Se retrage din Nasaud open
Nechiti Dumitru.
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
"Memorialul Paneth Farkas", Apahida (CJ) - 16/17.11.2019 *
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
-
Inscrieri Elite - duminica 09.30 - on 15-Nov-19 at 17:15:47
1. Farcas Dan, Zalău, 6001 - 49.72 - EM
2. Marchis Maximilian, Cluj Napoca, 276 - 49.1 - EM
3. Pop Sorin, Bistrița, 457 - 43.97 - E
4. Petrus Florin, Zalău, 121 - 43.96 - E
5. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mureș, 16 - 43.43 - EM
6. Nistor Dorel, Bistrița, 35 - 42.31 - EL
7. Gogu Gabriel, Cluj Napoca, 46 - 42.27 - EW
8. Galban Calin, Viseu, 44 - 41.51 - E
9. Bardocz Szilard, Capeni, 237 - 41.24 - E
10. Blaga Marius, Cluj Napoca, 64 - 40.49 - EMH
11. Olahut Rares, Cehu Silvaniei, 1787 - 40.3 - E
12. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 33 - 39.8 - E
13. Boeriu Cezara, Targu Mureș, 87 - 39.2 - ELF
14. Mihalca Mihai, Bistrița, 124 - 39.19 - E
15. Savu Cristian, Oradea, 15 - 39.13 - E
16. Craciun Calin, Oradea, 238 - 38.47 - E
17. Sufletel Radu, Alba Iulia, 20 - 38.12 - EW
18. Maxim Valentin, Cluj Napoca, 470 - 37.2 - E
19. Mocean Dan, Cluj Napoca, 129 - 36.79 - E
20. Oprea Adrian, Lugoj, 38 - 36.35 - E
21. Ticala Vasile Jr, Viseu, 308 - 36.31 - E
22. Apian Florin, Bistrița, 62 - 36.19 - E
23. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 36 - 36.18 - E
24. Mican Nicolae, Dej, 43 - 35.08 - E
25. Carpaci Alexandru, Ludus, 181 - 34.83 - EW
26. Balogh Attila, Oradea, 95 - 34.42 - E
27. Andreica Iulian, Viseu, 892 - 34.25 - E
28. Galiu Mihai, Brașov, 184 - 33.91 - E
29. Korabian Tamas, Cluj Napoca, 193 - 33.74 - E
30. Ciortescu Cristi, Iași, 47 - 33.04 - E
31. Cherhat Dumitru, Cluj Napoca, 452 - 31.32 - O
32. Silveira Alexandra, Cluj Napoca, 1020 - 26.87 - EMF
33. Ferenczi Zita, Cluj Napoca, 2247 - 23.4 - EMF
34. Bucur Dan, Cisnadie, 408 - 20.61 - O
35. Parjol Rares, Cluj Napoca, 1538 - 0 - E
36. Iusan Mircea, Cluj Napoca, 6002 - 0
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Moldovan Ovidiu, Sighetu Marmatiei, 1124 - 36.65 - E
2. Codau Vlad, Oradea, 189 - 34.06 - E
3. Szanto Gyula, Ungaria, 6003 - 0
Inscrieri Open - duminica 09.30 - on 15-Nov-19 at 17:15:57
1. Kaposta Victor, Arad, 49 - 32.89 - O
2. Catricicau Adrian, Baia Mare, 157 - 32.8 - O
3. Miron Mihai, Cluj Napoca, 886 - 32.8 - OH
4. Preda Ionut, Moinesti, 1036 - 32.8 - O
5. Motorga Dorin, Targu Mureș, 66 - 32.54 - O
6. Butura Vasile, Alba Iulia, 216 - 32.25 - O
7. Vaida Sorin, Oradea, 58 - 32.19 - OW
8. Bothazan Florin, Dej, 663 - 31.85 - O
9. Mal Calin, Baia Mare, 1119 - 31.7 - O
10. Singeorzan Cornel, Bistrița, 699 - 31.25 - O
11. Ambrus Szilard, Ludus, 248 - 30.9 - OJ
12. Istrate Cristian, București, 68 - 30.7 - OW
13. Balla Peter, Toplita, 1247 - 30.7 - O
14. Husa Gelu, Zalău, 286 - 29.78 - O
15. Groza Florin, Cluj Napoca, 1092 - 29.6 - OW
16. Mal Denis, Baia Mare, 265 - 29.45 - O
17. Ploscaru Bogdan, Cluj Napoca, 412 - 29.11 - O
18. Bora Nicolae, Alba Iulia, 694 - 28.77 - O
19. Babics Tamas, Gheorgheni, 171 - 28.47 - O
