Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Memorialul Mihai Transmim", Slobozia - 14.10.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Sa traiesti nea Gica

    Comentariu


    • Deși am bătut ceva km fără să obțin vreun rezultat notabil , am plecat din Slobozia mulțumit . Și acest fapt se datorează exclusiv COLEGILOR din grupa inferioară ( 2 Open ) și in special ORGANIZATORILOR .
      Un turneu minuțios pus la punct , organizat profesionist aș putea zice . Felicitări , și la cât mai multe !!!

      Comentariu


      • - TURNEU A - SLOBOZIA - 14 OCT 2017

        - ...Undeva in Romania... mai precis in Slobozia...


        - ... Intr-un Complex sportiv cu o sala frumoasa si de exceptie...



        - ... Unde sportul este la el acasa - Gazdele noastre - "Noi Organizatori" si "Vechi Coordonatori" - Vlase Gheorghe - Marcel Giosan si Enciu Alexandru au reusit sa faca un turneu de exceptie - o adevarata Sarbatoare Amatur...



        - Pentru premianti au fost pregatite si frumoasele cupe...



        - Cu un moment solemn la incepere...


        - ... Si unde "Maestrul de Ceremonii" si "Dirijorul Principal" - Vlase Gheorghe a impus o "Disciplina de Fier" rar intalnita la turnee...(in sensul bun) - lucru care a facut ca "Timpii Morti" sa nu existe - lucrurile sa se desfasoare cu o naturalete fireasca mergand totul ca "uns" - Echipa medicala a fost vigilenta si pregatita pentru orice interventie...


        - ... Femeile de servici au facut curatenie in permanenta...
        - Si ca lucrurile sa fie complete au fost si doua standuri cu materiale sportive de specialitate...



        - carora le multumim pentru efortul facut...

        - A fost un turneu cu meciuri echilibrate - spectaculoase si frumoase la care te-ai tot uita ... dar nu apuci prea mult ca esti chemat la masa de joc - cu bucuria regasirii celor dragi manifestata in primul rand prin aparitia acelui zambet de bucurie si a unei stari de bine permanenta...

        - Salut pe toti cei dragi care i-am regasit la turneu si ma bucur ca in jurul meselor de tenis impreuna am reusit sa facem dintr-o zi obisnuita una minunata si de sarbatoare...

        - Castigatorii primesc din partea noastra a tuturor - FELICITARILE BINEMERITATE - pentru locurile obtinute impreuna cu Diplomele si Cupele oferite de organizatori



        - In mod deosebit Felicit pe Enciu Alexandru si Iulian Gherasim pentru locurile obtinute

        - A fost un turneu reusit, organizat foarte bine si desfasurat intr-o sala excelenta - care a pus un mare accent pe "Calitatea conditiilor de joc si a folosirii eficiente a timpului" - lucru care nu ne va lasa sa stam acasa ci sa fim prezenti in sala si la editia viitoare

        - SA NE VEDEM SANATOSI - DORNICI DE MECIURI FRUMOASE SI TENIS DE CALITATE - LA URMATOARELE TURNEE AMATUR

        -
        Ultima editare de marcelgiosan; 15.oct.2017, 06:29.

        Comentariu


        • - George Durdun - ne bucuram ca ai fost alaturi de noi la acest turneu cu un bogat stand de materiale sportive.
          - Ne bucuram si pentru meciurile demonstrative pe care le-ai jucat si care au fost o adevarata incantare

          Ultima editare de marcelgiosan; 15.oct.2017, 06:27.

          Comentariu


          • - MOMENTE SPECIALE DIN TURNEU

            Ultima editare de marcelgiosan; 15.oct.2017, 06:26.

            Comentariu


            • - MOMENTE SPECIALE 2

              Ultima editare de marcelgiosan; 15.oct.2017, 06:25.

              Comentariu


              • Un turneu la care toti ne-am simtit ca acasa. Multumiri organizatorilor pentru efortul facut, felicitari Gica pentru ca te-ai hotarat sa organizezi, le asteptam de acum pe urmatoarele.
                Felicitari Khaled pentru locul 1 castigat.

                Comentariu


                • - TURNEU A SLOBOZIA 2017

                  Ultima editare de marcelgiosan; 15.oct.2017, 06:23.

                  Comentariu


                  • - MOMENTE SPECIALE TURNEU A SLOBOZIA 2017

                    Ultima editare de marcelgiosan; 15.oct.2017, 06:22.

                    Comentariu


                    • - SLOBOZIA - TURNEU A - 2017

                      Ultima editare de marcelgiosan; 15.oct.2017, 06:20.

                      Comentariu


                      • Neața!
                        Mă bucur că Gică Vlase face parte dintre acei organizatori cu suflet mare, de Marcel nici nu mai trebuie spus, se stie, felicitări!

                        Bravo Iulian, multa ambiție pe capul tau!

                        Am văzut si rezultatele lui Bogdan, mă minunez, nici nu-mi vine să cred ca este posibil o combinatie intre cele trei variante, deși reale dupe câte vad:
                        - la A+, Baicoi locul 1, alte câteva turnee m-ai "speriat" cu ascensiunea ta;
                        -acum zero victorii (gr inf);
                        -2-3...2-3...2-3...2-3...2-3, ce ghinion)).
                        Ei lasă, te consolezi cu faptul că prinzi loc în față la TF, oricum , la elite ar fi fost mult prea greu.
                        Ultima editare de GeluBv; 15.oct.2017, 06:30.
                        Hobby: Motoare si ski !
                        http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                        Comentariu


                        • Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                          Comentariu


                          • Salutare! M am simtit foarte bine ,multumesc organizatorilor! Parere personala in ceea ce priveste circuitul amatur: nu excludeti superioarele, amaturul ar fi mai pustiu fără ele! Da, stiu , s a castigat mult timp din punct de vedere logistic dar jucătorul de rând vine pt a i se oferi sansa sa joace cât mai mult! Sa ne revedem sănătoși!
                            Ma Lin Soft
                            Yasaka Rakza 7
                            Xiom Yanus

                            Comentariu


                            • Festivitate de premiere începători

                              Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                              Comentariu


                              • Festivitate de premiere Avansați

                                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                Comentariu


                                • Festivitate de premiere Open

                                  Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                  Comentariu


                                  • Festivitate de premiere Elite

                                    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                    Comentariu


                                    • Montaj foto video:
                                      "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                                      George Bernard Shaw

                                      https://www.facebook.com/profile.php?id=100076731614144


                                      https://youtube.com/c/MarianBogdanPloiesti

                                      Comentariu


                                      • Salutare tuturor, un turneu minunat cu oameni frumosi si o atmosfera de vis, multumim , 🏆🏆🏆😍😍😍😍😍🙏🙏🙏

                                        Comentariu


                                        • Felicitari pt.organizarea acestui prim turneu..si la ,cat mai multe" Sa fiti sanatosi!

                                          Comentariu


                                          • Felicitari întregii echipe organizatorice de la Slobozia condusa extrem de atent de Gica Vlase. Turneul a decurs impecabil( nici nu ne asteptam la altceva) ! Felicitari tuturor participantilor!
                                            P.S. : Demonstratie de forta din partea castigatorului de la ELITE - Lukasz Klimas . RESPECT ! ��

                                            Comentariu


                                            • Felicitari si pt Barac Andreea, un parcurs bun si un joc frumos la acest turneu

                                              Comentariu


                                              • Felicitari organizatorilor in frunte cu Gica Vlase; foarte frumos turneul (atmosfera calda, prieteneasca, fair-play...), foarte frumoasa si sala.

                                                Felicitari, Khaled, era si timpul sa castigi un turneu A. De luna viitoare cred ca ne vedem impreuna la Open!

                                                Comentariu


                                                • Felicitari pentru organizare, totul a fost foarte bine pus la punct și cel mai mult am apreciat faptul ca existau mantinele în lateralul meselor și strigatul "Stop" a fost mult mai puțin folosit.
                                                  P. S. Am uitat în vestiar un pantalon de trening gri și un tricou negru de la H&M. Dacă s-au găsit este Ok, dacă nu... asta este.
                                                  ARTICOLE TENIS DE MASĂ



                                                  Comentariu


                                                  • Felicitari pentru organizare! A decurs foarte bine, fara pauze intre fazele turneului. Mai vrem unul.
                                                    FH: GoldArc 8, 2.1
                                                    STIGA XU XIN
                                                    BH: XIOM VEGA SPO 2.0

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X