Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Eu si Paleta de Tenis", Aiud - 01.02.2020

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Din Târnaveni la avansati Prodan Iosif Lucian

    Comentariu


    • Daroti Florin-Lipova-Open
      Leric david -Lipova-Hobby.

      Comentariu


      • Se inscrie Boeriu Cezara-Elite

        Comentariu


        • Se inscrie din Ludus, elite Cirpaci Alexandru, open Ambrus Szilard. Multumesc!

          Comentariu


          • Se inscrie din Târnaveni la elite Baciu Gabriel

            Comentariu


            • Spaller Tiberiu - open
              Damian vasile - hobby
              Buraciuc Cornel - hobby
              Buraciuc Ema - hobby

              Comentariu


              • Nelutu cred ca ar trebui sa-ti mai gasesti o sala in Aiud,ai foarte multi pretendenti ,este lista de asteptare la hobby mai mare decat locurile alocate .Un semn de intrebare pt viitor ??????

                Comentariu


                • Se înscrie la Hobby , Criste Mihai Marius CJ.

                  Comentariu


                  • Cîrpaci Alexandru- Elite
                    Ambrus Szilard- Elite
                    Anca Ana Maria- începători
                    Rusu Denis- începători
                    Anca Valentin- începători
                    Vaida Timea- începători
                    Aizner Imre- începători
                    Toți din Luduș.

                    Comentariu


                    • Se retrage Anca Valentin și Anca Ana Maria din Luduș.

                      Comentariu


                      • Postat în original de spaller Vezi post
                        Nelutu cred ca ar trebui sa-ti mai gasesti o sala in Aiud,ai foarte multi pretendenti ,este lista de asteptare la hobby mai mare decat locurile alocate .Un semn de intrebare pt viitor ??????
                        Tibi,cred ca o rezolvare ar fi mai multe concursuri in Transilvania la noi,oamenii sunt dornici să joace tenis,ar trebui să începem unul cate unul care putem să facem cate un concurs mai mic sau mai mare,eu de exemplu sunt foarte aproape de a face un turneu A la Crasna lângă Zalău in 18-19 iulie daca totul decurge conform planului.Apahida a fost un început al unor băieți fără experiență în organizare dar care ne-au arătat că se poate.
                        lemn Primorac carbon
                        fete Andro Rasanter R42 ultramax

                        Comentariu


                        • Bună seara dragi colegi si prieteni văz?nd interesul mare si dorinta de a participa la turneul de la Aiud iar locația permiț?nd jocul pe 16 mese singura posibilitate este ca turneul sa se desfasoare pe două zile sâmbăta avansați și hobby iar duminică open si elite dar iarăși nu e bine pt ca, colegi de la open si elit nu vor dori duminică si inca un aspect care se întâmplă frecvent la începutul portari turneelor se fac foarte multe înscrieri iar cu câteva zile până la începerea turneului la fel se fac foarte multe retrageri, eu cu drag ași organiza pe două zile sa fie multumită toată lumea dar atit eu cit si alti organizatori nu putem avea siguranta ca locurile vor ramine ocupate de eceea ma voi consulta cu Florin și in cel mai scurt timp va vom comunica iar pe viitor mi-aș dori ca turneele organizate de mine sa fie pe două zile dar asta sa fie postat din prima zi nu așa din merg va multumesc pentru intelegere si sper sa nu fi supărat pe cineva o seara frumoasa tuturor👍

                          Comentariu


                          • Super!

                            Comentariu


                            • Postat în original de nelutudirlea Vezi post
                              Bună seara dragi colegi si prieteni văz?nd interesul mare si dorinta de a participa la turneul de la Aiud iar locația permiț?nd jocul pe 16 mese singura posibilitate este ca turneul sa se desfasoare pe două zile sâmbăta avansați și hobby iar duminică open si elite dar iarăși nu e bine pt ca, colegi de la open si elit nu vor dori duminică si inca un aspect care se întâmplă frecvent la începutul portari turneelor se fac foarte multe înscrieri iar cu câteva zile până la începerea turneului la fel se fac foarte multe retrageri, eu cu drag ași organiza pe două zile sa fie multumită toată lumea dar atit eu cit si alti organizatori nu putem avea siguranta ca locurile vor ramine ocupate de eceea ma voi consulta cu Florin și in cel mai scurt timp va vom comunica iar pe viitor mi-aș dori ca turneele organizate de mine sa fie pe două zile dar asta sa fie postat din prima zi nu așa din merg va multumesc pentru intelegere si sper sa nu fi supărat pe cineva o seara frumoasa tuturor��
                              Nelutu te salut de la Zalău,ideea pe 2 zile a funcționat la APAHIDA nimeni nu sa pl?ns din ce am auzit eu,mai ales ca la open si elite dupa grupe inferioare se trece mai nou direct la eliminatoriu, asa ca se termina destul de repede si fiecare isi poate petrece sf?rșitul de weekend in familie,asa ca se poate studia această idee,daca este acceptată de către toate părțile.
                              lemn Primorac carbon
                              fete Andro Rasanter R42 ultramax

                              Comentariu


                              • Luati in considerare la organizarea in 2 zile a unui turneu ca vin f multi jucatori de la dif. categorii impreuna(elite, open, avansati, hobby). Daca unii o sa joaca samb, unii dum, s ar putea sa nu mai vina niciunii.

                                Trimis de pe al meu VOG-L29 folosind Tapatalk

                                Comentariu


                                • Ciortescu Cristi din Iași la Open 😁

                                  M-ar bucura să prind un loc la acest turneu....chiar și Duminică!!!

                                  Comentariu


                                  • Se inscrie Demeter Attila din Campia Turzii La Hoby

                                    Trimis de pe al meu SM-J330FN folosind Tapatalk

                                    Comentariu


                                    • Din Hunedoara se înscrie Drăgan Marius hobby

                                      Comentariu


                                      • Se retrage Stoica Mihai-Hateg-avansati
                                        Blade:Butterfly Timo Boll Spirit FL
                                        FH:Xiom Vega Japan
                                        BH:Xiom Vega Europe

                                        Comentariu


                                        • Salut, dacă elite si open dorește sâmbăta, puneți, duminica hobby si avansați, ceivde la hobby poate nu merg la asa de multe concursuri, mersi

                                          Comentariu


                                          • Deoarece mai sunt doua saptamani pana la turneul de la Aiud eu zic sa se desfasoare pe doua zile. Sa fie toti multumiti. Eu asa zic sa se anunte pe forum si haideti sa dam drumul la joc. Si cei ce au prins loc si cei de pe lista de asteptare. Multumesc domnul Darlea si Florin Apian......

                                            Trimis de pe al meu LG-M160 folosind Tapatalk

                                            Comentariu


                                            • Se vor retrage foarte multi,nu va mai faceți probleme.asa a fost de fiecare dată.au fost concursuri când au fost 20 pe lista de așteptare,apoi dupa retrageri au mai rămas locuri libere...

                                              Comentariu


                                              • Sustin si eu turneul pe 2 zile ,însă cei înscris ar trebui să plătească in avans taxa de participare se stie organizatorul pe cati oameni se bazeaza,Si si ca retragerile masive sa nu mai dea peste cap organizatorii!
                                                Eu personal depun m?ine banii in cont pt taxa de participare, daca e sa prind loc!
                                                DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                                Comentariu


                                                • Cherhat Dumitru cj Napoca elit

                                                  Comentariu


                                                  • Se retrage de la Avansati : Susman Dan - Alba Iulia

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X