Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"SUN PLAZA", București - 21.07.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu s-a mutat de sâmbătă spre duminica😉

    Comentariu


    • Bizga Romeo - Galați - Avansati

      Comentariu


      • Ipate Virgil - București, avansati...

        Comentariu


        • Gheorghe Nicolae-Călărași-Open

          Comentariu


          • Ciocan Adrian - Brașov
            Incepatori daca-s locuri, daca nu, e ok si la Avansati

            Multumesc!

            Comentariu


            • Ivan Adrian -avansați -Tulcea !

              Comentariu


              • Durac Viorel / Avansati / Constanța
                Ghizdavescu Adrian / Open / Navodari
                Mitrea Silviu Open / Navodari

                Comentariu


                • Sandu Bogdan Gabriel, București, Elite


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Blade 1: Butterfly Mizutani SZLC, FH: Dignics 05, BH: Dignics 09C
                  Blade 2: Butterfly Innerforce Layer ZLC, FH/BH: T05

                  Comentariu


                  • Bogdan Lucsor, București, Incepatori


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Blade 1: Butterfly Mizutani SZLC, FH: Dignics 05, BH: Dignics 09C
                    Blade 2: Butterfly Innerforce Layer ZLC, FH/BH: T05

                    Comentariu


                    • Panea Ovidiu-Elite

                      Comentariu


                      • Stoica Mihai - Mioveni - Avansati
                        Mihu Florin - Pitești - Avansati

                        Comentariu


                        • Bucur Mario avansați București

                          Comentariu


                          • Din Curtea de Argeș la open: Zavricescu George, Vasilescu Remus, Stan Catalin
                            Din Pitești: Rada Florin
                            BLADE: PRIMORAC CARBON OFF+
                            FH: KOKUTAKU BLutenkirsche 868 TENSION SUPER TACKY
                            BH: Tibhar super defence 40

                            Comentariu


                            • Buna ziua.

                              Octavian Becleanu București Incepatori.
                              Daca nu sunt locuri, va rog sa ma inscrieti la avansati.

                              Multumesc.
                              Ultima editare de OctavianB; 09.iul.2019, 22:36.

                              Comentariu


                              • Hoinaru Mihai, Avansati, București

                                Comentariu


                                • Hodivoianu Marius, București, începători

                                  Comentariu


                                  • Este o surpriza neplacuta sa descopar ca s-a luat decizia de a se face liste noi de inscriere fara macar a fi intrebati cei inscrisi initial daca isi mentin optiunea de participare. Am increderea ca organizatorii vor da sansa celor inscrisi initial sa evolueze asa cum au optat, daca doresc, prin suplimentarea locurilor acolo unde este cazul. Multumesc anticipat.

                                    Comentariu


                                    • Se inscrie Gavrila Aurel ,București,Open.(persoana cu handicap)

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de MariusH Vezi post
                                        Este o surpriza neplacuta sa descopar ca s-a luat decizia de a se face liste noi de inscriere fara macar a fi intrebati cei inscrisi initial daca isi mentin optiunea de participare. Am increderea ca organizatorii vor da sansa celor inscrisi initial sa evolueze asa cum au optat, daca doresc, prin suplimentarea locurilor acolo unde este cazul. Multumesc anticipat.
                                        Corect comentariul dumneavoastră. Ar fi trebuit transferată lista cu cei înscriși inițial și întrebați dacă își mențin opțiunea de a participa Duminică. Eu unul nu am înțeles nici de ce s-a decalat cu o zi turneul, dar contează prea puțin. Abia ieri am observat repostarea anunțului și probabil acum voi fi pe lista de așteptare. Pentru dl. Bodeanu am un respect deosebit și cred că va găsi o soluție pentru ca și cei ce apăreau inițial în listă să poată participa.
                                        R45 / Andro Ligna CI Off / R47
                                        "My goal is not to be better than anyone else, but to be better than I used to be."

                                        Comentariu


                                        • Se retrage Ivan Adrian -avansați !

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de Marian Irimia Vezi post
                                            Corect comentariul dumneavoastră. Ar fi trebuit transferată lista cu cei înscriși inițial și întrebați dacă își mențin opțiunea de a participa Duminică. Eu unul nu am înțeles nici de ce s-a decalat cu o zi turneul, dar contează prea puțin. Abia ieri am observat repostarea anunțului și probabil acum voi fi pe lista de așteptare. Pentru dl. Bodeanu am un respect deosebit și cred că va găsi o soluție pentru ca și cei ce apăreau inițial în listă să poată participa.
                                            Aveti parerea ca organizatorii trebuiau sa va trimita invitatie in plic pe adresa de acasa?Sau sa stea si sa caute pe meil pe fiecare si sa i intrebe?
                                            E culmea asta.
                                            Oamenii au procedat corect, v au inscris duminica, pentru ca sambata sunt lucrari de renovare.
                                            Care e fondul problemei?Daca nu puteti ajunge duminica,va retrageti si cu asta basta.

                                            Comentariu


                                            • In cazul in care nu se suplimentează locurile la începători va rog sa ma înscrieți la categoria Avansați - Hodivoianu Marius, București. Mulțumesc

                                              Comentariu


                                              • Din Ploiești se inscrie Ene Florin la categoria 'Open'. Multumesc!

                                                Comentariu


                                                • Ivan Sorin Ioan la Open din Targoviște

                                                  Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk
                                                  Blade:Butterfly Innerforce ZLC
                                                  FH: Donic Bluefire JP 01 max
                                                  BH:Yasaka Rakza X max

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de Dan2
                                                    Dragi prieteni, D-l Macarenco tocmai a fost anuntat de conducerea salii Sun Plaza ca:

                                                    SALA DE SPORT SUN PLAZA va fi indisponibila in ziua de sambata 20 iulie din cauza unor reparatii la parchetul salii, acestea urmand sa se incheie in acea zi. De aceea, data turneului va fi decalata cu o zi.
                                                    Turneul va avea loc duminica, 21 iulie, in aceleasi conditii.
                                                    Deoarece unii dintre participantii inscrisi nu vor putea reprograma turneul, vom anula acest anunt si vom relua inscrierile intr-un topic nou.

                                                    Va multumim pentru intelegere,
                                                    Organizatorii

                                                    Revin cu scuze din partea organizatorilor pentru neplacerile create.
                                                    Nu as fi putut sa preiau inscrierile initiale, deoarece cu siguranta ca o parte dintre cei inscrisi nu ar fi putut sa participe duminica si nici nu ar fi putut sa anunte lipsa. Ar fi fost imposibil sa corelam cele doua inscrieri. De aceea am hotarat sa anulam inscrierile pentru sambata si sa plecam de la 0.
                                                    Va multumim pentru intelegere.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X