Clasament Etapa XXIII - 14.09.2020
1. Capus Giani - Galați
2. Buruiana Mihai - Marasesti
3 -- 4
Budescu Marian - Galați
Budea Andra - Galați
5 -- 8
Botez Alex - Galați
Picioroga Lucian - Galați
Istrate Lucretiu - Galați
Hulpan Cristian - Galați
9 -- 16
Albu Gheorghe - Galați
Mardale Radu - Galați
Martin Cristian - Galați
Tirdea Ionut - Tecuci
Golomoz Bogdan - Galați
Munteanu George - Galați
Manea Dorinel - Tecuci
Anghele Cristinel - Galați
17 -- 0v gr.inf.
Topala Alex - Galați
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
GALAȚI: În fiecare Luni (ora 18:00) - Turneu "Activ"
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
Eliminatorii Etapa XXIII - 14.09.2020
1. Buruiana Mihai
-------------------- Buruiana Mihai 3-0
16. Mardale Radu
----------------------------------- Buruiana Mihai 3-0
9. Munteanu George
-------------------- Picioroga Lucian 0-3
8. Picioroga Lucian
-------------------------------------------------- Buruiana Mihai 3-0
5. Anghele Cristinel
-------------------- Hulpan Cristian 0-3
12. Hulpan Cristian
----------------------------------- Budea Andra 0-3
13. Tirdea Ionut
-------------------- Budea Andra 0-3
4. Budea Andra
----------------------------------------------------------------- Capus Giani 0-3
3. Capus Giani
-------------------- Capus Giani 3-0
14. Albu Gheorghe
----------------------------------- Capus Giani 3-0
11. Golomoz Bogdan
-------------------- Botez Alex 0-3
6. Botez Alex
-------------------------------------------------- Capus Giani 3-0
7. Istrate Lucretiu
-------------------- Istrate Lucretiu 3-0
10. Manea Dorinel
----------------------------------- Budescu Marian 0-3
15. Martin Cristian
-------------------- Budescu Marian 0-3
2. Budescu Marian
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
Gr.inferioara nr. 1 - Etapa XXIII - 14.09.2020
XNr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX X1XX2XX3XX4XX5XXVXLOC1 ISTRATE LUCRETIU - Galați 3-21-33-1222 HULPAN CRISTIAN - Galați 2-30-33-0133 BURUIANA MIHAI - Marasesti 3-13-03-0314 ALBU GHEORGHE - Galați 1-30-30-3045 -
Gr.inferioara nr. 2 - Etapa XXIII - 14.09.2020
XNr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX X1XX2XX3XX4XX5XXVXLOC1 BUDESCU MARIAN - Galați 3-23-03-2312 PICIOROGA LUCIAN - Galați 2-33-03-0223 TIRDEA IONUT - Tecuci 0-30-30-3044 GOLOMOZ BOGDAN - Galați 2-30-33-0135 -
Gr.inferioara nr. 3 - Etapa XXIII - 14.09.2020
XNr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX X1XX2XX3XX4XX5XXVXLOC1 CAPUS GIANI - Galați 3-03-03-0312 ANGHELE CRISTINEL - Galați 0-33-13-2223 MANEA DORINEL - Tecuci 0-31-33-1134 MARDALE RADU - Galați 0-32-31-3045 -
Gr.inferioara nr. 4 - Etapa XXIII - 14.09.2020
XNr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX X1XX2XX3XX4XX5XXVXLOC1 BUDEA ANDRA - Galați 3-13-03-03-0412 BOTEZ ALEX - Galați 1-33-03-03-0323 MUNTEANU GEORGE - Galați 0-30-33-03-0234 MARTIN CRISTIAN - Galați 0-30-30-33-0145 TOPALA ALEX - Galați 0-30-30-30-30
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
Inscrieri Etapa XXIII - 14.09.2020 - 16.09.2020 / 17:38:50 - v4.3 / cls_2020-aug
1. Capus Giani, Galați, 125 - 29,08 - O
2. Buruiana Mihai, Marasesti, 579 - 25,6 - OW
3. Istrate Lucretiu, Galați, 861 - 22,63 - O
