Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A+ "Cupa MEDIAȘ 750", Mediaș - 17.06.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu A+ Turneu A+ "Cupa MEDIAȘ 750", Mediaș - 17.06.2017

    Localitatea: MEDIAS, jud. Sibiu
    Categoria turneului:
    Elite 72 din care 2 Wildcard Participanti
    Open 54 din care 2 Wildcard Participanti
    Avansați, începători la un loc, lista comuna 102 din care 4 Wildcard Participanti.

    2 Wild carduri la fiecare categorie.
    Ora de începere:
    începători, Avansați - 08.00-08.45 ? validare înscrieri, la 09.15 încep meciurile;
    Open - 12.00-12.45 ? validare înscrieri, la 13.15 încep meciurile;
    Locația: Sala Polivalentă, Mediaș
    Elite - Sala Romgaz Mediaș +Sala Polivalenta

    Elite 8.00-8.45 validare inscrieri 9.15 inceperea meciurilor.


    [TD]
    [/TD]
    Data: Sâmbătă, 17 iunie 2017.
    Logistică: 18 +8 mese(2 rezerva+1 rezerva), mingi joola Flash
    Spațiu de joc: Parchet sport multistrat si teraflex

    Taxa de participare: adulți 40 lei +5 lei (Echipaj Ambulanta), copii 10 lei, din care 1 leu/participant vor fi donați în contul AmaTur.
    Se asigură:
    -Apă minerală plata si carbogazoasa, Perla Harghitei, Bucovina, Aqua Carpatica. (La inscriere se va primi un bon pt apa si se va ridica de la bar apa dorita de fiecare. Pt. cafea se va primi un jeton sau fisa pt automat.)
    -Tot la bar va exista lista cu meniuri si pizza ce se pot comanda la firmele de catering contra cost.
    -Cafea la automat.
    Material de premiere:
    - Locul 1 ? cupă + diplomă, medalii
    - Locul 2 ? cupă + diplomă, medalii
    - Locul 3 ? cupă + diplomă, medalii
    - Locurile 4?8 - diplomă, medalii.

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - cate 2 Wild carduri pt. fiecare categorie.
    - pe forum,
    - prioritatea la înscriere: dupa clasament;
    -INCHIDEREA INSCRIERILOR JOI SEARA:
    - ultima retragere Joi 15.06.2017, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);


    SISTEMUL DE JOC:


    AVANSAȚI+INCEPATORI

    SISTEM DE DESFĂȘURARE:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula șarpelui cu eventuale modificări funcție de localități (locul 1 nu se schimbă), se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte (3) 4 jucători, se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu ;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 și 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) și vor fi trase la sorți de către cel mai tânăr participant la turneul Amatori;

    Numar participanti comun Incepatori+Avansati 102 din care 4 wild carduri. (in cazul unei singure categorii comune de amatori)

    In conditiile in care la incepatori intra pe lista minim 18 se va desfasura separat aceasta categorie.

    Program 8.00-8.45 Validarea inscrierilor
    9.15 Inceperea inferioarelor
    Afisam ulterior desfasuratorul

    OPEN

    - poate participa orice jucător cu media 20,00 si 26,99;
    Număr maxim de jucători: 54 din care 2 wild carduri

    SISTEM DE DESFASURARE:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula șarpelui cu eventuale modificări funcție de localități (locul 1 nu se schimbă), se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3(4) jucători, se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 și 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) și vor fi trase la sorți de către cel mai tânăr participant la turneul Amatori;

    Program de desfasurare 12.00-12-45 - Validare inscrieri
    13.15 - Incepere Inferioare
    Afisam ulterior desfasuratorul
    ELITE

    - poate participa orice jucător cu media peste 26,99;
    Număr maxim de jucători: 72 din care 2 wild carduri

    SISTEM DE DESFASURARE:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - grupe inferioare de câte 6 jucători după regula șarpelui cu eventuale modificări funcție de localități (locul 1 nu se schimbă), se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - grupe superioare de câte 3 (4) jucători, se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 și 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) și vor fi trase la sorți de către cel mai tânăr participant la turneul Elite;

    Program 8.00-8.45 Validare inscriere
    9.15 - Inceperea grupelor inferioare.

    Afisam ulterior desfasuratorul

    ORGANIZATORI:
    - Beltechi Dumitru tel. 0747 630 959;
    - Suciu Adi, tel.0740092077

    Organizatori tehnici din partea AMATUR
    Elite - Florin Apian si Cătălin Cozma
    Open - Vladoiu Gelu
    Avansati - Giosan Marcel
    Incepatori - Dumitru Beltechi.

    Parteneri:
    Primăria Municipiului Mediaș, Clubul de tenis Romgaz Mediaș, EMI-TT


    Posibilități pentru cazare:
    Vila Flora Media ( se afla la cateva sute de metri fata de sala Romgaz si 1.2 km fata de Sala Sporturilor)
    Adresa:
    Herman Oberth nr.43 ( Soseaua Sibiului)
    Media
    Sibiu
    Romania

    Email: office@vila-flora.ro
    Telefon: 004 (0) 269 835665
    Numărul de fax: 004 (0) 269 838437
    http://www.vila-flora.ro

    Hotel BinderBubi Mediaș
    Str. Plopului, nr. 30
    Mediaș, Jud. Sibiu, Romania
    Tel/Fax (+4) 0 269.843.089
    Tel (+4) 0 269.834.144
    Tel (+4) 0 369.802.062

    Hotel Traube Mediaș
    P-ta Regele Ferdinand I, nr. 16
    Mediaș, Jud. Sibiu, Romania
    Tel (+4) 0 269.844.898

    Postat în original de GeluBv Vezi post
    Singura variantă care necesită un mic compromis, fără să suplimentam cu mese, fără reducere de spațiu, fără ?nt?rziere si altele, este să facem în felul urmator:
    72 elite
    54 open
    102 amatori și începători.

