Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa TTA", București - 15/16.06.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu B "Cupa TTA", București - 15/16.06.2019

    Turneu B "Cupa TTA", București 15 și 16 Iunie 2019

    LOCALITATEA: București;
    SALA: Top Tenis Arena;
    ADRESA+INDICATII ACCES: Stația de metrou Semănătoarea, în incinta SemaParc;
    TIMPUL PROBABIL ALOCAT: Sambata: 9,00 - 21,00 ; Duminica: 9,00 - 21,00;
    NUMĂR PARTICIPANȚI: Open 48 - Elite 36 Avansati 72 - Incepatori 60 , în ordinea înscrierii pe site;
    NR. MESE: 18 mese DONIC WORLD CHAMPION, aprobate ITTF;
    SUPRAFAȚA DE JOC: Gerflor Taraflex Table Tennis;
    MINGI: Andro 3* plastic.
    FACILITATI: Vestiare si dusuri ultramoderne, garderoba, minibar complet;
    MATERIAL DE PREMIERE: Cupe, medalii, diplome
    ÎNSCRIERI: Pe forum sau telefonic ;? ultima înscriere vineri 14 Iunie ora 21,00 Open respectiv Sambata 15 Mai ora 11 pentru Elite ; Sambata ora 21,00 pentru Avansati si Duminica ora 11.00 pentru Incepatori; Nu se fac inscrieri la sala;
    TAXA PARTICIPARE: 30 Lei . Pentru copiii SUB 14 ani 15 ron. Persoanele cu dizabilitați nu platesc taxa de participare. Câte 1 leu/participant plătitor se virează/donează către AmaTur. Se asigura apa plata ? 2 L.
    SAMBATA:
    - Open: ora 9,00 ? confirmarea inscrierii pana la ora 8,45
    - Elite: ora 14,30 ? confirmarea inscrierii pana la ora 14,15
    DUMINICA:
    - Avansati: ora 9,00 ? confirmarea inscrierii pana la ora 8,45
    - Incepatori: ora 14,30 - confirmarea inscrierii pana la ora 14,15
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum;
    - prioritatea la înscriere: primul venit/primul servit;
    - ultima retragere Vineri 14.06.2019, ora 21,00 pentru Open/Elite și Sambata 15.06.2019, ora 21.00 pentru Avansati/Incepatori;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 3 puncte: N;
    SISTEM DE JOC
    OPEN maxim 48 participanți ? Sambata, ora 9,00-17,00;
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 20 si mai mica decat 33 precum si jucatorii Avansati cu MP<20 care doresc si care sunt rugati să-și anunțe aceasta optiune, în limita locurilor disponibile;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5/6 jucători după regula șarpelui cu eventuale modificări funcție de localități (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3 sau 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 și 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) și vor fi trase la sorți;
    ELITE maxim 36 participanți ? Sambata, ora 14,30-21,00;
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 33 precum si jucatorii openisti cu MP<30 care doresc si care sunt rugati să-și anunțe aceasta optiune, în limita locurilor disponibile;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5/6 jucători după regula șarpelui cu eventuale modificări funcție de localități (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3 sau 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 și 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) și vor fi trase la sorți;

    Avansați maxim 72 participanți ? Duminica ora 9,00-17,00;
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mare sau egala cu 10 si mai mică decat 20, precum si jucatorii incepatori cu MP<10 care doresc si care sunt rugati să-și anunțe aceasta optiune, în limita locurilor disponibile;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5/6 jucători după regula șarpelui cu eventuale modificări funcție de localități (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3 sau 4 jucători, se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 și 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) și vor fi trase la sorți;
    ÎNCEPĂTORI maxim 60 participanți ? Duminica ora 14,30-21,00;
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mică decat 10;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5/6 jucători după regula șarpelui cu eventuale modificări funcție de localități (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3 sau 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 și 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) și vor fi trase la sorți;

    Numarul de locuri repartizat fiecarei categorii poate fi modificat in functie de categoriile celor inscrisi.

    ORGANIZATOR:
    Catalin Dutu, tel. 0774.420.441;

    ATENTIE!
    - Atentie la plata parcarii, de la 01.09.2017 parcarea se plateste la casieria Sema Parc, 2 lei prima ora la care se adauga 1 leu pentru fiecare ora suplimentara.

  • #2
    Inscrieri Avansati - on 6/15/2019 at 7:55:11 PM

    1. Curelea Petre, Lehliu Gara, 601 - 18.05 - A
    2. Constantin Cristina, București, 296 - 17.59 - AF
    3. Stanciu Marian, Drăgășani, 714 - 16.62 - A
    4. Dramba Daniel Dumitru, București, 522 - 16.56 - A
    5. Bruma Ovidiu, Botoșani, 1331 - 16.25 - A
    6. Sterczer Sandor, Sanzieni, 387 - 16.11 - A
    7. Serbanica Valentin, Lehliu Gara, 1779 - 15.45 - A
    8. Ileanu Bogdan, București, 498 - 15.31 - A
    9. Moasa Gabriel, București, 1406 - 15.2 - A
    10. Guluta Florin, București, 429 - 15.18 - A
    11. Ciripan Camelia, București, 1066 - 14.63 - AF
    12. Grumeza Lucian, București, 451 - 14.47 - A
    13. Constantin Gabriela, București, 1064 - 14.28 - AFH
    14. Calin Anisoara, București, 2132 - 14.1 - AF
    15. Craciunas Bogdan, București, 561 - 13.98 - A
    16. Ipate Virgil, București, 526 - 13.76 - A
    17. Constantin Sandu, București, 1317 - 13.6 - AW
    18. Serban Marius, București, 2970 - 12.2 - A
    19. Moca Vasile, București, 1964 - 12.1 - A
    20. Popa Vlad, București, 1239 - 12.04 - A
    21. Filipoiu Valentin, București, 1864 - 7.3 - I
    22. Chivu Octav, București, 2257 - 7 - I
    23. Popa Liviu, București, 5001 - 0
    24. Matei Cristian, București, 5002 - 0

    Inscrieri Incepatori - on 6/15/2019 at 8:11:31 PM

    1. Sapunaru Gabriel, București, 2692 - 9.6 - I
    2. Suciu Dragos, Constanța, 858 - 9.39 - I
    3. Vasile Gica, Vulcana Bai, 1127 - 9.35 - IH
    4. Enache Vivian, București, 1632 - 9.35 - I
    5. Podlovschi Bogdan, București, 687 - 9.16 - I
    6. Constantin Eduard, București, 772 - 9.14 - I
    7. Fusca Georgian, Targoviște, 677 - 8.57 - I
    8. Sezciuc Codrin, Slobozia, 771 - 8.39 - I
    9. Curelariu Eduard, București, 2077 - 8.35 - I
    10. Danila Eugeniu, București, 1104 - 7.62 - I
    11. Nedelcu Mihai, Azuga, 923 - 7.35 - I
    12. Patrascu Dorin, Pitești, 1727 - 7.3 - I
    13. Baicu Nicolae Claudiu, București, 3414 - 7.3 - I
    14. Raileanu Raissa, București, 3416 - 7.3 - IF
    15. Mateica Claudiu, București, 2289 - 7 - I
    16. Vaireanu Danut Ionel, București, 899 - 6.42 - IW
    17. Toader Petru, București, 1550 - 6.2 - I
    18. Cojocaru Sorin Ioan, București, 3488 - 6 - I
    19. Popescu Tiberiu, Ploiești, 1366 - 5.7 - I
    20. Radu Cristian, București, 3082 - 5.6 - I
    21. Bobolea Dragos, București, 2291 - 5.5 - I
    22. Sporea Sebastian, București, 3080 - 5.3 - I
    23. Nedelcu Marian, Sinaia, 1977 - 5.25 - I
    24. Guluta Tudor, București, 3691 - 5.2 - I
    25. Negulescu Cristi, Sinaia, 1468 - 5.13 - I
    26. Popa Grigore, București, 2199 - 5.13 - I
    27. Soarece Marius, București, 1501 - 5.08 - I
    28. Matea Aurelian, București, 2421 - 5 - I
    29. Necsoiu Georgiana, Targoviște, 1184 - 4.49 - IF
    30. Uzoma Ogbonna, București, 3901 - 4 - IF
    31. Tudor Virgil, București, 3644 - 0
    32. Petcana Lucian, București, 5001 - 0
    33. Velcea George, București, 5002 - 0
    34. Ioan Luca, București, 5003 - 0
    35. Constantin Toni Marian, Ploiești, 5005 - 0
    36. Claudiu Cozmin, București, 5006 - 0
    37. Nitoi Lucian, București, 5007 - 0
    38. Isaila Bogdan, București, 5008 - 0
    Ultima editare de TopTenisArena; 15.iun.2019, 19:12.

    Comentariu


    • #3
      Clasament Open

      1. Micuda Mihai - București
      2. Sandu Stefan - București
      3 -- 4
      Gheorghe Nicolae - Călărași
      Pantelimon Andi - București
      5 -- 8
      Udrea Valentin - București
      Lita Gabriel - București
      Belinsca Romeo - București
      Plop Adrian - București
      9 -- 16
      Jaouir Khaled - București
      Rosioara Razvan - Alexandria
      Balasa Ion - București
      Popescu Eugen - București
      Dumbrava Doru - București
      Acsinte Oana - București
      Istrate Cristian - București
      Teodorescu Radu - București
      17 -- 24 0v gr.sup.
      Dascalasu Viorel - București
      Dumitrache Gabriel - Giurgiu
      Lazar Ion - București
      Docan Cristian - București
      Alexandru Marius - București
      Dinca Raducu - București
      Zaharia Puiu - București
      Ileanu Bogdan - București
      25 -- 27 1v gr.inf.
      Huica Petre - București
      Voinescu Ecaterina - București
      Gheorghe Daniel - Brăila
      28 -- 31 0v gr.inf.
      Balaban Catalin - București
      Marin Marian - București
      Dina Alexandru - București
      Serban Leonard - București

      Clasament Elite

      1. Murat Eris - București
      2. Panea Ovidiu - București
      3 -- 4
      Dinca Daniel - București
      Ursu Teodor - București
      5 -- 8
      Buzatu Vasile - Buftea
      Dumitru Gheorghe - București
      Traista Andrei - București
      Amran Akerim - București
      9 -- 12 0v gr.sup.
      Grigore Alexandru - Campina
      Dumitrescu Cornel - București
      Vranceanu Mihai - București
      Nicolae Alin - București
      13 -- 17 1v gr.inf.
      Sinita Eugen - București
      Nicolae Paul - București
      Gavrila Aurel - București
      Papacu Bejoli - București
      Boroleanu Robert - București
      18 -- 0v gr.inf.
      Bradatan Lenuta - București

      Clasament Avansati

      1. Catana Claudiu - București
      2. Sterczer Sandor - Sanzieni
      3 -- 4
      Craciunas Bogdan - București
      Popa Vlad - București
      5 -- 8
      Serban Marius - București
      Grumeza Lucian - București
      Mocanu David - București
      Dramba Daniel Dumitru - București
      9 -- 15 1v gr.sup.
      Constantin Cristina - București
      Stanciu Marian - Drăgășani
      Bruma Ovidiu - Botoșani
      Serbanica Valentin - Lehliu Gara
      Guluta Florin - București
      Ciripan Camelia - București
      Calin Anisoara - București
      16 -- 0v gr.sup.
      Ipate Virgil - București
      17 -- 19 2v gr.inf.
      Moasa Gabriel - București
      Constantin Gabriela - București
      Constantin Sandu - București
      20 -- 22 1v gr.inf.
      Curelea Petre - Lehliu Gara
      Chivu Octav - București
      Popa Liviu - București
      23 -- 24 0v gr.inf.
      Moca Vasile - București
      Filipoiu Valentin - București

      Clasament Incepatori

      1. Podlovschi Bogdan - București
      2. Fusca Georgian - Targoviște
      3 -- 4
      Suciu Dragos - Constanța
      Sapunaru Gabriel - București
      5 -- 8
      Raileanu Raissa - București
      Nedelcu Mihai - Azuga
      Radu Cristian - București
      Baicu Nicolae Claudiu - București
      9 -- 16
      Mateica Claudiu - București
      Enache Vivian - București
      Sezciuc Codrin - Slobozia
      Constantin Eduard - București
      Vasile Gica - Vulcana Bai
      Toader Petru - București
      Negulescu Cristi - Sinaia
      Vaireanu Danut Ionel - București
      17 -- 1v gr.sup.
      Uzoma Ogbonna - București
      18 -- 24 0v gr.sup.
      Danila Eugeniu - București
      Patrascu Dorin - Pitești
      Cojocaru Sorin Ioan - București
      Sporea Sebastian - București
      Guluta Tudor - București
      Matea Aurelian - București
      Claudiu Cozmin - București
      25 -- 2v gr.inf.
      Bobolea Dragos - București
      26 -- 28 1v gr.inf.
      Popescu Tiberiu - Ploiești
      Nedelcu Marian - Sinaia
      Necsoiu Georgiana - Targoviște
      29 -- 34 0v gr.inf.
      Popa Grigore - București
      Soarece Marius - București
      Stoicescu Gheorghe - Iedera
      Velcea George - București
      Nitoi Lucian - București
      Isaila Bogdan - București

      Absente N - Incepatori
      Petcana Lucian - București
      Constantin Toni Marian - București
      Ioan Luca - București
      Ultima editare de TopTenisArena; 16.iun.2019, 19:57.

      Comentariu


      • #4
        Serban Marius Avansati București

        Sent from my SM-G965F using Tapatalk
        Xiom Feel HX
        FH- Tenergy 05FX
        BH- Nittaku Fastarc G1

        Comentariu


        • #5
          Io primu la Hopen😁

          Comentariu


          • #6
            Constantin Cristina, București, avansati
            Ultima editare de Tzupy; 03.iun.2019, 20:38.

            Comentariu


            • #7
              Pantelimon Andi Elite

              Comentariu


              • #8
                Buna seara,

                Alexandru Marius, open - București.

                Multumesc.
                I'm a lean, mean, spin machine!

                Comentariu


                • #9
                  Lita Gabriel - Open - București

                  Comentariu


                  • #10
                    Dragoș Bobolea, începători
                    Mulțumesc!

                    Comentariu


                    • #11
                      Vaireanu Danut Ionel, București, incepatori
                      Mulțumesc mult!

                      Comentariu


                      • #12
                        Matea Aurelian-Mihail, începători, București

                        Comentariu


                        • #13
                          Stanciu Marian Drăgășani - Avansati

                          Comentariu


                          • #14
                            Octav Chivu /Bucuresti /Avansati. Multumesc

                            Comentariu


                            • #15
                              Suciu Dragoș Constanța începători

                              Trimis de pe al meu X4_Soul_Xtreme folosind Tapatalk

                              Comentariu


                              • #16
                                Danila Eugeniu - incepatori
                                Blade: Garaydia Tamca 5000
                                FH: Xiom Omega VII Pro
                                BH: Xiom Omega VII Pro

                                Comentariu


                                • #17
                                  Craciunas Bogdan - Avansati, București

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Popescu Eugen - Open - București

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Enciu Marcel - București.

                                      Mulțumesc!

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Dan Petrov ,open ,București.

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Buna ziua, vreau sa ma inscriu si eu la turneul de tenis de masă de pe 19 mai la incepatori impreuna cu un prieten, Adam Alexandru si Mitrea George .

                                          Trimis de pe al meu X4_Soul_Xtreme folosind Tapatalk

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Iorgoiu Constantin,open

                                            Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Marin Marian - Open - București

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Podlovschi Bogdan, București, Incepatori.

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Salutare tuturor, Cristian Istrate open.

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X