Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
PLOIEȘTI: În fiecare Luni (ora 18:00) - Turneu "Prietenii Tenisului de Masă" Indoor Table Tennis
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
-
Eliminatorii ELITE
1. Puiu Dragos
------------------------- Puiu Dragos 3-0
16. Bye
----------------------------------- Puiu Dragos 3-0
9. Chirtoaca Sergiu
------------------------- Chirtoaca Sergiu 3-2
8. Enache Ciprian
-------------------------------------------------- Cobeanu Marius 2-3
5. Cobeanu Marius
------------------------- Cobeanu Marius 3-1
12. Cojocaru Ion
----------------------------------- Cobeanu Marius 3-1
13. Bye
------------------------- Nitu Serban 0-3
4. Nitu Serban
----------------------------------------------------------------- Gheorghe Dragos 0-3
3. Retegan Cosmin
------------------------- Retegan Cosmin 3-0
14. Bye
----------------------------------- Retegan Cosmin 3-1
11. Enache Puiu Adrian
------------------------- Marian Bogdan 0-3
6. Marian Bogdan
-------------------------------------------------- Gheorghe Dragos 0-3
7. Ene Florin
------------------------- Radu Florin 0-3
10. Radu Florin
----------------------------------- Gheorghe Dragos 2-3
15. Bye
------------------------- Gheorghe Dragos 0-3
2. Gheorghe Dragos
Clasament ELITE
1. Gheorghe Dragos - Boldesti
2. Cobeanu Marius - Breaza
3 -- 4
Retegan Cosmin - Plopeni
Puiu Dragos - Urlati
5 -- 8
Radu Florin - Ploiesti
Nitu Serban - Paulesti
Marian Bogdan - Ploiesti
Chirtoaca Sergiu - Ploiesti
9 -- 12
Cojocaru Ion - Ploiesti
Ene Florin - Ploiesti
Enache Puiu Adrian - Ploiesti
Enache Ciprian - Ploiesti
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
Postat în original de george60 Vezi postTurneul de azi a avut ca invitati CAMPIONII JUDETENI AMATUR PRAHOVA
ELITE - RETEGAN COSMIN
OPEN - MARIAN BOGDAN
AVANSATI - ENACHE PUIU ADRIAN
FELICITARI SI SUCCES LA TURNEUL FINAL !!!
Gr.inferioara nr. 1 - avansati
-Nr Nume si prenume - Localitate 123456VLOCAVgAVpNVp1 RETEGAN COSMIN - Plopeni 0-33-13-13-03-0422 PUIU DRAGOS - Urlati 3-03-03-03-23-0513 COBEANU MARIUS - Breaza 1-30-33-23-23-1334 ENE FLORIN - Ploiesti 1-30-32-33-02-314-4215 ENACHE PUIU ADRIAN - Ploiesti 0-32-32-30-33-216-7-216 CHIRTOACA SERGIU - Ploiesti 0-30-31-33-22-315-801
Gr.inferioara nr. 2 - avansati
-Nr Nume si prenume - Localitate 123456VLOC1 GHEORGHE DRAGOS - Boldesti 3-03-03-03-13-0512 MARIAN BOGDAN - Ploiesti 0-32-33-13-13-2333 NITU SERBAN - Paulesti 0-33-23-23-13-1424 ENACHE CIPRIAN - Ploiesti 0-31-32-33-03-2245 COJOCARU ION - Ploiesti 1-31-31-30-31-3066 RADU FLORIN - Ploiesti 0-32-31-32-33-115
- Aprecieri 3
Lasă un comentariu:
-
Turneul de azi a avut ca invitati CAMPIONII JUDETENI AMATUR PRAHOVA
ELITE - RETEGAN COSMIN
OPEN - MARIAN BOGDAN
AVANSATI - ENACHE PUIU ADRIAN
FELICITARI SI SUCCES LA TURNEUL FINAL !!!