20. Irimia Sorin Jr, Cluj Napoca, 517 - 28.3 - O
21. Gecse Alpar, Chibed, 104 - 28.06 - O
22. Iaru Horatiu, Cluj Napoca, 1111 - 28 - O
23. Szakacs Raul, Deva, 1249 - 28 - O
24. Pop Stefan, Zalău, 1086 - 27.95 - OL
25. Vass Alexander, Cluj Napoca, 1343 - 27.5 - O
26. Varadi Tudor Calin, Brad, 756 - 26.9 - O
27. Dirlea Ioan, Aiud, 166 - 26.14 - OH
28. Coroian Claudiu, Gherla, 1136 - 25.95 - O
29. Krisan Iuliu, Viseu, 1009 - 25.75 - O
30. Janosi Attila, Targu Mureș, 154 - 25.49 - O
31. Feher Robert, Turda, 548 - 25.2 - O
32. Toma Adrian, Sfantu Gheorghe, 776 - 24.6 - O
33. Peta Octavian, Cluj Napoca, 280 - 24.19 - OW
34. Grosan Mircea, Dej, 1038 - 23.9 - O
35. Chira Camelia, Baia Mare, 710 - 23.58 - OJF
36. Veres Janos, Targu Mureș, 334 - 23.05 - OW
37. Pelaghie Ioan, Targu Mureș, 198 - 22.62 - O
38. Tanc Florin, Oradea, 444 - 22.31 - O
39. Horotan Catalin, Baia Mare, 361 - 22.06 - O
40. Tintas Adrian, Sighetu Marmatiei, 190 - 21.78 - O
41. Szabo Tamas, Miercurea Ciuc, 1361 - 21.2 - O
42. Maximciuc Felix, Baia Mare, 2353 - 20.6 - O
43. Sinpetrean Comsa Gheorghe, Cluj Napoca, 573 - 20.47 - OW
44. Sava Petru, Cluj Napoca, 1104 - 20.3 - O
45. Spaller Tiberiu, Nasaud, 371 - 20.26 - O
46. Pop Danut, Dej, 399 - 20.12 - O
47. Vecian Marius, Cluj Napoca, 972 - 20 - O
48. Halasz Peter, Oradea, 448 - 19.76 - A
49. Susan Mircea, Alba Iulia, 754 - 19.28 - A
50. Andreica Daniel, Viseu, 466 - 18.78 - A
51. Chira Angel, Baia Mare, 941 - 18.33 - AW
52. Nechiti Dumitru, Nasaud, 1796 - 17.9 - A
53. Pop Ioan, Bistrița, 963 - 15.68 - AW
54. Weisz Zsofia, Targu Mureș, 1140 - 14.65 - ALJF
55. Tigaroi Florin, Cluj Napoca, 738 - 13.87 - A
56. Cont Cosmin, Gherla, 1491 - 0 - O
57. Makszin Dacian, Cluj Napoca, 4387 - 0 - AH
58. Manzat Dan, Cluj Napoca, 4388 - 0 - AW
59. Curea Radu, Cluj Napoca, 6002 - 0
60. Hurloi Isabela, Cluj Napoca, 6003 - 0
Lasă un comentariu:
-
Din nefericire se retrag Mureșan Dorin și Marc Brie începători.
Lasă un comentariu:
-
Bora Nicolae - - Turda---dorește sa treacă de la începători la avansati
Trimis de pe al meu ANE-LX1 folosind Tapatalk
Lasă un comentariu:
-
Inscrieri Avansati - sambata 09.30 - on 11/15/2019 at 11:36:56 AM
1. Fulop Attila, Aiud, 278 - 19.94 - AW
2. Hodis Andrei, Gherla, 1071 - 19.75 - A
3. Damian Mircea, Bistrița, 268 - 19.74 - A
4. Barbuta Ioan, Dej, 383 - 19.72 - A
5. Beica Florin, Gherla, 1074 - 19.6 - A
6. Piper Petru, Luna CJ, 309 - 19.06 - AH
7. Strugar Ioan, Deda, 426 - 18.64 - A
8. Vass Sandor, Beclean, 417 - 18.08 - AW
9. Tofeni Ovidiu, Cluj Napoca, 449 - 18.05 - A
10. Cristea Andrei Cosmin, Aiud, 1686 - 17.75 - A
11. Sandu Andrei, Sibiu, 376 - 17.64 - AJ
12. Ifrosa Petru, Cluj Napoca, 1172 - 17.6 - AH
13. Vaduva Dan, Bistrița, 910 - 17.5 - AW
14. Tocaciu Septimiu, Beclean, 1026 - 17.4 - A
15. Cir Florin, Razboieni, 478 - 17.28 - A
16. Bucur Alin Adrian, Targu Mureș, 500 - 17.19 - A
17. Grecu Gheorghe, Bistrița, 1563 - 17 - AW
18. Faraian Alexandru, Aiud, 633 - 16.21 - AJ
19. Zavaski Ioan, Dej, 891 - 16.1 - AW
