Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

GALAȚI: În fiecare Luni (ora 18:00) - Turneu "Activ"

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • GALAȚI: În fiecare Luni (ora 18:00) - Turneu "Activ"

    Anunt Turneu
    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

  • #2
    Rezervat Clasament General 2020
    CAMPIONAT ACTIV EDITIA V
    Clasament intermediar după etapa a XXX-a din 02.11 2020
    nr.crt. nume categ loc puncte etape vict
    4 BUDESCU MARIAN H/A/O/E 1 122,50 25
    16 ISTRATE LUCRETIU H/A/O/E 2 120,00 18 4
    1 CAPUS GIANI H/A/O/E 3 114,00 15 4
    33 ZARINSCHI CATALIN H/A/O/E 4 88,00 11 6
    3 MIHAI GABRIEL H/A/O/E 5 82,80 23 1
    24 ANGHELE CRISTI H/A/O/E 6 78,30 18 1
    10 BOTEZ ALEX H/A/O/E 7 75,90 25 1
    31 PICIOROGA LUCIAN H/A/O/E 8 64,50 12 1
    14 BLEHOIANU LAURENTIU H/A/O/E 9 62,50 16 1
    32 STOLEARENCO IGOR H/A/O/E 10 56,50 12
    7 GOLOMOZ BOGDAN H/A/O/E 11 56,20 21
    44 VOINEA SORIN H/A/O/E 12 52,50 6 4
    15 GUTU VICTOR H/A/O/E 13 50,00 8 1
    20 ALBU GHEORGHE H/A/O/E 14 49,30 26
    35 HULPAN CRISTI H/A/O/E 15 43,50 12
    22 GIOSAN MARCEL H/A/O/E 16 42,50 16
    19 BUDEA ANDRA H/A/O/E 17 41,80 11
    2 BOTEZATU ONELUS H/A/O/E 18 33,50 4 3
    6 MARDALE RADU H/A/O/E 19 32,50 10
    13 DUTU CONSTANTIN H/A/O/E 20 32,20 22
    37 MARTIN CRISTIAN H/A/O/E 21 29,40 13
    31 ELIADE ADRIAN H/A/O/E 22 21,40 7
    18 PORTASE RALUCA H/A/O/E 23 19,70 6
    26 MOISE VIOREL H/A/O/E 24 19,60 7
    5 AMARINEI SORIN H/A/O/E 25 19,00 4
    45 PRTASE DARIA H/A/O/E 26 18,90 8
    36 MUNTEANU GEORGE H/A/O/E 27 17,60 9
    30 PETRIN MITICA H/A/O/E 28 15,50 3
    17 CEOBOTARU DANIEL H/A/O/E 29 13,10 5
    41 LOVIN EUSEBIU H/A/O/E 30 12,50 2
    42 TIBOACA DANIEL H/A/O/E 31 12,00 4
    34 CIURUSNUC COSTEL H/A/O/E 32 11,00 2
    11 VISAN VIRGIL H/A/O/E 33 10,50 4
    9 GAIU JAN H/A/O/E 34 9,50 3
    40 MITU MANUEL H/A/O/E 35 9,00 1 1
    48 TIHI DANIEL H/A/O/E 36 9,00 1 1
    21 AVRAM IONUT H/A/O/E 37 8,00 4
    46 GHEORGHITA DENISA H/A/O/E 38 7,00 6
    53 BURUIANA MIHAI H/A/O/E 39 7,00 1
    50 CONSTANTINESCU RARES H/A/O/E 40 7,00 1
    12 NEAGU NICU H/A/O/E 41 7,00 5
    8 DICU RAZVAN H/A/O/E 42 5,00 3
    49 TIHI AURELIAN H/A/O/E 43 5,00 1
    43 HULPAN DANIEL H/A/O/E 44 5,00 3
    60 STAN MARIUS H/A/O/E 45 4,30 2
    38 PODASCA TRAIAN H/A/O/E 46 4,10 3
    57 IORDACHE EUGEN H/A/O/E 47 4,00 1
    27 OPREA SORIN H/A/O/E 48 3,40 1
    23 POPA FLORIAN H/A/O/E 49 3,20 3
    25 BRANISTE CRISTIAN H/A/O/E 50 2,50 1
    32 PULBERE AURELIAN H/A/O/E 51 2,00 2
    58 SERBAN ADRIAN H/A/O/E 52 2,00 1
    59 PANAIT ADRIAN H/A/O/E 53 2,00 1
    52 DUMITRACHE MARIUS H/A/O/E 54 2,00 1
    39 TOPAL ALEXANDRU H/A/O/E 55 2,00 2
    54 MANEA DORINEL H/A/O/E 56 2,00 1
    51 DESIS RAZVAN H/A/O/E 57 1,50 1
    55 TIRDEA IONUT H/A/O/E 58 1,50 1
    47 MARTIN IONEL H/A/O/E 59 1,00 1
    56 TOMALA ALEX H/A/O/E 60 0,50 1
    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

    Comentariu


    • #3
      Etapa I

      .............
      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

      Comentariu


      • #4
        Etapa II

        ..........
        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

        Comentariu


        • #5
          Etapa III

          ....................
          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

          Comentariu


          • #6
            Etapa IV

            ...................
            Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

            Comentariu


            • #7
              Etapa V

              ...................
              Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

              Comentariu


              • #8
                Etapa VI

                .....................................
                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                Comentariu


                • #9
                  Etapa VII

                  Inscrieri Open/Amatori - on 28.02.2017 at 16:46:03

                  1. Voinea Sorin, Galați, 528 - 26 - O
                  2. Zarinschi Catalin, Galați, 49 - 25,25 - O
                  3. Chiscop Bogdan, Galați, 290 - 24,58 - O
                  4. Arion Costel, Galați, 376 - 24,25 - O
                  5. Ionita Valentin, Galați, 442 - 20,25 - O
                  6. Anghele Cristinel, Galați, 798 - 19,5 - A
                  7. Uzuneanu Costica, Galați, 623 - 18,58 - AW
                  8. Ciurusnuc Costel, Galați, 268 - 17,42 - A
                  9. Mocanu Delia, Galați, 751 - 17,33 - AJF
                  10. Mitu Manuel, Galați, 843 - 16,83 - A
                  11. Florea Gigi, Galați, 263 - 16,75 - AW
                  12. Mocanu Ionut, Galați, 600 - 16,33 - A
                  13. Stolearenco Igor, Galați, 395 - 13,41 - A
                  14. Amarinei Sorin, Galați, 1344 - 8,17 - A
                  15. Vantdevara Silviu, Galați, 2015 - 7 - A
                  16. Fuica Benone, Galați, 2523 - 7 - A
                  17. Ciurusnuc Loredana, Galați, 1319 - 6,5 - AF
                  18. Staicu Adrian, Galați, 2244 - 0 - A
                  19. Carp Catalin, Galați, 2338 - 0 - A
                  20. Istrate Lucretiu, Galați, 3121 - 0 - A
                  21. Picioroga Lucian, Galați, 3122 - 0 - A
                  22. Tihi Aurelian, Galați, 4021 - 0 - A
                  23. Dumitrache Marius, Galați, 4022 - 0 - A
                  24. Mocanu Bogdan, Galați, 4023 - 0 - A
                  25. Isdraila Catalin, Galați, 4024 - 0 - A
                  26. Mihaila Aurel, Galați, 4025 - 0 - A
                  27. Grosu George, Galați, 4026 - 0 - A

                  Grupe inferioare Open/Amatori

                  Gr.inferioara nr. 1
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 ZARINSCHI CATALIN Galați
                  3-1
                  3-2
                  3-2
                  3-0
                  4
                  1
                  2 MOCANU IONUT Galați
                  1-3
                  3-2
                  3-1
                  3-1
                  3
                  2
                  3 AMARINEI SORIN Galați
                  2-3
                  2-3
                  3-2
                  3-0
                  2
                  3
                  4 FLOREA GIGI Galați
                  2-3
                  1-3
                  2-3
                  3-0
                  1
                  5 ISDRAILA CATALIN Galați
                  0-3
                  1-3
                  0-3
                  0-3
                  0
                  6
                  Gr.inferioara nr. 2
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 CHISCOP BOGDAN Galați
                  3-1
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  4
                  1
                  2 CIURUSNUC COSTEL Galați
                  1-3
                  3-0
                  3-1
                  3-0
                  3
                  2
                  3 ISTRATE LUCRETIU Galați
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  3-0
                  1
                  4 UZUNEANU COSTICA Galați
                  0-3
                  1-3
                  3-0
                  3-0
                  2
                  5 DUMITRACHE MARIUS Galați
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0
                  6
                  Gr.inferioara nr. 3
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 ARION COSTEL Galați
                  1-3
                  3-1
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  4
                  2
                  2 ANGHELE CRISTINEL Galați
                  3-1
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  5
                  1
                  3 VANTDEVARA SILVIU Galați
                  1-3
                  0-3
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  3
                  4 PICIOROGA LUCIAN Galați
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  3-0
                  3-0
                  2
                  5 CIURUSNUC LOREDANA Galați
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0
                  6 GROSU GEORGE Galați
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  3-0
                  1
                  Gr.inferioara nr. 4
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 VOINEA SORIN Galați
                  3-1
                  3-1
                  3-2
                  3-0
                  4
                  1
                  2 MITU MANUEL Galați
                  1-3
                  3-0
                  1-3
                  3-0
                  2
                  3
                  3 CARP CATALIN Galați
                  1-3
                  0-3
                  0-3
                  3-1
                  1
                  4 TIHI AURELIAN Galați
                  2-3
                  3-1
                  3-0
                  3-0
                  3
                  2
                  5 MOCANU BOGDAN Galați
                  0-3
                  0-3
                  1-3
                  0-3
                  0
                  6
                  Gr.inferioara nr. 5
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 IONITA VALENTIN Galați
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  3-0
                  5
                  1
                  2 STAICU ADRIAN Galați
                  0-3
                  3-1
                  2-3
                  3-2
                  3-0
                  3
                  3
                  3 STOLEARENCO IGOR Galați
                  0-3
                  1-3
                  0-3
                  3-2
                  3-0
                  2
                  4
                  4 MOCANU DELIA Galați
                  0-3
                  3-2
                  3-0
                  3-2
                  3-0
                  4
                  2
                  5 FUICA BENONE Galați
                  0-3
                  2-3
                  2-3
                  2-3
                  3-0
                  1
                  6 MIHAILA AUREL Galați
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0
                  Eliminatorii Open/Amatori

                  1. Zarinschi Catalin
                  ------------------------- Zarinschi Catalin 3-0
                  16. Bye
                  -------------------------------------------------- Tihi Aurelian 0-3
                  9. Tihi Aurelian
                  ------------------------- Tihi Aurelian 3-0
                  8. Arion Costel
                  --------------------------------------------------------------------------- Ionita Valentin 0-3
                  5. Ionita Valentin
                  ------------------------- Ionita Valentin 3-0
                  12. Amarinei Sorin
                  -------------------------------------------------- Ionita Valentin 3-0
                  13.
                  ------------------------- Chiscop Bogdan 0-3
                  4. Chiscop Bogdan

                  . ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Ionita Valentin 3-0

                  3. Anghele Cristinel
                  ------------------------- Anghele Cristinel 3-0
                  14. Stolearenco Igor
                  -------------------------------------------------- Mitu Manuel 0-3
                  11. Mitu Manuel
                  ------------------------- Mitu Manuel 3-0
                  6. Mocanu Ionut
                  --------------------------------------------------------------------------- Mitu Manuel 3-0
                  7. Ciurusnuc Costel
                  ------------------------- Mocanu Delia 0-3
                  10. Mocanu Delia
                  -------------------------------------------------- Voinea Sorin 0-3
                  15. Staicu Adrian
                  ------------------------- Voinea Sorin 0-3
                  2. Voinea Sorin

                  Eliminatorii Consolare

                  1. Isdraila Catalin
                  ------------------------- Isdraila Catalin 3-0
                  8. Fuica Benone
                  -------------------------------------------------- Grosu George 0-3
                  5. Grosu George
                  ------------------------- Grosu George 3-0
                  4. Mocanu Bogdan
                  --------------------------------------------------------------------------- Grosu George 3-0
                  3. Carp Catalin
                  ------------------------- Picioroga Lucian 0-3
                  6. Picioroga Lucian
                  -------------------------------------------------- Istrate Lucretiu 0-3
                  7. Florea Gigi
                  ------------------------- Istrate Lucretiu 0-3
                  2. Istrate Lucretiu

                  Clasament Open/Amatori

                  1. Ionita Valentin - Galați
                  2. Mitu Manuel - Galați
                  3 -- 4
                  Tihi Aurelian - Galați
                  Voinea Sorin - Galați
                  5 -- 8
                  Chiscop Bogdan - Galați
                  Anghele Cristinel - Galați
                  Zarinschi Catalin - Galați
                  Mocanu Delia - Galați
                  9 -- 14
                  Arion Costel - Galați
                  Ciurusnuc Costel - Galați
                  Mocanu Ionut - Galați
                  Stolearenco Igor - Galați
                  Amarinei Sorin - Galați
                  Staicu Adrian - Galați
                  15 -- 3v gr.inf.
                  Vantdevara Silviu - Galați
                  16 -- 17 2v gr.inf.
                  Uzuneanu Costica - Galați
                  Picioroga Lucian - Galați
                  18 -- 22 1v gr.inf.
                  Florea Gigi - Galați
                  Fuica Benone - Galați
                  Carp Catalin - Galați
                  Istrate Lucretiu - Galați
                  Grosu George - Galați
                  23 -- 27 0v gr.inf.
                  Ciurusnuc Loredana - Galați
                  Dumitrache Marius - Galați
                  Mocanu Bogdan - Galați
                  Mihaila Aurel - Galați
                  Isdraila Catalin - Galați

