Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Eu si Paleta de Tenis", Aiud - 01.02.2020

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTur: Turneu A "Eu si Paleta de Tenis", Aiud - 01.02.2020

    Turneu A - AIUD – "Eu și Paleta de Tenis" (ediția a VIII-a) 01 februarie 2020


    SALA DE SPORT a orașului, str. Tribun Tudoran nr. 5 (Gym pe hartă ... nu Jox Gym)


    Logistica:
    Număr de mese: 16 (ITTF)
    Mingi de plastic

    Taxa de înscriere:
    - 40 lei
    - copii 20 lei
    - persoane cu dizabilități - fără taxă
    ... din taxă câte 1 leu/jucător - donație Amatur

    Materiale de premiere: cupe și diplome - locurile 1-4, medalii si diplome - locurile 5-8
    Se asigură apă minerală, apă plată, cafea și gulas la ceaun

    Avansati - ora 09.30 (ultima confirmare)
    - 54 jucători

    Open - ora 09.30 (ultima confirmare)
    - 42 jucători

    Incepatori - ora 13.30 (ultima confirmare)
    - 24 jucători

    Elite - ora 13.30 (ultima confirmare)
    - 24 jucători

    ... din care cate 2 wild-card la fiecare categorie.


    Mod de desfășurare:
    - grupe inferioare de câte 5-6, se califică primii 4
    - grupe superioare de 4 (3) la Avansati si Incepatori
    - fara grupe superioare la Elite si Open
    - eliminatorii - tablouri generate automat

    Inscrieri: pe forum
    Ultima inscriere/retragere la termen: joi ora 21.00
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absențele nemotivate vor fi penalizate cu 3 puncte: N;
    Organizatori:
    - principal - Neluțu D?rlea 0755-057282
    - tehnic - Florin Apian (de la distanta)


    Turnee Aiud: http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Turnee/Aiud


    - in functie de inscrierile din prima saptamana, sistemul de joc/numarul de jucatori de la fiecare categorie se pot fi modifica.
    TEnergy 05 FX // Viscaria // TEnergy 05 FX
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table

  • #2
    Inscrieri Elite - 13.30 - on 30-Jan-20 at 21:57:46 - v3.0 / cls_2020-feb

    1. Marchis Maximilian, Cluj Napoca, 124 - 49.55 - EM
    2. Petrus Florin, Zalău, 34 - 43.17 - E
    3. Gogu Gabriel, Cluj Napoca, 38 - 42.8 - EW - wildcard
    4. Galban Calin, Viseu, 44 - 41.59 - E
    5. Blaga Marius, Cluj Napoca, 42 - 40.92 - EMD
    6. Mandru Bogdan, Hunedoara, 564 - 40.87 - E
    7. Simion Boby, Cluj Napoca, 328 - 39.1 - ED
    8. Preda Ionut, Moinesti, 492 - 38.5 - E
    9. Pavel Calin, Hunedoara, 173 - 38.07 - E
    10. Ticala Vasile Jr, Viseu, 229 - 37.54 - E
    11. Sufletel Radu, Alba Iulia, 28 - 37.43 - EW
    12. Mocean Dan, Cluj Napoca, 199 - 36.85 - E - wildcard
    13. Petrus Florin, Alba Iulia, 780 - 36.45 - E
    14. Crainic Adrian, Orastie, 147 - 36.37 - E
    15. Mican Nicolae, Dej, 39 - 36.1 - E
    16. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 37 - 36.05 - E
    17. Oprea Adrian, Lugoj, 59 - 35.43 - E
    18. Andone Claudiu, Cugir, 636 - 35.3 - EW
    19. Cindea Cristian, Mediaș, 509 - 34.88 - ELJ
    20. Damian Alin, Campia Turzii, 340 - 34.5 - E
    21. Carpaci Alexandru, Ludus, 179 - 34.27 - EW
    22. Korabian Tamas, Cluj Napoca, 158 - 34.14 - E
    23. Szakacs Raul, Deva, 562 - 33.27 - E
    24. Groza Alexandru, Cisnadie, 613 - 31.37 - O
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Baciu Gabriel, Târnaveni, 317 - 39.57 - E
    2. Cherhat Dumitru, Cluj Napoca, 399 - 30.82 - O


    Inscrieri Open - 09.30 - on 30-Jan-20 at 21:57:58 - v3.0 / cls_2020-feb

    1. Migea Cornel, Sibiu, 63 - 32.46 - OW
    2. Toader George, Agnita, 497 - 32.14 - O
    3. Husa Gelu, Zalău, 148 - 31.5 - OD
    4. Miron Mihai, Cluj Napoca, 745 - 31.5 - OD - wildcard
    5. Bora Nicolae, Alba Iulia, 410 - 31.45 - O
    6. Jichici Svetozar, Timișoara, 113 - 31.07 - OW
    7. Butura Vasile, Alba Iulia, 215 - 30.69 - O
    8. Mal Denis, Baia Mare, 285 - 29.99 - O
    9. Tipser Gabriel, Sighișoara, 794 - 29.77 - OW
    10. Irimia Sorin Jr, Cluj Napoca, 253 - 29.73 - O
    11. Toader Valentin, Agnita, 687 - 29.33 - O
    12. Szabo Tamas, Miercurea Ciuc, 1046 - 29 - O
    13. Negrea Olimpiu, Otelu Rosu, 568 - 28.64 - O
    14. Ciobanu Daniel, Blaj, 108 - 28.48 - OW
    15. Dirlea Ioan, Aiud, 107 - 28.21 - OD
    16. Varadi Tudor Calin, Brad, 360 - 27.63 - O
    17. Popa Gheorghe, Aiud, 609 - 27.63 - OW
    18. Miclos Andrei, Dej, 191 - 27.25 - O
    19. Mal Calin, Baia Mare, 1595 - 27.15 - O
    20. Dumitru Florin, Arad, 127 - 26.92 - O
    21. Jurescu Sorin, Timișoara, 143 - 26.75 - OW
    22. Vera Esteban, Sibiu, 565 - 25.45 - O
    23. Barac Marius, Sibiu, 172 - 25.44 - OW
    24. Feher Robert, Turda, 527 - 25.4 - O
    25. Barbulescu Dan, Sibiu, 181 - 25.39 - OW
    26. Cecan Vasile, Timișoara, 171 - 25.25 - O
    27. Cristea Andrei Cosmin, Aiud, 1098 - 24.6 - O
    28. Chibulcutean Bogdan, Târnaveni, 466 - 24.38 - O
    29. Pall Jozsef Attila, Sanpaul, 1273 - 24.25 - O
    30. Veres Adrian, Timișoara, 291 - 23.88 - O
    31. Horotan Catalin, Baia Mare, 326 - 23.78 - O
    32. Weiss Simona, Cisnadie, 520 - 23.73 - OF
    33. Susan Mircea, Alba Iulia, 494 - 23.51 - O
    34. Comsa Dan, Sibiu, 240 - 23.18 - OW
    35. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 444 - 22.97 - O
    36. Somlea Darian, Cisnadie, 1084 - 22 - O
    37. Bucur Dan, Cisnadie, 408 - 20.58 - OW
    38. Radu Constantin, Sibiu, 254 - 20.37 - OW
    39. Damian Mircea, Bistrița, 284 - 20.25 - O
    40. Pop Danut, Dej, 424 - 20.09 - O - wildcard
    41. Andreica Daniel, Viseu, 496 - 18.9 - A
    42. Ticala Vasile, Viseu, 1315 - 15.5 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Beches Andrei, Sibiu, 303 - 25.52 - O
    2. Sandu Andrei, Sibiu, 283 - 21.16 - O
    3. Bozosan Petre, Sibiu, 238 - 21.15 - OW
    4. Spaller Tiberiu, Nasaud, 455 - 20.63 - OW
    5. Kromek Iulian, Cugir, 370 - 26.08 - O


    Inscrieri Avansati - 09.30 - on 30-Jan-20 at 21:58:06 - v3.0 / cls_2020-feb

    1. Piper Petru, Luna CJ, 321 - 19.44 - ADW
    2. Cir Florin, Razboieni, 369 - 19.25 - A
    3. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 274 - 19.21 - A
    4. Fulop Attila, Aiud, 294 - 19.2 - AW
    5. Farkas Bence, Targu Mureș, 635 - 18.76 - A
    6. Tofeni Ovidiu, Cluj Napoca, 406 - 18.63 - A
    7. Tatar Dorel, Simeria, 688 - 18.28 - AW
    8. Balaj Roland, Arad, 322 - 17.95 - A
    9. Banu Nicolae, Ocna Sibiului, 962 - 17.9 - A
    10. Gipsy King, Hunedoara, 552 - 17.73 - AW
    11. Serban Marian, Orastie, 884 - 17.5 - A
    12. Borcsi Jozsef, Timișoara, 557 - 17.46 - A
    13. Bucur Alin Adrian, Targu Mureș, 593 - 17.13 - A
    14. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 612 - 16.81 - A
    15. Chiscan Bogdan, Arad, 427 - 16.68 - A
    16. Moldovean Valer, Calan, 588 - 16.41 - A
    17. Sicoe Ioan, Turda, 550 - 16.28 - AW
    18. Gusan Boris, Turda, 736 - 16.2 - AW
    19. Bardas Patrick, Dumbraveni SB, 595 - 16.16 - AJ
    20. Docea Beniamin, Aiud, 1065 - 16 - A
    21. Moldovan Flavia, Târnaveni, 769 - 15.68 - AF - wildcard
    22. Luca Eugen, Aiud, 1241 - 15.57 - A - wildcard
    23. Zdrenghea Mircea, Orastie, 691 - 15.29 - A
    24. Cobzaru Radu, Deva, 578 - 14.78 - A
    25. Rosoga Liviu, Cluj Napoca, 1271 - 14.63 - A
    26. Stanciu Dumitru, Simeria, 981 - 14.47 - A
    27. Badescu Tudor, Cluj Napoca, 667 - 14.4 - A
    28. Marginean Mihai, Luna CJ, 658 - 13.87 - A
    29. Onet Nicolae, Sighișoara, 1664 - 13.85 - A
    30. Orban Marc Adrian, Turda, 1001 - 13.55 - A
    31. Marian Ioan, Alba Iulia, 869 - 13.31 - AW
    32. Chibulcutean Ioan, Târnaveni, 808 - 13.09 - A
    33. Asteleanu Lucian, Cluj Napoca, 867 - 12.7 - A
    34. Dobinda Alexandru, Arad, 505 - 12.59 - AW
    35. Petrache Radu, Blaj, 1042 - 12.48 - A
    36. Radulescu Eugeniu, Turda, 1868 - 12.4 - A
    37. Tenea Cosmin, Sighișoara, 1184 - 11.96 - A
    38. Sirbu Vlad, Aiud, 1171 - 11.88 - A
    39. Fratila Dan, Ocna Sibiului, 1025 - 11.34 - A
    40. Horvath Mircea, Orastie, 935 - 11.17 - A
    41. Balazs Imre Florin, Apahida, 1906 - 10.9 - A
    42. Gog Vasile, Salciua, 1818 - 10.55 - A
    43. Solyom Sandor, Cluj Napoca, 1289 - 10.5 - A
    44. Sabau Mircea, Târnaveni, 862 - 10.32 - A
    45. Puscas Razvan, Cluj Napoca, 1477 - 10.13 - A
    46. Muntean Atila, Hunedoara, 868 - 9.38 - H
    47. Hada Calin, Luna CJ, 1467 - 9.1 - H
    48. Kiss Jancsi, Cluj Napoca, 1573 - 8.45 - H
    49. Suciu Sergiu, Turda, 1031 - 8.22 - HW
    50. Vela Gabriel, Timișoara, 831 - 7.78 - H
    51. Rosa Vasile, Salciua, 1854 - 7.7 - HD
    52. Ariciu George, Cluj Napoca, 1483 - 5.75 - H
    53. Prodan Daniel, Campia Turzii, 2595 - 0 - A
    54. Hidisan Ioan Lucian, Campia Turzii, 2621 - 0 - H
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Schiau Dan, Hunedoara, 1206 - 8.93 - H
    2. Almajanu Sergiu, Dumbravita, 652 - 11.48 - A
    3. Iakab Ovidiu, Aiud, 2003 - 12.35 - A
    4. Manitiu Florin, Sibiu, 348 - 18.1 - A
    5. Benyovski Bela, Sibiu, 364 - 17.02 - AW
    6. Ticala Sorin, Aiud, 1866 - 9 - H
    7. Ciobanu Cosmin, Cristian SB, 1396 - 12.65 - A
    8. Orban Alexandru, Lugoj, 551 - 14.85 - A
    9. Popa Decebal, Alba Iulia, 1683 - 8 - H
    10. Strugar Ioan, Deda, 403 - 19.08 - A
    11. Kondort Dan, Sibiu, 878 - 9.56 - H
    12. Bal Adrian, Gherla, 726 - 14.49 - A
    13. Galfi Levente, Cluj Napoca, 1536 - 17.25 - AW
    14. Heja Zoltan, Ditrau, 337 - 19.34 - AW
    15. Makszem Szabolcs, Gheorgheni, 923 - 15.88 - A
    16. Todor Csaba, Gheorgheni, 447 - 15.86 - AD
    17. Sava Ioan, Orastie, 1562 - 16.5 - A
    18. Prodan Iosif Lucian, Târnaveni, 1257 - 13.05 - A
    19. Demeter Attila, Campia Turzii, 2799 - 0 - A - !
    20. Lorincz Ferenc Attila, Sanpaul, 1501 - 16.8 - A
    21. Kulcsar Lorand, Sanpaul, 1216 - 15.55 - A
    22. Cristea Virgil, Cugir, 577 - 17.94 - A
    23. Luput Bogdan, Aiud, 6003
    24. Matei Samuel, Aiud, 6004
    25. Rus Horatiu, Aiud, 6005
    26. Vana Florin, Turda, 2125 - 8 - HW


    Inscrieri Hobby - 13.30 - on 30-Jan-20 at 21:58:12 - v3.0 / cls_2020-feb

    1. Cristea Samuel, Bistrița, 828 - 9.77 - HJ
    2. Creta Petru, Luna CJ, 756 - 8.56 - H - wildcard
    3. Pralea Constantin, Alba Iulia, 773 - 8.17 - HW
    4. Aron Valentin, Zlatna, 1006 - 7.99 - H
    5. Dranca David, Aiud, 1162 - 6.79 - HJ
    6. Marin Marcel, Zlatna, 1927 - 6.53 - H
    7. Cristea Daniel, Bistrița, 1180 - 6.3 - H
    8. Vigh Marton, Cluj Napoca, 1870 - 5.7 - H
    9. Hagea Andra, Aiud, 1304 - 5.68 - HJF
    10. Cserei Stefan, Apahida, 2617 - 5.6 - H
    11. Catana Albert, Cisnadie, 1753 - 5.37 - H
    12. Hohoi Alessandro, Cugir, 1791 - 5.15 - H
    13. Alb Sorin, Alba Iulia, 2571 - 5.1 - H
    14. Costea Mircea, Alba Iulia, 2636 - 5.1 - H
    15. Moldovan Ioan, Viseu, 1354 - 4.95 - H - wildcard
    16. Dirlea Ana, Aiud, 1705 - 4.88 - HF
    17. Aron Razvan, Zlatna, 1958 - 4.65 - H
    18. Toader Florin, Cluj Napoca, 2143 - 4.6 - H
    19. Pralea David Constantin, Alba Iulia, 1402 - 4.44 - H
    20. Costache David, Cisnadie, 2007 - 4.33 - H
    21. Zahan Florin, Cluj Napoca, 2241 - 4 - H
    22. Marin Catalin, Zlatna, 3189 - 4 - H
    23. Mureșan Elisei, Cluj Napoca, 2737 - 0
    24. Bora Paul, Cluj Napoca, 3442 - 0
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Asavei Vlad, Razboieni, 2736 - 0
    2. Deac Valentin, Viseu, 1597 - 5.2 - H
    3. Peter Lorincz, Cluj Napoca, 6003
    4. Iova Claudiu, Cluj Napoca, 2364 - 6 - H
    5. Luca Ioan, Sibiu, 2983 - 4 - H
    6. Bunea Aurel, Salciua, 1972 - 6.93 - H
    7. Decsei Emma, Ludus, 3426 - 0 - F
    8. Dobinda Dinu, Arad, 717 - 9.39 - H
    9. Hada Andreea, Luna CJ, 2823 - 0 - F
    10. Calugar Cosmina, Luna CJ, 3580 - 0 - F
    11. Negrea Adrian, Turda, 2316 - 5.7 - H
    12. Schiau Teodora, Hunedoara, 1790 - 5.97 - HF
    13. Stanescu Romeo, Hunedoara, 1670 - 6.13 - H
    14. Oprean Andrei, Deva, 812 - 9.49 - H
    15. Orban Marius, Lugoj, 1279 - 4.96 - H
    16. Bregar Dan, Alba Iulia, 1840 - 6 - HW
    17. Moldovan Cristian, Alba Iulia, 1721 - 6.9 - H
    18. Pop George, Cluj Napoca, 6004
    19. Pascalau Cristian, Huedin, 1923 - 6.2 - H
    20. Tetcu Rares, Blaj, 2006 - 4.77 - HJ
    21. Popa Laurentiu, Cluj Napoca, 6005
    22. Varadi Daniel, Aiud, 5174 - 0 - H
    23. Angi Zoltan, Gheorgheni, 798 - 8.8 - H
    24. Tivadar Marcel, Cluj Napoca, 3407 - 0
    25. Damian Vasile, Nasaud, 937 - 8.28 - H
    26. Buraciuc Cornel, Nasaud, 1020 - 8.94 - H
    27. Buraciuc Ema, Nasaud, 1557 - 4.6 - HF
    28. Criste Mihai Marius, Cluj Napoca, 2161 - 7 - H
    29. Rusu Denis, Ludus, 3481 - 4 - H
    30. Vaida Timea, Ludus, 6006
    31. Aisner Imre, Ludus, 2624 - 5.4 - H
    32. Dragan Marius, Hunedoara, 3266 - 6 - H
    33. Marcu Florin Radu, Manasturu Romanesc, 3786 - 5.6 - H
    34. Manu Claudiu, Târnaveni, 6007
    35. Prodan Daniel, Târnaveni, 1777 - 8.75 - H
    36. Kerecedi Catalin, Târnaveni, 6008
    37. Pop Dan Cristian, Dej, 795 - 9.28 - HJ
    38. Piper Mirel, Luna CJ, 6009
    TEnergy 05 FX // Viscaria // TEnergy 05 FX
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table

    Comentariu


    • #3
      Buna dimineata, din Timișoara la Open se inscriu:
      Jurescu Sorin
      Cecan Vasile
      Jichici Svetozar
      Veres Adrian

      Multumesc.
      Blade: HM CRT Combi
      FH: Victas Ventus Limber
      BH:
      Dawei 388D-1

      Comentariu


      • #4
        Cecan Vasile, Timișoara, open
        Jichici Svetozar, Timișoara, open
        Blaga Marius, Cluj Napoca, elite
        Vela Gabriel, Timișoara, avansati

        Comentariu


        • #5
          Oprea Adrian, Lugoj, elite

          Comentariu


          • #6
            Ariciu george avansati cj napoca


            Sent from my iPhone using Tapatalk

            Comentariu


            • #7
              Toader Valentin, Agnita, open

              Comentariu


              • #8
                Se inscrie din Aiud: Sârbu Vlad la avansati
                Si Cristea Andrei Cosmin la open

                Comentariu


                • #9
                  Ariciu George cj-n avansati
                  Asteleanu Lucian cj-n avansati
                  Tofeni Ovidiu cj-n avansati
                  Tudor Badescu cj-n avansati
                  Rosoga Liviu cj-n avansati
                  Layis Norbert cj-n avansati
                  Kiss Jancsi cj-n avansati
                  Balazs Imre Florin Apahida
                  avansati
                  Dragoste Dorin cj-n avansati
                  Solyom Sandor cj-n avansati
                  Pușcaș Razvan cj-n avansati
                  Cserei Ștefan Apahida hobby
                  Zahan Florin cj-n hobby
                  Vigh Marton cj-n hobby
                  Toader Florin cj-n hobby
                  Irimia Sorin Jr cj-n OPEN
                  Paul Bora cj-n hobby
                  Mureșan Elisei cj-n hobby


                  Sent from my iPhone using Tapatalk

                  Comentariu


                  • #10
                    Se inscriu din Alba Iulia :
                    Open : Susan Mircea, Butura Vasile, Bora Nicolae
                    Elite : Sufletel Radu
                    Avansati : Golban Nicolae, Susman Dan, Marian Ioan, Ispas Emil

                    Comentariu


                    • #11
                      Bardas Mark hobby Dumbraveni
                      Bardas Patrick avansati Dumbraveni
                      Bardas Ioan avansati Dumbraveni
                      Tenea Cosmin avansati Sighișoara
                      Tipser Gabriel open Sighișoara
                      Toader George open Agnita
                      Toader Valentin open Agnita.

                      Trimis de pe al meu VOG-L29 folosind Tapatalk

                      Comentariu


                      • #12
                        Adrian Vladescu, avansati
                        Vasile Lupu, incepatori
                        Din Cluj-Napoca amandoi

                        Sent from my SM-G973F using Tapatalk

                        Comentariu


                        • #13
                          Se inscrie din Alba Iulia la Hobby :
                          Pralea Constantin
                          Pralea David

                          Comentariu


                          • #14
                            Se inscrie din Alba Iulia la Elite : Petrus Florin

                            Comentariu


                            • #15
                              Din Deva se înscrie Midvichi Alexandru la avansati

                              Trimis de pe al meu SM-A600FN folosind Tapatalk

                              Comentariu


                              • #16
                                Lacatis Ghita, Arad, open

                                Comentariu


                                • #17
                                  Din Aiud Docea Beniamin la avansați, din Târnăveni Chibulcutean Bogdan la open, Chibulcutean Ioan și Sabău Mircea la avansați!

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Se inscrie Vera Esteban din Sibiu la Open
                                    Multumesc

                                    Trimis de pe al meu ferrari gt spirit folosind Tapatalk

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Damian Mircea - Bistrița open Ciobanu Daniel - Blaj open Bumbu Pavel - Războieni open

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Se inscrie din Aiud la incepatori:
                                        Hagea Andra si Dranca David

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Costache David si Catan? Albert din Cisnadie la incepatori

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Cristea Samuel - Bistrița hobby Cristea Daniel - Bistrița hobby

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Din Zlatna Aron Valentin, Aron Răzvan, Marin Marcel, Marin Cătălin,din Cugir Hohoi Alessandro toți la Hoby

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Fulop Attila - Aiud avansați Cir Florin - Războieni-avansați Piper Petru - Luna avansați Petrache Radu - Blaj avansati

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Bucur Dan
                                                  Somlea Darian
                                                  Weiss Simona
                                                  Toti la open
                                                  Groza Alexandru , elite
                                                  Toti din Cisnadie.

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X