20. Maran Petru, Sighetu Marmatiei, 1298 - 15.75 - A
21. Rosoga Liviu, Cluj Napoca, 1446 - 15.7 - A
22. Anitei Marcel, Cluj Napoca, 1369 - 15.5 - A
23. Moldovan Alin Doru, Beclean, 2013 - 15.5 - A
24. Fodor Iosif, Cluj Napoca, 1584 - 15.3 - AH
25. Pasca Lucian, Targu Mureș, 568 - 15.26 - A
26. Bal Adrian, Gherla, 656 - 15.16 - A
27. Golban Nicolae, Alba Iulia, 1267 - 14.7 - AW
28. Ispas Emil, Alba Iulia, 1070 - 14.37 - A
29. Curtea Marcel, Viseu, 2078 - 14.35 - A
30. Fulop Laszlo, Targu Mureș, 503 - 14 - A
31. Fedorciuc Petru Gelu, Viseu, 1735 - 14 - A
32. Ivascu Cosmin, Viseu, 783 - 13.9 - A
33. Franc Ioan, Viseu, 1495 - 13.4 - A
34. Vass Attila, Targu Mureș, 2142 - 13.3 - A
35. Barbos Florin, Bistrița, 635 - 13.25 - A
36. Pop Mihai, Dej, 1242 - 13.25 - A
37. Boros Mihaly, Crasna, 1312 - 13.1 - A
38. Marginean Mihai, Luna CJ, 745 - 12.9 - A
39. Orban Marc Adrian, Turda, 1144 - 12.8 - A
40. Sava Andrei, Cluj Napoca, 2213 - 12.2 - A
41. Galfi Levente, Cluj Napoca, 2220 - 12 - AW
42. Cirstean Paul, Cluj Napoca, 2981 - 12 - A
43. Iepure Teodor Calin, Aiud, 1334 - 11.4 - A
44. Campean Eugen, Dej, 1296 - 11.1 - A
45. Ivascu Gavrila, Viseu, 1507 - 10.85 - A
46. Sirbu Vlad, Aiud, 1342 - 10.75 - A
47. Dimeny Alex, Crasna, 1481 - 10.75 - A
48. Solyom Sandor, Cluj Napoca, 1609 - 10.67 - A
49. Marian Ioan, Alba Iulia, 1243 - 10.4 - AW
50. Susman Dan, Alba Iulia, 893 - 10.36 - A
51. Layis Rita, Sighetu Marmatiei, 803 - 8.58 - IF
52. Pascu Gabriel, Cluj Napoca, 1774 - 8.45 - I - wildcard
53. Faltisca Eugen, Viseu, 1610 - 8.25 - IW
54. Mihut Doru, Dej, 1591 - 8 - I
55. Dragoste Dorin, Cluj Napoca, 3413 - 7.6 - I
56. Kiss Jancsi, Cluj Napoca, 2760 - 7.45 - I
57. Puscas Razvan, Cluj Napoca, 1696 - 7 - I
58. Sticlet Doru, Bistrița, 1390 - 6.32 - IW
59. Criste Mihai Marius, Cluj Napoca, 3061 - 5.75 - I
60. Ariciu George, Cocorastii Mislii, 1679 - 5.5 - I
61. Radulescu Eugeniu, Turda, 2104 - 0 - I
62. Hada Calin, Luna CJ, 2189 - 0
63. Vana Florin, Turda, 2307 - 0 - A
64. Vonhaz Julia, Oradea, 2972 - 0 - F
65. Turbas Gelu, Cluj Napoca, 2998 - 0 - A
66. Layis Norbert, Cluj Napoca, 3115 - 0
67. David Zoltan, Cluj Napoca, 4340 - 0 - A
68. Preda Giani, Cluj Napoca, 4434 - 0 - A
69. Tarasescu Victor, Cluj Napoca, 4463 - 0 - A
70. Ceban Laurentiu, Cluj Napoca, 4567 - 0 - I - wildcard
71. Vidrut Ioan, Apahida, 6001 - 0
72. Eugen Inczeffi, Cluj Napoca, 6002 - 0
73. Ifrosa Ciprian, Cluj Napoca, 6003 - 0
74. Kis Valentin, Cluj Napoca, 6004 - 0
75. Maier Silviu, Cluj Napoca, 6005 - 0
76. Egri Mihai, Cluj Napoca, 6006 - 0
77. Corabian Daniel, Cluj Napoca, 6007 - 0
78. Vultur Adrian, Cluj Napoca, 6008 - 0
79. Timoc Bogdan, Cluj Napoca, 6009 - 0
80. Cremene Marcel, Cluj Napoca, 6010 - 0
81. Vaida Alin, Cluj Napoca, 6011 - 0
82. Daian Andrei, Sibiu, 6012 - 0
Inscrieri Incepatori - sambata 13.30 - on 11/15/2019 at 11:37:21 AM
1. Onofrei Petru, Gherla, 1014 - 9.86 - IW
2. Cristea Samuel, Bistrița, 867 - 9.33 - IJ
3. Hriscu Florentina, Cluj Napoca, 3297 - 8.9 - IF
4. Pralea Constantin, Alba Iulia, 746 - 8.25 - IW
5. Pop Dan Cristian, Dej, 988 - 8.18 - IJ
