Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

PLOIEȘTI: În fiecare Luni (ora 18:00) - Turneu "Prietenii Tenisului de Masă" Indoor Table Tennis

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • PLOIEȘTI: În fiecare Luni (ora 18:00) - Turneu "Prietenii Tenisului de Masă" Indoor Table Tennis


    CONCURS ORGANIZAT DE “INDOOR TABLE TENNIS” STR. VALENI NR. 141 IN FIECARE LUNI INCEPAND CU ORELE 18.

    “PRIETENII TENISULUI DE MASA” SE DORESTE A FI O “PROVOCARE” A PRACTICANTILOR ACESTUI SPORT MINUNAT LA PARTIDE “AMICALE”, DAR SI LA PREGATIREA IN ATMOSFERA DE CONCURS PT AMATURURILE DE LA SFARSITUL SAPTAMANII.

    ORA DE INCEPERE : 18.00
    LOGISTICA : 6 MESE DONIC PERSSON 25
    CATEGORII: OPEN SI AVANSATI
    SISTEMUL DE JOC:
    - NR. MAX. DE PARTICIPANTI : 30
    - CAPI DE SERIE IN INFERIOARE : CONFORM CU MP DATA DE CLASAMENTUL AMATUR LA ZI
    - GRUPE INFERIOARE DE 5 SAU 4 DUPA MP, REGULA SARPELUI, SE CALIFICA PRIMII 2 LA OPEN SI URMATORII 2 LA AVANSATI
    - GRUPE SUPERIOARE DE 3 SAU 4, SE CALIFICA PRIMII 2 SAU 3, SAU DIRECT ELIMINATORII
    - ELIMINATORII : CONFORM SCHEMEI
    REGULAMENT : REGULAMENTUL AMATUR IN VIGOARE
    PREMII : DUPA 10 ETAPE - LOCURILE I-III LA AMBELE CATEGORII - CUPE SI DIPLOME

    Organizatori : George Iancu - 0744576977
    Bogdan Visan - 0729983041
    Ultima editare de george60; 17.oct.2018, 17:44.

  • #2
    Irimia Marian
    Rasanter R47 / Red+Black Bullet / Rasanter R45
    "My goal is not to be better than anyone else, but to be better than I used to be."

    Comentariu


    • #3
      Bozga Lucian.
      Bozga Razvan.
      Fratila Robert.

      Comentariu


      • #4
        Se mai inscriu:
        Eparu Leontin
        Pascu Cristi
        Sarbu Dan

        Comentariu


        • #5
          Stancescu Sebastian - Ploiești

          Comentariu


          • #6
            Cobeanu Marius, Breaza.

            Comentariu


            • #7
              Ghita Dragos
              Radu Florin
              Popescu Sorin
              Ultima editare de george60; 14.mar.2017, 20:29.

              Comentariu


              • #8
                Barbatel Eduard

                Comentariu


                • #9
                  Ivan Valentin

                  Comentariu


                  • #10
                    Tudorel Irimia - Ploiești

                    Comentariu


                    • #11
                      Vasile Cristi

                      Comentariu


                      • #12
                        Se inscrie și Babus Liviu

                        Trimis de pe al meu D2403 folosind Tapatalk

                        Comentariu


                        • #13
                          Grupe inferioare Open+Avansati

                          Gr.inferioara nr. 1
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 MIHAILA NICOLAE BREAZA
                          3-0
                          3-0
                          3-0
                          3-0
                          4
                          1
                          2 MARIAN BOGDAN PLOIESTI
                          0-3
                          2-3
                          3-0
                          3-1
                          2
                          3
                          3 SARBU DAN PLOIESTI
                          0-3
                          3-2
                          3-0
                          3-0
                          3
                          2
                          4 IRIMIA MARIAN PLOIESTI
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0
                          5
                          5 PASCU CRISTIAN PLOIESTI
                          0-3
                          1-3
                          0-3
                          3-0
                          1
                          4
                          6
                          Gr.inferioara nr. 2
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 BARBATEL EDUARD PLOIESTI
                          2-3
                          3-2
                          3-0
                          3-0
                          3
                          2
                          2 BIVOLARU MARIUS PLOIESTI
                          3-2
                          3-1
                          3-2
                          3-0
                          4
                          1
                          3 VISAN BOGDAN TARGOVISTE
                          2-3
                          1-3
                          3-0
                          3-0
                          2
                          3
                          4 CUDALBU CIPRIAN PLOIESTI
                          0-3
                          2-3
                          0-3
                          3-0
                          1
                          4
                          5 VASILE CRISTI PLOIESTI
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0
                          5
                          6
                          Gr.inferioara nr. 3
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 IVAN VALENTIN CAMPINA
                          3-1
                          3-2
                          3-0
                          3-0
                          4
                          1
                          2 COBEANU MARIUS BREAZA
                          1-3
                          3-0
                          3-0
                          3-0
                          3
                          2
                          3 BABUS LIVIU PLOIESTI
                          2-3
                          0-3
                          3-0
                          3-1
                          2
                          3
                          4 EPARU LEONTIN PLOIESTI
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          2-3
                          0
                          5
                          5 IRIMIA TUDOREL PLOIESTI
                          0-3
                          0-3
                          1-3
                          3-2
                          1
                          4
                          6
                          Gr.inferioara nr. 4
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 SORESCU MIRCEA PAULESTI
                          2-3
                          3-1
                          3-1
                          2
                          2
                          2 MANTA VIOREL BAICOI
                          3-2
                          3-0
                          3-0
                          3
                          1
                          3 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI
                          1-3
                          0-3
                          1-3
                          0
                          4
                          4 POPESCU SORIN PLOIESTI
                          1-3
                          0-3
                          3-1
                          1
                          3
                          5
                          6


                          Grupe superioare Avansati

                          Gr.superioara nr. 1
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 MARIAN BOGDAN PLOIESTI
                          0-3
                          3-0
                          3-1
                          2
                          3
                          2 POPESCU SORIN PLOIESTI
                          3-0
                          3-0
                          1-3
                          2
                          1
                          3 IRIMIA TUDOREL PLOIESTI
                          0-3
                          0-3
                          1-3
                          0
                          4 CUDALBU CIPRIAN PLOIESTI
                          1-3
                          3-1
                          3-1
                          2
                          2
                          Gr.superioara nr. 2
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 VISAN BOGDAN TARGOVISTE
                          3-0
                          3-0
                          3-0
                          3
                          1
                          2 BABUS LIVIU PLOIESTI
                          0-3
                          3-1
                          3-0
                          2
                          2
                          3 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI
                          0-3
                          1-3
                          1-3
                          0
                          4 PASCU CRISTIAN PLOIESTI
                          0-3
                          0-3
                          3-1
                          1
                          3

                          Eliminatorii Avansati

                          1. Popescu Sorin
                          ------------------------- Popescu Sorin 3-0
                          8. Bye
                          -------------------------------------------------- Marian Bogdan 0-3
                          5. Marian Bogdan
                          ------------------------- Marian Bogdan 3-1
                          4. Babus Liviu
                          --------------------------------------------------------------------------- Visan Bogdan 2-3
                          3. Cudalbu Ciprian
                          ------------------------- Cudalbu Ciprian 3-0
                          6. Pascu Cristian
                          -------------------------------------------------- Visan Bogdan 0-3
                          7. Bye
                          ------------------------- Visan Bogdan 0-3
                          2. Visan Bogdan




                          Clasament Avansati

                          1. Visan Bogdan - Targoviște
                          2. Marian Bogdan - Ploiești
                          3 -- 4
                          Cudalbu Ciprian - Ploiești
                          Popescu Sorin - Ploiești
                          5 -- 6
                          Babus Liviu - Ploiești
                          Pascu Cristian - Ploiești
                          7 --8 0v gr.sup.
                          Irimia Tudorel - Ploiești
                          Stancescu Sebastian - Ploiești
                          9 --11 0v gr.inf.
                          Eparu Leontin - Ploiești
                          Irimia Marian - Ploiești
                          Vasile Cristi - Ploiești





                          Grupe superioare Open

                          Gr.superioara nr. 1
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 MIHAILA NICOLAE BREAZA
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0
                          2 MANTA VIOREL BAICOI
                          3-0
                          2-3
                          3-0
                          2
                          2
                          3 COBEANU MARIUS BREAZA
                          3-0
                          3-2
                          3-0
                          3
                          1
                          4 BARBATEL EDUARD PLOIESTI
                          3-0
                          0-3
                          0-3
                          1
                          3
                          Gr.superioara nr. 2
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 BIVOLARU MARIUS PLOIESTI
                          3-0
                          2-3
                          0-3
                          1
                          3
                          2 IVAN VALENTIN CAMPINA
                          0-3
                          2-3
                          3-2
                          1
                          3 SORESCU MIRCEA PAULESTI
                          3-2
                          3-2
                          3-2
                          3
                          1
                          4 SARBU DAN PLOIESTI
                          3-0
                          2-3
                          2-3
                          1
                          2
                          Eliminatorii Open
                          1. Cobeanu Marius
                          ------------------------- Cobeanu Marius 3-0
                          8. Bye
                          -------------------------------------------------- Cobeanu Marius 3-0
                          5. Barbatel Eduard
                          ------------------------- Sarbu Dan 1-3
                          4. Sarbu Dan
                          --------------------------------------------------------------------------- Manta Viorel 0-3
                          3. Manta Viorel
                          ------------------------- Manta Viorel 3-2
                          6. Bivolaru Marius
                          -------------------------------------------------- Manta Viorel 3-1
                          7. Bye
                          ------------------------- Sorescu Mircea 0-3
                          2. Sorescu Mircea



                          Clasament Open

                          1. Manta Viorel - Baicoi
                          2. Cobeanu Marius - Breaza
                          3 -- 4
                          Sorescu Mircea - Paulesti
                          Sarbu Dan - Ploiești
                          5 -- 6
                          Bivolaru Marius - Ploiești
                          Barbatel Eduard - Ploiești
                          7 -- 1v gr.sup.
                          Ivan Valentin - Campina
                          8 -- 0v gr.sup.
                          Mihaila Nicolae - Breaza

                          Comentariu


                          • #14
                            Multumim, George!

                            Comentariu


                            • #15
                              Multumesc si eu tuturor dar in special tie Bogdane pt sprijinul logistic (de ieri dar si de duminica) !
                              Felicitari castigatorilor primei etape ! In scurt timp o sa postez sistemul de punctaj (perfectibil la sugestiile
                              voastre).
                              IERI AM VAZUT CU ADEVARAT PRIETENI AI TENISULUI DE MASA (cu sfaturi realmente utile date adversarului de joc !!!!),
                              PRIETENI SI IN AFARA COMPETITIEI , PRIETENI ... CE MAI ! VA MULTUMESC !!!

                              Comentariu


                              • #16
                                Da. George..pe Marius Cobeanu il pot da eu exemplu
                                In setul 3 ma descurajasem, nu reuseam sa ripostez la jocul lui.. m-a sfatuit ce sa fac, si, dupa ce am reusit sa corectez lovitura, m-a felicitat, chiar daca pierduse punctul

