Când vedem grupele?
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
Turneu A+ Gura Humorului 29.04.2017
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
Coordonator Onorific
- 09.iun.2006
- 1514
- Gura Humorului, Romania
- 54
Likes given: 0Likes received: 3
Postat în original de gabi_74 Vezi postCând vedem grupele?
Am sa mai acord 2 ore pentru cei care doresc sa se transfere de la incepatori la Avansati.
Dupa ora 17.30 voi afisa grupele inferioare la toate categoriile.
Comentariu
Cu scuze mari pentru intarziere, se inscriu la avansati, daca mai este posibil, Marcu Rares si Pintilie Vlad din Iași
Asteptam raspuns de confirmare
Multumim
Comentariu
Coordonator Onorific- 09.iun.2006
- 1514
- Gura Humorului, Romania
- 54
Likes given: 0Likes received: 3
Postat în original de vlad_pintilie Vezi postCu scuze mari pentru intarziere, se inscriu la avansati, daca mai este posibil, Marcu Rares si Pintilie Vlad din Iași
Asteptam raspuns de confirmare
Multumim
Comentariu
senior- 28.mar.2016
- 966
- București
- 46
Likes given: 238Likes received: 584
Sala se poate vizita in aceasta seara? Se pot da cateva mingii?
Trimis din Samsung Galaxy S6 Edge prin TapatalkBlade: Butterfly Lin Yun-Ju Super ZLC
Fh: Butterfly Glayzer
Bh: Butterfly Glayzer 09C
Comentariu
Coordonator Onorific- 09.iun.2006
- 1514
- Gura Humorului, Romania
- 54
Likes given: 0Likes received: 3
Postat în original de Constantin Sursilov Vezi postSala se poate vizita in aceasta seara? Se pot da cateva mingii?
Trimis din Samsung Galaxy S6 Edge prin Tapatalk
Comentariu
Coordonator Onorific- 09.iun.2006
- 1514
- Gura Humorului, Romania
- 54
Likes given: 0Likes received: 3
STOP INSCRIERI !!!
Grupele inferioare sunt pe prima pagina ! Imediat voi posta si asezarea la mese.
Comentariu
Coordonator Onorific- 09.iun.2006
- 1514
- Gura Humorului, Romania
- 54
Likes given: 0Likes received: 3
Grupe inferioare AVANSATI TURNEUL VA INCEPE LA ORA 09.00
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 COLCER NICOLAE TOPLITA 2 ALDEA NELU Fălticeni 3 MACOVEI CRISTI IASI 4 GUSAN BORIS TURDA 5 PINZAR ALIN SUCEAVA 6
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 COROCAESCU CRISTIAN SUCEAVA 2 SALAVASTRU PETRU Botoșani 3 FOCA DORIN RADAUTI 4 MARCU RARES IASI 5 PLAMADA IULIAN PUTNA 6
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 PETENCHI EDMOND ROMAN 2 CUNA GHEORGHE BUZAU 3 CHIBULCUTEAN BOGDAN TARNAVENI 4 OLTEANU GABRIEL BARLAD 5 UJENIUC DAN SUCEAVA 6
Gr.inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 NICOLA MARIAN CONSTANTA 2 STROE IONEL BACAU 3 TURCU VIOREL PIATRA NEAMT 4 ROBU VALENTIN Botoșani 5 SIMIONESE SORIN GABRIEL GRANICESTI 6 VIERIU CARMEN VATRA DORNEI
Gr.inferioara nr. 6Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BOICU GABRIEL VATRA DORNEI 2 ISTRATE GHIORGHITA SUCEAVA 3 CHIRIAC MARIUS Botoșani 4 CHIBULCUTEAN IOAN TARNAVENI 5 MOROSAN IONEL GRANICESTI 6 OLTEAN SILVIU NASAUD
Gr.inferioara nr. 7Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 NICOLAICIUC OVIDIU SEBASTIAN IASI 2 IGNATESCU BOGDAN IONUT SIRET 3 ALBU CONSTANTIN SUCEAVA 4 ZAMFIRACHE IOAN Botoșani 5 BUTACU DANIEL BACAU 6 FLOREA IONUT VATRA DORNEI
Gr.inferioara nr. 8Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 COLESNIUC ROMEO Botoșani 2 TUTOVEANU RAZVAN BRASOV 3 GHILE IOAN ORADEA 4 FOTIA IULIAN BACAU 5 VOLOSCIUC TIBERIU VATRA DORNEI 6 HRITULEAC CLAUDIU RADAUTI
Gr.inferioara nr. 9Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 DEMENY ZOLTAN BRASOV 2 NICU CONSTANTIN IASI 3 VIERU COSTICA Botoșani 4 BOZOSAN PETRE SIBIU 5 CIURCA OVIDIU TARGU MURES 6 SANDULEAN RARES VATRA DORNEI
Gr.inferioara nr. 10Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MAHU BOGDAN PASCANI 2 LUPSA BOGDAN RAMNICU VALCEA 3 DICU VLAD VASLUI 4 BALLA PETER TOPLITA 5 APARASCHIVEI MARCEL Botoșani 6 ROSCA ADELA GALANESTI
Gr.inferioara nr. 11Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 COJOCARU STEFAN SUCEAVA 2 CRACIUN DAVID MIHAI BUCURESTI 3 BADALUTA MARIAN VATRA DORNEI 4 DONISAN COSTEL PASCANI 5 POPESCU DORU VIOREL Botoșani 6 COVALCIUC LUCA IASI
Gr.inferioara nr. 12Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 PINTILIE VLAD IASI 2 ROSU GABRIEL COMANESTI 3 UNGUREANU FLORIN SUCEAVA 4 JOLDES ADRIAN BISTRITA 5 MIHUT BENONE PASCANI 6 TOCARIU TUDOR ANDREI Botoșani
Gr.inferioara nr. 13Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 IACOB GABRIEL IASI 2 DINU GHEORGHE BUCURESTI 3 CRISTOFOR RAZVAN MOINESTI 4 AILIOAIE GHEORGHE COMANESTI 5 ZEPCIUC MARIUS GRANICESTI 6 PRALEA CONSTANTIN ALBA IULIA
Gr.inferioara nr. 14Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 SOLCAN FLORIN CONSTANTA 2 STEFAN ALEXANDRU IASI 3 BARABAS CLAUDIU BISTRITA 4 GECSE ALPAR CHIBED 5 DOCAN CRISTIAN BUCURESTI 6 MURARU IOANA VATRA DORNEI
Gr.inferioara nr. 15Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 PRALEA MARIUS DAN Botoșani 2 SOCACI SORIN PANCIU 3 SINGEORZAN TRAIAN NASAUD 4 ALDEA IULIAN Fălticeni 5 DARIE GABRIEL COMANESTI 6 MORARU MARIUS BUCURESTI
Gr.inferioara nr. 16Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 LAZAR VASILE PUFESTI 2 VACULISTEANU IONUT SUCEAVA 3 POGOREVICI MIRCEA GURA HUMORULUI 4 VICOVANU PETRU HORODNIC DE JOS 5 ALEXANDRU LIVIU Botoșani 6 SARCANI ANDREI TARGU MURES
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 LOVIN EUSEBIU COMANESTI 2 DRAGAN PETRU IOAN IASI 3 POP SABIN TARGU MURES 4 KIS ISTVAN BRASOV 5 HAVRIS RARES Botoșani 6 EIGEL CSABA TOPLITA
Comentariu
Coordonator Onorific- 09.iun.2006
- 1514
- Gura Humorului, Romania
- 54
Likes given: 0Likes received: 3
Grupe inferioare INCEPATORI
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MOISE VIOREL Brăila 2 HUSARCIUC BENIAMIN SUCEAVA 3 GOVOREANU CENDANA CISNADIE 4 CIBOTARIU BOGDAN PIATRA NEAMT 5 VIERU TEODORA VATRA DORNEI 6 BARABANCEA LILI IASI
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 SURSILOV CONSTANTIN BUCURESTI 2 HONCIUC ALEXIA VATRA DORNEI 3 FILIP CRISTI COMANESTI 4 SERAC OCTAVIAN Botoșani 5 STAN MARIANA CONSTANTA 6 ILIES IOANA RADAUTI
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BALAN VIOREL BISTRITA 2 URSULEAN DANIEL STRAJA 3 SIMIONESE OVIDIU GRANICESTI 4 CAPRA CLAUDIU SUCEAVA 5 PINTESCU TEODORA VATRA DORNEI 6 GRUSCA NARCIS GURA HUMORULUI
Gr.inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ISAIC RADU BACAU 2 MEDVEDIUC LUCIAN SIRET 3 BARBOS FLORIN BISTRITA 4 VLAD TEODOR VATRA DORNEI 5 PETRESCU CLAUDEL PUTNA 6 GRAMADA FLORIN SUCEAVA
Gr.inferioara nr. 6Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 HARALAMBESCU ANDREI BUCURESTI 2 ROSOGA ANA CONSTANTA 3 VACARIUC MARIANA VATRA DORNEI 4 MOSNEAGU MIHNEA Fălticeni 5 FOCA MELANIA RADAUTI 6 HANCER ALEXANDRU SUCEAVA
Gr.inferioara nr. 7Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 PURDILA ANDREI Fălticeni 2 COTCA RARES ORADEA 3 PORTARIUC GHEORGHE Botoșani 4 POP DAN CRISTIAN DEJ 5 MIHAILA MARIUS RADAUTI 6 MACOVEI MONICA SUCEAVA
Gr.inferioara nr. 8Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 COTCA DIANA ORADEA 2 MARIN BOGDAN MIHAIL BACAU 3 ALBU IULIAN COMANESTI 4 CRACANA LUCIAN VATRA DORNEI 5 BARBUTA IOAN DEJ 6 ISTRATE DANIEL MAGURA
Gr.inferioara nr. 9Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 OPREAN ANDREI BAIA DE CRIS 2 TOCARIU SEBASTIAN Botoșani 3 MITA AUGUSTIN CORLATENI 4 STAN ANDREI BUCURESTI 5 PRALEA CONSTANTIN LUCIAN ALBA IULIA 6 GRIGORE BIANCA Fălticeni
Gr.inferioara nr. 10Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MOCA VASILE BUCURESTI 2 POHACI CLAUDIU DOROHOI 3 CONSTANTINICA SILVIU Botoșani 4 STICLETI DORU BISTRITA 5 FILIP AURELIAN EMANUEL COMANESTI 6 GRIGORE ADRIAN Fălticeni
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 TANASE GABI SUCEAVA 2 SISCA NICUSOR COMANESTI 3 BRANDUSAN LUCIAN RADAUTI 4 PLESOIANU STEFAN CONSTANTA 5 BUZILA ROBERT VATRA DORNEI 6 GALATAN VASILE NASAUD
Comentariu
Coordonator Onorific- 09.iun.2006
- 1514
- Gura Humorului, Romania
- 54
Likes given: 0Likes received: 3
Grupe inferioare ELITE ORA DE INCEPERE 14.00
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ENCIU ALEXANDRU SLOBOZIA 2 AVRAM VICTOR ARAD 3 GOVOREANU FLORIN CISNADIE 4 DITU DANIEL ONESTI 5 COZMA CATALIN Fălticeni 6 SENGOZ MEHMET Botoșani
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 FARKAS GABOR TARGU MURES 2 ONUFREI CIPRIAN Botoșani 3 VERDET ADRIAN ORAVITA 4 DANELIUC GABI SIBIU 5 URSULEAN FLORIN STRAJA 6 SUMANARU CATALIN IASI
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 SUFLETEL RADU ALBA IULIA 2 CORCOZ COSTIN FOCSANI 3 BULARDA IULIAN BARLAD 4 LAZAROIU ADRIAN TARGOVISTE 5 BIRTALAN ROBERT ORADEA 6 CARPOVICI BORIS Fălticeni
Gr.inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 PETRESCU LIVIU PITESTI 2 TUDORACHE VIOREL BUCURESTI 3 MAROLA MIHAI BACAU 4 BAUER LAJOS TARGU MURES 5 POP ZOLTAN DEJ 6 VALCU ALIN Botoșani
Gr.inferioara nr. 6Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ROMAN BOGDAN ARAD 2 RADU COSTICA Galați 3 DUCEAC CATALIN Botoșani 4 TIGAU DAN BUCURESTI 5 UNGUREANU ADRIAN SUCEAVA 6 CORBUREAN IOANA MEDIAS
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 SICOE RODICA CUGIR 2 VASILACHE SEBASTIAN IASI 3 MOSNEAGU MARIUS Fălticeni 4 MOROSANU VASILE SUCEAVA 5 OPREA ADRIAN LUGOJ 6 COTCA DACIAN ORADEA
Comentariu
Coordonator Onorific- 09.iun.2006
- 1514
- Gura Humorului, Romania
- 54
Likes given: 0Likes received: 3
Grupe inferioare OPEN
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BLEOCA MARIUS TARNAVENI 2 LASZLO LEVENTE MIERCUREA CIUC 3 SOFIAN CORNELIU SUCEAVA 4 GRIGORE ALEXANDRU CAMPINA 5 ZAMFIROAIA SORIN DOLHESTII MARI 6 PURDILA DAN Fălticeni
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 VLASE GHEORGHE SLOBOZIA 2 IVAN SORIN IOAN TARGOVISTE 3 ORZA CATALIN SUCEAVA 4 MAROLA DAN BACAU 5 HARIUC COSTICA VASLUI 6 BURUIANA PETRU PIATRA NEAMT
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 GROSAN NICU PIATRA NEAMT 2 TIPU VLAD IASI 3 LEOLEA ANDREI CONSTANTA 4 SPALLER TIBERIU NASAUD 5 TICU DORIN BACAU 6 IOSIF RADU BARLAD
Gr.inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 CURUT GABRIEL TIMISOARA 2 FAZAKAS ATTILA TOPLITA 3 BERILA RADU BACAU 4 TRANDAFIR VASILE TARGU MURES 5 BULUBASA NICUSOR COMANESTI 6 CORNEANU SORIN Botoșani
Gr.inferioara nr. 6Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ROJNITA SEBASTIAN BACAU 2 URSULEAN VASILE STRAJA 3 SUBCINSKI ALEXANDRU SUCEAVA 4 VOIN DORU BUCURESTI 5 ISTRATE SAMIR ARAD 6 BUBULAC CRISTI PIATRA NEAMT
Gr.inferioara nr. 7Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BIRTALAN LASZLO ORADEA 2 DARMAZ ION TARGOVISTE 3 FIRU MARIAN VATRA DORNEI 4 BRANISTE GEORGE BACAU 5 FANCSALI KALMAN LUNCA DE SUS 6 CHIRAP DAN GURA HUMORULUI
Gr.inferioara nr. 8Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 KAPOSTA VICTOR ARAD 2 BARABAS SANDOR TOPLITA 3 LAKATOS ZSOLT MIERCUREA CIUC 4 NISTOR FLORIN COMANESTI 5 URSULESCU IOAN BACAU 6 BOGZA DRAGOS IASI
Gr.inferioara nr. 9Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 DIACONESCU LUCIAN TARGOVISTE 2 CIORTESCU CRISTI IASI 3 MIRONESCU ADRIAN Botoșani 4 POPA MIRCEA BRASOV 5 SERBAN LIVIU ONESTI 6 CAZANEL GHEORGHE COMANESTI
Gr.inferioara nr. 10Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 GEORGIU DRAGOS VATRA DORNEI 2 ILIES IOAN RADAUTI 3 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI 4 ROSCA NICULAI GALANESTI 5 VLAISAN VASILE VICOVU DE JOS 6 FAZAKAS GERGELY MIERCUREA CIUC
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 NEAGOE COSTIN BUCURESTI 2 FRATEA AUREL CONSTANTA 3 POP DANUT DEJ 4 MUNTEANU OCTAVIAN TECUCI 5 MOROSAN MARIAN SUCEAVA 6 DAN ANDREI PIATRA NEAMT
Comentariu
Coordonator Onorific- 09.iun.2006
- 1514
- Gura Humorului, Romania
- 54
Likes given: 0Likes received: 3
Distribuirea grupelor pe mese se afla pe prima pagina !
VA ASTEPTAM CU DRAG MAINE CU O ECHIPA PUTERNICA : 2 COORDONATORI ZONALI SI UN ORGANIZATOR : COZMA CATALIN, CORNEANU SORIN SI SUBSEMNATUL CU 3 CALCULATOARE, 3 IMPRIMANTE SI CU VOIE BUNA !!!
Listele cu grupele si repartizarea lor pe mese se vor afla la intrarea in sala.
Inscrierea se face tot la intrarea in sala acolo unde veti avea apa , cafeaua si aperitivul...
Fiecare participant va primi un bon de masa. Insotitorii acestora vor putea avea si ei bonuri care se vor gasi la punctul de inscriere la pretul de 12 lei / portia. ( am pregatit 4 ceaune !!! )
Masa se va servi la terasa de langa sala vis a visde punctul de informare turistica.
Hai ai nostri !
Comentariu
După ce am văzut grupa mea, ca și agnostic dovedit am zis: Doamne ajuta!!!!! )))
Trimis de pe al meu M-PPxX530U folosind TapatalkJOOLA Zelebro
FH Joola Rhyzer Pro 45
BH Joola Rhyzer Pro 45
Comentariu
senior- 24.mar.2013
- 348
- Timișoara
- 45
Likes given: 3Likes received: 123
Toate premisele unui concurs de cinci stele! Grupe deja postate, totul ca la carte. Felicitări! Și sa aveți șansa să nu încurce nimeni o astfel de munca făcută cu suflet și devotament pt mișcarea amaturista!
Comentariu
Coordonator Onorific- 09.iun.2006
- 1514
- Gura Humorului, Romania
- 54
Likes given: 0Likes received: 3
Postat în original de gabi_74 Vezi postDomnu' Dan,cum stati cu locurile de parcare?
Poate mai prind si eu un pui de somn...
Comentariu
Coordonator Onorific- 01.aug.2010
- 8030
- Brașov
Likes given: 1515Likes received: 2929
Succes Dane, ...am emotii pentru echipa organizatorilor, dar în special pentru tine!
Comentariu
Coordonator Onorific- 09.iun.2006
- 1514
- Gura Humorului, Romania
- 54
Likes given: 0Likes received: 3Înțelept- 19.oct.2010
- 6972
- Blaj
- 66
Likes given: 193Likes received: 444
Mult succes, Dane, tie si echipei organizatoare, dar si jucatorilor, in special lui Tavi Munteanu, care-si serbeaza ziua de nastere prin "munca".
La multi ani, Tavi ! Te rog sa-i transmiti.
Salutari prietenilor si apropiatilor !
Comentariu
Coordonator Onorific- 09.iun.2006
- 1514
- Gura Humorului, Romania
- 54
Likes given: 0Likes received: 3
Grupe superioare AVANSATI
Gr.superioara nr. 1
Gr.superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 MACOVEI CRISTI IASI 2 OLTEANU GABRIEL BARLAD 3 VIERIU CARMEN VATRA DORNEI 4 PLAMADA IULIAN PUTNA
Gr.superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 COROCAESCU CRISTIAN SUCEAVA 2 SIMIONESE SORIN GABRIEL GRANICESTI 3 ISTRATE GHIORGHITA SUCEAVA 4 UJENIUC DAN SUCEAVA
Gr.superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 PETENCHI EDMOND ROMAN 2 BOICU GABRIEL VATRA DORNEI 3 ALBU CONSTANTIN SUCEAVA 4 ROBU VALENTIN Botoșani
Gr.superioara nr. 5Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 NICOLA MARIAN CONSTANTA 2 NICOLAICIUC OVIDIU SEBASTIAN IASI 3 GHILE IOAN ORADEA 4 OLTEAN SILVIU NASAUD
Gr.superioara nr. 6Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 CHIRIAC MARIUS Botoșani 2 COLESNIUC ROMEO Botoșani 3 DEMENY ZOLTAN BRASOV 4 FLOREA IONUT VATRA DORNEI
Gr.superioara nr. 7Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 IGNATESCU BOGDAN IONUT SIRET 2 VIERU COSTICA Botoșani 3 LUPSA BOGDAN RAMNICU VALCEA 4 FOTIA IULIAN BACAU
Gr.superioara nr. 8Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 HRITULEAC CLAUDIU RADAUTI 2 MAHU BOGDAN PASCANI 3 BADALUTA MARIAN VATRA DORNEI 4 BOZOSAN PETRE SIBIU
Gr.superioara nr. 9Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 NICU CONSTANTIN IASI 2 COJOCARU STEFAN SUCEAVA 3 JOLDES ADRIAN BISTRITA 4 DICU VLAD VASLUI
Gr.superioara nr. 10Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BALLA PETER TOPLITA 2 ROSU GABRIEL COMANESTI 3 CRISTOFOR RAZVAN MOINESTI 4 CRACIUN DAVID MIHAI BUCURESTI
Gr.superioara nr. 11Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 COVALCIUC LUCA IASI 2 DINU GHEORGHE BUCURESTI 3 SOLCAN FLORIN CONSTANTA 4 PINTILIE VLAD IASI
Gr.superioara nr. 12Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 UNGUREANU FLORIN SUCEAVA 2 BARABAS CLAUDIU BISTRITA 3 SINGEORZAN TRAIAN NASAUD 4 ZEPCIUC MARIUS GRANICESTI
Gr.superioara nr. 13Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 IACOB GABRIEL IASI 2 SOCACI SORIN PANCIU 3 POGOREVICI MIRCEA GURA HUMORULUI 4 DOCAN CRISTIAN BUCURESTI
Gr.superioara nr. 14Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 STEFAN ALEXANDRU IASI 2 ALEXANDRU LIVIU Botoșani 3 POP SABIN TARGU MURES 4 ALDEA IULIAN Fălticeni
Gr.superioara nr. 15Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 PRALEA MARIUS DAN Botoșani 2 LOVIN EUSEBIU COMANESTI 3 PINZAR ALIN SUCEAVA 4 VICOVANU PETRU HORODNIC DE JOS
Gr.superioara nr. 16Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 LAZAR VASILE PUFESTI 2 COLCER NICOLAE TOPLITA 3 FOCA DORIN RADAUTI 4 KIS ISTVAN BRASOV
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 DRAGAN PETRU IOAN IASI 2 SALAVASTRU PETRU Botoșani 3 CUNA GHEORGHE BUZAU 4 ALDEA NELU Fălticeni
Comentariu
Coordonator Onorific- 09.iun.2006
- 1514
- Gura Humorului, Romania
- 54
Likes given: 0Likes received: 3
Grupe inferioare AVANSATI
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 COLCER NICOLAE TOPLITA 3-12-33-03-2322 ALDEA NELU Fălticeni 1-30-33-00-3143 MACOVEI CRISTI IASI 3-23-03-03-0414 GUSAN BORIS TURDA 0-30-30-30-305 PINZAR ALIN SUCEAVA 2-33-00-33-0236
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 COROCAESCU CRISTIAN SUCEAVA 3-23-03-13-1412 SALAVASTRU PETRU Botoșani 2-33-23-23-2323 FOCA DORIN RADAUTI 0-32-33-03-1234 MARCU RARES IASI 1-32-30-30-305 PLAMADA IULIAN PUTNA 1-32-31-33-0146
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 PETENCHI EDMOND ROMAN 2-33-03-03-1312 CUNA GHEORGHE BUZAU 3-23-01-33-1333 CHIBULCUTEAN BOGDAN TARNAVENI 0-30-32-31-304 OLTEANU GABRIEL BARLAD 0-33-13-23-0325 UJENIUC DAN SUCEAVA 1-31-33-10-3146
Gr.inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 NICOLA MARIAN CONSTANTA 3-03-03-23-01-3412 STROE IONEL BACAU 0-32-33-12-32-313 TURCU VIOREL PIATRA NEAMT 0-33-22-33-00-324 ROBU VALENTIN Botoșani 2-31-33-22-33-2245 SIMIONESE SORIN GABRIEL GRANICESTI 0-33-20-33-23-2326 VIERIU CARMEN VATRA DORNEI 3-13-23-02-32-333
Gr.inferioara nr. 6Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BOICU GABRIEL VATRA DORNEI 3-10-33-12-33-0322 ISTRATE GHIORGHITA SUCEAVA 1-30-33-13-23-1333 CHIRIAC MARIUS Botoșani 3-03-03-13-13-0514 CHIBULCUTEAN IOAN TARNAVENI 1-31-31-31-30-305 MOROSAN IONEL GRANICESTI 3-22-31-33-11-326 OLTEAN SILVIU NASAUD 0-31-30-33-03-124
Gr.inferioara nr. 7Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 NICOLAICIUC OVIDIU SEBASTIAN IASI 1-33-02-33-03-1322 IGNATESCU BOGDAN IONUT SIRET 3-13-03-13-03-1513 ALBU CONSTANTIN SUCEAVA 0-30-33-13-03-0334 ZAMFIRACHE IOAN Botoșani 3-21-31-31-30-315 BUTACU DANIEL BACAU 0-30-30-33-11-316 FLOREA IONUT VATRA DORNEI 1-31-30-33-03-124
Gr.inferioara nr. 8Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 COLESNIUC ROMEO Botoșani 3-03-03-03-01-3422 TUTOVEANU RAZVAN BRASOV 0-31-32-33-00-313 GHILE IOAN ORADEA 0-33-13-21-31-3234 FOTIA IULIAN BACAU 0-33-22-33-10-3245 VOLOSCIUC TIBERIU VATRA DORNEI 0-30-33-11-30-316 HRITULEAC CLAUDIU RADAUTI 3-13-03-13-03-051
Gr.inferioara nr. 9Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 DEMENY ZOLTAN BRASOV 1-30-33-03-03-1332 NICU CONSTANTIN IASI 3-13-03-03-03-0513 VIERU COSTICA Botoșani 3-00-33-13-11-3324 BOZOSAN PETRE SIBIU 0-30-31-33-13-1245 CIURCA OVIDIU TARGU MURES 0-30-31-31-30-306 SANDULEAN RARES VATRA DORNEI 1-30-33-11-33-02
