Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Sa ne mai inveselim putin

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Doi politisti intra intr-o librarie. Dupa un moment de ezitare, vanzatoarea ii intreaba:
    - Ce-i baieti, ploua afara?
    Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

    Comentariu



    • Timo Boll Spirit
      Forehand : Tenergy 05
      Backhand : Tenergy 05

      Comentariu




      • "Tenisul de masa este cel mai important lucru dintre cele mai putin importante ale vietii"
        https://www.youtube.com/watch?v=ZdoaO-6Z2pg&t=1s- un mesaj despre cel mai important lucru in viata

        Comentariu



        • multiple picture app
          Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

          Comentariu


          • Puradelul (boracul) il intreaba pe tac'su, care era bulibașă, ce este democratia.
            - Democratia, îi raspunde bulibașa cu un aer doct, este atunci cand cheltuim ajutorul social in doua zile, apoi mergem si luam ce-i al altuia. Ei, aia e democratia.
            - Si cel de la care luam, nu zice nimic?
            - Ba da, dar aia e rasism.
            Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

            Comentariu


            • Trei barbati morti, ajung in acelasi timp la poarta Raiului. Ii ia sf Petru pe fiecare la intrebari, primul fiind un italian:
              - Ia zi, tu cum ai murit?
              - Pai mi-am cumparat un Ferrari, am mers pe autostrada spre Milano cu 340 km/h, n-am putut sa iau o curba, am intrat in parapet si am murit pe loc.
              - Bine, poti sa intri.
              Al doilea, un german:
              - Tu cum ai murit?
              - Mi-am luat un Porsche, am mers pe autostrada, o cinsterna a pus frana brusc in fata mea, nu am mai putut opri, explozie mare, am murit pe loc…
              - Bine, poti intra si tu.
              Al treilea,un roman:
              - Tu ce ai patit?
              - Mi-am luat un X5 si …
              - Și?
              - Si apoi am murit de foame.
              Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

              Comentariu


              • Nevasta unui miliardar, se intereseaza la doctorul care urma sa-i opereze sotul:
                - Mai exista sperante, domnule doctor?
                - Depinde ce anume sperati!
                Ultima editare de Liuian; 16.aug.2022, 19:46. Motiv: orto
                Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

                Comentariu


                • Intr-o noapte, Ion si Maria, proaspat casatoriti, stateau de vorba:
                  - Ma, Ioane, spune drept, pe cine ai mai avut inaintea mea?
                  - Pe Florica.
                  - Numai pe ea?
                  - Pe Veta, Maricica, Rozi… bla bla bla.
                  - Sa stii ca sunt geloasa.
                  - Lasa, mai bine ai fi multumita ca te-ai calificat in finala.
                  Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

                  Comentariu


                  • Un doctor român se întoarce din China, unde participse la un congres
                    internaţional pentru reducerea natalităţii. Toţi se adună în jurul
                    lui, curioşi să afle cum au rezolvat chinezii problema.
                    – E foarte simplu. Când bărbatul vine la consultaţie, doctorul îl pune
                    să-şi aşeze testicolele pe masă, le ţine bine, ia ciocanul şi le
                    trage una, cât poate de tare .
                    Pe cei prezenţi îi trece un fior rece pe spinare. Unul zice cu jumătate
                    de voce:
                    – Dar nu doare?
                    La care doctorul, calm:
                    – Doar dacă-si dă din greşeală cu ciocanul peste degete.
                    Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

                    Comentariu


                    • Un pensionar isi suna fiul:
                      – Trebuie sa-ti spun ca eu si cu mama ta divortam, 45 de ani de mizerie mi-au ajuns!
                      Fiul raspunde derutat:
                      – Tata, dar despre ce vorbesti?
                      Tatal continua:
                      – De un timp nu ne mai suportam si m-am saturat sa discutam despre acest subiect, sun-o pe sora ta si spune-i.
                      Apoi batranul inchide telefonul.
                      Dupa ce afla, fica speriata, isi suna tatal si ii spune:
                      – Nu se poate asa ceva, maine venim acasa sa discutam!
                      Batranul inchide telefonul si ii spune sotiei:
                      Gata, am aranjat, de Craciun vin sigur, ce le mai spunem, ca sa vina si de Pasti?
                      Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

                      Comentariu


                      • Daca femeile au probleme cu parcarea,
                        este din cauza ca barbatii le mint despre cat inseamna 20 de cm.
                        Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

                        Comentariu


                        • – Ei, și ce cadou ai primit de ziua ta ?
                          – Vezi în curtea noastră Mercedesul acela, Maybach GLS 600 bleumarin?
                          – Aaa, foarte mișto !!!…
                          – Ei bine, am primit o șapca cam de aceiași culoare.
                          Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

                          Comentariu


                          • Doua colege, Maria si Lenuta, se duc impreuna la servici, in fiecare zi.
                            Maria, cand este cald afara, se imbraca subtire. Cand este frig, se imbraca gros. Lenuta, numai invers.
                            Lenuta: – Mario, ce faci tu, de te imbraci cum este vremea afara?
                            Ca eu ma uit la meteo si mint astia, de ingheata apele!
                            Maria: – Fii atenta! Cand te trezesti, dimineata, sa te uiti la barbat!
                            Daca o are pe stanga, este urat afara! Daca o are pe dreapta, este frumos afara!
                            Lenuta: – Dar, daca nu este nici pe stanga, nici pe dreapta, cum este afara?
                            Maria: – Aia nu este vreme de plecat din casa!
                            Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

                            Comentariu


                            • Diviziunea muncii

                              Doi angajați ai primăriei. Unul sapă gropi pe marginea drumului, celălalt în urma lui, le umple la loc.
                              Un trecător mai atent, îi urmărește o vreme si până la urmă se hotărăște și-i zice primului:
                              - Dumneata nu te uiți înapoi? Muncești degeaba!
                              - Șefu, dacă nu știi, de ce te bagi? Fiecare isi face treaba lui, dar ala de trebuia să pună pomii, e bolnav astăzi!​
                              Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

                              Comentariu


                              • Într-adevăr, alcoolul este posibil să fie cel mai mare duşman al omului.
                                Dar Biblia ne învaţă că trebuie să ne iubim duşmanii… ” FRANK SINATRA
                                Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

                                Comentariu



                                • Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

                                  Comentariu


                                  • De vânzare rochie de mireasa, frumoasa, fără mâneci,alba,mărimea 46, voalul inclus, purtata o singura dată, din greseala!
                                    Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

                                    Comentariu


                                    • Un poliţist încearcă sa oprească un automobil.
                                      Dar ignorând semnalele, maşina îşi continuă drumul, aşa că poliţistul trage un foc şi îl răneşte pe şofer.
                                      După încă o împuşcătură îl răneşte pe pasagerul din dreapta. Apropiindu-se de automobilul oprit, el strigă:
                                      – Bine că te-ai oprit! A treia oară nu mai trăgeam in aer.​
                                      Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

                                      Comentariu


                                      • – Trebuie sa luati aceste pastile pana la sfarsitul vietii.
                                        – Dar, domnule doctor, aici scrie ca trebuie luate timp de doua luni!
                                        – Si eu am spus altceva?​
                                        Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

                                        Comentariu


                                        • ​Politistii se duc in excursie cu un autocar cu doua nivele…
                                          La nivelul de jos ofiteri si la nivelul de sus subofiteri.
                                          La un moment dat se aud urlete de la nivelul de sus, iar sefu` se duce sa vada ce se intampla
                                          - De ce urlati mă, in halul asta?
                                          - NOI NU AVEM SOFER !!!​
                                          Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

                                          Comentariu


                                          • Cand a venit la mine amanta, a văzut tot blocul.
                                            Cand au intrat hoții, al draq, toți dormeau…!
                                            Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

                                            Comentariu


                                            • Noaptea tarziu. Soţul beat vine acasă, faţa plina de ruj si fond de ten… In prag soţia furioasa.
                                              – Dragă, n-o sa ma crezi! M-am batut cu un clovn!​
                                              Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

                                              Comentariu


                                              • O blonda vine de la scoala topaind de fericire:
                                                -Mami, mami, azi am invatat sa numaram. Toti copii au numarat pana la 4 iar eu pana la 10! Uite: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10!
                                                - Bravo! ii spuse mama
                                                - E din cauza ca sunt blonda?
                                                - Da, pentru ca esti blonda.
                                                A doua zi la fel:
                                                - Mami, mami, azi am invatat alfabetul. Ceilalti copii au stiut pana la D iar eu pana la J! Uite: a,b,c,d,e,f,g,h,i,j!
                                                - Bravo! ii spuse mama.
                                                - E din cauza ca sunt blonda?
                                                - Da, pentru ca esti blonda.
                                                Urmatoarea zi vine fata de la scoala.
                                                - Mami, mami, azi dupa ora de sport, in vestiar am vazut ca nici una din fete nu are sanii crescuti, iar eu am 85C la sutien. E din cauza ca sunt blonda?
                                                - Nu draga mea, e din cauza ca ai 25 de ani!​
                                                Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

                                                Comentariu


                                                • Mergea si la Muzica- Amatur.... Asadar, pentru cei carora li se pare ca matematica e grea, incercati sa cantati asta:
                                                  Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

                                                  Comentariu


                                                  • In primele zile ale razboiului din Ucraina, niste soldati rusi (trupele wagner) ajung intr-un sat si intra in casa unei batrane.
                                                    Baba, nevoita,le da de mancare .
                                                    In timp ce mancau, papagalul babei incepe sa strige : “Moarte lui Putin !Moarte lui Putin!” -ca asa era invatat de baba.
                                                    Rusii furiosi. rastoarna masa, darama pe-acolo si ii zic babei: "vezi ca maine ne intoarcem, daca papagalul tau mai spune astfel de prostii, te vom ucide .
                                                    Baba, speriata, merge la popa satului, care avea un papagal identic, si face schimb de papagali.
                                                    A 2-a zi, vin rusii si se pun la masa. Papagalul tace. Ajung rusii la felul 2, papagalul tace. Termina astia de mancat, papagalul tace.
                                                    Atunci unul din ei, ca sa-l intarate, zice:
                                                    - Moarte lui Putin, papagalule!
                                                    Papagalul ii raspunde:
                                                    - Dumnezeu sa-ti auda ruga, fiule!
                                                    Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

                                                    Comentariu

                                                    Procesare...
                                                    X