                                Comentariu


                                • #17
                                  PUNCTAJ (perfectibil in urma propunerilor voastre pana in etapa a III-a cand va deveni definitiv)
                                  - Pentru participare toti concurentii vor primii 1 punct
                                  - La Open :
                                  Locul I - 14 puncte
                                  Locul II - 12 puncte
                                  Locul III-IV - 10 puncte
                                  Locul V-VIII - 4 puncte
                                  - La Avansati :
                                  Locul I - 9 puncte
                                  Locul II - 7 puncte
                                  Locul III-IV - 5 puncte
                                  Locul V-VIII - 2 puncte
                                  La sfarsitul celor zece etape vor fi premiati la Open primii 3 conform punctelor acumulate .
                                  Premiile pentru Avansati vor fi inmanate celor mai buni 3 Avansati (cf MP la data
                                  inceperii concursului) daca nu au fost premiati cumva la Open, necontand daca punctele au fost acumulate
                                  numai la Avansati sau/si la Open (valabil si pt Open-isti). In caz de egalitati se va lua in calcul meciaverajul
                                  direct
                                  Ultima editare de george60; 02.iun.2017, 20:57.

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Postat în original de george60 Vezi post
                                    Grupe inferioare Open+Avansati

                                    Gr.inferioara nr. 1
                                    Nume si prenume Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    5
                                    6
                                    V
                                    Loc
                                    1 MIHAILA NICOLAE BREAZA
                                    3-0
                                    3-0
                                    3-0
                                    3-0
                                    4
                                    1
                                    2 MARIAN BOGDAN PLOIESTI
                                    0-3
                                    2-3
                                    3-0
                                    3-1
                                    2
                                    3
                                    3 SARBU DAN PLOIESTI
                                    0-3
                                    3-2
                                    3-0
                                    3-0
                                    3
                                    2
                                    4 IRIMIA MARIAN PLOIESTI
                                    0-3
                                    0-3
                                    0-3
                                    0-3
                                    0
                                    5
                                    5 PASCU CRISTIAN PLOIESTI
                                    0-3
                                    1-3
                                    0-3
                                    3-0
                                    1
                                    4
                                    6
                                    Gr.inferioara nr. 2
                                    Nume si prenume Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    5
                                    6
                                    V
                                    Loc
                                    1 BARBATEL EDUARD PLOIESTI
                                    2-3
                                    3-2
                                    3-0
                                    3-0
                                    3
                                    2
                                    2 BIVOLARU MARIUS PLOIESTI
                                    3-2
                                    3-1
                                    3-2
                                    3-0
                                    4
                                    1
                                    3 VISAN BOGDAN TARGOVISTE
                                    2-3
                                    1-3
                                    3-0
                                    3-0
                                    2
                                    3
                                    4 CUDALBU CIPRIAN PLOIESTI
                                    0-3
                                    2-3
                                    0-3
                                    3-0
                                    1
                                    4
                                    5 VASILE CRISTI PLOIESTI
                                    0-3
                                    0-3
                                    0-3
                                    0-3
                                    0
                                    5
                                    6
                                    Gr.inferioara nr. 3
                                    Nume si prenume Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    5
                                    6
                                    V
                                    Loc
                                    1 IVAN VALENTIN CAMPINA
                                    3-1
                                    3-2
                                    3-0
                                    3-0
                                    4
                                    1
                                    2 COBEANU MARIUS BREAZA
                                    1-3
                                    3-0
                                    3-0
                                    3-0
                                    3
                                    2
                                    3 BABUS LIVIU PLOIESTI
                                    2-3
                                    0-3
                                    3-0
                                    3-1
                                    2
                                    3
                                    4 EPARU LEONTIN PLOIESTI
                                    0-3
                                    0-3
                                    0-3
                                    2-3
                                    0
                                    5
                                    5 IRIMIA TUDOREL PLOIESTI
                                    0-3
                                    0-3
                                    1-3
                                    3-2
                                    1
                                    4
                                    6
                                    Gr.inferioara nr. 4
                                    Nume si prenume Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    5
                                    6
                                    V
                                    Loc
                                    1 SORESCU MIRCEA PAULESTI
                                    2-3
                                    3-1
                                    3-1
                                    2
                                    2
                                    2 MANTA VIOREL BAICOI
                                    3-2
                                    3-0
                                    3-0
                                    3
                                    1
                                    3 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI
                                    1-3
                                    0-3
                                    1-3
                                    0
                                    4
                                    4 POPESCU SORIN PLOIESTI
                                    1-3
                                    0-3
                                    3-1
                                    1
                                    3
                                    5
                                    6