6. Creta Petru, Luna CJ, 793 - 7.71 - I
7. Sechel Vasile, Viseu, 1598 - 7.6 - I
8. Aron Valentin, Zlatna, 1338 - 7.42 - I
9. Dranca David, Aiud, 1611 - 6.33 - I
10. Cristea Daniel, Bistrița, 1282 - 6.31 - IJ
11. Negrea Adrian, Turda, 2430 - 6 - I
12. Marton Vigh, Cluj Napoca, 3490 - 6 - I
13. Hagea Andra, Aiud, 1646 - 5.85 - IJF
14. Pich Ioan, Viseu, 2031 - 5.5 - I
15. Curtea Lucas, Viseu, 3083 - 5.5 - IJ
16. Birtalan Attila, Crasna, 2669 - 5.4 - I
17. Gaciu Gabriel, Gherla, 3720 - 5.2 - I
18. Kiss Attila, Crasna, 2265 - 5 - I
19. Coldea David, Cluj Napoca, 3156 - 5 - I
20. Marin Marcel, Zlatna, 3158 - 5 - I
21. Moldovan Ioan, Viseu, 1449 - 4.9 - I
22. Deac Valentin, Viseu, 1604 - 4.53 - I - wildcard
23. Aron Razvan, Zlatna, 2267 - 4.5 - I
24. Ivascu Stefan, Viseu, 2268 - 4.5 - I
25. Curtea Daniel, Viseu, 3264 - 4.5 - IJ
26. Dirlea Ana, Aiud, 2228 - 4 - IF
27. Toader Florin, Cluj Napoca, 3333 - 4 - I
28. Serghei Dan, Turda, 2565 - 0
29. Ujvari Iosif, Cluj Napoca, 5012 - 0 - I
30. Cserei Stefan, Apahida, 6001 - 0
31. Jimborean Dorinel, Apahida, 6002 - 0
32. Bucsa Eugen Marcel, Apahida, 6003 - 0
33. Bobos Marius, Apahida, 6004 - 0
34. Konti Florin, Apahida, 6005 - 0
35. Balazs Imbre Florin, Apahida, 6006 - 0
36. Sucigan Vlad, Apahida, 6007 - 0
37. Farcas Ionel, Apahida, 6008 - 0
38. Todea Marian, Apahida, 6009 - 0
39. Cosma Stefan, Apahida, 6010 - 0
40. Precup Iarina, Cluj Napoca, 6013 - 0
41. Pavel Victor, Cluj Napoca, 6014 - 0
42. Rosca Razvan, Cluj Napoca, 6016 - 0
43. Kulcsar Lorand, Cluj Napoca, 6017 - 0
44. Moldovan Tudor, Cluj Napoca, 6018 - 0
45. Andrei Cosmin, Cluj Napoca, 6019 - 0
46. Bekefi Kriszta, Cluj Napoca, 6020 - 0
47. Suteu Andrei, Cluj Napoca, 6021 - 0
48. Ifrosa Rebeca, Cluj Napoca, 6022 - 0 - wildcard
49. Tibre Lucian, Cluj Napoca, 6023 - 0
50. Tibre Florina, Cluj Napoca, 6024 - 0
51. Mureșan Dorin, Cluj Napoca, 6025 - 0
52. Iova Claudiu, Cluj Napoca, 6026 - 0
53. Cocis Serban, Cluj Napoca, 6027 - 0
54. Kovaci Radu Florin, Turda, 6028 - 0
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Ivascu Ioan, Viseu, 2297 - 6 - I
2. Popa Cristian Vasile, Cluj Napoca, 1470 - 6.77 - I
3. Parv Calin, Cluj Napoca, 1804 - 9.05 - I
4. Schuller Claudiu Florin, Cluj Napoca, 6030 - 0
5. Varga Florin, Cluj Napoca, 3358 - 4 - I
6. Adorian Ovidiu, Cluj Napoca, 6031 - 0
7. Brie Marc, Cluj Napoca, 6032 - 0
8. Bora Nicolae, Turda, 6033 - 0
9. Almajanu Sergiu, Dumbravita, 985 - 9.34 - I
10. Blaga Monica, Viseu, 4526 - 0 - IF
11. Ciutre Ioan, Zalău, 3027 - 0
12. Saulean Dumitru, Targu Mureș, 6035 - 0
Lasă un comentariu:
-
Daian Andrei - Sibiu - Incepatori
se transfera la Avansati
Lasă un comentariu:
-
Vaida Alin incepator doresc sa trec la avansati
Multumesc
Trimis de pe al meu SM-N975F folosind Tapatalk
Lasă un comentariu:
-
Tivadar Marcel - Cluj - incepatori se transfera
la Avansati
Lasă un comentariu:
-
Am sperat ca voi putea participa, dar din pacate ma vad nevoit sa ma retrag - Gușan Boris Turda avansati. Măcar ma bucur că va intra pe lista tot cineva din Turda.