4. Picioroga Lucian, Galați, 1480 - 22,3 - O
5. Anghele Cristinel, Galați, 1124 - 18 - AW
6. Budescu Marian, Galați, 719 - 17,68 - A
7. Manea Dorinel, Tecuci, 1156 - 16,57 - A
8. Hulpan Cristian, Galați, 661 - 13,94 - A
9. Budea Andra, Galați, 703 - 12,79 - AJF
10. Tirdea Ionut, Tecuci, 1223 - 12,17 - A
11. Mardale Radu, Galați, 747 - 11,94 - A
12. Albu Gheorghe, Galați, 2214 - 0
13. Munteanu George, Galați, 4245 - 0
14. Botez Alex, Galați, 6001 - 0
15. Martin Cristian, Galați, 6003 - 0
16. Golomoz Bogdan, Galați, 6005 - 0
17. Topala Alex, Galați, 6008 - 0
Grupe inferioare Etapa XXIII - 14.09.2020
X1 Istrate Lucretiu Hulpan Cristian Buruiana Mihai Albu Gheorghe 2 Budescu Marian Picioroga Lucian Tirdea Ionut Golomoz Bogdan 3 Capus Giani Anghele Cristinel Manea Dorinel Mardale Radu 4 Budea Andra Botez Alex Munteanu George Martin Cristian Topala Alex
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
Clasament Etapa XXII - 07.09.2020
1. Zarinschi Catalin - Galați
2. Capus Giani - Galați
3 -- 4
Portase Raluca - Galați
Picioroga Lucian - Galați
5 -- 8
Moise Viorel - Brăila
Tiboaca Daniel - Galați
Budescu Marian - Galați
Hulpan Cristian - Galați
9 -- 16
Martin Cristian - Galați
Mardale Radu - Galați
Golomoz Bogdan - Galați
Dutu Constantin - Galați
Ceobotaru Daniel - Galați
Amarinei Sorin - Galați
Botez Alex - Galați
Budea Andra - Galați
17 -- 2v gr.inf.
Dumitrache Marius - Galați
18 -- 0v gr.inf.
Albu Gheorghe - Galați
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
Eliminatorii Etapa XXII - 07.09.2020
1. Zarinschi Catalin
-------------------- Zarinschi Catalin 3-0
16. Martin Cristian
----------------------------------- Zarinschi Catalin 3-0
9. Moise Viorel
-------------------- Moise Viorel 3-0
8. Ceobotaru Daniel
-------------------------------------------------- Zarinschi Catalin 3-1
5. Budescu Marian
-------------------- Budescu Marian 3-2
12. Botez Alex
----------------------------------- Portase Raluca 1-3
13. Golomoz Bogdan
-------------------- Portase Raluca 0-3
4. Portase Raluca
----------------------------------------------------------------- Zarinschi Catalin 3-0
3. Budea Andra
-------------------- Hulpan Cristian 0-3
14. Hulpan Cristian
----------------------------------- Picioroga Lucian 0-3
11. Dutu Constantin
-------------------- Picioroga Lucian 0-3
6. Picioroga Lucian
-------------------------------------------------- Capus Giani 0-3
7. Amarinei Sorin
-------------------- Tiboaca Daniel 0-3
10. Tiboaca Daniel
----------------------------------- Capus Giani 0-3
15. Mardale Radu
-------------------- Capus Giani 0-3
2. Capus Giani
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
Gr.inferioara nr. 1 - Etapa XXII - 07.09.2020
XNr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX X1XX2XX3XX4XX5XXVXLOC1 ZARINSCHI CATALIN - Galați 3-13-03-03-0412 HULPAN CRISTIAN - Galați 1-32-30-33-1143 AMARINEI SORIN - Galați 0-33-23-13-0324 BOTEZ ALEX - Galați 0-33-01-33-0235 ALBU GHEORGHE - Galați 0-31-30-30-30
Gr.inferioara nr. 2 - Etapa XXII - 07.09.2020
XNr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX X1XX2XX3XX4XX5XXVXLOC1 CAPUS GIANI - Galați 3-03-03-0312 CEOBOTARU DANIEL - Galați 0-33-01-3123 GOLOMOZ BOGDAN - Galați 0-30-33-1144 DUTU CONSTANTIN - Galați 0-33-11-3135 -