                  Clasament Turneu Consolare

                  1. Grosu George - Galați
                  2. Istrate Lucretiu - Galați
                  3 -- 4
                  Isdraila Catalin - Galați
                  Picioroga Lucian - Galați
                  5 -- 8
                  Florea Gigi - Galați
                  Fuica Benone - Galați
                  Carp Catalin - Galați
                  Mocanu Bogdan - Galați
                  Ultima editare de marcelgiosan; 28.feb.2017, 16:55.
                  Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                  Comentariu


                  • #10
                    Etapa VIII - Inscrieri

                    Inscrieri open+amatori - on 2/27/2017 at 8:55:39 PM

                    1. Voinea Sorin, Galați, 541 - 26 - O
                    2. Zarinschi Catalin, Galați, 45 - 25.25 - O
                    3. Chiscop Bogdan, Galați, 349 - 24.58 - O
                    4. Arion Costel, Galați, 391 - 24.25 - O
                    5. Anghele Cristinel, Galați, 831 - 19.5 - A
                    6. Ciurusnuc Costel, Galați, 278 - 17.42 - A
                    7. Mitu Manuel, Galați, 862 - 16.83 - A
                    8. Budescu Marian, Galați, 695 - 12.19 - A
                    9. Giosan Marcel, Galați, 449 - 12 - A
                    10. Hulpan Cristian, Galați, 1545 - 9 - A
                    11. Amarinei Sorin, Galați, 1189 - 8.17 - AW
                    12. Dutu Constantin, Galați, 1100 - 8.13 - A
                    13. Vantdevara Silviu, Galați, 2057 - 7 - A
                    14. Fuica Benone, Galați, 2585 - 7 - A
                    15. Staicu Adrian, Galați, 2305 - 0 - A
                    16. Carp Catalin, Galați, 2405 - 0 - A
                    17. Oprea Sorin, Galați, 2406 - 0 - A
                    18. Istrate Lucretiu, Galați, 3210 - 0 - A
                    19. Picioroga Lucian, Galați, 3211 - 0 - A
                    20. Dumitrache Marius, Galați, 4002 - 0 - A
                    21. Mihaila Aurel, Galați, 4003 - 0 - A
                    22. Grosu George, Galați, 4005 - 0 - A
                    23. Dumtrache Marius jr, Galați, 4007 - 0 - A
                    24. Arion Adrian, Galați, 4008 - 0 - A
                    25. Blefoianu Laurentiu, Galați, 4009 - 0 - A
                    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                    Comentariu


                    • #11
                      Etapa VIII - Grupe inferioare

                      Grupe inferioare open+amatori

                      Gr.inferioara nr. 1
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 VOINEA SORIN Galați
                      3-1
                      3-0
                      3-0
                      3-1
                      4
                      1
                      2 HULPAN CRISTIAN Galați
                      1-3
                      3-0
                      3-0
                      3-1
                      3
                      2
                      3 AMARINEI SORIN Galați
                      0-3
                      0-3
                      3-0
                      3-1
                      2
                      3
                      4 DUMITRACHE MARIUS Galați
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      3-1
                      1
                      5 MIHAILA AUREL Galați
                      1-3
                      1-3
                      1-3
                      1-3
                      0
                      6
                      Gr.inferioara nr. 2
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 ZARINSCHI CATALIN Galați
                      3-1
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      4
                      1
                      2 GIOSAN MARCEL Galați
                      1-3
                      3-2
                      2-3
                      1-3
                      1
                      3 DUTU CONSTANTIN Galați
                      0-3
                      2-3
                      0-3
                      1-3
                      0
                      4 PICIOROGA LUCIAN Galați
                      0-3
                      3-2
                      3-0
                      3-1
                      3
                      2
                      5 GROSU GEORGE Galați
                      0-3
                      3-1
                      3-1
                      1-3
                      2
                      3
                      6
                      Gr.inferioara nr. 3
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 CHISCOP BOGDAN Galați
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      4
                      1
                      2 BUDESCU MARIAN Galați
                      0-3
                      2-3
                      3-1
                      3-0
                      2
                      2
                      3 VANTDEVARA SILVIU Galați
                      0-3
                      3-2
                      2-3
                      3-0
                      2
                      3
                      4 ISTRATE LUCRETIU Galați
                      0-3
                      1-3
                      3-2
                      3-1
                      2
                      5 DUMTRACHE MARIUS JR Galați
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      1-3
                      0
                      6
                      Gr.inferioara nr. 4
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 ARION COSTEL Galați
                      2-3
                      3-1
                      3-2
                      3-0
                      3
                      1
                      2 MITU MANUEL Galați
                      3-2
                      3-1
                      3-0
                      3-1
                      4
                      2
                      3 FUICA BENONE Galați
                      1-3
                      1-3
                      3-0
                      1-3
                      1
                      4 OPREA SORIN Galați
                      2-3
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0
                      5 BLEFOIANU LAURENTIU Galați
                      0-3
                      1-3
                      3-1
                      3-0
                      2
                      3
                      6
                      Gr.inferioara nr. 5
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 ANGHELE CRISTINEL Galați
                      3-1
                      3-2
                      3-0
                      3-0
                      4
                      1
                      2 CIURUSNUC COSTEL Galați
                      1-3
                      2-3
                      3-1
                      3-0
                      2
                      3
                      3 STAICU ADRIAN Galați
                      2-3
                      3-2
                      3-1
                      3-0
                      3
                      2
                      4 CARP CATALIN Galați
                      0-3
                      1-3
                      1-3
                      3-0
                      1
                      5 ARION ADRIAN Galați
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0
                      6
                      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                      Comentariu


                      • #12
                        Etapa VIII - Eliminatorii Consolare

                        Eliminatorii open+amatori

                        1. Dumitrache Marius
                        ------------------------- Dumitrache Marius 3-0
                        16. Bye
                        -------------------------------------------------- Dutu Constantin 0-3
                        9. Dutu Constantin
                        ------------------------- Dutu Constantin 3-0
                        8. Dumtrache Marius Jr
                        --------------------------------------------------------------------------- Fuica Benone 0-3
                        5. Carp Catalin
                        ------------------------- Carp Catalin 3-0
                        12. Bye
                        -------------------------------------------------- Fuica Benone 1-3
                        13. Bye
                        ------------------------- Fuica Benone 0-3
                        4. Fuica Benone

                        . ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Istrate Lucretiu 0-3

                        3. Istrate Lucretiu
                        ------------------------- Istrate Lucretiu 3-0
                        14. Bye
                        -------------------------------------------------- Istrate Lucretiu 3-0
                        11. Bye
                        ------------------------- Arion Adrian 0-3
                        6. Arion Adrian
                        --------------------------------------------------------------------------- Istrate Lucretiu 3-2
                        7. Oprea Sorin
                        ------------------------- Oprea Sorin 3-0
                        10. Mihaila Aurel
                        -------------------------------------------------- Giosan Marcel 2-3
                        15. Bye
                        ------------------------- Giosan Marcel 0-3
                        2. Giosan Marcel
                        Ultima editare de marcelgiosan; 27.feb.2017, 21:55.
                        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                        Comentariu


                        • #13
                          Etapa VIII - Tablou eliminatoriu

                          Eliminatorii open+amatori

                          1. Voinea Sorin
                          ------------------------- Voinea Sorin 3-0
                          16. Bye
                          -------------------------------------------------- Voinea Sorin 3-0
                          9. Picioroga Lucian
                          ------------------------- Picioroga Lucian 3-2
                          8. Budescu Marian
                          --------------------------------------------------------------------------- Anghele Cristinel 2-3
                          5. Anghele Cristinel
                          ------------------------- Anghele Cristinel 3-0
                          12. Grosu George
                          -------------------------------------------------- Anghele Cristinel 3-2
                          13. Vantdevara Silviu
                          ------------------------- Arion Costel 2-3
                          4. Arion Costel

                          . ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Zarinschi Catalin 2-3

                          3. Chiscop Bogdan
                          ------------------------- Chiscop Bogdan 3-0
                          14. Blefoianu Laurentiu
                          -------------------------------------------------- Chiscop Bogdan 3-1
                          11. Amarinei Sorin
                          ------------------------- Staicu Adrian 0-3
                          6. Staicu Adrian
                          --------------------------------------------------------------------------- Zarinschi Catalin 1-3
                          7. Mitu Manuel
                          ------------------------- Mitu Manuel 3-0
                          10. Hulpan Cristian
                          -------------------------------------------------- Zarinschi Catalin 1-3
                          15. Ciurusnuc Costel
                          ------------------------- Zarinschi Catalin 0-3
                          2. Zarinschi Catalin
                          Ultima editare de marcelgiosan; 27.feb.2017, 22:13.
                          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                          Comentariu


                          • #14
                            Etapa VIII - Consolare

                            Clasament open+amatori

                            1. Istrate Lucretiu - Galați
                            2. Fuica Benone - Galați
                            3 -- 4
                            Giosan Marcel - Galați
                            Dutu Constantin - Galați
                            5 -- 8
                            Arion Adrian - Galați
                            Carp Catalin - Galați
                            Oprea Sorin - Galați
                            Dumitrache Marius - Galați
                            9 -- 10
                            Mihaila Aurel - Galați
                            Dumtrache Marius jr - Galați
                            Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                            Comentariu


                            • #15
                              Etapa VIII - Clasament

                              Clasament open+amatori

                              1. Zarinschi Catalin - Galați
                              2. Anghele Cristinel - Galați
                              3 -- 4
                              Chiscop Bogdan - Galați
                              Voinea Sorin - Galați
                              5 -- 8
                              Mitu Manuel - Galați
                              Arion Costel - Galați
                              Staicu Adrian - Galați
                              Picioroga Lucian - Galați
                              9 -- 15
                              Ciurusnuc Costel - Galați
                              Budescu Marian - Galați
                              Hulpan Cristian - Galați
                              Amarinei Sorin - Galați
                              Vantdevara Silviu - Galați
                              Grosu George - Galați
                              Blefoianu Laurentiu - Galați
                              Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                              Comentariu


                              • #16
                                Etapa IX -inscrieri

                                Inscrieri Open/Amatori - on 3/8/2017 at 8:09:33 PM

                                1. Voinea Sorin, Galați, 541 - 26 - O
                                2. Zarinschi Catalin, Galați, 45 - 25.25 - O
                                3. Chiscop Bogdan, Galați, 349 - 24.58 - O
                                4. Arion Costel, Galați, 391 - 24.25 - O
                                5. Anghele Cristinel, Galați, 831 - 19.5 - A
                                6. Ciurusnuc Costel, Galați, 278 - 17.42 - A
                                7. Gutu Victor, Galați, 1035 - 16.92 - AW
                                8. Mitu Manuel, Galați, 862 - 16.83 - A
                                9. Budescu Marian, Galați, 695 - 12.19 - A
                                10. Hulpan Cristian, Galați, 1545 - 9 - A
                                11. Amarinei Sorin, Galați, 1189 - 8.17 - AW
                                12. Dutu Constantin, Galați, 1100 - 8.13 - A
                                13. Tufa Gigi, Galați, 1259 - 7.33 - A
                                14. Vantdevara Silviu, Galați, 2057 - 7 - A
                                15. Fuica Benone, Galați, 2585 - 7 - A
                                16. Ciurusnuc Loredana, Galați, 1353 - 6.5 - AF
                                17. Carp Catalin, Galați, 2405 - 0 - A
                                18. Istrate Lucretiu, Galați, 3210 - 0 - A
                                19. Picioroga Lucian, Galați, 3211 - 0 - A
                                20. Dumitrache Marius, Galați, 4002 - 0 - A
                                21. Mihaila Aurel, Galați, 4003 - 0 - A
                                22. Munteanu Leonard, Galați, 4010 - 0 - A
                                23. Tavitian Catalin, Galați, 4011 - 0 - A
                                24. Albu Gheorghe, Galați, 4012 - 0 - A
                                25. Mocanu Elena, Galați, 4013 - 0 - A