Mult succes tuturor participanților de la toate categoriile!
Lasă un comentariu:
-
Daca din greseala mai apar probleme va rog frumos sa-mi atrageti atentia.
Lasă un comentariu:
-
Inscrieri Avansati - sambata 09.30 - on 11/15/2019 at 7:23:06 AM
1. Fulop Attila, Aiud, 278 - 19.94 - AW
2. Hodis Andrei, Gherla, 1071 - 19.75 - A
3. Damian Mircea, Bistrița, 268 - 19.74 - A
4. Barbuta Ioan, Dej, 383 - 19.72 - A
5. Beica Florin, Gherla, 1074 - 19.6 - A
6. Piper Petru, Luna CJ, 309 - 19.06 - AH
7. Strugar Ioan, Deda, 426 - 18.64 - A
8. Vass Sandor, Beclean, 417 - 18.08 - AW
9. Tofeni Ovidiu, Cluj Napoca, 449 - 18.05 - A
10. Fetco Mark, Targu Mureș, 1952 - 17.9 - A
11. Cristea Andrei Cosmin, Aiud, 1686 - 17.75 - A
12. Sandu Andrei, Sibiu, 376 - 17.64 - AJ
13. Ifrosa Petru, Cluj Napoca, 1172 - 17.6 - AH
14. Vaduva Dan, Bistrița, 910 - 17.5 - AW
15. Tocaciu Septimiu, Beclean, 1026 - 17.4 - A
16. Cir Florin, Razboieni, 478 - 17.28 - A
17. Sabou Edmond, Cluj Napoca, 1051 - 17.25 - A
18. Bucur Alin Adrian, Targu Mureș, 500 - 17.19 - A
19. Grecu Gheorghe, Bistrița, 1563 - 17 - AW
20. Faraian Alexandru, Aiud, 633 - 16.21 - AJ
21. Gusan Boris, Turda, 695 - 16.2 - AW
22. Zavaski Ioan, Dej, 891 - 16.1 - AW
23. Maran Petru, Sighetu Marmatiei, 1298 - 15.75 - A
24. Rosoga Liviu, Cluj Napoca, 1446 - 15.7 - A
25. Anitei Marcel, Cluj Napoca, 1369 - 15.5 - A
26. Moldovan Alin Doru, Beclean, 2013 - 15.5 - A
27. Fodor Iosif, Cluj Napoca, 1584 - 15.3 - AH
28. Pasca Lucian, Targu Mureș, 568 - 15.26 - A
29. Bal Adrian, Gherla, 656 - 15.16 - A
30. Golban Nicolae, Alba Iulia, 1267 - 14.7 - AW
31. Ispas Emil, Alba Iulia, 1070 - 14.37 - A
32. Curtea Marcel, Viseu, 2078 - 14.35 - A
33. Fulop Laszlo, Targu Mureș, 503 - 14 - A
34. Fedorciuc Petru Gelu, Viseu, 1735 - 14 - A
35. Ivascu Cosmin, Viseu, 783 - 13.9 - A
36. Franc Ioan, Viseu, 1495 - 13.4 - A
37. Vass Attila, Targu Mureș, 2142 - 13.3 - A
38. Barbos Florin, Bistrița, 635 - 13.25 - A
39. Pop Mihai, Dej, 1242 - 13.25 - A
40. Boros Mihaly, Crasna, 1312 - 13.1 - A
41. Marginean Mihai, Luna CJ, 745 - 12.9 - A
42. Orban Marc Adrian, Turda, 1144 - 12.8 - A
43. Sava Andrei, Cluj Napoca, 2213 - 12.2 - A
44. Galfi Levente, Cluj Napoca, 2220 - 12 - AW
45. Cirstean Paul, Cluj Napoca, 2981 - 12 - A
46. Iepure Teodor Calin, Aiud, 1334 - 11.4 - A
47. Campean Eugen, Dej, 1296 - 11.1 - A
48. Ivascu Gavrila, Viseu, 1507 - 10.85 - A
49. Sirbu Vlad, Aiud, 1342 - 10.75 - A
50. Dimeny Alex, Crasna, 1481 - 10.75 - A
51. Solyom Sandor, Cluj Napoca, 1609 - 10.67 - A
52. Marian Ioan, Alba Iulia, 1243 - 10.4 - AW
53. Susman Dan, Alba Iulia, 893 - 10.36 - A
54. Cozma Cristian, Cluj Napoca, 1979 - 8.65 - I
55. Layis Rita, Sighetu Marmatiei, 803 - 8.58 - IF
56. Pascu Gabriel, Cluj Napoca, 1774 - 8.45 - I - wildcard
57. Faltisca Eugen, Viseu, 1610 - 8.25 - IW
58. Mihut Doru, Dej, 1591 - 8 - I
59. Uglea Mihai, Cluj Napoca, 2478 - 8 - I
60. Dragoste Dorin, Cluj Napoca, 3413 - 7.6 - I
61. Kiss Jancsi, Cluj Napoca, 2760 - 7.45 - I
62. Puscas Razvan, Cluj Napoca, 1696 - 7 - I
63. Sticlet Doru, Bistrița, 1390 - 6.32 - IW
64. Criste Mihai Marius, Cluj Napoca, 3061 - 5.75 - I
65. Ariciu George, Cocorastii Mislii, 1679 - 5.5 - I
66. Hada Calin, Luna CJ, 2189 - 0
67. Vana Florin, Turda, 2307 - 0 - A
68. Vonhaz Julia, Oradea, 2972 - 0 - F
69. Turbas Gelu, Cluj Napoca, 2998 - 0 - A
70. Layis Norbert, Cluj Napoca, 3115 - 0
71. David Zoltan, Cluj Napoca, 4340 - 0 - A
72. Preda Giani, Cluj Napoca, 4434 - 0 - A
73. Tarasescu Victor, Cluj Napoca, 4463 - 0 - A
74. Ceban Laurentiu, Cluj Napoca, 4567 - 0 - I - wildcard
75. Vidrut Ioan, Apahida, 6001 - 0
76. Eugen Inczeffi, Cluj Napoca, 6002 - 0
77. Ifrosa Ciprian, Cluj Napoca, 6003 - 0
78. Kis Valentin, Cluj Napoca, 6004 - 0
79. Maier Silviu, Cluj Napoca, 6005 - 0
80. Egri Mihai, Cluj Napoca, 6006 - 0
81. Corabian Daniel, Cluj Napoca, 6007 - 0
82. Vultur Adrian, Cluj Napoca, 6008 - 0
83. Timoc Bogdan, Cluj Napoca, 6009 - 0
84. Cremene Marcel, Cluj Napoca, 6010 - 0
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Radulescu Eugeniu, Turda, 2104 - 0 - I
Inscrieri Incepatori - sambata 13.30 - on 11/15/2019 at 7:23:31 AM
1. Onofrei Petru, Gherla, 1014 - 9.86 - IW
2. Cristea Samuel, Bistrița, 867 - 9.33 - IJ
3. Hriscu Florentina, Cluj Napoca, 3297 - 8.9 - IF
4. Pralea Constantin, Alba Iulia, 746 - 8.25 - IW
5. Pop Dan Cristian, Dej, 988 - 8.18 - IJ
6. Creta Petru, Luna CJ, 793 - 7.71 - I
7. Sechel Vasile, Viseu, 1598 - 7.6 - I
8. Aron Valentin, Zlatna, 1338 - 7.42 - I
9. Dranca David, Aiud, 1611 - 6.33 - I
10. Cristea Daniel, Bistrița, 1282 - 6.31 - IJ
11. Negrea Adrian, Turda, 2430 - 6 - I
12. Marton Vigh, Cluj Napoca, 3490 - 6 - I
13. Hagea Andra, Aiud, 1646 - 5.85 - IJF
14. Pich Ioan, Viseu, 2031 - 5.5 - I
15. Curtea Lucas, Viseu, 3083 - 5.5 - IJ
16. Birtalan Attila, Crasna, 2669 - 5.4 - I
17. Gaciu Gabriel, Gherla, 3720 - 5.2 - I
18. Kiss Attila, Crasna, 2265 - 5 - I
19. Coldea David, Cluj Napoca, 3156 - 5 - I
20. Marin Marcel, Zlatna, 3158 - 5 - I
21. Moldovan Ioan, Viseu, 1449 - 4.9 - I
22. Deac Valentin, Viseu, 1604 - 4.53 - I - wildcard
23. Aron Razvan, Zlatna, 2267 - 4.5 - I
24. Ivascu Stefan, Viseu, 2268 - 4.5 - I
25. Curtea Daniel, Viseu, 3264 - 4.5 - IJ
26. Dirlea Ana, Aiud, 2228 - 4 - IF
27. Toader Florin, Cluj Napoca, 3333 - 4 - I
28. Serghei Dan, Turda, 2565 - 0
29. Ujvari Iosif, Cluj Napoca, 5012 - 0 - I
30. Cserei Stefan, Apahida, 6001 - 0
31. Jimborean Dorinel, Apahida, 6002 - 0
32. Bucsa Eugen Marcel, Apahida, 6003 - 0
33. Bobos Marius, Apahida, 6004 - 0
34. Konti Florin, Apahida, 6005 - 0
35. Balazs Imbre Florin, Apahida, 6006 - 0
36. Sucigan Vlad, Apahida, 6007 - 0
37. Farcas Ionel, Apahida, 6008 - 0
38. Todea Marian, Apahida, 6009 - 0
39. Cosma Stefan, Apahida, 6010 - 0
40. Precup Iarina, Cluj Napoca, 6013 - 0
41. Pavel Victor, Cluj Napoca, 6014 - 0
42. Rosca Razvan, Cluj Napoca, 6016 - 0
43. Kulcsar Lorand, Cluj Napoca, 6017 - 0
44. Moldovan Tudor, Cluj Napoca, 6018 - 0
45. Andrei Cosmin, Cluj Napoca, 6019 - 0