Gr.inferioara nr. 1 - avansati
-Nr Nume si prenume - Localitate 123456VLOCAVgAVpNVp1 RETEGAN COSMIN - Plopeni 0-33-13-13-03-0422 PUIU DRAGOS - Urlati 3-03-03-03-23-0513 COBEANU MARIUS - Breaza 1-30-33-23-23-1334 ENE FLORIN - Ploiesti 1-30-32-33-02-314-4215 ENACHE PUIU ADRIAN - Ploiesti 0-32-32-30-33-216-7-216 CHIRTOACA SERGIU - Ploiesti 0-30-31-33-22-315-801
Gr.inferioara nr. 2 - avansati
-Nr Nume si prenume - Localitate 123456VLOC1 GHEORGHE DRAGOS - Boldesti 3-03-03-03-13-0512 MARIAN BOGDAN - Ploiesti 0-32-33-13-13-2333 NITU SERBAN - Paulesti 0-33-23-23-13-1424 ENACHE CIPRIAN - Ploiesti 0-31-32-33-03-2245 COJOCARU ION - Ploiesti 1-31-31-30-31-3066 RADU FLORIN - Ploiesti 0-32-31-32-33-115
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
Clasament Avansati
1. Chirtoaca Sergiu - Ploiesti
2. Manu Flaviu - Ploiesti
3 -- 4
Georgescu Cristian - Ploiesti
Banu Dan - Ploiesti
5 -- 8
Stir Andrei - Baicoi
Chirtoaca Ion - Ploiesti
Vrasti Iulian - Ploiesti
Radu Liviu - Bucov
9 -- 10
Ionescu Cristi - Ploiesti
Vasilescu Florin - Ploiesti
Lasă un comentariu:
-
Avansati azi
Gr.inferioara nr. 1 - Avansati-Nr Nume si prenume - Localitate 12345678910VLOC1 BANU DAN - Ploiesti 3-23-22-33-03-03-02-33-22-3642 STIR ANDREI - Baicoi 2-33-21-33-23-03-23-12-32-3553 VRASTI IULIAN - Ploiesti 2-32-30-33-02-33-22-33-21-3374 CHIRTOACA SERGIU - Ploiesti 3-23-13-03-10-33-03-13-03-0815 RADU LIVIU - Bucov 0-32-30-31-31-33-10-33-00-3286 CHIRTOACA ION - Ploiesti 0-30-33-23-03-13-01-33-10-3567 IONESCU CRISTI - Ploiesti 0-32-32-30-31-30-32-33-21-3198 GEORGESCU CRISTIAN - Ploiesti 3-21-33-21-33-03-13-23-10-3639 VASILESCU FLORIN - Ploiesti 2-33-22-30-30-31-32-31-30-311010 MANU FLAVIU - Ploiesti 3-23-23-10-33-03-03-13-03-082
Lasă un comentariu:
-
Gr.inferioara nr. 1 - elite
-Nr Nume si prenume - Localitate 12345678910VLOC1 GHEORGHE DRAGOS - Boldesti 3-01-33-13-13-13-03-13-03-0822 BALAN MIHAI - Ploiesti 0-31-33-13-03-03-03-03-03-0733 VISAN DANIEL - Ploiesti 3-13-13-23-13-03-03-03-13-0914 PUIU DRAGOS - Urlati 1-31-32-30-31-33-03-03-03-0465 DRAGANESCU VIOREL - Ploiesti 1-30-31-33-00-33-13-03-01-3456 COBEANU MARIUS - Breaza 1-30-30-33-13-00-33-23-13-0547 NITU SERBAN - Paulesti 0-30-30-30-31-33-00-30-33-0298 ENE FLORIN - Ploiesti 1-30-30-30-30-32-33-03-23-2379 ENE DRAGOS - Ploiesti 0-30-31-30-30-31-33-02-33-02810 CHIRTOACA SERGIU - Ploiesti 0-30-30-30-33-10-30-32-30-3110
Lasă un comentariu:
-
si ultimul
Gr.inferioara nr. 1 - avansati
-Nr Nume si prenume - Localitate 123456VLOC1 BANU DAN - Ploiesti 2-33-02-32-33-0242 CHIRTOACA SERGIU - Ploiesti 3-23-03-03-03-0513 RADU LIVIU - Bucov 0-30-33-12-33-0254 IONESCU CRISTI - Ploiesti 3-20-31-33-23-0325 GEORGESCU CRISTIAN - Ploiesti 3-20-33-22-33-0336 ILIE RAZVAN - Ploiesti 0-30-30-30-30-306
Gr.inferioara nr. 2 - avansati
