Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Memorialul Mihai Transmim", Slobozia - 14.10.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu A "Memorialul Mihai Transmim", Slobozia - 14.10.2017

    Turneu A "Memorialul Mihai Transmim" Slobozia - Sâmbătă 14.10.2017

    LOCALITATEA: Slobozia, Șoseaua de Centură București-Constanța;
    DATA: Sâmbătă 14 Octombrie 2017;
    CATEGORII: Elite + Open + Avansați + începători;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    Avansați + începători: 08.30 - 09.15 – înscrieri, la 9.30 încep meciurile;
    Elite + Open: 13.15 - 13.45 – înscrieri, la 14.15 încep meciurile;
    SALA: Sala Sporturilor "Andreea Nică" (?n incinta Stadionului 1 Mai);
    INDICAȚII DE ACCES:
    LOGISTICĂ: 20 mese (Butterfly, Donic, Joola), mingi plastic Andro Speedball 3S ***;
    SPAȚIU DE JOC: 800 mp
    SUPRAFAȚA DE JOC: Taraflex;
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri, garderobă, etc.;
    TAXA: Adulți - 30 Lei, Copii sub 14 ani - 15 lei, un leu de participant se va dona către AmaTur;
    Se asigură apă plată – 2 litri, cafea;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1?4 – cupe + diplome;
    Locurile 5?8 – medalii + diplome;
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 12.09.2017, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    - Elite – maxim 36 participanți;
    - Open – maxim 36 participanți;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Fără grupe superioare la categoriile Elite și Open;
    - Tablou eliminatoriu de 8, 16;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe inferioare.
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 și 2 dintr-o grupă inferioară să nu se întâlnească decât în finală) și vor fi trase la sorți;
    - Avansați – maxim 60 participanți;
    - începători – maxim 36 participanți;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Grupe superioare de câte 3 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu de 8, 16, 32;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare.
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 și 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) și vor fi trase la sorți;
    ORGANIZATOR:
    - Vlase Gheorghe, tel. 0722.259.054;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Giosan Marcel, tel. 0723.283.701;
    FACEBOOK:
    - www.facebook.AmaTurRomania
    ECHIPAMENT SPORTIV:
    - Viva Sport Shop va fi prezentă cu un bogat stand de materiale de tenis de masă.

    -GEORGE DURDUN
    reprezentant andro Romania

    www.pingpongshop.ro
    https://facebook.com/pingpongshopromania
    comenzi@pingpongshop.ro
    0765.777.747
    Ultima editare de marcelgiosan; 04.oct.2017, 14:14.
    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

  • #2
    Rezervat înscrieri și clasament Elite

    Inscrieri Elite - on 13.10.2017 at 10:46:23

    1. Lukasz Klimas, Ploiești, 11 - 44,7 - OEL
    2. Enciu Alexandru, Slobozia, 2 - 44,21 - OEL
    3. Varbanescu Petre, Giurgiu, 793 - 41 - OEL
    4. Radu Costica, Galați, 10 - 40,39 - OE
    5. Dinca Dorinel, Călărași, 826 - 39 - OE
    6. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 33 - 38,88 - OE
    7. Ion Marius, Brăila, 38 - 38,86 - OE
    8. Corcoz Costin, Focșani, 21 - 38,57 - OEL
    9. Ceacarescu Cristian, Slobozia, 54 - 36,38 - OE
    10. Iancu George, Ploiești, 42 - 35,71 - OEW
    11. Anghel Catalin, Giurgiu, 937 - 35 - OE
    12. Stanciu Silviu, Călărași, 522 - 34,5 - OE
    13. Ropotan Iulian, București, 218 - 34,4 - OE
    14. Zelenciuc Serghei, Slobozia, 860 - 33 - OE
    15. Vlase Gheorghe, Slobozia, 35 - 32,38 - OE
    16. Faur Laurentiu, Călărași, 955 - 32 - OE
    17. Chiscop Bogdan, Galați, 182 - 31,88 - OE
    18. Neculai Alexandru, Tulcea, 357 - 31,42 - OE
    19. Fratea Aurel, Constanța, 36 - 31,06 - OEW
    20. Costache Claudiu, Călărași, 348 - 30,69 - OE
    21. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 203 - 30,54 - OEW
    22. Munteanu Octavian, Tecuci, 89 - 30,25 - OEW
    23. Leolea Andrei, Constanța, 107 - 30,21 - OEW
    24. Manea Mihaita, Tulcea, 263 - 29,94 - OE
    25. Botezatu Onelus, Galați, 787 - 29 - OE
    26. Nitu Victor, Slobozia, 366 - 28,94 - OE
    27. Dena Corneliu, Giurgiu, 87 - 28,71 - OEW
    28. Boraciu Claudiu, Urziceni, 176 - 28,68 - OE
    29. Rojnita Sebastian, Bacău, 68 - 28,41 - OE
    30. Mitrea Silviu, Navodari, 112 - 28,38 - OE
    31. Pavunev Dan, București, 64 - 28,25 - OE
    32. Buta Radu, București, 211 - 28,13 - OE
    33. Toader Nicolae, Tulcea, 616 - 27,88 - OE
    34. Orac Teodor, Ramnicu Valcea, 184 - 27,29 - OE
    35. Istrate Cristian, București, 75 - 27,25 - OEW
    36. Rasnoveanu Daniel, București, 3894 - 0 - O
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Chirita Cristian, Călărași, 995 - 28 - OEW

    Clasament Elite

    1. Lukasz Klimas - Ploiești
    2. Enciu Alexandru - Slobozia
    3 -- 4
    Corcoz Costin - Focșani
    Dinca Dorinel - Călărași
    5 -- 8
    Chiscop Bogdan - Galați
    Ceacarescu Cristian - Slobozia
    Radu Costica - Galați
    Ion Marius - Brăila
    9 -- 16
    Pavunev Dan - București
    Fratila Robert - Filipestii de Targ
    Leolea Andrei - Constanța
    Iancu George - Ploiești
    Costache Claudiu - Călărași
    Panaitescu Stefan - Izvoarele
    Ropotan Iulian - București
    Munteanu Octavian - Tecuci
    17 -- 24
    Anghel Catalin - Giurgiu
    Stanciu Silviu - Călărași
    Faur Laurentiu - Călărași
    Manea Mihaita - Tulcea
    Botezatu Onelus - Galați
    Nitu Victor - Slobozia
    Rojnita Sebastian - Bacău
    Buta Radu - București
    25 -- 26 2v gr.inf.
    Varbanescu Petre - Giurgiu
    Chirita Cristian - Călărași
    27 -- 31 1v gr.inf.
    Zelenciuc Serghei - Slobozia
    Neculai Alexandru - Tulcea
    Fratea Aurel - Constanța
    Dena Corneliu - Giurgiu
    Boraciu Claudiu - Urziceni
    32 -- 36 0v gr.inf.
    Mitrea Silviu - Navodari
    Toader Nicolae - Tulcea
    Orac Teodor - Ramnicu Valcea
    Istrate Cristian - București
    Rasnoveanu Daniel - București
    Ultima editare de marcelgiosan; 15.oct.2017, 07:18.
    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

    Comentariu


    • #3
      Rezervat înscrieri și clasament Open

      Inscrieri Open - on 12.10.2017 at 23:20:29

      1. Bivolaru Marius, Ploiești, 95 - 26,11 - O
      2. Ursulescu Ioan, Bacău, 117 - 24,88 - OW
      3. Pralea Marius Dan, Botoșani, 126 - 23,86 - O
      4. Petrov Dan, București, 137 - 26,29 - O
      5. Ticu Dorin, Bacău, 142 - 25,82 - OW
      6. Sarbu Dan, Ploiești, 152 - 26,63 - OW
      7. Nicola Marian, Constanța, 155 - 22,78 - O
      8. Marian Bogdan, Ploiești, 162 - 25,29 - OW
      9. Avram Nicolae, Nedelea, 204 - 25,46 - O
      10. Gherasim Iulian, Tulcea, 208 - 24,43 - O
      11. Solcan Florin, Constanța, 221 - 22,46 - O
      12. Trocaru Remus, Tulcea, 231 - 25,38 - O
      13. Gheorghe Nicolae, Călărași, 238 - 24,86 - O
      14. Gaitan Tiberiu, Brăila, 239 - 22,68 - OW
      15. Peiu Cosmin, Babadag, 242 - 22,68 - O
      16. Brulea Petre, Paulesti, 248 - 23 - OW
      17. Stancescu Sebastian, Ploiești, 259 - 18,46 - A
      18. Sorescu Mircea, Paulesti, 261 - 21,68 - O
      19. Gheorghe Nicu, Drobeta Tr Severin, 264 - 24,96 - OW
      20. Papacu Bejoli, București, 271 - 21,54 - OW
      21. Dospinescu George, București, 285 - 19,17 - AW
      22. Stanciu Stelian, Călărași, 307 - 21,46 - O
      23. Dumbrava Daniel, Focșani, 353 - 26,29 - OW
      24. Rosioara Razvan, Alexandria, 368 - 22,88 - O
      25. Bodin Ion, Tecuci, 415 - 24,2 - OW
      26. Barac Andreea, Brăila, 481 - 18,81 - AF
      27. Lazar Ion, București, 586 - 21 - O
      28. Radu Florin, Ploiești, 964 - 23 - O
      29. Varbanescu Marian, Giurgiu, 997 - 20 - O
      30. Macelaru Eugen, București, 1316 - 0 - O
      31. Craciunica Gabriel, Călărași, 1320 - 21 - O
      32. Vasile Marius, Călărași, 1394 - 22 - O
      33. Colceag Nicusor, Călărași, 1588 - 20 - O
      34. Pandele Ionel, Giurgiu, 1608 - 20,25 - OW
      35. Musatescu Stefan, Slobozia, 5001 - 0 - A

      Clasament Open

      1. Gherasim Iulian - Tulcea
      2. Bodin Ion - Tecuci
      3 -- 4
      Dumbrava Daniel - Focșani
      Barac Andreea - Brăila
      5 -- 8
      Varbanescu Marian - Giurgiu
      Macelaru Eugen - București
      Avram Nicolae - Nedelea
      Craciunica Gabriel - Călărași
      9 -- 16
      Peiu Cosmin - Babadag
      Rosioara Razvan - Alexandria
      Lazar Ion - București
      Pandele Ionel - Giurgiu
      Ursulescu Ioan - Bacău
      Trocaru Remus - Tulcea
      Papacu Bejoli - București
      Sarbu Dan - Ploiești
      17 -- 24
      Petrov Dan - București
      Bivolaru Marius - Ploiești
      Gheorghe Nicu - Drobeta Tr Severin
      Gheorghe Nicolae - Călărași
      Gaitan Tiberiu - Brăila
      Solcan Florin - Constanța
      Colceag Nicusor - Călărași
      Stancescu Sebastian - Ploiești
      25 -- 27 2v gr.inf.
      Ticu Dorin - Bacău
      Brulea Petre - Paulesti
      Sorescu Mircea - Paulesti
      28 -- 32 1v gr.inf.
      Pralea Marius Dan - Botoșani
      Nicola Marian - Constanța
      Vasile Marius - Călărași
      Stanciu Stelian - Călărași
      Dospinescu George - București
      33 -- 36 0v gr.inf.
      Marian Bogdan - Ploiești
      Radu Florin - Ploiești
      Musatescu Stefan - Slobozia
      Presura Marin - Slobozia
      Ultima editare de marcelgiosan; 15.oct.2017, 07:18.
      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

      Comentariu


      • #4
        Rezervat înscrieri și clasament Avansați

        Inscrieri Avansati - on 13.10.2017 at 9:10:11

        1. Jaouir Khaled, București, 232 - 18,86 - AW
        2. Plaiasu Ion, Plopeni, 275 - 16,89 - A
        3. Luca Octavian, Tulcea, 288 - 19,36 - A
        4. Samoila Ion, Babadag, 316 - 19 - A
        5. Sursilov Constantin, București, 370 - 14,5 - A
        6. Firica Lucian, Constanța, 384 - 19,42 - A
        7. Alexandru Marius, București, 393 - 17,07 - A
        8. Giosan Marcel, Galați, 413 - 14,36 - A
        9. Carata Catalin, Tulcea, 476 - 16,5 - A
        10. Panait Adrian, Brăila, 487 - 13,25 - AW
        11. Iorgoiu Constantin, Drajna de Jos, 490 - 19,2 - A
        12. Coclea Ionel, Brăila, 494 - 14,96 - AW
        13. Corbu Darius, Valenii de Munte, 514 - 17,5 - A
        14. Gheorghe Florin, București, 520 - 15,61 - A
        15. Vestineanu Ionut, Slobozia, 542 - 16,69 - A
        16. Staicu Dan, Constanța, 581 - 17,81 - AW
        17. Carjan Dumitru, București, 592 - 12,67 - AW
        18. Sdranca Mircea, Ploiești, 651 - 14,95 - A
        19. Moise Viorel, Brăila, 668 - 10,33 - AW
        20. Constantin Cristina, București, 674 - 12,46 - AF
        21. Danalache Daniel, Navodari, 701 - 16,44 - A
        22. Balbarau Razvan, Mangalia, 721 - 12,29 - A
        23. Dumitru Silviu, Constanța, 739 - 18,56 - A
        24. Hutanu Adrian, Slobozia, 748 - 11,39 - A
        25. Enciu Marcel, București, 759 - 10,88 - AW
        26. Stoica Emanuel, Mangalia, 765 - 10,58 - A
        27. Vana Narcis, Tulcea, 780 - 19,5 - A
        28. Paraschiv Claudiu, București, 873 - 12 - A
        29. Zbant Mihai, Tulcea, 930 - 16,38 - A
        30. Morun Marian, Brăila, 948 - 8,2 - A
        31. Osman Metin, Tulcea, 988 - 18 - A
        32. Glavan Niculae, Constanța, 1114 - 12,42 - A
        33. Stan Andrei, București, 1136 - 11,5 - A
        34. Dragu Fanel, Slobozia, 1278 - 7,65 - A
        35. Stoica Liviu Gabriel, Slobozia, 1481 - 14 - A
        36. Trandaf Daniel, Călărași, 1538 - 16 - A
        37. Paiovici Victor, Brăila, 1546 - 10,88 - A
        38. Andrei Viorel, Călărași, 1811 - 15 - A
        39. Vasilescu Emil, Călărași, 1841 - 12 - A
        40. Ticu Iulian, Constanța, 1915 - 17 - A
        41. Nicolae Marcel, Călărași, 5001 - 0 - A
        42. Negru Dan, Slobozia, 5004 - 0 - A

        Clasament Avansati

        1. Jaouir Khaled - București
        2. Iorgoiu Constantin - Drajna de Jos
        3 -- 4
        Firica Lucian - Constanța
        Samoila Ion - Babadag
        5 -- 8
        Gheorghe Florin - București
        Corbu Darius - Valenii de Munte
        Plaiasu Ion - Plopeni
        Andrei Viorel - Călărași
        9 -- 14
        Vana Narcis - Tulcea
        Luca Octavian - Tulcea
        Staicu Dan - Constanța
        Alexandru Marius - București
        Danalache Daniel - Navodari
        Trandaf Daniel - Călărași
        15 -- 16 2v gr.sup.
        Vestineanu Ionut - Slobozia
        Vasilescu Emil - Călărași
        17 -- 21 1v gr.sup.
        Dumitru Silviu - Constanța
        Osman Metin - Tulcea
        Coclea Ionel - Brăila
        Panait Adrian - Brăila
        Constantin Cristina - București
        22 -- 28 0v gr.sup.
        Carata Catalin - Tulcea
        Sdranca Mircea - Ploiești
        Sursilov Constantin - București
        Stoica Liviu Gabriel - Slobozia
        Balbarau Razvan - Mangalia
        Paraschiv Claudiu - București
        Stan Andrei - București
        29 -- 30 2v gr.inf.
        Zbant Mihai - Tulcea
        Stoica Emanuel - Mangalia
        31 -- 36 1v gr.inf.
        Ticu Iulian - Constanța
        Giosan Marcel - Galați
        Carjan Dumitru - București
        Glavan Niculae - Constanța
        Enciu Marcel - București
        Paiovici Victor - Brăila
        37 -- 42 0v gr.inf.
        Hutanu Adrian - Slobozia
        Moise Viorel - Brăila
        Morun Marian - Brăila
        Dragu Fanel - Slobozia
        Nicolae Marcel - Călărași
        Negru Dan - Slobozia
        Ultima editare de marcelgiosan; 15.oct.2017, 07:18.
        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

        Comentariu


        • #5
          Rezervat înscrieri și clasament începători

          Inscrieri începători - on 13.10.2017 at 15:30:30

          1. Moca Vasile, București, 766 - 9,64 - A
          2. Plesoianu Stefan, Constanța, 851 - 7,79 - A
          3. Vaireanu Danut Ionel, București, 935 - 8,88 - A
          4. Stan Mariana, Constanța, 994 - 5,63 - A
          5. Enache Paul, Ploiești, 1024 - 9 - A
          6. Irimia Marian, Ploiești, 1165 - 5,13 - A
          7. Fedot Valentin, Tulcea, 1561 - 4 - A
          8. Cotet Nicolae, Brăila, 1700 - 6 - A
          9. Botea Mihai, Brăila, 1764 - 9,5 - A
          10. Petrescu Mihai, București, 2082 - 6,5 - A
          11. Raducan Florian, Călărași, 2094 - 0 - A
          12. Tanase Tiberiu, București, 2199 - 9 - A
          13. Cornea Marian, Constanța, 2548 - 9,75 - A
          14. Popescu Tiberiu, Ploiești, 2815 - 5,5 - A
          15. Todi Dumitru, Slobozia, 3010 - 9 - A
          16. Tonciu Radu Costin, București, 3023 - 4,5 - A
          17. Badiu Neculaie, Brăila, 3654 - 0 - A
          18. Dragu Eduard Andrei, Slobozia, 3732 - 4 - A
          19. Ana George, Călărași, 5001 - 0 - A
          20. Pisica Florin, Slobozia, 5002 - 0 - A
          21. Stoian Sebastian, Slobozia, 5003 - 0 - A
          22. Nitu Florin, Slobozia, 5004 - 0 - A
          23. Boboc Viorel, Slobozia, 5005 - 0 - A
          24. Arama Gicu, Brăila, 5006 - 0 - A
          25. Bolozan Laurentiu, Brăila, 5007 - 0 - A
          26. Pantaze Andrei, Slobozia, 5008 - 0 - A
          27. Trandafir Catalin, Slobozia, 5010 - 0 - A
          28. Geanta Mihai, Slobozia, 5011 - 0 - A
          29. Serban Nicolae, Slobozia, 5012 - 0 - A
          30. Stan Constantin, Slobozia, 5013 - 0 - A
          31. Dumitru George, Slobozia, 5014 - 0 - A
          32. Badea Stelian, Slobozia, 5015 - 0 - A
          33. Pastrama Tudor, Slobozia, 5016 - 0 - A
          34. Stefan Alexandru, Slobozia, 5017 - 0 - A
          35. Dan Alexandru, Slobozia, 5018 - 0 - A
          36. Manole Dan , Brăila, 5019 - 0 - A
          -----------------------------------------
          Lista de asteptare:
          1. Ciubotaru George, Brăila, 5020 - 0 - A

          Clasament începători

          1. Raducan Florian - Călărași
          2. Todi Dumitru - Slobozia
          3 -- 4
          Moca Vasile - București
          Nitu Florin - Slobozia
          5 -- 8
          Ana George - Călărași
          Pastrama Tudor - Slobozia
          Enache Paul - Ploiești
          Plesoianu Stefan - Constanța
          9 -- 12
          Tanase Tiberiu - București
          Trandafir Catalin - Slobozia
          Geanta Mihai - Slobozia
          Badea Stelian - Slobozia
          13 -- 19 1v gr.sup.
          Cornea Marian - Constanța
          Botea Mihai - Brăila
          Popescu Tiberiu - Ploiești
          Fedot Valentin - Tulcea
          Pisica Florin - Slobozia
          Boboc Viorel - Slobozia
          Dan Alexandru - Slobozia
          20 -- 24 0v gr.sup.
          Badiu Neculaie - Brăila
          Pantaze Andrei - Slobozia
          Serban Nicolae - Slobozia
          Stan Constantin - Slobozia
          Manole Dan - Brăila
          25 -- 2v gr.inf.
          Stoian Sebastian - Slobozia
          26 -- 30 1v gr.inf.
          Vaireanu Danut Ionel - București
          Irimia Marian - Ploiești
          Tonciu Radu Costin - București
          Bolozan Laurentiu - Brăila
          Stefan Alexandru - Slobozia
          31 -- 36 0v gr.inf.
          Petrescu Mihai - București
          Cotet Nicolae - Brăila
          Stan Mariana - Constanța
          Dragu Eduard Andrei - Slobozia
          Arama Gicu - Brăila
          Dumitru George - Slobozia
          Ultima editare de marcelgiosan; 15.oct.2017, 07:17.
          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

          Comentariu


          • #6
            Pl?iașu Ion, avansați, Plopeni
            FH: TENERGY o5 2.1 mm
            Blade: KAZAK
            BH: GIANT DRAGON 6121.5 mm

            Comentariu


            • #7
              Panait Adrian, Brăila - Avansați.
              Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de Johnny Plaiasu Vezi post
                Pl?iașu Ion, avansați, Plopeni
                Mamă și ce-am mai butonat la posturile rezervate să apuc să-l înscriu pe Domn` Profesor primul.
                Câteva secunde mi-au lipsit....
                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                Comentariu


                • #9
                  Multa bafta nea Vlase! La urmatorul imi fac timp poate trag si eu o fuga
                  of all the things i lost i miss my mind the most

                  Comentariu


                  • #10
                    Panaitescu Stefan, Izvoarele PH, Elite
                    Sarbu Dan, Ploiești, Open

                    Comentariu


                    • #11
                      Gherasim Iulian - Tulcea
                      Peiu Cosmin - Babadag
                      Samoila Ion - Babadag
                      ARTICOLE TENIS DE MASĂ



                      Comentariu


                      • #12
                        Trocaru Remus - Open.Mulțumesc.

                        Comentariu


                        • #13
                          Buna ziua,

                          Alexandru Marius - avansati, București.

                          Multumesc.
                          I'm a lean, mean, spin machine!

                          Comentariu


                          • #14
                            Munteanu Octavian Tecuci Elite
                            Stiga Clipper Butterfly Tenergy 64 Yasaka Antipower

                            Comentariu


                            • #15
                              Ana Rosoga, Cta.multumesc

                              Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

                              Comentariu


                              • #16
                                Din Tecuci,la open,Bodin Ion .

                                Comentariu


                                • #17
                                  Din Giurgiu- Virbanescu Petrica si Doncea Catalin- elite si Virbanescu Marian- open

                                  Trimis de pe al meu Grand folosind Tapatalk

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Din Slobozia la elite- Enciu Alexandru,Vlase Gheorghe si Ceacarescu Cristian

                                    Trimis de pe al meu Grand folosind Tapatalk

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Corcoz Costin/ Focșani / Elite

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Andrei Viorel-din Călărași la avansati

                                        Trimis de pe al meu SM-J120FN folosind Tapatalk
                                        "Sa fim precum ne-am impaca"(Ion Barbu)
                                        Lemn:BTY - Keyshot Light; FH-Tibhar Genius 2.0
                                        BH-Xiom Yanus DF 1,5[/COLOR]

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Gheorghe Nicolae - open, Trandaf Daniel - avansati din Călărași

                                          Trimis de pe al meu SM-J120FN folosind Tapatalk
                                          "Sa fim precum ne-am impaca"(Ion Barbu)
                                          Lemn:BTY - Keyshot Light; FH-Tibhar Genius 2.0
                                          BH-Xiom Yanus DF 1,5[/COLOR]

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Boraciu Claudiu, Urziceni, Elite

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Enciu Marcel, București - Avansați.

                                              Cu mulțumiri!

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Stanciu Stelian open Stanciu Alin elite.

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Dena Corneliu - Giurgiu - Elite
                                                  Anghel Catalin - Giurgiu - Elite
                                                  Jaouir Khaled - București - Avansati (Open)
                                                  Pandele Ionel - Giurgiu - Open

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X