Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Carașului", Reșița - 11.08.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu B "Cupa Carașului", Reșița - 11.08.2019

    Turneu B "Cupa Carașului", Reșița - Duminică 11.08.2019

    LOCALITATEA: Resita, str. Progresului nr. 6;
    DATA: Duminică 11 August 2019;
    CATEGORII: Amestecat I/A/O/E (începatori+Avansați+Open+Elite);
    ORA DE ÎNCEPERE:
    09:30 - 09:45 – validare înscrieri, la 10:00 încep meciurile;
    SALA: Sala de sport a Școlii Generale nr. 7;
    INDICAȚII DE ACCES:

    LOGISTICĂ: 6 mese ITTF, mingi de joc *** 40+;
    SUPRAFAȚA DE JOC: parchet;
    TAXA: Adulți - 15 Lei, copiii sub 14 ani - 10 lei din care 1 Leu/participant vor fi donați în contul AmaTur; persoanele cu dizabilități au intrare gratuită;
    Se asigură: pizza;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1-4: diplome.
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Sâmbătă 10.08.2019, ora 21:00;
    - retragerile după termen/absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    - I/A/O/E (amestecat);
    - Număr maxim de participanți: 36;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de cate 5-6 jucători în funcție de MP aplicând regula șarpelui cu eventuale permutări pentru a evita mai mulți jucători din aceiași localitate (locul 1 nu se schimbă); se califică primii 4;
    - Grupe superioare de 3-4 jucători după o schemă aleatoare; se califică primii 2 (?n funcție de durata grupelor inferioare și de dorința participanților se va putea renunța la grupele superioare);
    - Tablou eliminatoriu; ordinea favoriților (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numărului de ordine al grupelor superioare; plasarea pe tablou a locurilor 2 din superioare se face automat din programul Amatur.
    ORGANIZATORI:
    - Csaky Tiberiu: 0729.919.888;
    - Craiovan Victor: 0745.531.461;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Craiovan Victor: 0745.531.461;
    Ultima editare de Johnny Erasure; 14.aug.2019, 20:23.
    Blade: Mizutani ZLC
    FH Nittaku Fastarc G1
    BH Xiom Sigma II Euro

  • #2
    Lista participanti I+A+O+E - on 11.08.2019 at 13:12:32

    1. Sorescu Deian, Resita, 117 - 45,67 - EL
    2. Mutrescu Eugen, Timișoara, 3 - 43,18 - E
    3. Verdet Adrian, Timișoara, 11 - 41,53 - E
    4. Put Gabriel, Oravita, 32 - 40,93 - E
    5. Parvu Nicolae, Resita, 511 - 40,5 - E
    6. Costache Rosioru Cristian, Timișoara, 70 - 33,98 - E
    7. Creinicean Liviu, Oravita, 234 - 32,2 - O
    8. Drinceanu Lilian, Oravita, 152 - 30,73 - O
    9. Turburan Ion, Resita, 235 - 30,41 - O
    10. Ciublea Vichente, Oravita, 793 - 29,77 - O
    11. Istrate Cristian, București, 86 - 28,31 - OW
    12. Degianschi Obrad, Resita, 214 - 26,64 - O
    13. Manu Nicolae, Resita, 1041 - 24,77 - O
    14. Venter Liviu, Resita, 561 - 23,98 - O
    15. Cioveie Bogdan, Oravita, 239 - 22,89 - O
    16. Csaky Tiberiu, Resita, 327 - 22,54 - OW
    17. Munteanu Constantin, Resita, 774 - 19,5 - A
    18. Cresneac Mihail, Resita, 1542 - 19,2 - A
    19. Tamsa Titus, Resita, 823 - 18,97 - A
    20. Vuca Adrian, Berzovia, 1434 - 17 - A
    21. Cioveie Marian, Oravita, 494 - 16,5 - A
    22. Kreider Helmuth, Germania, 1665 - 16 - A
    23. Craiovan Victor, Resita, 761 - 12,98 - A
    24. Sorescu Velimir, Resita, 1807 - 11,7 - A
    25. Curaciuc Claudiu, Resita, 1603 - 11,5 - A
    26. Simion Dan, Resita, 1535 - 8 - I
    27. Ruhmann Cristian, Moldova Noua, 1769 - 6 - I
    28. Bugarin Fabian, Lugoj, 3497 - 6 - I
    29. Burcea Daniel, Lugoj, 3498 - 6 - I
    30. Doxan Adrian, Resita, 1879 - 5,9 - I
    31. Chetan Leontin, Resita, 5001 - 0
    32. Soloma Nicolae, Londra, 5002 - 0
    33. Cristun Geanin, Resita, 5003 - 0
    34. Gherman Ovidiu, Lugoj, 5004 - 0
    35. Ermler Celin, Germania, 5005 - 0