-Nr Nume si prenume - Localitate 123456VLOCAVgAVpNVp1 STIR ANDREI - Baicoi 3-20-32-33-03-0333012 PETCULESCU GIANI CRISTIAN - Ploiesti 2-33-23-13-03-0413 CHIRTOACA ION - Ploiesti 3-02-33-13-02-3326214 IRIMIA TUDOREL - Onesti 3-21-31-31-32-3165 VASILESCU FLORIN - Ploiesti 0-30-30-33-10-3156 MANU FLAVIU - Ploiesti 0-30-33-23-23-034-1-21
Eliminatorii avansati
1. Chirtoaca Sergiu
------------------------- Chirtoaca Sergiu 3-0
16. Bye
----------------------------------- Chirtoaca Sergiu 3-2
9. Radu Liviu
------------------------- Manu Flaviu 1-3
8. Manu Flaviu
-------------------------------------------------- Chirtoaca Sergiu 3-1
5. Georgescu Cristian
------------------------- Georgescu Cristian 3-0
12. Irimia Tudorel
----------------------------------- Chirtoaca Ion 0-3
13. Bye
------------------------- Chirtoaca Ion 0-3
4. Chirtoaca Ion
----------------------------------------------------------------- Chirtoaca Sergiu 3-1
3. Ionescu Cristi
------------------------- Ionescu Cristi 3-0
14. Bye
----------------------------------- Stir Andrei 1-3
11. Ilie Razvan
------------------------- Stir Andrei 0-3
6. Stir Andrei
-------------------------------------------------- Stir Andrei 3-0
7. Banu Dan
------------------------- Banu Dan 3-0
10. Vasilescu Florin
----------------------------------- Banu Dan 3-1
15. Bye
------------------------- Petculescu Giani Cristian 0-3
2. Petculescu Giani Cristian
Clasament avansati
1. Chirtoaca Sergiu - Ploiesti
2. Stir Andrei - Baicoi
3 -- 4
Chirtoaca Ion - Ploiesti
Banu Dan - Ploiesti
5 -- 8
Manu Flaviu - Ploiesti
Ionescu Cristi - Ploiesti
Georgescu Cristian - Ploiesti
Petculescu Giani Cristian - Ploiesti
9 -- 12
Ilie Razvan - Ploiesti
Vasilescu Florin - Ploiesti
Radu Liviu - Bucov
Irimia Tudorel - Onesti
Lasă un comentariu:
-
Penultimul turneu la Avansati
Gr.inferioara nr. 1 - avansati
-Nr Nume si prenume - Localitate 12345678910VLOC1 RADU LIVIU - Bucov 3-02-33-21-33-03-23-13-23-0732 GEORGESCU CRISTIAN - Ploiesti 0-31-33-00-33-13-10-33-13-2553 BANU DAN - Ploiesti 3-23-10-31-33-03-13-03-23-0724 CHIRTOACA ION - Ploiesti 2-30-33-01-33-23-03-00-33-0565 PETCULESCU GIANI CRISTIAN - Ploiesti 3-13-03-13-13-03-03-01-33-0816 VASILESCU FLORIN - Ploiesti 0-31-30-32-30-33-21-31-33-1287 IONESCU CRISTI - Ploiesti 2-31-31-30-30-32-33-01-33-0298 IRIMIA TUDOREL - Onesti 1-33-00-30-30-33-10-31-33-0379 MANU FLAVIU - Ploiesti 2-31-32-33-03-13-13-13-13-06410 IRIMIA MARIAN - Ploiesti 0-32-30-30-30-31-30-30-30-3010
Clasament avansati
1. Petculescu Giani Cristian - Ploiesti
2. Banu Dan - Ploiesti
3 -- 4
Radu Liviu - Bucov
Manu Flaviu - Ploiesti
5 -- 8
Georgescu Cristian - Ploiesti
Chirtoaca Ion - Ploiesti
Irimia Tudorel - Onesti
Vasilescu Florin - Ploiesti
9 -- 10
Ionescu Cristi - Ploiesti
Irimia Marian - Ploiesti
Lasă un comentariu:
-
Clasament elite
1. Gheorghe Dragos - Boldesti
2. Balan Mihai - Ploiesti
3 -- 4
Bruchiu Doru - Ploiesti
Retegan Cosmin - Plopeni
5 -- 8
Totpal Marius - Busteni
Draganescu Viorel - Ploiesti
Marian Bogdan - Ploiesti
Cobeanu Marius - Breaza
