Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

GALAȚI: În fiecare Luni (ora 18:00) - Turneu "Activ"

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi
    petrinmitica
    organizator turnee

  • petrinmitica
    a răspuns
    Clasament Elite/Open

    1. Zarinschi Catalin - Galați
    2. Panea Ovidiu - București
    3. Toma Iulian - Brăila
    4. Voinea Sorin - Galați
    5 -- 8
    Baiburi Levent - Tulcea
    Botezatu Onelus - Galați
    Istrate Lucretiu - Galați
    Capus Giani - Galați
    9 -- 16
    Gherasim Iulian - Tulcea
    Budescu Marian - Galați
    Dumbrava Daniel - Focșani
    Portase Raluca - Galați
    Spoiala Cristinel - Focșani
    Ciurusnuc Costel - Galați
    Dena Cornel - Giurgiu
    Pancrat Cristian - Tulcea
    17 -- 1v gr.sup.
    Luca Octavian - Tulcea
    18 -- 24 0v gr.sup.
    Pizlaru Ionel - Focșani
    Istrate Cristian - București
    Dumitrache Gabriel - Giurgiu
    Popescu Apreotesei Mihai - Straoane
    Anghele Cristinel - Galați
    Portase Daria - Galați
    Simulescu Adrian - Focșani

    Lasă un comentariu:

  • petrinmitica
    organizator turnee

  • petrinmitica
    a răspuns
    Eliminatorii....
    Eliminatorii Elite/Open

    1. Capus Giani
    -------------------- Capus Giani 3-0
    16. Pancrat Cristian
    ----------------------------------- Voinea Sorin 1-3
    9. Voinea Sorin
    -------------------- Voinea Sorin 3-1
    8. Portase Raluca
    -------------------------------------------------- Zarinschi Catalin 1-3
    5. Baiburi Levent
    -------------------- Baiburi Levent 3-0
    12. Spoiala Cristinel
    ----------------------------------- Zarinschi Catalin 2-3
    13. Gherasim Iulian
    -------------------- Zarinschi Catalin 1-3
    4. Zarinschi Catalin
    ----------------------------------------------------------------- Zarinschi Catalin 3-1
    3. Botezatu Onelus
    -------------------- Botezatu Onelus 3-0
    14. Ciurusnuc Costel
    ----------------------------------- Panea Ovidiu 1-3
    11. Budescu Marian
    -------------------- Panea Ovidiu 0-3
    6. Panea Ovidiu
    -------------------------------------------------- Panea Ovidiu 3-1
    7. Dumbrava Daniel
    -------------------- Toma Iulian 2-3
    10. Toma Iulian
    ----------------------------------- Toma Iulian 3-1
    15. Istrate Lucretiu
    -------------------- Istrate Lucretiu 3-1
    2. Dena Cornel

    Lasă un comentariu:

  • petrinmitica
    organizator turnee

  • petrinmitica
    a răspuns
    Grupe superioare....
    Gr.superioara nr. 1 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 CAPUS GIANI Galați
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 CIURUSNUC COSTEL Galați
    0-3
    3-2
    1
    2
    3 ISTRATE CRISTIAN București
    0-3
    2-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 GHERASIM IULIAN Tulcea
    2-3
    3-0
    1
    2
    2 DENA CORNEL Giurgiu
    3-2
    3-2
    2
    1
    3 POPESCU APREOTESEI MIHAI Straoane
    0-3
    2-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 BOTEZATU ONELUS Galați
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 DUMITRACHE GABRIEL Giurgiu
    0-3
    0-3
    0
    3 PANCRAT CRISTIAN Tulcea
    0-3
    3-0
    1
    2
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 PIZLARU IONEL Focșani
    1-3
    0-3
    0
    2 ZARINSCHI CATALIN Galați
    3-1
    3-2
    2
    1
    3 ISTRATE LUCRETIU Galați
    3-0
    2-3
    1
    2
    -
    Gr.superioara nr. 5 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 BAIBURI LEVENT Tulcea
    1-3
    3-0
    1
    1
    2 TOMA IULIAN Brăila
    3-1
    1-3
    1
    2
    3 LUCA OCTAVIAN Tulcea
    0-3
    3-1
    1
    -
    Gr.superioara nr. 6 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 VOINEA SORIN Galați
    1-3
    3-1
    1
    2
    2 PANEA OVIDIU București
    3-1
    3-1
    2
    1
    3 SIMULESCU ADRIAN Focșani
    1-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 7 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 DUMBRAVA DANIEL Focșani
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 SPOIALA CRISTINEL Focșani
    0-3
    3-1
    1
    2
    3 PORTASE DARIA Galați
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 8 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    1 PORTASE RALUCA Galați
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 BUDESCU MARIAN Galați
    1-3
    3-0
    1
    2
    3 ANGHELE CRISTINEL Galați
    0-3
    0-3
    0

    Lasă un comentariu:

  • petrinmitica
    organizator turnee

  • petrinmitica
    a răspuns
    Grupe inferioare.....
    Gr.inferioara nr. 1 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 TOMA IULIAN Brăila
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    2 CAPUS GIANI Galați
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    1
    3 SPOIALA CRISTINEL Focșani
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    3
    4 ANGHELE CRISTINEL Galați
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 PANEA OVIDIU București
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 GHERASIM IULIAN Tulcea
    3-1
    2-3
    3-1
    2
    1
    3 DUMITRACHE GABRIEL Giurgiu
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    3
    4 PORTASE DARIA Galați
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 ZARINSCHI CATALIN Galați
    2-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    2 BOTEZATU ONELUS Galați
    3-2
    3-2
    3-1
    3
    1
    3 DENA CORNEL Giurgiu
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    3
    4 SIMULESCU ADRIAN Focșani
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 PIZLARU IONEL Focșani
    3-2
    3-1
    3-2
    3
    1
    2 LUCA OCTAVIAN Tulcea
    2-3
    0-3
    2-3
    0
    4
    3 CIURUSNUC COSTEL Galați
    1-3
    3-0
    1-3
    1
    3
    4 BUDESCU MARIAN Galați
    2-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 BAIBURI LEVENT Tulcea
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 ISTRATE CRISTIAN București
    1-3
    2-3
    2-3
    0
    4
    3 ISTRATE LUCRETIU Galați
    0-3
    3-2
    1-3
    1
    3
    4 PORTASE RALUCA Galați
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    1 VOINEA SORIN Galați
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 DUMBRAVA DANIEL Focșani
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    3 POPESCU APREOTESEI MIHAI Straoane
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    3
    4 PANCRAT CRISTIAN Tulcea
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    4

    Lasă un comentariu:

  • petrinmitica
    organizator turnee

  • petrinmitica
    a răspuns
    DUMINICA,16 mai2021, ne-am amintit , impreuna cu mai multi prieteni, de...NEA" GRIG....un mare antrenor si om, trecut si el in lumea linistii si nefiintei.
    Pentru el si despre el vom incerca in fiecare MAI sa facen\m un concurs si sa-l comemoram.
    Rezultatele de ieri....
    Inscrieri Elite/Open - 5/17/2021 / 4:13:35 PM - v4.2 / cls_2020-iul

    1. Toma Iulian, Brăila, 272 - 37.03 - EW
    2. Panea Ovidiu, București, 723 - 36.4 - E
    3. Zarinschi Catalin, Galați, 293 - 36.12 - E
    4. Pizlaru Ionel, Focșani, 262 - 35.2 - E
    5. Baiburi Levent, Tulcea, 133 - 33.56 - E
    6. Voinea Sorin, Galați, 1441 - 33 - EW
    7. Dumbrava Daniel, Focșani, 216 - 31.77 - OLW
    8. Istrate Cristian, București, 59 - 31.43 - OW
    9. Luca Octavian, Tulcea, 327 - 31.1 - O
    10. Botezatu Onelus, Galați, 624 - 30.07 - O
    11. Gherasim Iulian, Tulcea, 92 - 29.28 - O
    12. Capus Giani, Galați, 122 - 29.08 - O
    13. Spoiala Cristinel, Focșani, 403 - 28.98 - O
    14. Dumitrache Gabriel, Giurgiu, 295 - 26.76 - O
    15. Ciurusnuc Costel, Galați, 817 - 24.33 - O
    16. Istrate Lucretiu, Galați, 854 - 22.63 - O
    17. Popescu Apreotesei Mihai, Straoane, 194 - 22.47 - O
    18. Pancrat Cristian, Tulcea, 627 - 20.08 - O
    19. Anghele Cristinel, Galați, 1114 - 18 - AW
    20. Budescu Marian, Galați, 715 - 17.68 - A
    21. Portase Raluca, Galați, 757 - 10.31 - AJF
    22. Portase Daria, Galați, 979 - 7.89 - HJF
    23. Simulescu Adrian, Focșani, 2515 - 0 - O
    24. Dena Cornel, Giurgiu, 6006 - 24.46

    Lasă un comentariu:

  • petrinmitica
    organizator turnee

  • petrinmitica
    a răspuns
    Sambata.l-am omagiat la masa de joc, pe Giosan Marcel, in sportu lcare i-a placut atat de mult. Dincolo de amintirile depanate, am sa incerc sa pun si rezultatele obtinute de sportivii si prietenii atat de dragi lui Marcel.
    Inscrieri Elite/Open - 1/31/2021 / 12:57:26 PM - v4.2 / cls_2020-iul
    1. Constantinescu Rares, Brăila, 366 - 45.33 - EM
    2. Neculai Alexandru, Tulcea, 20 - 43.42 - EL
    3. Panea Ovidiu, București, 723 - 36.4 - E
    4. Zarinschi Catalin, Galați, 293 - 36.12 - E
    5. Pizlaru Ionel, Focșani, 262 - 35.2 - E
    6. Taranu Nicusor, Tulcea, 384 - 33.88 - E
    7. Manea Mihaita, Tulcea, 411 - 32.63 - O
    8. Dumbrava Daniel, Focșani, 216 - 31.77 - OLW
    9. Istrate Cristian, București, 59 - 31.43 - OW
    10. Luca Octavian, Tulcea, 327 - 31.1 - O
    11. Iordache Eugen, Brăila, 103 - 30.85 - O
    12. Botezatu Onelus, Galați, 624 - 30.07 - O
    13. Gherasim Iulian, Tulcea, 92 - 29.28 - O
    14. Capus Giani, Galați, 122 - 29.08 - O
    15. Spoiala Cristinel, Focșani, 403 - 28.98 - O
    16. Munteanu Octavian, Tecuci, 206 - 27.91 - OW
    17. Osman Metin, Tulcea, 232 - 26.74 - O
    18. Ciurusnuc Costel, Galați, 817 - 24.33 - O
    19. Popescu Apreotesei Mihai, Straoane, 194 - 22.47 - O
    20. Anghele Cristinel, Galați, 1114 - 18 - AW
    21. Budescu Marian, Galați, 715 - 17.68 - A
    22. Bivolaru Marius, Ploiești, 1038 - 16.57 - A
    23. Panait Adrian, Brăila, 397 - 15.02 - AW
    24. Simulescu Adrian, Focșani, 2515 - 0 - O
    Gr.inferioara nr. 1 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    [tr][td]1 CONSTANTINESCU RARES Brăila
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    1
    [tr][td]2 BOTEZATU ONELUS Galați
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    [tr][td]3 GHERASIM IULIAN Tulcea
    2-3
    1-3
    3-1
    1
    3
    [tr][td]4 SIMULESCU ADRIAN Focșani
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 2 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    [tr][td]1 NECULAI ALEXANDRU Tulcea
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    [tr][td]2 IORDACHE EUGEN Brăila
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    4
    [tr][td]3 CAPUS GIANI Galați
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    [tr][td]4 POPESCU APREOTESEI MIHAI Straoane
    0-3
    3-0
    1-3
    1
    3
    -
    Gr.inferioara nr. 3 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    [tr][td]1 PANEA OVIDIU București
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    1
    [tr][td]2 LUCA OCTAVIAN Tulcea
    1-3
    3-0
    1-3
    1
    2
    [tr][td]3 SPOIALA CRISTINEL Focșani
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    4
    [tr][td]4 BUDESCU MARIAN Galați
    1-3
    3-1
    1-3
    1
    3
    -
    Gr.inferioara nr. 4 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    [tr][td]1 ZARINSCHI CATALIN Galați
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    [tr][td]2 DUMBRAVA DANIEL Focșani
    1-3
    3-1
    3-2
    2
    2
    [tr][td]3 OSMAN METIN Tulcea
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    3
    [tr][td]4 BIVOLARU MARIUS Ploiești
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 5 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    [tr][td]1 PIZLARU IONEL Focșani
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    [tr][td]2 MANEA MIHAITA Tulcea
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    1
    [tr][td]3 MUNTEANU OCTAVIAN Tecuci
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    3
    [tr][td]4 ANGHELE CRISTINEL Galați
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4
    -
    Gr.inferioara nr. 6 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    LOC
    [tr][td]1 TARANU NICUSOR Tulcea
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    1
    [tr][td]2 ISTRATE CRISTIAN București
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    [tr][td]3 CIURUSNUC COSTEL Galați
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    3
    [tr][td]4 PANAIT ADRIAN Brăila
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 1 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    [tr][td]1 CONSTANTINESCU RARES Brăila
    3-0
    3-1
    2
    1
    [tr][td]2 OSMAN METIN Tulcea
    0-3
    2-3
    0
    [tr][td]3 MUNTEANU OCTAVIAN Tecuci
    1-3
    3-2
    1
    2
    -
    Gr.superioara nr. 2 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    [tr][td]1 NECULAI ALEXANDRU Tulcea
    3-0
    3-1
    2
    1
    [tr][td]2 BUDESCU MARIAN Galați
    0-3
    0-3
    0
    [tr][td]3 CIURUSNUC COSTEL Galați
    1-3
    3-0
    1
    2
    -
    Gr.superioara nr. 3 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    [tr][td]1 PANEA OVIDIU București
    3-0
    3-0
    2
    1
    [tr][td]2 POPESCU APREOTESEI MIHAI Straoane
    0-3
    3-0
    1
    2
    [tr][td]3 PANAIT ADRIAN Brăila
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 4 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    [tr][td]1 ZARINSCHI CATALIN Galați
    3-0
    3-0
    2
    1
    [tr][td]2 GHERASIM IULIAN Tulcea
    0-3
    3-1
    1
    2
    [tr][td]3 ANGHELE CRISTINEL Galați
    0-3
    1-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 5 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    [tr][td]1 MANEA MIHAITA Tulcea
    0-3
    3-0
    1
    2
    [tr][td]2 BOTEZATU ONELUS Galați
    3-0
    3-2
    2
    1
    [tr][td]3 BIVOLARU MARIUS Ploiești
    0-3
    2-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 6 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    [tr][td]1 TARANU NICUSOR Tulcea
    3-0
    3-0
    2
    1
    [tr][td]2 CAPUS GIANI Galați
    0-3
    3-0
    1
    2
    [tr][td]3 SPOIALA CRISTINEL Focșani
    0-3
    0-3
    0
    -
    Gr.superioara nr. 7 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    [tr][td]1 ISTRATE CRISTIAN București
    2-3
    3-1
    1
    1
    [tr][td]2 LUCA OCTAVIAN Tulcea
    3-2
    1-3
    1
    [tr][td]3 IORDACHE EUGEN Brăila
    1-3
    3-1
    1
    2
    -
    Gr.superioara nr. 8 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    V
    LOC
    [tr][td]1 PIZLARU IONEL Focșani
    0-3
    3-2
    1
    [tr][td]2 DUMBRAVA DANIEL Focșani
    3-0
    1-3
    1
    2
    [tr][td]3 SIMULESCU ADRIAN Focșani
    2-3
    3-1
    1
    1
    Eliminatorii Elite/Open
    1. Constantinescu Rares
    -------------------- Constantinescu Rares 3-0
    16. Popescu Apreotesei Mihai
    ----------------------------------- Constantinescu Rares 3-1
    9. Capus Giani
    -------------------- Capus Giani 3-1
    8. Simulescu Adrian
    -------------------------------------------------- Constantinescu Rares 3-1
    5. Botezatu Onelus
    -------------------- Iordache Eugen 1-3
    12. Iordache Eugen
    ----------------------------------- Zarinschi Catalin 0-3
    13. Ciurusnuc Costel
    -------------------- Zarinschi Catalin 0-3
    4. Zarinschi Catalin
    ----------------------------------------------------------------- Constantinescu Rares 3-1
    3. Panea Ovidiu
    -------------------- Panea Ovidiu 3-0
    14. Munteanu Octavian
    ----------------------------------- Taranu Nicusor 0-3
    11. Dumbrava Daniel
    -------------------- Taranu Nicusor 2-3
    6. Taranu Nicusor
    -------------------------------------------------- Manea Mihaita 0-3
    7. Istrate Cristian
    -------------------- Manea Mihaita 1-3
    10. Manea Mihaita
    ----------------------------------- Manea Mihaita 3-1
    15. Gherasim Iulian
    -------------------- Neculai Alexandru 0-3
    2. Neculai Alexandru
    Semifinals - Elite/Open
    Constantinescu Rares
    ------------------------- Constantinescu Rares 3-1
    Zarinschi Catalin
    Taranu Nicusor
    ------------------------- Manea Mihaita 0-3
    Manea Mihaita
    Finals - Elite/Open
    Constantinescu Rares
    ------------------------- Constantinescu Rares 3-1
    Manea Mihaita
    Clasament Elite/Open
    1. Constantinescu Rares - Brăila
    2. Manea Mihaita - Tulcea
    3 -- 4
    Zarinschi Catalin - Galați
    Taranu Nicusor - Tulcea
    5 -- 8
    Capus Giani - Galați
    Neculai Alexandru - Tulcea
    Iordache Eugen - Brăila
    Panea Ovidiu - București
    9 -- 16
    Popescu Apreotesei Mihai - Straoane
    Istrate Cristian - București
    Ciurusnuc Costel - Galați
    Dumbrava Daniel - Focșani
    Simulescu Adrian - Focșani
    Gherasim Iulian - Tulcea
    Botezatu Onelus - Galați
    Munteanu Octavian - Tecuci
    17 -- 18 1v gr.sup.
    Pizlaru Ionel - Focșani
    Luca Octavian - Tulcea
    19 -- 24 0v gr.sup.
    Spoiala Cristinel - Focșani
    Osman Metin - Tulcea
    Anghele Cristinel - Galați
    Budescu Marian - Galați
    Bivolaru Marius - Ploiești
    Panait Adrian - Brăila

