Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Constanța

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Constanța

    In Constanța se joaca tenis?
    Daca da... imi fac timp vineri dupa-masa.
    CV-ul meu http://www.tenisdemasa.ro/forum/viewtop ... 2375#12375

    Contact 0749170625 sau 0726997658
    Blade: Nittaku Tenaly Carbon
    Rubbers: Tibhar Grass DTecs + Tenergy 05

  • #2
    te asteptam la o joaca vineri de la 18.30 la 21.00... vorbim la tel.
    cele bune!
    george
    Xiom -Mitzutani - Xiom

    Comentariu


    • #3
      Constanța -tenis de masă

      stie cineva unde pot juca un tenis de masă in constanta la un pret rezonabil in conditii decente?

      Comentariu


      • #4
        Re: masa de tenis de inchiriat

        EU joc la o sala langa Univ. Spiru Haret. Daca vrei sa jucam o data, te astept cu un mail/messenger la tzunny_div(at)yahoo.com sau 0722263330.
        Nivelul meu este incepator, insa sunt dispus sa joc cu oricine fiindca nu am decat de invatat.
        FH: Butterfly Sriver FX
        Blade: Butterfly Balsa Carbo X5
        BH: Butterfly Sriver FX
        Produse procurate de la valigti: http://s221.photobucket.com/albums/dd222/valigti/

        Comentariu


        • #5
          Constanța

          Salut! Sunt nou pe aici, deci si incepator stiu sa joc cat de cat doar atat. Dar pentru ca imi place sportul acesta ma gandeam ca poate ar mai fi o sansa ca si la varsta mea sa mai pot gasii un loc de antrenament (cu antrenor) cu plata undeva in constanta. Merci Mult!

          Comentariu


          • #6
            Re: Incepator - antrenamente Constanța

            Buna.Ti-am lasat un mesaj pe privat.
            LUMINITA

            Comentariu


            • #7
              Re: Incepator - antrenamente Constanța

              as vrea si eu sa stiu unde se tzin aceste cursuri ms anticipat.

              Comentariu


              • #8
                Re: Incepator - antrenamente Constanța

                luminita cat ceri pe un antrenament ?

                Comentariu


                • #9
                  Re: Incepator - antrenamente Constanța

                  Mestere daca continui asa cred ca va trebui sa ne parasesti de pe forum in curand!
                  Blade-Darker speed 90
                  Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
                  Bh- Testing

                  Comentariu


                  • #10
                    Re: Incepator - antrenamente Constanța

                    Postat în original de defensestyle
                    luminita cat ceri pe un antrenament ?
                    Mai Domnule....nu stiu cine esti,nu k m-ar interesa f tare,dar vad k tot arunci cu venin pe aici si sincer nu inteleg ce te framanta.....in primul rand cat cer este problema mea..si in fond,cine ti-a zis k cer bani???
                    LUMINITA

                    Comentariu


                    • #11
                      Re: Incepator - antrenamente Constanța

                      a fost o simpla intrebare!!! iritabilitatea femeilor depaseste cotele maxime!

                      Comentariu


                      • #12
                        Re: Incepator - antrenamente Constanța

                        Postat în original de defensestyle
                        a fost o simpla intrebare!!! iritabilitatea femeilor depaseste cotele maxime!
                        Nu este vorba de iritabilitatea mea aici...deja ai agresat verbal 3 persoane pe forum in mai putin de o saptamana,si fara nici un motiv.Nu vrem asta de la acest forum.
                        LUMINITA

                        Comentariu


                        • #13
                          Re: Incepator - antrenamente Constanța

                          Haha,mie nu mi-a cerut >Foarte draguta!!!
                          PS:Cand am venit acas dupa antrenamentu de acolo,l-am plesnit de cateva ori pe Florescu de vroia sa ma trimita inapoi
                          Setup: Timo Boll ZLC + Dignics 05
                          Însă Dumnezeu Și‑a dovedit dragostea față de noi prin faptul că, pe când eram păcătoși, Cristos a murit pentru noi - Romani 5:8

                          Comentariu


                          • #14
                            Re: Constanța

                            la idu cum este?
                            merita efortul de a te delasa pana in mamaia?

                            Comentariu


                            • #15
                              Re: Constanța

                              Ultimile postari din topicul asta s-au dus departe rau de subiect.
                              As vrea sa reinvii acest topic pentru ca deja intampin probleme in a gasi un loc unde sa joc tenis in Constanța.
                              De exemplu daca pana saptamana trecuta la casa Feleac era ocupata masa noastra si cel mult inca una, de vreo cateva zile este plin. Plin!
                              Iar alte locuri in CT unde sa pot juca tenis nu stiu. As adauga "la un pret rezonabil" dar nu adaug pentru ca nu am gasit la NICI un pret.
                              As dori daca stie cineva vreo sala unde se poate juca tenis de masă, sa imi spuna si mie. Dar nu din auzite, doar daca stiti sigur. De ce? Pentru ca din auzite exista mese de tenis la Cleopatra, la Hotel Park, la Yaki, la Bowling... ei bine, in nici unul dintre locurile astea nu (mai) exista nici picior de masa de ping-pong.
                              Multumesc.
                              Toate cele bune.
                              Xiom OmegaIV Elite 2.0 / Xiom STRATO /Xiom OmegaIV Europe 2.0

                              Comentariu


                              • #16
                                Re: Constanța

                                Pentru a juca tenis de masă in CONSTANTA,luati legatura cu inimosul organizator de turnee din oras,FRATEA AUREL-telefon-0726686175.Exista o sala in zona Casei de cultura unde se intalnesc multi jucatori de tenis de masă(vezi turneul de tip B organizat nu de mult acolo),sunt 4 mese bune si se achita o taxa nu prea mare pentru a juca(parca este si posibilitatea de achizitionare a unui abonament lunar).Domnul de mai sus va v-a lumurii toate aceste aspecte.Mult succes .
                                Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                                Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                                Comentariu


                                • #17
                                  Re: Constanța

                                  Multumesc d-le Doctor,promt ca de obicei .
                                  Poti sa ma suni la telefon 0726.686.175 si discutam

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Re: Constanța

                                    M-ar interesa deschiderea unei sali de tenis de masă in Constanța ,ma puteti ajuta cu ceva sugestii?Amatori de astfel de locuri ar fi?!?
                                    As avea un loc de 600 mp open space .apoi 10 mese omologate ITTF,40 palete si cam atat.M-ar interesa ce as putea monta pe jos si cam cat m-ar ajunge la cei 600 mp separatoare de unde pot achizitiona si pentru avizul de la primarie de deschidere ce ar trebui sa stiu si cam cat ar dura.
                                    Sunt un mare impatimit al acestui sport.
                                    Regards.

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Re: Constanța

                                      Nu pot sa te ajut cu sugestii tehnice si la obiect, din pacate, dar stiu sigur ca sunt aici oameni care pot.
                                      Spatiul si mesele, insa, suna foarte bine . Si ce pot sa iti zic este ca nu de amatori (clienti) vei duce lipsa. Garantat. Gandeste-te ca desi tenisul de masa e sport de nisa, deocamdata, totusi vei fi cam singurul in Constanța care va avea un spatiu decent si niste mese decente. Exceptand desigur sala domnului Aurel, da' aia nu se pune, pentru ca nu e "comerciala".
                                      Iti doresc din tot sufletul spor in afacere si sa o vedem cat mai curand pe picioare. (Dar nu cu preturi de IDU )
                                      Tine-ne la curent.
                                      Toate cele bune.
                                      Xiom OmegaIV Elite 2.0 / Xiom STRATO /Xiom OmegaIV Europe 2.0

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Re: Constanța

                                        Magazinul mondial ca zona cum vi se pare?

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Re: Constanța

                                          Maine duc echipa de hochei de copii in cantonament la Navodari si 10 zile o sa fiu acolo Nu prea o sa am timp , dar daca exista eventual in zona posibilitatea de a juca cateva ore as putea sa o "sterg" putin . Multumesc anticipat .

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Re: Constanța

                                            Postat în original de AlecsCT
                                            Magazinul mondial ca zona cum vi se pare?
                                            Ala de pe b-dul Mamaia? Daca despre ala e vorba, personal, mi se pare super ok.
                                            Toate cele bune.
                                            Xiom OmegaIV Elite 2.0 / Xiom STRATO /Xiom OmegaIV Europe 2.0

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Re: Constanța

                                              Postat în original de AlecsCT
                                              M-ar interesa deschiderea unei sali de tenis de masă in Constanța ,ma puteti ajuta cu ceva sugestii?Amatori de astfel de locuri ar fi?!?
                                              As avea un loc de 600 mp open space .apoi 10 mese omologate ITTF,40 palete si cam atat.M-ar interesa ce as putea monta pe jos si cam cat m-ar ajunge la cei 600 mp separatoare de unde pot achizitiona si pentru avizul de la primarie de deschidere ce ar trebui sa stiu si cam cat ar dura.
                                              Sunt un mare impatimit al acestui sport.
                                              Regards.
                                              Deschiderea unei sali de tenis de masă in Constanța ar fi de bun augur!
                                              Este bine stiut ca tenisul de masa este cel mai popular sport si are cei mai multi practicanti din intreaga lume (profi+amatori)!
                                              Este laudabil daca aveti resurse si dragoste de tenis pentru ca acest plan sa se realizeze.
                                              Amatori/clienti, cu siguranta o sa aveti! Cunosc eu cel putin 30!... plus ca la sala feleacu si spiru sunt mereu clienti, desi conditiile sunt modeste rau!!
                                              Ca mici sugestii pt sala de tenis, v-as recomanda sa nu puneti mocheta pe jos, ca ar sari mingea mai incet pe mese.
                                              Eventual parchet, scandura sau covor cauciucat tip tartan, special pt sali sport(dar e cam scump).
                                              Geamurile sa aiba jaluzele sau draperii... (lumina naturala venita din spatele meselor deranjeaza)
                                              E bine ca lumina artificiala sa fie plasata pe tavan si nu in spatele meselor sau pe peretii laterali.
                                              Pt mantinele care sa delimiteze spatiile intre mese putem vorbi cu cei din mangalia sa vedem unde le-au fabricat si cat i-a costat sau cu dl antrenor filimon de la css, sa ne dea un pont.
                                              Sa nu permiteti sa cante muzica (la eventualul bar din incinta) in timpul jocului, pt ca deranjeaza concentrarea.
                                              Pt fumat sa fie spatiu separat de sala.
                                              Sa recomandati clientilor sa vina cu incaltaminte sport curata de schimb pt accesul la mese.
                                              Ei bine, puteti sa urmariti si topicul cu "sala ADR Galați", unde dl Paul era la inceputuri cu ideea de a deschide o sala, si tot asa, a cerut si a primit multe sfaturi utile de la oameni priceputi.
                                              Si locatia mi se pare ok... central... imi amintesc ca mondialul are si incaperi inalte, propice pentru un joc de tenis!
                                              Altfel, puteti conta ca eu si colegii mei din clubul "Amatour Constanța", va putem asigura tot sprijinul nostru pentru a realiza aceasta sala! Eventual ne puteti vizita la mica "noastra" sala (de fapt e sala mica a css2).
                                              Ne bucuram sa vedem oameni impatimiti (ca si noi) de acest sport frumos!
                                              Succes!
                                              Xiom -Mitzutani - Xiom

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Re: Constanța

                                                Postat în original de george, c-ta
                                                Postat în original de AlecsCT
                                                M-ar interesa deschiderea unei sali de tenis de masă in Constanța ,ma puteti ajuta cu ceva sugestii?Amatori de astfel de locuri ar fi?!?
                                                As avea un loc de 600 mp open space .apoi 10 mese omologate ITTF,40 palete si cam atat.M-ar interesa ce as putea monta pe jos si cam cat m-ar ajunge la cei 600 mp separatoare de unde pot achizitiona si pentru avizul de la primarie de deschidere ce ar trebui sa stiu si cam cat ar dura.
                                                Sunt un mare impatimit al acestui sport.
                                                Regards.
                                                Deschiderea unei sali de tenis de masă in Constanța ar fi de bun augur!
                                                Este bine stiut ca tenisul de masa este cel mai popular sport si are cei mai multi practicanti din intreaga lume (profi+amatori)!
                                                Este laudabil daca aveti resurse si dragoste de tenis pentru ca acest plan sa se realizeze.
                                                Amatori/clienti, cu siguranta o sa aveti! Cunosc eu cel putin 30!... plus ca la sala feleacu si spiru sunt mereu clienti, desi conditiile sunt modeste rau!!
                                                Ca mici sugestii pt sala de tenis, v-as recomanda sa nu puneti mocheta pe jos, ca ar sari mingea mai incet pe mese.
                                                Eventual parchet, scandura sau covor cauciucat tip tartan, special pt sali sport(dar e cam scump).
                                                Geamurile sa aiba jaluzele sau draperii... (lumina naturala venita din spatele meselor deranjeaza)
                                                E bine ca lumina artificiala sa fie plasata pe tavan si nu in spatele meselor sau pe peretii laterali.
                                                Pt mantinele care sa delimiteze spatiile intre mese putem vorbi cu cei din mangalia sa vedem unde le-au fabricat si cat i-a costat sau cu dl antrenor filimon de la css, sa ne dea un pont.
                                                Sa nu permiteti sa cante muzica (la eventualul bar din incinta) in timpul jocului, pt ca deranjeaza concentrarea.
                                                Pt fumat sa fie spatiu separat de sala.
                                                Sa recomandati clientilor sa vina cu incaltaminte sport curata de schimb pt accesul la mese.
                                                Ei bine, puteti sa urmariti si topicul cu "sala ADR Galați", unde dl Paul era la inceputuri cu ideea de a deschide o sala, si tot asa, a cerut si a primit multe sfaturi utile de la oameni priceputi.
                                                Si locatia mi se pare ok... central... imi amintesc ca mondialul are si incaperi inalte, propice pentru un joc de tenis!
                                                Altfel, puteti conta ca eu si colegii mei din clubul "Amatour Constanța", va putem asigura tot sprijinul nostru pentru a realiza aceasta sala! Eventual ne puteti vizita la mica "noastra" sala (de fapt e sala mica a css2).
                                                Ne bucuram sa vedem oameni impatimiti (ca si noi) de acest sport frumos!
                                                Succes!
                                                Nu a-ti facut altceva decat sa imi incurajati foarte mult proiectul pe care in putin timp am sa-l finalizez.Toate sugestiile pe care le-ati scris ami sus sunt exact cele gandite si de mine.M-ar bucura sa ne intalnim la o miscare.
                                                Multumesc

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Re: Constanța

                                                  Ce se mai aude cu sala?
                                                  FH: Butterfly Sriver FX
                                                  Blade: Butterfly Balsa Carbo X5
                                                  BH: Butterfly Sriver FX
                                                  Produse procurate de la valigti: http://s221.photobucket.com/albums/dd222/valigti/

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X