Gr.inferioara nr. 3 - Etapa XXII - 07.09.2020
XNr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX X1XX2XX3XX4XX5XXVXLOC1 BUDESCU MARIAN - Galați 0-33-13-0222 BUDEA ANDRA - Galați 3-03-03-0313 TIBOACA DANIEL - Galați 1-30-33-0134 MARTIN CRISTIAN - Galați 0-30-30-3045 -
Gr.inferioara nr. 4 - Etapa XXII - 07.09.2020
XNr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX X1XX2XX3XX4XX5XXVXLOC1 PICIOROGA LUCIAN - Galați 0-33-13-03-0322 PORTASE RALUCA - Galați 3-03-21-33-2313 MARDALE RADU - Galați 1-32-33-21-3134 DUMITRACHE MARIUS - Galați 0-33-12-33-225 MOISE VIOREL - Brăila 0-32-33-12-314
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
Inscrieri Etapa XXII - 07.09.2020 - 08.09.2020 / 17:59:06 - v4.3 / cls_2020-aug
1. Zarinschi Catalin, Galați, 294 - 36,12 - E
2. Capus Giani, Galați, 125 - 29,08 - O
3. Picioroga Lucian, Galați, 1480 - 22,3 - O
4. Ceobotaru Daniel, Galați, 634 - 18,18 - A
5. Amarinei Sorin, Galați, 562 - 18,1 - AW
6. Budescu Marian, Galați, 719 - 17,68 - A
7. Hulpan Cristian, Galați, 661 - 13,94 - A
8. Budea Andra, Galați, 703 - 12,79 - AJF
9. Mardale Radu, Galați, 747 - 11,94 - A
10. Portase Raluca, Galați, 762 - 10,31 - AJF
11. Moise Viorel, Brăila, 990 - 6,95 - HW
12. Tiboaca Daniel, Galați, 1619 - 5,5 - H
13. Dutu Constantin, Galați, 1854 - 5,27 - H
14. Dumitrache Marius, Galați, 2006 - 5 - H
15. Albu Gheorghe, Galați, 2214 - 0
16. Botez Alex, Galați, 6001 - 0
17. Martin Cristian, Galați, 6003 - 0
18. Golomoz Bogdan, Galați, 6005 - 0
Grupe inferioare Etapa XXII - 07.09.2020X1 Zarinschi Catalin Hulpan Cristian Amarinei Sorin Botez Alex Albu Gheorghe 2 Capus Giani Ceobotaru Daniel Golomoz Bogdan Dutu Constantin 3 Budescu Marian Budea Andra Tiboaca Daniel Martin Cristian 4 Picioroga Lucian Portase Raluca Mardale Radu Dumitrache Marius Moise Viorel
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
Clasament Etapa XXI - 31.08.2020
1. Istrate Lucretiu - Galați
2. Voinea Sorin - Galați
3 -- 4
Budea Andra - Galați
Stolearenco Igor - Galați
5 -- 8
Mardale Radu - Galați
Blehoianu Laurentiu - Galați
Golomoz Bogdan - Galați
Portase Raluca - Galați
9 -- 15
Gheorghita Denisa - Galați
Dutu Constantin - Galați
Mihai Gabriel - Galați
Giosan Marcel - Galați
Avram Ionut - Galați
Albu Gheorghe - Galați
Botez Alex - Galați
Lasă un comentariu:
-
Eliminatorii Etapa XXI - 31.08.2020
1. Voinea Sorin
-------------------- Voinea Sorin 3-0
16. Bye
----------------------------------- Voinea Sorin 3-0
9. Avram Ionut
-------------------- Blehoianu Laurentiu 0-3
8. Blehoianu Laurentiu
-------------------------------------------------- Voinea Sorin 3-0
5. Stolearenco Igor
-------------------- Stolearenco Igor 3-0
12. Mihai Gabriel
----------------------------------- Stolearenco Igor 3-0
13. Botez Alex
-------------------- Portase Raluca 0-3
4. Portase Raluca
----------------------------------------------------------------- Istrate Lucretiu 0-3
3. Budea Andra
-------------------- Budea Andra 3-0
14. Dutu Constantin
----------------------------------- Budea Andra 3-2
11. Albu Gheorghe
-------------------- Golomoz Bogdan 1-3