                                Comentariu


                                • #17
                                  Etapa IX -grupe inferioare

                                  Grupe inferioare Open/Amatori

                                  Gr.inferioara nr. 1
                                  Nume si prenume Localitate
                                  1
                                  2
                                  3
                                  4
                                  5
                                  6
                                  V
                                  Loc
                                  1 VOINEA SORIN Galați
                                  3-0
                                  3-0
                                  3-1
                                  3-1
                                  4
                                  1
                                  2 MITU MANUEL Galați
                                  0-3
                                  3-0
                                  3-0
                                  2-3
                                  2
                                  3
                                  3 DUTU CONSTANTIN Galați
                                  0-3
                                  0-3
                                  0-3
                                  0-3
                                  0
                                  4 MIHAILA AUREL Galați
                                  1-3
                                  0-3
                                  3-0
                                  0-3
                                  1
                                  5 MUNTEANU LEONARD Galați
                                  1-3
                                  3-2
                                  3-0
                                  3-0
                                  3
                                  2
                                  6
                                  Gr.inferioara nr. 2
                                  Nume si prenume Localitate
                                  1
                                  2
                                  3
                                  4
                                  5
                                  6
                                  V
                                  Loc
                                  1 ZARINSCHI CATALIN Galați
                                  3-1
                                  3-1
                                  3-1
                                  3-1
                                  4
                                  1
                                  2 BUDESCU MARIAN Galați
                                  1-3
                                  3-2
                                  3-0
                                  3-0
                                  3
                                  2
                                  3 TUFA GIGI Galați
                                  1-3
                                  2-3
                                  2-3
                                  3-0
                                  1
                                  4 CARP CATALIN Galați
                                  1-3
                                  0-3
                                  3-2
                                  3-0
                                  2
                                  3
                                  5 TAVITIAN CATALIN Galați
                                  1-3
                                  0-3
                                  0-3
                                  0-3
                                  0
                                  6
                                  Gr.inferioara nr. 3
                                  Nume si prenume Localitate
                                  1
                                  2
                                  3
                                  4
                                  5
                                  6
                                  V
                                  Loc
                                  1 CHISCOP BOGDAN Galați
                                  3-0
                                  3-0
                                  3-1
                                  3-1
                                  4
                                  1
                                  2 AMARINEI SORIN Galați
                                  0-3
                                  3-0
                                  3-0
                                  3-0
                                  3
                                  2
                                  3 VANTDEVARA SILVIU Galați
                                  0-3
                                  0-3
                                  1-3
                                  3-1
                                  1
                                  4 PICIOROGA LUCIAN Galați
                                  1-3
                                  0-3
                                  3-1
                                  3-2
                                  2
                                  3
                                  5 CIURUSNUC LOREDANA Galați
                                  1-3
                                  0-3
                                  1-3
                                  2-3
                                  0
                                  6
                                  Gr.inferioara nr. 4
                                  Nume si prenume Localitate
                                  1
                                  2
                                  3
                                  4
                                  5
                                  6
                                  V
                                  Loc
                                  1 ARION COSTEL Galați
                                  3-0
                                  3-0
                                  3-0
                                  3-0
                                  4
                                  1
                                  2 GUTU VICTOR Galați
                                  0-3
                                  3-1
                                  3-1
                                  3-0
                                  3
                                  2
                                  3 FUICA BENONE Galați
                                  0-3
                                  1-3
                                  3-2
                                  0-3
                                  1
                                  4 ISTRATE LUCRETIU Galați
                                  0-3
                                  1-3
                                  2-3
                                  1-3
                                  0
                                  5 HULPAN CRISTIAN Galați
                                  0-3
                                  0-3
                                  3-0
                                  3-1
                                  2
                                  3
                                  6
                                  Gr.inferioara nr. 5
                                  Nume si prenume Localitate
                                  1
                                  2
                                  3
                                  4
                                  5
                                  6
                                  V
                                  Loc
                                  1 CIURUSNUC COSTEL Galați
                                  0-3
                                  3-0
                                  3-0
                                  1-3
                                  2
                                  3
                                  2 MOCANU ELENA Galați
                                  3-0
                                  3-0
                                  3-0
                                  0-3
                                  3
                                  2
                                  3 ALBU GHEORGHE Galați
                                  0-3
                                  0-3
                                  3-2
                                  0-3
                                  1
                                  4 DUMITRACHE MARIUS Galați
                                  0-3
                                  0-3
                                  2-3
                                  1-3
                                  0
                                  5 ANGHELE CRISTINEL Galați
                                  3-1
                                  3-0
                                  3-0
                                  3-1
                                  4
                                  1
                                  6

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Etapa IX - eliminatorii

                                    Eliminatorii Open/Amatori
                                    1. Voinea Sorin
                                    ------------------------- Voinea Sorin 3-0
                                    16. Bye
                                    -------------------------------------------------- Voinea Sorin 3-0
                                    9. Budescu Marian
                                    ------------------------- Amarinei Sorin 1-3
                                    8. Amarinei Sorin
                                    --------------------------------------------------------------------------- Voinea Sorin 3-1
                                    5. Anghele Cristinel
                                    ------------------------- Anghele Cristinel 3-0
                                    12. Carp Catalin
                                    -------------------------------------------------- Arion Costel 0-3
                                    13. Picioroga Lucian
                                    ------------------------- Arion Costel 0-3
                                    4. Arion Costel

                                    . ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Voinea Sorin 3-0

                                    3. Chiscop Bogdan
                                    ------------------------- Chiscop Bogdan 3-0
                                    14. Hulpan Cristian
                                    -------------------------------------------------- Chiscop Bogdan 3-0
                                    11. Munteanu Leonard
                                    ------------------------- Mocanu Elena 2-3
                                    6. Mocanu Elena
                                    --------------------------------------------------------------------------- Chiscop Bogdan 3-0
                                    7. Gutu Victor
                                    ------------------------- Gutu Victor 3-0
                                    10. Mitu Manuel
                                    -------------------------------------------------- Gutu Victor 3-2
                                    15. Ciurusnuc Costel
                                    ------------------------- Ciurusnuc Costel 3-0
                                    2. Zarinschi Catalin

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Etapa IX - consolare

                                      Eliminatorii Open/Amatori
                                      1. Mihaila Aurel
                                      ------------------------- Mihaila Aurel 3-0
                                      16. Bye
                                      -------------------------------------------------- Tavitian Catalin 0-3
                                      9. Tavitian Catalin
                                      ------------------------- Tavitian Catalin 3-0
                                      8. Ciurusnuc Loredana
                                      --------------------------------------------------------------------------- Albu Gheorghe 0-3
                                      5. Albu Gheorghe
                                      ------------------------- Albu Gheorghe 3-0
                                      12. Bye
                                      -------------------------------------------------- Albu Gheorghe 3-0
                                      13. Bye
                                      ------------------------- Fuica Benone 0-3
                                      4. Fuica Benone

                                      . ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Tufa Gigi 0-3

                                      3. Vantdevara Silviu
                                      ------------------------- Vantdevara Silviu 3-0
                                      14. Bye
                                      -------------------------------------------------- Dumitrache Marius 2-3
                                      11. Bye
                                      ------------------------- Dumitrache Marius 0-3
                                      6. Dumitrache Marius
                                      --------------------------------------------------------------------------- Tufa Gigi 0-3
                                      7. Istrate Lucretiu
                                      ------------------------- Istrate Lucretiu 3-0
                                      10. Dutu Constantin
                                      -------------------------------------------------- Tufa Gigi 1-3
                                      15. Bye
                                      ------------------------- Tufa Gigi 0-3
                                      2. Tufa Gigi

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Etapa IX - clasament

                                        Clasament Open/Amatori

                                        1. Voinea Sorin - Galați
                                        2. Chiscop Bogdan - Galați
                                        3 -- 4
                                        Arion Costel - Galați
                                        Gutu Victor - Galați
                                        5 -- 8
                                        Amarinei Sorin - Galați
                                        Mocanu Elena - Galați
                                        Anghele Cristinel - Galați
                                        Ciurusnuc Costel - Galați
                                        9 -- 15
                                        Zarinschi Catalin - Galați
                                        Mitu Manuel - Galați
                                        Budescu Marian - Galați
                                        Hulpan Cristian - Galați
                                        Carp Catalin - Galați
                                        Picioroga Lucian - Galați
                                        Munteanu Leonard - Galați
                                        16 -- 20 1v gr.inf.
                                        Tufa Gigi - Galați
                                        Vantdevara Silviu - Galați
                                        Fuica Benone - Galați
                                        Mihaila Aurel - Galați
                                        Albu Gheorghe - Galați
                                        21 -- 25 0v gr.inf.
                                        Dutu Constantin - Galați
                                        Ciurusnuc Loredana - Galați
                                        Istrate Lucretiu - Galați
                                        Dumitrache Marius - Galați
                                        Tavitian Catalin - Galați

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Etapa X - inscrieri

                                          Inscrieri Open/Amatori - on 3/13/2017 at 6:46:32 PM

                                          1. Voinea Sorin, Galați, 541 - 26 - O
                                          2. Zarinschi Catalin, Galați, 45 - 25.25 - O
                                          3. Chiscop Bogdan, Galați, 349 - 24.58 - O
                                          4. Arion Costel, Galați, 391 - 24.25 - O
                                          5. Zainescu Corneliu, Galați, 383 - 24.13 - OW
                                          6. Botezatu Onelus, Galați, 1171 - 21.88 - O
                                          7. Anghele Cristinel, Galați, 831 - 19.5 - A
                                          8. Ciurusnuc Costel, Galați, 278 - 17.42 - A
                                          9. Mocanu Ionut, Galați, 494 - 17 - A
                                          10. Gutu Victor, Galați, 1035 - 16.92 - AW
                                          11. Mitu Manuel, Galați, 862 - 16.83 - A
                                          12. Florea Gigi, Galați, 272 - 16.75 - AW
                                          13. Stolearenco Igor, Galați, 412 - 13.41 - A
                                          14. Budescu Marian, Galați, 695 - 12.19 - A
                                          15. Hulpan Cristian, Galați, 1545 - 9 - A
                                          16. Amarinei Sorin, Galați, 1189 - 8.17 - AW
                                          17. Dutu Constantin, Galați, 1100 - 8.13 - A
                                          18. Tufa Gigi, Galați, 1259 - 7.33 - A
                                          19. Vantdevara Silviu, Galați, 2057 - 7 - A
                                          20. Ciurusnuc Loredana, Galați, 1353 - 6.5 - AF
                                          21. Staicu Adrian, Galați, 2305 - 0 - A
                                          22. Carp Catalin, Galați, 2405 - 0 - A
                                          23. Istrate Lucretiu, Galați, 3210 - 0 - A
                                          24. Dumitrache Marius, Galați, 4002 - 0 - A
                                          25. Dumtrache Marius jr, Galați, 4007 - 0 - A
                                          26. Albu Gheorghe, Galați, 4010 - 0 - A
                                          27. Legrand Alain, Galați, 4011 - 0 - A

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Etapa X- grupe inferioare

                                            Grupe inferioare Open/Amatori

                                            Gr.inferioara nr. 1
                                            Nume si prenume Localitate
                                            1
                                            2
                                            3
                                            4
                                            5
                                            6
                                            V
                                            Loc
                                            1 VOINEA SORIN Galați
                                            3-1
                                            3-0
                                            3-0
                                            3-0
                                            4
                                            1
                                            2 FLOREA GIGI Galați
                                            1-3
                                            0-3
                                            3-0
                                            3-0
                                            2
                                            3 STOLEARENCO IGOR Galați
                                            0-3
                                            3-0
                                            3-0
                                            3-0
                                            3
                                            2
                                            4 DUMITRACHE MARIUS Galați
                                            0-3
                                            0-3
                                            0-3
                                            3-0
                                            1
                                            5 ALBU GHEORGHE Galați
                                            0-3
                                            0-3
                                            0-3
                                            0-3
                                            0
                                            6
                                            Gr.inferioara nr. 2
                                            Nume si prenume Localitate
                                            1
                                            2
                                            3
                                            4
                                            5
                                            6
                                            V
                                            Loc
                                            1 ZARINSCHI CATALIN Galați
                                            3-1
                                            3-0
                                            3-0
                                            3-0
                                            4
                                            1
                                            2 MITU MANUEL Galați
                                            1-3
                                            3-1
                                            3-0
                                            3-0
                                            3
                                            2
                                            3 BUDESCU MARIAN Galați
                                            0-3
                                            1-3
                                            1-3
                                            3-0
                                            1
                                            4 ISTRATE LUCRETIU Galați
                                            0-3
                                            0-3
                                            3-1
                                            3-1
                                            2
                                            3
                                            5 DUMTRACHE MARIUS JR Galați
                                            0-3
                                            0-3
                                            0-3
                                            1-3
                                            0
                                            6
                                            Gr.inferioara nr. 3
                                            Nume si prenume Localitate
                                            1
                                            2
                                            3
                                            4
                                            5
                                            6
                                            V
                                            Loc
                                            1 CHISCOP BOGDAN Galați
                                            3-1
                                            3-0
                                            3-0
                                            3
                                            1
                                            2 GUTU VICTOR Galați
                                            1-3
                                            3-1
                                            3-2
                                            2
                                            2
                                            3 HULPAN CRISTIAN Galați
                                            0-3
                                            1-3
                                            3-1
                                            1
                                            4 CARP CATALIN Galați
                                            0-3
                                            2-3
                                            1-3
                                            0
                                            5
                                            6
                                            Gr.inferioara nr. 4
                                            Nume si prenume Localitate
                                            1
                                            2
                                            3
                                            4
                                            5
                                            6
                                            V
                                            Loc
                                            1 ARION COSTEL Galați
                                            3-0
                                            3-1
                                            3-0
                                            3
                                            1
                                            2 MOCANU IONUT Galați
                                            0-3
                                            3-2
                                            3-0
                                            2
                                            2
                                            3 AMARINEI SORIN Galați
                                            1-3
                                            2-3
                                            3-0
                                            1
                                            3
                                            4 STAICU ADRIAN Galați
                                            0-3
                                            0-3
                                            0-3
                                            0
                                            4
                                            5
                                            6
                                            Gr.inferioara nr. 5
                                            Nume si prenume Localitate
                                            1
                                            2
                                            3
                                            4
                                            5
                                            6
                                            V
                                            Loc
                                            1 ZAINESCU CORNELIU Galați
                                            3-1
                                            3-0
                                            3-0
                                            3
                                            1
                                            2 CIURUSNUC COSTEL Galați
                                            1-3
                                            3-0
                                            3-2
                                            2
                                            2
                                            3 DUTU CONSTANTIN Galați
                                            0-3
                                            0-3
                                            0-3
                                            0
                                            4 CIURUSNUC LOREDANA Galați
                                            0-3
                                            2-3
                                            3-0
                                            1
                                            5
                                            6
                                            Gr.inferioara nr. 6
                                            Nume si prenume Localitate
                                            1
                                            2
                                            3
                                            4
                                            5
                                            6
                                            V
                                            Loc
                                            1 BOTEZATU ONELUS Galați
                                            3-2
                                            3-1
                                            3-2
                                            3-0
                                            4
                                            1
                                            2 ANGHELE CRISTINEL Galați
                                            2-3
                                            3-0
                                            3-0
                                            3-0
                                            3
                                            2
                                            3 TUFA GIGI Galați
                                            1-3
                                            0-3
                                            1-3
                                            3-0
                                            1
                                            4 VANTDEVARA SILVIU Galați
                                            2-3
                                            0-3
                                            3-1
                                            3-0
                                            2
                                            3
                                            5 LEGRAND ALAIN Galați
                                            0-3
                                            0-3
                                            0-3
                                            0-3
                                            0
                                            6