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    CAMPIONAT ACTIV EDITIA V
    Clasament intermediar după etapa a XXXIV-a din 07.12.2020
    nr.crt. nume categ loc puncte etape vict
    4 BUDESCU MARIAN H/A/O/E 1 133,50 28
    16 ISTRATE LUCRETIU H/A/O/E 2 131,00 21 4
    1 CAPUS GIANI H/A/O/E 3 123,50 16 5
    3 MIHAI GABRIEL H/A/O/E 4 100,30 27 1
    24 ANGHELE CRISTI H/A/O/E 5 97,30 21 2
    31 PICIOROGA LUCIAN H/A/O/E 6 91,00 16 2
    33 ZARINSCHI CATALIN H/A/O/E 7 88,00 11 6
    10 BOTEZ ALEX H/A/O/E 8 85,40 28 1
    44 VOINEA SORIN H/A/O/E 9 71,00 9 5
    14 BLEHOIANU LAURENTIU H/A/O/E 10 65,50 17 1
    7 GOLOMOZ BOGDAN H/A/O/E 11 63,20 24
    20 ALBU GHEORGHE H/A/O/E 12 57,80 30
    32 STOLEARENCO IGOR H/A/O/E 13 56,50 12
    19 BUDEA ANDRA H/A/O/E 14 50,80 13
    22 GIOSAN MARCEL H/A/O/E 15 50,50 19
    15 GUTU VICTOR H/A/O/E 16 50,00 8 1
    35 HULPAN CRISTI H/A/O/E 17 50,00 13
    13 DUTU CONSTANTIN H/A/O/E 18 35,70 25
    37 MARTIN CRISTIAN H/A/O/E 19 35,30 17
    18 PORTASE RALUCA H/A/O/E 20 35,20 9
    2 BOTEZATU ONELUS H/A/O/E 21 33,50 4 3
    6 MARDALE RADU H/A/O/E 22 32,50 10
    45 PRTASE DARIA H/A/O/E 23 21,90 9
    31 ELIADE ADRIAN H/A/O/E 24 21,40 7
    36 MUNTEANU GEORGE H/A/O/E 25 21,10 11
    26 MOISE VIOREL H/A/O/E 26 19,60 7
    5 AMARINEI SORIN H/A/O/E 27 19,00 4
    30 PETRIN MITICA H/A/O/E 28 15,50 3
    34 CIURUSNUC COSTEL H/A/O/E 29 13,50 3
    11 VISAN VIRGIL H/A/O/E 30 13,50 5
    17 CEOBOTARU DANIEL H/A/O/E 31 13,10 5
    41 LOVIN EUSEBIU H/A/O/E 32 12,50 2
    42 TIBOACA DANIEL H/A/O/E 33 12,00 4
    21 AVRAM IONUT H/A/O/E 34 11,00 5
    9 GAIU JAN H/A/O/E 35 9,50 3
    60 STAN MARIUS H/A/O/E 36 9,30 5
    40 MITU MANUEL H/A/O/E 37 9,00 1 1
    48 TIHI DANIEL H/A/O/E 38 9,00 1 1
    46 GHEORGHITA DENISA H/A/O/E 39 7,00 6
    53 BURUIANA MIHAI H/A/O/E 40 7,00 1
    50 CONSTANTINESCU RARES H/A/O/E 41 7,00 1
    12 NEAGU NICU H/A/O/E 42 7,00 5
    8 DICU RAZVAN H/A/O/E 43 5,00 3
    49 TIHI AURELIAN H/A/O/E 44 5,00 1
    43 HULPAN DANIEL H/A/O/E 45 5,00 3
    38 PODASCA TRAIAN H/A/O/E 46 4,10 3
    57 IORDACHE EUGEN H/A/O/E 47 4,00 1
    27 OPREA SORIN H/A/O/E 48 3,40 1
    23 POPA FLORIAN H/A/O/E 49 3,20 3
    25 BRANISTE CRISTIAN H/A/O/E 50 2,50 1
    32 PULBERE AURELIAN H/A/O/E 51 2,00 2
    58 SERBAN ADRIAN H/A/O/E 52 2,00 1
    59 PANAIT ADRIAN H/A/O/E 53 2,00 1
    52 DUMITRACHE MARIUS H/A/O/E 54 2,00 1
    39 TOPAL ALEXANDRU H/A/O/E 55 2,00 2
    54 MANEA DORINEL H/A/O/E 56 2,00 1
    51 DEDIT RAZVAN H/A/O/E 57 1,50 1
    55 TIRDEA IONUT H/A/O/E 58 1,50 1
    47 MARTIN IONEL H/A/O/E 59 1,00 1
    56 TOMALA ALEX H/A/O/E 60 0,50 1

