Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

PLOIEȘTI: În fiecare Miercuri (18:00) - Turneu ”Antrenamentul de Miercuri” Tel George Jr.

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • PLOIEȘTI: În fiecare Miercuri (18:00) - Turneu ”Antrenamentul de Miercuri” Tel George Jr.

    Concurs ”Antrenamentul de Miercuri” Complex Tel George Junior -Ploiești

    Concursul se va desfasura in incinta salii Tel George Junior din Ploiești, str. Ghe. Gr. Cantacuzino, nr. 335, langa Kaufland Vest, in fiecare miercuri incepand cu ora 18.


    ORA DE ÎNCEPERE: 17.40 - 17.55 validare înscrieri; 18.00 - încep meciurile;
    LOGISTICĂ: 6 mese aprobate ITTF , mingii 3*
    SPAȚIU DE JOC: suficient
    SUPRAFAȚA DE JOC: Gerflor
    FACILITĂȚI: Vestiare, dusuri
    TAXA: 25 lei

    SISTEMUL DE JOC:
    - Număr maxim de participanți: 30
    - Se joaca in sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5)
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi
    - Grupe inferioare de 5-6 jucatori - dupa MP, regula sarpelui, cu permutari, daca este cazul, se califica toti
    - 2 Tablouri eliminatorii:unul pentru Open,unul pentru Avansati

    REGULAMENT
    Se va respecta regulamentul AmaTur .
    "Organizatorul are dreptul sa refuze participarea la turneu a jucătorilor care au creat conflicte sau au absențe nemotivate."
    Concursul se va desfasura pe parcursul a 10 etape, punctajul va fi stabilit de comun acord la inceputul primei etape.

    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locul I – cupa, medalie si diploma
    Locurile II-III – medalii si diplome

    ORGANIZATORI:
    Marian Bogdan - 0740 955 416
    Avram Nicolae - 0729 096 355

    Prioritatea la inscrieri: forum, telefonic
    Ultima editare de ADN; 26.apr.2022, 13:34.
    Danyco21 likes this.
    FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
    BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
    BH:Stiga Energy Absorber

  • #2



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
    George Bernard Shaw
    https://www.youtube.com/user/megan1RO

    Comentariu


    • #3
      Plăiașu Ion
      FH: TENERGY o5 2.1 mm
      Blade: KAZAK
      BH: GIANT DRAGON 6121.5 mm

      Comentariu


      • #4
        Dan Sarbu

        Comentariu


        • #5
          Inscrieri I etapa

          Inscrieri - on 17/10/2018 at 17:54:32

          1. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 7 - 41.73 - E
          2. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 42 - 33.96 - EW
          3. Grigore Alexandru, Campina, 48 - 33.01 - E
          4. Cudalbu Ciprian, Ploiești, 783 - 30.6 - E
          5. Pascu Razvan, Magureni, 248 - 30.33 - E
          6. Bivolaru Marius, Ploiești, 67 - 29.93 - O
          7. Voicu Ionut, Ploiești, 250 - 29.45 - O
          8. Avram Nicolae, Nedelea, 96 - 28.63 - O
          9. Sarbu Dan, Ploiești, 127 - 25.43 - OW
          10. Stancescu Sebastian, Ploiești, 187 - 22.94 - O
          11. Babus Liviu, Ploiești, 208 - 22.86 - O
          12. Bozga Razvan, Baicoi, 609 - 20.83 - O
          13. Sursilov Constantin, București, 387 - 16.54 - A
          14. Docan Cristian, București, 348 - 16.33 - A
          15. Balanescu Boby, Ploiești, 1171 - 16.3 - A
          16. Tudor Valeriu, Ploiești, 1115 - 13.95 - A
          17. Matei Mircea, Targoviște, 640 - 11.92 - A
          18. Bardas Viorel, Ploiești, 1590 - 4.92 - IW
          19. Florea Marin, Filipestii de Targ, 2980 - 0 - A
          20. Mocanu Georgian, Filipestii de Targ, 5001 - 0 - A
          Ultima editare de ADN; 18.oct.2018, 06:58.
          FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
          BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
          BH:Stiga Energy Absorber

          Comentariu


          • #6
            Grupe inferioare
            1 Fratila Robert Stancescu Sebastian Babus Liviu Matei Mircea
            2 Panaitescu Stefan Sarbu Dan Bozga Razvan Florea Marin
            3 Grigore Alexandru Avram Nicolae Balanescu Boby Bardas Viorel
            4 Cudalbu Ciprian Voicu Ionut Docan Cristian Mocanu Georgian
            5 Pascu Razvan Bivolaru Marius Sursilov Constantin Tudor Valeriu
            Ultima editare de ADN; 18.oct.2018, 06:57.
            FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
            BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
            BH:Stiga Energy Absorber

            Comentariu


            • #7
              Calificati in superioare
              1 Fratila Robert Babus Liviu Stancescu Sebastian Matei Mircea
              2 Bozga Razvan Panaitescu Stefan Sarbu Dan Florea Marin
              3 Grigore Alexandru Avram Nicolae Balanescu Boby Bardas Viorel
              4 Voicu Ionut Cudalbu Ciprian Docan Cristian Mocanu Georgian
              5 Pascu Razvan Bivolaru Marius Sursilov Constantin Tudor Valeriu
              Ultima editare de ADN; 18.oct.2018, 06:57.
              FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
              BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
              BH:Stiga Energy Absorber

              Comentariu


              • #8
                Grupe superioare
                1 Fratila Robert Cudalbu Ciprian Balanescu Boby Florea Marin
                2 Bozga Razvan Bivolaru Marius Docan Cristian Bardas Viorel
                3 Grigore Alexandru Babus Liviu Sursilov Constantin Mocanu Georgian
                4 Voicu Ionut Panaitescu Stefan Stancescu Sebastian Tudor Valeriu
                5 Pascu Razvan Avram Nicolae Sarbu Dan Matei Mircea
                Ultima editare de ADN; 18.oct.2018, 06:57.
                FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
                BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
                BH:Stiga Energy Absorber

                Comentariu


                • #9
                  Gr.inferioara nr. 1
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 FRATILA ROBERT FILIPESTII DE TARG
                  3-1
                  3-0
                  3-0
                  3
                  1
                  2 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI
                  1-3
                  1-3
                  3-2
                  1
                  3
                  3 BABUS LIVIU PLOIESTI
                  0-3
                  3-1
                  3-1
                  2
                  2
                  4 MATEI MIRCEA TARGOVISTE
                  0-3
                  2-3
                  1-3
                  0
                  4
                  Gr.inferioara nr. 2
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 PANAITESCU STEFAN IZVOARELE
                  3-1
                  0-3
                  3-1
                  2
                  2
                  2 SARBU DAN PLOIESTI
                  1-3
                  0-3
                  3-0
                  1
                  3
                  3 BOZGA RAZVAN BAICOI
                  3-0
                  3-0
                  3-1
                  3
                  1
                  4 FLOREA MARIN FILIPESTII DE TARG
                  1-3
                  0-3
                  1-3
                  0
                  4
                  Gr.inferioara nr. 3
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 GRIGORE ALEXANDRU CAMPINA
                  3-0
                  3-1
                  3-0
                  3
                  1
                  2 AVRAM NICOLAE NEDELEA
                  0-3
                  3-0
                  3-0
                  2
                  2
                  3 BALANESCU BOBY PLOIESTI
                  1-3
                  0-3
                  3-0
                  1
                  3
                  4 BARDAS VIOREL PLOIESTI
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0
                  4
                  Gr.inferioara nr. 4
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 CUDALBU CIPRIAN PLOIESTI
                  1-3
                  3-0
                  3-0
                  2
                  2
                  2 VOICU IONUT PLOIESTI
                  3-1
                  3-0
                  3-0
                  3
                  1
                  3 DOCAN CRISTIAN BUCURESTI
                  0-3
                  0-3
                  3-0
                  1
                  3
                  4 MOCANU GEORGIAN FILIPESTII DE TARG
                  0-3
                  0-3
                  0-3
                  0
                  4
                  Gr.inferioara nr. 5
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 PASCU RAZVAN MAGURENI
                  3-1
                  3-2
                  3-1
                  3
                  1
                  2 BIVOLARU MARIUS PLOIESTI
                  1-3
                  3-0
                  3-1
                  2
                  2
                  3 SURSILOV CONSTANTIN BUCURESTI
                  2-3
                  0-3
                  3-1
                  1
                  3
                  4 TUDOR VALERIU PLOIESTI
                  1-3
                  1-3
                  1-3
                  0
                  4
                  Ultima editare de ADN; 18.oct.2018, 06:56.
                  FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
                  BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
                  BH:Stiga Energy Absorber

                  Comentariu


                  • #10
                    Gr.superioara nr. 1
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 FRATILA ROBERT FILIPESTII DE TARG
                    3-0
                    3-0
                    3-0
                    3
                    1
                    2 CUDALBU CIPRIAN PLOIESTI
                    0-3
                    3-1
                    3-0
                    2
                    2
                    3 BALANESCU BOBY PLOIESTI
                    0-3
                    1-3
                    2-3
                    0
                    4 FLOREA MARIN FILIPESTII DE TARG
                    0-3
                    0-3
                    3-2
                    1
                    Gr.superioara nr. 2
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 BOZGA RAZVAN BAICOI
                    2-3
                    3-0
                    3-0
                    2
                    2
                    2 BIVOLARU MARIUS PLOIESTI
                    3-2
                    3-1
                    3-0
                    3
                    1
                    3 DOCAN CRISTIAN BUCURESTI
                    0-3
                    1-3
                    3-0
                    1
                    4 BARDAS VIOREL PLOIESTI
                    0-3
                    0-3
                    0-3
                    0
                    Gr.superioara nr. 3
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 GRIGORE ALEXANDRU CAMPINA
                    2-3
                    3-0
                    3-1
                    2
                    1
                    2 BABUS LIVIU PLOIESTI
                    3-2
                    0-3
                    3-1
                    2
                    3 SURSILOV CONSTANTIN BUCURESTI
                    0-3
                    3-0
                    3-0
                    2
                    2
                    4 MOCANU GEORGIAN FILIPESTII DE TARG
                    1-3
                    1-3
                    0-3
                    0
                    Gr.superioara nr. 4
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 VOICU IONUT PLOIESTI
                    1-3
                    3-0
                    3-0
                    2
                    2
                    2 PANAITESCU STEFAN IZVOARELE
                    3-1
                    3-1
                    3-1
                    3
                    1
                    3 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI
                    0-3
                    1-3
                    2-3
                    0
                    4 TUDOR VALERIU PLOIESTI
                    0-3
                    1-3
                    3-2
                    1
                    Gr.superioara nr. 5
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 PASCU RAZVAN MAGURENI
                    3-2
                    3-2
                    3-0
                    3
                    1
                    2 AVRAM NICOLAE NEDELEA
                    2-3
                    3-0
                    3-0
                    2
                    2
                    3 SARBU DAN PLOIESTI
                    2-3
                    0-3
                    3-1
                    1
                    4 MATEI MIRCEA TARGOVISTE
                    0-3
                    0-3
                    1-3
                    0
                    Ultima editare de ADN; 18.oct.2018, 06:55.
                    FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
                    BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
                    BH:Stiga Energy Absorber

                    Comentariu


                    • #11
                      Eliminatorii Open

                      1. Fratila Robert
                      -------------------- Fratila Robert 3-0
                      16. Bye
                      ----------------------------------- Fratila Robert 3-2
                      9. Sursilov Constantin
                      -------------------- Bozga Razvan 3-0
                      8. Bozga Razvan
                      -------------------------------------------------- Fratila Robert 3-1
                      5. Pascu Razvan
                      -------------------- Pascu Razvan 3-0
                      12. Bye
                      ----------------------------------- Panaitescu Stefan 3-1
                      13. Bye
                      -------------------- Panaitescu Stefan 3-0
                      4. Panaitescu Stefan

                      ----------------------------------------------------------------- Fratila Robert 3-0

