Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

PLOIEȘTI: În fiecare Luni (ora 18:00) - Turneu "Prietenii Tenisului de Masă" Indoor Table Tennis

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Sarbu Dan

    Comentariu


    • Enache Daniel
      Enache Ciprian

      Comentariu


      • Botoc Ovidiu

        Comentariu


        • Irimia Tudorel

          Comentariu


          • Bruchiu Doru

            Comentariu


            • Inscrieri Open - on 2/3/2020 at 9:12:44 PM

              1. Bruchiu Doru, Ploiești, 1183 - 24.8 - OW
              2. Sarbu Dan, Ploiești, 332 - 23.72 - OW
              3. Botoc Ovidiu, Paulesti, 307 - 21.11 - O
              4. Nitu Serban, Paulesti, 284 - 18.95 - AW
              5. Ghita Dragos, Ploiești, 2498 - 0 - A
              6. Irimia Tudorel, Onesti, 4059 - 0 - H
              7. Banu Dan, Ploiești, 6001 - 0
              8. Enache Ciprian, Ploiești, 6003 - 0
              9. Enache Daniel, Ploiești, 6004 - 0
              10. Stanoiu Ionut, Petris, 6005 - 0

              Comentariu


              • Gr.inferioara nr. 1 - Open
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                7
                8
                9
                10
                V
                Loc
                1 STANOIU IONUT PETRIS
                0-3
                0-3
                0-3
                0-3
                1-3
                1-3
                3-1
                3-0
                3-2
                3
                7
                2 BRUCHIU DORU PLOIESTI
                3-0
                3-1
                3-0
                1-3
                3-0
                3-0
                3-0
                3-0
                3-0
                8
                1
                3 SARBU DAN PLOIESTI
                3-0
                1-3
                3-1
                3-0
                3-0
                3-0
                3-1
                3-0
                3-0
                8
                2
                4 BOTOC OVIDIU PAULESTI
                3-0
                0-3
                1-3
                0-3
                0-3
                3-0
                3-1
                3-0
                3-0
                5
                5
                5 NITU SERBAN PAULESTI
                3-0
                3-1
                0-3
                3-0
                2-3
                3-1
                3-1
                3-1
                3-2
                7
                3
                6 GHITA DRAGOS PLOIESTI
                3-1
                0-3
                0-3
                3-0
                3-2
                0-3
                3-0
                3-0
                3-1
                6
                4
                7 IRIMIA TUDOREL ONESTI
                3-1
                0-3
                0-3
                0-3
                1-3
                3-0
                3-0
                3-0
                2-3
                4
                6
                8 BANU DAN PLOIESTI
                1-3
                0-3
                1-3
                1-3
                1-3
                0-3
                0-3
                3-0
                3-1
                2
                9
                9 ENACHE CIPRIAN PLOIESTI
                0-3
                0-3
                0-3
                0-3
                1-3
                0-3
                0-3
                0-3
                2-3
                0
                10
                10 ENACHE DANIEL PLOIESTI
                2-3
                0-3
                0-3
                0-3
                2-3
                1-3
                3-2
                1-3
                3-2
                2
                8

                Comentariu


                • Clasament Open

                  1. Bruchiu Doru - Ploiești
                  2. Sarbu Dan - Ploiești
                  3 -- 4
                  Nitu Serban - Paulesti
                  Ghita Dragos - Ploiești
                  5 -- 8
                  Botoc Ovidiu - Paulesti
                  Irimia Tudorel - Onesti
                  Stanoiu Ionut - Petris
                  Enache Daniel - Ploiești
                  9 -- 9
                  Banu Dan - Ploiești
                  10 -- 0v gr.inf.
                  Enache Ciprian - Ploiești

                  Comentariu


                  • Etapa la Indoor Table Tennis astazi de la 18:30 ! Ultima din editia a XIII-a a turneului "Prietenii Tenisului de Masa " !

                    In clasament pe primele locuri :
                    OPEN
                    1. SORESCU MIRCEA - 92 puncte
                    2. SARBU DAN - 73 puncte
                    3. BRUCHIU DORU - 52 puncte
                    4. MIHAILA NICOLAE - 28 puncte

                    AVANSATI
                    1. NITU SERBAN - 57 puncte
                    2. BANU DAN - 42 puncte
                    3. POPESCU SORIN - 38 puncte
                    4. PASCU CRISTIAN - 35 puncte
                    5. VRASTI IULIAN - 30 puncte
                    Ultima editare de george60; 17.feb.2020, 09:53.

                    Comentariu


                    • Cudalbu Ciprian
                      Bruchiu Doru

                      Comentariu


                      • Dan Banu

                        Comentariu


                        • Marian Bogdan
                          "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                          George Bernard Shaw
                          https://www.youtube.com/user/megan1RO

                          Comentariu


                          • Irimia Marian
                            MX-P / R&B / MX-S
                            "My goal is not to be better than anyone else, but to be better than I used to be."

                            Comentariu


                            • Ionita Cristian

                              Comentariu


                              • "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                                George Bernard Shaw
                                https://www.youtube.com/user/megan1RO

                                Comentariu


                                • Pascu Cristian

                                  Comentariu


                                  • Ivan Valentin
                                    Pantelimon Alexandru

                                    Comentariu


                                    • Inscrieri E+O - on 2/17/2020 at 6:37:51 PM - v3.0 / cls_2020-feb

                                      1. Cudalbu Ciprian, Ploiești, 906 - 36.3 - E
                                      2. Marian Bogdan, Ploiești, 125 - 30.17 - OW
                                      3. Sorescu Mircea, Paulesti, 92 - 29.57 - OW
                                      4. Ivan Valentin, Campina, 277 - 29.29 - OW
                                      5. Manta Viorel, Baicoi, 1019 - 25.95 - O
                                      6. Botoc Ovidiu, Paulesti, 312 - 21.11 - O
                                      7. Nitu Serban, Paulesti, 288 - 19.23 - AW
                                      8. Popescu Sorin, Ploiești, 1058 - 16.25 - A
                                      9. Ionita Cristian, Ploiești, 1553 - 11.65 - A
                                      10. Pantelimon Alexandru, Ploiești, 1532 - 6.6 - H
                                      11. Irimia Marian, Ploiești, 1504 - 5.35 - H
                                      12. Pascu Cristian, Ploiești, 2499 - 0 - A
                                      13. Ghita Dragos, Ploiești, 2544 - 0 - A
                                      14. Enache Ciprian, Ploiești, 6001
                                      15. Banu Dan, Ploiești, 6002

                                      Gr.inferioara nr. 1 - E+O
                                      Nume si prenume Localitate
                                      1
                                      2
                                      3
                                      4
                                      5
                                      6
                                      V
                                      Loc
                                      1 CUDALBU CIPRIAN PLOIESTI
                                      2 BOTOC OVIDIU PAULESTI
                                      3 NITU SERBAN PAULESTI
                                      4 PASCU CRISTIAN PLOIESTI
                                      5 GHITA DRAGOS PLOIESTI
                                      Gr.inferioara nr. 2 - E+O
                                      Nume si prenume Localitate
                                      1
                                      2
                                      3
                                      4
                                      5
                                      6
                                      V
                                      Loc
                                      1 MARIAN BOGDAN PLOIESTI
                                      2 MANTA VIOREL BAICOI
                                      3 POPESCU SORIN PLOIESTI
                                      4 IRIMIA MARIAN PLOIESTI
                                      5 BANU DAN PLOIESTI
                                      Gr.inferioara nr. 3 - E+O
                                      Nume si prenume Localitate
                                      1
                                      2
                                      3
                                      4
                                      5
                                      6
                                      V
                                      Loc
                                      1 SORESCU MIRCEA PAULESTI
                                      2 IVAN VALENTIN CAMPINA
                                      3 IONITA CRISTIAN PLOIESTI
                                      4 PANTELIMON ALEXANDRU PLOIESTI
                                      5 ENACHE CIPRIAN PLOIESTI

                                      Comentariu


                                      • Gr.inferioara nr. 1 - E+O
                                        Nume si prenume Localitate
                                        1
                                        2
                                        3
                                        4
                                        5
                                        6
                                        V
                                        Loc
                                        1 CUDALBU CIPRIAN PLOIESTI
                                        3-0
                                        2-3
                                        3-1
                                        2-3
                                        2
                                        3
                                        2 BOTOC OVIDIU PAULESTI
                                        0-3
                                        2-3
                                        3-2
                                        0-3
                                        1
                                        4
                                        3 NITU SERBAN PAULESTI
                                        3-2
                                        3-2
                                        3-1
                                        2-3
                                        3
                                        2
                                        4 PASCU CRISTIAN PLOIESTI
                                        1-3
                                        2-3
                                        1-3
                                        3-2
                                        1
                                        5
                                        5 GHITA DRAGOS PLOIESTI
                                        3-2
                                        3-0
                                        3-2
                                        2-3
                                        3
                                        1
                                        Gr.inferioara nr. 2 - E+O
                                        Nume si prenume Localitate
                                        1
                                        2
                                        3
                                        4
                                        5
                                        6
                                        V
                                        Loc
                                        1 MARIAN BOGDAN PLOIESTI
                                        3-1
                                        3-0
                                        3-0
                                        3-0
                                        4
                                        1
                                        2 MANTA VIOREL BAICOI
                                        1-3
                                        3-0
                                        3-0
                                        3-0
                                        3
                                        2
                                        3 POPESCU SORIN PLOIESTI
                                        0-3
                                        0-3
                                        3-0
                                        3-1
                                        2
                                        3
                                        4 IRIMIA MARIAN PLOIESTI
                                        0-3
                                        0-3
                                        0-3
                                        1-3
                                        0
                                        5
                                        5 BANU DAN PLOIESTI
                                        0-3
                                        0-3
                                        1-3
                                        3-1
                                        1
                                        4
                                        Gr.inferioara nr. 3 - E+O
                                        Nume si prenume Localitate
                                        1
                                        2
                                        3
                                        4
                                        5
                                        6
                                        V
                                        Loc
                                        1 SORESCU MIRCEA PAULESTI
                                        3-0
                                        3-0
                                        3-0
                                        3-0
                                        4
                                        1
                                        2 IVAN VALENTIN CAMPINA
                                        0-3
                                        3-1
                                        3-1
                                        3-1
                                        3
                                        2
                                        3 IONITA CRISTIAN PLOIESTI
                                        0-3
                                        1-3
                                        1-3
                                        3-1
                                        1
                                        4
                                        4 PANTELIMON ALEXANDRU PLOIESTI
                                        0-3
                                        1-3
                                        3-1
                                        3-0
                                        2
                                        3
                                        5 ENACHE CIPRIAN PLOIESTI
                                        0-3
                                        1-3
                                        1-3
                                        0-3
                                        0
                                        5

                                        Comentariu


                                        • Gr.superioara nr. 1 - E+O
                                          Nume si prenume Localitate
                                          1
                                          2
                                          3
                                          4
                                          V
                                          Loc
                                          1 GHITA DRAGOS PLOIESTI
                                          3-1
                                          3-1
                                          2
                                          1
                                          2 IONITA CRISTIAN PLOIESTI
                                          1-3
                                          3-1
                                          1
                                          2
                                          3 BANU DAN PLOIESTI
                                          1-3
                                          1-3
                                          0
                                          Gr.superioara nr. 2 - E+O
                                          Nume si prenume Localitate
                                          1
                                          2
                                          3
                                          4
                                          V
                                          Loc
                                          1 MARIAN BOGDAN PLOIESTI
                                          3-0
                                          3-0
                                          2
                                          1
                                          2 PANTELIMON ALEXANDRU PLOIESTI
                                          0-3
                                          1-3
                                          0
                                          3 BOTOC OVIDIU PAULESTI
                                          0-3
                                          3-1
                                          1
                                          2
                                          Gr.superioara nr. 3 - E+O
                                          Nume si prenume Localitate
                                          1
                                          2
                                          3
                                          4
                                          V
                                          Loc
                                          1 SORESCU MIRCEA PAULESTI
                                          3-1
                                          3-0
                                          2
                                          1
                                          2 POPESCU SORIN PLOIESTI
                                          1-3
                                          3-2
                                          1
                                          2
                                          3 PASCU CRISTIAN PLOIESTI
                                          0-3
                                          2-3
                                          0
                                          Gr.superioara nr. 4 - E+O
                                          Nume si prenume Localitate
                                          1
                                          2
                                          3
                                          4
                                          V
                                          Loc
                                          1 IVAN VALENTIN CAMPINA
                                          0-3
                                          3-0
                                          1
                                          2
                                          2 CUDALBU CIPRIAN PLOIESTI
                                          3-0
                                          3-0
                                          2
                                          1
                                          3 IRIMIA MARIAN PLOIESTI
                                          0-3
                                          0-3
                                          0
                                          Gr.superioara nr. 5 - E+O
                                          Nume si prenume Localitate
                                          1
                                          2
                                          3
                                          4
                                          V
                                          Loc
                                          1 MANTA VIOREL BAICOI
                                          2-3
                                          3-0
                                          1
                                          2
                                          2 NITU SERBAN PAULESTI
                                          3-2
                                          3-0
                                          2
                                          1
                                          3 ENACHE CIPRIAN PLOIESTI
                                          0-3
                                          0-3
                                          0