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Clasament Etapa XXXIII - 30.11.2020

    1. Capus Giani - Galați
    2. Picioroga Lucian - Galați
    3 -- 4
    Anghele Cristinel - Galați
    Portase Raluca - Galați
    5 -- 8
    Botez Alex - Galați
    Giosan Marcel - Galați
    Mihai Gabriel - Galați
    Voinea Sorin - Galați
    9 -- 15
    Albu Gheorghe - Galați
    Stan Marius - Galați
    Martin Cristian - Galați
    Istrate Lucretiu - Galați
    Munteanu George - Galați
    Dutu Constantin - Galați
    Budescu Marian - Galați

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Eliminatorii Etapa XXXIII - 30.11.2020

    1. Voinea Sorin
    -------------------- Voinea Sorin 3-0
    16. Bye
    ----------------------------------- Portase Raluca 2-3
    9. Portase Raluca
    -------------------- Portase Raluca 3-0
    8. Istrate Lucretiu
    -------------------------------------------------- Picioroga Lucian 2-3
    5. Giosan Marcel
    -------------------- Giosan Marcel 3-2
    12. Dutu Constantin
    ----------------------------------- Picioroga Lucian 0-3
    13. Stan Marius
    -------------------- Picioroga Lucian 0-3
    4. Picioroga Lucian
    ----------------------------------------------------------------- Capus Giani 1-3
    3. Budescu Marian
    -------------------- Mihai Gabriel 2-3
    14. Mihai Gabriel
    ----------------------------------- Anghele Cristinel 1-3
    11. Martin Cristian
    -------------------- Anghele Cristinel 0-3
    6. Anghele Cristinel
    -------------------------------------------------- Capus Giani 0-3
    7. Botez Alex
    -------------------- Botez Alex 3-1
    10. Munteanu George
    ----------------------------------- Capus Giani 2-3
    15. Albu Gheorghe
    -------------------- Capus Giani 0-3
    2. Capus Giani

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Gr.inferioara nr. 1 - Etapa XXXIII - 30.11.2020
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 BUDESCU MARIAN - Galați
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    2
    2 VOINEA SORIN - Galați
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    3 GIOSAN MARCEL - Galați
    1-3
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    3
    4 MUNTEANU GEORGE - Galați
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4
    5 MARTIN CRISTIAN - Galați
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    5
    X
    Gr.inferioara nr. 2 - Etapa XXXIII - 30.11.2020
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 ISTRATE LUCRETIU - Galați
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    2
    2 CAPUS GIANI - Galați
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    3 MIHAI GABRIEL - Galați
    2-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    3
    4 STAN MARIUS - Galați
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    5 DUTU CONSTANTIN - Galați
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5
    X
    Gr.inferioara nr. 3 - Etapa XXXIII - 30.11.2020
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 PORTASE RALUCA - Galați
    2-3
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    2 PICIOROGA LUCIAN - Galați
    3-2
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
    3 BOTEZ ALEX - Galați
    3-2
    0-3
    0-3
    3-0
    2
    3
    4 ANGHELE CRISTINEL - Galați
    3-2
    0-3
    3-0
    3-0
    3
    2
    5 ALBU GHEORGHE - Galați
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    5
    X

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Inscrieri Etapa XXXIII - 30.11.2020 - 30.11.2020 / 21:55:00 - v4.3 / cls_2020-aug