                      3. Grigore Alexandru
                      -------------------- Grigore Alexandru 3-0
                      14. Bye
                      ----------------------------------- Voicu Ionut 3-2
                      11. Bye
                      -------------------- Voicu Ionut 3-0
                      6. Voicu Ionut
                      -------------------------------------------------- Voicu Ionut 3-2
                      7. Avram Nicolae
                      -------------------- Cudalbu Ciprian 3-1
                      10. Cudalbu Ciprian
                      ----------------------------------- Cudalbu Ciprian 3-1
                      15. Bye
                      -------------------- Bivolaru Marius 3-0
                      2. Bivolaru Marius
                      FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
                      BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
                      BH:Stiga Energy Absorber

                      Comentariu


                      • #12
                        Clasament Open

                        1. Fratila Robert - Filipestii de Targ
                        2. Voicu Ionut - Ploiești
                        3 -- 4
                        Panaitescu Stefan - Izvoarele
                        Cudalbu Ciprian - Ploiești
                        5 -- 8
                        Bozga Razvan - Baicoi
                        Grigore Alexandru - Campina
                        Pascu Razvan - Magureni
                        Bivolaru Marius - Ploiești
                        9 -- 10
                        Avram Nicolae - Nedelea
                        Sursilov Constantin - București
                        11 -- 2v gr.sup.
                        Babus Liviu - Ploiești
                        12 1v gr.sup.
                        Sarbu Dan - Ploiești
                        13 0v gr.sup.
                        Stancescu Sebastian - Ploiești
                        FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
                        BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
                        BH:Stiga Energy Absorber

                        Comentariu


                        • #13
                          Eliminatorii Avansati

                          Florea Marin-Bardas Viorel: 3-0
                          Docan Cristian-Matei Mircea: 3-1
                          Mocanu Georgian-Tudor Valeriu:0-3
                          Balanescu Boby-Bye

                          Semifinale:
                          Florea Marin-Docan Cristian:3-1
                          Tudor Valeriu-Balanescu Boby:3-0

                          Finala:Forea Marin-Tudor Valeriu:2-3

                          Clasament Avansati:

                          1.Tudor Valeriu
                          2.Florea Marin
                          3-4:Balanescu Boby
                          Docan Cristian
                          5-7:Bardas Viorel
                          Matei Mircea
                          Mocanu Georgian
                          FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
                          BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
                          BH:Stiga Energy Absorber

                          Comentariu


                          • #14
                            https://www.facebook.com/98135821522...7592568936558/
                            "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                            George Bernard Shaw
                            https://www.youtube.com/user/megan1RO

                            Comentariu


                            • #15
                              Bardas Viorel

                              Comentariu


                              • #16
                                Au început înscrierile pentru Etapa a II a :
                                Bardaș Viorel, Marian Bogdan
                                "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                                George Bernard Shaw
                                https://www.youtube.com/user/megan1RO

                                Comentariu


                                • #17



                                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                                  "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                                  George Bernard Shaw
                                  https://www.youtube.com/user/megan1RO

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                                    George Bernard Shaw
                                    https://www.youtube.com/user/megan1RO

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Postat în original de Dan12 Vezi post
                                      Bardas Viorel
                                      Sa nu fie singur vin si eu

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Badea Iulian,Filipestii de Targ
                                        Vlad Vali-Ploiești
                                        Iovanica Eugen-Ploiești
                                        FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
                                        BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
                                        BH:Stiga Energy Absorber

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          lazar dumitru - mizil

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Avram Nicolae-Nedelea
                                            Dinu Adrian-Darmanesti
                                            FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
                                            BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
                                            BH:Stiga Energy Absorber

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Din Campina Grigore Alexandru

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Plaiasu Ion - Plopeni
                                                Ultima editare de Johnny Plaiasu; 22.oct.2018, 17:31.
                                                FH: TENERGY o5 2.1 mm
                                                Blade: KAZAK
                                                BH: GIANT DRAGON 6121.5 mm

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Stancescu Sebastian - Ploiești

                                                  Comentariu

                                                  Procesare...
                                                  X