Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

EMI-TT & SELGROS Cupa Centenar, Dumbravița - 01.12.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Pentru ca tot este un turneu experimental, revin cu o propunere facuta in urma cu cateva saptamani:
    La aceasta categorie organizatorul sa rezerve un numar fix de locuri (multiplu de 4 =>12; 16; ), in care inscrierile sa se faca valoric, primii fiind jucatorii legitimati in ordinea clasamentului FRTM-seniori, urmati de jucatori nelegitimati in ordinea MP, inclusiv MP=38, diferenta pana la nr maxim fiind acoperita de jucatori cu MP>35 dintre cei care doresc, tot in ordinea MP (cu sau fara plata suplimentara).

    Desfasurarea: grupe de 4, se califica 3 in turneul principal+eliminatorii departajare pt locurile 4.

    Aceasta varianta ar permite desfasurarea turneelor OPEN si Masters (sau Elite) simultan, fiecare fiind punctata in Amatur. Denumirile OPEN si MAsters s-ar putea inversa, astfel OPEN-ul ar deveni un turneu DESCHIS TUTUROR.
    Ultima editare de Dan2; 20.nov.2018, 09:33.

    Comentariu


    • Postat în original de dorin001 Vezi post
      Inteleg ca turneul Masters este inca experimental in Amatur.Propunerea mea este urmatoarea:
      Jucatorii care doresc sa participe/inscrie si au MP sub 35 puncte
      sa o poata face totusi prin "buy-in" uri,
      adica platesc o taxa de participare pentru Masters mai mare decat a celor cu M P peste 35 care s au inscris.Propunere 70-100 lei.
      Fondurile astfel obtinute sa fie alocate direct primilor 3 clasati (propunere).
      Astfel va creste ,zic eu substantial,atractivitatea turneului pentru jucatori de nivel divizia A si Superliga,va creste spectaculozitatea turneului-mai multi spectatori,(vor vedea amaturistii meciuri de inalt nivel- cum altfel poate nu au vazut multi)va creste mediatizarea si sponsorii.
      Per total creste competitia.
      Postat în original de marcelgiosan Vezi post
      4.1.3.Orice organizator poate organiza competiții de tip Masters cu concurenți din toate categoriile, inclusiv jucători profesioniști (Div. A și SuperLigă), cu condiția ca acestea să nu afecteze buna desfășurare a turneului de bază, acestea nefiind punctate în clasamentul AmaTur;
      Exista un articol in Regulamentul Amatur in vigoare. Nu este specificat un prag sub care un jucator nu poate participa deci nu cred ca ar trebui ingradit dreptul de a pariticipa nimanui cu atat mai putin de a cere o taxa suplimentara.

      Comentariu


      • Si eu as vrea sa se schimbe/inverseze denumirea de Open-Elite. Mă tot intreaba iubita, ”tu nu treci la elite”. Daca se inverseaza, am rezolvat problema Am avut temperatura, incepe să scadă!
        Hobby: Motoare si ski !
        http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

        Comentariu


        • Postat în original de Kralizec Vezi post
          Exista un articol in Regulamentul Amatur in vigoare. Nu este specificat un prag sub care un jucator nu poate participa deci nu cred ca ar trebui ingradit dreptul de a pariticipa nimanui cu atat mai putin de a cere o taxa suplimentara.
          E vorba de Regulamenul 2018. Propunerea este pentru 2019, iar turneul de mai sus nucred ca va fi punctat.

          Comentariu


          • Nu ma refeream la propunerea dvs. ci la turneul acesta, care organizeaza o categorie masters.

            Comentariu


            • Claudiu,
              Aici e marea diferenta: nu propun sa ingradim accesul dar sa coste pt cei mai slab clasati(de ex MPsub 35).Diferenta ar face o premiile acordate podiumului -in bani avand ca resursa "buy in"urile si ar creste totul de aici cum am explicat mai sus.

              Comentariu


              • Deci daca esti mai slab si nu ai bani, nu participi. Ti se pare corect? Nu puterea financiara individuala ar trebui sa primeze.

                Comentariu


                • Postat în original de Dan2 Vezi post
                  E vorba de Regulamenul 2018. Propunerea este pentru 2019, iar turneul de mai sus nucred ca va fi punctat.
                  Aici aveti perfecta dreptate atata timp cat nu se puncteaza nu cred ca se incalca nici un regulament aflat in vigoare,si cu atat mai mult haideti sa lasam libera imaginatia organizatorilor macar pt o perioada sa apara cateva turnee master si sa le urmarim.feedback-urile.
                  Oricum Dorine stai linistit ca vom face asa cum vom stabili impreuna cu ceilalti organizatori si sponsori.

                  Comentariu


                  • Postat în original de dorin001 Vezi post
                    Inteleg ca turneul Masters este inca experimental in Amatur.Propunerea mea este urmatoarea:
                    Jucatorii care doresc sa participe/inscrie si au MP sub 35 puncte
                    sa o poata face totusi prin "buy-in" uri,
                    adica platesc o taxa de participare pentru Masters mai mare decat a celor cu M P peste 35 care s au inscris.Propunere 70-100 lei.
                    Fondurile astfel obtinute sa fie alocate direct primilor 3 clasati (propunere).
                    Astfel va creste ,zic eu substantial,atractivitatea turneului pentru jucatori de nivel divizia A si Superliga,va creste spectaculozitatea turneului-mai multi spectatori,(vor vedea amaturistii meciuri de inalt nivel- cum altfel poate nu au vazut multi)va creste mediatizarea si sponsorii.
                    Per total creste competitia.
                    Eu propun ca jucatorii din diviziile superioare care se inscriu la Masters, sa nu plateasca nici o taxa si, toate taxele percepute de la jucatorii tuturor categoriilor, sa fie folosite pentru premierea podiumului de la Masters. E bine asa, va ajung banii ?
                    Propunerea Dv. mi se pare rusinoasa.

                    Comentariu


                    • Sau cei care joaca cu mine sa plătească în plus câte 50 de lei, iar la sf?rșit Dorin Ciucioiu sa mi-o ?nm?neze mie în cadru festiv... 😁 Scuze, dar nu m-am putut abține...

                      Comentariu


                      • Ilia Ionicut si Balmez Dorel Open
                        Ultima editare de Zosim1; 21.nov.2018, 01:13.

