Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

timo boll

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • timo boll

    pentru cei care nu stiu cum a inceput boll
    http://www.youtube.com/watch?v=xzn4k...ture=rec-HM-r2
    TBS - FH H3 prov, BH Pryde 40

  • #2
    Re: timo boll

    Inca o dovada clara ca oricat de mult iti place si ai dori, daca atunci cand esti mic (fiind in imposibilitatea de a lua o decizie, ci sa o faca altul pentru tine) si familia are resursele necesare, doar asa poti ajunge departe. Mai ales acum... cand nivelul competitional este extrem de ridicat. Eu cand eram copil abia am reusti sa-mi cumpar niste palete chinezesti, cum erau pe atunci la moda, anii 80 si multi ani au stat pe un dulap, ca nu am avut unde juca (jucam prosteala pe ciment, un fel de tenis de picior cu palete de ping-pong). Ce cluburi, ce mese, ce povesti... Heh! In fine, am avea multi jucatori de elita, dar numai o mana de oameni prin noroc/sansa au posibilitatea sa ajunga departe, si regula se aplica cam peste tot, orice domeniu unde ai nevoie de ani multi la dispozitie pentru practica sa poti apoi sa te impui. Frustrant aspect!
    Blade: none
    FH: none
    BH: none

    Comentariu


    • #3
      Re: timo boll

      mdaaaa....sunt pe la 6 ani...
      Blade-Darker speed 90
      Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
      Bh- Testing

      Comentariu


      • #4
        Re: timo boll

        cred ca majoritatea suntem pe la 6 ani sau poate chiar pe la 4-5 unii din noi
        --=?!? / XIOM Strato / ?!?=--
        --=Yasaka Rakza 7 Soft MAX / Nittaku Septear / Donic Baracuda MAX=--

        Comentariu


        • #5
          Re: timo boll

          holy crap !! cum da la 5 ani... NU POT SA CRED !!! 5 ani... nici nu am amintiri de la varsta aia. COME ON !!!!
          Blade: none
          FH: none
          BH: none

          Comentariu


          • #6
            Re: timo boll

            CHOO!
            Blade-Darker speed 90
            Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
            Bh- Testing

            Comentariu


            • #7
              Re: timo boll

              Personal, chestia asta cu "Choo!!" mi se pare un pic exagerata. Si eu ma exteriorizez uneori la anumite mingi, dar prefer sa mormai in barba un "yes" soptit si sa strang pumnul opus mainii in care tin paleta...varianta cu "Cho" mi se pare prea zgomotoasa, mai ales cand respectivul urla cat il tin bojocii (am avut chiar acum 2 zile o experienta destul de neplacuta in sensul asta care imi distragea atentia de la antrenamentul pe care mi-l propusesem )
              --=?!? / XIOM Strato / ?!?=--
              --=Yasaka Rakza 7 Soft MAX / Nittaku Septear / Donic Baracuda MAX=--

              Comentariu


              • #8
                Re: timo boll

                era in spirit de gluma vis-a-vis de postul anterior! Nici eu nu folosesc cho, si eu sunt desconcentrat de folosirea pe un ton ridicat a oricarei exclamatii!!!
                Blade-Darker speed 90
                Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
                Bh- Testing

                Comentariu


                • #9
                  Re: timo boll

                  Inseamna ca nu te sti concentra.
                  Lemn DHS Hurricane King
                  Fete:Butterfly Tenergy 25 forhand,Yasaka Pryde backhand

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X