Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Fabian Akerstrom

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Fabian Akerstrom

    Tanarul suedez era sa dea lovitura la Europene,fiind foarte aproape de a-l invinge pe mai cunoscutul Dimitri Ovtcharov.
    Pentru cei care nu stiu,Akerstrom e cel mai bine clasat jucator care folosea (sau foloseste ) pe rever fete long pips frictionless.
    Acum Fabian joaca pe rever cu un Donic Akkadi L2 (uitat cam mult la soare ).
    Din pacate cei de la ittf au uitat insa sa produca si un aparat special de masurat frictiunea fetelor inainte de a le interzice pe cele frictionless.

  • #2
    Re: Fabian Akerstrom

    In repetate randuri,Otcharov avea o figura cam nedumerita.Cred ca isi punea in gand aceeasi intrebare care ne-o punem si noi cand jucam contra unui aparator cu long pips:cum p..ma sii sa mai pun paleta?
    of all the things i lost i miss my mind the most

    Comentariu


    • #3
      Re: Fabian Akerstrom

      Postat în original de cata_60
      In repetate randuri,Otcharov avea o figura cam nedumerita.Cred ca isi punea in gand aceeasi intrebare care ne-o punem si noi cand jucam contra unui aparator cu long pips:cum p..ma sii sa mai pun paleta?
      Cred ca ar putea sa-l invete Alex Ciobanu pe Ovtcharov cum se pune paleta in astfel de cazuri. Fara nicio exagerare!

      Comentariu


      • #4
        Re: Fabian Akerstrom

        [quote=mircea.garaz]
        Postat în original de "cata_60":32mhefw1
        In repetate randuri,Otcharov avea o figura cam nedumerita.Cred ca isi punea in gand aceeasi intrebare care ne-o punem si noi cand jucam contra unui aparator cu long pips:cum p..ma sii sa mai pun paleta?
        Nu cred ca stie romaneste![/quote:32mhefw1]
        As putea fi translator

        Comentariu


        • #5
          Re: Fabian Akerstrom

          Asa ca te rog sa traduci pentru Otchvarov...dar sa fie paruskij daragoe
          Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
          Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

          Comentariu


          • #6
            Re: Fabian Akerstrom

            nu mi s-a parut backhand-ul frictionless. oricum a facut mai multe puncte pe forehand dar si ovtchearov parca n-a fost el.
            blade - JOO SE HYUK
            rubbers - XIOM VEGA PRO & long pimples frictionless

            Comentariu


            • #7
              Re: Fabian Akerstrom

              hehehe ! Mersi pt apreciere Rares! Oricum suedezu asta e jucator adevarat! Adica chiar daca as sti eu sa-i returnez inapoi din iarba, am vazut ca are si forehand f bun, deci mai greu . Oricum filmuletu asta confirma inca o data teoria mea, si anume faptul ca jucatorii PRO sunt mai robotzei asa ...ei fac f bine ce au invatat, fara sa greseasca prea mult, insa cand dau de unu mai "ciudatzel" se acomodeaza greu...Fac pariu ca suedezul asta..bate orice jucator de la noi din superliga lejer
              Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

              Comentariu


              • #8
                Re: Fabian Akerstrom

                eu fac pariu ca nu ,nu cred ca il bate pe cazacu sau chiar daca il bate nu il bate lejer

                Comentariu


                • #9
                  Re: Fabian Akerstrom

                  Ati vazut cu ce viteza intoarce paleta? Pleaca spre lovitura cu negru in FH, ajunge acolo cu rosu, apoi la urmatorul FH da contra sau pune capac cu negru in FH.
                  Blog de tenis de masă

                  Comentariu


                  • #10
                    Re: Fabian Akerstrom

                    Jhony ai dreptate,Cazacu l-a batut la un concurs in Suedia pe Akerstrom;si cu marchis are meci greu Akerstrom dar sanse mai multe are suedezul.
                    Lemn DHS Hurricane King
                    Fete:Butterfly Tenergy 25 forhand,Yasaka Pryde backhand

                    Comentariu

                    Who has read this thread:
                    Procesare...
                    X