Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Concediu+antrenamente+concurs

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Concediu+antrenamente+concurs

    As vrea sa supun dezbaterii o idee de-a mea mai veche despre un fel de tabara pentru pensionari din astia ca noi in perioada verii la mare. As zice ca 2 saptamani s-ar putea realiza ceva de genul asta in Costanta sau undeva intr-o statiune care sa aibe spatiu cu mese unde se pot face 2 antrenamente zilnice (cu un antrenor bun),de cate 2-3 ore care la sfarsit sa se termine cu un concurs. Daca cineva are idee cum am putea realiza o chestie de genu asta ar fi foarte bine. Am putea lua si nevestele cu noi (care avem) si in timp ce ele se bronzeaza noi dam in minge cat ne tine picioarele...........

    Deci cautam spatiu la mare, eventual un hotel care sa aibe facilitati de genul asta sau un club in Constanța si un antrenor care sa fie disponibil si bineinteles cat mai multi doritori de a progresa in joc.
    Eventual concursul il putem include in circuitul AMATouR.

  • #2
    filo,pentru ceea ce vrei tu exista in cadrul ANS federatia sportul pentru toti care organizeaza in fiecare vara astfel de competitii in circuit prin toata tara pentru amatori la preturi derizorii asa ca nu mai spun cine pleaca

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de pingpong
      filo,pentru ceea ce vrei tu exista in cadrul ANS federatia sportul pentru toti care organizeaza in fiecare vara astfel de competitii in circuit prin toata tara pentru amatori la preturi derizorii asa ca nu mai spun cine pleaca
      Spune-mi ceva detalii ca eu nu am auzit de asa ceva pana acum. Orcum dupa cate am vazut iddea asta nu prea `prinde` dar pe mine ma cam intereseaza.

      Comentariu


      • #4
        pt ping pong
        Daca esti un apropiat al acestei asa zise federatii, spune-le ca nu-si folosesc mai bine banii de care dispun decat sponsorizand o astfel de initiativa. Ei, singuri, fara sa aiba si participanti, isi consuma singuri banii pe care ii primesc de la contribuabili. Asteptam oferta lor cu placere, dar va trebui discutata...
        Si spune daca stii o actiune a acestui for care a devenit cu adevarat pt toti... poate pt tonti!

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de Dan2
          pt ping pong
          Daca esti un apropiat al acestei asa zise federatii, spune-le ca nu-si folosesc mai bine banii de care dispun decat sponsorizand o astfel de initiativa. Ei, singuri, fara sa aiba si participanti, isi consuma singuri banii pe care ii primesc de la contribuabili. Asteptam oferta lor cu placere, dar va trebui discutata...
          Si spune daca stii o actiune a acestui for care a devenit cu adevarat pt toti... poate pt tonti!
          Ce dreptate ai !....................

          Comentariu


          • #6
            filo, cauta-ma pe mess

            Comentariu


            • #7
              nu sunt un apropiat al acestei federatii,dar amanunte le puteti obtine fiecare de la directiile judetene de sport sau hai sa incercam sa cautam pe net poate gasim ceva,m-as mira dar eu incerc

              Comentariu


              • #8
                ai gasit ceva?
                mai exista directii judete pt sport??????
                Butterfly M. Maze Carbon
                Butterfly Bryce- Fx

                Comentariu


                • #9
                  da am gasit,simplu cu bunul nostru prieten google,de sunat suna frumos,dar sa vedem fapte.

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de pingpong
                    da am gasit,simplu cu bunul nostru prieten google,de sunat suna frumos,dar sa vedem fapte.
                    Ceva detalii?

                    Comentariu


                    • #11
                      Cauta federatia romana sportul pentru toti

                      Comentariu

                      Who has read this thread:
                      Procesare...
                      X