Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Orașului Agnita", Agnita - 04.08.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu A "Cupa Orașului Agnita", Agnita - 04.08.2018

    Turneu A "Cupa Orașului Agnita" - Localitatea Agnita, Sâmbătă 04.08.2018 – E/O + A/Î

    LOCALITATEA: Agnita, Strada Școlii nr. 2;
    DATA: Sâmbătă 04.08.2018;
    CATEGORII: Elite/Open și Avansați/începători;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    Avansați/începători - 08.00 - 09.15 – validare înscrieri, la 09.30 încep meciurile;
    Elite/Open - 13.00 - 13.45 – validare înscrieri, la 14.00 încep meciurile;
    SALA: Sala de sport Năstase din incinta Colegiului “A.T. Laurian”;
    INDICAȚII DE ACCES:
    Dinspre Sibiu si Mediaș se traverseaza centrul orasului pana la Farmacie si Raiffeisen Bank, se face dreapta spre Casa de Cultura, Colegiu si Sala.
    Dinspre Sighișoara si Fagaras se continua pana la Farmacie si Raiffeisen Bank, se face stanga spre Casa de Cultura, Colegiu si Sala.
    LOGISTICĂ: 12 mese (Butterfly, Donic, Joola) aprobate ITTF, mingi plastic ***;
    SPAȚIU DE JOC: 45 mp/masa;
    SUPRAFAȚA DE JOC: Ciment;
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri;
    ASISTENȚĂ MEDICALĂ: echipaj medical;
    TAXA: adulți 25 Lei, copii 15 Lei, din care 1 Leu/participant vor fi donați în contul AmaTur. Persoanele cu dizabilități sunt scutite de taxă.
    Se asigură fiecarui participant o sticlă de apă plată/minerală, o cafea și o gustare la prânz!
    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Avansați/începători: Locurile 1-4 – cupe/medalii/diplome; 5-8 – medalii/diplome;
    - Elite/Open: Locurile 1-4 – cupe/medalii/diplome; 5-8 – medalii/diplome;
    - Premii speciale
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - ultima înscriere Vineri,03.08.2018,ora 21:00
    - ultima retragere Joi,02.08.2018, ora 21:00
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza personele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    Elite/Open
    - Participă orice jucător cu MP > 20;
    - Număr maxim de participanți: 36;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula șarpelui cu eventuale modificări funcție de localități (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP/Clasament;
    - Atenție – fără grupe superioare!!!!!!!!!
    - Tablou eliminatoriu;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe inferioare;
    Avansați/începători
    - Participă orice jucător cu MP < 20;
    - Număr maxim de participanți: 72;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula șarpelui cu eventuale modificări funcție de localități (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP/Clasament;
    - Atenție – fără grupe superioare!!!!!!!!!
    - Tablou eliminatoriu
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;
    ORGANIZATORI:
    - Zedler Csaba, tel. 0766293569;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Filea Adonis, tel. 0785233026;
    ECHIPAMENT:
    La turneu va fi prezent Dani Leo cu un stand de materiale.
    SPONSORI:
    - Consiliul Local Agnita;
    - Casa de Cultura “Ilarion Cocișiu” Agnita

    IMPORTANT
    Organizatorii au optat pentru sistemul de joc fără grupe superioare pentru a da posibilitatea tuturor oaspeților noștri interesați să poată participa la evenimentele serale din cadrul sărbătorilor orașului Agnita. Vor fi prezente numeroase standuri reprezentative ale folclorului si tradițiilor populare de pe Valea H?rtibaciului, artiști și interpreți de muzică populară și ușoară de pe Valea Hartibaciului și din toată România.

    Ultima editare de marcelgiosan; 01.aug.2018, 10:49.
    I love table tennis !

  • #2
    Cupa Orașului Agnita - Turneu - A - Agnita - 04.08.2018
    Lista înscrieri - Toate Categoriile - 03.08.2018 21:08

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Județ - MPT Categorie - Obs1
    1 . Ciky Cornel - 539 - Fagaras - BV - 16,22 - AW - Amatori
    2 . Malene Petru - 926 - Fagaras - BV - 7,77 - I - Amatori
    3 . Pica Horia - 725 - Fagaras - BV - 13,28 - A - Amatori
    4 . Manitiu Florin - 1038 - Sibiu - SB - 17,25 - A - Amatori
    5 . Popescu Remus - 543 - Ramnicu Valcea - VL - 20,60 - O - Open
    6 . Lupsa Bogdan - 284 - Ramnicu Valcea - VL - 18,24 - A - Amatori
    7 . Grigore Marian - 457 - Ramnicu Valcea - VL - 16,99 - A - Amatori
    8 . Stancalie Doru - 160 - Craiova - DJ - 27,22 - OW - Open
    9 . Barac Marius - 387 - Sibiu - SB - 27,48 - OW - Open
    10 . Kis Istvan - 438 - Brașov - BV - 16,17 - AW - Amatori
    11 . Radu Constantin - 341 - Sibiu - SB - 20,33 - OW - Open
    12 . Benyovski Bela - 536 - Sibiu - SB - 19,04 - AW - Open
    13 . Temelie Dragos - 175 - Selimbar - SB - 38,64 - E - Open
    14 . Popa Mircea - 229 - Brașov - BV - 23,00 - OW - Open
    15 . Antal Denes - 95 - Brașov - BV - 26,73 - OW - Open
    16 . Padurariu Costel - 100 - Brașov - BV - 25,84 - O - Open
    17 . Marin Floricel - 952 - Brașov - BV - 15,43 - AW - Amatori
    18 . Darjan Daniel - 488 - Brașov - BV - 15,59 - A - Amatori
    19 . Loghin Florin - 345 - Brașov - BV - 16,77 - A - Amatori
    20 . Zedler Csaba - 1181 - Agnita - SB - 24,00 - OW - Open
    21 . Filea Adonis - 904 - Sibiu - SB - 15,60 - A - Amatori
    22 . Ciobanu Daniel - 110 - Blaj - AB - 27,26 - OW - Open
    23 . Pralea Constantin - 610 - Alba Iulia - AB - 11,05 - AW - Amatori
    24 . Zedler Iuliu - 1490 - Blaj - AB - 11,30 - AW - Amatori
    25 . Timaru Ilie - 489 - Ocna Sibiului - SB - 20,92 - O - Open
    26 . Beches Andrei - 198 - Sibiu - SB - 27,44 - O - Open
    27 . Toader George - 1687 - Agnita - SB - 19,40 - A - Amatori
    28 . Toader Valentin - 1565 - Agnita - SB - 16,00 - A - Amatori
    29 . Vera Esteban - 665 - Sibiu - SB - 15,72 - A - Amatori
    30 . Frintu Marius - 1277 - Sibiu - SB - 12,33 - A - Amatori
    31 . Roman Bogdan - 53 - Arad - AR - 39,33 - E - Open
    32 . Meszar Razvan - 1004 - Arad - AR - 31,30 - E - Open
    33 . Weiss Simona - 462 - Cisnadie - SB - 26,60 - OF - Open
    34 . Groza Alexandru - 1102 - Cisnadie - SB - 22,40 - O - Open
    35 . Bucur Dan - 572 - Cisnadie - SB - 18,74 - A - Amatori
    36 . Bozosan Petre - 311 - Sibiu - SB - 16,19 - A - Amatori
    37 . Viciu Dragos - 298 - Pitești - AG - 23,75 - OW - Open
    38 . Petrache Radu - 1157 - Blaj - AB - 11,50 - A - Amatori
    39 . Fulop Attila - 203 - Aiud - AB - 20,59 - OW - Open
    40 . Dirlea Ioan - 142 - Aiud - AB - 25,96 - OH - Open
    41 . Stefan Patrick - 201 - Brașov - BV - 26,07 - O - Open
    42 . Stanciulescu Bogdan - 293 - Brașov - BV - 32,22 - E - Open
    43 . Anton Calin - 1003 - Sibiu - SB - 13,13 - AW - Amatori
    44 . Dospinescu George - 242 - București - B - 23,82 - OW - Open
    45 . Cioca Raul - 1544 - Agnita - SB - 14,70 - A - Amatori
    46 . Pascu Raul - 2242 - Agnita - SB - 5,30 - I - Amatori
    47 . Kondort Arpad - 2025 - Agnita - SB - 0,00 - A - Amatori
    48 . Farkas Gabor - 7 - Targu Mureș - MS - 42,82 - EW - Open
    49 . Matei Dumitru - 296 - Deva - HD - 20,45 - OW - Open
    50 . Kondort Dan - 1526 - Sibiu - SB - 7,80 - I - Amatori
    51 . Mitar Marius Tiberiu - 577 - Sannicolau Mare - TM - 12,27 - A - Amatori
    52 . Restea Lucian Constantin - 4088 - Fagaras - BV - 0,00 - I - Amatori
    53 . Piper Petru - 398 - Luna CJ - CJ - 16,76 - AH - Amatori
    54 . Creta Petru - 827 - Luna CJ - CJ - 9,40 - I - Amatori
    55 . Decean Darian - 369 - Sibiu - SB - 23,70 - O - Open
    56 . Nechita Alexandru - 4187 - Agnita - SB - 0,00 - O - Open
    57 . Oancea Paul - Nou - Agnita - SB - Nou - - Amatori
    58 . Stefan Sanda-Ana - Nou - Agnita - SB - Nou - - Amatori
    59 . Sabau Mircea - 647 - Târnaveni - MS - 15,84 - A - Amatori
    60 . Motorga Dorin - 116 - Targu Mureș - MS - 28,98 - O - Open
    61 . Veres Janos - 302 - Targu Mureș - MS - 23,04 - OW - Open
    62 . Movileanu Neculae - 616 - Brașov - BV - 13,47 - A - Amatori
    63 . Govoreanu Florin - 8 - Cisnadie - SB - 38,61 - EW - Open
    64 . Dordea Lucian - 812 - Mediaș - SB - 22,67 - OW - Open
    65 . Seceta Andreas - 743 - Mediaș - SB - 21,37 - O - Open
    66 . Cristea Virgil - 689 - Cugir - AB - 17,70 - A - Amatori
    67 . Dumitrescu Sorin - 982 - Brașov - BV - 11,86 - A - Amatori
    68 . Fratila Dan - 1549 - Ocna Sibiului - SB - 13,10 - A - Amatori
    69 . Crisan Casian - 1940 - Agnita - SB - 6,00 - I - Amatori
    70 . Kozma Endre - Nou - Agnita - SB - Nou - - Amatori
    71 . Cristea Andrei Cosmin - 601 - Aiud - AB - 14,93 - AJ - Amatori
    72 . Faraian Alexandru - 1043 - Aiud - AB - 10,48 - AJ - Amatori
    73 . Niculescu Marin - 2355 - București - B - 4,00 - IW - Amatori
    74 . Tobosaru Gheorghe - 412 - Brașov - BV - 16,82 - A - Amatori
    75 . Sandu Andrei - 1718 - Sibiu - SB - 9,35 - I - Amatori
    76 . Sirbu Vlad - 1283 - Aiud - AB - 6,65 - I - Amatori
    77 . Balaj Roland - 792 - Arad - AR - 11,86 - A - Amatori
    78 . Stefan Comanariu - Nou - Fagaras - BV - Nou - - Amatori
    79 . Boeriu Cezara - 190 - Targu Mureș - MS - 32,17 - EJF - Open
    80 . Anca Valentin - 2911 - Ludus - MS - 5,65 - I - Amatori
    81 . Anca Ana Maria - 3150 - Ludus - MS - 4,50 - IF - Amatori
    82 . Heja Zoltan - 338 - Ditrau - HR - 15,94 - A - Amatori
    83 . Makszem Szabolcs - 697 - Gheorgheni - HR - 10,89 - A - Amatori
    84 . Angi Zoltan - 1022 - Gheorgheni - HR - 6,76 - I - Amatori
    85 . Benedek Alex - 1379 - Gheorgheni - HR - 6,75 - I - Amatori
    86 . Barbu Florin - Nou - Sibiu - SB - Nou - - Amatori
    87 . Cinebuji Attila - 1067 - Târnaveni - MS - 14,30 - A - Amatori
    88 . Ferencz Valentin - 759 - Târnaveni - MS - 17,72 - A - Amatori
    89 . Zalar Marian - 1606 - Târnaveni - MS - 16,00 - A - Amatori
    90 . Sufletel Radu - 69 - Alba Iulia - AB - 38,69 - ELW - Open
    91 . Bartha Istvan Zsolt - 392 - Aita Mare - CV - 18,07 - A - Amatori
    92 . Bartha Zsolt Attila - 1593 - Aita Mare - CV - 17,55 - A - Amatori
    93 . Moldovan Flavia - 614 - Târnaveni - MS - 16,45 - AF - Amatori
    94 . Pop Sabin - 467 - Targu Mureș - MS - 14,73 - A - Amatori
    95 . Varbanescu Radu - 1034 - București - B - 4,57 - I - Amatori
    96 . Rebegel Bogdan - Nou - Agnita - SB - Nou - - Amatori
    97 . Iancu Sorin - 273 - Sibiu - SB - 29,62 - O - Open
    98 . Pelaghie Ioan - 456 - Targu Mureș - MS - 23,10 - O - Open
    99 . Barbu Vasile - Nou - Brașov - BV - Nou - - Amatori
    100 . Sufletel Emil Sr - 2059 - Alba Iulia - AB - 7,50 - IW - Amatori
    101 . Sufletel Margareta - 2148 - Alba Iulia - AB - 6,50 - IF - Amatori

    Clasament 01-aug-2018
    Toate modificarile si neconcordantele va rog pe forum pentru a nu exista discutii
    Ultima editare de adof; 03.aug.2018, 20:08.

    Comentariu


    • #3
      Cupa Orașului Agnita - Turneu - A - Agnita - 04.08.2018
      Lista înscrieri - Open - 03.08.2018 21:10

      Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Județ - MPT
      1 . Farkas Gabor - 7 - Targu Mureș - MS - 42,82
      2 . Roman Bogdan - 53 - Arad - AR - 39,33
      3 . Sufletel Radu - 69 - Alba Iulia - AB - 38,69
      4 . Temelie Dragos - 175 - Selimbar - SB - 38,64
      5 . Govoreanu Florin - 8 - Cisnadie - SB - 38,61
      6 . Stanciulescu Bogdan - 293 - Brașov - BV - 32,22
      7 . Boeriu Cezara - 190 - Targu Mureș - MS - 32,17
      8 . Meszar Razvan - 1004 - Arad - AR - 31,30
      9 . Iancu Sorin - 273 - Sibiu - SB - 29,62
      10 . Motorga Dorin - 116 - Targu Mureș - MS - 28,98
      11 . Barac Marius - 387 - Sibiu - SB - 27,48
      12 . Beches Andrei - 198 - Sibiu - SB - 27,44
      13 . Ciobanu Daniel - 110 - Blaj - AB - 27,26
      14 . Stancalie Doru - 160 - Craiova - DJ - 27,22
      15 . Antal Denes - 95 - Brașov - BV - 26,73
      16 . Weiss Simona - 462 - Cisnadie - SB - 26,60
      17 . Stefan Patrick - 201 - Brașov - BV - 26,07
      18 . Dirlea Ioan - 142 - Aiud - AB - 25,96
      19 . Padurariu Costel - 100 - Brașov - BV - 25,84
      20 . Zedler Csaba - 1181 - Agnita - SB - 24,00
      21 . Dospinescu George - 242 - București - B - 23,82
      22 . Viciu Dragos - 298 - Pitești - AG - 23,75
      23 . Decean Darian - 369 - Sibiu - SB - 23,70
      24 . Pelaghie Ioan - 456 - Targu Mureș - MS - 23,10
      25 . Veres Janos - 302 - Targu Mureș - MS - 23,04
      26 . Popa Mircea - 229 - Brașov - BV - 23,00
      27 . Dordea Lucian - 812 - Mediaș - SB - 22,67
      28 . Groza Alexandru - 1102 - Cisnadie - SB - 22,40
      29 . Seceta Andreas - 743 - Mediaș - SB - 21,37
      30 . Timaru Ilie - 489 - Ocna Sibiului - SB - 20,92
      31 . Popescu Remus - 543 - Ramnicu Valcea - VL - 20,60
      32 . Fulop Attila - 203 - Aiud - AB - 20,59
      33 . Matei Dumitru - 296 - Deva - HD - 20,45
      34 . Radu Constantin - 341 - Sibiu - SB - 20,33
      35 . Benyovski Bela - 536 - Sibiu - SB - 19,04
      36 . Nechita Alexandru - 4187 - Agnita - SB - 0,00

      Clasament 01-aug-2018

      Cupa Orașului Agnita - Turneu - A - Agnita - 04.08.2018
      Lista înscrieri - Amatori - 03.08.2018 21:11

      Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Județ - MPT
      1 . Toader George - 1687 - Agnita - SB - 19,40
      2 . Bucur Dan - 572 - Cisnadie - SB - 18,74
      3 . Lupsa Bogdan - 284 - Ramnicu Valcea - VL - 18,24
      4 . Bartha Istvan Zsolt - 392 - Aita Mare - CV - 18,07
      5 . Ferencz Valentin - 759 - Târnaveni - MS - 17,72
      6 . Cristea Virgil - 689 - Cugir - AB - 17,70
      7 . Bartha Zsolt Attila - 1593 - Aita Mare - CV - 17,55
      8 . Manitiu Florin - 1038 - Sibiu - SB - 17,25
      9 . Grigore Marian - 457 - Ramnicu Valcea - VL - 16,99
      10 . Tobosaru Gheorghe - 412 - Brașov - BV - 16,82
      11 . Loghin Florin - 345 - Brașov - BV - 16,77
      12 . Piper Petru - 398 - Luna CJ - CJ - 16,76
      13 . Moldovan Flavia - 614 - Târnaveni - MS - 16,45
      14 . Ciky Cornel - 539 - Fagaras - BV - 16,22
      15 . Bozosan Petre - 311 - Sibiu - SB - 16,19
      16 . Kis Istvan - 438 - Brașov - BV - 16,17
      17 . Toader Valentin - 1565 - Agnita - SB - 16,00
      18 . Zalar Marian - 1606 - Târnaveni - MS - 16,00
      19 . Heja Zoltan - 338 - Ditrau - HR - 15,94
      20 . Sabau Mircea - 647 - Târnaveni - MS - 15,84
      21 . Vera Esteban - 665 - Sibiu - SB - 15,72
      22 . Filea Adonis - 904 - Sibiu - SB - 15,60
      23 . Darjan Daniel - 488 - Brașov - BV - 15,59
      24 . Marin Floricel - 952 - Brașov - BV - 15,43
      25 . Cristea Andrei Cosmin - 601 - Aiud - AB - 14,93
      26 . Pop Sabin - 467 - Targu Mureș - MS - 14,73
      27 . Cioca Raul - 1544 - Agnita - SB - 14,70
      28 . Cinebuji Attila - 1067 - Târnaveni - MS - 14,30
      29 . Movileanu Neculae - 616 - Brașov - BV - 13,47
      30 . Pica Horia - 725 - Fagaras - BV - 13,28
      31 . Anton Calin - 1003 - Sibiu - SB - 13,13
      32 . Fratila Dan - 1549 - Ocna Sibiului - SB - 13,10
      33 . Frintu Marius - 1277 - Sibiu - SB - 12,33
      34 . Mitar Marius Tiberiu - 577 - Sannicolau Mare - TM - 12,27
      35 . Balaj Roland - 792 - Arad - AR - 11,86
      36 . Dumitrescu Sorin - 982 - Brașov - BV - 11,86
      37 . Petrache Radu - 1157 - Blaj - AB - 11,50
      38 . Zedler Iuliu - 1490 - Blaj - AB - 11,30
      39 . Pralea Constantin - 610 - Alba Iulia - AB - 11,05
      40 . Makszem Szabolcs - 697 - Gheorgheni - HR - 10,89
      41 . Faraian Alexandru - 1043 - Aiud - AB - 10,48
      42 . Creta Petru - 827 - Luna CJ - CJ - 9,40
      43 . Sandu Andrei - 1718 - Sibiu - SB - 9,35
      44 . Kondort Dan - 1526 - Sibiu - SB - 7,80
      45 . Malene Petru - 926 - Fagaras - BV - 7,77
      46 . Sufletel Emil Sr - 2059 - Alba Iulia - AB - 7,50
      47 . Angi Zoltan - 1022 - Gheorgheni - HR - 6,76
      48 . Benedek Alex - 1379 - Gheorgheni - HR - 6,75
      49 . Sirbu Vlad - 1283 - Aiud - AB - 6,65
      50 . Sufletel Margareta - 2148 - Alba Iulia - AB - 6,50
      51 . Crisan Casian - 1940 - Agnita - SB - 6,00
      52 . Anca Valentin - 2911 - Ludus - MS - 5,65
      53 . Pascu Raul - 2242 - Agnita - SB - 5,30
      54 . Varbanescu Radu - 1034 - București - B - 4,57
      55 . Anca Ana Maria - 3150 - Ludus - MS - 4,50
      56 . Niculescu Marin - 2355 - București - B - 4,00
      57 . Kondort Arpad - 2025 - Agnita - SB - 0,00
      58 . Restea Lucian Constantin - 4088 - Fagaras - BV - 0,00
      59 . Oancea Paul - Nou - Agnita - SB - Nou
      60 . Stefan Sanda-Ana - Nou - Agnita - SB - Nou
      61 . Kozma Endre - Nou - Agnita - SB - Nou
      62 . Stefan Comanariu - Nou - Fagaras - BV - Nou
      63 . Barbu Florin - Nou - Sibiu - SB - Nou
      64 . Rebegel Bogdan - Nou - Agnita - SB - Nou
      65 . Barbu Vasile - Nou - Brașov - BV - Nou

      Clasament 01-aug-2018
      Ultima editare de adof; 03.aug.2018, 20:11.

      Comentariu


      • #4
        Manitiu Florin din Sibiu la amatori.

        Postat în original de CIKY
        Se înscriu din Făgăraș la Amatori :
        Ciky Cornel
        Serban Aurel
        Malene Petru
        Pica Horia
        Ultima editare de marcelgiosan; 24.iul.2018, 20:42.

        Comentariu


        • #5
          Popescu Remus si Badulescu Teo - open. Lupsa Bogdan si Grigore Marian - amatori, toti din Rm.Valcea

          Comentariu


          • #6
            Stancalie Doru din Craiova si Barac Marius din Sibiu la open .

            Comentariu


            • #7
              Kis Istvan

              Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

              Comentariu


              • #8
                Radu Constantin, Benyovski Bela, Dragoș Temelie toți din Sibiu la open

                Comentariu


                • #9
                  Se inscriu din Brașov : Popa Mircea, Antal Denes, Padurariu Costel la open si Marin Floricel , Darjan Daniel, Kis Istvan , Loghin Florin la avansati

                  Comentariu


                  • #10
                    Din Brașov la opel
                    Popa Mircea
                    Antal Denes
                    Demeny Zoltan
                    Padurariu Costel
                    La amatori Marin Floricel
                    TurAma II
                    Multumesc.

                    Comentariu


                    • #11
                      Se inscriu Zedler Csaba- Agnita-Open si Filea Adonis -Sibiu-Amatori
                      I love table tennis !

                      Comentariu


                      • #12
                        Se inscriu:
                        - la cat. open-elite: Fulop Attila, Aiud
                        Ciobanu Daniel, Blaj
                        - la incepatori-avansati: Pralea Constantin, Alba Iulia
                        Szabo Andrei, Blaj
                        Zedler Iuliu, Blaj

                        Comentariu


                        • #13
                          Timaru Ilie - Ocna Sibiului - Open

                          Comentariu


                          • #14
                            Beches Andrei, Sibiu, open. Multumesc
                            ZJ-SZLC
                            fh/bh- Btf Tenergy o5fx

                            Comentariu


                            • #15
                              Din Agnita se inscriu la categoria,avansati Toader George si la categoria Open Toader Valentin!

                              Comentariu


                              • #16
                                Din Sibiu: Barbulescu Dan la open si Brașoveanu Valentin la avansati

                                Comentariu


                                • #17
                                  Se inscrie la avansati din Sibiu
                                  Vera Esteban
                                  Frintu Marius
                                  Mulțumesc

                                  Trimis de pe al meu ferrari gt spirit folosind Tapatalk

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Roman Bogdan / Meszar Razvan / Elite / Arad ,,,


                                    Sa ne vedem cu bine si sanatosi!
                                    Ultima editare de leo33; 24.iul.2018, 20:49.
                                    Cu multa munca si perseverenta, am reusit !!! > https://www.facebook.com/video.php?v=10152877317254608

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Din Cisnadie, Weiss Simona, Somlea Darian si Groza Alex open. Bucur Dan si Somlea Codrin avansați

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Bozosan Petre avansați

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Dragos Viciu - Pitești - Open

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Migea Cornel, din Sibiu, la elite.

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Se inscrie Mureșanu Alexandru-Sibiu-Amatori

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Petrache Radu avansați Blaj

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  La amatori Bardas Ioan si Bardas Patrick Dumbraveni
                                                  Onet Nicolae si Samoila Florin Sighișoara
                                                  La open Tipser Gabriel Sighișoara.

                                                  Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X