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Etapa X- eliminatorii

                                              Eliminatorii Open/Amatori
                                              1. Voinea Sorin
                                              ------------------------- Voinea Sorin 3-1
                                              16. Vantdevara Silviu
                                              -------------------------------------------------- Voinea Sorin 3-2
                                              9. Gutu Victor
                                              ------------------------- Gutu Victor 3-0
                                              8. Anghele Cristinel
                                              --------------------------------------------------------------------------- Voinea Sorin 3-2
                                              5. Zainescu Corneliu
                                              ------------------------- Zainescu Corneliu 3-0
                                              12. Mitu Manuel
                                              -------------------------------------------------- Zainescu Corneliu 3-2
                                              13. Istrate Lucretiu
                                              ------------------------- Istrate Lucretiu 3-1
                                              4. Arion Costel

                                              . ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Voinea Sorin 3-0

                                              3. Chiscop Bogdan
                                              ------------------------- Chiscop Bogdan 3-0
                                              14. Amarinei Sorin
                                              -------------------------------------------------- Chiscop Bogdan 3-0
                                              11. Stolearenco Igor
                                              ------------------------- Botezatu Onelus 1-3
                                              6. Botezatu Onelus
                                              --------------------------------------------------------------------------- Chiscop Bogdan 3-2
                                              7. Ciurusnuc Costel
                                              ------------------------- Ciurusnuc Costel 3-2
                                              10. Mocanu Ionut
                                              -------------------------------------------------- Zarinschi Catalin 2-3
                                              15. Staicu Adrian
                                              ------------------------- Zarinschi Catalin 0-3
                                              2. Zarinschi Catalin

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Etapa XI - inscrieri

                                                Inscrieri Open/Amatori - on 3/21/2017 at 2:42:35 PM

                                                1. Voinea Sorin, Galați, 541 - 26 - O
                                                2. Zarinschi Catalin, Galați, 45 - 25.25 - O
                                                3. Arion Costel, Galați, 391 - 24.25 - O
                                                4. Ionita Valentin, Galați, 384 - 20.25 - O
                                                5. Anghele Cristinel, Galați, 831 - 19.5 - A
                                                6. Ciurusnuc Costel, Galați, 278 - 17.42 - A
                                                7. Mocanu Ionut, Galați, 494 - 17 - A
                                                8. Gutu Victor, Galați, 1035 - 16.92 - AW
                                                9. Mitu Manuel, Galați, 862 - 16.83 - A
                                                10. Budescu Marian, Galați, 695 - 12.19 - A
                                                11. Hulpan Cristian, Galați, 1545 - 9 - A
                                                12. Amarinei Sorin, Galați, 1189 - 8.17 - AW
                                                13. Dutu Constantin, Galați, 1100 - 8.13 - A
                                                14. Fuica Benone, Galați, 2585 - 7 - A
                                                15. Ciurusnuc Loredana, Galați, 1353 - 6.5 - AF
                                                16. Staicu Adrian, Galați, 2305 - 0 - A
                                                17. Oprea Sorin, Galați, 2406 - 0 - A
                                                18. Dumitrache Marius, Galați, 4002 - 0 - A
                                                19. Blefoianu Laurentiu, Galați, 4009 - 0 - A
                                                20. Mocanu Elena, Galați, 4010 - 0 - A
                                                21. Albu Gheorghe, Galați, 4011 - 0 - A
                                                22. Badache Deea, Galați, 4012 - 0 - A
                                                23. Lazar Tiberiu, Galați, 4013 - 0 - A
                                                24. Aiioanei Mihai, Galați, 4014 - 0 - A

                                                ---------- Post added 21.03.2017 at 14:46 ----------

                                                Grupe inferioare Open/Amatori

                                                Gr.inferioara nr. 1
                                                Nume si prenume Localitate
                                                1
                                                2
                                                3
                                                4
                                                5
                                                6
                                                V
                                                Loc
                                                1 VOINEA SORIN Galați
                                                3-0
                                                3-0
                                                3-0
                                                3-0
                                                4
                                                1
                                                2 HULPAN CRISTIAN Galați
                                                0-3
                                                1-3
                                                3-0
                                                3-1
                                                2
                                                3
                                                3 AMARINEI SORIN Galați
                                                0-3
                                                3-1
                                                3-0
                                                3-0
                                                3
                                                2
                                                4 ALBU GHEORGHE Galați
                                                0-3
                                                0-3
                                                0-3
                                                1-3
                                                0
                                                5 LAZAR TIBERIU Galați
                                                0-3
                                                1-3
                                                0-3
                                                3-1
                                                1
                                                6
                                                Gr.inferioara nr. 2
                                                Nume si prenume Localitate
                                                1
                                                2
                                                3
                                                4
                                                5
                                                6
                                                V
                                                Loc
                                                1 ZARINSCHI CATALIN Galați
                                                3-2
                                                3-0
                                                3-0
                                                3-0
                                                4
                                                1
                                                2 BUDESCU MARIAN Galați
                                                2-3
                                                3-1
                                                0-3
                                                3-2
                                                2
                                                3
                                                3 DUTU CONSTANTIN Galați
                                                0-3
                                                1-3
                                                0-3
                                                0-3
                                                0
                                                4 MOCANU ELENA Galați
                                                0-3
                                                3-0
                                                3-0
                                                3-1
                                                3
                                                2
                                                5 STAICU ADRIAN Galați
                                                0-3
                                                2-3
                                                3-0
                                                1-3
                                                1
                                                6
                                                Gr.inferioara nr. 3
                                                Nume si prenume Localitate
                                                1
                                                2
                                                3
                                                4
                                                5
                                                6
                                                V
                                                Loc
                                                1 ARION COSTEL Galați
                                                1-3
                                                3-0
                                                3-0
                                                3-0
                                                3
                                                2
                                                2 MITU MANUEL Galați
                                                3-1
                                                2-3
                                                3-0
                                                3-0
                                                3
                                                1
                                                3 FUICA BENONE Galați
                                                0-3
                                                3-2
                                                3-2
                                                3-0
                                                3
                                                3
                                                4 BLEFOIANU LAURENTIU Galați
                                                0-3
                                                0-3
                                                2-3
                                                3-1
                                                1
                                                5 AIIOANEI MIHAI Galați
                                                0-3
                                                0-3
                                                0-3
                                                1-3
                                                0
                                                6
                                                Gr.inferioara nr. 4
                                                Nume si prenume Localitate
                                                1
                                                2
                                                3
                                                4
                                                5
                                                6
                                                V
                                                Loc
                                                1 ANGHELE CRISTINEL Galați
                                                2-3
                                                3-0
                                                3-0
                                                2-3
                                                2
                                                3
                                                2 GUTU VICTOR Galați
                                                3-2
                                                3-1
                                                3-0
                                                0-3
                                                3
                                                2
                                                3 CIURUSNUC LOREDANA Galați
                                                0-3
                                                1-3
                                                3-1
                                                0-3
                                                1
                                                4 DUMITRACHE MARIUS Galați
                                                0-3
                                                0-3
                                                1-3
                                                0-3
                                                0
                                                5 IONITA VALENTIN Galați
                                                3-2
                                                3-0
                                                3-0
                                                3-0
                                                4
                                                1
                                                6
                                                Gr.inferioara nr. 5
                                                Nume si prenume Localitate
                                                1
                                                2
                                                3
                                                4
                                                5
                                                6
                                                V
                                                Loc
                                                1 CIURUSNUC COSTEL Galați
                                                3-1
                                                0-3
                                                3-0
                                                2
                                                2
                                                2 MOCANU IONUT Galați
                                                1-3
                                                2-3
                                                3-0
                                                1
                                                3 BADACHE DEEA Galați
                                                3-0
                                                3-2
                                                3-0
                                                3
                                                1
                                                4 OPREA SORIN Galați
                                                0-3
                                                0-3
                                                0-3
                                                0
                                                5
                                                6


