Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Dezbateri curente

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de GeluBv Vezi post

    Dacă tot m-ai citat, fă-mă să înțeleg mesajul, le-ai amestecat asa bine că nu-ți înțeleg durerea.

    ...mă retrag, dar mă înscriu la sală
    ...decizia luată ucide speranțe. Care decizie? Treaba cu wild card? Nu cred, pentru că nu aveți nicio legătură.
    ...incerc să repar problema acum. Care problemă?

    Credeam că numai Cornel (like) scrie asa, dar văd că vă înțelegeți bine!

    P.S. Dacă tot te-ai retras, să știi că la sală s-au abonat alții pe locurile eventualilor nemotivați, nici măcar nu o să figurezi pe lista de asteptare, practic este imposibil să ocupi un loc.

    Cred că mai bine apelați la alții din Ploiești să il aducă pe Ene Florin. Eventual mergi cu dumnelui până la alt coleg din zonă care are drum spre turneu.
    Problema mea rezida in faptul ca ai fost vizibil iritat de inscrierea unora pe lista principala in ultimele minute... Fiind 'artizanul' acestui 'derapaj', m-am simtit dator sa vin cu o explicatie.
    In ceea ce priveste inscrierea la sala, a fost o gluma... Se pare ca am ras doar eu...
    P.S. Desi imi place sa citesc printre randuri, nu deslusesc mesajul pe care mi l-ai transmis in ultimele doua propozitii. Sa inteleg ca te gandesti la finantele mele si la modul in care sunt ele cheltuite? Sau sunt 'persona non grata' la acest turneu si nu am loc nici macar in tribune? Nu trebuie sa-mi mai raspunzi. Lasa-ma sa ma perpelesc!
    Iti urez: Un Turneu al Campionilor reusit!

    Comentariu




    • Di, di, di, murgule di

      Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

      Comentariu


      • Postat în original de Liuian Vezi post


        Di, di, di, murgule di
        Muta caruta la anti umor

        Comentariu


        • Postat în original de Dantim Vezi post

          Muta caruta la anti umor
          Cand am spus: "Di,di,di murgule di" acolo am vrut sa duc, caruța, dar caii m-au adus aici!
          Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

          Comentariu


          • Postat în original de Iulian Gherasim Vezi post
            Vasile știi doar ca eu am cautat sa fiu întotdeauna imparțial. Și voi rămâne în continuare asa. Doar am spus ca nu toți jucătorii legitimați sunt speritori pentru cei din amatur.

            Trimis de pe al meu moto g(9) power folosind Tapatalk

            Asa e Iulică! Nu toți! Doar cei care participă!!!!

            Comentariu


            • Ultima data fac apel către CD . Domnilor , în numele amatorilor scriu , separați frtm-ul de Amatur .asumati-va poziția de decidenți și scoateți toți legitimatii...ai legitimație-nu ești amator ...simplu , nu !? Numai bine ...și lor și noua !

              Comentariu


              • Postat în original de adilazaroiu Vezi post
                Ultima data fac apel către CD . Domnilor , în numele amatorilor scriu , separați frtm-ul de Amatur .asumati-va poziția de decidenți și scoateți toți legitimatii...ai legitimație-nu ești amator ...simplu , nu !? Numai bine ...și lor și noua !
                Te referi si la div B, ceea ce nu cred că se poate!
                Hobby: Motoare si ski !
                http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                Comentariu


                • Nu, se refera la orice legitimat. Ceea ce-i o aberatie!!!

                  Comentariu


                  • B sau A , totuna ! Promovează, retrogradează...o "ciorba ". Consideram ca nu luați decizii în spiritul AaTur ,plus ca au dreptul la toate distincțiile.....zic și io !

                    Comentariu


                    • Eu zic ca Retrogradarea sau transferul din SL și div A în div B sa se penalizeze cu 1 an de pauza la întrarea în Amatur. După cum bine știm sunt jucători din SL și A care se duc mai jos pt a ajuta echipe din B sa promoveze.

                      Comentariu


                      • Va salut cu respect! O intrebare am ptr.conducerea Amatur...As vrea să organizez un turneu B în Gherla(Cj) ,suprafața de joc 80 m pătrați cu 2 mese ,12 jucători ptr fiecare categorie ...se poate primi o aprobare din partea d-voastra? Multumesc!Astept un raspuns!Sanatate tuturor!

