Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

PLOIEȘTI: În fiecare Luni (ora 18:00) - Turneu "Prietenii Tenisului de Masă" Indoor Table Tennis

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Sarbu Dan

    Comentariu


    • Ionescu Cristi

      Comentariu


      • Inscrieri Elite/Open - on 12/16/2019 at 7:41:34 PM

        1. Iancu George, Ploiești, 388 - 35.05 - EW
        2. Sorescu Mircea, Paulesti, 93 - 29.36 - OW
        3. Sarbu Dan, Ploiești, 323 - 23.54 - OW
        4. Botoc Ovidiu, Paulesti, 319 - 19.84 - A
        5. Cojocaru Ion, Ploiești, 1007 - 17.55 - A
        6. Popescu Sorin, Ploiești, 1024 - 16.58 - A
        7. Vrasti Iulian, Ploiești, 1785 - 5.63 - I
        8. Ionescu Cristi, Ploiești, 3260 - 0 - I
        9. Pascu Cristian, Ploiești, 4572 - 0 - A
        10. Banu Dan, Ploiești, 6001 - 0

        Comentariu


        • Gr.inferioara nr. 1 - Elite/Open
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          7
          8
          9
          10
          V
          Loc
          1 IANCU GEORGE PLOIESTI
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          0
          10
          2 SORESCU MIRCEA PAULESTI
          3-0
          3-0
          3-2
          3-0
          3-1
          3-0
          3-0
          3-0
          3-0
          9
          1
          3 SARBU DAN PLOIESTI
          3-0
          0-3
          1-3
          3-0
          3-2
          3-0
          3-1
          3-0
          3-1
          7
          3
          4 BOTOC OVIDIU PAULESTI
          3-0
          2-3
          3-1
          3-2
          3-0
          3-0
          3-1
          3-1
          3-0
          8
          2
          5 COJOCARU ION PLOIESTI
          3-0
          0-3
          0-3
          2-3
          3-1
          1-3
          3-1
          3-0
          3-0
          5
          5
          6 POPESCU SORIN PLOIESTI
          3-0
          1-3
          2-3
          0-3
          1-3
          3-0
          3-1
          1-3
          3-0
          4
          7
          7 VRASTI IULIAN PLOIESTI
          3-0
          0-3
          0-3
          0-3
          3-1
          0-3
          3-1
          3-1
          3-1
          5
          4
          8 IONESCU CRISTI PLOIESTI
          3-0
          0-3
          1-3
          1-3
          1-3
          1-3
          1-3
          1-3
          3-1
          2
          8
          9 PASCU CRISTIAN PLOIESTI
          3-0
          0-3
          0-3
          1-3
          0-3
          3-1
          1-3
          3-1
          3-2
          4
          6
          10 BANU DAN PLOIESTI
          3-0
          0-3
          1-3
          0-3
          0-3
          0-3
          1-3
          1-3
          2-3
          1
          9

          Comentariu


          • Clasament Elite/Open

            1. Sorescu Mircea - Paulesti
            2. Botoc Ovidiu - Paulesti
            3 -- 4
            Sarbu Dan - Ploiești
            Vrasti Iulian - Ploiești
            5 -- 8
            Cojocaru Ion - Ploiești
            Pascu Cristian - Ploiești
            Popescu Sorin - Ploiești
            Ionescu Cristi - Ploiești
            9 -- 9
            Banu Dan - Ploiești
            10 -- 0v gr.inf.
            Iancu George - Ploiești

            Comentariu


            • Etapa a IV-a se va disputa luni 30.12.2019 de la ora 18:00 !

              Comentariu


              • Irimia Marian

                George, sper să ajung și eu măcar la ultima etapă din 2019.
                MX-P / R&B / MX-S
                "My goal is not to be better than anyone else, but to be better than I used to be."

                Comentariu


                • Sorescu Mircea
                  Sarbu Dan
                  Lukasz Klimas

                  Trimis de pe al meu SM-A405FN folosind Tapatalk
                  george60
                  organizator turnee
                  Ultima editare de george60; 30.dec.2019, 09:21.

                  Comentariu


                  • Iorgoiu Constantin
                    Ionescu Cristi

                    Trimis de pe al meu SM-A405FN folosind Tapatalk

                    Comentariu


                    • Grigore Alexandru

                      Comentariu


                      • Cudalbu Ciprian

                        Comentariu


                        • Babus Liviu

                          Trimis de pe al meu SM-G960F folosind Tapatalk
                          "Be your self, everyone is already taken"- Oscar Wilde

                          Comentariu


                          • Ion Vicentiu

                            Comentariu


                            • Visan Bogdan

                              Comentariu


                              • Iulian Vrasti

                                Comentariu


                                • Nitu Serban

                                  Comentariu


                                  • Lazar Alin

                                    Comentariu


                                    • Neagoe Costin

                                      Comentariu


                                      • Inscrieri Elite - on 12/30/2019 at 4:47:06 PM

                                        1. Neagoe Costin, București, 15 - 39.93 - E
                                        2. Cudalbu Ciprian, Ploiești, 698 - 37.3 - E
                                        3. Puiu Dragos, Urlati, 1929 - 33.9 - E
                                        4. Sorescu Mircea, Paulesti, 73 - 29.55 - OW
                                        5. Iorgoiu Constantin, Drajna de Jos, 341 - 25.24 - O
                                        6. Sarbu Dan, Ploiești, 319 - 24.46 - OW
                                        7. Visan Bogdan, Targoviște, 196 - 24.24 - O
                                        8. Babus Liviu, Ploiești, 332 - 19.73 - AW
                                        9. Ene Florin, Ploiești, 276 - 18.89 - A
                                        10. Nitu Serban, Paulesti, 256 - 18.42 - AW
                                        11. Lazar Alin, Breaza, 1442 - 6 - I
                                        12. Vrasti Iulian, Ploiești, 1864 - 5.85 - I
                                        13. Ionescu Cristi, Ploiești, 3174 - 0 - I
                                        14. Ion Vicentiu, Ploiești, 6006 - 0
                                        15. Iordache Ion, Ploiești, 6007 - 0

                                        Comentariu


                                        • Rusu Andrei

                                          Comentariu


                                          • Se retrage Neagoe Costin

                                            Comentariu


                                            • Inscrieri Elite - on 12/30/2019 at 6:07:41 PM

                                              1. Cudalbu Ciprian, Ploiești, 698 - 37.3 - E
                                              2. Puiu Dragos, Urlati, 1929 - 33.9 - E
                                              3. Sorescu Mircea, Paulesti, 73 - 29.55 - OW
                                              4. Stancescu Sebastian, Ploiești, 130 - 26.73 - O
                                              5. Iorgoiu Constantin, Drajna de Jos, 341 - 25.24 - O
                                              6. Sarbu Dan, Ploiești, 319 - 24.46 - OW
                                              7. Visan Bogdan, Targoviște, 196 - 24.24 - O
                                              8. Babus Liviu, Ploiești, 332 - 19.73 - AW
                                              9. Ene Florin, Ploiești, 276 - 18.89 - A
                                              10. Nitu Serban, Paulesti, 256 - 18.42 - AW
                                              11. Popescu Sorin, Ploiești, 1124 - 15.03 - A
                                              12. Rusu Andrei, Strejnicu, 1562 - 6.48 - I
                                              13. Lazar Alin, Breaza, 1442 - 6 - I
                                              14. Vrasti Iulian, Ploiești, 1864 - 5.85 - I
                                              15. Ionescu Cristi, Ploiești, 3174 - 0 - I
                                              16. Pascu Cristian, Ploiești, 4459 - 0 - A
                                              17. Ion Vicentiu, Ploiești, 6006 - 0
                                              18. Iordache Ion, Ploiești, 6007 - 0

                                              Comentariu


                                              • Gr.inferioara nr. 1 - Elite
                                                Nume si prenume Localitate
                                                1
                                                2
                                                3
                                                4
                                                5
                                                6
                                                V
                                                Loc
                                                1 CUDALBU CIPRIAN PLOIESTI
                                                2-3
                                                3-0
                                                3-2
                                                3-0
                                                3-0
                                                4
                                                2
                                                2 SARBU DAN PLOIESTI
                                                3-2
                                                3-0
                                                3-0
                                                3-0
                                                3-0
                                                5
                                                1
                                                3 BABUS LIVIU PLOIESTI
                                                0-3
                                                0-3
                                                1-3
                                                3-2
                                                3-1
                                                2
                                                4 RUSU ANDREI STREJNICU
                                                2-3
                                                0-3
                                                3-1
                                                3-1
                                                3-1
                                                3
                                                3
                                                5 LAZAR ALIN BREAZA
                                                0-3
                                                0-3
                                                2-3
                                                1-3
                                                0-3
                                                0
                                                6 IORDACHE ION PLOIESTI
                                                0-3
                                                0-3
                                                1-3
                                                1-3
                                                3-0
                                                1
                                                Gr.inferioara nr. 2 - Elite
                                                Nume si prenume Localitate
                                                1
                                                2
                                                3
                                                4
                                                5
                                                6
                                                V
                                                Loc
                                                1 PUIU DRAGOS URLATI
                                                3-0
                                                3-1
                                                3-1
                                                3-1
                                                3-0
                                                5
                                                1
                                                2 IORGOIU CONSTANTIN DRAJNA DE JOS
                                                0-3
                                                1-3
                                                3-0
                                                3-1
                                                3-0
                                                3
                                                3
                                                3 VISAN BOGDAN TARGOVISTE
                                                1-3
                                                3-1
                                                2-3
                                                3-0
                                                3-0
                                                3
                                                2
                                                4 POPESCU SORIN PLOIESTI
                                                1-3
                                                0-3
                                                3-2
                                                3-0
                                                3-0
                                                3
                                                5 VRASTI IULIAN PLOIESTI
                                                1-3
                                                1-3
                                                0-3
                                                0-3
                                                3-2
                                                1
                                                6 ION VICENTIU PLOIESTI
                                                0-3
                                                0-3
                                                0-3
                                                0-3
                                                2-3
                                                0
                                                Gr.inferioara nr. 3 - Elite
                                                Nume si prenume Localitate
                                                1
                                                2
                                                3
                                                4
                                                5
                                                6
                                                V
                                                Loc
                                                1 SORESCU MIRCEA PAULESTI
                                                1-3
                                                3-1
                                                3-0
                                                3-0
                                                3-0
                                                4
                                                2
                                                2 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI
                                                3-1
                                                3-2
                                                3-2
                                                3-0
                                                3-0
                                                5
                                                1
                                                3 ENE FLORIN PLOIESTI
                                                1-3
                                                2-3
                                                1-3
                                                3-1
                                                0-3
                                                1
                                                4 NITU SERBAN PAULESTI
                                                0-3
                                                2-3
                                                3-1
                                                0-3
                                                3-1
                                                2
                                                5 IONESCU CRISTI PLOIESTI
                                                0-3
                                                0-3
                                                1-3
                                                3-0
                                                3-2
                                                2
                                                3
                                                6 PASCU CRISTIAN PLOIESTI
                                                0-3
                                                0-3
                                                3-0
                                                1-3
                                                2-3
                                                1

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de george60 Vezi post
                                                  Gr.inferioara nr. 1 - Elite
                                                  Nume si prenume Localitate
                                                  1
                                                  2
                                                  3
                                                  4
                                                  5
                                                  6
                                                  V
                                                  Loc
                                                  1 CUDALBU CIPRIAN PLOIESTI
                                                  2-3
                                                  3-0
                                                  3-2
                                                  3-0
                                                  3-0
                                                  4
                                                  2
                                                  2 SARBU DAN PLOIESTI
                                                  3-2
                                                  3-0
                                                  3-0
                                                  3-0
                                                  3-0
                                                  5
                                                  1
                                                  3 BABUS LIVIU PLOIESTI
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  1-3
                                                  3-2
                                                  3-1
                                                  2
                                                  4 RUSU ANDREI STREJNICU
                                                  2-3
                                                  0-3
                                                  3-1
                                                  3-1
                                                  3-1
                                                  3
                                                  3
                                                  5 LAZAR ALIN BREAZA
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  2-3
                                                  1-3
                                                  0-3
                                                  0
                                                  6 IORDACHE ION PLOIESTI
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  1-3
                                                  1-3
                                                  3-0
                                                  1
                                                  Gr.inferioara nr. 2 - Elite
                                                  Nume si prenume Localitate
                                                  1
                                                  2
                                                  3
                                                  4
                                                  5
                                                  6
                                                  V
                                                  Loc
                                                  1 PUIU DRAGOS URLATI
                                                  3-0
                                                  3-1
                                                  3-1
                                                  3-1
                                                  3-0
                                                  5
                                                  1
                                                  2 IORGOIU CONSTANTIN DRAJNA DE JOS
                                                  0-3
                                                  1-3
                                                  3-0
                                                  3-1
                                                  3-0
                                                  3
                                                  3
                                                  3 VISAN BOGDAN TARGOVISTE
                                                  1-3
                                                  3-1
                                                  2-3
                                                  3-0
                                                  3-0
                                                  3
                                                  2
                                                  4 POPESCU SORIN PLOIESTI
                                                  1-3
                                                  0-3
                                                  3-2
                                                  3-0
                                                  3-0
                                                  3
                                                  5 VRASTI IULIAN PLOIESTI
                                                  1-3
                                                  1-3
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  3-2
                                                  1
                                                  6 ION VICENTIU PLOIESTI
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  2-3
                                                  0
                                                  Gr.inferioara nr. 3 - Elite
                                                  Nume si prenume Localitate
                                                  1
                                                  2
                                                  3
                                                  4
                                                  5
                                                  6
                                                  V
                                                  Loc
                                                  1 SORESCU MIRCEA PAULESTI
                                                  1-3
                                                  3-1
                                                  3-0
                                                  3-0
                                                  3-0
                                                  4
                                                  2
                                                  2 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI
                                                  3-1
                                                  3-2
                                                  3-2
                                                  3-0
                                                  3-0
                                                  5
                                                  1
                                                  3 ENE FLORIN PLOIESTI
                                                  1-3
                                                  2-3
                                                  1-3
                                                  3-1
                                                  0-3
                                                  1
                                                  4 NITU SERBAN PAULESTI
                                                  0-3
                                                  2-3
                                                  3-1
                                                  0-3
                                                  3-1
                                                  2
                                                  5 IONESCU CRISTI PLOIESTI
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  1-3
                                                  3-0
                                                  3-2
                                                  2
                                                  3
                                                  6 PASCU CRISTIAN PLOIESTI
                                                  0-3
                                                  0-3
                                                  3-0
                                                  1-3
                                                  2-3
                                                  1
                                                  Aloooo... Opriți - l pe Seby!!!
                                                  FH: TENERGY o5 2.1 mm
                                                  Blade: KAZAK
                                                  BH: GIANT DRAGON 6121.5 mm

                                                  Comentariu


                                                  • Eliminatorii Avansati

                                                    1. Babus Liviu
                                                    -------------------- Babus Liviu 3-0
                                                    16. Bye
                                                    ----------------------------------- Babus Liviu 3-0
                                                    9. Ene Florin
                                                    -------------------- Ene Florin 3-0
                                                    8. Ion Vicentiu
                                                    -------------------------------------------------- Babus Liviu 3-0
                                                    5. Vrasti Iulian
                                                    -------------------- Vrasti Iulian 3-0
                                                    12. Loc 4 Gr.X
                                                    ----------------------------------- Vrasti Iulian 3-2
                                                    13. Bye
                                                    -------------------- Pascu Cristian 3-0
                                                    4. Pascu Cristian

                                                    ----------------------------------------------------------------- Nitu Serban 3-2

                                                    3. Nitu Serban
                                                    -------------------- Nitu Serban 3-0
                                                    14. Bye
                                                    ----------------------------------- Nitu Serban 3-1
                                                    11. Loc 4 Gr.X
                                                    -------------------- Iordache Ion 3-0
                                                    6. Iordache Ion
                                                    -------------------------------------------------- Nitu Serban 3-1
                                                    7. Lazar Alin
                                                    -------------------- Lazar Alin 3-0
                                                    10. Loc 4 Gr.X
                                                    ----------------------------------- Popescu Sorin 3-2
                                                    15. Bye
                                                    -------------------- Popescu Sorin 3-0
                                                    2. Popescu Sorin

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X