Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Râmnicu Vâlcea - 25.05.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Ciuca Dan si Toma Florin - Pitești - Elite

    Comentariu


    • #27
      Neagoe Costin - București - Elite

      Comentariu


      • #28
        Din Craiova se inscriu Raducan Bogdan la elite Cinca Daniel,Stancalie Doru,Cretu Marian,Cioboiu Dan,Marin Puiu la Open,Chivu Cornel la avansati

        Comentariu


        • #29
          Govoreanu Florin -Cisnădie -Elite

          Comentariu


          • #30
            Grigore marian si stanca cristian rm valcea avansati

            Comentariu


            • #31
              Se inscriu la Avansati:
              Stoica Mihai - Mioveni
              Mihu Florin - Pitești

              Comentariu


              • #32
                Gorum Adrian din Topoloveni, la open.
                T05-SZLC-T05
                Adrian Gorum

                Comentariu


                • #33
                  Se inscriu la open Barac Marius din Sibiu si Nistor Mirela din Cisnadie la incepatori .

                  Comentariu


                  • #34
                    din Straja, Ursulean Vasile la open
                    Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                    FH: Tenergy 05 FX
                    BH: Tenergy 05 FX

                    Comentariu


                    • #35
                      Fusca Georgian, Targoviște,începători, mulțumesc.

                      Comentariu


                      • #36
                        Beches Andrei, Sibiu, Open. Multumesc.
                        ZJ-SZLC
                        fh/bh- Btf Tenergy o5fx

                        Comentariu


                        • #37
                          Migea Cornel, din Sibiu, la open.

                          Comentariu


                          • #38
                            Pralea Constantin si Pralea David Constantin-Alba Iulia-incepatori.

                            Comentariu


                            • #39
                              Se inscriu Cristian Georgescu din Pitești la Incepatori si Daniel Melnerovici din Stefanesti/Arges la Avansati. Multumim.

                              Comentariu


                              • #40
                                Filea Adonis - Sibiu - Avansati

                                Comentariu


                                • #41
                                  Necsoiu Georgiana din Targoviște la începători, mulțumesc.

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    Bălășoiu Liviu si Bălășoiu Maria la incepatori

                                    Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

                                    Comentariu


                                    • #43
                                      Din Curtea de Argeș la Open: Stan Catalin, Vasilescu Remus, Zavricescu George.
                                      Din Pitești la Open: Rada Florin
                                      BLADE: PRIMORAC CARBON OFF+
                                      FH: KOKUTAKU BLutenkirsche 868 TENSION SUPER TACKY
                                      BH: Tibhar super defence 40

                                      Comentariu


                                      • #44
                                        Se inscrie Ontoiu Catalin, din Pitești, la incepatori.
                                        Xiom Ice Cream AZX, Fh si Bh: XIOM omega VII Pro si Europe
                                        Yinhe Galaxy V-14 PRO , Fh si Bh: DHS Gold Arc 8;
                                        DHS Hurricane 301, Fh si Bh: DHS Gold Arc 8.

                                        Comentariu


                                        • #45
                                          Butoi Aurel, Negrila Cristian- Caracal, open.

                                          Comentariu


                                          • #46
                                            Se înscrie la open -Buciu Cătălin-Bals

                                            Trimis de pe al meu SM-J510FN folosind Tapatalk

                                            Comentariu


                                            • #47
                                              Mircea Popovici Incepatori Caracal

                                              Sent from my S30 using Tapatalk

                                              Comentariu


                                              • #48
                                                Tanasov Marius, București la incepatori va rog

                                                Comentariu


                                                • #49
                                                  Postat în original de RaduCtin Vezi post
                                                  Bozosan Petre si Vaida Gheorghe ambii din Sibiu la open
                                                  Temelie Dragoș din Sibiu la elite
                                                  Vaida Gheorghe are mp 0 loc 2003. Nu poate participa decat la categoria incepatori sau avansati. Il voi trece la avansati .

                                                  Comentariu


                                                  • #50
                                                    Inscrieri INCEPATORI - on 12.05.2019 at 17:46:24

                                                    1. Popa Vali, Ramnicu Valcea, 2545 - 9,9 - I
                                                    2. Avramescu Bogdan, București, 756 - 8,78 - I
                                                    3. Fusca Georgian, Targoviște, 671 - 8,48 - I
                                                    4. Iordache Gabriela, Ramnicu Valcea, 2137 - 8,35 - IF
                                                    5. Nemteanu Victor, Ramnicu Valcea, 1965 - 8 - I
                                                    6. Balasoiu Liviu, Novaci, 1901 - 7,1 - I
                                                    7. Ontoiu Catalin, Pitești, 769 - 6,92 - IW
                                                    8. Patrascu Dorin, Pitești, 2069 - 6,9 - I
                                                    9. Pralea Constantin, Alba Iulia, 787 - 6,77 - IW
                                                    10. Cirstea Toni, Targu Jiu, 1333 - 6,4 - I
                                                    11. Tudose Ilariu, Drăgășani, 1264 - 6,23 - I
                                                    12. Georgescu Cristian, Pitești, 889 - 6,02 - I
                                                    13. Mihaescu Marian, Ramnicu Valcea, 1732 - 6 - I
                                                    14. Gherase Eugen, Drăgășani, 3250 - 5,5 - I
                                                    15. Necsoiu Georgiana, Targoviște, 1164 - 4,6 - IF
                                                    16. Pralea David Constantin, Alba Iulia, 1366 - 4,42 - I
                                                    17. Nistor Mirela, Cisnadie, 2341 - 4 - I
                                                    18. Florescu Ioan, Ramnicu Valcea, 1872 - 0 - A
                                                    19. Olaru Cosmin, Ramnicu Valcea, 3424 - 0 - I
                                                    20. Balasoiu Maria, Novaci, 4653 - 0 - IF
                                                    21. Nicolaescu Tudor, Ramnicu Valcea, 5001 - 0
                                                    22. Sosoaca Diana, Ramnicu Valcea, 5002 - 0
                                                    -----------------------------------------
                                                    Lista de asteptare:
                                                    1. Popovici Mircea, Caracal, 815 - 7,69 - I



                                                    Inscrieri AVANSATI - on 12.05.2019 at 17:46:53

                                                    1. Nedescu Adrian, Ramnicu Valcea, 801 - 19,85 - A
                                                    2. Negulescu Ioan, Ramnicu Valcea, 624 - 18,98 - A
                                                    3. Morariu Marius, Sibiu, 441 - 18,35 - A
                                                    4. Benyovski Bela, Sibiu, 456 - 17,68 - AW
                                                    5. Chivu Cornel, Craiova, 339 - 17,31 - A
                                                    6. Stoian Sorin, Curtea de Argeș, 336 - 17,3 - A
                                                    7. Preda Nicolae, Curtea de Argeș, 663 - 16,94 - AW
                                                    8. Grigore Marian, Ramnicu Valcea, 338 - 16,2 - A
                                                    9. Stanciu Marian, Drăgășani, 776 - 16,13 - A
                                                    10. Burlan Catalin, Drăgășani, 911 - 15,97 - A
                                                    11. Hrehoret Adrian, Ramnicu Valcea, 1304 - 15,9 - A
                                                    12. Filea Adonis, Sibiu, 999 - 15,5 - A
                                                    13. Mihu Florin, Pitești, 341 - 14,9 - A
                                                    14. Badulescu Gheorghe, Ramnicu Valcea, 1936 - 14,1 - A
                                                    15. Naulea Stefania, Ramnicu Valcea, 986 - 14,07 - AF
                                                    16. Stoica Mihai, Mioveni, 381 - 13,95 - AW
                                                    17. Stanca Cristian, Ramnicu Valcea, 1221 - 11,7 - A
                                                    18. Melnerovici Daniel, Stefanesti Argeș, 611 - 11,11 - A
                                                    19. Tataru Tiberiu, Targu Jiu, 726 - 11,06 - A
                                                    20. Vaida Gheorghe, Sibiu, 2003 - 0 - A



                                                    Inscrieri OPEN - on 12.05.2019 at 17:47:21

                                                    1. Iancu Sorin, Sibiu, 362 - 32,5 - O
                                                    2. Gorum Adrian, Topoloveni, 204 - 31,89 - OW
                                                    3. Mitzea Alexandru, Sibiu, 243 - 29,5 - O
                                                    4. Rada Florin, Pitești, 264 - 29,34 - O
                                                    5. Cinca Daniel, Craiova, 141 - 28,51 - O
                                                    6. Gheorghe Nicu, Drobeta Tr Severin, 100 - 27,95 - OW
                                                    7. Badulescu Teodor, Ramnicu Valcea, 1102 - 27 - O
                                                    8. Stan Catalin, Curtea de Argeș, 308 - 26,76 - O
                                                    9. Smeureanu Nicolae, Ramnicu Valcea, 871 - 26,5 - OW
                                                    10. Vasilescu Remus, Curtea de Argeș, 371 - 26,36 - O
                                                    11. Cioboiu Dan, Craiova, 410 - 25,69 - O
                                                    12. Zavricescu George, Curtea de Argeș, 194 - 25,45 - OW
                                                    13. Cojocaru Didi, Ramnicu Valcea, 443 - 25,03 - O
                                                    14. Trocan Nicolae, Mioveni, 162 - 24,9 - OW
                                                    15. Popescu Remus, Ramnicu Valcea, 416 - 24,43 - O
                                                    16. Valcea Daniel, Pitești, 283 - 23,94 - O
                                                    17. Rosca Florin, Ramnicu Valcea, 1237 - 23,9 - O
                                                    18. Stancalie Doru, Craiova, 291 - 23,55 - OW
                                                    19. Cretu Marian, Craiova, 466 - 23,3 - O
                                                    20. Marin Puiu, Amarastii de Sus, 572 - 22,13 - OW
                                                    21. Chirita Nicolae, Curtea de Argeș, 1098 - 21,95 - O
                                                    22. Iordache Marian, Ramnicu Valcea, 1238 - 21,95 - O
                                                    23. Railean Vlad, Ramnicu Valcea, 2363 - 21,5 - O
                                                    24. Tuca Cristi, Slatina, 504 - 20,27 - O
                                                    25. Moldovan Flavia, Târnaveni, 461 - 18,54 - AF
                                                    26. Bozosan Petre, Sibiu, 286 - 18,06 - A
                                                    27. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea, 281 - 17,88 - A
                                                    28. Radu Constantin, Sibiu, 412 - 17,18 - AW
                                                    -----------------------------------------
                                                    Lista de asteptare:
                                                    1. Barac Marius, Sibiu, 355 - 23,45 - OW
                                                    2. Ursulean Vasile, Straja, 136 - 28,67 - O
                                                    3. Beches Andrei, Sibiu, 271 - 28,84 - O
                                                    4. Migea Cornel, Sibiu, 73 - 29,48 - OW
                                                    5. Butoi Aurel, Caracal, 1005 - 25 - O
                                                    6. Negrila Cristian, Caracal, 946 - 19,7 - A
                                                    7. Buciu Catalin, Bals, 1423 - 12,2 - A



                                                    Inscrieri ELITE - on 12.05.2019 at 17:47:48

                                                    1. Toma Florin, Pitești, 3 - 41,14 - EW
                                                    2. Raducan Bogdan, Craiova, 101 - 39,28 - E
                                                    3. Govoreanu Florin, Cisnadie, 12 - 37,56 - EW
                                                    4. Moldovan Alexandru, Târnaveni, 230 - 37,46 - E
                                                    5. Temelie Dragos, Selimbar, 490 - 37,43 - E
                                                    6. Neagoe Costin, București, 38 - 37,02 - E
                                                    7. Barbu Dan, Ramnicu Valcea, 880 - 34,5 - E
                                                    8. Ciuca Dan, Pitești, 48 - 32,65 - OW

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X