Se retrage Mocean Dan de la Elite.
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
Turneu A "Cupa Mureșul", Vințu de Jos - 20.05.2017
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
organizator local
- 02.feb.2010
- 1728
- Sinpaul, Mureș
- 43
Likes given: 9Likes received: 49
Kriszta Arpad Lorand se retrage de pe lista de asteptare de la amatori, oricum nu cred ca as fi intrat!Lemne: DHS Hurricane Long W997
FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
BH: DHS GoldArc 8
Comentariu
Ma retrag de pe lista de asteptare (pozitia 15) de la amatori, Kondort Dan.
Numai bine! Succes!
Comentariu
Postat în original de FlorinBNINSCRIERI: pe forum pana vineri ora 15.00, ultima retragere in termen (R1) joi ora 21.00.TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX
Comentariu
Inscrieri Elite - on 18-May-17 at 21:18:31
1. Roman Bogdan, Arad, 2 - 41.44 - OE - wild card
2. Sicoe Rodica, Cugir, 12 - 40.71 - OELF
3. Mutrescu Eugen, Timișoara, 147 - 39.75 - OE
4. Sufletel Radu, Alba Iulia, 11 - 38.71 - OELW
5. Avram Victor, Arad, 6 - 36.47 - OE - wild card
6. Put Gabriel, Oravita, 24 - 35.54 - OE
7. Rus Traian, Cluj Napoca, 1050 - 35.5 - OEL
8. Apian Florin, Bistrița, 15 - 35.18 - OE
9. Verdet Adrian, Oravita, 14 - 35.07 - OE
10. Andone Claudiu, Cugir, 37 - 34.82 - OE
11. Vitan Vasile, Târnaveni, 153 - 32.58 - OE
12. Daneliuc Gabi, Sibiu, 19 - 32.44 - OE
13. Popa Radu, Deva, 832 - 32 - OE
14. Temelie Dragos, Selimbar, 1060 - 32 - OE
15. Pop Zoltan, Dej, 48 - 30.88 - OE
16. Migea Cornel, Sibiu, 36 - 30.36 - OE
17. Moldovan Alexandru, Târnaveni, 121 - 30.25 - OE
18. Zelariu Petru, Târnaveni, 216 - 29.96 - OEW
19. Pavel Calin, Hunedoara, 203 - 29.46 - OE
20. Molnar Tihamer, Târnaveni, 305 - 29.2 - OE
21. Popet Doru, Timișoara, 77 - 29.14 - OEW
22. Aron Darie, Sibiu, 102 - 28.95 - OE
23. Lunca Razvan, Târnaveni, 96 - 28.57 - OE
24. Kaposta Victor, Arad, 34 - 28.53 - OE
25. Crainic Adrian, Orastie, 250 - 28.4 - OE
26. Oprea Adrian, Lugoj, 46 - 28.16 - OE
27. Dabacan Dorin, Târnaveni, 310 - 27.6 - OE
28. Iancu Sorin, Sibiu, 148 - 27.5 - OE
29. Bleoca Marius, Târnaveni, 101 - 27.21 - OE
30. Szakacs Raul, Deva, 3886 - 0 - O
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Grigore Alexandru, Campina, 138 - 22.54 - O
Inscrieri Open - on 18-May-17 at 21:18:41
1. Motorga Dorin, Targu Mureș, 116 - 26.67 - O
2. Veres Francisc, Oravita, 129 - 26.63 - O
3. Groza Alexandru, Cisnadie, 296 - 26.63 - O
4. Ciobanu Daniel, Blaj, 80 - 26.07 - OW
5. Zsok Arcadie, Deva, 505 - 26 - O
6. Neiconi Sabin, Hateg, 574 - 26 - OW
7. Kromek Iulian, Cugir, 204 - 25.96 - O
8. Beches Andrei, Sibiu, 217 - 25.83 - O
9. Gheorghe Nicu, Drobeta Tr Severin, 135 - 25.5 - OW - wild card
10. Beca Iliesen, Timișoara, 903 - 25.5 - OL
11. Lungu Marius, Oravita, 171 - 25.13 - O
12. Veres Janos, Targu Mureș, 281 - 23.96 - OW
13. Barac Marius, Sibiu, 145 - 23.63 - OW
14. Korabian Tamas, Cluj Napoca, 165 - 23.57 - O
15. Weiss Simona, Cisnadie, 241 - 23.21 - OF
16. Camarasiu Tiberiu, Cluj Napoca, 353 - 23.2 - O
17. Popa Gheorghe, Aiud, 804 - 22 - O
18. Mitzea Alexandru, Sibiu, 313 - 21.55 - O
19. Trandafir Vasile, Targu Mureș, 118 - 21.54 - O
20. Turburan Ion, Resita, 253 - 21.5 - O
21. Janosi Attila, Targu Mureș, 192 - 21.33 - O
22. Drinceanu Lilian, Oravita, 188 - 21.17 - O
23. Murgu Ioan, Oravita, 268 - 21.05 - O
24. Lulciuc Dumitru, Timișoara, 673 - 21 - O
25. Vuca Adrian, Bocsa, 1248 - 21 - O
26. Pelaghie Ioan, Targu Mureș, 158 - 20.75 - O
27. Barbulescu Dan, Sibiu, 307 - 20.33 - O
28. Orac Teodor, Ramnicu Valcea, 414 - 20.2 - O
29. Cecan Vasile, Timișoara, 189 - 20 - O
30. Butura Vasile, Alba Iulia, 1169 - 20 - O
31. Somlea Darian, Cisnadie, 258 - 19.64 - A
32. Timaru Ilie, Ocna Sibiului, 554 - 18.75 - A
33. Bucur Dan, Cisnadie, 368 - 18.38 - A - wild card
34. Radu Constantin, Sibiu, 295 - 17.86 - AW
35. Boeriu Cezara, Targu Mureș, 695 - 17.75 - AJF
36. Farcasiu Florin, Alba Iulia, 1026 - 15.33 - A
37. Bucur Alin Adrian, Targu Mureș, 593 - 15.08 - A
38. Blaga Marius, Cluj Napoca, 1289 - 13.5 - A
39. Gecse Alpar, Chibed, 1219 - 13.08 - A
40. Cioveie Marian, Oravita, 528 - 11.46 - A
41. Beltechi Dumitru, Victoria, 1886 - 0 - A
42. Szakacs Bela, Deva, 3782 - 0 - OW
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Denes Ferenc, Praid, 205 - 25.71 - OW
2. Schiopulescu Ion, Lugoj, 315 - 18.67 - A
3. Degianschi Obrad, Resita, 951 - 18 - A
4. Suciu Sergiu, Turda, 830 - 8.83 - AW
5. Bothazan Florin, Dej, 248 - 19.86 - A
Inscrieri Amatori - on 18-May-17 at 21:19:10
1. Dirlea Ioan, Aiud, 168 - 19.86 - AH
2. Georgescu Constantin, Orastie, 419 - 19.83 - A
3. Botea Fabian, Hunedoara, 275 - 19.79 - A
4. Serban Marian, Orastie, 524 - 19.63 - A
5. Barbuta Ioan, Dej, 1297 - 19.5 - A
6. Pralea Marius Dan, Botoșani, 159 - 19.28 - A - wild card
7. Damian Mircea, Bistrița, 173 - 19.21 - A
8. Gasca Toader, Hunedoara, 1468 - 19 - A
9. Jichici Svetozar, Timișoara, 190 - 18.96 - A
10. Comsa Dan, Sibiu, 299 - 18.82 - A
11. Sava Petru, Cluj Napoca, 1147 - 18.5 - A
12. Stancu Tiberiu, Deva, 1103 - 18 - AW
13. Bumbu Pavel, Razboieni, 415 - 17.83 - A
14. Matei Dumitru, Simeria, 326 - 17.67 - AW
15. Zdrenghea Mircea, Orastie, 568 - 17.5 - A
16. Horvath Mircea, Orastie, 437 - 17.43 - A
17. Peta Octavian, Cluj Napoca, 393 - 17.17 - AW
18. Tatar Dorel, Simeria, 2057 - 17 - A
19. Busu Romulus, Hunedoara, 504 - 16.96 - A
20. Sicoe Ioan, Turda, 265 - 16.5 - AW
21. Boznea Daniel, Deva, 696 - 16.2 - A
22. Bora Nicolae, Vintu de Jos, 1521 - 16 - A
23. Jeler Nicolae, Orastie, 582 - 15.79 - A
24. Miclos Andrei, Dej, 488 - 15.75 - A
25. Sabau Gheorghe, Târnaveni, 468 - 15.29 - A
26. Banu Nicolae, Ocna Sibiului, 541 - 15.21 - A
27. Decean Darian, Sibiu, 396 - 15.07 - A
28. Pop Sabin, Targu Mureș, 366 - 15.03 - A
29. Sava Ioan, Orastie, 1076 - 15 - A
30. Postelnicu Mihai, Deva, 427 - 14.86 - A
31. Palfi Ferencz, Cluj Napoca, 575 - 14.8 - A
32. Chibulcutean Bogdan, Târnaveni, 543 - 14.79 - AJ
33. Gipsy King, Hunedoara, 1452 - 14.38 - A
34. Bozosan Petre, Sibiu, 381 - 14.25 - A
35. Moldovan Flavia, Târnaveni, 667 - 13.58 - AF
36. Veres Adrian, Timișoara, 538 - 13.13 - A
37. Gusan Boris, Turda, 563 - 12.71 - AW
38. Chibulcutean Ioan, Târnaveni, 661 - 12.61 - A
39. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 669 - 12.5 - A
40. Ispas Emil, Alba Iulia, 1444 - 12.5 - A
41. Sabau Mircea, Târnaveni, 670 - 12.07 - A
42. Pralea Constantin, Alba Iulia, 521 - 11.72 - AW
43. Oniga Paul, Blaj, 755 - 11.6 - A
44. Borcsi Jozsef, Timișoara, 799 - 11.35 - A
45. Ciurca Ovidiu, Targu Mureș, 1067 - 11.19 - AW
46. Midvichi Alexandru, Deva, 931 - 10.6 - AJ
47. Oprean Andrei, Baia de Cris, 635 - 9.89 - A
48. Caraus Sorin, Deva, 1037 - 9.69 - A
49. Avram Silviu, Timișoara, 1132 - 9 - A
50. Sarcani Andrei, Targu Mureș, 789 - 8.63 - AW
51. Marin Bogdan Mihail, Bacău, 790 - 8.21 - A - wild card
52. Zedler Iuliu, Blaj, 1081 - 8.2 - AW
53. Barbu Tiberiu, Simeria, 2027 - 8 - A
54. Vela Gabriel, Timișoara, 942 - 7.83 - A
55. Puia Darius, Stremt, 1309 - 7.5 - A
56. Bleoca Lucas, Târnaveni, 1071 - 7.4 - AJ
57. Cristea Daniel, Bistrița, 1839 - 7 - A
58. Sava Bogdan, Cluj Napoca, 3189 - 7 - A
59. Pralea Constantin Lucian, Alba Iulia, 2134 - 6.75 - A
60. Alb Sorin, Vintu de Jos, 3414 - 6 - A
61. Stancovici Bianca, Targu Mureș, 1263 - 5.4 - AF
62. Asavei Gheorghe, Razboieni, 1613 - 5 - A
63. Szekely Gheorghe, Blaj, 1722 - 4 - AW
64. Susan Mircea, Alba Iulia, 2086 - 0 - A
65. Ilisiu Cristian, Vintu de Jos, 2518 - 0 - A
66. Popa Decebal, Vintu de Jos, 2519 - 0 - A
67. Bregar Dan, Vintu de Jos, 2747 - 0 - A
68. Danciu Nicolae, Vintu de Jos, 2748 - 0 - A
69. Fleseriu Sorin, Alba Iulia, 4010 - 0 - A
70. Moldovan Valer, Calan, 4011 - 0 - A
71. Tedi Ioja, Calan, 4012 - 0 - A
72. Petrus Florin, Alba Iulia, 4014 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Luca Eugen, Aiud, 1028 - 14.5 - A
2. Konya Elod, Aiud, 2580 - 0 - A
3. Popa Tudor, Aiud, 4016 - 0 - A
4. Negrean Ioan, Sibiu, 199 - 18.71 - A
5. Docea Beniamin, Aiud, 777 - 13.6 - A
6. Cristea Andrei Cosmin, Aiud, 1350 - 10 - AJ
7. Kocsis Marton, Aiud, 1920 - 5 - A
8. Stanciu Daniel, Alba Iulia, 1671 - 12 - A
9. Melicut Sarmis, Hunedoara, 4017 - 0 - A
10. Somlea Codrin, Cisnadie, 977 - 6.2 - A
11. Dani Leo, Arad, 249 - 19.29 - AH
12. Manitiu Florin, Sibiu, 512 - 13.5 - A
13. Glavan Radu, Timișoara, 1018 - 9.25 - A
14. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea, 239 - 17.11 - A
15. Cojocaru Didi, Ramnicu Valcea, 484 - 17.79 - A
16. Totin Tosa, Timișoara, 3249 - 7 - A
17. Sufletel Emil Sr, Alba Iulia, 933 - 8.21 - AW
18. Jeler Mihai, Orastie, 2677 - 8 - A
19. Szemciuk Istvan, Cristur, 2382 - 13 - A
20. Portariuc Gheorghe, Botoșani, 743 - 8 - A
21. Zamfirache Ioan, Botoșani, 416 - 13.07 - AW
22. Petrov Dan, București, 330 - 19 - A
23. Schiau Teodora, Hunedoara, 3347 - 6 - AF
24. Schiau Dan, Hunedoara, 2557 - 6 - A
25. Ticu Sorin, Lugoj, 335 - 15.43 - A
26. Secrian Emanuel, Lugoj, 918 - 7.6 - A
27. Golban Nicolae, Alba Iulia, 2446 - 0 - A
28. Rusu Marius, Alba Iulia, 3276 - 0 - ATEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX
Comentariu
Postat în original de FlorinBN Vezi postINSCRIERI: pe forum pana vineri ora 15.00
Inainte de a pleca spre Vintu (pe la 17 si ceva) voi posta grupele, informativ ... daca vor fi retrageri sau absente, dimineata se vor reface.TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX
Comentariu
Grupe inferioare provizorii
Grupe inferioare Elite - 2 permutari
1 Roman Bogdan Andone Claudiu Vitan Vasile Molnar Tihamer Aron Darie Szakacs Raul 2 Sicoe Rodica Verdet Adrian Daneliuc Gabi Pavel Calin Popet Doru Bleoca Marius 3 Mutrescu Eugen Apian Florin Popa Radu Zelariu Petru Lunca Razvan Iancu Sorin 4 Sufletel Radu Rus Traian Temelie Dragos Moldovan Alexandru Kaposta Victor Oprea Adrian 5 Avram Victor Put Gabriel Pop Zoltan Migea Cornel Crainic Adrian Dabacan Dorin
Grupe inferioare Open - 3 permutari
1 Motorga Dorin Korabian Tamas Weiss Simona Orac Teodor Cecan Vasile Szakacs Bela 2 Veres Francisc Barac Marius Camarasiu Tiberiu Pelaghie Ioan Somlea Darian Beltechi Dumitru 3 Groza Alexandru Veres Janos Popa Gheorghe Lulciuc Dumitru Butura Vasile Cioveie Marian 4 Ciobanu Daniel Lungu Marius Mitzea Alexandru Vuca Adrian Boeriu Cezara Gecse Alpar 5 Zsok Arcadie Beca Iliesen Trandafir Vasile Barbulescu Dan Bucur Dan Blaga Marius 6 Neiconi Sabin Gheorghe Nicu Turburan Ion Murgu Ioan Radu Constantin Bucur Alin Adrian 7 Kromek Iulian Beches Andrei Janosi Attila Drinceanu Lilian Timaru Ilie Farcasiu Florin
Grupe inferioare Amatori - 5 permutari
1 Dirlea Ioan Jeler Nicolae Sabau Gheorghe Caraus Sorin Avram Silviu Petrus Florin 2 Georgescu Constantin Miclos Andrei Banu Nicolae Oprean Andrei Sarcani Andrei Tedi Ioja 3 Botea Fabian Bora Nicolae Decean Darian Midvichi Alexandru Marin Bogdan Mihail Moldovan Valer 4 Serban Marian Boznea Daniel Pop Sabin Chibulcutean Ioan Zedler Iuliu Fleseriu Sorin 5 Barbuta Ioan Sicoe Ioan Sava Ioan Borcsi Jozsef Barbu Tiberiu Danciu Nicolae 6 Pralea Marius Dan Busu Romulus Postelnicu Mihai Oniga Paul Vela Gabriel Bregar Dan 7 Damian Mircea Tatar Dorel Palfi Ferencz Pralea Constantin Bleoca Lucas Popa Decebal 8 Gasca Toader Peta Octavian Chibulcutean Bogdan Ispas Emil Puia Darius Ilisiu Cristian 9 Jichici Svetozar Horvath Mircea Gipsy King Sabau Mircea Cristea Daniel Susan Mircea 10 Comsa Dan Zdrenghea Mircea Moldovan Flavia Losonczi Denes Sava Bogdan Szekely Gheorghe 11 Sava Petru Matei Dumitru Bozosan Petre Ciurca Ovidiu Pralea Constantin Lucian Asavei Gheorghe 12 Stancu Tiberiu Bumbu Pavel Veres Adrian Gusan Boris Alb Sorin Stancovici Bianca
Drive safe!TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX
Comentariu
organizator tehnic- 07.oct.2012
- 1188
- targu mures
- 57
Likes given: 122Likes received: 34
Mai trebuie facute niste permutari. La amatori sunt grupe cu 3xIoan, 3xAndrei si 3xMircea.Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
Va rog sa aveti o viata frumoasa.
Comentariu
Daaa ... mai trebuie câte o Ioana, Andreea si ... Maricica ...TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX
Comentariu
Înțelept- 25.feb.2008
- 3789
- Deva
- 73
Likes given: 1825Likes received: 1222
Am tot sperat sa-mi treacă boala dar, din păcate , nu ma simt in stare sa particip. Trebuie sa ma retrag. îmi cer scuze fata de toți cei pe care i-am încurcat si va doresc sa va simțiți bine.
Comentariu
Buna dimineata.
Tot din cauze medicale, cu parere de rau, este obligat sa renunte la participare Avram Silviu, Timișoara.
Eu vin.
Succes!
Respect!