    Absente N - I+A+O+E
    Poenar Alin - Resita

    _______________________________________

    Clasament I+A+O+E

    1. Sorescu Deian - Resita
    2. Mutrescu Eugen - Timișoara
    3 -- 4
    Parvu Nicolae - Resita
    Istrate Cristian - București
    5 -- 8
    Turburan Ion - Resita
    Verdet Adrian - Timișoara
    Put Gabriel - Oravita
    Cresneac Mihail - Resita
    9 -- 16
    Cioveie Bogdan - Oravita
    Drinceanu Lilian - Oravita
    Ermler Celin - Germania
    Manu Nicolae - Resita
    Costache Rosioru Cristian - Timișoara
    Vuca Adrian - Berzovia
    Ciublea Vichente - Oravita
    Csaky Tiberiu - Resita
    17 -- 24 0v gr.sup.
    Degianschi Obrad - Resita
    Venter Liviu - Resita
    Munteanu Constantin - Resita
    Tamsa Titus - Resita
    Cioveie Marian - Oravita
    Kreider Helmuth - Germania
    Simion Dan - Resita
    Burcea Daniel - Lugoj
    25 -- 30 1v gr.inf.
    Creinicean Liviu - Oravita
    Craiovan Victor - Resita
    Sorescu Velimir - Resita
    Soloma Nicolae - Londra
    Cristun Geanin - Resita
    Gherman Ovidiu - Lugoj
    31 -- 35 0v gr.inf.
    Curaciuc Claudiu - Resita
    Ruhmann Cristian - Moldova Noua
    Bugarin Fabian - Lugoj
    Doxan Adrian - Resita
    Chetan Leontin - Resita
    Ultima editare de irukandji; 11.aug.2019, 17:49.
    STIGA Infinity VPS V
    Rhyzm-P | Rhyzm-P

    Comentariu


    • #3
      Se înscriu din Reșița Turburan Ion și Csaky Tiberiu.
      Blade: Mizutani ZLC
      FH Nittaku Fastarc G1
      BH Xiom Sigma II Euro

      Comentariu


      • #4
        Adrian Doxan din Reșița

        Comentariu


        • #5
          Verdet Adrian, Timișoara !!!

          Comentariu


          • #6
            Martoiu Gabriel si Cirstea Toni, Tg Jiu, incepatori.

            Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

            Comentariu


            • #7
              Kaposta Victor / open / Arad

              Comentariu


              • #8
                Bogdan Ardeleanu - Reșița, începători
                STIGA Infinity VPS V
                Rhyzm-P | Rhyzm-P

                Comentariu


                • #9
                  Victor Craiovan - Reșița, Avansați
                  STIGA Infinity VPS V
                  Rhyzm-P | Rhyzm-P

                  Comentariu


                  • #10
                    Venter Liviu, Manu Nicolae, Poenar Alin - Reșița

                    Comentariu


                    • #11
                      P?rvu Nicolae, Sorescu Deian - Reșița

                      Comentariu


                      • #12
                        Vuca Adrian- Berzovia

                        Comentariu


                        • #13
                          Tamșa Titus - Reșița

                          Comentariu


                          • #14
                            Herteg Dorinel - Arad , Avansați

                            Comentariu


                            • #15
                              Se retrage Herteg Dorinel - Arad

                              Comentariu


                              • #16
                                Ticu Sorin, Lugoj

                                Comentariu


                                • #17
                                  Cresneac Mihail si Munteanu Constantin din Reșița
                                  Blade: Mizutani ZLC
                                  FH Nittaku Fastarc G1
                                  BH Xiom Sigma II Euro

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Puț Gabriel, Oravița!!!

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Valcica Raul Ginno uricani
                                      Butterfly Viscaria fl
                                      Butterfly tenergy05

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        se inscriu din Oravita
                                        Drinceanu Lilian
                                        Cioveie Bogdan
                                        Cioveie Marian
                                        Lungu Marius
                                        Ciublea Vichente

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Oprea Adrian din Lugoj

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Salutare tuturor, Cristian Istrate București. s-ar putea sa ne vedem...

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Creinicean Liviu / Oravița
                                              Blade: Mizutani ZLC
                                              FH Nittaku Fastarc G1
                                              BH Xiom Sigma II Euro

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Soloma Nicolae - Londra
                                                Sorescu Velimir - Reșița

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Schiopulescu ion,OPEN,Lugoj.


                                                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                                                  Bty Timo boll alc

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X