Postat în original de puiu
Vezi post
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
Turneu A "Cupa Sucevei", Suceava - 24,25.06.2017
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
Se retrage Barsa Ioan.
Trimis de pe al meu ALE-L21 folosind TapatalkBLADE:Kreanga Aeros
BH:Tibhar Torpedo
FH: Globe National
Comentariu
organizator tehnic- 01.apr.2011
- 1885
- Suceava, Romania
- 51
Likes given: 167Likes received: 341
Va rog frumos toti cei care m-ati sunat sa verificati daca va regasiti pe liste! In caz contrar sa reveniti cu un telefon!
Multumesc pentru intelegere!
Comentariu
organizator tehnic- 01.apr.2011
- 1885
- Suceava, Romania
- 51
Likes given: 167Likes received: 341
Postat în original de Adrian's Vezi postInscrieri ELITE - on 6/22/2017 at 9:03:43 PM
1. Mosneagu Marius, Fălticeni, 247 - 38.75 - OEL
2. Hasna Cosmin, Straja, 31 - 37.68 - OE
3. Onufrei Ciprian, Botoșani, 355 - 36.75 - OE
4. Morosanu Vasile, Suceava, 41 - 32.64 - OEW
5. Ursulean Florin, Straja, 88 - 31.71 - OE
6. Tiganas Mihai, Rădăuți, 292 - 31.33 - OE
7. Ungureanu Adrian, Suceava, 200 - 30.55 - OE
8. Ursulean Vasile, Straja, 70 - 28.58 - OE
9. Toporas Cosmin, Suceava, 519 - 28.5 - OE
10. Georgiu Dragos, Vatra Dornei, 62 - 28.46 - OE
11. Nemtoi Gabriel, Suceava, 821 - 27.5 - OE
12. Rojnita Sebastian, Bacău, 49 - 27.28 - OE
13. Beltechi Dumitru, Victoria, 1415 - 22 - O
14. Ursulescu Ioan, Bacău, 134 - 20.56 - OW
15. Ursan Viorel, Rădăuți, 1065 - 19.5 - A
16. Basamalerca Dan, Rep.Moldova, 4001 - 0 - A
17. Golovaci Marin, Cernauti, 4002 - 0 - A
Inscrieri OPEN - on 6/22/2017 at 9:04:15 PM
1. Valeanu Cosmin, Bacău, 112 - 26.96 - OJ
2. Polocoser Cristian, Suceava, 133 - 26.57 - O
3. Sofian Corneliu, Suceava, 58 - 26.14 - OW
4. Mironescu Adrian, Botoșani, 196 - 24.46 - O
5. Marola Dan, Bacău, 125 - 23.83 - O
6. Zamfiroaia Sorin, Dolhestii Mari, 207 - 23.68 - O
7. Ticu Dorin, Bacău, 91 - 23.31 - OW
8. Corocaescu Cristian, Suceava, 190 - 22.36 - O
9. Valeanu Vlad, Bacău, 198 - 22.32 - O
10. Valcu Alin, Botoșani, 421 - 22.25 - O
11. Braniste George, Bacău, 108 - 21.97 - O
12. Vlaisan Vasile, Vicovu de Jos, 213 - 21.75 - O
13. Cojocaru Stefan, Suceava, 252 - 21.54 - OJ
14. Calenciuc Dumitru, Rădăuți, 1161 - 21.13 - O
15. Iacob Gabriel, Iași, 172 - 20.66 - OW
16. Barbalata Lorin, Suceava, 365 - 19 - A
17. Bogza Dragos, Iași, 206 - 18.38 - A