    Nu putem să ignorăm pe cei aflați în primii 200 (elite) in detrimentul celor de pe 1000^, așadar luam 6 locuri din spate de la amatori și le dăm la Elite.

    Situația se prezintă astfel:
    -Sala Romgaz, ora 9.00 vor juca pe 9 mese 54 elite si pe inca 3 mese /3grupe/18 elite la sala Polivalentă tot la ora 9. Aici joacă numai inferioarele si cu foile merg la Sala Romgaz (cei calificați în superioare). Se vor face 16 grupe de 3 la superioare pe 9 mese si se termina la ora 19. Dacă finalistii doresc să joace finala la Polivalentă sunt primiți cu cea mai mare placere.

    -Amatorii au 17 mese la Polivalentă x 6=102, încep tot la ora 9,00 ;

    - Open începe după-amiază pe 9 mese,( 54), si au posibilitatea să recupereze din timp, pentru ca raman 2-3 mese rezervă.
    Ultima editare de Zosim1; 10.iun.2017, 16:54.

  • #2
    Clasamente

    Clasament Elite

    1. Roman Iulian - Brașov
    2. Lukasz Klimas - Ploiești
    3 -- 4
    Gogu Gabriel - Cluj Napoca
    Mutrescu Eugen - Timișoara
    5 -- 8
    Neagu Mircea - Constanța
    Petrescu Liviu - Pitești
    Mocean Dan - Cluj Napoca
    Enciu Alexandru - Slobozia
    9 -- 16
    Sufletel Radu - Alba Iulia
    Nistor Dorel - Bistrița
    Roman Bogdan - Arad
    Farkas Gabor - Targu Mureș
    Govoreanu Florin - Cisnadie
    Sicoe Rodica - Cugir
    Georgiu Dragos - Vatra Dornei
    Corcoz Costin - Focșani
    17 -- 32
    Savu Cristian - Oradea
    Farcas Vlad - Cluj Napoca
    Dinca Daniel - București
    Sferlea Marius - Oradea
    Fratea Aurel - Constanța
    Sumanaru Catalin - Iași
    Cozma Catalin - Fălticeni
    Corburean Ioana - Mediaș
    Sinita Eugen - București
    Iancu George - Ploiești
    Bauer Lajos - Targu Mureș
    Apian Florin - Bistrița
    Cotca Dacian - Oradea
    Panea Ovidiu - București
    Lazaroiu Adrian - Targoviște
    Bardocz Szilard - Capeni
    33 -- 35 1v gr.sup.
    Avram Victor - Arad
    Birtalan Robert - Oradea
    Lunca Razvan - Târnaveni
    36 -- 48 0v gr.sup.
    Radu Costica - Galați
    Verdet Adrian - Oravita
    Andone Claudiu - Cugir
    Tigau Dan - București
    Dumitrescu Cornel - București
    Zamblau Ionut - Cluj Napoca
    Morosanu Vasile - Suceava
    Teleki Zsolt - Cluj Napoca
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Pavel Calin - Hunedoara
    Curut Gabriel - Timișoara
    Kaposta Victor - Arad
    Rojnita Sebastian - Bacău
    49 -- 51 2v gr.inf.
    Put Gabriel - Oravita
    Daneliuc Gabi - Sibiu
    Tipu Vlad - Iași
    52 -- 64 1v gr.inf.
    Moldovan Alexandru - Târnaveni
    Incze Levente - Miercurea Ciuc
    Migea Cornel - Sibiu
    Ciobanu Daniel - Blaj
    Zidar Victor - Reghin
    Bleoca Marius - Târnaveni
    Iancu Sorin - Sibiu
    Aron Darie - Sibiu
    Oprea Adrian - Lugoj
    Carpaci Alexandru - Ludus
    Veres Francisc - Oravita
    Szalay Liviu - Oradea
    Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
    65 -- 72 0v gr.inf.
    Farkas Bence - Targu Mureș
    Tic Ioan - Oradea
    Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
    Dena Corneliu - Giurgiu
    Istrate Cristian - București
    Padurariu Costel - Brașov
    Kromek Iulian - Cugir
    Motorga Dorin - Targu Mureș

    Clasament Open

    1. Munteanu Octavian - Tecuci
    2. Drinceanu Lilian - Oravita
    3 -- 4
    Weiss Simona - Cisnadie
    Korabian Tamas - Cluj Napoca
    5 -- 8
    Morosan Marian - Suceava
    Grigore Alexandru - Campina
    Ursulescu Ioan - Bacău
    Negrean Ioan - Sibiu
    9 -- 16
    Bothazan Florin - Dej
    Marian Bogdan - Ploiești
    Vladoiu Gelu - Brașov
    Antal Denes - Brașov
    Ciortescu Cristi - Iași
    Jurje Alex Doru - Almasu Mare
    Pavunev Dan - București
    Tanc Florin - Oradea
    17 -- 24
    Vaida Sorin - Oradea
    Bivolaru Marius - Ploiești
    Ticu Dorin - Bacău
    Pop Danut - Dej
    Avram Nicolae - Nedelea
    Visan Bogdan - Targoviște
    Iacob Gabriel - Iași
    Demeny Zoltan - Brașov
    25 -- 26 1v gr.sup.
    Diaconescu Lucian - Targoviște
    Fancsali Kalman - Lunca de Sus
    27 -- 36 0v gr.sup.
    Creinicean Liviu - Oravita
    Darmaz Ion - Targoviște
    Murgu Ioan - Oravita
    Cindea Cristian - Mediaș
    Bratescu Adrian - Targoviște
    Curpas Ioan - Oradea
    Nicola Marian - Constanța
    Barbulescu Dan - Sibiu
    Zavricescu George - Curtea de Argeș
    Kantor Imre Zoltan - Reghin
    37 -- 38 2v gr.inf.
    Petrov Dan - București
    Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian - Iași
    39 -- 47 1v gr.inf.
    Lungu Marius - Oravita
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Sofian Corneliu - Suceava
    Beches Andrei - Sibiu
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    Popa Mircea - Brașov
    Fulop Attila - Aiud
    Pelaghie Ioan - Targu Mureș
    Dirlea Ioan - Aiud
    48 -- 54 0v gr.inf.
    Barbatel Eduard - Ploiești
    Spaller Tiberiu - Nasaud
    Cecan Vasile - Timișoara
    Damian Mircea - Bistrița
    Botea Fabian - Hunedoara
    Radu Constantin - Sibiu
    Dumitrescu Dan - Piatra Neamț

    Clasament Amatori

    1. Ambrus Szilard - Ludus
    2. Mureșan Dorel - Cluj Napoca
    3 -- 4
    Miklos Imre - Miercurea Ciuc
    Miclos Andrei - Dej
    5 -- 8
    Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul
    Dragan Petru Ioan - Iași
    Jichici Svetozar - Timișoara
    Bogza Dragos - Iași
    9 -- 16
    Pralea Marius Dan - Botoșani
    Orban Madalina - Timișoara
    Valcea Daniel - Pitești
    Ilie Octavian Marius - Brașov
    Dinu Gheorghe - București
    Macovei Cristi - Iași
    Dordea Lucian - Mediaș
    Colesniuc Romeo - Botoșani
    17 -- 32
    Derzsi Lorand - Targu Mureș
    Teglas Andreea - Ludus
    Hila Beatrice - Mediaș
    Stancescu Sebastian - Ploiești
    Gligor George - Sibiu
    Trocaru Remus - Tulcea
    Imecs Attila - Miercurea Ciuc
    Marian Florin - Reghin
    Dospinescu George - București
    Zedler Csaba - Agnita
    Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc
    Bucur Dan - Cisnadie
    Zdrenghea Mircea - Orastie
    Sferlea Alesia - Oradea
    Pantelimon Andi - București
    Pop Alexandru - Oradea
    33 -- 34
    Totos Ludovic - Marghita
    Peta Octavian - Cluj Napoca
    35 -- 36 2v gr.sup.
    Stancalie Doru - Craiova
    Burghelea Florin - Piatra Neamț
    37 -- 55 1v gr.sup.
    Benyovski Bela - Sibiu
    Szanto Lajos - Miercurea Ciuc
    Cojocaru Didi - Ramnicu Valcea
    Bradusca Cornel - Targu Jiu
    Szabo Tamas - Miercurea Ciuc
    Nicula Florin - Constanța
    Cucu Cristin - Targoviște
    Doba Vasile - Pitești
    Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
    Bucur Alin Adrian - Targu Mureș
    Cristofor Razvan - Moinesti
    Postelnicu Mihai - Deva
    Bokor Zoltan Jr - Brașov
    Barabas Claudiu - Bistrița
    Badaluta Marian - Vatra Dornei
    Palfi Ferencz - Cluj Napoca
    Preda Nicolae - Curtea de Argeș
    Bozosan Petre - Sibiu
    Plaiasu Ion - Plopeni
    56 -- 68 0v gr.sup.
    Matei Dumitru - Deva
    Boicu Gabriel - Vatra Dornei
    Ciky Cornel - Fagaras
    Ticu Sorin - Lugoj
    Pinzar Alin - Suceava
    Popa Paul - Sibiu
    Morariu Marius - Sibiu
    Patrascu Dan - Sighișoara
    Gecse Alpar - Chibed
    Manitiu Florin - Sibiu
    Gusan Boris - Turda
    Oniga Paul - Blaj
    Sursilov Constantin - București
    69 -- 72 2v gr.inf.
    Jaouir Khaled - București
    Lupescu Nicolae - Reghin
    Moldovan Flavia - Târnaveni
    Zamfirache Ioan - Botoșani
    73 -- 90 1v gr.inf.
    Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
    Tintas Adrian - Sighetu Marmatiei
    Cristea Virgil - Cugir
    Sicoe Ioan - Turda
    Loghin Florin - Brașov
    Craciun David Mihai - București
    Balla Peter - Toplita
    Chibulcutean Bogdan - Târnaveni
    Dorling Raul - Cisnadie
    Kis Istvan - Brașov
    Cioveie Marian - Oravita
    Veres Adrian - Timișoara
    Pop Sabin - Targu Mureș
    Dragomir Paul - Sibiu
    Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
    Cinca Daniel - Craiova
    Gered Ferenc - Miercurea Ciuc
    Giosan Marcel - Galați
    91 -- 102 0v gr.inf.
    Sabau Gheorghe - Târnaveni
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Chibulcutean Ioan - Târnaveni
    Oprean Andrei - Baia de Cris
    Stanca Cristian - Ramnicu Valcea
    Cotca Diana - Oradea
    Pop George - Oradea
    Portariuc Gheorghe - Botoșani
    Rosoga Ana - Constanța
    Marin Bogdan Mihail - Bacău
    Cotca Rares - Oradea
    Suciu Sergiu - Turda
    Ultima editare de Zosim1; 19.iun.2017, 10:05.

    Comentariu


    • #3
      Elite / Open

      Inscrieri Elite - on 15-Jun-17 at 21:08:48

      1. Wild Card 1, Rezervat, 4001 - 0 - A
      2. Wild Card 2, Rezervat, 4002 - 0 - A
      3. Roman Bogdan, Arad, 1 - 41.78 - OE
      4. Lukasz Klimas, Ploiești, 2 - 43.07 - OEL
      5. Enciu Alexandru, Slobozia, 3 - 43.75 - OEL
      6. Gogu Gabriel, Cluj Napoca, 4 - 41.86 - OE
      7. Avram Victor, Arad, 5 - 37.92 - OE
      8. Neagu Mircea, Constanța, 7 - 40.18 - OEL
      9. Farkas Gabor, Targu Mureș, 8 - 41.29 - OEW
      10. Govoreanu Florin, Cisnadie, 9 - 35.28 - OE
      11. Petrescu Liviu, Pitești, 10 - 40.08 - OELW
      12. Sicoe Rodica, Cugir, 11 - 41.71 - OELF
      13. Sufletel Radu, Alba Iulia, 12 - 39.29 - OELW
      14. Corcoz Costin, Focșani, 13 - 37.06 - OEL
      15. Verdet Adrian, Oravita, 14 - 35.64 - OE
      16. Daneliuc Gabi, Sibiu, 15 - 34.44 - OE
      17. Apian Florin, Bistrița, 16 - 35.46 - OE
      18. Radu Costica, Galați, 17 - 39.08 - OE
      19. Put Gabriel, Oravita, 18 - 37.54 - OE
      20. Tigau Dan, București, 19 - 34.16 - OELW
      21. Farcas Vlad, Cluj Napoca, 21 - 37.38 - OEL
      22. Dinca Daniel, București, 23 - 37.67 - OEH
      23. Cozma Catalin, Fălticeni, 25 - 31.84 - OEW
      24. Nistor Dorel, Bistrița, 26 - 38.36 - OE
      25. Cotca Dacian, Oradea, 27 - 29.53 - OE
      26. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 29 - 32.04 - OE
      27. Kaposta Victor, Arad, 32 - 29.28 - OE
      28. Lazaroiu Adrian, Targoviște, 33 - 31.46 - OE
      29. Fratea Aurel, Constanța, 34 - 29.32 - OEW
      30. Dumitrescu Cornel, București, 35 - 33.79 - OEW
      31. Panea Ovidiu, București, 36 - 33.63 - OE
      32. Bauer Lajos, Targu Mureș, 37 - 35.68 - OEW
      33. Mocean Dan, Cluj Napoca, 38 - 33.46 - OEL
      34. Andone Claudiu, Cugir, 39 - 34.96 - OE
      35. Vlase Gheorghe, Slobozia, 40 - 31.25 - OE
      36. Morosanu Vasile, Suceava, 41 - 32.64 - OEW
      37. Sinita Eugen, București, 42 - 34.75 - OE
      38. Migea Cornel, Sibiu, 43 - 31.21 - OE
      39. Ciobanu Daniel, Blaj, 44 - 30.64 - OEW
      40. Oprea Adrian, Lugoj, 45 - 28.91 - OE
      41. Birtalan Robert, Oradea, 47 - 29.28 - OE
      42. Rojnita Sebastian, Bacău, 49 - 27.28 - OE
      43. Sumanaru Catalin, Iași, 51 - 29.21 - OE
      44. Farkas Bence, Targu Mureș, 52 - 32 - OE
      45. Istrate Cristian, București, 53 - 27.66 - OEW
      46. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 54 - 32.79 - OE
      47. Tic Ioan, Oradea, 57 - 29.29 - OE
      48. Georgiu Dragos, Vatra Dornei, 62 - 28.46 - OE
      49. Tipu Vlad, Iași, 74 - 30.13 - OE
      50. Curut Gabriel, Timișoara, 79 - 29.33 - OE
      51. Aron Darie, Sibiu, 80 - 28.96 - OE
      52. Bleoca Marius, Târnaveni, 85 - 30.54 - OE
      53. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 90 - 28.63 - OE
      54. Iancu George, Ploiești, 92 - 31.75 - OEW
      55. Incze Levente, Miercurea Ciuc, 93 - 33.08 - OE
      56. Lunca Razvan, Târnaveni, 95 - 29.14 - OE
      57. Savu Cristian, Oradea, 96 - 27.5 - OE
      58. Sferlea Marius, Oradea, 98 - 28.95 - OE
      59. Dena Corneliu, Giurgiu, 101 - 28.08 - OEW
      60. Moldovan Alexandru, Târnaveni, 102 - 33.58 - OE
      61. Zidar Victor, Reghin, 107 - 30.57 - OE
      62. Carpaci Alexandru, Ludus, 114 - 28.61 - OELW
      63. Veres Francisc, Oravita, 115 - 28.46 - OE
      64. Motorga Dorin, Targu Mureș, 116 - 27.17 - OE
      65. Iancu Sorin, Sibiu, 124 - 29.67 - OE
      66. Szalay Liviu, Oradea, 127 - 27.6 - OE
      67. Moldovan Cristian, Târnaveni, 129 - 31.25 - OE
      68. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 130 - 27 - OE
      69. Padurariu Costel, Brașov, 143 - 27.5 - OE
      70. Mutrescu Eugen, Timișoara, 155 - 39.75 - OE
      71. Bardocz Szilard, Capeni, 158 - 27.33 - OE
      72. Pavel Calin, Hunedoara, 158.1 - 30.96 - OE
      -----------------------------------------
      Lista de asteptare:
      73. Kromek Iulian, Cugir, 184 - 27.29 - OE
      74. Denes Ferenc, Praid, 188 - 27.38 - OEW
      75. Zelariu Petru, Târnaveni, 212 - 30.63 - OEW
      76. Balogh Attila, Oradea, 243 - 30.31 - OE
      77. Miron Mihai, Cluj Napoca, 250 - 28.44 - OEH
      78. Pop Cosmin, Turda, 263 - 34.33 - OEL
      79. Molnar Tihamer, Târnaveni, 274 - 30.4 - OE
      80. Camarasiu Tiberiu, Cluj Napoca, 281 - 27.4 - OE
      81. Hagatis Andrei, Vatra Dornei, 389 - 35.33 - OE
      82. Roman Iulian, Brașov, 392 - 48.33 - OEL
      83. Pinzar Andrei, Mediaș, 397 - 37.33 - OEJ
      84. Popa Radu, Deva, 530 - 33.5 - OE
      85. Corburean Ioana, Mediaș, 669 - 32.08 - OEF
      86. Beca Iliesen, Timișoara, 711 - 33 - OEL
      87. Rus Traian, Cluj Napoca, 756 - 41 - OEL
      88. Todarcea Ioan, Sibiu, 976 - 31 - OE
      89. Petrus Florin, Alba Iulia, 1684 - 29 - OE


      Inscrieri Open - on 15-Jun-17 at 21:08:56

      1. Wild Card 1, Rezervat, 4001 - 0 - A
      2. Wild Card 2, Rezervat, 4002 - 0 - A
      3. Sofian Corneliu, Suceava, 58 - 26.14 - OW
      4. Ciortescu Cristi, Iași, 60 - 26.88 - O
      5. Diaconescu Lucian, Targoviște, 65 - 26.36 - O
      6. Birtalan Laszlo, Oradea, 66 - 26.41 - O
      7. Vladoiu Gelu, Brașov, 71 - 26.54 - OW
      8. Munteanu Octavian, Tecuci, 87 - 24.69 - OW
      9. Ticu Dorin, Bacău, 91 - 23.31 - OW
      10. Fulop Attila, Aiud, 106 - 22.46 - OW
      11. Spaller Tiberiu, Nasaud, 109 - 22.18 - O
      12. Popa Mircea, Brașov, 111 - 22.71 - OW
      13. Grigore Alexandru, Campina, 122 - 25.96 - O
      14. Darmaz Ion, Targoviște, 123 - 25.46 - OW
      15. Ursulescu Ioan, Bacău, 134 - 20.56 - OW
      16. Vaida Sorin, Oradea, 138 - 25.5 - O
      17. Creinicean Liviu, Oravita, 144 - 25.75 - O
      18. Damian Mircea, Bistrița, 145 - 21.64 - O
      19. Morosan Marian, Suceava, 147 - 20.68 - O
      20. Bivolaru Marius, Ploiești, 152 - 24 - O
      21. Demeny Zoltan, Brașov, 153 - 20.63 - O
      22. Drinceanu Lilian, Oravita, 154 - 24.33 - O
      23. Korabian Tamas, Cluj Napoca, 157 - 24.71 - O
      24. Lungu Marius, Oravita, 160 - 26.79 - O
      25. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 161 - 24.57 - O
      26. Pop Danut, Dej, 162 - 23.29 - O
      27. Antal Denes, Brașov, 166 - 22.92 - OW
      28. Visan Bogdan, Targoviște, 168 - 21.38 - O
      29. Cecan Vasile, Timișoara, 169 - 21.71 - O
      30. Pelaghie Ioan, Targu Mureș, 171 - 20.89 - O
      31. Iacob Gabriel, Iași, 172 - 20.66 - OW
      32. Dirlea Ioan, Aiud, 174 - 20.14 - OH
      33. Nicola Marian, Constanța, 176 - 20.36 - O
      34. Marian Bogdan, Ploiești, 177 - 20.17 - OW
      35. Bratescu Adrian, Targoviște, 178 - 22 - OW
      36. Negrean Ioan, Sibiu, 180 - 20.43 - O
      37. Barbatel Eduard, Ploiești, 182 - 24.54 - O
      38. Murgu Ioan, Oravita, 197 - 23.71 - O
      39. Fancsali Kalman, Lunca de Sus, 203 - 21.71 - OW
      40. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 209 - 26.6 - O
      41. Weiss Simona, Cisnadie, 220 - 25.21 - OF
      42. Pavunev Dan, București, 224 - 22.29 - O
      43. Beches Andrei, Sibiu, 225 - 25.67 - O
      44. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian, Iași, 231 - 20.11 - O
      45. Bothazan Florin, Dej, 244 - 20.86 - O
      46. Botea Fabian, Hunedoara, 252.1 - 20.29 - O
      47. Dumitrescu Dan, Piatra Neamț, 253 - 20 - O
      48. Radu Constantin, Sibiu, 262 - 20.14 - OW
      49. Avram Nicolae, Nedelea, 265 - 21.88 - O
      50. Zavricescu George, Curtea de Argeș, 280 - 20.08 - OW
      51. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 295 - 20.04 - OW
      52. Curpas Ioan, Oradea, 298 - 21.36 - OW
      53. Petrov Dan, București, 301 - 20.83 - O
      54. Barbulescu Dan, Sibiu, 317 - 20.33 - O
      -----------------------------------------
      Lista de asteptare:
      55. Orac Teodor, Ramnicu Valcea, 354 - 24 - O
      56. Tanc Florin, Oradea, 374 - 21.6 - O
      57. Muntean Mircea, Baia Mare, 391 - 20.95 - O
      58. Toader George, Agnita, 448 - 24.33 - O
      59. Boeriu Cezara, Targu Mureș, 531 - 20.8 - OJF
      60. Sabau Aurel, Târnaveni, 600 - 22.5 - O
      61. Sava Petru, Cluj Napoca, 676 - 24.33 - O
      62. Cindea Cristian, Mediaș, 1012 - 23.5 - OJ
      63. Lorincz Ferenc Attila, Sanpaul, 1103 - 25.5 - O
      Ultima editare de FlorinBN; 15.iun.2017, 20:09.
      TEnergy 05 FX // Viscaria // TEnergy 05 FX
      When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

      Rule no.1 - The ball must reach the table
      Rule no.2 - The ball will return on the table

      Comentariu


      • #4
        Inscrieri Amatori - on 15.06.2017 at 21:16:16

        1. Wild Card Amatori 1, Mediaș, 4002 - 0 - A
        2. Wild Card Amatori 2, Mediaș, 4003 - 0 - A
        3. Wild Card Incepatori 1, Mediaș, 4004 - 0 - A
        4. Wild Card Incepatori 2, Mediaș, 4005 - 0 - A
        5. Colesniuc Romeo, Botoșani, 179 - 19,31 - AW
        6. Jichici Svetozar, Timișoara, 181 - 19,96 - A
        7. Pralea Marius Dan, Botoșani, 189 - 18,39 - A
        8. Bogza Dragos, Iași, 206 - 18,38 - A
        9. Dragan Petru Ioan, Iași, 236 - 19,86 - A
        10. Macovei Cristi, Iași, 238 - 16,25 - A
        11. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea, 245 - 17 - A
        12. Dinu Gheorghe, București, 254 - 16,5 - AW
        13. Cristofor Razvan, Moinesti, 255 - 16,36 - AW
        14. Craciun David Mihai, București, 259 - 16,67 - AJ
        15. Sicoe Ioan, Turda, 264 - 16,83 - AW
        16. Barabas Claudiu, Bistrița, 276 - 15,86 - A
        17. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 289 - 19,89 - A
        18. Matei Dumitru, Deva, 289,1 - 19 - AW
        19. Balla Peter, Toplita, 300 - 16,11 - A
        20. Doba Vasile, Pitești, 302 - 17,07 - AW
        21. Jaouir Khaled, București, 318 - 18 - AW
        22. Bucur Dan, Cisnadie, 323 - 19,88 - A
        23. Stancalie Doru, Craiova, 324 - 19,21 - AW
        24. Tintas Adrian, Sighetu Marmatiei, 325 - 18,7 - A
        25. Bradusca Cornel, Targu Jiu, 326 - 18,57 - AW
        26. Ticu Sorin, Lugoj, 330 - 16,29 - A
        27. Zedler Csaba, Agnita, 337 - 19,83 - AW
        28. Ciky Cornel, Fagaras, 340 - 16,38 - AW
        29. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 350 - 19,96 - A
        30. Benyovski Bela, Sibiu, 357 - 19,79 - AW
        31. Mureșan Dorel, Cluj Napoca, 359 - 18,67 - AH
        32. Orban Madalina, Timișoara, 370 - 17,07 - AJF
        33. Cristea Virgil, Cugir, 377 - 18,21 - A
        34. Cucu Cristin, Targoviște, 381 - 18,18 - AW
        35. Dospinescu George, București, 382 - 17 - AW
        36. Bozosan Petre, Sibiu, 387 - 14,38 - A
        37. Stancescu Sebastian, Ploiești, 388 - 14,25 - A
        38. Boicu Gabriel, Vatra Dornei, 405 - 19,94 - A
        39. Postelnicu Mihai, Deva, 406 - 16 - A
        40. Peta Octavian, Cluj Napoca, 408 - 17 - AW
        41. Imecs Attila, Miercurea Ciuc, 415 - 18,17 - AW
        42. Pop Sabin, Targu Mureș, 422 - 13,91 - A
        43. Zamfirache Ioan, Botoșani, 428 - 13,07 - AW
        44. Ambrus Szilard, Ludus, 431 - 17,92 - AJ
        45. Preda Nicolae, Curtea de Argeș, 435 - 14,75 - AW
        46. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc, 438 - 19,63 - A
        47. Kis Istvan, Brașov, 439 - 14,29 - AW
        48. Valcea Daniel, Pitești, 446 - 16,93 - A
        49. Lupescu Nicolae, Reghin, 450 - 13,68 - A
        50. Miclos Andrei, Dej, 452 - 17,58 - A
        51. Plaiasu Ion, Plopeni, 453 - 14 - A
        52. Cojocaru Didi, Ramnicu Valcea, 458 - 19,07 - A
        53. Sabau Gheorghe, Târnaveni, 461 - 15,79 - A
        54. Morariu Marius, Sibiu, 462 - 14,64 - A
        55. Veres Adrian, Timișoara, 464 - 14,11 - A
        56. Pralea Constantin, Alba Iulia, 468 - 13,06 - AW
        57. Badaluta Marian, Vatra Dornei, 475 - 15,86 - A
        58. Marian Florin, Reghin, 479 - 19,15 - A
        59. Zdrenghea Mircea, Orastie, 479,1 - 18,5 - A
        60. Pinzar Alin, Suceava, 480 - 15,33 - A
        61. Cioveie Marian, Oravita, 481 - 14,13 - A
        62. Pop Alexandru, Oradea, 484 - 13,43 - A
        63. Popa Paul, Sibiu, 489 - 14,96 - A
        64. Pantelimon Andi, București, 511 - 14,96 - A
        65. Burghelea Florin, Piatra Neamț, 513 - 18,6 - A
        66. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc, 523 - 19,2 - A
        67. Chibulcutean Bogdan, Târnaveni, 525 - 15,79 - AJ
        68. Szabo Tamas, Miercurea Ciuc, 527 - 18,2 - A
        69. Nicula Florin, Constanța, 545 - 18,2 - AW
        70. Trocaru Remus, Tulcea, 546 - 18,19 - A
        71. Sursilov Constantin, București, 556 - 12,36 - A
        72. Totos Ludovic, Marghita, 559 - 17,56 - A
        73. Miklos Imre, Miercurea Ciuc, 561 - 19,33 - A
        74. Bucur Alin Adrian, Targu Mureș, 563 - 16,92 - A
        75. Ilie Octavian Marius, Brașov, 568 - 14,17 - A
        76. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 569 - 13,29 - A
        77. Manitiu Florin, Sibiu, 576 - 13 - A
        78. Palfi Ferencz, Cluj Napoca, 581 - 15,4 - A
        79. Gusan Boris, Turda, 583 - 12,57 - AW
        80. Gligor George, Sibiu, 589 - 19 - A
        81. Giosan Marcel, Galați, 592 - 10,79 - A
        82. Sferlea Alesia, Oradea, 595 - 14,7 - AJF
        83. Loghin Florin, Brașov, 610 - 16,8 - A
        84. Docan Cristian, București, 620 - 14,33 - A
        85. Cotca Diana, Oradea, 623 - 9,71 - AJF
        86. Oprean Andrei, Baia de Cris, 629 - 10,75 - A
        87. Rosoga Ana, Constanța, 630 - 9,07 - AF
        88. Patrascu Dan, Sighișoara, 636 - 13,5 - A
        89. Cotca Rares, Oradea, 656 - 8,54 - AJ
        90. Teglas Andreea, Ludus, 659 - 18,6 - AJF
        91. Derzsi Lorand, Targu Mureș, 671 - 18,75 - A
        92. Moldovan Flavia, Târnaveni, 673 - 13,42 - AF
        93. Chibulcutean Ioan, Târnaveni, 689 - 12,61 - A
        94. Pop George, Oradea, 700 - 9,39 - A
        95. Portariuc Gheorghe, Botoșani, 710 - 9,33 - A
        96. Dragomir Paul, Sibiu, 713 - 13,35 - A
        97. Cinca Daniel, Craiova, 714 - 13 - A
        98. Dorling Raul, Cisnadie, 730 - 14,69 - AJ
        99. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc, 732 - 13 - A
        100. Oniga Paul, Blaj, 747 - 12,4 - A
        101. Suciu Sergiu, Turda, 747,1 - 10 - AW
        102. Stanca Cristian, Ramnicu Valcea, 755 - 10,38 - A
        -----------------------------------------
        Lista de asteptare:
        103. Marin Bogdan Mihail, Bacău, 771 - 9,07 - A
        104. Grigore Marian, Ramnicu Valcea, 776 - 10,4 - A
        105. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc, 783 - 13,6 - A
        106. Movileanu Neculae, Brașov, 785 - 11 - A
        107. Dordea Lucian, Mediaș, 789 - 19 - AW
        108. Gecse Alpar, Chibed, 791 - 13,25 - A
        109. Balan Viorel, Bistrița, 806 - 13,31 - A
        110. Barbuta Ioan, Dej, 822 - 19,75 - A
        111. Midvichi Alexandru, Deva, 860,1 - 11,8 - AJ
        112. Malene Petru, Fagaras, 863 - 8 - A
        113. Caraus Sorin, Deva, 873,1 - 9,46 - A
        114. Cioca Raul, Agnita, 905 - 13,33 - A
        115. Moldovan Sidonia, Ludus, 913 - 15 - AJF
        116. Bucur Delia, Ludus, 914 - 13,8 - AJF
        117. Onet Nicolae, Sighișoara, 946 - 13 - A
        118. Dragomir Mitica, Sibiu, 950 - 17,75 - AW
        119. Bleoca Lucas, Târnaveni, 959 - 8,67 - AJ
        120. Stoica Ioan Florin, Lugoj, 965 - 14,63 - A
        121. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 996 - 11,7 - A
        122. Pop Gabriel, Oradea, 1028 - 11,38 - A
        123. Bokor Zoltan Jr, Brașov, 1150 - 16 - AJ
        124. Zedler Iuliu, Blaj, 1158 - 7,4 - AW
        125. Haran Alexandru, Sibiu, 1166 - 10,5 - A
        126. Seuleanu Mihai, Ramnicu Valcea, 1191 - 9,5 - A
        127. Susan Mircea, Alba Iulia, 1277 - 18,5 - A
        128. Buta Denisa, Târnaveni, 1346 - 16 - AF
        129. Ontoiu Catalin, Pitești, 1361 - 10 - A
        130. Toader Valentin, Agnita, 1377 - 17 - AJ
        131. Kondort Arpad, Agnita, 1463 - 7 - A
        132. Kulcsar Lorand, Sanpaul, 1500 - 14,5 - A
        133. Bardas Patrick, Dumbraveni SB, 1617 - 6 - AJ
        134. Ploscaru Bogdan, Cluj Napoca, 1679 - 0 - A
        135. Hila Beatrice, Mediaș, 1688 - 14,5 - AJF
        136. Golban Nicolae, Alba Iulia, 1952 - 8 - AW
        137. Florescu Marius, Timișoara, 1965 - 6 - A
        138. Guta Catalin, Hunedoara, 2072 - 9 - A
        139. Konya Elod, Aiud, 2081 - 6 - A
        140. Parvu Constantin, Buzias, 2173 - 8 - A
        141. Pralea Constantin Lucian, Alba Iulia, 2183 - 6,75 - A
        142. Odea Stefan, București, 2330 - 7 - A
        143. Septilici Dragos George, Dorohoi, 4001 - 0 - A
        144. Baltag Alin, Mediaș, 4006 - 0 - A
        Ultima editare de marcelgiosan; 15.iun.2017, 20:16.

        Comentariu


        • #5
          Iuliu Zedler, Blaj.

          Comentariu


          • #6
            La amatori avansati din Sighișoara:
            Patrascu Dan
            Samoila Florin
            Onet Nicolae
            Bardas Ioan-Dumbraveni
            La amatori incepatori:
            Bardas Patrick
            La open din Sighișoara
            Tipter Gabriel

            Sent from my SM-G925T using Tapatalk

            Comentariu


            • #7
              Buna seara. Ana Rosoga, incepatori, din Cta. Multumesc

              Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

              Comentariu


              • #8
                Toboșaru Gheorghe - din Brașov
                Avansați


                Trimis de pe al meu SM-A300F folosind Tapatalk
                Blade: Nittaku Acoustic;
                FH: Butterfly Tenergy 05;
                BH: Victas Stiff.

                Comentariu


                • #9
                  Din Reghin la Elite: Zidar Victor
                  Avansati: Lupescu Nicolae
                  Kantor Imre-Zoltan

                  Comentariu


                  • #10
                    Morosan Marian - open ,

                    Sofian Corneliu open

                    si o posibila cazare daca este cu putinta , spor la treaba .

                    Comentariu


                    • #11
                      Pinzar Andrei, Mediaș, elite
                      "Winners never quit and quitters never win."
                      Vince Lombardi

                      Comentariu


                      • #12
                        Din Aiud Dirlea Ioan amatori ,Fulop Attila open. Din Blaj Ciobanu Daniel open

                        Comentariu


                        • #13
                          Se înscrie la avansați Dorling Raul din Cisnădie.


                          Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                          Comentariu


                          • #14
                            Munteanu Octavian Tecuci Open
                            Stiga Clipper Butterfly Tenergy 64 Yasaka Antipower

                            Comentariu


                            • #15
                              Din Tg Mureș Pop Sabin la avansati

                              Comentariu


                              • #16
                                Husarciuc Beniamin, incepatori.

                                Comentariu


                                • #17
                                  Se inscrie la avansati din Sibiu , Rotariu Andrei

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Beches Andrei Sibiu open. Multumesc
                                    ZJ-SZLC
                                    fh/bh- Btf Tenergy o5fx

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Morariu Marius - Sibiu la Avansati. Mersi!

                                      Trimis de pe al meu GT-I9505 folosind Tapatalk

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Ioan Todarcea Sibiu, elite. Multumesc
                                        ZJ-SZLC
                                        fh/bh- Btf Tenergy o5fx

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Se inscriu din Cisnadie la Open Somlea Darian, Groza Alexandru si Weiss Simona, iar la Amatori Somlea Codrin si Bucur Dan

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Din Craiova se inscrie Cinca Daniel la avansati

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Radu Constantin -Sibiu-avansati
                                              Benyovski Bela - Sibiu- open

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Dragomir Mitica - Sibiu - avansati

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Manitiu Florin--Sibiu--avansati.

                                                  Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X