Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU DE CATEGORIA "A" -MANGALIA- 20.06.2009

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 20.06.2009

    Din Brăila: Pusca Sergiu, Eugen Vachente, Gaitan Tiberiu, Voinea Emil.

    Comentariu


    • Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 20.06.2009

      Si eu, pana la urma, vin tocmai de la munte... Nici o grija, am paleta cu mine
      Iulian Toma

      Comentariu


      • Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 20.06.2009

        Succes organizatorilor si participantilor!
        Pentru concursul din septembrie il rog pe dl Medeleanu sa ne rezerve o camera de pe acum
        of all the things i lost i miss my mind the most

        Comentariu


        • Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 20.06.2009

          Cu parere de rau, din Galați se retrag: Costea Radu si Gogot Mugur.
          Succes tuturor!
          DHS Hurricane King
          XIOM Vega Pro 2.0
          XIOM Vega Pro 2.0

          Comentariu


          • Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 20.06.2009

            Din București mai participa Domnul Dan Stoica.

            Comentariu


            • Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 20.06.2009

              Din Mangalia se inscrie cineva, sau anuntati lotul si tactica cu o jumatate de ora inainte de turneu, sa ne luati prin surprindere?

              ps Ma gandesc ca 16 mese intr-o sala sa nu fie prea multe (inghesuite) pentru doar 75 jucatori inscrisi pana la aceasta ora... (am inclus in total si cei cca 12 jucatori din Mangalia). Voi ce credeti?
              Pe de alta parte e un avantaj ca merge turneul mai repede si ramane timp si de o plaja de dupa-amiaza!
              cele bune!
              Xiom -Mitzutani - Xiom

              Comentariu


              • Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 20.06.2009

                daca sunt asa putini inscrisi, venim si noi... adica, Dan Stoica si Bogdan Trifu

                Comentariu


                • Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 20.06.2009

                  Vor participa 7 copii de la CSS 2 Constanța, 2 au peste 14 ani, 5 sub 14 ani.To?i vor juca f?r? să puncteze în Circuitul AMATUR.Vor juca un copil la 2 grupe.

                  Comentariu


                  • Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 20.06.2009

                    domnul bodeanu mihai, va fi prezent....

                    Comentariu


                    • Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 20.06.2009

                      BAFTA TUTUROR LA PRIMUL TURNEU AMATUR DE LA MANGALIA DOCTORE TOMA FII TARE .... GABRIEL PASCU SUCCES TUTUROR MAVERICK SI TIE LA FEL...

                      Comentariu


                      • Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 20.06.2009

                        Turneul a fost unul superb, foarte multe meciuri spectaculoase, conditii excelente, organizatori bine pregatiti, fara cuvinte ....
                        Clasamentul, va fi pus la dispozitie in totalitate mai tarziu un pic, momentan voi prezenta primele 4 locuri
                        Locul 1: Iusan Mircea
                        Locul 2: Ciobanu Alex
                        Locul 3: Bodeanu Mihai
                        Locul 4: Florescu Eleodor
                        Felicitari inca o data organizatorilor si de asemenea felicitari participantilor
                        Blade: Butterfly Photino
                        Fh: Butterfly Tenergy 05
                        Bh:Yasaka Rakza 9

                        www.lovetodance.ro

                        Comentariu


                        • Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 20.06.2009

                          Bravo Mangalia!!! Prin turneul organizat si desfasurat astazi, puteti candida lejer la capitala miscarii Amatour!!! Totul la superlativ!!! Sunteti niste oameni minunati, pasionati si foarte ambitiosi!! TOATA STIMA !!!
                          PS Asteptam cu nerabdare turneul din septembrie!!!
                          Chair daca sala e situata intr-un oras la marginea tarii, compenseaza cu spatiul si conditiile generoase de joc, cu amabilitatea, profesionalismul si patima organizatorilor si cu prezenta marii la doar 100m !! (ce baie reconfortanta am facut dupa eliminare!!)
                          Cele bune!
                          Xiom -Mitzutani - Xiom

                          Comentariu


                          • Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 20.06.2009

                            NU uitati, vin si eu )
                            Deocamdata, turneul de acum, la superlativ. O singura scapare: de ce m-ati pus cu Alex Ciobanu?
                            Iulian Toma