18. Nicu Constantin, Iași, 500 - 16.94 - A
19. Chiriac Marius, Botoșani, 443 - 15.33 - A
20. Rusu Radu, Fălticeni, 1810 - 13 - A
Inscrieri AVANSATI - on 6/22/2017 at 8:51:43 PM
1. Boicu Gabriel, Vatra Dornei, 405 - 19.94 - A
2. Colesniuc Romeo, Botoșani, 179 - 19.31 - AW
3. Vieru Costica, Botoșani, 562 - 18.7 - AW
4. Condur Iulian, Suceava, 678 - 18.67 - A
5. Mahu Bogdan, Pascani, 296 - 18.61 - A
6. Vaculisteanu Ionut, Suceava, 414 - 18.2 - A
7. Oancea Marian, Bacău, 328 - 17.54 - A
8. Salavastru Petru, Botoșani, 367 - 16.64 - AW
9. Ungureanu Florin, Suceava, 409 - 16.36 - A
10. Lucic Corneliu, Suceava, 272 - 16.34 - AHW
11. Nemaciuc Ovidiu, Suceava, 442 - 16.08 - A
12. Albu Constantin, Suceava, 476 - 15.67 - A
13. Stroe Ionel, Bacău, 396 - 15.54 - A
14. Mihaila Gabriel, Rădăuți, 1526 - 15.5 - A
15. Grosu Alexandru, Botoșani, 759 - 15.4 - AJ
16. Pinzar Alin, Suceava, 480 - 15.33 - A
17. Vicovanu Petru, Horodnic de Jos, 953 - 15.33 - A
18. Mesinschi Radu, Botoșani, 980 - 15.33 - A
19. Ianos Valentin, Suceava, 574 - 15.04 - A
20. Fotia Iulian, Bacău, 624 - 14.4 - A
21. Posteuca Lucian, Botoșani, 740 - 14.38 - A
22. Dior Dorin, Iași, 1014 - 14 - A
23. Volostiuc Catalin, Suceava, 1472 - 14 - A
24. Volostiuc Marius, Suceava, 1939 - 14 - A
25. Plamada Iulian, Putna, 635 - 13.67 - A
26. Cotoara Toader, Suceava, 839 - 13.67 - A
27. Morosan Mihai, Granicesti, 891 - 13.67 - A
28. Donisan Costel, Pascani, 508 - 13.54 - AW
29. Balan Viorel, Bistrița, 806 - 13.31 - A
30. Sandulean Rares, Vatra Dornei, 722 - 13.1 - AJ
31. Zamfirache Ioan, Botoșani, 428 - 13.07 - AW
32. Lupu Cristian, Botoșani, 840 - 12.81 - A
33. Morosan Ionel, Granicesti, 637 - 12.79 - A
34. Ujeniuc Dan, Suceava, 490 - 12.75 - A
35. Simionese Sorin Gabriel, Granicesti, 555 - 12.75 - A
36. Zepciuc Marius, Granicesti, 622 - 12.54 - A
37. Alexandru Liviu, Botoșani, 696 - 12.44 - A
38. Sandulean Ruxandra, Vatra Dornei, 800 - 12.44 - AJF
39. Aparaschivei Marcel, Botoșani, 690 - 12.04 - AW
40. Mandru Aurel, Sarmas, 1113 - 12 - A
41. Balaita Mihai, Bacău, 1422 - 12 - AJ
42. Havris Rares, Botoșani, 819 - 11.35 - AJ
43. Zaharia Nicolae, Suceava, 1253 - 11 - A
44. Andronic Ioan, Suceava, 691 - 10.92 - AW
45. Popescu Doru Viorel, Botoșani, 812 - 10.81 - A
46. Mosneagu Mihnea, Fălticeni, 1099 - 10.31 - A
47. Tanase Gabi, Suceava, 1001 - 10.06 - A
48. Cosarca Mihaita, Sarmas, 1176 - 10 - A