                        Comentariu


                        • Inscrieri Incepatori - on 11/21/2018 at 12:05:42 AM

                          1. Dobanda Alexandru, Arad, 789 - 9.92 - IW
                          2. Sabau Victor, Arad, 826 - 9.9 - I
                          3. Crisan Casian, Agnita, 1586 - 9.9 - I
                          4. Kaszta Harrald, Arad, 984 - 9.4 - I
                          5. Mija Gheorghe, Fagaras, 969 - 9.15 - I
                          6. Pralea Constantin, Alba Iulia, 764 - 8.57 - IW
                          7. Vela Gabriel, Timișoara, 1358 - 7.53 - I
                          8. Creta Petru, Luna CJ, 993 - 7.36 - I
                          9. Midvichi Daniel, Deva, 1479 - 6.8 - I
                          10. Ternauciuc Adrian, Lugoj, 1257 - 6.75 - I
                          11. Jicarean David, Lipova, 1960 - 6.4 - I
                          12. Popa Cosmin, Lipova, 1707 - 6.3 - I
                          13. Berinde Luca, Dumbravita, 2869 - 6.3 - I
                          14. Herteg Doru, Arad, 1210 - 6.08 - IW
                          15. Szabo Timea, Dumbravita, 2535 - 6 - IJF
                          16. Rus Nicolae, Oradea, 2967 - 5.9 - I
                          17. Buie Laurentiu, Arad, 1622 - 5.77 - I
                          18. Marcus George, Timișoara, 1915 - 5.75 - I
                          19. Purda Raul, Lipova, 2430 - 5.7 - I
                          20. Nopcea Marius, Hateg, 1823 - 5.6 - I
                          21. Fekete Melinda, Dumbravita, 2997 - 5.6 - IF
                          22. Bugnar Bogdan, Dumbravita, 3720 - 5.5 - I
                          23. Klepp Lucas, Lipova, 2491 - 5.35 - I
                          24. Georgescu Marius, Timișoara, 3076 - 5.3 - I
                          25. Turcanu Amalia, Dumbravita, 3079 - 5.25 - IF
                          26. Mortasifu Ionut, Dumbravita, 3771 - 5.2 - I
                          27. Hradszky Sebastian, Sannicolau Mare, 2492 - 5.07 - I
                          28. Baltat Sebastian, Arad, 1933 - 5 - I
                          29. Cebuc Emma, Dumbravita, 3778 - 5 - IF
                          30. Buda Emanuele, Lipova, 3009 - 4.5 - I
                          31. Pralea David Constantin, Alba Iulia, 1743 - 4.48 - I
                          32. Sandu Cristian, Sibiu, 2909 - 4 - I
                          33. Klepp Mario, Lipova, 3113 - 4 - I
                          34. Szilaghi Bence, Dumbravita, 3339 - 4 - I
                          35. Almajan Sergiu, Dumbravita, 3902 - 4 - I
                          36. Wild card incep 1, Dumbravita, 5001 - 0
                          37. Wild card incep 2, Dumbravita, 5002 - 0
                          38. Alitei Robert, Dumbravita, 5003 - 0
                          39. Mocan Dragos, Dumbravita, 5004 - 0
                          40. Sain Lucas, Dumbravita, 5005 - 0
                          41. Feier Matei, Dumbravita, 5006 - 0
                          42. Feier Virgil, Dumbravita, 5007 - 0
                          43. Politzki Giulia, Dumbravita, 5008 - 0
                          44. Pirlica Leonard, Resita, 5009 - 0
                          45. Klepp Ovidiu, Lipova, 5010 - 0
                          46. Chiu Dorel, Timișoara, 5012 - 0
                          47. Chiu Bogdan, Timișoara, 5013 - 0
                          48. Ilies Soany, Dumbravita, 5014 - 0
                          -----------------------------------------
                          Lista de asteptare:
                          1. Ilie Victor, Mediaș, 1784 - 5.4 - I
                          2. Totan Constantin, Mediaș, 5015 - 0
                          3. Guttman Gabriel, Arad, 1884 - 0 - A
                          4. Stan Mariana, Constanța, 1310 - 4.49 - IF

                          Inscrieri Avansati - on 11/21/2018 at 12:09:31 AM

                          1. Avasilcai Marcel, Arad, 526 - 19.35 - A
                          2. Borcsi Jozsef, Timișoara, 502 - 19.13 - A
                          3. Rakoczi Patrick, Baia Mare, 1814 - 18.9 - A
                          4. Matei Dumitru, Deva, 362 - 18.88 - AW
                          5. Fekete Istvan, Arad, 455 - 18.27 - A
                          6. Rozenfeld Robert, Cluj Napoca, 2443 - 18 - AJ
                          7. Szemciuk Istvan, Deva, 821 - 17.88 - A
                          8. Piper Petru, Luna CJ, 420 - 17.66 - AH
                          9. Putnik Tiberiu, Varset, 862 - 17.56 - A
                          10. Iliuta Adrian, Sannicolau Mare, 405 - 17.32 - A
                          11. Ankar Wasim, Timișoara, 530 - 17.32 - A
                          12. Ene Florin, Ploiești, 431 - 17.17 - A
                          13. Dumitru Florin, Arad, 548 - 16.5 - A
                          14. Botas Constantin, Sannicolau Mare, 461 - 16.35 - A
                          15. Botoc Ovidiu, Paulesti, 449 - 16.17 - A
                          16. Tatar Dorel, Simeria, 864 - 15.86 - AW
                          17. Lascu Marius, Timișoara, 775 - 15.33 - A
                          18. Szivery Adrian, Arad, 693 - 15.3 - A
                          19. Balaj Roland, Arad, 516 - 15.29 - A
                          20. Craiovan Victor, Resita, 684 - 15.18 - A
                          21. Cioveie Bogdan, Oravita, 1126 - 15.17 - A
                          22. Gajta Mario, Varset, 2638 - 15 - A
                          23. Moldovean Valer, Calan, 913 - 14.92 - A
                          24. Sinpetrean Comsa Gheorghe, Cluj Napoca, 917 - 14.63 - A
                          25. Cioveie Marian, Oravita, 692 - 14.6 - A
                          26. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 512 - 14.57 - A
                          27. Daroti Florin, Lipova, 1046 - 14.4 - A
                          28. Caraus Sorin, Deva, 622 - 13.68 - A
                          29. Trisca Silviu, Timișoara, 769 - 13.66 - A
                          30. Clisic Iosif, Sannicolau Mare, 694 - 13.25 - A
                          31. Tedi Ioja, Calan, 1055 - 12.7 - A
                          32. Gherman Romulus, Arad, 716 - 12.62 - A
                          33. Barbu Tiberiu, Simeria, 1024 - 12.28 - A
                          34. Chiscan Bogdan, Arad, 792 - 12.05 - A
                          35. Totin Tosa, Timișoara, 1343 - 11.18 - A
                          36. Midvichi Alexandru, Deva, 1205 - 11.15 - AJ
                          37. Iusco Ionut, Arad, 899 - 10.78 - A
                          38. Sandu Andrei, Sibiu, 1128 - 10.4 - A
                          39. Oprean Andrei, Deva, 811 - 10.33 - A
                          40. Faur Lucian, Jimbolia, 1145 - 9.95 - IW
                          41. Gligor Paul, Arad, 916 - 9.77 - I
                          42. Moldovan Dora, Dumbravita, 2388 - 9.7 - IJF
                          43. Curaciuc Claudiu, Resita, 1967 - 8.75 - I
                          44. Mihet Alexandru, Arad, 3324 - 8 - I
                          45. Joumah Abdul Rahim, Timișoara, 2673 - 0 - A
                          46. Pauliuc Alesia, Timișoara, 4569 - 0 - IJF
                          47. Wild card avans 1, Dumbravita, 5001 - 0
                          48. Wild card avans 2, Dumbravita, 5002 - 0
                          -----------------------------------------
                          Lista de asteptare:
                          1. Ciocani Rafael, Sannicolau Mare, 1521 - 14.8 - A
                          2. Glavan Radu, Timișoara, 972 - 12.27 - A
                          3. Pop Alexandru, Oradea, 459 - 18.29 - A
                          4. Sain Emil, Timișoara, 1421 - 12.4 - A
                          5. Ispas Dan, Timișoara, 2029 - 14.55 - A
                          6. Ignuta Sebastian, Voiteg, 904 - 18.55 - A
                          7. Docea Beniamin, Aiud, 768 - 16.32 - A
                          8. Faur Claudiu, Timișoara, 1345 - 11.3 - A
                          9. Furca Marius, Timișoara, 1629 - 8 - I
                          10. Filip Adrian, Timișoara, 5003 - 0
                          11. Pop Ioan, Timișoara, 1186 - 13.75 - A