                                                ---------- Post added 21.03.2017 at 14:49 ----------

                                                Eliminatorii Open/Amatori
                                                1. Voinea Sorin
                                                ------------------------- Voinea Sorin 3-0
                                                16. Bye
                                                -------------------------------------------------- Mocanu Elena 2-3
                                                9. Mocanu Elena
                                                ------------------------- Mocanu Elena 3-0
                                                8. Arion Costel
                                                --------------------------------------------------------------------------- Ionita Valentin 0-3
                                                5. Badache Deea
                                                ------------------------- Badache Deea 3-0
                                                12. Hulpan Cristian
                                                -------------------------------------------------- Ionita Valentin 0-3
                                                13. Fuica Benone
                                                ------------------------- Ionita Valentin 0-3
                                                4. Ionita Valentin

                                                . ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Zarinschi Catalin 0-3

                                                3. Mitu Manuel
                                                ------------------------- Mitu Manuel 3-1
                                                14. Anghele Cristinel
                                                -------------------------------------------------- Mitu Manuel 3-0
                                                11. Budescu Marian
                                                ------------------------- Amarinei Sorin 2-3
                                                6. Amarinei Sorin
                                                --------------------------------------------------------------------------- Zarinschi Catalin 0-3
                                                7. Gutu Victor
                                                ------------------------- Ciurusnuc Costel 1-3
                                                10. Ciurusnuc Costel
                                                -------------------------------------------------- Zarinschi Catalin 1-3
                                                15. Bye
                                                ------------------------- Zarinschi Catalin 0-3
                                                2. Zarinschi Catalin

                                                ---------- Post added 21.03.2017 at 14:53 ----------

                                                Clasament Open/Amatori

                                                1. Zarinschi Catalin - Galați
                                                2. Ionita Valentin - Galați
                                                3 -- 4
                                                Mitu Manuel - Galați
                                                Mocanu Elena - Galați
                                                5 -- 8
                                                Ciurusnuc Costel - Galați
                                                Badache Deea - Galați
                                                Amarinei Sorin - Galați
                                                Voinea Sorin - Galați
                                                9 -- 14
                                                Arion Costel - Galați
                                                Anghele Cristinel - Galați
                                                Gutu Victor - Galați
                                                Budescu Marian - Galați
                                                Hulpan Cristian - Galați
                                                Fuica Benone - Galați
                                                15 -- 19 1v gr.inf.
                                                Mocanu Ionut - Galați
                                                Ciurusnuc Loredana - Galați
                                                Staicu Adrian - Galați
                                                Blefoianu Laurentiu - Galați
                                                Lazar Tiberiu - Galați
                                                20 -- 24 0v gr.inf.
                                                Dutu Constantin - Galați
                                                Oprea Sorin - Galați
                                                Dumitrache Marius - Galați
                                                Albu Gheorghe - Galați
                                                Aiioanei Mihai - Galați

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Etapa XII - inscrieri

                                                  Inscrieri Open/Amatori - on 3/28/2017 at 4:44:10 PM

                                                  1. Voinea Sorin, Galați, 541 - 26 - O
                                                  2. Zarinschi Catalin, Galați, 45 - 25.25 - O
                                                  3. Arion Costel, Galați, 391 - 24.25 - O
                                                  4. Ionita Valentin, Galați, 384 - 20.25 - O
                                                  5. Anghele Cristinel, Galați, 831 - 19.5 - A
                                                  6. Ciurusnuc Costel, Galați, 278 - 17.42 - A
                                                  7. Mocanu Ionut, Galați, 494 - 17 - A
                                                  8. Mitu Manuel, Galați, 862 - 16.83 - A
                                                  9. Stolearenco Igor, Galați, 412 - 13.41 - A
                                                  10. Budescu Marian, Galați, 695 - 12.19 - A
                                                  11. Marcu Cristian Marian, Roman, 2184 - 11 - A
                                                  12. Dutu Constantin, Galați, 1100 - 8.13 - A
                                                  13. Vantdevara Silviu, Galați, 2057 - 7 - A
                                                  14. Fuica Benone, Galați, 2585 - 7 - A
                                                  15. Staicu Adrian, Galați, 2305 - 0 - A
                                                  16. Oprea Sorin, Galați, 2406 - 0 - A
                                                  17. Istrate Lucretiu, Galați, 3210 - 0 - A
                                                  18. Dumitrache Marius, Galați, 4002 - 0 - A
                                                  19. Mihaila Aurel, Galați, 4003 - 0 - A
                                                  20. Dumtrache Marius jr, Galați, 4007 - 0 - A
                                                  21. Albu Gheorghe, Galați, 4012 - 0 - A
                                                  22. Lazar TIBERIU, Galați, 4014 - 0 - A
                                                  23. Buhlea George, Galați, 4015 - 0 - A
                                                  24. Badache Deea, Galați, 4016 - 0 - A

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X