                            Comentariu


                            • Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 20.06.2009

                              Un turneu de nota 10 ++.Multumesc lui Bogdan Trifu care m-a expediat rapid catre prima baie din anul acesta in mare.
                              Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

                              Comentariu


                              • Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 20.06.2009

                                Postat în original de noro
                                Un turneu de nota 10 ++.Multumesc lui Bogdan Trifu care m-a expediat rapid catre prima baie din anul acesta in mare.
                                Lasa ca e bine si asa Noro..... macar ti-ai bagat pestele la apa(piranja)
                                Butterfly Matsushita Power Defence
                                FH:Yasaka Rakza Soft
                                BH:Hallmark Phoenix Ox

                                Comentariu


                                • Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 20.06.2009

                                  Superb turneul!!!
                                  Probabil cel mai bine organizat turneu de pana acum. Nu sunt cuvinte mari ci doar purul adevar. Felicitari, inca odata organizatorilor

                                  Comentariu


                                  • Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 20.06.2009

                                    Postat în original de adicretzu
                                    Superb turneul!!!
                                    Probabil cel mai bine organizat turneu de pana acum. Nu sunt cuvinte mari ci doar purul adevar. Felicitari, inca odata organizatorilor
                                    Ati mai fost doar la doua B-uri si un A, toate in Constanța. Nu prea aveti termeni de comparatie.
                                    TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                                    Comentariu


                                    • Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 20.06.2009

                                      Florine, buna remarca in ceea ce-l priveste pe Adi!!... ) mi-a placut!...
                                      eu macar am mai calcat prin Breaza, doua București(IDM si Tineretului), doua Galați, plus ca eu am informatii de la colegul Aurel, care cred ca a paricipat la mai toate turneele de 2 ani incoace!
                                      Xiom -Mitzutani - Xiom

                                      Comentariu


                                      • Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 20.06.2009

                                        Da , aproape fiecare editie are ceva special , lucruri unice pe care fiecare organizator doreste sa le faca cit mai bine , la Mangalia a fost la fel , ospitalitate peste masura , conditiile de joc excelente , curatenie , premii speciale , oameni la fel , implicare ( au fost cel putin 10 oameni care au asigurat confortul nostru acolo , Dl Fane , dl. Dragos , dl. Chiurtu , Rares , Dl Vali/Oetker, fetele si baieti care au facut treburi nevazute , echipa Recycling ... multi ... cred ca toti cei prezenti nu au nici cel mai mic comentariu legat de ospitalitatea lor si s-a vazut clar caldura cu care am fost primiti .
                                        "Baietii " au fost "spirt " de la un cap la altul , respectele noastre , au nota 10+ chiar 11 .
                                        Trebuie neaparat sa mai trecem pe la dinsii .
                                        Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
                                        Fete de palete tenis de masa
                                        TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

                                        Comentariu


                                        • Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 20.06.2009

                                          Sint convins ca a iesit ceva frumos, organizatorii s-au documentat si s-au dotat bine inaintea turneului.
                                          Poate ajung si eu la urmatorul in septembrie, daca tot voi sari peste concediul de anul asta de la mare.
                                          TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                                          Comentariu


                                          • Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 20.06.2009

                                            Felicit?ri echipei organizatorice de la Mangalia !!!
                                            A?a organizare,ospitalitate, condi?ii de joc...!
                                            Bravo ! ! !

                                            Comentariu


                                            • Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 20.06.2009

                                              F?r? nici o exagerare a fost un turneu reu?it, din toate punctele de vedere, asta datorit? oamenilor extraordinari care au participat la organizarea ?i buna desfășurare a turneului.Bine?n?eles că f?r? generozitatea extraordinar? a d-lui Fane Medeleanu acesta nu ar fi putut fi organizat a?a de bine, numai din taxa de participare.Sper?m ca la edi?ia a-II-a Callatis să participe ?i mai mul?i prieteni din AMATUR.Cum se spune " JOS P?L?RIA MANGALIA ! "

                                              Comentariu


                                              • Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 20.06.2009

                                                Comentariu


                                                • Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 20.06.2009

                                                  Comentariu


                                                  • Re: TURNEU DE CATEGORIA A" -MANGALIA- 20.06.2009


                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X