                          Inscrieri Open - on 11/21/2018 at 12:13:23 AM

                          1. Fieraru George, Timișoara, 600 - 29.9 - O
                          2. Petersi Nuri, Varset, 583 - 29.35 - O
                          3. Schiopulescu Ion, Lugoj, 477 - 28.96 - O
                          4. Meszar Razvan, Arad, 714 - 28.5 - O
                          5. Gheorghe Nicu, Drobeta Tr Severin, 157 - 28.2 - OW
                          6. Mirza Sorin, Arad, 568 - 28.1 - O
                          7. Boznea Daniel, Deva, 390 - 28.08 - O
                          8. Veres Francisc, Oravita, 163 - 27.7 - O
                          9. Turburan Ion, Resita, 323 - 27.45 - O
                          10. Nagy Iosif, Arad, 191 - 27.32 - OW
                          11. Grubacichi Marius, Timișoara, 456 - 26.96 - O
                          12. Ciochina Gabriel, Arad, 531 - 26.95 - O
                          13. Ticu Sorin, Lugoj, 316 - 26.92 - O
                          14. Negrean Ioan, Sibiu, 144 - 26.8 - O
                          15. Pop Ioan Florin, Lugoj, 653 - 26.7 - O
                          16. Istrate Samir, Arad, 776 - 26.4 - O
                          17. Costache Rosioru Cristian, Timișoara, 319 - 26.38 - O
                          18. Kramarsic Milos, Belgrad, 432 - 26.27 - O
                          19. Frunza Alexandru, Timișoara, 364 - 26.02 - O
                          20. Ardelean Raul, Arad, 359 - 25.35 - O
                          21. Georgescu Constantin, Orastie, 453 - 25.32 - O
                          22. Jichici Svetozar, Timișoara, 192 - 24.99 - OW
                          23. Venter Liviu, Resita, 476 - 24.92 - O
                          24. Degianschi Obrad, Resita, 414 - 24.9 - O
                          25. Lacatis Ghita, Arad, 266 - 24.84 - O
                          26. Birtalan Laszlo, Oradea, 174 - 24.66 - O
                          27. Botea Fabian, Hunedoara, 643 - 24.63 - O
                          28. Csaky Tiberiu, Resita, 374 - 24.43 - O
                          29. Popovici Ciprian, Hunedoara, 687 - 24.4 - O
                          30. Veres Adrian, Timișoara, 351 - 24.3 - O
                          31. Lungu Marius, Oravita, 397 - 24.21 - O
                          32. Demian Daniel, Arad, 388 - 24.07 - O
                          33. Barbulescu Dan, Sibiu, 412 - 23.92 - O
                          34. Manu Nicolae, Resita, 962 - 23.55 - O
                          35. Stanusila Oana, Dumbravita, 2241 - 23 - OF
                          36. Postelnicu Mihai, Deva, 317 - 22.7 - O
                          37. Cecan Vasile, Timișoara, 287 - 22.6 - O
                          38. Comsa Dan, Sibiu, 553 - 21.94 - O
                          39. Mirza Karim, Timișoara, 1508 - 20.25 - O
                          40. Bozosan Petre, Sibiu, 302 - 19.68 - A
                          41. Belba Caius Petrica, Baile Herculane, 617 - 19.62 - A
                          42. Dehelean Octavian, Timișoara, 1037 - 19.6 - A
                          43. Craiu Andreea, Arad, 2431 - 18.3 - AJF
                          44. Olah Remus, Arad, 565 - 16.83 - A
                          45. Simion Dan, Resita, 1320 - 10.38 - A
                          46. Shehabi Amer, Timișoara, 5001 - 0
                          47. Wild card open1, Dumbravita, 5002 - 0
                          48. Wild card open 2, Dumbravita, 5003 - 0
                          -----------------------------------------
                          Lista de asteptare:
                          1. Cornianu Sebastian, Baile Herculane, 518 - 27.1 - O
                          2. Neiconi Sabin, Hateg, 885 - 26.5 - OW
                          3. Poenar Alin, Resita, 882 - 21.5 - O
                          4. Ilia Ionicut, Oravita, 490 - 28.52 - O
                          5. Balmez Dorel, Oravita, 487 - 27.12 - O