                        Comentariu


                        • Conducerea Amatur, nu are nimic impotriva, chiar va sustine, implicati-va, dar nu ati spus:
                          -data
                          -suprafata de 40 mp/ masa este cam la limita, mai ales daca mai stau si ceilalti pe langa,
                          -stiti sa formati grupele conf mp?

                          Inainte de toate, va rog studiati Regulamentul Amatur 2021.

                          Dati un telefon sau mesaj privat lui Kralizec sa va ajute, eu plec in vacanta.

                          Succes!
                          Hobby: Motoare si ski !
                          http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                          Comentariu


                          • Postat în original de Durdun Gheorghe

                            Salutare,

                            Am vorbit cu tine, dar nu despre el si nu a putut participa ca nu a avut certificat verde.

                            Imi displac aceste discutii, dar vreau sa clarificam situatia.

                            Pe data de 4 noiembrie, joi, Gelu imi trimite un mesaj in care imi spune ca la turneu pot participa doar cei cu certificat verde, cei cu test pot participa daca rata este mai mica de 6/1000 locuitori.
                            Duminica in ziua turneului, la inscrieri, ma suna Cristi Istrate sa imi spuna ca el are fisa medicala cum ca are anticorpi. In acel moment eu nestiind cum se procedeaza intr-o astfel de situatie i-am transmis ca il sun pe Gelu, el fiind mai in masura sa imi spuna daca poate fi validata o astfel de fisa.. in acel moment Cristi imi zice ca nu o sa il lase, ca Gelu are ceva cu el etc. Eu i-am transmis ca nu o sa dau nume, sa spun despre cine este vorba.
                            Zis si facut, l-am sunat pe Gelu, nu am pomenit nici un nume, ci doar am spus ca am pe cineva in situatia data si el mi-a zis simplu ca nu se poate. Am inchis, l-am sunat pe Cristi, mi-am cerut scuze ca nu poate participa si cam asta a fost.

                            Cam asa s-au petrecut lucrurile!

                            Toate bune,



                            Dacă are anticorpi și nu s-a vaccinat înseamnă că sunt anticorpi postcovid! Dacă a știut sau a bănuit ca a avut boala și nu a sesizat DSP-ul at înseamnă că e penal! Dacă anunța DSP și se confirma acum avea certificat verde. Bănuiesc ca poate a fost asimptomatic si at a "dat la greu la turnee"

                            Comentariu


                            • Salut,

                              Pentru a nu aglomera paginile concursului AmaTur: Turneu A Trofeul Ploieștean "Paleta de la Bloc" (4 Etape) - Etapa a III-a - 21 Noiembrie 2021, va rog sa incercam sa dezbatem aici regulile privind participarea la turneu a celor nevaccinati, cu test, fara test, sub 6% etc samd.

                              Multumesc.


                              https://www.tenisdemasa.ro/forum/nod...232#post948232


                              Supun atentiei urmatoarele paragrafe:

                              http://legislatie.just.ro/Public/DetaliiDocument/248311

                              HOTĂR?RE nr. 1.183 din 8 noiembrie 2021privind prelungirea stării de alertă pe teritoriul României începând cu data de 9 noiembrie 2021, precum și stabilirea măsurilor care se aplică pe durata acesteia pentru prevenirea și combaterea efectelor pandemiei de COVID-19
                              Publicat în MONITORUL OFICIAL nr. 1070 din 8 noiembrie 2021
                              Articolul 2
                              Pe durata prevăzută la art. 1 măsurile de prevenire și control ale infecțiilor cu coronavirusul SARS-CoV-2, condițiile concrete de aplicare și destinatarii acestor măsuri, precum și instituțiile și
                              autoritățile publice care pun în aplicare sau urmăresc respectarea aplicării măsurilor pe durata stării de alertă sunt prevăzute ?n:
                              a) anexa nr. 1 - „Măsuri pentru creșterea capacității de răspuns“;
                              b) anexa nr. 2 - „Măsuri pentru asigurarea rezilienței comunităților“;
                              c) anexa nr. 3 - „Măsuri pentru diminuarea impactului tipului de risc“.


                              MĂSURI din 8 noiembrie 2021pentru diminuarea impactului tipului de risc (anexa 3)
                              http://legislatie.just.ro/Public/DetaliiDocument/248314

                              Articolul 9
                              ?n condițiile art. 5 alin. (3) lit. f) din Legea nr. 55/2020, cu modificările și completările ulterioare, se stabilesc următoarele măsuri:
                              1. activitatea cu publicul a operatorilor economici
                              care desfășoară activitatea în spații închise în domeniul sălilor de sport și/sau fitness este permisă fără a depăși 30% din capacitatea maximă a spațiului, cu asigurarea unei suprafețe de minimum 4 mp pentru fiecare persoană. Participarea este permisă doar pentru persoanele care sunt vaccinate împotriva virusului SARS-CoV-2 și pentru care au trecut 10 zile de la finalizarea schemei complete de vaccinare, respectiv persoanele care se află în perioada cuprinsă între a 15-a zi și a 180-a zi ulterioară confirmării infectării cu virusul SARS-CoV-2;


                              Articolul 14
                              (4)
                              Măsurile prevăzute în prezenta anexă nu se aplică în cazul persoanelor care au vârsta mai mică sau egală cu 12 ani și sunt ?nsoțite de o persoană cu vârsta mai mare de 18 ani și care face dovada vaccinării împotriva virusului SARS-CoV-2 și pentru care au trecut 10 zile de la finalizarea schemei complete de vaccinare, respectiv care se află în perioada cuprinsă între a 15-a zi și a 180-a zi ulterioară confirmării infectării cu virusul SARS-CoV-2.

                              Comentariu


                              • Eu sunt la 7000 km de tara, deschid mai greu link'uri, etc.

                                ...daca nu mai avem voie sa testam sub 6/1000 (nu vad daca mai exista aceasta varianta) facem cum spun (ne)alesii nostri. (Fara nazipass-uri sau alte teste)

                                Despre 30% nu au control, plus ca noi, de regula, mergem fara spectatori. Cu 5/masa sau max 6 nu sunt probleme. Capacitatea salii este cu tot cu tribune.
                                Hobby: Motoare si ski !
                                http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                Comentariu


                                • Nu am avut timp sa le pun in ordine cronologica, dar o sa imi fac.

                                  Capacitatea salii, cu locurile in tribune si cu 4mp pe cap de vaccinat, mai greu de demonstrat si controlat pentru ca nu avem spectatori ca la fotbal.

                                  Cu vaccinatii si nevaccinatii, intelegerea mea este ca sub 6% incidenta si 50% din capacitate au fost in vigoare si sunt.

                                  Dar prin hotararile prelungite din 30 in 30 de zile privind "starea de alerta", venite dupa cei 6% incidenta si 50% capacitate, se specifica 30% in loc de 50% si doar vaccinati sau trecuti prin boala cu certificat verde au acces, nu mai zice de incidenta de sub 6% unde ai voie si cu test.

                                  Comentariu


                                  • Vad ca a fost eliminata varianta sub 6/1000





                                    Comitetul Director trebuie sa faca acest anunt la fiecare turneu.
                                    Hobby: Motoare si ski !
                                    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                    Comentariu


                                    • Ca urmare a Hotararii nr. 1183/08.11.2021, art. 9 participarea la competitiile sportive, indiferent de rata de incidenta, este permisa doar pentru persoanele care:
                                      - sunt vaccinate impotriva virusului SARS-CoV-2 si pentru care au trecut 10 zile de la finalizarea schemei complete de vaccinare;
                                      - se afla in perioada cuprinsa intre a 15-a zi si a 180-a zi ulterioara confirmarii infectarii cu virusul SARS-CoV-2;
                                      Copiii sub 12 ani pot participa daca sunt insotiti de o persoana de minim 18 ani.

                                      ATENTIE! Nu sunt acceptate testele de niciun fel, nici cele din care rezulta un certificat verde cu cod QR!
                                      Va reamintim ca in interiorul salilor de sport, precum si in alte incaperi, este obligatorie purtarea mastilor de protectie, cu exceptia persoanelor care se afla la masa de joc.

                                      Comentariu


                                      • Înștiințare. Regret ca am avut dreptate în legătură cu jucătorii legitimați. Observ ca mai mulți au prins curaj și s au legitimat în diverse echipe . Mulți fiind , joaca acum și la categoria open ...probabil ca vor juca și la avansati și începători!!!? Pentru ca nu le a fost restricționată participarea și nici primire de distincții amatur , zic eu , ca lucrurile au scăpat de sub control . Încotro amatur ??? ...sau c .d -ul se ocupa doar de sancționarea celor care " mârâie " pe la colturi ??? Aaaa , era sa uit ! Jucătorii cu H , sunt scutiți de taxa de participare sau sunt la " mila " organizatorilor ?????

                                        Comentariu


                                        • Propunere 2022 ! Turneele ''B''nu conteaza la stabilirea MP ! .

                                          Comentariu


                                          • Pffff
                                            TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                                            Comentariu


                                            • Foarte.......,,spinoasă" propunere!


                                              Trimis de pe al meu SM-G973F folosind Tapatalk

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de adilazaroiu Vezi post
                                                Înștiințare. Regret ca am avut dreptate în legătură cu jucătorii legitimați. Observ ca mai mulți au prins curaj și s au legitimat în diverse echipe . Mulți fiind , joaca acum și la categoria open ...probabil ca vor juca și la avansati și începători!!!? Pentru ca nu le a fost restricționată participarea și nici primire de distincții amatur , zic eu , ca lucrurile au scăpat de sub control . Încotro amatur ??? ...sau c .d -ul se ocupa doar de sancționarea celor care " mârâie " pe la colturi ??? Aaaa , era sa uit ! Jucătorii cu H , sunt scutiți de taxa de participare sau sunt la " mila " organizatorilor ?????
                                                Pai dacă div"B"joaca la open în Amatur, Elit-ul cred ca merge "uns" la Avansați! Numai la noi se putea întâmpla asta.

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de adilazaroiu Vezi post
                                                  Înștiințare. Regret ca am avut dreptate în legătură cu jucătorii legitimați. Observ ca mai mulți au prins curaj și s au legitimat în diverse echipe . Mulți fiind , joaca acum și la categoria open ...probabil ca vor juca și la avansati și începători!!!? Pentru ca nu le a fost restricționată participarea și nici primire de distincții amatur , zic eu , ca lucrurile au scăpat de sub control . Încotro amatur ??? ...sau c .d -ul se ocupa doar de sancționarea celor care " mârâie " pe la colturi ??? Aaaa , era sa uit ! Jucătorii cu H , sunt scutiți de taxa de participare sau sunt la " mila " organizatorilor ?????
                                                  Adi,vad ca la sectiunea Evidente legitimati s-a anuntat deja aceasta masura,deci de la 1.01.2022 Legitimatii dindivizile A si SL nu mai au voie in Circuitul Amatur.


                                                  Postat în original de Comitetul Director Vezi post
                                                  începând cu data de 01.01.2022, persoanele care au jucat în cadrul F.R.T.M, precum si alți jucători din afara țării asimilați (divizia A și SL) nu mai au acces în Circuitul AmaTur.

                                                  Alte condiții pentru participare:
                                                  a) Persoana vizată care dorește să participe în AmaTur este obligată să declare pe forum AmaTur, secțiunea Evidență Legitimați, că renunță să mai participe sau s-a retras din diviziile A sau SL (nume, prenume , localitate, ultima participare F.R.T.M.). Dreptul de participare în AmaTur activează după apariția următorului clasamentului actualizat;
                                                  b) Persoanele care au declarat că renunță si totuși (ulterior) figurează că au participat la etapă de divizia A sau SL, fără să anunțe în secțiunea Evidență Legitimați, sunt excuși din Circuitul Amatur pe o perioadă de 5 ani.
                                                  c) Persoanele care după prima declarație de renunțare la divizia A si SL anunță că se ?ntorc la aceste divizii, nu mai au drept de participare în AmaTur decât după 2 ani de la a doua renunțare;
                                                  d) Persoanele legitimate în diviziile B, A sau SL primesc indicativul corespunzător în clasamentul AmaTur.

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de Comitetul Director Vezi post



                                                    Divizia A Feminin (01.10.2021)

                                                    1. Caloianu Iuliana, Ploiești, 612 - 43,2 - EMF
                                                    2. Ferenczy Zita, Cluj Napoca, 888 - 34,88 - ELF
                                                    3. Simon Teodora, Sfantu Gheorghe, 1091 - 32,6 - EMJF
                                                    4. Muraru Ioana, Vatra Dornei, 1686 - 23,05 - EMJF
                                                    5. Bancianu Alessia, Constanța, 3071 - 13,7 - AF
                                                    6. Dragomir Denisa, Constanța, 3425 - 8,3 - HLF
                                                    7. Hila Beatrice, Mediaș, 2831 - 0 - OLF
                                                    8. Dari Helga, Carei, 6001 - 0
                                                    9. Fazekas Maria, Carei, 6002 - 0
                                                    10. Sangeorzan Arina, Bistrița, 6003 - 0
                                                    11. Manea Karla, Moinesti, 6004 - 0
                                                    12. Trifu Bogdana, Moinesti, 6005 - 0
                                                    13. Radu Diana, Moinesti, 6006 - 0
                                                    14. Oprea Elena, Bistrița, 6007 - 0
                                                    15. Sangeorzan Cristina, Bistrița, 6008 - 0
                                                    16. Miroiu Verginica, Buzău, 6009 - 0
                                                    17. Nita Maria, Buzău, 6010 - 0
                                                    18. Iordan Teodora, Buzău, 6011 - 0
                                                    19. Caraulnaia Vlada, Modova, 6012 - 0
                                                    20. Caragea Claudia, Iași, 6013 - 0
                                                    21. Postudor Andreea, Iași, 6014 - 0
                                                    22. Urszuly Timeea, Arad, 6015 - 0
                                                    23. Oeru Daria, Giurgiu, 6020 - 0
                                                    24. Craciunica Valentina, Giurgiu, 6021 - 0
                                                    25. Boroica Ana , Giurgiu, 6026 - 0







                                                    SL Feminin (01.10.2021) -
                                                    1. Rus Irina, Cluj Napoca, 2033 - 42,5 - EMF
                                                    2. Potarniche Bianca, Buzău, 193 - 40,2 - EMF
                                                    3. Teglas Andreea, Ludus, 1354 - 37,3 - EMF
                                                    4. Ungvari Evelyn, Targu Mureș, 2763 - 0 - EMF
                                                    5. Hudusan Andreea, Slatina, 6027 - 0
                                                    6. Gaina Daniela, Slatina, 6028 - 0
                                                    7. Dragoman Andreea , București, 6029 - 0
                                                    8. Szocs Bernardette, București, 6030 - 0
                                                    9. Baiasu ioana, București, 6031 - 0
                                                    10. Plaian Tania, Bistrița, 6032 - 0
                                                    11. Sangeorzan Ioana, Bistrița, 6033 - 0
                                                    12. Ciapa Andreea , Bistrița, 6034 - 0
                                                    13. Mitrofan Camelia, Constanța, 6035 - 0
                                                    14. Uritu Denisa, Constanța, 6036 - 0
                                                    15. Bezeg Reka, Dumbravita, 6037 - 0
                                                    16. Toma Angelica, Dumbravita, 6038 - 0
                                                    17. Zanfir Andreea, Dunbravita, 6039 - 0
                                                    18. Struna Adela, Arad, 6040 - 0
                                                    19. Barbu Anna Cristina, Arad, 6041 - 0
                                                    20. Barzoi Daniela, Craiova, 6042 - 0
                                                    21. Popescu Luiza, Craiova, 6043 - 0
                                                    22. Anghelescu Oana, Craiova, 6044 - 0
                                                    23. Zaharia Alina, Constanța, 6045 - 0
                                                    24. Zaharia Elena, Constanța, 6046 - 0
                                                    25. Mei Rosu Bianca , Constanța, 6047 - 0
                                                    26. Istrate Roxana , București, 6048 - 0
                                                    27. Popescu Luiza , Craiova, 6049 - 0

                                                    SL Masculin (01.10.2021)

                                                    1. Cuesdean Rares, Reghin, 744 - 46,6 - EMJ
                                                    2. Glogogeanu Alex, Craiova, 6027 - 0
                                                    3. Bogdan Cristian, Craiova, 6028 - 0
                                                    4. Manescu Mihai, Craiova, 6029 - 0
                                                    5. Chirita Cristian, București, 6030 - 0
                                                    6. Movileanu Darius, București, 6031 - 0
                                                    7. Spelbus Alin, Câmpulung Muscel, 6032 - 0
                                                    8. Chirita Iulian, Câmpulung Muscel, 6033 - 0
                                                    9. Demeter Lehel, Sfantu Gheorghe, 6034 - 0
                                                    10. Bujor Dragos, Sfantu Gheorghe, 6035 - 0
                                                    11. Zanfir Mihai, Câmpulung Muscel, 6036 - 0
                                                    12. Oprea Dragos, Buzău, 6037 - 0
                                                    13. Manea Catalin, Buzău, 6038 - 0
                                                    14. Lupascu Alexandru, Buzău, 6039 - 0
                                                    15. Mladin Paul, Constanța, 6040 - 0
                                                    16. Istrate Andrei, Constanța, 6041 - 0
                                                    17. Tomica Andrei, București, 6042 - 0
                                                    18. Munteanu Lucian, București, 6043 - 0
                                                    19. Loso Sebastian, Odorheiu Secuiesc, 6044 - 0
                                                    20. Gyorgy Szilard, Odorheiu Secuiesc, 6045 - 0




                                                    Div A.. MASCULIN (01.10.2021)

                                                    1. Farcas Dan, Zalău, 948 - 52,45 - EM
                                                    2. Marchis Maximilian, Cluj Napoca, 14 - 52,28 - EM
                                                    3. Simon Csaba, Targu Mureș, 3 - 51,1 - EMW
                                                    4. Sorescu Deian, Resita, 129 - 50,96 - EL
                                                    5. Moldovan Daniel, Dumbravita, 859 - 50,65 - EL
                                                    6. Durdun George, București, 80 - 48,79 - EL
                                                    7. Medves Antal, Targu Secuiesc, 1661 - 46,2 - EM
                                                    8. Gabudean Dorin, Cluj Napoca, 1986 - 44,9 - EMW
                                                    9. Pop Sorin, Bistrița, 266 - 43,82 - EM
                                                    10. Pinzar Andrei, Mediaș, 1212 - 43,5 - EM
                                                    11. Ghinda Mihai, Iași, 1685 - 43,1 - EM
                                                    12. Cojanu Ciprian, București, 1261 - 36,55 - EM
                                                    13. Bothazan Florin, Dej, 378 - 34,29 - EM
                                                    14. Cindea Cristian, Mediaș, 510 - 32,58 - EM
                                                    15. Pop Mihai, Dej, 1090 - 9,89 - H
                                                    16. Boroica Alex, București, 2329 - 0 - EM
                                                    17. Mirea George, București, 2586 - 0 - EL
                                                    18. Amran Akerim, București, 2758 - 0 - EM
                                                    19. Badea Bogdan, Dumbravita, 2759 - 0 - E
                                                    20. Blanariu Dionisie, Baisesti, 4236 - 0 - EM
                                                    21. Bordea Mihnea, București, 4238 - 0 - E
                                                    22. Istrate Robert Alexandru, București, 4260 - 0 - EMJ
                                                    23. Rosca Mihai, Galanesti, 4296 - 0 - EM
                                                    24. Galatan Rares, Bistrița, 6001 - 0
                                                    25. Vrabie Alexandru, Cluj Napoca, 6002 - 0
                                                    26. Ghenu David, Mediaș, 6003 - 0
                                                    27. Grigorescu Anton, Câmpulung Muscel, 6004 - 0
                                                    28. Popa Alexandru., Câmpulung Muscel, 6005 - 0
                                                    29. Idorasi Alexandru, Câmpulung Muscel, 6006 - 0
                                                    30. Toma Darius, Bistrița, 6007 - 0
                                                    31. Flamand Andrei, Bistrița, 6008 - 0
                                                    32. Szilaghi Paul, Bistrița, 6009 - 0
                                                    33. Ursut Horia, București, 6010 - 0
                                                    34. Iacob Bogdan, București, 6011 - 0
                                                    35. Gheorghe Alexandru, București, 6012 - 0
                                                    36. Chiriaches Eric, București, 6013 - 0
                                                    37. Dicu Tudor, București, 6014 - 0
                                                    38. Spelbus Florin , Câmpulung Muscel, 6015 - 0
                                                    39. Drenea Catalin, Câmpulung Muscel, 6016 - 0
                                                    40. Oancea Dan, București, 6017 - 0
                                                    41. Pantelimon Gabriel, București, 6018 - 0
                                                    42. Oprea Luca, București, 6019 - 0
                                                    43. Dumitrescu Matei, București, 6020 - 0
                                                    44. Miron Andrei, București, 6021 - 0
                                                    45. Singeorzan Darius, Bistrița, 6022 - 0
                                                    46. Podar Cristian, Bistrița, 6023 - 0
                                                    47. Barlan Andrei, Focșani, 6024 - 0
                                                    48. Ni Igor, Modlova, 6025 - 0
                                                    49. Uta Adrian, București, 6026 - 0
                                                    50. Roman Bogdan, Dumbravita, 6027 - 0
                                                    51. Margin Andrei, Cluj Napoca, 6028 - 0


                                                    Comentariu

                                                    Procesare...
                                                    X