Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Orașului Băicoi", Băicoi - 07.10.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu A "Cupa Orașului Băicoi", Băicoi - 07.10.2017

    "Cupa Orasului Baicoi", Sambata 07.10.2017

    LOCALITATEA: Baicoi, Strada Republicii, nr. 10;
    DATA: Sâmbătă 7 Octombrie 2017;
    CATEGORII: Elite, Open, Avansați & începători;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    08.30 - 09.15 ? validare înscrieri, la 9.30 încep meciurile la Avansați & începători si Open
    13.30 - 14.00 ? validare înscrieri, la 14.00 încep meciurile la Elite

    INDICAȚII DE ACCES
    :
    1. Din directia București: DN1 Ploiești - Brașov, dupa Metro a patra intrare la dreapta, catre Baicoi (aproximativ 15 km); la aproximativ 1,5 km, pe partea dreapta, se afla Sala de Sport, in Parcul Schelei Baicoi
    2. Din directia Brașov: DN1 Brașov - Ploiești, dupa ce se trece de localitatea Banesti, la aproximativ 13 km prima intrare la stanga catre orasul Baicoi; la aproximativ 1,5 km, pe partea dreapta, se afla Sala de Sport, in Parcul Schelei Baicoi
    [TD]
    [/TD]

    LOGISTICĂ: 16 mese (Donic Waldner, Yasaka), mingi plastic ***;
    SPAȚIU DE JOC: 800 mp
    SUPRAFAȚA DE JOC: parchet;
    FACILITĂȚI: Vestiare;

    Se asigura 2 litri apa plata+sandwich pentru fiecare jucator

    TAXA: 35 Lei, 1 leu de participant se va dona către AmaTur;

    MATERIALE DE PREMIERE
    :

    Locurile 1?4 ? cupe + medalii + diplome;

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: in ordinea inscrierilor, pe principiul "primul venit, primul servit!";
    - ultima retragere Joi 05.10.2017, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    SISTEMUL DE JOC
    ***:
    - Elite ? maxim 24 participanți;
    - Open ? maxim 24 participanți;
    - Avansați & începători ? maxim 96 participanți;

    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5 sau 6 jucători ? se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare ? conform MP;
    - Grupe superioare de câte 3 sau 4 jucători ? se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare ? conform rezultate grupe inferioare;
    - Scheme de joc - grupe superioare: Elite, Open, Avansați & începători - 1342;
    - Tablou eliminatoriu de 8, 16, 32;
    - Ordine favoriți eliminatorii ? conform număr de ordine grupe superioare.

    ORGANIZATORI:
    - Bozga Lucian, 0787 062 403
    - Visan Bogdan, 0729 983 041

    *** In functie de dinamica inscrierilor organizatorii isi rezerva dreptul de a face permutari intre categorii, acestea urmand a fi anuntate in timp util, pana Vineri 06.10.2017, ora 22:00.



    Firma Androgir (Irina si Gelu Popescu)va fi prezenta cu un stand bogat de produse !
    Ultima editare de Bogdan V; 05.oct.2017, 16:05.

  • #2
    Rezervat înscrieri

    Inscrieri Avansati - 56 locuri - on 07.10.2017 at 9:57:47

    1. Pascu Razvan, Magureni, 558 - 19,75 - A
    2. Dospinescu George, București, 285 - 19,17 - AW
    3. Grama Mihai, Azuga, 518 - 19,05 - AW
    4. Cucu Cristin, Targoviște, 252 - 18,36 - AW
    5. Corbu Darius, Valenii de Munte, 513 - 17,5 - A
    6. Stoica Mihai, Mioveni, 312 - 17,14 - AW
    7. Alexandru Marius, București, 393 - 17,07 - A
    8. Covataru Loredan, Brașov, 835 - 17 - A
    9. Retegan Cosmin, Plopeni, 378 - 16,96 - A
    10. Plaiasu Ion, Plopeni, 275 - 16,89 - A
    11. Lita Gabriel, București, 499 - 16,5 - A
    12. Mocanu Adrian, Targoviște, 702 - 16,42 - A
    13. Loghin Florin, Brașov, 407 - 16,29 - A
    14. Margescu Bogdan, Campina, 2300 - 16 - A
    15. Bitoiu Horia, Azuga, 1370 - 15,88 - A
    16. Docan Cristian, București, 408 - 15,46 - A
    17. Dinu Adrian, Darmanesti, 409 - 15,38 - A
    18. Rusea Gheorghe, Breaza, 379 - 15,33 - A
    19. Trocan Nicolae, Mioveni, 424 - 15,25 - AW
    20. Ipate Virgil, Valenii de Munte, 764 - 15 - A
    21. Sdranca Mircea, Ploiești, 651 - 14,95 - A
    22. Irimia Madalin, Baicoi, 1149 - 14,75 - A
    23. Plamada Iulian, Putna, 628 - 14,67 - A
    24. Sursilov Constantin, București, 370 - 14,5 - A
    25. Bivolaru Stelian, Targoviște, 867 - 14,42 - A
    26. Botoc Ovidiu, Ploiești, 869 - 14,31 - A
    27. Stefan Patrick, Brașov, 495 - 14,17 - A
    28. Vlasceanu Valentin, Darmanesti, 837 - 14,1 - A
    29. Movileanu Neculae, Brașov, 662 - 13,95 - A
    30. Parvu Nicolae, Cornu, 912 - 13,75 - A
    31. Dogaru Bianca, Baicoi, 1225 - 13,75 - AF
    32. Marica Dan, Brașov, 688 - 12,58 - A
    33. Nitu Serban, Paulesti, 720 - 12,58 - A
    34. Constantin Cristina, București, 674 - 12,46 - AF
    35. Banuta Dumitru, Ploiești, 583 - 12,43 - A
    36. Mihu Florin, Pitești, 785 - 12,07 - A
    37. Vatui Carmela, București, 1037 - 11,6 - AF
    38. Mototol Sorin, București, 1264 - 11 - A
    39. Dumitrescu Sorin, Brașov, 689 - 10,79 - A
    40. Tudor Valeriu, Ploiești, 1038 - 10,5 - A
    41. Musu Andrei, București, 1301 - 10,25 - A
    42. Ion Nelu, Mioveni, 972 - 9,38 - A
    43. Dina Alexandru, București, 1065 - 9,29 - A
    44. Pascu Cristian, Ploiești, 1600 - 9 - A
    45. Tanase Tiberiu, București, 2199 - 9 - A
    46. Filip Ionut, Targoviște, 2108 - 8,5 - A
    47. Eparu Matei, Ploiești, 1025 - 8,35 - AJ
    48. Stoia Florin, București, 1488 - 8 - A
    49. Rusu Andrei, Strejnicu, 1768 - 8 - A
    50. Eparu Leontin, Ploiești, 1004 - 7,63 - A
    51. Bardas Viorel, Ploiești, 1532 - 7,58 - AW
    52. Zainea Mihai, Ploiești, 2395 - 7 - A
    53. Matei Mircea, Targoviște, 1268 - 6,17 - A
    54. Nedelcu Mihai , Azuga, 5001 - 0 - A
    55. Ming Xu, București, 5002 - 0 - A
    56. Mei Wang, București, 5003 - 0 - A

    Fara absenti nemotivati.


    Inscrieri Open - 36 locuri - on 07.10.2017 at 10:02:10

    1. Voin Doru, București, 166 - 26,61 - O
    2. Bivolaru Marius, Ploiești, 95 - 26,11 - O
    3. Miron Liviu, Campina, 1055 - 26 - O
    4. Dima Victor, Azuga, 641 - 25,44 - O
    5. Marian Bogdan, Ploiești, 162 - 25,29 - OW
    6. Bratescu Adrian, Targoviște, 116 - 25,21 - OW
    7. Manta Viorel, Baicoi, 677 - 24 - O
    8. Radu Florin, Ploiești, 964 - 23 - O
    9. Miron Andrei, Campina, 1987 - 23 - O
    10. Nitescu Horia, Ploiești, 463 - 21,75 - O
    11. Sorescu Mircea, Paulesti, 261 - 21,68 - O
    12. Papacu Bejoli, București, 271 - 21,54 - OW
    13. Viciu Dragos, Pitești, 236 - 21,13 - OW
    14. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 333 - 20,25 - O
    15. Ionita Fabian, Ploiești, 433 - 20,25 - O
    16. Ionascu Gabriel, București, 362 - 19,46 - A
    17. Babus Liviu, Ploiești, 282 - 18,71 - A
    18. Cudalbu Ciprian, Ploiești, 589 - 18,55 - A
    19. Stancescu Sebastian, Ploiești, 259 - 18,46 - A
    20. Bozga Razvan, Baicoi, 464 - 18,4 - A
    21. Craciun David Mihai, București, 227 - 18,22 - AJ
    22. Ionescu Mihai, Targoviște, 394 - 17,68 - A
    23. Manoiu Claudiu, Fieni, 549 - 17,38 - A
    24. Dinu Gheorghe, București, 269 - 16,75 - AW
    25. Banica Dan, Ploiești, 1008 - 16,25 - A


    Absenti nemotivati:

    Tudorache Constantin
    Vlad Petrica
    Vlad Maria Victoria



    Inscrieri Elite - 36 locuri - on 07.10.2017 at 14:07:44

    1. Lukasz Klimas, Ploiești, 11 - 44,7 - OEL
    2. Enciu Alexandru, Slobozia, 2 - 44,21 - OEL
    3. Dinca Daniel, București, 14 - 39,25 - OEH
    4. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 33 - 38,88 - OE
    5. Caloianu Iuliana, Ploiești, 446 - 37,08 - OEF
    6. Banescu Dragos, Pitești, 41 - 36,88 - OEL
    7. Ceacarescu Cristian, Slobozia, 54 - 36,38 - OE
    8. Bardocz Szilard, Capeni, 109 - 36,38 - OE
    9. Bocaniala Norocel, București, 270 - 36,08 - OE
    10. Iancu George, Ploiești, 42 - 35,71 - OEW
    11. Cionoiu Cristian, București, 139 - 35,65 - OE
    12. Buzatu Vasile, Buftea, 70 - 34,57 - OEW
    13. Ropotan Iulian, București, 218 - 34,4 - OE
    14. Macarenco Andrei, București, 198 - 33,92 - OEL
    15. Zainescu Corneliu, Galați, 365 - 33,83 - OEW
    16. Navacioiu Marian, București, 214 - 33,29 - OEW
    17. Ionita Valentin, Galați, 371 - 33,25 - OE
    18. Vlase Gheorghe, Slobozia, 35 - 32,38 - OE
    19. Totpal Marius, Busteni, 500 - 31,25 - OE
    20. Suditu Andrei, Campina, 746 - 31,08 - OE
    21. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 203 - 30,54 - OEW
    22. Motoroi Costin, București, 386 - 30,4 - OE
    23. Arion Costel, Galați, 400 - 30 - OE
    24. Grigore Alexandru, Campina, 73 - 29,75 - OE
    25. Stanciulescu Bogdan, Brașov, 246 - 29,7 - OE
    26. Mostovoi Andrei, Campina, 251 - 29 - OEW
    27. Botezatu Onelus, Galați, 787 - 29 - OE
    28. Sencu Victor, Targoviște, 146 - 28,86 - OE
    29. Buta Radu, București, 211 - 28,13 - OE
    30. Darmaz Ion, Targoviște, 85 - 27,97 - OEW
    31. Ivan Valentin, Campina, 127 - 27,63 - OE
    32. Mihaila Nicolae, Breaza, 156 - 27,46 - OE
    33. Istrate Cristian, București, 75 - 27,25 - OEW
    34. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 128 - 27,13 - OE
    35. Sarbu Dan, Ploiești, 152 - 26,63 - OW
    36. Cobeanu Marius, Breaza, 839 - 23,5 - O


    Fara absenti nemotivati.
    Ultima editare de Bogdan V; 07.oct.2017, 13:09.

    Comentariu


    • #3
      Rezervat clasament.

      Clasament Avansati

      1. Dospinescu George - București
      2. Retegan Cosmin - Plopeni
      3 -- 4
      Vlasceanu Valentin - Darmanesti
      Constantin Cristina - București
      5 -- 8
      Trocan Nicolae - Mioveni
      Pascu Razvan - Magureni
      Loghin Florin - Brașov
      Alexandru Marius - București
      9 -- 16
      Mei Wang - București
      Lita Gabriel - București
      Dinu Adrian - Darmanesti
      Marica Dan - Brașov
      Sdranca Mircea - Ploiești
      Plaiasu Ion - Plopeni
      Stefan Patrick - Brașov
      Margescu Bogdan - Campina
      17 -- 24
      Grama Mihai - Azuga
      Covataru Loredan - Brașov
      Mocanu Adrian - Targoviște
      Rusea Gheorghe - Breaza
      Irimia Madalin - Baicoi
      Sursilov Constantin - București
      Banuta Dumitru - Ploiești
      Vatui Carmela - București
      25 -- 27 1v gr.sup.
      Cucu Cristin - Targoviște
      Corbu Darius - Valenii de Munte
      Plamada Iulian - Putna
      28 -- 36 0v gr.sup.
      Stoica Mihai - Mioveni
      Bitoiu Horia - Azuga
      Docan Cristian - București
      Botoc Ovidiu - Ploiești
      Movileanu Neculae - Brașov
      Parvu Nicolae - Cornu
      Nitu Serban - Paulesti
      Mototol Sorin - București
      Tudor Valeriu - Ploiești
      37 -- 41 2v gr.inf.
      Ipate Virgil - Valenii de Munte
      Dogaru Bianca - Baicoi
      Mihu Florin - Pitești
      Pascu Cristian - Ploiești
      Ming Xu - București
      42 -- 47 1v gr.inf.
      Dumitrescu Sorin - Brașov
      Musu Andrei - București
      Ion Nelu - Mioveni
      Dina Alexandru - București
      Eparu Matei - Ploiești
      Stoia Florin - București
      48 -- 56 0v gr.inf.
      Bivolaru Stelian - Targoviște
      Tanase Tiberiu - București
      Filip Ionut - Targoviște
      Rusu Andrei - Strejnicu
      Eparu Leontin - Ploiești
      Bardas Viorel - Ploiești
      Zainea Mihai - Ploiești
      Matei Mircea - Targoviște
      Nedelcu Mihai - Azuga


      Clasament Open

      1. Bivolaru Marius - Ploiești
      2. Voin Doru - București
      3 -- 4
      Babus Liviu - Ploiești
      Sorescu Mircea - Paulesti
      5 -- 8
      Marian Bogdan - Ploiești
      Craciun David Mihai - București
      Ionascu Gabriel - București
      Bratescu Adrian - Targoviște
      9 -- 10
      Nitescu Horia - Ploiești
      Stancescu Sebastian - Ploiești
      11 -- 17 1v gr.sup.
      Miron Liviu - Campina
      Dima Victor - Azuga
      Manta Viorel - Baicoi
      Miron Andrei - Campina
      Cudalbu Ciprian - Ploiești
      Ionescu Mihai - Targoviște
      Dinu Gheorghe - București
      18 -- 20 0v gr.sup.
      Radu Florin - Ploiești
      Bozga Razvan - Baicoi
      Manoiu Claudiu - Fieni
      21 -- 22 1v gr.inf.
      Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
      Ionita Fabian - Ploiești
      23 -- 25 0v gr.inf.
      Papacu Bejoli - București
      Viciu Dragos - Pitești
      Banica Dan - Ploiești


      Clasament Elite

      1. Lukasz Klimas - Ploiești
      2. Enciu Alexandru - Slobozia
      3 -- 4
      Caloianu Iuliana - Ploiești
      Ropotan Iulian - București
      5 -- 8
      Dinca Daniel - București
      Banescu Dragos - Pitești
      Fratila Robert - Filipestii de Targ
      Cionoiu Cristian - București
      9 -- 16
      Navacioiu Marian - București
      Vlase Gheorghe - Slobozia
      Ceacarescu Cristian - Slobozia
      Macarenco Andrei - București
      Buzatu Vasile - Buftea
      Botezatu Onelus - Galați
      Totpal Marius - Busteni
      Grigore Alexandru - Campina
      17 -- 24 0v gr.sup.
      Bardocz Szilard - Capeni
      Iancu George - Ploiești
      Zainescu Corneliu - Galați
      Mihaila Nicolae - Breaza
      Suditu Andrei - Campina
      Panaitescu Stefan - Izvoarele
      Motoroi Costin - București
      Arion Costel - Galați
      25 -- 27 2v gr.inf.
      Stanciulescu Bogdan - Brașov
      Sencu Victor - Targoviște
      Ionita Valentin - Galați
      28 -- 31 1v gr.inf.
      Bocaniala Norocel - București
      Mostovoi Andrei - Campina
      Buta Radu - București
      Ivan Valentin - Campina
      32 -- 36 0v gr.inf.
      Darmaz Ion - Targoviște
      Istrate Cristian - București
      Petho Mihaly - Racosu de Sus
      Sarbu Dan - Ploiești
      Cobeanu Marius - Breaza
      Ultima editare de Bogdan V; 08.oct.2017, 18:33.

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de Bogdan V Vezi post
        Rezervat inscrieri.
        Sencu victor
        Elite
        Targoviște

        Sent from my HTC One using Tapatalk

        Comentariu


        • #5
          Din Brașov la open : Popa Mircea, Antal Denes, Padurariu Costel , Demeny Zoltan

          Comentariu


          • #6
            Rusea Gheorghe - Breaza -amator

            Comentariu


            • #7
              Lita Gabriel - București - Avansati

              Comentariu


              • #8
                Constantin Sursilov - București - Avansati

                Trimis de pe al meu Samsung Galaxy S7 Edge folosind Tapatalk
                Blade: Yasaka Dynamix 17
                Fh: Nittaku Fastarc G-1
                Bh: Nittaku DHS Hurricane 3 Neo

                Comentariu


                • #9
                  Brașov

                  Elite:
                  Huțanu Alin
                  Vladoiu Gelu
                  Matei Mirel
                  Olteanu Mihai

                  Open:
                  Bacanu Paulian
                  Pitac Ovidiu
                  Mitrofan Petrică
                  Hobby: Motoare si ski !
                  http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                  Comentariu


                  • #10
                    Irimia Marian - Ploiești - Avansați & începători
                    Rasanter R47 / Red+Black Bullet / Rasanter R45
                    "My goal is not to be better than anyone else, but to be better than I used to be."

                    Comentariu


                    • #11
                      Dan Petrov, București, open.

                      Comentariu


                      • #12
                        Din Brașov la avansați
                        Dumitrescu Sorin
                        Covataru Loredan a

                        Comentariu


                        • #13
                          Loghin Florin (Brașov)- Avansati

                          Comentariu


                          • #14
                            Sarbu Dan, Ploiești, Open

                            Comentariu


                            • #15
                              La elite
                              Bardocz Szilard - Capeni
                              La open
                              Petho Mihaly - Racosul de Sus
                              Bartha Istvan-Zsolt - Aita Mare

                              Comentariu


                              • #16
                                Dinu Adrian, Darmanesti - amatori
                                Donic Waldner Senso Ultra Carbon
                                FH: Butterfly Tenergy 05 2.1mm
                                BH: Donic Baracuda 2.0mm

                                Comentariu


                                • #17
                                  Dena Corneliu - Giurgiu - Elite

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    din Slobozia la elite-Enciu Alexandru si Vlase Gheorghe

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Stanciulescu Bogdan (Brașov) - elite

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Ciprian Cudalbu - Ploiești - Open

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          parvu nicolae ph avansati multumesc frumos
                                          Toate drumurile sunt unse cu supărări, numai ăla spre c?rciumă e măturat de ?ngeri.

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Buna ziua,

                                            Alexandru Marius, avansati - București.

                                            Multumesc.
                                            I'm a lean, mean, spin machine!

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Stancescu Sebastian - Ploiești- amatori

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Viorel Bardas, Ploiești, Incepatori

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  La avansati - Stoica Mihai - Mioveni.

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X