                                          Comentariu


                                          • Finals - Avansati

                                            Banu Dan
                                            -------------------------Pascu Cristian 0-3
                                            Pascu Cristian

                                            Comentariu


                                            • Eliminatorii Avansati

                                              1. Banu Dan
                                              --------------------Banu Dan 3-0
                                              8. Bye
                                              -----------------------------------Banu Dan 3-0
                                              5. Enache Ciprian
                                              --------------------Enache Ciprian 3-0
                                              4. Irimia Marian
                                              --------------------------------------------------Pascu Cristian 0-3
                                              3. Pascu Cristian
                                              --------------------Pascu Cristian 3-0
                                              6. Loc 2 Gr.x
                                              -----------------------------------Pascu Cristian 3-0
                                              7. Bye
                                              --------------------Pantelimon Alexandru 0-3
                                              2. Pantelimon Alexandru

                                              Comentariu


                                              • Clasament Avansati

                                                1. Pascu Cristian - Ploiești
                                                2. Banu Dan - Ploiești
                                                3 -- 4
                                                Pantelimon Alexandru - Ploiești
                                                Enache Ciprian - Ploiești
                                                5
                                                Irimia Marian - Ploiești

                                                Comentariu


                                                • Eliminatorii E+O

                                                  1. Ghita Dragos
                                                  --------------------Ghita Dragos 3-0
                                                  16. Bye
                                                  -----------------------------------Botoc Ovidiu 1-3
                                                  9. Botoc Ovidiu
                                                  --------------------Botoc Ovidiu 3-1
                                                  8. Popescu Sorin
                                                  --------------------------------------------------Cudalbu Ciprian 0-3
                                                  5. Nitu Serban
                                                  --------------------Nitu Serban 3-1
                                                  12. Loc 3 Gr.x
                                                  -----------------------------------Cudalbu Ciprian 0-3
                                                  13. Bye
                                                  --------------------Cudalbu Ciprian 0-3
                                                  4. Cudalbu Ciprian
                                                  -----------------------------------------------------------------Cudalbu Ciprian 3-0
                                                  3. Sorescu Mircea
                                                  --------------------Sorescu Mircea 3-0
                                                  14. Bye
                                                  -----------------------------------Manta Viorel 0-3
                                                  11. Loc 3 Gr.x
                                                  --------------------Manta Viorel 0-3
                                                  6. Manta Viorel
                                                  --------------------------------------------------Marian Bogdan 2-3
                                                  7. Ivan Valentin
                                                  --------------------Ivan Valentin 3-0
                                                  10. Ionita Cristian
                                                  -----------------------------------Marian Bogdan 0-3
                                                  15. Bye
                                                  --------------------Marian Bogdan 0-3
                                                  2. Marian Bogdan

                                                  Comentariu


                                                  • Clasament E+O

                                                    1. Cudalbu Ciprian - Ploiești
                                                    2. Marian Bogdan - Ploiești
                                                    3 -- 4
                                                    Botoc Ovidiu - Paulesti
                                                    Manta Viorel - Baicoi
                                                    5 -- 8
                                                    Nitu Serban - Paulesti
                                                    Ivan Valentin - Campina
                                                    Ghita Dragos - Ploiești
                                                    Sorescu Mircea - Paulesti
                                                    9 -- 10
                                                    Popescu Sorin - Ploiești
                                                    Ionita Cristian - Ploiești

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X