                                    Grupe superioare Avansati

                                    Gr.superioara nr. 1
                                    Nume si prenume Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    V
                                    Loc
                                    1 MARIAN BOGDAN PLOIESTI
                                    0-3
                                    3-0
                                    3-1
                                    2
                                    3
                                    2 POPESCU SORIN PLOIESTI
                                    3-0
                                    3-0
                                    1-3
                                    2
                                    1
                                    3 IRIMIA TUDOREL PLOIESTI
                                    0-3
                                    0-3
                                    1-3
                                    0
                                    4 CUDALBU CIPRIAN PLOIESTI
                                    1-3
                                    3-1
                                    3-1
                                    2
                                    2
                                    Gr.superioara nr. 2
                                    Nume si prenume Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    V
                                    Loc
                                    1 VISAN BOGDAN TARGOVISTE
                                    3-0
                                    3-0
                                    3-0
                                    3
                                    1
                                    2 BABUS LIVIU PLOIESTI
                                    0-3
                                    3-1
                                    3-0
                                    2
                                    2
                                    3 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI
                                    0-3
                                    1-3
                                    1-3
                                    0
                                    4 PASCU CRISTIAN PLOIESTI
                                    0-3
                                    0-3
                                    3-1
                                    1
                                    3

                                    Eliminatorii Avansati

                                    1.Popescu Sorin
                                    -------------------------Popescu Sorin3-0
                                    8.Bye
                                    --------------------------------------------------Marian Bogdan0-3
                                    5.Marian Bogdan
                                    -------------------------Marian Bogdan3-1
                                    4.Babus Liviu
                                    ---------------------------------------------------------------------------Visan Bogdan2-3
                                    3.Cudalbu Ciprian
                                    -------------------------Cudalbu Ciprian3-0
                                    6.Pascu Cristian
                                    --------------------------------------------------Visan Bogdan0-3
                                    7.Bye
                                    -------------------------Visan Bogdan0-3
                                    2.Visan Bogdan




                                    Clasament Avansati

                                    1. Visan Bogdan - Targoviște
                                    2. Marian Bogdan - Ploiești
                                    3 -- 4
                                    Cudalbu Ciprian - Ploiești
                                    Popescu Sorin - Ploiești
                                    5 -- 6
                                    Babus Liviu - Ploiești
                                    Pascu Cristian - Ploiești
                                    7 --8 0v gr.sup.
                                    Irimia Tudorel - Ploiești
                                    Stancescu Sebastian - Ploiești
                                    9 --11 0v gr.inf.
                                    Eparu Leontin - Ploiești
                                    Irimia Marian - Ploiești
                                    Vasile Cristi - Ploiești





                                    Grupe superioare Open

                                    Gr.superioara nr. 1
                                    Nume si prenume Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    V
                                    Loc
                                    1 MIHAILA NICOLAE BREAZA
                                    0-3
                                    0-3
                                    0-3
                                    0
                                    2 MANTA VIOREL BAICOI
                                    3-0
                                    2-3
                                    3-0
                                    2
                                    2
                                    3 COBEANU MARIUS BREAZA
                                    3-0
                                    3-2
                                    3-0
                                    3
                                    1
                                    4 BARBATEL EDUARD PLOIESTI
                                    3-0
                                    0-3
                                    0-3
                                    1
                                    3
                                    Gr.superioara nr. 2
                                    Nume si prenume Localitate
                                    1
                                    2
                                    3
                                    4
                                    V
                                    Loc
                                    1 BIVOLARU MARIUS PLOIESTI
                                    3-0
                                    2-3
                                    0-3
                                    1
                                    3
                                    2 IVAN VALENTIN CAMPINA
                                    0-3
                                    2-3
                                    3-2
                                    1
                                    3 SORESCU MIRCEA PAULESTI
                                    3-2
                                    3-2
                                    3-2
                                    3
                                    1
                                    4 SARBU DAN PLOIESTI
                                    3-0
                                    2-3
                                    2-3
                                    1
                                    2
                                    Eliminatorii Open
                                    1.Cobeanu Marius
                                    -------------------------Cobeanu Marius3-0
                                    8.Bye
                                    --------------------------------------------------Cobeanu Marius3-0
                                    5.Barbatel Eduard
                                    -------------------------Sarbu Dan1-3
                                    4.Sarbu Dan
                                    ---------------------------------------------------------------------------Manta Viorel0-3
                                    3.Manta Viorel
                                    -------------------------Manta Viorel3-2
                                    6.Bivolaru Marius
                                    --------------------------------------------------Manta Viorel3-1
                                    7.Bye
                                    -------------------------Sorescu Mircea0-3
                                    2.Sorescu Mircea