49. Grigoriu Vlad, Suceava, 1533 - 10 - A
50. Pavlenko Iustina, Ucraina, 1868 - 10 - AF
51. Mindru Marin, Sarmas, 1336 - 9.5 - A
52. Ivisuc Teofil, Poiana Stampei, 1411 - 9 - A
53. Pohaci Claudiu, Dorohoi, 847 - 8.83 - A
54. Palamaru Emil, Vatra Dornei, 4002 - 0 - A
55. Baluta Tyty, Targu Neamț, 4003 - 0 - A
56. Ghita Andrei-Danut, Targu Neamț, 4004 - 0 - A
Inscrieri INCEPATORI - on 6/22/2017 at 8:51:54 PM
1. Husarciuc Beniamin, Suceava, 1108 - 9.75 - A
2. Robciuc Doru, Suceava, 1362 - 9.5 - A
3. Portariuc Gheorghe, Botoșani, 710 - 9.33 - A
4. Marin Bogdan Mihail, Bacău, 771 - 9.07 - A
5. Medvediuc Lucian, Siret, 1116 - 9 - A
6. Macovei Valentin, Vatra Dornei, 1124 - 8.94 - A
7. Calancea Dragos, Siret, 974 - 8.75 - A
8. Mita Augustin, Dorohoi, 833 - 8.54 - A
9. Cristescu Radu, Botoșani, 1693 - 8.5 - AJ
10. Constantinica Silviu, Botoșani, 853 - 8.21 - AJ
11. Simionese Ovidiu, Granicesti, 885 - 8.07 - AJ
12. State Constantin, Targu Neamț, 1642 - 8 - A
13. Puscasu Calin, Botoșani, 1696 - 7.5 - AJ
14. Romascan Victor, Suceava, 2260 - 7.5 - A
15. Capra Claudiu, Suceava, 1143 - 6.9 - A
16. Macovei Monica, Suceava, 2917 - 6.75 - AF
17. Grusca Narcis, Gura Humorului, 2918 - 6.75 - A
18. Petrache Florin, Suceava, 1823 - 5.25 - A
19. Rosu Livia, Suceava, 2458 - 5 - AF
20. Romascan Constantin, Suceava, 1729 - 4.5 - AW
21. Pacuraru Cristian, Suceava, 2103 - 0 - A
22. Lazar Lavinia, Salcea, 2866 - 0 - A
23. Miron Sara, Prelipca, 2933 - 0 - AF
24. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamț, 3150 - 0 - A
25. Tkaciuk Marina, Ucraina, 3440 - 0 - AF
26. Tkaciuk Mihail, Ucraina, 4001 - 0 - A
27. Herdes Gabriel, Putna, 4002 - 0 - A
28. Harasemiuc David, Suceava, 4003 - 0 - A
29. Aioanei Alina, Suceava, 4004 - 0 - A
Se mai poate inscrie la: ELITE - 7, OPEN - 4, AVANSATI - 4, INCEPATORI - 1.
Va multumim si va asteptam la sala conform orarului.
Maine, vineri 23 iunie, orele 18.00-21.00, sala va fi deschisa pentru antrenament!
Comentariu
Daca nu e prea traziu se înscrie Aldea Nelu din Fălticeni la amatori.Blade : Butterfly Photino ST
Bh : Xion Yanus DF 1,5
Fh : Tibhar Evolution MX-P 2,1
Comentariu
organizator tehnic- 01.apr.2011
- 1885
- Suceava, Romania
- 51
Likes given: 167Likes received: 341
La incepatori s-au completat locurile. Vor fi 5 grupe de 6 in inferioare, 5 de 4 in superioare si eliminatorii de 10.
Lista arata astfel:
Inscrieri INCEPATORI - on 6/23/2017 at 9:34:44 AM
1. Husarciuc Beniamin, Suceava, 1108 - 9.75 - A
2. Robciuc Doru, Suceava, 1362 - 9.5 - A
3. Portariuc Gheorghe, Botoșani, 710 - 9.33 - A
4. Marin Bogdan Mihail, Bacău, 771 - 9.07 - A
5. Medvediuc Lucian, Siret, 1116 - 9 - A
6. Macovei Valentin, Vatra Dornei, 1124 - 8.94 - A
7. Calancea Dragos, Siret, 974 - 8.75 - A
8. Mita Augustin, Dorohoi, 833 - 8.54 - A
9. Cristescu Radu, Botoșani, 1693 - 8.5 - AJ
10. Constantinica Silviu, Botoșani, 853 - 8.21 - AJ
11. Simionese Ovidiu, Granicesti, 885 - 8.07 - AJ
12. State Constantin, Targu Neamț, 1642 - 8 - A
13. Puscasu Calin, Botoșani, 1696 - 7.5 - AJ
14. Romascan Victor, Suceava, 2260 - 7.5 - A
15. Capra Claudiu, Suceava, 1143 - 6.9 - A
16. Macovei Monica, Suceava, 2917 - 6.75 - AF
17. Grusca Narcis, Gura Humorului, 2918 - 6.75 - A
18. Petrache Florin, Suceava, 1823 - 5.25 - A
19. Rosu Livia, Suceava, 2458 - 5 - AF
20. Romascan Constantin, Suceava, 1729 - 4.5 - AW
21. Pacuraru Cristian, Suceava, 2103 - 0 - A
22. Lazar Lavinia, Salcea, 2866 - 0 - A
23. Miron Sara, Prelipca, 2933 - 0 - AF
24. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamț, 3150 - 0 - A
25. Tkaciuk Marina, Ucraina, 3440 - 0 - AF
26. Tkaciuk Mihail, Ucraina, 4001 - 0 - A
27. Herdes Gabriel, Putna, 4002 - 0 - A
28. Harasemiuc David, Suceava, 4003 - 0 - A
29. Aioanei Alina, Suceava, 4004 - 0 - A
30. Marin Doru, Iași, 4005 - 0 - A
Comentariu
organizator tehnic- 01.apr.2011
- 1885
- Suceava, Romania
- 51
Likes given: 167Likes received: 341
SALA VA FI DOTATA CU 16 MESE PENTRU ACEASTA EDITIE!
INCEPEM MAINE DIMINEATA CU 10 GRUPE PENTRU AVANSATI SI 6 PENTRU INCEPATORI.
La incepatori mai avem doua inscrieri - Hancer Alexandru si Gramada Florin
Inscrieri INCEPATORI - on 6/23/2017 at 4:18:55 PM
1. Husarciuc Beniamin, Suceava, 1108 - 9.75 - A
2. Robciuc Doru, Suceava, 1362 - 9.5 - A
3. Portariuc Gheorghe, Botoșani, 710 - 9.33 - A
4. Marin Bogdan Mihail, Bacău, 771 - 9.07 - A
5. Medvediuc Lucian, Siret, 1116 - 9 - A
6. Macovei Valentin, Vatra Dornei, 1124 - 8.94 - A
7. Calancea Dragos, Siret, 974 - 8.75 - A
8. Mita Augustin, Dorohoi, 833 - 8.54 - A
9. Cristescu Radu, Botoșani, 1693 - 8.5 - AJ
10. Constantinica Silviu, Botoșani, 853 - 8.21 - AJ
11. Simionese Ovidiu, Granicesti, 885 - 8.07 - AJ
12. State Constantin, Targu Neamț, 1642 - 8 - A
13. Puscasu Calin, Botoșani, 1696 - 7.5 - AJ
14. Romascan Victor, Suceava, 2260 - 7.5 - A
15. Capra Claudiu, Suceava, 1143 - 6.9 - A
16. Macovei Monica, Suceava, 2917 - 6.75 - AF
17. Grusca Narcis, Gura Humorului, 2918 - 6.75 - A
18. Petrache Florin, Suceava, 1823 - 5.25 - A
19. Hancer Alexandru, Suceava, 2457 - 5.25 - A
20. Gramada Florin, Suceava, 2586 - 5.25 - A
21. Rosu Livia, Suceava, 2458 - 5 - AF
22. Romascan Constantin, Suceava, 1729 - 4.5 - AW
23. Pacuraru Cristian, Suceava, 2103 - 0 - A
24. Lazar Lavinia, Salcea, 2866 - 0 - A
25. Miron Sara, Prelipca, 2933 - 0 - AF
26. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamț, 3150 - 0 - A
27. Tkaciuk Marina, Ucraina, 3440 - 0 - AF
28. Tkaciuk Mihail, Ucraina, 4001 - 0 - A
29. Herdes Gabriel, Putna, 4002 - 0 - A
30. Harasemiuc David, Suceava, 4003 - 0 - A
31. Aioanei Alina, Suceava, 4004 - 0 - A
32. Marin Doru, Iași, 4005 - 0 - AUltima editare de Adrian's; 23.iun.2017, 15:51.
Comentariu
organizator local- 28.feb.2016
- 2975
- Piatra Neamț
- 48
Likes given: 4197Likes received: 1714
Nicu Grosan elite și Bubulac Cristi open mulțumesc ambi din Piatra NeamțPrimorac carbon tamca 5000 / Sardius tamca 5000
fh tenergy 05
bh rakza 7 soft
Comentariu
Open ul va incepe dupa terminarea grupelor inferioare la avansati /incepatori ,sau dupa superioare?
Multumesc
Comentariu
Pentru concursul de duminica:
--2007 si mai mici
Bogdan-nou
Horia-nou
Matei-nou
Rares-nou
Tamara-nou
Ioana-nou
Puscasu Calin
---11-13 ani
Constantinica Silviu
Cristescu Radu
Havris Rares
Comentariu
organizator tehnic- 01.apr.2011
- 1885
- Suceava, Romania
- 51
Likes given: 167Likes received: 341
Grupe inferioare INCEPATORI
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 HUSARCIUC BENIAMIN SUCEAVA 2 STATE CONSTANTIN TARGU NEAMT 3 PUSCASU CALIN Botoșani 4 LAZAR LAVINIA SALCEA 5 HARASEMIUC DAVID SUCEAVA 6
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ROBCIUC DORU SUCEAVA 2 CONSTANTINICA SILVIU Botoșani 3 ROMASCAN VICTOR SUCEAVA 4 PACURARU CRISTIAN SUCEAVA 5 BOBU STEFAN MINODOR TARGU NEAMT 6
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 PORTARIUC GHEORGHE Botoșani 2 SIMIONESE OVIDIU GRANICESTI 3 CAPRA CLAUDIU SUCEAVA 4 ROMASCAN CONSTANTIN SUCEAVA 5 MIRON SARA PRELIPCA 6
Gr.inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MARIN BOGDAN MIHAIL BACAU 2 CRISTESCU RADU Botoșani 3 MACOVEI MONICA SUCEAVA 4 ROSU LIVIA SUCEAVA 5 TKACIUK MIHAIL UCRAINA 6
Gr.inferioara nr. 6Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MEDVEDIUC LUCIAN SIRET 2 MITA AUGUSTIN DOROHOI 3 PETRACHE FLORIN SUCEAVA 4 GRAMADA FLORIN SUCEAVA 5 TKACIUK MARINA UCRAINA 6 MARIN DORU IASI
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MACOVEI VALENTIN VATRA DORNEI 2 CALANCEA DRAGOS SIRET 3 GRUSCA NARCIS GURA HUMORULUI 4 HANCER ALEXANDRU SUCEAVA 5 HERDES GABRIEL PUTNA 6 AIOANEI ALINA SUCEAVA
Comentariu
organizator tehnic- 01.apr.2011
- 1885
- Suceava, Romania
- 51
Likes given: 167Likes received: 341
Grupe inferioare AVANSATI
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BOICU GABRIEL VATRA DORNEI 2 IANOS VALENTIN SUCEAVA 3 FOTIA IULIAN BACAU 4 APARASCHIVEI MARCEL Botoșani 5 MANDRU AUREL SARMAS 6
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 COLESNIUC ROMEO Botoșani 2 MESINSCHI RADU Botoșani 3 VOLOSTIUC CATALIN SUCEAVA 4 SANDULEAN RUXANDRA VATRA DORNEI 5 BALAITA MIHAI BACAU 6
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 VIERU COSTICA Botoșani 2 VICOVANU PETRU HORODNIC DE JOS 3 COTOARA TOADER SUCEAVA 4 ALEXANDRU LIVIU Botoșani 5 MOSNEAGU MIHNEA Fălticeni 6
Gr.inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 CONDUR IULIAN SUCEAVA 2 PINZAR ALIN SUCEAVA 3 POSTEUCA LUCIAN Botoșani 4 ZEPCIUC MARIUS GRANICESTI 5 PAVLENKO IUSTINA UCRAINA 6 CONSTANTINESCU BOGDAN CAMPULUNG MOLD
Gr.inferioara nr. 6Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MAHU BOGDAN PASCANI 2 GROSU ALEXANDRU Botoșani 3 VOLOSTIUC MARIUS SUCEAVA 4 SIMIONESE SORIN GABRIEL GRANICESTI 5 ANDRONIC IOAN SUCEAVA 6 GHITA ANDREI-DANUT TARGU NEAMT
Gr.inferioara nr. 7Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 VACULISTEANU IONUT SUCEAVA 2 MIHAILA GABRIEL RADAUTI 3 PLAMADA IULIAN PUTNA 4 UJENIUC DAN SUCEAVA 5 POPESCU DORU VIOREL Botoșani 6 BALUTA TYTY TARGU NEAMT
Gr.inferioara nr. 8Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 OANCEA MARIAN BACAU 2 ALBU CONSTANTIN SUCEAVA 3 MOROSAN MIHAI GRANICESTI 4 LUPU CRISTIAN Botoșani 5 ZAHARIA NICOLAE SUCEAVA 6 PALAMARU EMIL VATRA DORNEI
Gr.inferioara nr. 9Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 SALAVASTRU PETRU Botoșani 2 STROE IONEL BACAU 3 DIOR DORIN IASI 4 MOROSAN IONEL GRANICESTI 5 TANASE GABI SUCEAVA 6 POHACI CLAUDIU DOROHOI
Gr.inferioara nr. 10Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ALDEA NELU Fălticeni 2 NEMACIUC OVIDIU SUCEAVA 3 DONISAN COSTEL PASCANI 4 ZAMFIRACHE IOAN Botoșani 5 COSARCA MIHAITA SARMAS 6 IVISUC TEOFIL POIANA STAMPEI
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 UNGUREANU FLORIN SUCEAVA 2 LUCIC CORNELIU SUCEAVA 3 BALAN VIOREL BISTRITA 4 SANDULEAN RARES VATRA DORNEI 5 HAVRIS RARES Botoșani 6 MINDRU MARIN SARMAS
Comentariu
organizator tehnic- 01.apr.2011
- 1885
- Suceava, Romania
- 51
Likes given: 167Likes received: 341
ELITE și OPEN – pană la 13.00 – validare, înscrieri!!!
Orice inscriere ulterioara nu va fi luata in calcul!!!
MULTUMESC.
Comentariu
Echipa AmaTur- 05.feb.2011
- 3892
- botosani
- 54
Likes given: 2848Likes received: 1334
Turneu A "Cupa Sucevei", Suceava, 24-25.06.2017
Mai sunt locuri la open ?
Poate reusesc sa ajung si eu.
Sent from my iPhone7 using TapatalkBlade: lemn off...ce lemn !
Bh: cu tepi
Fh: fara tepi
Comentariu
Echipa AmaTur- 05.feb.2011
- 3892
- botosani
- 54
Likes given: 2848Likes received: 1334
Open sau elite, mi-e indiferent...
Sent from my iPhone7 using TapatalkBlade: lemn off...ce lemn !
Bh: cu tepi
Fh: fara tepi
Comentariu
organizator tehnic- 01.apr.2011
- 1885
- Suceava, Romania
- 51
Likes given: 167Likes received: 341
Grupe inferioare INCEPATORI
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 HUSARCIUC BENIAMIN SUCEAVA 0-30-30-33-2142 STATE CONSTANTIN TARGU NEAMT 3-03-03-03-2413 PUSCASU CALIN Botoșani 3-00-33-01-3224 LAZAR LAVINIA SALCEA 3-00-30-33-2235 HARASEMIUC DAVID SUCEAVA 2-32-33-12-316
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ROBCIUC DORU SUCEAVA 3-23-13-03-0412 CONSTANTINICA SILVIU Botoșani 2-33-13-13-1323 ROMASCAN VICTOR SUCEAVA 1-31-30-33-0144 PACURARU CRISTIAN SUCEAVA 0-31-33-03-0235 BOBU STEFAN MINODOR TARGU NEAMT 0-31-30-30-306
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 PORTARIUC GHEORGHE Botoșani 3-23-03-23-2412 SIMIONESE OVIDIU GRANICESTI 2-33-03-20-3233 CAPRA CLAUDIU SUCEAVA 0-30-30-30-304 ROMASCAN CONSTANTIN SUCEAVA 2-32-33-02-3145 MIRON SARA PRELIPCA 2-33-03-03-2326
Gr.inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MARIN BOGDAN MIHAIL BACAU 2-33-03-02-3232 CRISTESCU RADU Botoșani 3-23-03-01-3323 MACOVEI MONICA SUCEAVA 0-30-30-30-304 ROSU LIVIA SUCEAVA 0-30-33-01-3145 TKACIUK MIHAIL UCRAINA 3-23-13-03-1416
Gr.inferioara nr. 6Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MEDVEDIUC LUCIAN SIRET 3-23-03-03-03-0512 MITA AUGUSTIN DOROHOI 2-33-13-03-03-0423 PETRACHE FLORIN SUCEAVA 0-31-33-00-30-314 GRAMADA FLORIN SUCEAVA 0-30-30-30-30-305 TKACIUK MARINA UCRAINA 0-30-33-03-00-3246 MARIN DORU IASI 0-30-33-03-03-033
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 MACOVEI VALENTIN VATRA DORNEI 0-31-33-03-03-0332 CALANCEA DRAGOS SIRET 3-03-03-03-03-0513 GRUSCA NARCIS GURA HUMORULUI 3-10-33-03-03-0424 HANCER ALEXANDRU SUCEAVA 0-30-30-33-23-0245 HERDES GABRIEL PUTNA 0-30-30-32-33-016 AIOANEI ALINA SUCEAVA 0-30-30-30-30-30
Comentariu
organizator tehnic- 01.apr.2011
- 1885
- Suceava, Romania
- 51
Likes given: 167Likes received: 341
Grupe superioare INCEPATORI
Gr.superioara nr. 1
Gr.superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 STATE CONSTANTIN TARGU NEAMT 2 CRISTESCU RADU Botoșani 3 SIMIONESE OVIDIU GRANICESTI 4 ROMASCAN VICTOR SUCEAVA
Gr.superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 ROBCIUC DORU SUCEAVA 2 MITA AUGUSTIN DOROHOI 3 MARIN BOGDAN MIHAIL BACAU 4 ROMASCAN CONSTANTIN SUCEAVA
Gr.superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 PORTARIUC GHEORGHE Botoșani 2 GRUSCA NARCIS GURA HUMORULUI 3 MARIN DORU IASI 4 ROSU LIVIA SUCEAVA
Gr.superioara nr. 5Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 TKACIUK MIHAIL UCRAINA 2 PUSCASU CALIN Botoșani 3 MACOVEI VALENTIN VATRA DORNEI 4 TKACIUK MARINA UCRAINA
Gr.superioara nr. 6Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 MEDVEDIUC LUCIAN SIRET 2 CONSTANTINICA SILVIU Botoșani 3 LAZAR LAVINIA SALCEA 4 HANCER ALEXANDRU SUCEAVA
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 CALANCEA DRAGOS SIRET 2 MIRON SARA PRELIPCA 3 PACURARU CRISTIAN SUCEAVA 4 HUSARCIUC BENIAMIN SUCEAVA
Comentariu
Who has read this thread:© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 13:52.Procesare...X
Comentariu