Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Zalău - 25.05.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu B Zalău - 25.05.2019

    Turneu B, Zalău - Sâmbătă 25.08.2019

    LOCALITATEA: Zalău, str. Măcieșului, nr. 2, Hala B;
    DATA: Sâmbătă 25 Mai 2019;
    CATEGORII: Elite/Open + Avansați/începători;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    - A/Î: 08.15 - 08.45 – validare înscrieri, la 09.00 încep meciurile;
    - E/O: 12.45 - 13.55 – validare înscrieri, la 13.30 încep meciurile;
    SALA: Ciupe Sport Arena;
    INDICAȚII DE ACCES:
    LOGISTICĂ: 3 mese Donic Waldner 25 + 1 masă Sponeta;
    MINGI: Joola 40+;
    SPAȚIU DE JOC: 200 mp
    SUPRAFAȚA DE JOC: parchet;
    FACILITĂȚI: Vestiare;
    TAXA: 25 lei, persoanele cu dizabilități nu plătesc taxa, un leu/participant se va dona către AmaTur;
    Se asigură apă plată și cafea;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1?3 – cupe + diplome;
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Vineri 24.05.2019, ora 21,00;
    - retragerile după termen și absențele vor fi penalizate cu 3 puncte: N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    - Elite/Open/Avansați/începători – maxim 30 participanți;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5, 6 jucători – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Fără grupe superioare;
    - Tablou eliminatoriu de 8/16, generat automat;
    - Se joacă finala mică.
    ORGANIZATORI:
    - Ciupe Alin, tel. 0745.776.286;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Giosan Marcel, tel. 0723.283.701;
    Ultima editare de marcelgiosan; 23.mai.2019, 08:45.
    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

  • #2
    Rezervat înscrieri

    Inscrieri E/O/A/Î - on 5/25/2019 at 8:58:15 AM

    1. Petrus Florin, Zalău, 919 - 41 - E
    2. Farkas Bence, Targu Mureș, 277 - 27.7 - O
    3. Rakoczi Patrick, Baia Mare, 1905 - 19 - A
    4. Chira Camelia, Baia Mare, 887 - 18 - AJF
    5. Husa Gelu, Zalău, 1231 - 17.3 - A
    6. Chira Lucian, Baia Mare, 650 - 16.87 - A
    7. Blaga Mircea, Simleu Silvaniei, 1290 - 16.7 - A
    8. Chira Angel, Baia Mare, 864 - 15.63 - AW
    9. Palfi Ferencz, Cluj Napoca, 755 - 15.6 - A
    10. Tofeni Ovidiu, Cluj Napoca, 1471 - 12.5 - A
    11. Sabou Edmond, Cluj Napoca, 1683 - 12.5 - A
    12. Vladescu Adrian, Cluj Napoca, 1032 - 10.8 - A
    13. Asteleanu Lucian, Cluj Napoca, 876 - 10.05 - A
    14. Borbeiu Ciprian, Baia Mare, 3340 - 8 - I
    15. Marian Rares, Reghin, 2631 - 6 - I
    16. Borbeiu Raul, Baia Mare, 3267 - 5 - I
    17. Vale Nelu, Zalău, 1468 - 0 - I
    18. Breje Marin, Zalău, 1539 - 0 - I
    19. Blaga Radu, Zalău, 1915 - 0 - I
    20. Marcus Mihai, Zalău, 2274 - 0 - I
    21. Boros Mihaly, Crasna, 2670 - 0 - I
    22. Seres Szaby, Crasna, 2723 - 0 - A
    23. Pop Stefan, Zalău, 2739 - 0 - I
    24. Dimeny Alex, Crasna, 3226 - 0 - I
    25. Rakosi Istvan, Satu Mare, 3426 - 0 - I
    26. Kiss Attila, Crasna, 3617 - 0 - A
    27. Sabou Alex, Zalău, 3651 - 0 - A
    28. Blaga Bogdan, Cluj Napoca, 5010 - 0
    29. Hayer Franz Ocsi, Manheim, 5011 - 0
    Ultima editare de marcelgiosan; 27.mai.2019, 08:01.
    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

    Comentariu


    • #3
      Rezervat Clasament

      Clasament E/O/A/Î

      1. Chira Camelia - Baia Mare
      2. Farkas Bence - Targu Mureș
      3. Rakoczi Patrick - Baia Mare
      4. Petrus Florin - Zalău
      5 -- 8
      Pop Stefan - Zalău
      Vale Nelu - Zalău
      Blaga Radu - Zalău
      Blaga Mircea - Simleu Silvaniei
      9 -- 16
      Hayer Franz Ocsi - Manheim
      Husa Gelu - Zalău
      Palfi Ferencz - Cluj Napoca
      Vladescu Adrian - Cluj Napoca
      Tofeni Ovidiu - Cluj Napoca
      Breje Marin - Zalău
      Chira Lucian - Baia Mare
      Seres Szaby - Crasna
      17 -- 23
      Chira Angel - Baia Mare
      Sabou Alex - Zalău
      Dimeny Alex - Crasna
      Sabou Edmond - Cluj Napoca
      Boros Mihaly - Crasna
      Asteleanu Lucian - Cluj Napoca
      Borbeiu Ciprian - Baia Mare
      24 -- 29 0v gr.inf.
      Marian Rares - Reghin
      Borbeiu Raul - Baia Mare
      Marcus Mihai - Zalău
      Rakosi Istvan - Satu Mare
      Kiss Attila - Crasna
      Blaga Bogdan - Cluj Napoca
      Ultima editare de marcelgiosan; 27.mai.2019, 08:00.
      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

      Comentariu


      • #4
        Vladescu Adrian, avansati
        Vasile Lupu, incepatori
        Razvan Puscas, avansati
        Cluj-Napoca

        Trimis de pe al meu SM-A310F folosind Tapatalk

        Comentariu


        • #5
          Petrus Florin,Husa Gelu -Zalău OPEN-ELITE

          Comentariu


          • #6
            Borbeiu Ciprian Baia Mare incepatori
            Borbeiu Raul Baia Mare incepatori

            Comentariu


            • #7
              geiger norbert,pop david,dunka dacian - I+A

              catricicau adrian - O

              Comentariu


              • #8
                Sabou Edmond - Cluj-Napoca - Avansați/începători

                Comentariu


                • #9
                  Marian Rares din Reghin la incepatori

                  Comentariu


                  • #10
                    Onofrei Petru- GHERLA
                    -Avansati

                    Comentariu


                    • #11
                      Din Crasna la incepatori/avansati
                      - Dimeny Alex
                      - Seres Szabi
                      - Borosi Mihaly

                      Butterfly Korbel SK7 - ST
                      Tenergy 05-fx

                      Comentariu


                      • #12
                        Blaga Radu - Zalău - incepatori/avansati
                        Opris Andrei - Zalău - incepatori/avansati
                        Marcus Mihai - Zalău - incepatori/avansati

                        Butterfly Korbel SK7 - ST
                        Tenergy 05-fx

                        Comentariu


                        • #13
                          Sabou Alex - Zalău - incepatori / avansati

                          Butterfly Korbel SK7 - ST
                          Tenergy 05-fx

                          Comentariu


                          • #14
                            Rakosi Istvan -Satu Mare,incepatori!!
                            Joola Nobilis pbo-c​
                            Yasaka Rakza 7
                            ​​​​​Yasaka Rakza 7 soft

                            Comentariu


                            • #15
                              Breje Marin - Zalău - open/elite
                              Pop Stefan - Zalău - open/elite
                              Mureșan Carmen - Zalău - incepatori/avansati

                              Butterfly Korbel SK7 - ST
                              Tenergy 05-fx

                              Comentariu


                              • #16
                                Tofeni Ovidiu, Cluj-Napoca, avansati

                                Sent from my SM-G975F using Tapatalk

                                Comentariu


                                • #17
                                  Mocean Dan - Cluj-Elite

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Blaga Mircea - Simleu Silvaniei - open/elite

                                    Butterfly Korbel SK7 - ST
                                    Tenergy 05-fx

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Ma retrag: Mocean Dan

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Se inscrie Asteleanu Lucian, Cluj-Napoca, avansati

                                        Sent from my SM-G975F using Tapatalk

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Se inscrie Badescu Tudor, Cluj Napoca, avansati

                                          Sent from my SM-G975F using Tapatalk

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Fulop Attila Aiud avansati

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Se retrage ONOFREI PETRU- Avansati

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Postat în original de fulop Vezi post
                                                Fulop Attila Aiud avansati
                                                Recomandăm cu căldură categoria superioară unde ați fi al treilea favorit!
                                                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Blaga Bogdan - Cluj-Napoca - Incepatori

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X