    1. Voinea Sorin, Galați, 1451 - 33 - EW
    2. Capus Giani, Galați, 125 - 29,08 - O
    3. Istrate Lucretiu, Galați, 861 - 22,63 - O
    4. Picioroga Lucian, Galați, 1480 - 22,3 - O
    5. Anghele Cristinel, Galați, 1124 - 18 - AW
    6. Budescu Marian, Galați, 719 - 17,68 - A
    7. Giosan Marcel, Galați, 701 - 13,21 - A
    8. Portase Raluca, Galați, 762 - 10,31 - AJF
    9. Mihai Gabriel, Galați, 939 - 9,62 - H
    10. Dutu Constantin, Galați, 1854 - 5,27 - H
    11. Albu Gheorghe, Galați, 2214 - 0
    12. Stan Marius, Galați, 4176 - 0
    13. Munteanu George, Galați, 4245 - 0
    14. Botez Alex, Galați, 6001 - 0
    15. Martin Cristian, Galați, 6003 - 0

    Grupe inferioare Etapa XXXIII - 30.11.2020
    1 Budescu Marian Voinea Sorin Giosan Marcel Munteanu George Martin Cristian
    2 Istrate Lucretiu Capus Giani Mihai Gabriel Stan Marius Dutu Constantin
    3 Portase Raluca Picioroga Lucian Botez Alex Anghele Cristinel Albu Gheorghe
    X

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Clasament Etapa XXXII - 23.11.2020

    1. Anghele Cristinel - Galați
    2. Hulpan Cristian - Galați
    3 -- 4
    Istrate Lucretiu - Galați
    Budescu Marian - Galați
    5 -- 8
    Avram Ionut - Galați
    Portase Raluca - Galați
    Blehoianu Laurentiu - Galați
    Picioroga Lucian - Galați
    9 -- 16
    Stan Marius - Galați
    Albu Gheorghe - Galați
    Golomoz Bogdan - Galați
    Mihai Gabriel - Galați
    Portase Daria - Galați
    Martin Cristian - Galați
    Giosan Marcel - Galați
    Ciurusnuc Costel - Galați
    17 -- 0v gr.inf.
    Dutu Constantin - Galați

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Eliminatorii Etapa XXXII - 23.11.2020

    1. Portase Raluca
    -------------------- Portase Raluca 3-0
    16. Martin Cristian
    ----------------------------------- Hulpan Cristian 2-3
    9. Albu Gheorghe
    -------------------- Hulpan Cristian 1-3
    8. Hulpan Cristian
    -------------------------------------------------- Hulpan Cristian 3-2
    5. Mihai Gabriel
    -------------------- Budescu Marian 1-3
    12. Budescu Marian
    ----------------------------------- Budescu Marian 3-0
    13. Ciurusnuc Costel
    -------------------- Picioroga Lucian 2-3
    4. Picioroga Lucian
    ----------------------------------------------------------------- Anghele Cristinel 1-3
    3. Anghele Cristinel
    -------------------- Anghele Cristinel 3-0
    14. Stan Marius
    ----------------------------------- Anghele Cristinel 3-0
    11. Avram Ionut
    -------------------- Avram Ionut 3-1
    6. Portase Daria
    -------------------------------------------------- Anghele Cristinel 3-1
    7. Giosan Marcel
    -------------------- Blehoianu Laurentiu 1-3
    10. Blehoianu Laurentiu
    ----------------------------------- Istrate Lucretiu 2-3
    15. Golomoz Bogdan
    -------------------- Istrate Lucretiu 1-3
    2. Istrate Lucretiu

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Gr.inferioara nr. 1 - Etapa XXXII - 23.11.2020
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 BUDESCU MARIAN - Galați
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    3
    2 GIOSAN MARCEL - Galați
    3-0
    1-3
    3-1
    2
    2
    3 PORTASE RALUCA - Galați
    3-1
    3-1
    3-2
    3
    1
    4 STAN MARIUS - Galați
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    4
    5 -
    X
    Gr.inferioara nr. 2 - Etapa XXXII - 23.11.2020
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 ISTRATE LUCRETIU - Galați
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    4
    1
    2 CIURUSNUC COSTEL - Galați
    0-3
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    3
    3 PORTASE DARIA - Galați
    1-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    2
    4 DUTU CONSTANTIN - Galați
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5 ALBU GHEORGHE - Galați
    1-3
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    X
    Gr.inferioara nr. 3 - Etapa XXXII - 23.11.2020
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 ANGHELE CRISTINEL - Galați
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 MIHAI GABRIEL - Galați
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    3 BLEHOIANU LAURENTIU - Galați
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    3
    4 MARTIN CRISTIAN - Galați
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
    5 -
    X
    Gr.inferioara nr. 4 - Etapa XXXII - 23.11.2020
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 PICIOROGA LUCIAN - Galați
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 HULPAN CRISTIAN - Galați
    2-3
    3-2
    3-2
    2
    2
    3 GOLOMOZ BOGDAN - Galați
    2-3
    2-3
    2-3
    0
    4
    4 AVRAM IONUT - Galați
    0-3
    2-3
    3-2
    1
    3
    5 -
    X

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Inscrieri Etapa XXXII - 23.11.2020 - 23.11.2020 / 22:09:22 - v4.3 / cls_2020-aug