                                    Clasament Open

                                    1. Manta Viorel - Baicoi
                                    2. Cobeanu Marius - Breaza
                                    3 -- 4
                                    Sorescu Mircea - Paulesti
                                    Sarbu Dan - Ploiești
                                    5 -- 6
                                    Bivolaru Marius - Ploiești
                                    Barbatel Eduard - Ploiești
                                    7 -- 1v gr.sup.
                                    Ivan Valentin - Campina
                                    8 -- 0v gr.sup.
                                    Mihaila Nicolae - Breaza
                                    Foarte frumos😀😀😀
                                    "Be your self, everyone is already taken"- Oscar Wilde

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Postat în original de Dan12 Vezi post
                                      pe Marius Cobeanu il pot da eu exemplu
                                      Da Dane, am vazut faza, dar eu te pot da exemplu si pe tine dar si pe Marian sau Bebe pe care v-am "surprins"
                                      dand sfaturi in grupa inferioara. Cred ca asa trebuie practicat tenisul de masa de catre noi "Amatorii", cu placere, cu
                                      zambet pe fata si cu ... prietenie!!!

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Felicitari Visan Bogdan!

                                        Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk
                                        Blade:Butterfly Innerforce ZLC
                                        FH: Donic Bluefire JP 01 max
                                        BH:Yasaka Rakza X max

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Merci...Dar pentru ce?

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            George, noi trebuie sa-ti multumim pentru efortul de a repune sala pe picioare si a dezvolta tenisul de masa prahovean. Referitor la atmosfera, recunosc faptul ca m-am simtit excelent, atat Duminica, cat si Miercuri. Mai ales dupa o saptamana si o zi de munca infernale... Apreciez eforturile si sfaturile lui Dan Sarbu, ale lui Marian Bogdan, ale lui Bebe Mihaila, dar si ale tale de a dace din "pingrul" Marian Irimia un jucator de tenis de masă si un adversar de temut in viitor si pe aceasta cale va multumesc... Este adevarat ca mai am mult pana departe, dar in toate este un inceput... Referitor la prieteni... Am constatat ca erau persoane pe care atunci le-am vazut prima data, precum Cristi Pascu, sau altii pe care nu-i cunosteam decat din vedere (imi cer scuze, nu am retinut nume), dar vorbeam de parca ne stiam de o viata... Ce sa mai, totul a fost la superlativ...

                                            P.S. Felicitari castigatorilor, finalistilor si semifinalistilor. Felicitari speciale lui Bogdan Visan pentru rezultatul de la Arad, acolo unde cu adversari necunoscuti, a reusit sa fie pe podium.
                                            Rasanter R47 / Red+Black Bullet / Rasanter R45
                                            "My goal is not to be better than anyone else, but to be better than I used to be."

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Etapa a II-a - Miercuri 22.03.2017 - Ora 18.15
                                              Se inscrie Bivolaru Marius
                                              Ultima editare de george60; 20.mar.2017, 15:27.

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Ma inscriu si eu, Sarbu Dan
                                                Multumesc.

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Pascu Cristian
                                                  Babus Liviu

                                                  Comentariu

                                                  Procesare...
                                                  X