46. Bekefi Kriszta, Cluj Napoca, 6020 - 0
47. Suteu Andrei, Cluj Napoca, 6021 - 0
48. Ifrosa Rebeca, Cluj Napoca, 6022 - 0 - wildcard
49. Tibre Lucian, Cluj Napoca, 6023 - 0
50. Tibre Florina, Cluj Napoca, 6024 - 0
51. Mureșan Dorin, Cluj Napoca, 6025 - 0
52. Iova Claudiu, Cluj Napoca, 6026 - 0
53. Cocis Serban, Cluj Napoca, 6027 - 0
54. Kovaci Radu Florin, Turda, 6028 - 0
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Ivascu Ioan, Viseu, 2297 - 6 - I
2. Daian Andrei, Sibiu, 6029 - 0
3. Popa Cristian Vasile, Cluj Napoca, 1470 - 6.77 - I
4. Parv Calin, Cluj Napoca, 1804 - 9.05 - I
5. Schuller Claudiu Florin, Cluj Napoca, 6030 - 0
6. Tivadar Marcel, Cluj Napoca, 4045 - 0
7. Varga Florin, Cluj Napoca, 3358 - 4 - I
8. Adorian Ovidiu, Cluj Napoca, 6031 - 0
9. Brie Marc, Cluj Napoca, 6032 - 0
10. Bora Nicolae, Turda, 6033 - 0
11. Vaida Alin, Cluj Napoca, 6034 - 0
12. Almajanu Sergiu, Dumbravita, 985 - 9.34 - I
13. Blaga Monica, Viseu, 4526 - 0 - IF
14. Ciutre Ioan, Zalău, 3027 - 0
15. Saulean Dumitru, Targu Mureș, 6035 - 0
Lasă un comentariu:
-
Inscrieri Elite - duminica 09.30 - on 14-Nov-19 at 22:06:18
1. Farcas Dan, Zalău, 6001 - 49.72 - EM
2. Marchis Maximilian, Cluj Napoca, 276 - 49.1 - EM
3. Pop Sorin, Bistrița, 457 - 43.97 - E
4. Petrus Florin, Zalău, 121 - 43.96 - E
5. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mureș, 16 - 43.43 - EM
6. Nistor Dorel, Bistrița, 35 - 42.31 - EL
7. Gogu Gabriel, Cluj Napoca, 46 - 42.27 - EW
8. Galban Calin, Viseu, 44 - 41.51 - E
9. Bardocz Szilard, Capeni, 237 - 41.24 - E
10. Blaga Marius, Cluj Napoca, 64 - 40.49 - EMH
11. Olahut Rares, Cehu Silvaniei, 1787 - 40.3 - E
12. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 33 - 39.8 - E
13. Boeriu Cezara, Targu Mureș, 87 - 39.2 - ELF
14. Mihalca Mihai, Bistrița, 124 - 39.19 - E
15. Savu Cristian, Oradea, 15 - 39.13 - E
16. Craciun Calin, Oradea, 238 - 38.47 - E
17. Sufletel Radu, Alba Iulia, 20 - 38.12 - EW
18. Maxim Valentin, Cluj Napoca, 470 - 37.2 - E
19. Mocean Dan, Cluj Napoca, 129 - 36.79 - E
20. Oprea Adrian, Lugoj, 38 - 36.35 - E
21. Ticala Vasile Jr, Viseu, 308 - 36.31 - E
22. Apian Florin, Bistrița, 62 - 36.19 - E
23. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 36 - 36.18 - E
24. Mican Nicolae, Dej, 43 - 35.08 - E
25. Carpaci Alexandru, Ludus, 181 - 34.83 - EW
26. Balogh Attila, Oradea, 95 - 34.42 - E
27. Andreica Iulian, Viseu, 892 - 34.25 - E
28. Galiu Mihai, Brașov, 184 - 33.91 - E
29. Korabian Tamas, Cluj Napoca, 193 - 33.74 - E
30. Ciortescu Cristi, Iași, 47 - 33.04 - E
31. Cherhat Dumitru, Cluj Napoca, 452 - 31.32 - O
32. Silveira Alexandra, Cluj Napoca, 1020 - 26.87 - EMF
33. Ferenczi Zita, Cluj Napoca, 2247 - 23.4 - EMF
34. Bucur Dan, Cisnadie, 408 - 20.61 - O
35. Parjol Rares, Cluj Napoca, 1538 - 0 - E
36. Iusan Mircea, Cluj Napoca, 6002 - 0
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Moldovan Ovidiu, Sighetu Marmatiei, 1124 - 36.65 - E
2. Codau Vlad, Oradea, 189 - 34.06 - E
3. Szanto Gyula, Ungaria, 6003 - 0
