am fost cumva adoptat?
                                                – Bulă, dacă ar fi fost așa, chiar crezi că te-am fi ales pe tine?​
                                                Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

                                                Comentariu


                                                • Se face prezenta intr-un batalion rus:
                                                  -Ivan!
                                                  -Prezent
                                                  -Ivanov!
                                                  -Prezent!
                                                  -Ivanovici!
                                                  -Prezent!
                                                  -Omoara-l pe tata!
                                                  -Prezent!
                                                  Cand aude,colonelul zice:
                                                  -Ai sa-mi bag p***,da exista asa nume?
                                                  -Prezent!​
                                                  Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

                                                  Comentariu


                                                  • Niciodata sa nu cedati locul unei doamne, asa mi-am pierdut eu serviciul ca sofer de autobuz.
                                                    Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

                                                    Comentariu

                                                    Procesare...
                                                    X