                          Inscrieri Elite - on 11/21/2018 at 12:16:59 AM

                          1. Mandru Bogdan, Hunedoara, 952 - 47.4 - E
                          2. Sorescu Deian, Resita, 126 - 44.6 - EL
                          3. Enciu Alexandru, Slobozia, 3 - 43.88 - EL
                          4. Gajta Jonel, Varset, 235 - 43.8 - EL
                          5. Mutrescu Eugen, Timișoara, 7 - 42.44 - E
                          6. Roman Bogdan, Arad, 89 - 41.55 - E
                          7. Avram Victor, Arad, 23 - 41.3 - E
                          8. Iana Remus, Timișoara, 108 - 41.12 - E
                          9. Put Gabriel, Oravita, 37 - 41.07 - E
                          10. Verdet Adrian, Oravita, 11 - 41.01 - E
                          11. Parvu Nicolae, Resita, 296 - 40.75 - E
                          12. Butnariu Daniel, Timișoara, 558 - 40.45 - E
                          13. Beca Iliesen, Timișoara, 227 - 40.08 - EL
                          14. Sufletel Radu, Alba Iulia, 27 - 39.01 - EW
                          15. Pavel Calin, Hunedoara, 75 - 38.99 - E
                          16. Zbancu Leo, Deva, 207 - 37.73 - E
                          17. Pinzar Andrei, Mediaș, 1089 - 37.7 - ELJ
                          18. Savu Cristian, Oradea, 24 - 37.45 - E
                          19. Ardeljan Marinel, Varset, 986 - 36.8 - E
                          20. Daneliuc Gabi, Selimbar, 26 - 36.5 - EW
                          21. Vlase Gheorghe, Slobozia, 32 - 35.81 - E
                          22. Mihalescu Dinu, Timișoara, 43 - 35.37 - EW
                          23. Curut Gabriel, Timișoara, 44 - 34.89 - E
                          24. Mitrache Simion, Timișoara, 478 - 34.88 - E
                          25. Tic Ioan, Oradea, 39 - 34.46 - E
                          26. Ceacarescu Cristian, Slobozia, 200 - 34.43 - E
                          27. Grigore Alexandru, Campina, 48 - 34.41 - E
                          28. Craciun Calin, Oradea, 131 - 34.21 - E
                          29. Popa Bogdan, Timișoara, 621 - 34.2 - EL
                          30. Spatariu Daniel, Arad, 193 - 34.08 - E
                          31. Istrate Cristian, Timișoara, 418 - 33.82 - E
                          32. Popet Doru, Timișoara, 333 - 33.38 - EW
                          33. Birtalan Robert, Oradea, 156 - 33.25 - E
                          34. Ciucioiu Dorin, Timișoara, 437 - 33.15 - E
                          35. Oprea Adrian, Lugoj, 54 - 32.35 - E
                          36. Vaida Sorin, Oradea, 59 - 31.91 - EW
                          37. Szalay Liviu, Oradea, 117 - 30.98 - E
                          38. Kaposta Victor, Arad, 60 - 30.83 - E
                          39. Tarhuna Alin, Dumbravita, 933 - 30.8 - E
                          40. Codau Vlad, Oradea, 344 - 30.58 - E
                          41. Balogh Attila, Oradea, 299 - 30.56 - E
                          42. Drinceanu Lilian, Oravita, 141 - 28.6 - O
                          43. Curpas Ioan, Oradea, 212 - 24.77 - OW
                          44. Tanc Florin, Oradea, 379 - 23.83 - O
                          45. Munteanu Constantin, Resita, 529 - 21.33 - O
                          46. Wild card elite 1, Dumbravita, 5001 - 0
                          47. Wild card elite 2, Dumbravita, 5002 - 0
                          48. Dan Daniel, Mediaș, 5003 - 0
                          -----------------------------------------
                          Lista de asteptare:
                          1. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 258 - 35.28 - E
                          2. Boru Lucian, Timișoara, 151 - 36.58 - E
                          Ultima editare de Zosim1; 21.nov.2018, 01:17.

