Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Regional "Ziua Națională AmaTur", Brăila - 02.09.2018 (Zona 2)

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Se retrage Stoica Sandel

    Comentariu


    • - Se retrage din cauza schimbarii zilei de Turneu

      - Maresi Ion - Focșani - Open

      Comentariu


      • Nu mai poate participa Stoian Nicolae avansati Brăila Cu scuzele de rigoare

        Comentariu


        • Se retrage Schimbeschi Marian,Tulcea -Avansati.

          Trimis de pe al meu SM-J530F folosind Tapatalk

          Comentariu


          • Se inscrie din Panciu la incepatori Milea Severin - fara masa.
            Lemn: Butterfly Innerforce Layer ALC
            FH: Butterfly Dignics 05
            BH: Tibhar Grass D.TecS

            Comentariu


            • Am si eu o intrebare si rugaminte in acelasi timp. Un nepot de-al meu , pe nume Manescu Eduard ( cu o singura participare in amatur ) ar dori foarte mult sa participe la categoria Incepatori din Brăila impreuna cu unchiul sau care este deja pe lista . Problema este ca atunci cand si-a facut contul el studia in București si locatia sa pe cont este București . Oare cum il putem ajuta ? Multumesc !

              Comentariu


              • Postat în original de brennekke Vezi post
                Am si eu o intrebare si rugaminte in acelasi timp. Un nepot de-al meu , pe nume Manescu Eduard ( cu o singura participare in amatur ) ar dori foarte mult sa participe la categoria Incepatori din Brăila impreuna cu unchiul sau care este deja pe lista . Problema este ca atunci cand si-a facut contul el studia in București si locatia sa pe cont este București . Oare cum il putem ajuta ? Multumesc !
                In primul rand: De unde e nepotul?

                In al doilea rand: Se poate face transferul de la București intr-o localitate din zona 2 daca solicitati asta azi, inainte de a aparea Clasamentul pe luna Septembrie.

                In al treilea rand: Daca se face transferul, va trebui sa participe in fiecare an la Regionalul zonei 2.
                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                Comentariu


                • El are domiciuliul stabil in localitatea Margaritesti , judetul Buzău, insa fiind elev el face naveta la București atat timp cat va fi la liceu. Nu ar fi nici o problema sa participe doar la regionalul zonei 2 pentru ca oricum asta intentioneaza avand in vedere ca Brăila este si mai aproape si tot acolo este si unchiul lui cu care ar putea merge impreuna . Deci probabil un transfer pe Brăila sau Buzău ar rezolva problema ?

                  Comentariu


                  • Postat în original de brennekke Vezi post
                    El are domiciuliul stabil in localitatea Margaritesti , judetul Buzău, insa fiind elev el face naveta la București atat timp cat va fi la liceu. Nu ar fi nici o problema sa participe doar la regionalul zonei 2 pentru ca oricum asta intentioneaza avand in vedere ca Brăila este si mai aproape si tot acolo este si unchiul lui cu care ar putea merge impreuna . Deci probabil un transfer pe Brăila sau Buzău ar rezolva problema ?
                    Unul pe Brăila, Da. Buzăul apartine de zona 4 care organizeaza Regionalul la Baicoi.
                    Deci, ?i facem viză de flotant la tanti Elvira?
                    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                    Comentariu


                    • Da , va rog tare mult . Isi doreste mult sa participe acum cu unchiul lui la acest turneu si oricum intentioneaza sa mai mearga acolo pentru ca ii este mai usor asa . Multumesc !

                      Comentariu


                      • De la Tulcea se înscriu la avansați Vasile Evtei și Remus Pană

                        Comentariu


                        • Inscriu pe Manescu Eduard Alexandru - Brăila , INCEPATORI . Cu masa de pranz . Multumesc !

                          Comentariu


                          • Se retrage Guțu Victor

                            Comentariu


                            • Se retrage Constantin Anastasia
                              Voinea Sorin

                              Comentariu


                              • Cu parere de rau .copiii din Mangalia se retrag.

                                Comentariu


                                • Asa cum am specificat la #11, ma transfer la open. Doresc si meniu. Multumesc.

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de vasea7606 Vezi post
                                    De la Tulcea se înscriu la avansați Vasile Evtei și Remus Pană
                                    Pana Remus Tulcea, se inscrie la Open...conform MP-ului..

                                    Comentariu


                                    • buna ziua imi cer scuze ma reinscriu Voinea Sorin la elit cu mentiunea daca ma lasa umarul sa joc daca nu am sa ma retrag joi seara

                                      Comentariu


                                      • Zarinschi Cătălin - Galați - elite
                                        Bl: Primorac off+
                                        fh: Tibhar evolution MX-P
                                        bh: Tibhar evolution MX-P

                                        Comentariu


                                        • Corcoz Costin/Focsani/Elite

                                          Cu meniu!

                                          Comentariu


                                          • Se retrage Tudor Ticu.

                                            Comentariu


                                            • Se retrage Damian Nicolaie- Tulcea.

                                              Comentariu


                                              • Buna seara!
                                                Se inscrie si Iordache Petrica - Avansati - Constanța.
                                                Cu meniu!

                                                Comentariu


                                                • In urma actualizării clasamentului se va face si repoziționarea unora (de la open la elite , avansați la open, începători la avansați sau vice-versa ) pe grilele de concurs automat sau trebuie refăcută înscrierea conform noii situații ?
                                                  Multumesc !

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de marcelgiosan Vezi post
                                                    Liste înscrieri actualizate conform Clasament AmaTur 01.09.2018
                                                    Au schimbat categoria:
                                                    Asmarandei Petru, Constanța - de la începători la Avansați;
                                                    Ivan Adrian, Tulcea - de la Avansați la Open.
                                                    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X