Gr.inferioara nr. 10Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MAHU BOGDAN PASCANI 3-13-21-33-23-1422 LUPSA BOGDAN RAMNICU VALCEA 1-33-21-33-13-0333 DICU VLAD VASLUI 2-32-33-21-33-0244 BALLA PETER TOPLITA 3-13-12-33-03-1415 APARASCHIVEI MARCEL Botoșani 2-31-33-10-30-316 ROSCA ADELA GALANESTI 1-30-30-31-33-01
Gr.inferioara nr. 11Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 COJOCARU STEFAN SUCEAVA 3-03-03-13-10-3422 CRACIUN DAVID MIHAI BUCURESTI 0-32-33-23-02-3243 BADALUTA MARIAN VATRA DORNEI 0-33-23-03-20-3334 DONISAN COSTEL PASCANI 1-32-30-33-01-315 POPESCU DORU VIOREL Botoșani 1-30-32-30-32-306 COVALCIUC LUCA IASI 3-03-23-03-13-251
Gr.inferioara nr. 12Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 PINTILIE VLAD IASI 2-33-10-33-03-0342 ROSU GABRIEL COMANESTI 3-21-33-03-03-0423 UNGUREANU FLORIN SUCEAVA 1-33-13-03-03-0414 JOLDES ADRIAN BISTRITA 3-00-30-33-23-0335 MIHUT BENONE PASCANI 0-30-30-32-30-306 TOCARIU TUDOR ANDREI Botoșani 0-30-30-30-33-01
Gr.inferioara nr. 13Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 IACOB GABRIEL IASI 3-03-03-13-03-1512 DINU GHEORGHE BUCURESTI 0-33-03-13-03-1423 CRISTOFOR RAZVAN MOINESTI 0-30-33-13-23-2334 AILIOAIE GHEORGHE COMANESTI 1-31-31-31-32-305 ZEPCIUC MARIUS GRANICESTI 0-30-32-33-13-2246 PRALEA CONSTANTIN ALBA IULIA 1-31-32-33-22-31
Gr.inferioara nr. 14Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 SOLCAN FLORIN CONSTANTA 2-30-33-03-23-1332 STEFAN ALEXANDRU IASI 3-23-23-21-33-1413 BARABAS CLAUDIU BISTRITA 3-02-33-23-13-0424 GECSE ALPAR CHIBED 0-32-32-30-33-215 DOCAN CRISTIAN BUCURESTI 2-33-11-33-03-0346 MURARU IOANA VATRA DORNEI 1-31-30-32-30-30
Gr.inferioara nr. 15Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 PRALEA MARIUS DAN Botoșani 3-13-01-33-03-2412 SOCACI SORIN PANCIU 1-33-13-23-03-0423 SINGEORZAN TRAIAN NASAUD 0-31-33-03-03-0334 ALDEA IULIAN Fălticeni 3-12-30-33-03-1345 DARIE GABRIEL COMANESTI 0-30-30-30-33-016 MORARU MARIUS BUCURESTI 2-30-30-31-30-30
Gr.inferioara nr. 16Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 LAZAR VASILE PUFESTI 3-11-33-03-03-0412 VACULISTEANU IONUT SUCEAVA 1-33-22-32-33-023 POGOREVICI MIRCEA GURA HUMORULUI 3-12-33-12-33-1334 VICOVANU PETRU HORODNIC DE JOS 0-33-21-31-33-0245 ALEXANDRU LIVIU Botoșani 0-33-23-23-13-0426 SARCANI ANDREI TARGU MURES 0-30-31-30-30-30
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 LOVIN EUSEBIU COMANESTI 0-33-13-03-23-0422 DRAGAN PETRU IOAN IASI 3-01-33-13-23-0413 POP SABIN TARGU MURES 1-33-13-12-33-1334 KIS ISTVAN BRASOV 0-31-31-33-23-2245 HAVRIS RARES Botoșani 2-32-33-22-33-126 EIGEL CSABA TOPLITA 0-30-31-32-31-30
Comentariu
Who has read this thread:© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 01:39.Procesare...X
Comentariu