Inscrieri Open - duminica 09.30 - on 14-Nov-19 at 22:06:29
1. Kaposta Victor, Arad, 49 - 32.89 - O
2. Catricicau Adrian, Baia Mare, 157 - 32.8 - O
3. Miron Mihai, Cluj Napoca, 886 - 32.8 - OH
4. Preda Ionut, Moinesti, 1036 - 32.8 - O
5. Motorga Dorin, Targu Mureș, 66 - 32.54 - O
6. Butura Vasile, Alba Iulia, 216 - 32.25 - O
7. Vaida Sorin, Oradea, 58 - 32.19 - OW
8. Bothazan Florin, Dej, 663 - 31.85 - O
9. Mal Calin, Baia Mare, 1119 - 31.7 - O
10. Singeorzan Cornel, Bistrița, 699 - 31.25 - O
11. Ambrus Szilard, Ludus, 248 - 30.9 - OJ
12. Istrate Cristian, București, 68 - 30.7 - OW
13. Balla Peter, Toplita, 1247 - 30.7 - O
14. Husa Gelu, Zalău, 286 - 29.78 - O
15. Groza Florin, Cluj Napoca, 1092 - 29.6 - OW
16. Mal Denis, Baia Mare, 265 - 29.45 - O
17. Ploscaru Bogdan, Cluj Napoca, 412 - 29.11 - O
18. Bora Nicolae, Alba Iulia, 694 - 28.77 - O
19. Babics Tamas, Gheorgheni, 171 - 28.47 - O
20. Irimia Sorin Jr, Cluj Napoca, 517 - 28.3 - O
21. Gecse Alpar, Chibed, 104 - 28.06 - O
22. Iaru Horatiu, Cluj Napoca, 1111 - 28 - O
23. Szakacs Raul, Deva, 1249 - 28 - O
24. Pop Stefan, Zalău, 1086 - 27.95 - OL
25. Vass Alexander, Cluj Napoca, 1343 - 27.5 - O
26. Varadi Tudor Calin, Brad, 756 - 26.9 - O
27. Dirlea Ioan, Aiud, 166 - 26.14 - OH
28. Coroian Claudiu, Gherla, 1136 - 25.95 - O
29. Krisan Iuliu, Viseu, 1009 - 25.75 - O
30. Feher Robert, Turda, 548 - 25.2 - O
31. Toma Adrian, Sfantu Gheorghe, 776 - 24.6 - O
32. Peta Octavian, Cluj Napoca, 280 - 24.19 - OW
33. Grosan Mircea, Dej, 1038 - 23.9 - O
34. Chira Camelia, Baia Mare, 710 - 23.58 - OJF
35. Veres Janos, Targu Mureș, 334 - 23.05 - OW
36. Pelaghie Ioan, Targu Mureș, 198 - 22.62 - O
37. Tanc Florin, Oradea, 444 - 22.31 - O
38. Horotan Catalin, Baia Mare, 361 - 22.06 - O
39. Tintas Adrian, Sighetu Marmatiei, 190 - 21.78 - O
40. Szabo Tamas, Miercurea Ciuc, 1361 - 21.2 - O
41. Maximciuc Felix, Baia Mare, 2353 - 20.6 - O
42. Sinpetrean Comsa Gheorghe, Cluj Napoca, 573 - 20.47 - OW
43. Sava Petru, Cluj Napoca, 1104 - 20.3 - O
44. Spaller Tiberiu, Nasaud, 371 - 20.26 - O
45. Pop Danut, Dej, 399 - 20.12 - O
46. Vecian Marius, Cluj Napoca, 972 - 20 - O
47. Halasz Peter, Oradea, 448 - 19.76 - A
48. Susan Mircea, Alba Iulia, 754 - 19.28 - A
49. Andreica Daniel, Viseu, 466 - 18.78 - A
50. Chira Angel, Baia Mare, 941 - 18.33 - AW
51. Nechiti Dumitru, Nasaud, 1796 - 17.9 - A
52. Pop Ioan, Bistrița, 963 - 15.68 - AW
53. Weisz Zsofia, Targu Mureș, 1140 - 14.65 - ALJF
54. Tigaroi Florin, Cluj Napoca, 738 - 13.87 - A
55. Cont Cosmin, Gherla, 1491 - 0 - O
56. Marko Gabor, Sibiu, 2234 - 0
57. Makszin Dacian, Cluj Napoca, 4387 - 0 - AH
58. Manzat Dan, Cluj Napoca, 4388 - 0 - AW
59. Curea Radu, Cluj Napoca, 6002 - 0
60. Hurloi Isabela, Cluj Napoca, 6003 - 0
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Janosi Attila, Targu Mureș, 154 - 25.49 - O
Lasă un comentariu:
-
Loc FRTM MP Sorescu Deian 64 48.36 Farcas Dan 43 49.72 Lucasz Klimas 83 47.13
Lasă un comentariu:
Who has read this thread:
Lasă un comentariu: