Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Dunav", Ruse - 08/09.06.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu A "Cupa Dunav", Ruse - 08/09.06.2019

    Turneu "A"-Cupa Dunav Ruse, 8 si 9 Iunie 2019

    Turneu "A"

    LOCALITATEA: RUSE, BULGARIA

    CATEGORIILE TURNEULUI: 4 categorii si anume Incepatori – 36 locuri, Avansati – 36 locuri, Open – 36 locuri si Elite – 36 locuri

    DATA: 8 Iunie 2019 , Ziua Sâmbătă
    Elite - 08.00-09.45 – validare înscrieri, la 10.00 încep meciurile;
    Incepatori - 12.00-13.45 – validare înscrieri, la 14.00 încep meciurile;

    DATA: 9 iunie 2019 , Ziua Duminica
    Open - 08.00-09.45 – validare înscrieri, la 10.00 încep meciurile;
    Avansati - 12.00-13.45 – validare înscrieri, la 14.00 încep meciurile;

    LOCUL DE DESFASURARE:
    Sala de sport din complexul sportiv City Stadium Ruse.

    INDICAȚII DE ACCES:

    https://goo.gl/maps/WzRdjmA5nvKAbUa99


    LOGISTICĂ: 12 mese aprobate ITTF

    MINGI: Andro Speedball 3S ***

    SPATIU DE JOC:
    - iluminat artificial
    - parchet
    - mantinele
    - ventilatie

    FACILITĂȚI: Vestiare.

    DONATIE: 30 Lei, un leu de participant se va dona către AmaTur;
    Se asigură apă plată – 2 litri;

    INDICATII DE ACCES: Se trece vama la Giurgiu, se plateste la partea Romana 14 lei taxa de pod pentru un autoturism. Buletinul de identitate si talonul autoturismului se prezinta la partea Bulgara. Aici nu se mai plateste vreo taxa. La intoarcere se va plati taxa de pod la partea bulgara 4 leva sau 2 euro (nu se primesc lei) pentru un autoturism iar buletinul de identitate si talonul se va prezenta la partea Romana. In total vor fi 24 de lei pentru un autoturism
    Nu se plateste Vigneta daca ramaneti in Ruse.
    Exista vama separata pentru autoturisme si Tir-uri, deci cautati gheretele pentru autoturisme. Ca si timp de la Vama Romana pana la sala turneului faceti maxim 30 min, daca este mai aglomerat. Deci nu va uitati buletinul de identitate si Talonul masinii care trece granita.
    De la vama Bulgara mergeti drept inainte vreo 4-5 Km si urmati indicatiile oferite de Google map avand ca tinta „СКТМ ДУНАВ Русе”. Aveti grija sa bagati coordonatele pe telefon inainte de a trece granita pentru cei care nu au roamingul activat. Daca uitati sa faceti asta stadionul City este chiar in centrul orasului Ruse, deci puteti urma indicatorul spre Centru acolo unde puteti intreba pe cineva de locatia stadionului. Se poate parca in zona salii de sport.

    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Incepatori: Locurile 1?4 – cupe +medalii + diplome;
    - Avansati: Locurile 1?4 – cupe +medalii + diplome;
    - Open: Locurile 1?4 – cupe +medalii + diplome;
    - Elite: Locurile 1?4 – cupe +medalii + diplome;


    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Vineri 07.06.2019, ora 22,00 pentru Elite si Incepatori.
    - ultima retragere Sambata 08.06.2019, ora 22,00 pentru Open si Avansati.
    - retragerile după termen/absențele vor fi penalizate cu 3 puncte N;
    - Grupele la fiecare categorie se vor face dupa inscrierea tuturor concurentilor prezenti la sala.
    - Se pot face inscrieri pana la inceperea turneului la cele 4 categorii in limita locurilor disponibile
    - Retragerile dupa orele 22:00 vor fi considerate absente nemotivate.

    SISTEMUL DE JOC:

    ELITE maxim 36 participanți
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 33 precum si jucatorii de Open care doresc si care sunt rugati să-și anunțe aceasta optiune, în limita locurilor disponibile; Jucatorilor bulgari care sunt la prima participare in Amatur li se va stabili MP-ul de catre organizatorul local in functie de valoarea lor comparata cu valoarea jucatorilor Romani.
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula șarpelui cu eventuale modificări funcție de localități (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3-4 jucători se califică primii 2;
    - Tablou eliminatoriu de 16
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 și 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală).

    OPEN maxim 36 participanți
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 20 si mai mica de 33 precum si jucatorii Avansati care doresc si care sunt rugati să-și anunțe aceasta optiune, în limita locurilor disponibile; Jucatorilor bulgari care sunt la prima participare in Amatur li se va stabili MP-ul de catre organizatorul local in functie de valoarea lor comparata cu valoarea jucatorilor Romani.
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula șarpelui cu eventuale modificări funcție de localități (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3-4 jucători se califică primii 2;
    -Tablou eliminatoriu de 16
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 și 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală).



    ÎNCEPĂTORI maxim 36 participanți
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mică decat 10; Jucatori bulgari care sunt la prima participare in Amatur vor fi inscrisi la aceasta categorie de catre organizatorul local in functie de valoarea lor comparata cu valoarea jucatorilor Romani.
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula șarpelui cu eventuale modificări funcție de localități (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform Clasament AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3-4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 și 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală).

    Avansați maxim 36 participanți
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mare sau egala cu 10 si mai mică decat 20, precum si jucatorii incepatori cu MP<10 care doresc si care sunt rugati să-și anunțe aceasta optiune, în limita locurilor disponibile; Jucatori bulgari care sunt la prima participare in Amatur vor fi inscrisi la aceasta categorie de catre organizatorul local in functie de valoarea lor comparata cu valoarea jucatorilor Romani.
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula șarpelui cu eventuale modificări funcție de localități (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform Clasament AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3-4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 și 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală).

    Atentie! Ordinea meciurilor in grupele superioare formate din 4 jucatori va fi dupa cum urmeaza: 1-4;2-3; Invingatorii W1-W2; Pierzatorii L1-L2; W1-L2; W2-L1.

    Numarul de locuri repartizat fiecarei categorii poate fi modificat in functie de categoriile celor inscrisi.

    ORGANIZATOR:
    Stefan Lavchiev (Club Dunav, Ruse), Tel.: 00359-886-540-887

    ORGANIZATOR TEHNIC:
    Dena Corneliu, Tel.: 0721225463

    Asa cum am spus sala de sport este la 200 de metri de centrul pietonal al orasului, un centru foarte frumos cum avem in București (centrul vechi), Sibiu, Timișoara, Brașov, etc. Multe magazine, restaurante cu preturi accesibile. Haine si incaltaminte foarte frumoase si de calitate ridicata la preturi rezonabile. Va sfatuiesc sa faceti o sesiune de shopping in Ruse.

    Posibilitati de cazare:

    Hotel Izvora
    https://izvora.eu/index.php/kontakt
    <iframe src="https://www.google.com/maps/d/embed?mid=1qXLgR7c93rHqQUSVC4svtEJMOCo&hl=bg" width="640" height="480"></iframe>

    Hotel City House
    http://cityhouse.bg/contact/?lang=en
    https://goo.gl/maps/KvcEVFvrB7HVB3An8

    Hotel Kosmos
    http://www.hotelcosmos.bg/en/reservation/

    And of course you have the top hotels of Ruse like Ana Palace, Cosmopolitan, Danube Plaza, which can be easily found on google.

















    Ultima editare de Cornel 67; 06.iun.2019, 13:55.

  • #2
    Rezervat Inscrieri

    Inscrieri Incepatori - on 07.06.2019 at 21:31:05

    1. Matei Mircea, Targoviște, 682 - 8,32 - IW
    2. Caranfilian Migo, București, 839 - 6,3 - I
    3. Tanasov Marius, București, 1053 - 9,53 - I
    4. Mitu Nicolae, Pitești, 1117 - 6,95 - I
    5. Necsoiu Georgiana, Targoviște, 1184 - 4,49 - IF
    6. Fedot Valentin, Tulcea, 1192 - 8,6 - I
    7. Tomescu Florin, Pitești, 1320 - 7,5 - I
    8. Toader Petru, București, 1550 - 6,2 - I
    9. Enache Vivian, București, 1632 - 9,35 - I
    10. Mihailescu Antonel, Slobozia, 1650 - 5 - I
    11. Rusu Andrei, Strejnicu, 2384 - 9,7 - I
    12. Craja Gina Alexandra, București, 2767 - 5,6 - I
    13. Zamfirescu Dan, București, 3684 - 5,3 - I
    14. Deyan Gochev, Bulgaria, 5001 - 0
    15. Borislav Bojilov, Bulgaria, 5002 - 0
    16. Toshko Angelov, Bulgaria, 5003 - 0
    17. Rumen Gabrovski, Bulgaria, 5004 - 0
    18. Dorobantu Mihai, București, 5005 - 0
    19. Chelu Emanuel, București, 5006 - 0
    20. Zainea Cosmin, București, 5007 - 0
    21. Borislav Goranov, Bulgaria, 5008 - 0
    22. Baicu Claudiu, București, 5009 - 0
    23. Nasturescu Antonio, București, 5010 - 0
    24. Florea Gabriela Denisa, București, 5011 - 0
    25. Dragan Andreas, Urlati, 5012 - 0
    26. Dimitar Bratoev, Bulgaria, 5013 - 0
    27. Filip Penev, Bulgaria, 5014 - 0
    28. Djaner Bekirov, Bulgaria, 5015 - 0
    29. Rumelina Ivanova, Bulgaria, 5016 - 0
    30. Victoria Ivova, Bulgaria, 5017 - 0
    31. Marian Kamarashev, Bulgaria, 5019 - 0
    32. Yordan Kamarashev, Bulgaria, 5020 - 0
    33. Dian Aleksandrov, Bulgaria, 5021 - 0


    Inscrieri Avansati - on 07.06.2019 at 21:41:38

    1. Barca George, Pitești, 248 - 19,41 - A
    2. Nitu Serban, Paulesti, 292 - 18,07 - AW
    3. Constantin Cristina, București, 296 - 17,59 - AF
    4. Dinu Gheorghe, București, 321 - 15,87 - AW
    5. Cristescu Cristian, București, 331 - 15,92 - AW
    6. Huica Petre, București, 386 - 16,28 - A
    7. Grumeza Lucian, București, 451 - 14,47 - A
    8. Asmarandei Petru, Constanța, 665 - 10,59 - AW
    9. Ficleanu Gabriel, Giurgiu, 668 - 9,55 - I
    10. Radu Dragos, Targoviște, 774 - 10,98 - A
    11. Danalache Daniel, Navodari, 942 - 15,77 - A
    12. Varbanescu Radu, București, 1035 - 5,54 - I
    13. Constantin Gabriela, București, 1064 - 14,28 - AFH
    14. Ciripan Camelia, București, 1066 - 14,63 - AF
    15. Rusea Ionut, Breaza, 1335 - 13,1 - A
    16. Chivu Octav, București, 2257 - 7 - I
    17. Tsvetan Petrov, Bulgaria, 5001 - 0
    18. Rumen Krastev, Bulgaria, 5002 - 0
    19. Milciu Florin, București, 5003 - 0
    20. Samson Gabriel, București, 5004 - 0
    21. Mustafa Mustafov, Bulgaria, 5005 - 0
    22. Reihan Ismailov, Bulgaria, 5006 - 0
    23. Asko Atanasov, Bulgaria, 5007 - 0
    24. Denis Veis, Bulgaria, 5008 - 0


    Inscrieri Open - on 07.06.2019 at 21:40:47

    1. Dumbrava Doru, București, 592 - 30,48 - OW
    2. Mitrea Silviu, Navodari, 91 - 30,3 - OW
    3. Nicolae Alin, București, 162 - 28,37 - O
    4. Dena Corneliu, Giurgiu, 104 - 28,17 - OW
    5. Istrate Cristian, București, 99 - 26,86 - OW
    6. Petrov Dan, București, 127 - 26,81 - OW
    7. Brulea Petre, Paulesti, 245 - 25,51 - OW
    8. Jaouir Khaled, București, 178 - 25,29 - OW
    9. Boroleanu Robert, București, 444 - 22,93 - O
    10. Chivu Adrian, Slobozia, 2378 - 21,2 - O
    11. Sabin Cristian, București, 658 - 20,55 - O
    12. Caldararu Mihai Florentin, Giurgiu, 634 - 19,23 - A
    13. Trevor Hirth, București, 2977 - 12 - A
    14. Nita Vladia, Giurgiu, 2545 - 0 - F
    15. Myuren Dervishev, Bulgaria, 2784 - 0
    16. Rosen Manev, Bulgaria, 2932 - 0
    17. Hristo Kichkov, Bulgaria, 3991 - 0
    18. Djengis Ahmed, Bulgaria, 5001 - 0
    19. Djuneit Belgin, Bulgaria, 5002 - 0
    20. Monika Ivanova, Bulgaria, 5003 - 0
    21. Martin Ivanov, Bulgaria, 5004 - 0
    22. Tsanko Pavlov, Bulgaria, 5005 - 0
    23. Samedin Sabit, Bulgaria, 5006 - 0
    24. Rumen Mangov, Bulgaria, 5007 - 0
    25. Borislav Bonchev, Bulgaria, 5008 - 0


    Inscrieri Elite - on 07.06.2019 at 21:30:10

    1. Enciu Alexandru, Slobozia, 1 - 42,82 - EL
    2. Macarenco Andrei, București, 9 - 42,04 - EL
    3. Oggi Todorov, Bulgaria, 1792 - 40,5 - E
    4. Varbanescu Petre, Giurgiu, 464 - 40,15 - EL
    5. Neagoe Costin, București, 43 - 37,91 - E
    6. Navacioiu Marian, București, 257 - 36 - EW
    7. Lazaroiu Adrian, Targoviște, 27 - 35,78 - EW
    8. Grigore Alexandru, Campina, 36 - 35,15 - E
    9. Vlase Gheorghe, Slobozia, 29 - 35,05 - EW
    10. Virtopeanu Andrei, București, 320 - 33,57 - EJ
    11. Lachezar Velkov, Bulgaria, 5001 - 0
    12. Ceco Conev, Bulgaria, 5002 - 0
    13. Emil Stanev, Bulgaria, 5003 - 0
    14. Ivailo Kosev, Bulgaria, 5004 - 0
    15. Rosen Ivanov, Bulgaria, 5006 - 0
    16. Svetomir Terziev, Bulgaria, 5007 - 0
    17. Stanislav Salamanov, Bulgaria, 5008 - 0
    18. Pavel Tsolov, Bulgaria, 5009 - 0
    Ultima editare de Cornel 67; 07.iun.2019, 20:42.

    Comentariu


    • #3
      Rezervat Clasament

      Clasament Elite

      1. Pavel Tsolov - Bulgaria
      2. Macarenco Andrei - București
      3 -- 4
      Enciu Alexandru - Slobozia
      Navacioiu Marian - București
      5 -- 8
      Neagoe Costin - București
      Oggi Todorov - Bulgaria
      Varbanescu Petre - Giurgiu
      Ivailo Kosev - Bulgaria
      9 -- 12 0v gr.sup.
      Lazaroiu Adrian - Targoviște
      Rosen Ivanov - Bulgaria
      Svetomir Terziev - Bulgaria
      Stanislav Salamanov - Bulgaria
      13 -- 15 1v gr.inf.
      Grigore Alexandru - Campina
      Vlase Gheorghe - Slobozia
      Virtopeanu Andrei - București
      16 -- 17 0v gr.inf.
      Lachezar Velkov - Bulgaria
      Emil Stanev - Bulgaria


      Clasament Incepatori

      1. Yordan Kamarashev - Bulgaria
      2. Djaner Bekirov - Bulgaria
      3 -- 4
      Tomescu Florin - Pitești
      Tanasov Marius - București
      5 -- 8
      Caranfilian Migo - București
      Marian Kamarashev - Bulgaria
      Fedot Valentin - Tulcea
      Mihailescu Antonel - Slobozia
      9 -- 16
      Toshko Angelov - Bulgaria
      Dimitar Bratoev - Bulgaria
      Mitu Nicolae - Pitești
      Craja Gina Alexandra - București
      Matei Mircea - Targoviște
      Zamfirescu Dan - București
      Rumelina Ivanova - Bulgaria
      Enache Vivian - București
      17 -- 1v gr.sup.
      Rusu Andrei - Strejnicu
      18 -- 24 0v gr.sup.
      Toader Petru - București
      Deyan Gochev - Bulgaria
      Rumen Gabrovski - Bulgaria
      Borislav Goranov - Bulgaria
      Nasturescu Antonio - București
      Filip Penev - Bulgaria
      Victoria Ivova - Bulgaria
      25 -- 2v gr.inf.
      Todor Savov - Bulgaria
      26 -- 28 1v gr.inf.
      Necsoiu Georgiana - Targoviște
      Chelu Emanuel - București
      Baicu Claudiu - București
      29 -- 33 0v gr.inf.
      Borislav Bojilov - Bulgaria
      Zainea Cosmin - București
      Florea Gabriela Denisa - București
      Dragan Andreas - Urlati
      Dian Aleksandrov - Bulgaria


      Clasament Open

      1. Nicolae Alin - București
      2. Mitrea Silviu - Navodari
      3 -- 4
      Petrov Dan - București
      Nita Vladia - Giurgiu
      5 -- 8
      Nicolay Simeonov - Bulgaria
      Trevor Hirth - București
      Samedin Sabit - Bulgaria
      Sabin Cristian - București
      9 -- 12
      Istrate Cristian - București
      Danalache Daniel - Navodari
      Dumbrava Doru - București
      Borislav Bonchev - Bulgaria
      13 -- 14 1v gr.sup.
      Rosen Manev - Bulgaria
      Andrei Chernikov - Bulgaria
      15 -- 20 0v gr.sup.
      Brulea Petre - Paulesti
      Boroleanu Robert - București
      Caldararu Mihai Florentin - Giurgiu
      Myuren Dervishev - Bulgaria
      Tsanko Pavlov - Bulgaria
      Tsvetan Petrov - Bulgaria
      21 -- 2v gr.inf.
      Dena Corneliu - Giurgiu
      22 -- 24 1v gr.inf.
      Jaouir Khaled - București
      Hristo Kichkov - Bulgaria
      Milen Tashov - Bulgaria
      25 -- 29 0v gr.inf.
      Mocanu Adrian - Targoviște
      Djengis Ahmed - Bulgaria
      Djuneit Belgin - Bulgaria
      Valentin Velikov - Bulgaria
      Plamen Penchev - Bulgaria


      Clasament Avansati

      1. Mustafa Mustafov - Bulgaria
      2. Reihan Ismailov - Bulgaria
      3 -- 4
      Cristescu Cristian - București
      Asko Atanasov - Bulgaria
      5 -- 8
      Barca George - Pitești
      Nitu Serban - Paulesti
      Grumeza Lucian - București
      Constantin Gabriela - București
      9 -- 13 1v gr.sup.
      Ficleanu Gabriel - Giurgiu
      Radu Dragos - Targoviște
      Ciripan Camelia - București
      Rumen Krastev - Bulgaria
      Nicolai Starov - Bulgaria
      14 -- 16 0v gr.sup.
      Huica Petre - București
      Asmarandei Petru - Constanța
      Samson Gabriel - București
      17 -- 18 2v gr.inf.
      Constantin Cristina - București
      Dinu Gheorghe - București
      19 -- 1v gr.inf.
      Hodivoianu Marius - București
      20 -- 23 0v gr.inf.
      Varbanescu Radu - București
      Rusea Ionut - Breaza
      Milciu Florin - București
      Burciu Radu - București
      Ultima editare de Cornel 67; 09.iun.2019, 22:12.

      Comentariu


      • #4
        Suciu Dragos - Constanța - Avansati

        Comentariu


        • #5
          Neagoe Costin - București - Elite

          Comentariu


          • #6
            Varbanescu Petre - Giurgiu - Elite

            Comentariu


            • #7
              Gabriela Ivanova - Bulgaria - Elite

              Comentariu


              • #8
                Nitu Serban- Paulesti- avansati
                Brulea Petre -Paulesti-open

                Comentariu


                • #9
                  Ene Florin....Ploiești....Avansati

                  Comentariu


                  • #10
                    Dena Corneliu - Giurgiu - Open

                    Comentariu


                    • #11
                      Dintr un județ vecin,prieten cu bulgarii vine vijelia///Moise mihai de Alexandria la open.multumesc

                      Comentariu


                      • #12
                        Varbanescu Marian - Giurgiu - Elite

                        Comentariu


                        • #13
                          Toader Petru, începători, București


                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                          Comentariu


                          • #14
                            Se înscrie Bejan Alexandru Tecuci la Avansați. Mulțumesc

                            Trimis de pe al meu RNE-L21 folosind Tapatalk

                            Comentariu


                            • #15
                              Constantin Cristina, București, avansati

                              Comentariu


                              • #16
                                Doncea Cătălin
                                Patulan Gabriel
                                Giurgiu - Elite

                                Comentariu


                                • #17
                                  Salutare tuturor
                                  Caranfiian Migo - București Romania, incepatori
                                  Multumesc

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Здравейте, в Букурещ, Румъния се присъединява към отворен, Doru Dumbrava,Благодаря!

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Salutare tuturor, Cristian Istrate open București.

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Dob?r noch, Bulgaria! Asmarandei Petru - Constanța - România - Avansați. My grand mother on the father line was from Bulgaria! Blagodaria!
                                        DONIC Waldner Senso Carbon
                                        fețe FH - DONIC Acuda Blue P1
                                        BH - DONIC Acuda Blue P2

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Deyan Gochev - Bulgaria - beginners/Incepatori

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            din Slobozia la elite-Enciu Alexandru si Vlase Gheorghe

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Matei Mircea, Targoviște de Romania ,incepatori

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Ficleanu Gabriel - avansați - Giurgiu

                                                Trimis de pe al meu FIG-LX1 folosind Tapatalk

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Tsvetan Petrov - Bulgaira - advanced/avansati

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X