Trimis de pe mobil folosind TapatalkLemn: Victas Koki Niwa
Forehand: Yasaka Rakza X
Backhand: Yasaka Rakza X
Comentariu
Grupe inferioare Elite
1 Roman Bogdan Vitan Vasile Daneliuc Gabi Popet Doru Lunca Razvan 2 Sicoe Rodica Verdet Adrian Popa Radu Pavel Calin Aron Darie Bleoca Marius 3 Sufletel Radu Andone Claudiu Temelie Dragos Molnar Tihamer Kaposta Victor Szakacs Raul 4 Avram Victor Apian Florin Pop Zoltan Zelariu Petru Crainic Adrian Iancu Sorin 5 Put Gabriel Rus Traian Migea Cornel Moldovan Alexandru Oprea Adrian Dabacan Dorin
Grupe inferioare Open
1 Motorga Dorin Weiss Simona Camarasiu Tiberiu Cecan Vasile Butura Vasile 2 Veres Francisc Korabian Tamas Popa Gheorghe Barbulescu Dan Boeriu Cezara Szakacs Bela 3 Groza Alexandru Barac Marius Trandafir Vasile Orac Teodor Timaru Ilie Beltechi Dumitru 4 Ciobanu Daniel Veres Janos Mitzea Alexandru Vuca Adrian Bucur Dan Cioveie Marian 5 Zsok Arcadie Lungu Marius Turburan Ion Pelaghie Ioan Radu Constantin Gecse Alpar 6 Neiconi Sabin Gheorghe Nicu Janosi Attila Murgu Ioan Somlea Darian Blaga Marius 7 Kromek Iulian Beches Andrei Drinceanu Lilian Lulciuc Dumitru Farcasiu Florin Bucur Alin Adrian
Grupe inferioare Amatori
1 Dirlea Ioan Banu Nicolae Decean Darian Zedler Iuliu Portariuc Gheorghe 2 Georgescu Constantin Sabau Gheorghe Pop Sabin Marin Bogdan Mihail Barbu Tiberiu 3 Botea Fabian Miclos Andrei Sava Ioan Sarcani Andrei Vela Gabriel 4 Serban Marian Bora Nicolae Postelnicu Mihai Oprean Andrei Taranu Mircea Petrus Florin 5 Barbuta Ioan Jeler Nicolae Palfi Ferencz Caraus Sorin Puia Darius Tedi Ioja 6 Dani Leo Boznea Daniel Chibulcutean Bogdan Ciurca Ovidiu Cristea Daniel Moldovan Valer 7 Pralea Marius Dan Sicoe Ioan Gipsy King Midvichi Alexandru Bleoca Lucas Danciu Nicolae 8 Damian Mircea Busu Romulus Luca Eugen Borcsi Jozsef Sava Bogdan Bregar Dan 9 Gasca Toader Tatar Dorel Bozosan Petre Oniga Paul Somlea Codrin Marian Ioan 10 Jichici Svetozar Peta Octavian Moldovan Flavia Pralea Constantin Stancovici Bianca Popa Decebal 11 Comsa Dan Horvath Mircea Veres Adrian Sabau Mircea Asavei Gheorghe Golban Nicolae 12 Sava Petru Zdrenghea Mircea Gusan Boris Ispas Emil Szekely Gheorghe Ilisiu Cristian 13 Stancu Tiberiu Bumbu Pavel Chibulcutean Ioan Losonczi Denes Susan Mircea Konya Elod TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX
Comentariu
organizator turnee- 02.iun.2013
- 7669
- Odorheiu Secuiesc
- 47
Likes given: 2Likes received: 5
totusi, 3,47% absenta la un turneu care a starnit atat interes si la aceasta editie si pentru care d-l Pralea depune eforturi cum rar se vad... nu-i o.k.
o zi buna, Vintu de Jos, si mult succes tuturor competitorilor de pe harta AmaTur!FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Comentariu
Au lipsit 5 jucatori de la Amatori care au fost inlocuiti cu altii 8 de prin apropiere ... 1 Elite si 1 Open - ultimilor doi, din Timișoara, li s-a stricat masina pe drum.TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX
Comentariu
privind obiectiv, poate reducem la 2% absenta. cei 3 de la amatori, dupa ce scoatem din discutie pe ceilalti 2 care au anuntat ca sunt bolnavi. rezolvata dealtfel cu pricepere de organizatori. participa 75 la amatori in loc de 72 cat era stabilit. pana la urma, din ceva negativ a iesit ceva pozitiv.
Comentariu
Grupe inferioare Open
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MOTORGA DORIN TARGU MURES 0-30-33-03-0232 WEISS SIMONA CISNADIE 3-00-33-10-3223 CAMARASIU TIBERIU CLUJ NAPOCA 3-03-03-13-1414 CECAN VASILE TIMISOARA 0-31-31-33-1145 BUTURA VASILE ALBA IULIA 0-33-01-31-316
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 VERES FRANCISC ORAVITA 3-13-23-03-10-3422 KORABIAN TAMAS CLUJ NAPOCA 1-33-23-03-22-3333 POPA GHEORGHE AIUD 2-32-31-30-30-304 BARBULESCU DAN SIBIU 0-30-33-11-30-315 BOERIU CEZARA TARGU MURES 1-32-33-03-10-3246 SZAKACS BELA DEVA 3-03-23-03-03-051
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 GROZA ALEXANDRU CISNADIE 0-32-30-32-33-012 BARAC MARIUS SIBIU 3-03-03-03-10-3413 TRANDAFIR VASILE TARGU MURES 3-20-33-13-13-2424 ORAC TEODOR RAMNICU VALCEA 3-00-31-33-03-1335 TIMARU ILIE OCNA SIBIULUI 3-21-31-30-30-316 BELTECHI DUMITRU VICTORIA 0-33-02-31-33-024
Gr.inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 CIOBANU DANIEL BLAJ 3-03-03-13-0412 VERES JANOS TARGU MURES 0-33-11-33-0233 MITZEA ALEXANDRU SIBIU 4 VUCA ADRIAN BOCSA 0-31-33-23-1245 BUCUR DAN CISNADIE 1-33-12-33-0226 CIOVEIE MARIAN ORAVITA 0-30-31-30-30
Gr.inferioara nr. 6Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ZSOK ARCADIE DEVA 3-11-33-13-23-0422 LUNGU MARIUS ORAVITA 1-30-33-23-03-2333 TURBURAN ION RESITA 3-13-03-00-33-0414 PELAGHIE IOAN TARGU MURES 1-32-30-33-03-0245 RADU CONSTANTIN SIBIU 2-30-33-00-33-026 GECSE ALPAR CHIBED 0-32-30-30-30-30
Gr.inferioara nr. 7Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 NEICONI SABIN HATEG 2-33-12-31-33-1242 GHEORGHE NICU DROBETA TR SEVERIN 3-23-12-33-03-0423 JANOSI ATTILA TARGU MURES 1-31-31-30-33-214 MURGU IOAN ORAVITA 3-23-23-13-03-1515 SOMLEA DARIAN CISNADIE 3-10-33-00-33-0336 BLAGA MARIUS CLUJ NAPOCA 1-30-32-31-30-30
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 KROMEK IULIAN CUGIR 3-03-12-33-03-0412 BECHES ANDREI SIBIU 0-33-21-32-33-223 DRINCEANU LILIAN ORAVITA 1-32-33-03-03-2324 LULCIUC DUMITRU TIMISOARA 3-23-10-32-32-325 FARCASIU FLORIN ALBA IULIA 0-33-20-33-22-3246 BUCUR ALIN ADRIAN TARGU MURES 0-32-32-33-23-223
Calificati in superioare - Open
1 Camarasiu Tiberiu Weiss Simona Motorga Dorin Cecan Vasile 2 Szakacs Bela Veres Francisc Korabian Tamas Boeriu Cezara 3 Barac Marius Trandafir Vasile Orac Teodor Beltechi Dumitru 4 Ciobanu Daniel Bucur Dan Veres Janos Vuca Adrian 5 Turburan Ion Zsok Arcadie Lungu Marius Pelaghie Ioan 6 Murgu Ioan Gheorghe Nicu Somlea Darian Neiconi Sabin 7 Kromek Iulian Drinceanu Lilian Bucur Alin Adrian Farcasiu Florin
Grupe superioare Open
1 Camarasiu Tiberiu Trandafir Vasile Korabian Tamas Vuca Adrian 2 Szakacs Bela Bucur Dan Orac Teodor Pelaghie Ioan 3 Barac Marius Zsok Arcadie Veres Janos Neiconi Sabin 4 Ciobanu Daniel Gheorghe Nicu Lungu Marius Farcasiu Florin 5 Turburan Ion Drinceanu Lilian Somlea Darian Cecan Vasile 6 Murgu Ioan Weiss Simona Bucur Alin Adrian Boeriu Cezara 7 Kromek Iulian Veres Francisc Motorga Dorin Beltechi Dumitru TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX
Comentariu
Who has read this thread:© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 01:17.Procesare...X
Comentariu