9 -- 12
Plaiasu Ion - Plopeni
Radu Florin - Ploiesti
Stancescu Sebastian - Ploiesti
Nitu Serban - Paulesti
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
Eliminatorii elite
1. Retegan Cosmin
------------------------- Retegan Cosmin 3-0
16. Bye
----------------------------------- Retegan Cosmin 3-1
9. Nitu Serban
------------------------- Cobeanu Marius 2-3
8. Cobeanu Marius
-------------------------------------------------- Balan Mihai 1-3
5. Stancescu Sebastian
------------------------- Draganescu Viorel 1-3
12. Draganescu Viorel
----------------------------------- Balan Mihai 0-3
13. Bye
------------------------- Balan Mihai 0-3
4. Balan Mihai
----------------------------------------------------------------- Gheorghe Dragos 2-3
3. Gheorghe Dragos
------------------------- Gheorghe Dragos 3-0
14. Bye
----------------------------------- Gheorghe Dragos 3-0
11. Radu Florin
------------------------- Totpal Marius 1-3
6. Totpal Marius
-------------------------------------------------- Gheorghe Dragos 3-2
7. Bruchiu Doru
------------------------- Bruchiu Doru 3-0
10. Plaiasu Ion
----------------------------------- Bruchiu Doru 3-1
15. Bye
------------------------- Marian Bogdan 0-3
2. Marian Bogdan
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
Gr.inferioara nr. 1 - elite
-Nr Nume si prenume - Localitate 123456VLOC1 RETEGAN COSMIN - Plopeni 3-23-13-03-03-0512 GHEORGHE DRAGOS - Boldesti 2-33-23-23-03-1423 BRUCHIU DORU - Ploiesti 1-32-30-33-03-2244 STANCESCU SEBASTIAN - Ploiesti 0-32-33-03-13-1335 NITU SERBAN - Paulesti 0-30-30-31-33-1156 RADU FLORIN - Ploiesti 0-31-32-31-31-306
Gr.inferioara nr. 2 - elite
-Nr Nume si prenume - Localitate 123456VLOC1 TOTPAL MARIUS - Busteni 0-32-33-13-03-0332 BALAN MIHAI - Ploiesti 3-01-33-03-03-0423 MARIAN BOGDAN - Ploiesti 3-23-13-23-13-0514 PLAIASU ION - Plopeni 1-30-32-31-33-2155 COBEANU MARIUS - Breaza 0-30-31-33-13-1246 DRAGANESCU VIOREL - Ploiesti 0-30-30-32-31-306
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
-
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
Diseara
Grupe inferioare elite
Gr. nr. 1
1. Retegan Cosmin, Plopeni
2. Gheorghe Dragos, Boldesti
3. Bruchiu Doru, Ploiesti
4. Stancescu Sebastian, Ploiesti
5. Nitu Serban, Paulesti
6. Radu Florin, Ploiesti
Gr. nr. 2
1. Totpal Marius, Busteni
2. Balan Mihai, Ploiesti
3. Marian Bogdan, Ploiesti
4. Plaiasu Ion, Plopeni
5. Cobeanu Marius, Breaza
6. Draganescu Viorel, Ploiesti
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
-
Clasament avansati(pt. meciurile celor de la Open-Elite nu intra in calcul)
1. Banu Dan - Ploiesti
2. Enache Puiu Adrian - Ploiesti
3 -- 4
Petculescu Giani Cristian - Ploiesti
Georgescu Cristian - Ploiesti
5 -- 8
Vasilescu Florin - Ploiesti
Radu Liviu - Bucov
Ionescu Cristi - Ploiesti
Ilie Razvan - Ploiesti
9 -- 10
Balan Mihai - Ploiesti
Puiu Dragos - Urlati
- Aprecieri 1
Lasă un comentariu:
Lasă un comentariu: