Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A-niversar "TTA – 8 ani", București - 15/16.09.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu A Turneu A-niversar "TTA – 8 ani", București - 15/16.09.2018

    Sarbatorim opt ani de la deschidere! Opt ani in care fiecare iubitor al tenisului de masa din București ne-a calcat cel putin o data pragul! Opt ani in care noi, TOP TENIS ARENA, am devenit ceea ce ne-am propus: cel mai mare si cel mai modern centru de tenis de masă din Romania! Opt ani in care am fost gazda a nenumarate evenimente, turnee Amaturistice sau importante intalniri ale jucatorilor de performanta.
    Si cum ar putea sarbatori evenimentul altfel decat in familia Amatur, impreuna cu Dumneavoastra, dragi amaturisti?
    Asadar, va invitam sa petreceti sambata si duminica,15 si 16 septembrie, impreuna cu noi cateva ore agreabile in preajma meselor albastre, pe covorul rosu, jucand sau asistand la tenis de calitate.



    LOCALITATEA: București;
    SALA: Top Tenis Arena;
    DATA: 15 si 16 Septembrie 2018;
    ADRESA+INDICATII ACCES: Stația de metrou Semănătoarea, în incinta SemaParc;
    TIMPUL PROBABIL ALOCAT: Sambata: 9,30 - 21,00 ; Duminica: 9,30 - 21,00;
    NUMĂR PARTICIPANȚI: Incepatori 60 - Avansati 90 - Open 60 - Eite 48, -
    NR. MESE: 20 mese DONIC WORLD CHAMPION, aprobate ITTF;
    SUPRAFAȚA DE JOC: Gerflor Taraflex Table Tennis;
    MINGI: Nittaku 40+ 3*
    FACILITATI: Vestiare si dusuri ultramoderne, garderoba, minibar complet;
    MATERIAL DE PREMIERE: Cupe, medalii, diplome
    ÎNSCRIERI: Pe forum sau telefonic ;? ultima înscriere vineri 14 Septembrie ora 21,30 Open si Elite respectiv Sambata ora 21,30 pentru Avansati si incepatori; Nu se fac inscrieri la sala;
    TAXA PARTICIPARE: 40 Lei . Pentru copiii SUB 14 ani 20 ron. Persoanele cu dizabilitați nu platesc taxa de participare. Câte 1 leu/participant plătitor se virează/donează către AmaTur.

    SAMBATA:
    - OPEN: ora 9,30 ? confirmarea inscrierii pana la ora 9,15
    - ELITE: ora 13,00 ? confirmarea inscrierii pana la ora 12,45
    DUMINICA:
    - AVANSATI: ora 9,30 ? confirmarea inscrierii pana la ora 9,15
    - INCEPATORI: ora 14,00 ? confirmarea inscrierii pana la ora 13,45
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit
    - ultima retragere Joi 13.09.2018, ora 21,00 pentru Open/Elite și Vineri 14.09.2018, ora 21.00 pentru Avansati/Incepatori;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;

    SISTEM DE JOC
    OPEN maxim 60 participanți ? Sambata, ora 9,30-18,00;
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 20 si mai mica decat 30 precum si jucatorii Avansati cu MP<20 care doresc si care sunt rugati să-și anunțe aceasta optiune, în limita locurilor disponibile;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula șarpelui cu eventuale modificări funcție de localități (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 și 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) și vor fi trase la sorți;

    ELITE maxim 48 participanți ? Sambata, ora 13.00-21,00;
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 30 precum si jucatorii openisti cu MP<30 care doresc si care sunt rugati să-și anunțe aceasta optiune, în limita locurilor disponibile;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula șarpelui cu eventuale modificări funcție de localități (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 și 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) și vor fi trase la sorți;

    Avansați maxim 90 participanți ? Duminica ora 9,30-18,00;
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mare sau egala cu 10 si mai mică decat 20, precum si jucatorii incepatori cu MP<10 care doresc si care sunt rugati să-și anunțe aceasta optiune, în limita locurilor disponibile;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula șarpelui cu eventuale modificări funcție de localități (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 și 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) și vor fi trase la sorți de către cel mai tânăr participant la turneul Amatori;

    ÎNCEPĂTORI maxim 60 participanți ? Duminica ora 14,00-21,00;
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mică decat 10;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula șarpelui cu eventuale modificări funcție de localități (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 și 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) și vor fi trase la sorți de către cel mai tânăr participant la turneul Amatori;

    ORGANIZATOR:
    Catalin Dutu, tel. 0774.420.441;
    ATENTIE!
    - Grupele se afiseaza pe forum in ziua premergatoare concursului, la orele 22,00. Din acel moment nu se mai fac inscrieri la categoriile afisate;
    - Jucatorii nemotivati sau retrasi dupa termenul limita vor fi penalizati conform regulamentului;
    - Atentie la plata parcarii, de la 01.09.2017 parcarea se plateste la casieria Sema Park, 2 lei prima ora la care se adauga 1 leu pentru fiecare ora suplimentara.


    ?N FUNCȚIE DE ÎNSCRIERI, LOCURILE DISPONIBILE FIECĂREI CATEGORII POT SUFERI MODIFICĂRI!

  • #2
    Inscrieri Incepatori - on 9/15/2018 at 6:49:51 PM

    1. Marinescu Nelu, Targoviște, 954 - 9.63 - I
    2. Bucur Mario, București, 874 - 9.14 - I
    3. Dobra Mihai, Giurgiu, 1490 - 9.07 - I
    4. Dobra Adrian, Giurgiu, 1344 - 8.68 - I
    5. Ionescu Daniel, București, 1240 - 8.63 - I
    6. Dumitru George, Targoviște, 928 - 8.57 - I
    7. Ghiurutan Razvan, București, 2497 - 8.15 - I
    8. Sezciuc Codrin, Slobozia, 2228 - 8.1 - I
    9. Stoia Florin, București, 1826 - 7.83 - I
    10. Popa Vlad, București, 1848 - 7.65 - I
    11. Ienasoae Dragos, București, 1110 - 7.53 - I
    12. Constantinescu Adrian, București, 1745 - 7.5 - I
    13. Vaireanu Danut Ionel, București, 1037 - 6.85 - I
    14. Danila Eugeniu, București, 1447 - 6.67 - I
    15. Ianos Vlad, București, 1837 - 6.5 - I
    16. Podlovschi Bogdan, București, 1175 - 6.4 - I
    17. Boboc Viorel, Slobozia, 1193 - 6.3 - I
    18. Vasile Gica, Vulcana Bai, 1677 - 6 - IH
    19. Apostoaiei Andrei, București, 2274 - 6 - I
    20. Rotaru Costin, București, 3043 - 6 - I
    21. Carpinis Danut Petre, Targoviște, 3433 - 6 - I
    22. Nedelcu Mihai, Azuga, 1351 - 5.93 - I
    23. Caranfilian Migo, București, 1203 - 5.88 - I
    24. Babes Razvan, Brașov, 1830 - 5.63 - I
    25. Boroica Gheorghe, București, 1804 - 5.15 - I
    26. Toader Georgian, București, 2932 - 4.5 - I
    27. Costea Marcel, București, 3289 - 4 - I
    28. Popa Grigore, București, 3868 - 4 - I
    29. Vilcu Dragos, București, 3872 - 4 - I
    30. Radu Ciprian, Brașov, 4007 - 4 - I
    31. Nicula Bogdan, București, 3332 - 0 - A
    32. Boroica Alexandru, Chitila, 3389 - 0 - A
    33. Ripeanu Alexandru, București, 5001 - 0 - A
    34. Rapan Alexandru, București, 5002 - 0 - A
    35. Avramescu Bogdan, București, 5003 - 0 - A
    36. Dascalu Vlad, București, 5004 - 0 - A
    37. Simion Viorel, București, 5005 - 0 - A
    38. Ardei Alexandru, București, 5006 - 0 - A
    39. Borcea Daniel, București, 5007 - 0 - A
    40. Lungu Ștefan Mihai, București, 5008 - 0 - A
    41. Dragomir Florin Adrian, București, 5009 - 0 - A
    42. Dragastan Narcis, București, 5010 - 0 - A
    43. Bitoiu Claudiu, București, 5011 - 0 - A

    Inscrieri Avansati - on 9/15/2018 at 6:50:51 PM

    1. Campean Adrian, București, 505 - 19.96 - A
    2. Jurescu Sorin, Timișoara, 488 - 19.67 - A
    3. Bozga Razvan, Baicoi, 847 - 19.13 - A
    4. Alexandru Marius, București, 321 - 17.79 - A
    5. Popescu George, București, 968 - 17.77 - AW
    6. Curelea Petre, Lehliu Gara, 779 - 17.6 - A
    7. Dumitrache Gabriel, Giurgiu, 330 - 17.57 - A
    8. Ispas Victor, Turnu Magurele, 844 - 17.57 - AW
    9. Nitu Serban, Paulesti, 340 - 17.49 - A
    10. Acu Paul, București, 646 - 17.43 - A
    11. Barca George, Pitești, 424 - 17.34 - A
    12. Plop Adrian, București, 592 - 17.32 - A
    13. Moraru Constantin, București, 692 - 17.16 - AW
    14. Botas Constantin, Sannicolau Mare, 515 - 17.05 - A
    15. Guluta Florin, București, 1083 - 16.85 - A
    16. Velicescu Dragos, Pitești, 998 - 16.8 - A
    17. Voinescu Ecaterina, București, 2484 - 16.7 - AF
    18. Docan Cristian, București, 317 - 16.63 - A
    19. Bejan Alexandru, Tecuci, 449 - 16.43 - A
    20. Panait Adrian, Brăila, 363 - 16.36 - AW
    21. Paraschiv Claudiu, București, 664 - 16.18 - A
    22. Paul Cosmin Sebastian, București, 1433 - 16.1 - A
    23. Constantin Cristina, București, 367 - 16.09 - AF
    24. Constantin Gabriela, București, 705 - 16.08 - AFH
    25. Baltatu Marius, Pitești, 947 - 16.07 - AW
    26. Chivu Cornel, Craiova, 570 - 15.98 - A
    27. Ene Florin, Ploiești, 561 - 15.87 - A
    28. Sursilov Constantin, București, 382 - 15.7 - A
    29. Gavrila Aurel, București, 756 - 15.5 - AH
    30. Teodorescu Radu, București, 1027 - 15.43 - A
    31. Petre Cristian, Pitești, 668 - 15.42 - A
    32. Vatui Carmela, București, 1291 - 15.13 - AF
    33. Ciocau Viorel, București, 757 - 14.95 - A
    34. Moasa Gabriel, București, 1095 - 14.55 - A
    35. Ipate Virgil, Valenii de Munte, 563 - 14.29 - A
    36. Constantin Alexandru, București, 2674 - 14 - A
    37. Delimart Alexiana, Targoviște, 694 - 13.9 - AF
    38. Gheorghe Daniel, Brăila, 614 - 13.71 - A
    39. Dina Alexandru, București, 643 - 12.96 - A
    40. Musu Andrei, București, 1729 - 12.8 - A
    41. Banuta Dumitru, Ploiești, 585 - 12.62 - A
    42. Rapan Mihai, București, 919 - 12.48 - A
    43. Constantin Sandu, București, 1594 - 12.25 - AW
    44. Milea Alexandru, București, 1559 - 12 - A
    45. Mihaila George, București, 803 - 11.93 - A
    46. Calin Anisoara, București, 2192 - 11.8 - AF
    47. Huica Petre, București, 628 - 11.5 - A
    48. Ciripan Camelia, București, 1150 - 11.5 - AF
    49. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 622 - 11.37 - A
    50. Cotet Nicolae, Brăila, 731 - 11.03 - A
    51. Suciu Dragos, Constanța, 1056 - 11.02 - AJ
    52. Holbia Cosmin, București, 1921 - 11 - A
    53. Matei Mircea, Targoviște, 696 - 10.77 - A
    54. Craciunas Bogdan, București, 754 - 10.6 - A
    55. Baltatu Eduard, Pitești, 2440 - 10.5 - A
    56. Baiasu Andreea, București, 1794 - 10.4 - AF
    57. Baldea Horia, București, 1637 - 10.3 - A
    58. Bistreanu Armand, București, 711 - 10 - A
    59. Dragos Marian, București, 2175 - 10 - A
    60. Petraru Ionut, București, 1143 - 9.16 - I
    61. Enciu Marcel, București, 852 - 8.23 - IW
    62. Saulea Bogdan, Brașov, 1538 - 6.65 - I
    63. Irimia Marian, Ploiești, 1187 - 6 - I
    64. Cojocaru Nicusor, Brașov, 1771 - 5 - I
    65. Radu Cristian, București, 2143 - 5 - I
    66. Orbocea Liliana, București, 4451 - 0 - IF
    67. Trevor Hirth, București, 5001 - 0 - A
    68. Malancu Alexandru Stefan, Câmpulung Muscel, 5002 - 0 - A
    69. Iordache Eugen, Brăila, 5003 - 0 - A
    70. Macabinski Lucian, București, 5004 - 0 - A

    Inscrieri Open - on 9/14/2018 at 10:06:24 PM

    1. Bradatan Lenuta, București, 244 - 28.88 - OF
    2. Dena Corneliu, Giurgiu, 104 - 28.06 - OW
    3. Bocaniala Norocel, București, 97 - 28.01 - O
    4. Micuda Mihai, București, 334 - 27.72 - O
    5. Petrov Dan, București, 114 - 27.45 - OW
    6. Stolearenco Igor, Galați, 133 - 27.34 - O
    7. Gheorghe Nicolae, Călărași, 190 - 27.27 - O
    8. Retegan Cosmin, Plopeni, 250 - 27.04 - O
    9. Demeny Zoltan, Brașov, 108 - 26.76 - O
    10. Nicolae Alin, București, 311 - 26.28 - O
    11. Gheorghe Nicu, Drobeta Tr Severin, 302 - 26.02 - OW
    12. Dima Cristi, București, 415 - 25.72 - O
    13. Jaouir Khaled, București, 143 - 24.94 - OW
    14. Bolea Catalin, București, 647 - 24.45 - O
    15. Craciun David Mihai, București, 161 - 24.31 - OJ
    16. Cinca Daniel, Craiova, 279 - 24.06 - O
    17. Papacu Bejoli, București, 280 - 23.99 - OW
    18. Lita Gabriel, București, 312 - 22.69 - O
    19. Dospinescu George, București, 257 - 21.72 - OW
    20. Hrituleac Claudiu, Rădăuți, 1713 - 20.3 - O
    21. Plaiasu Ion, Plopeni, 251 - 20.01 - O
    22. Dinu Gheorghe, București, 239 - 18.74 - AW
    23. Achitei Nicolae, București, 972 - 18.43 - AJ
    24. Gheorghe Florin, București, 513 - 18.04 - A
    25. Balasa Ion, București, 1425 - 16.7 - A
    26. Dramba Daniel Dumitru, București, 801 - 14.5 - A
    27. Baiasu Ioana, București, 1603 - 13.43 - AF
    28. Draganoiu Andrei, București, 5001 - 0 - A

    Inscrieri Elite - on 9/14/2018 at 10:21:17 PM

    1. Lukasz Klimas, Ploiești, 5 - 45 - EL
    2. Istrate Andrei, București, 471 - 43.67 - EJ
    3. Calin Mihai, Barlad, 858 - 41 - E
    4. Macarenco Andrei, București, 55 - 40.77 - EL
    5. Tepelea Ioana, București, 1724 - 39.9 - ELF
    6. Dinca Daniel, București, 6 - 39.64 - EH
    7. Cristache George, București, 34 - 39.62 - E
    8. Banescu Dragos, Pitești, 47 - 39.23 - EL
    9. Tigau Dan, București, 11 - 38.08 - ELW
    10. Boraciu Claudiu, Urziceni, 61 - 37.83 - E
    11. Buzatu Vasile, Buftea, 32 - 37.52 - EW
    12. Burlacel Ionut, București, 1053 - 37.5 - E
    13. Panea Ovidiu, București, 129 - 37.4 - E
    14. Constantin Teodor, București, 19 - 36.51 - E
    15. Vlase Gheorghe, Slobozia, 29 - 35.16 - E
    16. Radu Daniel, București, 216 - 35.1 - E
    17. Ceacarescu Cristian, Slobozia, 188 - 34.5 - E
    18. Buta Radu, București, 175 - 34.3 - E
    19. Grigore Alexandru, Campina, 41 - 34.23 - E
    20. Ciuca Dan, Pitești, 45 - 33.97 - EW
    21. Arabagiu Marius, București, 547 - 32.95 - E
    22. ON HO, București, 174 - 32.59 - E
    23. Zamfir Gicu, București, 871 - 32.3 - E
    24. Megan Alexandra, București, 1046 - 32.15 - EF
    25. Vasile Gelu Iulian, București, 879 - 31.05 - E
    26. Dutu Daniel, București, 1946 - 31 - E
    27. Aftenii Daniel, București, 1127 - 30.9 - E
    28. Dascalasu Viorel, București, 604 - 30.17 - E
    29. Ion Sebastian, Buftea, 851 - 30.15 - E
    30. Virtopeanu Andrei, București, 564 - 29.68 - O
    31. Jimmy Lu, București, 228 - 28.58 - O
    32. Sultana Denis, Mioveni, 936 - 28.55 - O
    33. Pantelimon Andi, București, 153 - 27.63 - O
    34. Musat Catalin, București, 499 - 24.63 - O
    35. Marcu Nicolae, București, 770 - 24.5 - O
    36. Negria Mihai, București, 434 - 22.92 - O
    37. Acsinte Oana, București, 419 - 22.62 - OF
    38. Rasnoveanu Daniel, București, 1168 - 22 - O
    39. Boroleanu Robert, București, 504 - 21.13 - O
    40. Catana Claudiu, București, 407 - 20.2 - O
    41. Istrate Robert Alexandru, București, 2302 - 20 - O
    42. Fodoran Cosmin, București, 5001 - 0 - A

    Clasament Open

    1. Bradatan Lenuta - București
    2. Retegan Cosmin - Plopeni
    3 -- 4
    Demeny Zoltan - Brașov
    Dena Corneliu - Giurgiu
    5 -- 8
    Stolearenco Igor - Galați
    Bocaniala Norocel - București
    Gheorghe Nicolae - Călărași
    Petrov Dan - București
    9 -- 10
    Balasa Ion - București
    Baiasu Ioana - București
    11 -- 12 2v gr.sup.
    Micuda Mihai - București
    Gheorghe Nicu - Drobeta Tr Severin
    13 -- 17 1v gr.sup.
    Nicolae Alin - București
    Bolea Catalin - București
    Cinca Daniel - Craiova
    Dospinescu George - București
    Plaiasu Ion - Plopeni
    18 -- 20 0v gr.sup.
    Dima Cristi - București
    Jaouir Khaled - București
    Achitei Nicolae - București
    21 -- 22 2v gr.inf.
    Craciun David Mihai - București
    Papacu Bejoli - București
    23 -- 26 1v gr.inf.
    Lita Gabriel - București
    Hrituleac Claudiu - Rădăuți
    Dinu Gheorghe - București
    Dramba Daniel Dumitru - București
    27 -- 28 0v gr.inf.
    Gheorghe Florin - București
    Draganoiu Andrei - București
    fara absenti

    Clasament Elite

    1. Lukasz Klimas - Ploiești
    2. Istrate Andrei - București
    3 -- 4
    Macarenco Andrei - București
    Constantin Teodor - București
    5 -- 8
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Burlacel Ionut - București
    Calin Mihai - Barlad
    Tepelea Ioana - București
    9 -- 14
    Banescu Dragos - Pitești
    Tigau Dan - București
    Boraciu Claudiu - Urziceni
    Ceacarescu Cristian - Slobozia
    Arabagiu Marius - București
    Pantelimon Andi - București
    15 -- 21 1v gr.sup.
    Cristache George - București
    Buzatu Vasile - Buftea
    Panea Ovidiu - București
    Radu Daniel - București
    Ciuca Dan - Pitești
    Megan Alexandra - București
    Virtopeanu Andrei - București
    22 -- 28 0v gr.sup.
    Dinca Daniel - București
    Buta Radu - București
    ON HO - București
    Dutu Daniel - București
    Sultana Denis - Mioveni
    Musat Catalin - București
    Fodoran Cosmin - București
    29 -- 2v gr.inf.
    Grigore Alexandru - Campina
    30 -- 34 1v gr.inf.
    Vasile Gelu Iulian - București
    Aftenii Daniel - București
    Dascalasu Viorel - București
    Jimmy Lu - București
    Marcu Nicolae - București
    35 -- 41 0v gr.inf.
    Zamfir Gicu - București
    Ion Sebastian - Buftea
    Negria Mihai - București
    Rasnoveanu Daniel - București
    Boroleanu Robert - București
    Catana Claudiu - București
    Istrate Robert Alexandru - București

    fara absenti

    Clasament Avansati

    1. Jurescu Sorin - Timișoara
    2. Gavrila Aurel - București
    3 -- 4
    Constantin Alexandru - București
    Dumitrache Gabriel - Giurgiu
    5 -- 8
    Iordache Eugen - Brăila
    Ene Florin - Ploiești
    Bozga Razvan - Baicoi
    Campean Adrian - București
    9 -- 16
    Mihaila George - București
    Plop Adrian - București
    Bejan Alexandru - Tecuci
    Dragos Marian - București
    Guluta Florin - București
    Curelea Petre - Lehliu Gara
    Ispas Victor - Turnu Magurele
    Alexandru Marius - București
    17 -- 24
    Acu Paul - București
    Barca George - Pitești
    Botas Constantin - Sannicolau Mare
    Paul Cosmin Sebastian - București
    Sursilov Constantin - București
    Teodorescu Radu - București
    Vatui Carmela - București
    Moasa Gabriel - București
    25 -- 2v gr.sup.
    Voinescu Ecaterina - București
    26 -- 37 1v gr.sup.
    Popescu George - București
    Nitu Serban - Paulesti
    Docan Cristian - București
    Panait Adrian - Brăila
    Paraschiv Claudiu - București
    Constantin Cristina - București
    Petre Cristian - Pitești
    Ipate Virgil - Valenii de Munte
    Constantin Sandu - București
    Huica Petre - București
    Cotet Nicolae - Brăila
    Bistreanu Armand - București
    38 -- 48 0v gr.sup.
    Moraru Constantin - București
    Velicescu Dragos - Pitești
    Constantin Gabriela - București
    Baltatu Marius - Pitești
    Ciocau Viorel - București
    Delimart Alexiana - Targoviște
    Musu Andrei - București
    Banuta Dumitru - Ploiești
    Rapan Mihai - București
    Suciu Dragos - Constanța
    Trevor Hirth - București
    49 -- 51 2v gr.inf.
    Gheorghe Daniel - Brăila
    Dina Alexandru - București
    Craciunas Bogdan - București
    52 -- 56 1v gr.inf.
    Milea Alexandru - București
    Baiasu Andreea - București
    Daia Cristina - București
    Petraru Ionut - București
    Macabinski Lucian - București
    57 -- 67 0v gr.inf.
    Ciripan Camelia - București
    Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
    Holbia Cosmin - București
    Matei Mircea - Targoviște
    Baltatu Eduard - Pitești
    Baldea Horia - București
    Enciu Marcel - București
    Saulea Bogdan - Brașov
    Irimia Marian - Ploiești
    Cojocaru Nicusor - Brașov
    Orbocea Liliana - București

    Absenti: Malancu Alexandru Stefan
    Chivu Cornel

    Clasament Incepatori

    1. Ianos Vlad - București
    2. Bucur Mario - București
    3 -- 4
    Dumitru George - Targoviște
    Popa Vlad - București
    5 -- 8
    Apostoaiei Andrei - București
    Boroica Alex - București
    Ghiurutan Razvan - București
    Ienasoae Dragos - București
    9 -- 16
    Marinescu Nelu - Targoviște
    Boboc Viorel - Slobozia
    Dobra Adrian - Giurgiu
    Bitoiu Claudiu - București
    Dobra Mihai - Giurgiu
    Avramescu Bogdan - București
    Babes Razvan - Brașov
    Borcea Daniel - București
    17 -- 2v gr.sup.
    Costea Marcel - București
    18 -- 26 1v gr.sup.
    Sezciuc Codrin - Slobozia
    Stoia Florin - București
    Vaireanu Danut Ionel - București
    Danila Eugeniu - București
    Podlovschi Bogdan - București
    Nedelcu Mihai - Azuga
    Caranfilian Migo - București
    Boroica Gheorghe - București
    Dascalu Vlad - București
    27 -- 32 0v gr.sup.
    Vasile Gica - Vulcana Bai
    Carpinis Danut Petre - Targoviște
    Dutu Catalin - București
    Radu Ciprian - Brașov
    Rotaru Costin - București
    Gheorghe Mihai - București
    33 -- 37 1v gr.inf.
    Constantinescu Adrian - București
    Popa Grigore - București
    SimionViorel - București
    Lungu Stefan Mihai - București
    Dragomir Florin Adrian - București
    38 -- 43 0v gr.inf.
    Vilcu Dragos - București
    Nicula Bogdan - București
    Toader Georgian - București
    Ardei Alexandru - București
    Dragastan Narcis - București
    Vaduva Ionel - București

    Absenti: Ripeanu Alexandru
    Rapan Alexandru
    Ultima editare de TopTenisArena; 16.sep.2018, 20:50.

    Comentariu


    • #3
      la avansați Dragos MARIAN

      Trimis de pe al meu X4_Soul_Xtreme folosind Tapatalk

      Comentariu


      • #4
        Crăciun David Mihai din București la Open.

        Comentariu


        • #5
          Bistreanu Armand - București - avansati.

          Comentariu


          • #6
            Plăiașu Ion, PLOPENI, Prahova, open!
            FH: TENERGY o5 2.1 mm
            Blade: KAZAK
            BH: GIANT DRAGON 6121.5 mm

            Comentariu


            • #7
              Vaireanu Danut Ionel, București, incepatori

              Multumesc mult!

              Comentariu


              • #8
                Se inscriu la open Stancalie Doru ,Cinca Daniel din Craiova.Se inscrie Marin Puiu si Amarasti la open.

                Comentariu


                • #9
                  Podlovschi Bogdan, București, începători.Multumesc.

                  Comentariu


                  • #10
                    Craciunas Bogdan, București - Avansati

                    Comentariu


                    • #11
                      La multi ani, drag TTA! Evident, ptr tine rup usa cu trusa si husa! OpeN, fara iarbă!
                      Poți vorbi ne?ntrebat dar nu ?ntreba nevorbit.

                      Comentariu


                      • #12
                        Ionascu Gabriel, Open. Multumesc !

                        Comentariu


                        • #13
                          Rosioara Razvan, Alexandria , open.
                          Multumesc!
                          Butterfly Viscaria, FH si BH Andro Rasanter R42 ambele

                          Comentariu


                          • #14
                            Lita Gabriel - Open - București

                            Comentariu


                            • #15
                              Constantin Cristina, avansati, București
                              Constantin Teodor, elite, București

                              Comentariu


                              • #16
                                Bratescu adrian -open - targoviste

                                Comentariu


                                • #17
                                  Bună ziua!
                                  Dina Alexandru - avansați - București!
                                  Va mulțumesc!

                                  Trimis de pe al meu PRA-LX1 folosind Tapatalk

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Paul Cosmin Sebastian avansati

                                    Trimis de pe al meu X4_Soul_Xtreme folosind Tapatalk

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Negria Mihai din București la Elite.

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Petre Cristian - avansati , Pitești.

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Enciu Marcel, București..

                                          Mulțumesc!

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Dospinescu George - București - Open

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Stefan Patrick-Open,Brașov!

                                              Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Velicescu Dragos - avansati , Pitești.

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Micuda Mihai, București, Open
                                                  Blade: Viscaria
                                                  FH: Tenergy05
                                                  BH: Tenergy05

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X