6. Golomoz Bogdan
-------------------------------------------------- Istrate Lucretiu 0-3
7. Mardale Radu
-------------------- Mardale Radu 3-1
10. Giosan Marcel
----------------------------------- Istrate Lucretiu 1-3
15. Gheorghita Denisa
-------------------- Istrate Lucretiu 0-3
2. Istrate Lucretiu
Lasă un comentariu:
-
Inscrieri Etapa XXI - 31.08.2020 - 31.08.2020 / 22:26:04 - v4.3 / cls_2020-aug
1. Voinea Sorin, Galați, 1451 - 33 - EW
2. Stolearenco Igor, Galați, 214 - 27,41 - O
3. Istrate Lucretiu, Galați, 861 - 22,63 - O
4. Giosan Marcel, Galați, 701 - 13,21 - A
5. Budea Andra, Galați, 703 - 12,79 - AJF
6. Mardale Radu, Galați, 747 - 11,94 - A
7. Blehoianu Laurentiu, Galați, 2057 - 10,85 - A
8. Mihai Gabriel, Galați, 939 - 9,62 - H
9. Portase Raluca, Galați, 763 - 10,61 - HJF
10. Avram Ionut, Galați, 1597 - 5,8 - H
11. Dutu Constantin, Galați, 1854 - 5,27 - H
12. Albu Gheorghe, Galați, 2214 - 0
13. Botez Alex, Galați, 6001 - 0
14. Golomoz Bogdan, Galați, 6005 - 0
15. Gheorghita Denisa, Galați, 6006 - 0
Grupe inferioare Etapa XXI - 31.08.2020X1 Voinea Sorin Golomoz Bogdan Mihai Gabriel Giosan Marcel Gheorghita Denisa 2 Istrate Lucretiu Mardale Radu Portase Raluca Avram Ionut Dutu Constantin 3 Stolearenco Igor Budea Andra Botez Alex Albu Gheorghe Blehoianu Laurentiu
Gr.inferioara nr. 1 - Etapa XXI - 31.08.2020XNr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX X1XX2XX3XX4XX5XXVXLOC1 VOINEA SORIN - Galați 3-03-03-03-0412 GOLOMOZ BOGDAN - Galați 0-33-13-13-0323 MIHAI GABRIEL - Galați 0-31-33-13-0234 GIOSAN MARCEL - Galați 0-31-31-33-0145 GHEORGHITA DENISA - Galați 0-30-30-30-305
Gr.inferioara nr. 2 - Etapa XXI - 31.08.2020XNr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX X1XX2XX3XX4XX5XXVXLOC1 ISTRATE LUCRETIU - Galați 3-03-13-03-1412 MARDALE RADU - Galați 0-31-33-03-0233 PORTASE DARIA - Galați 1-33-13-13-1324 AVRAM IONUT - Galați 0-30-31-33-2145 DUTU CONSTANTIN - Galați 1-30-31-32-305
Gr.inferioara nr. 3 - Etapa XXI - 31.08.2020XNr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX X1XX2XX3XX4XX5XXVXLOC1 STOLEARENCO IGOR - Galați 2-33-03-03-2322 BUDEA ANDRA - Galați 3-23-23-03-0413 BOTEZ ALEX - Galați 0-32-31-30-3054 ALBU GHEORGHE - Galați 0-30-33-10-3145 BLEHOIANU LAURENTIU - Galați 2-30-33-03-023
Lasă un comentariu:
-
Clasament Etapa XX - 24.08.2020
1. Voinea Sorin - Galați
2. Capus Giani - Galați
3 -- 4
Budea Andra - Galați
Anghele Cristinel - Galați
5 -- 8
Portase Raluca - Galați
Botez Alex - Galați
Stolearenco Igor - Galați
Albu Gheorghe - Galați
9 -- 15
Desis Razvan - Galați
Giosan Marcel - Galați
Dutu Constantin - Galați
Mihai Gabriel - Galați
Blehoianu Laurentiu - Galați
Martin Cristian - Galați
Hulpan Daniel - Galați
Lasă un comentariu:
-
Eliminatorii Etapa XX - 24.08.2020
1. Capus Giani
-------------------- Capus Giani 3-0
16. Bye
----------------------------------- Capus Giani 3-0
9. Blehoianu Laurentiu
-------------------- Botez Alex 2-3
8. Botez Alex
-------------------------------------------------- Capus Giani 3-0
5. Albu Gheorghe
-------------------- Albu Gheorghe 3-0
12. Hulpan Daniel
----------------------------------- Anghele Cristinel 0-3
13. Dutu Constantin
-------------------- Anghele Cristinel 0-3
4. Anghele Cristinel
----------------------------------------------------------------- Voinea Sorin 2-3
3. Budea Andra
-------------------- Budea Andra 3-0
14. Giosan Marcel
----------------------------------- Budea Andra 3-0
11. Martin Cristian
-------------------- Stolearenco Igor 0-3
6. Stolearenco Igor
-------------------------------------------------- Voinea Sorin 0-3
7. Portase Raluca
-------------------- Portase Raluca 3-1
10. Mihai Gabriel
----------------------------------- Voinea Sorin 2-3
15. Desis Razvan
-------------------- Voinea Sorin 0-3
2. Voinea Sorin
Lasă un comentariu:
-
Gr.inferioara nr. 1 - Etapa XX - 24.08.2020
XNr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX X1XX2XX3XX4XX5XXVXLOC1 CAPUS GIANI - Galați 3-03-03-03-0412 BUDEA ANDRA - Galați 0-33-13-03-0323 MIHAI GABRIEL - Galați 0-31-33-02-3134 MARTIN CRISTIAN - Galați 0-30-30-33-0145 ALBU GHEORGHE - Galați 0-30-33-20-315
Gr.inferioara nr. 2 - Etapa XX - 24.08.2020
XNr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX X1XX2XX3XX4XX5XXVXLOC1 VOINEA SORIN - Galați 3-03-03-03-0412 STOLEARENCO IGOR - Galați 0-33-03-03-1323 BLEHOIANU LAURENTIU - Galați 0-30-33-13-0234 HULPAN DANIEL - Galați 0-30-31-33-1145 DUTU CONSTANTIN - Galați 0-31-30-31-305
Gr.inferioara nr. 3 - Etapa XX - 24.08.2020
XNr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX X1XX2XX3XX4XX5XXVXLOC1 ANGHELE CRISTINEL - Galați 2-33-03-03-0312 PORTASE RALUCA - Galați 3-23-01-33-0333 GIOSAN MARCEL - Galați 0-30-32-33-0144 BOTEZ ALEX - Galați 0-33-13-23-1325 DESIS RAZVAN - Galați 0-30-30-31-305
Lasă un comentariu:
-
Inscrieri Etapa XX - 24.08.2020 - 24.08.2020 / 22:08:48 - v4.3 / cls_2020-aug
1. Voinea Sorin, Galați, 1451 - 33 - EW
2. Capus Giani, Galați, 125 - 29,08 - O
3. Stolearenco Igor, Galați, 214 - 27,41 - O
4. Anghele Cristinel, Galați, 1124 - 18 - AW
5. Giosan Marcel, Galați, 701 - 13,21 - A
6. Budea Andra, Galați, 703 - 12,79 - AJF
7. Blehoianu Laurentiu, Galați, 2057 - 10,85 - A
8. Portase Raluca, Galați, 762 - 10,31 - AJF
9. Mihai Gabriel, Galați, 939 - 9,62 - H
10. Dutu Constantin, Galați, 1854 - 5,27 - H
11. Albu Gheorghe, Galați, 2214 - 0
12. Hulpan Daniel, Galați, 4223 - 0
13. Botez Alex, Galați, 6001 - 0
14. Martin Cristian, Galați, 6003 - 0
15. Desis Razvan, Galați, 6007 - 0
Grupe inferioare Etapa XX - 24.08.2020
X1 Capus Giani Budea Andra Mihai Gabriel Martin Cristian Albu Gheorghe 2 Voinea Sorin Stolearenco Igor Blehoianu Laurentiu Hulpan Daniel Dutu Constantin 3 Anghele Cristinel Portase Raluca Giosan Marcel Botez Alex Desis Razvan
Lasă un comentariu:
-
Clasament Etapa XIX - 17.08.2020
1. Tihi Daniel - Galați
2. Constantinescu Rares - Brăila
3. Zarinschi Catalin - Galați
4. Tihi Aurelian - Galați
5. Anghele Cristinel - Galați
6. Stolearenco Igor - Galați
7. Budescu Marian - Galați
8. Ceobotaru Daniel - Galați
9. Mihai Gabriel - Galați
10. Budea Andra - Galați
11. Giosan Marcel - Galați
12. Golomoz Bogdan - Galați
13. Martin Cristian - Galați
14. Dutu Constantin - Galați
15. Gheorghita Denisa - Galați
16. Portase Daria - Galați
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
Who has read this thread:
Lasă un comentariu: