Din Brașov la open : Popa Mircea , Antal Denes, Padurariu Costel, Demeny Zoltan ; iar la avansati Loghin Florin
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
"Cupa TT Concept Adial", Târgu Mureș - 16.09.2017
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
organizator tehnic
- 07.oct.2012
- 1190
- targu mures
- 57
Likes given: 132Likes received: 35
Inscrieri Amatori - on 9/5/2017 at 10:03:39 AM
1. Dirlea Ioan, Aiud, 189 - 19.78 - AH
2. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 350 - 19.6 - A
3. Gligor George, Sibiu, 466 - 19.5 - A
4. Zoltan Tibor, Targu Mureș, 1159 - 19.5 - AW
5. Decean Darian, Sibiu, 348 - 18.79 - A
6. Adorjani Csilla, Targu Mureș, 773 - 18.67 - AJF
7. Comsa Dan, Sibiu, 332 - 18.54 - A
8. Bumbu Pavel, Razboieni, 467 - 18.5 - A
9. Oanta Florin, Târnaveni, 835 - 18.5 - A
10. Galfi Levente, Cluj Napoca, 849 - 18.5 - AW
11. Derzsi Lorand, Targu Mureș, 584 - 18.4 - A
12. Ordog Zoltan, Reghin, 1160 - 17 - A
13. Peta Octavian, Cluj Napoca, 372 - 16.96 - AW
14. Chibulcutean Bogdan, Târnaveni, 462 - 16.79 - AJ
15. Samoila Florin, Sighișoara, 1011 - 16.63 - AW
16. Balla Peter, Toplita, 265 - 16.47 - A
17. Vass Sandor, Beclean, 414 - 16.43 - AW
18. Mal Denis, Baia Mare, 743 - 16.4 - A
19. Bucur Alin Adrian, Targu Mureș, 494 - 16.39 - A
20. Oltean Silviu, Nasaud, 787 - 16.06 - A
21. Sabau Gheorghe, Târnaveni, 440 - 15.93 - A
22. Bozosan Petre, Sibiu, 364 - 15.81 - A
23. Palfi Ferencz, Cluj Napoca, 500 - 15.54 - A
24. Vajda Erno, Reghin, 557 - 15.42 - AW
25. Kulcsar Lorand, Sanpaul, 1724 - 15 - A
26. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 527 - 14.88 - A
27. Csiki Sandor, Cluj Napoca, 868 - 14.5 - AW
28. Docea Beniamin, Aiud, 802 - 14.2 - A
29. Cuesdean Rares, Reghin, 1251 - 14 - AJ
30. Sava Andrei, Cluj Napoca, 1456 - 14 - A
31. Pall Jozsef Attila, Sanpaul, 2378 - 14 - A
32. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 797 - 13.92 - A
33. Pop Sabin, Targu Mureș, 427 - 13.72 - A
34. Chibulcutean Ioan, Târnaveni, 647 - 13.29 - A
35. Onet Nicolae, Sighișoara, 1137 - 13 - A
36. Damian Vasile, Nasaud, 602 - 12.54 - A
37. Sabau Mircea, Târnaveni, 740 - 11.93 - A
38. Fulop Laszlo, Targu Mureș, 563 - 11.89 - A
39. Gusan Boris, Turda, 564 - 11.88 - AW
40. Ciurca Ovidiu, Targu Mureș, 908 - 11.79 - AW
41. Valea Claudiu, Targu Mureș, 960 - 11.6 - A
42. Pralea Constantin, Alba Iulia, 525 - 11.08 - AW
43. Bardas Patrick, Dumbraveni SB, 1094 - 11 - AJ
44. Cinebuji Attila, Târnaveni, 2765 - 11 - A
45. Suciu Sergiu, Turda, 651 - 10.82 - AW
46. Weisz Zsofia, Targu Mureș, 1546 - 10.5 - AJF
47. Szakacs Marius, Sanpaul, 2022 - 10.5 - A
48. Marin Bogdan Mihail, Bacău, 636 - 9.79 - A
49. Fejeregyhazi Hunor, Targu Mureș, 1153 - 9.2 - A
50. Sarcani Andrei, Targu Mureș, 844 - 9.13 - AW
51. Silo Kalman, Targu Mureș, 1704 - 9 - A
52. Prodan Tiberiu, Târnaveni, 2150 - 9 - A
53. Bleoca Lucas, Târnaveni, 987 - 8.83 - AJ
54. Tigaroi Florin, Cluj Napoca, 1751 - 7 - A
55. Kasper Thomas, Reghin, 3243 - 7 - A
56. Cristea Daniel, Bistrița, 1530 - 6.5 - A
57. Weisz Sandor, Targu Mureș, 2500 - 6.5 - A
58. Cristea Samuel, Bistrița, 1709 - 6 - A
59. Szilagyi Bela, Targu Mureș, 3567 - 5 - AW
60. Kovaci Richard, Târnaveni, 2121 - 0 - A
61. Vecian Marius, Cluj Napoca, 2910 - 0 - A
62. Kinces Jozsef, Targu Mureș, 4001 - 0 - A
63. Bodogae Mihai, Mediaș, 4002 - 0 - A
64. Illes Kalman, Targu Mureș, 4003 - 0 - A
65. Dragan Florin, Targu Mureș, 4004 - 0 - A
66. Ripan Vasile, Targu Mureș, 4005 - 0 - A
67. Lungu Adrian, Nasaud, 4006 - 0 - A
68. Lungu Stelian, Nasaud, 4007 - 0 - A
69. Soroiu Claudiu, Târnaveni, 4008 - 0 - A
70. Navratil Kinga, Targu Mureș, 4009 - 0 - A
71. Magyari Norbert, Targu Mureș, 4010 - 0 - A
72. Magyari Renata, Targu Mureș, 4011 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Gecse Alpar, Chibed, 452 - 14.38 - A
2. Heja Zoltan, Ditrau, 726 - 11.6 - A
3. Todor Csaba, Gheorgheni, 624 - 14.4 - AH
4. Olaru Aurel, Mediaș, 2132 - 18 - A
5. Sutoris Cornel, Mediaș, 2133 - 18 - A
6. Dani Leo, Arad, 252 - 19.63 - AH
7. Postelnicu Mihai, Deva, 316 - 17.5 - A
8. Ambrus Szilard, Ludus, 328 - 19.75 - AJ
9. Bucur Delia, Ludus, 924 - 14 - AJF
10. Moldovan Sidonia, Ludus, 969 - 16 - AJF
11. Caraus Sorin, Deva, 759 - 10.57 - A
12. Andrea Simion, Targu Mureș, 4012 - 0 - A
13. Loghin Florin, Brașov, 469 - 15.43 - A
14. Balan Viorel, Bistrița, 682 - 12.38 - A
15. Lupescu Nicolae, Reghin, 445 - 13.44 - A
16. Cotfas Gabriel, Toplita, 821 - 13.5 - AW
17. Deak Sandor, Cluj Napoca, 4013 - 0 - A
Inscrieri Open - on 9/5/2017 at 10:04:11 AM
1. Farkas Gabor, Targu Mureș, 9 - 42.79 - OEW
2. Nistor Dorel, Bistrița, 19 - 42.42 - OE
3. Simon Csaba, Targu Mureș, 634 - 39 - OEL
4. Bauer Lajos, Targu Mureș, 14 - 37.57 - OEW
5. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 576 - 37.5 - OE
6. Irsai Istvan, Targu Mureș, 283 - 36 - OEW
7. Apian Florin, Bistrița, 21 - 35.72 - OE
8. Bardocz Szilard, Capeni, 173 - 34.63 - OE
9. Ciure Alin, Baia Mare, 176 - 32.5 - OE
10. Zidar Victor, Reghin, 105 - 31.96 - OE
11. Bleoca Marius, Târnaveni, 68 - 30.29 - OE
12. Korabian Tamas, Cluj Napoca, 100 - 29.63 - OE
13. Zelariu Petru, Târnaveni, 292 - 29.63 - OEW
14. Kaposta Victor, Arad, 39 - 29.44 - OE
15. Denes Ferenc, Praid, 184 - 29.21 - OEW
16. Farkas Bence, Targu Mureș, 59 - 29.18 - OE
17. Dabacan Dorin, Târnaveni, 349 - 28.8 - OE
18. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 128 - 27.46 - OE
19. Motorga Dorin, Targu Mureș, 143 - 27.38 - OE
20. Ciurca Sorin, Târnaveni, 1244 - 27 - OE
21. Mitzea Alexandru, Sibiu, 354 - 26.94 - O
22. Barabas Sandor, Toplita, 255 - 26.67 - O
23. Janosi Attila, Targu Mureș, 162 - 26.46 - O
24. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 145 - 25.46 - O
25. Cocean Valer, Baraolt, 200 - 25.21 - O
26. Miko Istvan, Targu Mureș, 967 - 25 - OW
27. Trandafir Vasile, Targu Mureș, 124 - 24.39 - O
28. Sipos Ferenc, Targu Mureș, 979 - 23 - OW
29. Veres Janos, Targu Mureș, 366 - 22.79 - OW
30. Ungvari Evelyn, Targu Mureș, 1299 - 22.5 - OJF
31. Damian Mircea, Bistrița, 155 - 22.41 - O
32. Radu Constantin, Sibiu, 197 - 22.21 - OW
33. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 237 - 22.21 - OW
34. Fulop Attila, Aiud, 139 - 21.91 - OW
35. Muntean Mircea, Baia Mare, 387 - 21.79 - O
36. Pelaghie Ioan, Targu Mureș, 221 - 21.5 - O
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Moldovan Alexandru, Târnaveni, 97 - 33.04 - OE
2. Moldovan Flavia, Târnaveni, 648 - 12.61 - AF
3. Camarasiu Tiberiu, Cluj Napoca, 344 - 25.2 - O
4. Spaller Tiberiu, Nasaud, 156 - 20.75 - O
5. Tipser Gabriel, Sighișoara, 335 - 25.13 - O
6. Stefan Andrei, Târnaveni, 1055 - 26 - O
7. Baciu Gabriel, Târnaveni, 840 - 31.5 - OE
8. Anca Octavian, Ludus, 1037 - 42 - OEL
9. Mathe Mihai, Ludus, 1504 - 18 - AL
10. Carpaci Alexandru, Ludus, 206 - 31.19 - OELW
11. Lunca Razvan, Târnaveni, 85 - 32.38 - OE
12. Benyi Crinel, Târnaveni, 592 - 30 - OE
13. Lorincz Ferenc Attila, Sanpaul, 1317 - 22.5 - O
14. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 230 - 20.5 - O
15. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 37 - 33.46 - OE
16. Temelie Dragos, Selimbar, 181 - 36.8 - OE
17. Daneliuc Gabi, Selimbar, 27 - 34.69 - OE
18. Medve Mihai, Reghin, 612 - 27.67 - OE
19. Mal Calin, Baia Mare, 622 - 23.75 - O
20. Sava Petru, Cluj Napoca, 772 - 24.33 - O
21. Sandulescu Adrian, Targu Mureș, 510 - 20.2 - O
22. Aron Darie, Sibiu, 152 - 29.55 - OE
23. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc, 288 - 21.54 - O
24. Fancsali Kalman, Lunca de Sus, 123 - 23.61 - OW
25. Moldovan Laszlo, Praid, 1400 - 20 - O
26. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 32 - 32.34 - OE
27. Pralea Marius Dan, Botoșani, 159 - 21.64 - O
28. Dordea Lucian, Mediaș, 675 - 22 - OW
29. Ban Peter, Cluj Napoca, 192 - 23.71 - O
30. Simion Boby, Cluj Napoca, 324 - 30.33 - OELH
31. Istrate Cristian, București, 66 - 27.53 - OEW
32. Teglas Andreea, Ludus, 674 - 22.25 - OJF
33. Oprea Adrian, Lugoj, 50 - 30.11 - OE
34. Boznea Daniel, Deva, 388 - 20.04 - O
35. Negrean Ioan, Sibiu, 182 - 22.22 - O
36. Pavel Calin, Hunedoara, 116 - 32.04 - OE
37. Botea Fabian, Hunedoara, 226 - 20.64 - O
38. Mateescu Florin, Hunedoara, 1071 - 21 - O
39. Popa Mircea, Brașov, 149 - 21.63 - OW
40. Antal Denes, Brașov, 190 - 25.04 - OW
41. Padurariu Costel, Brașov, 115 - 27.04 - OE
42. Demeny Zoltan, Brașov, 121 - 23.5 - O
43. Miklos Imre, Miercurea Ciuc, 296 - 22.54 - O
44. Fazakas Attila, Toplita, 195 - 29 - OE
45. Colcer Nicolae, Toplita, 228 - 23.32 - OTimo Boll ALC F/B Tenergy 05.
https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
Va rog sa aveti o viata frumoasa.
Comentariu
organizator tehnic- 07.oct.2012
- 1190
- targu mures
- 57
Likes given: 132Likes received: 35
Anunt de utima ora:
Asistenta medicala va fi asigurata de un cadru de specialitate.
Firma Androgir București va avea un stand de prezentare cu echipament sportiv. http://www.tenismasa.ro/.
Suntem maguliti de afluxul de inscrieri si va multumim pentru incredere. Urmarim cu atentie si preocupare evolutia inscrierilor/retragerilor. Daca vom lua vreo decizie privind unele modificari aceasta va fi luata saptamana viitoare.Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
Va rog sa aveti o viata frumoasa.
Comentariu
Pal Zoltan Miercurea Ciuc Open/EliteBlade> Yasaka Ma Lin Soft Carbon
Backhand> Yasaka Raksa 9
Forehand> Yasaka Raksa 7
Comentariu
Se inscrie din Tg Mureș :Tamas Csaba-Karoly (Nou) - amatoriblade:timo boll tamca 5000
fh:YASAKA RAKZA 9 MAX
bh:YASAKA RAKZA 9 MAX
Comentariu
La avansati sunt 72 locuri si 89 inscrisi, la open sunt 36 locuri si 91 inscrisi?? Parca ceva nu e in regula cu dimensionarea categoriilor.In the practice of tolerance, one's enemy is the best teachers!
Dalai Lama
Comentariu
Înțelept- 01.apr.2009
- 6056
- Brașov, Romania, Romania
- 65
Likes given: 29Likes received: 42
Postat în original de sorin1218 Vezi postLa avansati sunt 72 locuri si 89 inscrisi, la open sunt 36 locuri si 91 inscrisi?? Parca ceva nu e in regula cu dimensionarea categoriilor.
Elit pe 6 mese 36
Open pe 6 mese 36
Pe 6 mese gr.sup amatori 2 gr/ masa.
Comentariu
organizator tehnic- 07.oct.2012
- 1190
- targu mures
- 57
Likes given: 132Likes received: 35
In tara numita Romania, din care si noi cu bucurie facem parte, dimensionarea si repartizarea resurselor se face dupa analize minutioase ale datelor statistice.
Am avut timp sa analizez, fiindca la Targu Mureș ploua torential.
Turnee TT Concept Adial:
Nr.I sept 2013 - 165 amatori, 42 open ;
Nr. II sept 2014 - 99 amatori, 58 open;
Nr.III iunie 2015 - 83 amatori, 38 open;
Nr.IV sept 2015 - 102 amatori, 58 open;
Nr.V aprilie 2016 - 109 amatori, 50 open;
Nr.VI sept 2016 - 95 amatori, 37 open.
Una din devizele mele este "try to understand" si asta incerc sa fac de fiecare data.
Dac nu am fi fost luati prin surprindere(alta caracteristica a noastra) de evolutia inscrierilor as fi inteles ca Elite-Openistii sunt si ei dornici sa se trezeasca devreme.
Acum sa ne concentram pe inscrieri. Sa traiti.Ultima editare de mandelafree; 05.sep.2017, 14:42.Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
Va rog sa aveti o viata frumoasa.
Comentariu
organizator tehnic- 07.oct.2012
- 1190
- targu mures
- 57
Likes given: 132Likes received: 35
Inscrieri Amatori - on 9/5/2017 at 3:01:36 PM
1. Dirlea Ioan, Aiud, 189 - 19.78 - AH
2. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 350 - 19.6 - A
3. Gligor George, Sibiu, 466 - 19.5 - A
4. Zoltan Tibor, Targu Mureș, 1159 - 19.5 - AW
5. Decean Darian, Sibiu, 348 - 18.79 - A
6. Adorjani Csilla, Targu Mureș, 773 - 18.67 - AJF
7. Comsa Dan, Sibiu, 332 - 18.54 - A
8. Bumbu Pavel, Razboieni, 467 - 18.5 - A
9. Oanta Florin, Târnaveni, 835 - 18.5 - A
10. Galfi Levente, Cluj Napoca, 849 - 18.5 - AW
11. Derzsi Lorand, Targu Mureș, 584 - 18.4 - A
12. Ordog Zoltan, Reghin, 1160 - 17 - A
13. Peta Octavian, Cluj Napoca, 372 - 16.96 - AW
14. Chibulcutean Bogdan, Târnaveni, 462 - 16.79 - AJ
15. Samoila Florin, Sighișoara, 1011 - 16.63 - AW
16. Balla Peter, Toplita, 265 - 16.47 - A
17. Vass Sandor, Beclean, 414 - 16.43 - AW
18. Mal Denis, Baia Mare, 743 - 16.4 - A
19. Bucur Alin Adrian, Targu Mureș, 494 - 16.39 - A
20. Oltean Silviu, Nasaud, 787 - 16.06 - A
21. Sabau Gheorghe, Târnaveni, 440 - 15.93 - A
22. Bozosan Petre, Sibiu, 364 - 15.81 - A
23. Palfi Ferencz, Cluj Napoca, 500 - 15.54 - A
24. Vajda Erno, Reghin, 557 - 15.42 - AW
25. Kulcsar Lorand, Sanpaul, 1724 - 15 - A
26. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 527 - 14.88 - A
27. Csiki Sandor, Cluj Napoca, 868 - 14.5 - AW
28. Docea Beniamin, Aiud, 802 - 14.2 - A
29. Cuesdean Rares, Reghin, 1251 - 14 - AJ
30. Sava Andrei, Cluj Napoca, 1456 - 14 - A
31. Pall Jozsef Attila, Sanpaul, 2378 - 14 - A
32. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 797 - 13.92 - A
33. Pop Sabin, Targu Mureș, 427 - 13.72 - A
34. Chibulcutean Ioan, Târnaveni, 647 - 13.29 - A
35. Onet Nicolae, Sighișoara, 1137 - 13 - A
36. Damian Vasile, Nasaud, 602 - 12.54 - A
37. Sabau Mircea, Târnaveni, 740 - 11.93 - A
38. Fulop Laszlo, Targu Mureș, 563 - 11.89 - A
39. Gusan Boris, Turda, 564 - 11.88 - AW
40. Ciurca Ovidiu, Targu Mureș, 908 - 11.79 - AW
41. Valea Claudiu, Targu Mureș, 960 - 11.6 - A
42. Pralea Constantin, Alba Iulia, 525 - 11.08 - AW
43. Bardas Patrick, Dumbraveni SB, 1094 - 11 - AJ
44. Cinebuji Attila, Târnaveni, 2765 - 11 - A
45. Suciu Sergiu, Turda, 651 - 10.82 - AW
46. Weisz Zsofia, Targu Mureș, 1546 - 10.5 - AJF
47. Szakacs Marius, Sanpaul, 2022 - 10.5 - A
48. Marin Bogdan Mihail, Bacău, 636 - 9.79 - A
49. Fejeregyhazi Hunor, Targu Mureș, 1153 - 9.2 - A
50. Sarcani Andrei, Targu Mureș, 844 - 9.13 - AW
51. Silo Kalman, Targu Mureș, 1704 - 9 - A
52. Prodan Tiberiu, Târnaveni, 2150 - 9 - A
53. Bleoca Lucas, Târnaveni, 987 - 8.83 - AJ
54. Tigaroi Florin, Cluj Napoca, 1751 - 7 - A
55. Kasper Thomas, Reghin, 3243 - 7 - A
56. Cristea Daniel, Bistrița, 1530 - 6.5 - A
57. Weisz Sandor, Targu Mureș, 2500 - 6.5 - A
58. Cristea Samuel, Bistrița, 1709 - 6 - A
59. Szilagyi Bela, Targu Mureș, 3567 - 5 - AW
60. Kovaci Richard, Târnaveni, 2121 - 0 - A
61. Vecian Marius, Cluj Napoca, 2910 - 0 - A
62. Kinces Jozsef, Targu Mureș, 4001 - 0 - A
63. Bodogae Mihai, Mediaș, 4002 - 0 - A
64. Illes Kalman, Targu Mureș, 4003 - 0 - A
65. Dragan Florin, Targu Mureș, 4004 - 0 - A
66. Ripan Vasile, Targu Mureș, 4005 - 0 - A
67. Lungu Adrian, Nasaud, 4006 - 0 - A
68. Lungu Stelian, Nasaud, 4007 - 0 - A
69. Soroiu Claudiu, Târnaveni, 4008 - 0 - A
70. Navratil Kinga, Targu Mureș, 4009 - 0 - A
71. Magyari Norbert, Targu Mureș, 4010 - 0 - A
72. Magyari Renata, Targu Mureș, 4011 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Gecse Alpar, Chibed, 452 - 14.38 - A
2. Heja Zoltan, Ditrau, 726 - 11.6 - A
3. Todor Csaba, Gheorgheni, 624 - 14.4 - AH
4. Olaru Aurel, Mediaș, 2132 - 18 - A
5. Sutoris Cornel, Mediaș, 2133 - 18 - A
6. Dani Leo, Arad, 252 - 19.63 - AH
7. Postelnicu Mihai, Deva, 316 - 17.5 - A
8. Ambrus Szilard, Ludus, 328 - 19.75 - AJ
9. Bucur Delia, Ludus, 924 - 14 - AJF
10. Moldovan Sidonia, Ludus, 969 - 16 - AJF
11. Caraus Sorin, Deva, 759 - 10.57 - A
12. Andrea Simion, Targu Mureș, 4012 - 0 - A
13. Loghin Florin, Brașov, 469 - 15.43 - A
14. Balan Viorel, Bistrița, 682 - 12.38 - A
15. Lupescu Nicolae, Reghin, 445 - 13.44 - A
16. Cotfas Gabriel, Toplita, 821 - 13.5 - AW
17. Deak Sandor, Cluj Napoca, 4013 - 0 - A
18. Tamas Csaba Karoly, Targu Mureș, 4014 - 0 - A
19. Bedo Jozsef, Suseni, 1440 - 10 - A
20. Nagy Attila, Suseni, 1392 - 13 - A
Inscrieri Open - on 9/5/2017 at 3:01:54 PM
1. Farkas Gabor, Targu Mureș, 9 - 42.79 - OEW
2. Nistor Dorel, Bistrița, 19 - 42.42 - OE
3. Simon Csaba, Targu Mureș, 634 - 39 - OEL
4. Bauer Lajos, Targu Mureș, 14 - 37.57 - OEW
5. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 576 - 37.5 - OE
6. Irsai Istvan, Targu Mureș, 283 - 36 - OEW
7. Apian Florin, Bistrița, 21 - 35.72 - OE
8. Bardocz Szilard, Capeni, 173 - 34.63 - OE
9. Ciure Alin, Baia Mare, 176 - 32.5 - OE
10. Zidar Victor, Reghin, 105 - 31.96 - OE
11. Bleoca Marius, Târnaveni, 68 - 30.29 - OE
12. Korabian Tamas, Cluj Napoca, 100 - 29.63 - OE
13. Zelariu Petru, Târnaveni, 292 - 29.63 - OEW
14. Kaposta Victor, Arad, 39 - 29.44 - OE
15. Denes Ferenc, Praid, 184 - 29.21 - OEW
16. Farkas Bence, Targu Mureș, 59 - 29.18 - OE
17. Dabacan Dorin, Târnaveni, 349 - 28.8 - OE
18. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 128 - 27.46 - OE
19. Motorga Dorin, Targu Mureș, 143 - 27.38 - OE
20. Ciurca Sorin, Târnaveni, 1244 - 27 - OE
21. Mitzea Alexandru, Sibiu, 354 - 26.94 - O
22. Barabas Sandor, Toplita, 255 - 26.67 - O
23. Janosi Attila, Targu Mureș, 162 - 26.46 - O
24. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 145 - 25.46 - O
25. Cocean Valer, Baraolt, 200 - 25.21 - O
26. Miko Istvan, Targu Mureș, 967 - 25 - OW
27. Trandafir Vasile, Targu Mureș, 124 - 24.39 - O
28. Sipos Ferenc, Targu Mureș, 979 - 23 - OW
29. Veres Janos, Targu Mureș, 366 - 22.79 - OW
30. Ungvari Evelyn, Targu Mureș, 1299 - 22.5 - OJF
31. Damian Mircea, Bistrița, 155 - 22.41 - O
32. Radu Constantin, Sibiu, 197 - 22.21 - OW
33. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 237 - 22.21 - OW
34. Fulop Attila, Aiud, 139 - 21.91 - OW
35. Muntean Mircea, Baia Mare, 387 - 21.79 - O
36. Pelaghie Ioan, Targu Mureș, 221 - 21.5 - O
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Moldovan Alexandru, Târnaveni, 97 - 33.04 - OE
2. Moldovan Flavia, Târnaveni, 648 - 12.61 - AF
3. Camarasiu Tiberiu, Cluj Napoca, 344 - 25.2 - O
4. Spaller Tiberiu, Nasaud, 156 - 20.75 - O
5. Tipser Gabriel, Sighișoara, 335 - 25.13 - O
6. Stefan Andrei, Târnaveni, 1055 - 26 - O
7. Baciu Gabriel, Târnaveni, 840 - 31.5 - OE
8. Anca Octavian, Ludus, 1037 - 42 - OEL
9. Mathe Mihai, Ludus, 1504 - 18 - AL
10. Carpaci Alexandru, Ludus, 206 - 31.19 - OELW
11. Lunca Razvan, Târnaveni, 85 - 32.38 - OE
12. Benyi Crinel, Târnaveni, 592 - 30 - OE
13. Lorincz Ferenc Attila, Sanpaul, 1317 - 22.5 - O
14. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 230 - 20.5 - O
15. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 37 - 33.46 - OE
16. Temelie Dragos, Selimbar, 181 - 36.8 - OE
17. Daneliuc Gabi, Selimbar, 27 - 34.69 - OE
18. Medve Mihai, Reghin, 612 - 27.67 - OE
19. Mal Calin, Baia Mare, 622 - 23.75 - O
20. Sava Petru, Cluj Napoca, 772 - 24.33 - O
21. Sandulescu Adrian, Targu Mureș, 510 - 20.2 - O
22. Aron Darie, Sibiu, 152 - 29.55 - OE
23. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc, 288 - 21.54 - O
24. Fancsali Kalman, Lunca de Sus, 123 - 23.61 - OW
25. Moldovan Laszlo, Praid, 1400 - 20 - O
26. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 32 - 32.34 - OE
27. Pralea Marius Dan, Botoșani, 159 - 21.64 - O
28. Dordea Lucian, Mediaș, 675 - 22 - OW
29. Ban Peter, Cluj Napoca, 192 - 23.71 - O
30. Simion Boby, Cluj Napoca, 324 - 30.33 - OELH
31. Istrate Cristian, București, 66 - 27.53 - OEW
32. Teglas Andreea, Ludus, 674 - 22.25 - OJF
33. Oprea Adrian, Lugoj, 50 - 30.11 - OE
34. Boznea Daniel, Deva, 388 - 20.04 - O
35. Negrean Ioan, Sibiu, 182 - 22.22 - O
36. Pavel Calin, Hunedoara, 116 - 32.04 - OE
37. Botea Fabian, Hunedoara, 226 - 20.64 - O
38. Mateescu Florin, Hunedoara, 1071 - 21 - O
39. Popa Mircea, Brașov, 149 - 21.63 - OW
40. Antal Denes, Brașov, 190 - 25.04 - OW
41. Padurariu Costel, Brașov, 115 - 27.04 - OE
42. Demeny Zoltan, Brașov, 121 - 23.5 - O
43. Miklos Imre, Miercurea Ciuc, 296 - 22.54 - O
44. Fazakas Attila, Toplita, 195 - 29 - OE
45. Colcer Nicolae, Toplita, 228 - 23.32 - O
46. Pal Zoltan, Miercurea Ciuc, 1660 - 0 - OTimo Boll ALC F/B Tenergy 05.
https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
Va rog sa aveti o viata frumoasa.
Comentariu
senior- 08.mar.2008
- 307
- Odorheiu Secuiesc
- 38
Likes given: 167Likes received: 93
Se VA face separarea open-elit?
Sent from my HTC One max using TapatalkBlade: Butterfly Primorac Carbon OFF+
FH: Andro Rasanter V47
BH: Andro Rasanter V50
Comentariu
organizator tehnic- 07.oct.2012
- 1190
- targu mures
- 57
Likes given: 132Likes received: 35
Postat în original de cousin Vezi postSe VA face separarea open-elit?
Sent from my HTC One max using TapatalkTimo Boll ALC F/B Tenergy 05.
https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
Va rog sa aveti o viata frumoasa.
Comentariu
organizator tehnic- 07.oct.2012
- 1190
- targu mures
- 57
Likes given: 132Likes received: 35
Postat în original de cousin Vezi postOk. Trebuia sa stim asta.
Sent from my HTC One max using TapatalkTimo Boll ALC F/B Tenergy 05.
https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
Va rog sa aveti o viata frumoasa.
Comentariu
© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 09:12.Procesare...X
Comentariu