    1. Ciurusnuc Costel, Galați, 844 - 24,33 - O
    2. Istrate Lucretiu, Galați, 861 - 22,63 - O
    3. Picioroga Lucian, Galați, 1480 - 22,3 - O
    4. Anghele Cristinel, Galați, 1124 - 18 - AW
    5. Budescu Marian, Galați, 719 - 17,68 - A
    6. Hulpan Cristian, Galați, 661 - 13,94 - A
    7. Giosan Marcel, Galați, 701 - 13,21 - A
    8. Blehoianu Laurentiu, Galați, 2057 - 10,85 - A
    9. Portase Raluca, Galați, 762 - 10,31 - AJF
    10. Mihai Gabriel, Galați, 939 - 9,62 - H
    11. Portase Daria, Galați, 993 - 7,89 - HJF
    12. Avram Ionut, Galați, 1597 - 5,8 - H
    13. Dutu Constantin, Galați, 1854 - 5,27 - H
    14. Albu Gheorghe, Galați, 2214 - 0
    15. Stan Marius, Galați, 4176 - 0
    16. Martin Cristian, Galați, 6003 - 0
    17. Golomoz Bogdan, Galați, 6005 - 0

    Grupe inferioare Etapa XXXII - 23.11.2020
    1 Budescu Marian Giosan Marcel Portase Raluca Stan Marius
    2 Istrate Lucretiu Ciurusnuc Costel Portase Daria Dutu Constantin Albu Gheorghe
    3 Anghele Cristinel Mihai Gabriel Blehoianu Laurentiu Martin Cristian
    4 Picioroga Lucian Hulpan Cristian Golomoz Bogdan Avram Ionut
    X

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Clasament Etapa XXXI - 02.11.2020

    1. Picioroga Lucian - Galați
    2. Mihai Gabriel - Galați
    3 -- 4
    Budea Andra - Galați
    Anghele Cristinel - Galați
    5 -- 8
    Budescu Marian - Galați
    Voinea Sorin - Galați
    Gaiu Jan - Galați
    Botez Alex - Galați
    9 -- 15
    Martin Cristian - Galați
    Albu Gheorghe - Galați
    Dutu Constantin - Galați
    Istrate Lucretiu - Galați
    Giosan Marcel - Galați
    Golomoz Bogdan - Galați
    Stan Marius - Galați

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Eliminatorii Etapa XXXI - 02.11.2020

    1. Voinea Sorin
    -------------------- Voinea Sorin 3-0
    16. Bye
    ----------------------------------- Mihai Gabriel 2-3
    9. Albu Gheorghe
    -------------------- Mihai Gabriel 0-3
    8. Mihai Gabriel
    -------------------------------------------------- Mihai Gabriel 3-0
    5. Botez Alex
    -------------------- Botez Alex 3-0
    12. Stan Marius
    ----------------------------------- Anghele Cristinel 0-3
    13. Istrate Lucretiu
    -------------------- Anghele Cristinel 0-3
    4. Anghele Cristinel
    ----------------------------------------------------------------- Picioroga Lucian 1-3
    3. Budea Andra
    -------------------- Budea Andra 3-0
    14. Dutu Constantin
    ----------------------------------- Budea Andra 3-0
    11. Golomoz Bogdan
    -------------------- Gaiu Jan 1-3
    6. Gaiu Jan
    -------------------------------------------------- Picioroga Lucian 2-3
    7. Budescu Marian
    -------------------- Budescu Marian 3-2
    10. Giosan Marcel
    ----------------------------------- Picioroga Lucian 1-3
    15. Martin Cristian
    -------------------- Picioroga Lucian 0-3
    2. Picioroga Lucian

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Gr.inferioara nr. 1 - Etapa XXXI - 02.11.2020
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 VOINEA SORIN - Galați
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 ISTRATE LUCRETIU - Galați
    0-3
    3-1
    3-2
    0-3
    2
    3
    3 GIOSAN MARCEL - Galați
    1-3
    1-3
    3-1
    0-3
    1
    4
    4 STAN MARIUS - Galați
    0-3
    2-3
    1-3
    0-3
    0
    5
    5 GAIU JAN - Galați
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    X
    Gr.inferioara nr. 2 - Etapa XXXI - 02.11.2020
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 ANGHELE CRISTINEL - Galați
    1-3
    3-1
    3-1
    3-2
    3
    2
    2 PICIOROGA LUCIAN - Galați
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
    3 GOLOMOZ BOGDAN - Galați
    1-3
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    4
    4 MIHAI GABRIEL - Galați
    1-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    5 DUTU CONSTANTIN - Galați
    2-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    5
    X
    Gr.inferioara nr. 3 - Etapa XXXI - 02.11.2020
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 BUDESCU MARIAN - Galați
    3-2
    1-3
    3-1
    3-1
    3
    3
    2 BUDEA ANDRA - Galați
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 BOTEZ ALEX - Galați
    3-1
    0-3
    3-2
    3-0
    3
    2
    4 ALBU GHEORGHE - Galați
    1-3
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    4
    5 MARTIN CRISTIAN - Galați
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    5
    X

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Inscrieri Etapa XXXI - 02.11.2020 - 10.11.2020 / 10:33:05 - v4.3 / cls_2020-iul

    1. Voinea Sorin, Galați, 1441 - 33 - EW
    2. Istrate Lucretiu, Galați, 854 - 22,63 - O
    3. Picioroga Lucian, Galați, 1694 - 22,3 - O
    4. Anghele Cristinel, Galați, 1114 - 18 - AW
    5. Budescu Marian, Galați, 715 - 17,68 - A
    6. Giosan Marcel, Galați, 697 - 13,21 - A
    7. Budea Andra, Galați, 700 - 12,79 - AJF
    8. Mihai Gabriel, Galați, 931 - 9,62 - H
    9. Dutu Constantin, Galați, 1833 - 5,27 - H
    10. Albu Gheorghe, Galați, 2201 - 0
    11. Gaiu Jan, Galați, 2261 - 0
    12. Botez Alex, Galați, 6001 - 0
    13. Golomoz Bogdan, Galați, 6002 - 0
    14. Stan Marius, Galați, 6003 - 0
    15. Martin Cristian, Galați, 6004 - 0

    Grupe inferioare Etapa XXXI - 02.11.2020
    1 Voinea Sorin Istrate Lucretiu Giosan Marcel Stan Marius Gaiu Jan
    2 Anghele Cristinel Picioroga Lucian Golomoz Bogdan Mihai Gabriel Dutu Constantin
    3 Budescu Marian Budea Andra Botez Alex Albu Gheorghe Martin Cristian
    X

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Clasament Etapa XXX - 02.11.2020

    1. Anghele Cristinel - Galați
    2. Budescu Marian - Galați
    3 -- 4
    Mihai Gabriel - Galați
    Gaiu Jan - Galați
    5 -- 8
    Dutu Constantin - Galați
    Botez Alex - Galați
    Portase Daria - Galați
    Golomoz Bogdan - Galați
    9 -- 10
    Albu Gheorghe - Galați
    Stan Marius - Galați

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Eliminatorii Etapa XXX - 02.11.2020

    1. Anghele Cristinel
    -------------------- Anghele Cristinel 3-2
    8. Dutu Constantin
    ----------------------------------- Anghele Cristinel 3-1
    5. Mihai Gabriel
    -------------------- Mihai Gabriel 3-1
    4. Portase Daria
    -------------------------------------------------- Anghele Cristinel 3-1
    3. Gaiu Jan
    -------------------- Gaiu Jan 3-2
    6. Golomoz Bogdan
    ----------------------------------- Budescu Marian 1-3
    7. Botez Alex
    -------------------- Budescu Marian 2-3
    2. Budescu Marian


    Locurile 9 - 10

    9. Albu Gheorghe
    -------------------- Albu Gheorghe 3-2
    10. Stan Marius

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Gr.inferioara nr. 1 - Etapa XXX - 02.11.2020
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 ANGHELE CRISTINEL - Galați
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 BOTEZ ALEX - Galați
    0-3
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    3 GAIU JAN - Galați
    0-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    2
    4 MIHAI GABRIEL - Galați
    0-3
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    3
    5 ALBU GHEORGHE - Galați
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    5
    X
    Gr.inferioara nr. 2 - Etapa XXX - 02.11.2020
    Nr Nume si prenume - LocalitateXXXXXXXXXX
    X1X
    X2X
    X3X
    X4X
    X5X
    XVX
    LOC
    1 BUDESCU MARIAN - Galați
    3-2
    3-1
    3-2
    3-0
    4
    1
    2 GOLOMOZ BOGDAN - Galați
    2-3
    2-3
    3-2
    3-1
    2
    3
    3 PORTASE DARIA - Galați
    1-3
    3-2
    3-1
    3-2
    3
    2
    4 STAN MARIUS - Galați
    2-3
    2-3
    1-3
    0-3
    0
    5
    5 DUTU CONSTANTIN - Galați
    0-3
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    X

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Inscrieri Etapa XXX - 02.11.2020 - 10.11.2020 / 10:10:38 - v4.3 / cls_2020-iul

    1. Anghele Cristinel, Galați, 1114 - 18 - AW
    2. Budescu Marian, Galați, 715 - 17,68 - A
    3. Mihai Gabriel, Galați, 931 - 9,62 - H
    4. Portase Daria, Galați, 979 - 7,89 - HJF
    5. Dutu Constantin, Galați, 1833 - 5,27 - H
    6. Albu Gheorghe, Galați, 2201 - 0
    7. Gaiu Jan, Galați, 2261 - 0
    8. Botez Alex, Galați, 6001 - 0
    9. Golomoz Bogdan, Galați, 6002 - 0
    10. Stan Marius, Galați, 6003 - 0

    Grupe inferioare Etapa XXX - 02.11.2020
    1 Anghele Cristinel Botez Alex Gaiu Jan Mihai Gabriel Albu Gheorghe
    2 Budescu Marian Golomoz Bogdan Portase Daria Stan Marius Dutu Constantin
    X

    Lasă un comentariu:


  • lus76
    a răspuns
    Hopa, intinereste Mitică
    La mulți ani!!!

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Clasament Etapa XXIX - 26.10.2020

    1. Voinea Sorin - Galați
    2. Budescu Marian - Galați
    3 -- 4
    Mihai Gabriel - Galați
    Petrin Mitica - Galați
    5 -- 8
    Botez Alex - Galați
    Istrate Lucretiu - Galați
    Portase Daria - Galați
    Golomoz Bogdan - Galați
    9 -- 15
    Giosan Marcel - Galați
    Munteanu George - Galați
    Martin Cristian - Galați
    Albu Gheorghe - Galați
    Dutu Constantin - Galați
    Anghele Cristinel - Galați
    Visan Virgil - Galați

    Lasă un comentariu:

Who has read this thread:
Procesare...
X