                          Comentariu


                          • Munteanu Patriciu /Arad -Master

                            Comentariu


                            • Inscrieri Master - on 11/21/2018 at 2:23:50 AM

                              1. Sorescu Deian, Resita, 126 - 44.6 - EL
                              2. Gajta Jonel, Varset, 235 - 43.8 - EL
                              3. Moldovan Daniel, Dumbravita, 682 - 43 - EL
                              4. Mutrescu Eugen, Timișoara, 7 - 42.44 - E
                              5. Cristanus Cristian, Timișoara, 1175 - 41.75 - EL
                              6. Pinzar Andrei, Mediaș, 1089 - 37.7 - ELJ
                              7. Balint Andreea, Dumbravita, 4156 - 0 - ELF
                              8. Roman Bogdan A, Arad, 5003 - 0
                              9. Dan Daniel, Mediaș, 5004 - 0
                              10. Munteanu Patriciu, Arad, 5005 - 0
                              11. Wild card Master 1, Romania, 5006 - 0
                              12. Wild card Master 2, Romania, 5007 - 0
                              -----------------------------------------
                              Lista de asteptare:
                              1. Ciucioiu Dorin, Timișoara, 437 - 33.15 - E
                              2. Oprea Adrian, Lugoj, 54 - 32.35 - E
                              3. Popa Bogdan, Timișoara, 621 - 34.2 - EL
                              Ultima editare de Zosim1; 21.nov.2018, 03:24.

                              Comentariu


                              • Se retrage de pe lista de așteptare :Stan Mariana - începători - Constanța. Mulțumesc!

                                Trimis de pe al meu BLA-L29 folosind Tapatalk

                                Comentariu


                                • Din Hunedoara la open Mateescu Florin

                                  Comentariu


                                  • Din Arad mai ma inscriu si eu la masters daca am cu cine veni si prind loc. Asadar Avram Victor - Masters

                                    Comentariu


                                    • Oprea Adrian, ma retrag de la categoria Masters. Multumesc

                                      Comentariu


                                      • Inscrieri Master - on 11/21/2018 at 12:17:05 PM

                                        1. Munteanu Patriciu, Arad, 5005 - 0
                                        2.Roman Bogdan A, Arad, 5003 - 0
                                        3. Dan Daniel, Mediaș, 5004 - 0
                                        4. Balint Andreea, Dumbravita, 4156 - 0 - ELF
                                        5.Sorescu Deian, Resita, 126 - 44.6 - EL
                                        6. Gajta Jonel, Varset, 235 - 43.8 - EL
                                        7. Moldovan Daniel, Dumbravita, 682 - 43 - EL
                                        8. Mutrescu Eugen, Timișoara, 7 - 42.44 - E
                                        9. Cristanus Cristian, Timișoara, 1175 - 41.75 - EL
                                        10. Avram Victor, Arad, 23 - 41.3 - E
                                        11.Pinzar Andrei, Mediaș, 1089 - 37.7 - ELJ
                                        12. Ciucioiu Dorin, Timișoara, 437 - 33.15 - E
                                        13. Wild card Master 2, Romania, 5007 - 0
                                        -----------------------------------------
                                        Lista de asteptare:
                                        1. Popa Bogdan, Timișoara, 621 - 34.2 - EL

                                        Comentariu


                                        • Remus Iana la master.

                                          Comentariu


                                          • Trebuie sa ma retrag
                                            Lacatis Ghita
                                            Arad-Open

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de ghitza Vezi post
                                              Trebuie sa ma retrag
                                              Lacatis Ghita
                                              Arad-Open
                                              Si eu cate vroiam sa imi iau revansa ,numai pentru asta m-am antrenat [emoji23]

                                              Trimis de pe al meu SM-A600FN folosind Tapatalk
                                              Blade: HM CRT Combi
                                              FH: Victas Ventus Limber
                                              BH:
                                              Dawei 388D-1

                                              Comentariu


                                              • Gajta Jonel (elite si masters) si Gajta Mario (avansati) se retrag.

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de Zosim1 Vezi post
                                                  Inscrieri Master - on 11/21/2018 at 12:17:05 PM

                                                  1. Munteanu Patriciu, Arad, 5005 - 0
                                                  2.Roman Bogdan A, Arad, 5003 - 0
                                                  ...Pariez pe cei doi "colegi" ai mei, nu neaparat in ...aceasta ordine !!!

                                                  Comentariu


                                                  • Buna seara ,se reinscrie Zdrenghea Mircea Open /Orastie multumesc

                                                    Trimis de pe al meu SM-A600FN folosind Tapatalk
                                                    Blade: HM CRT Combi
                                                    FH: Victas Ventus Limber
                                                    BH:
                                                    Dawei 388D-1

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X